سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری دوم

من دوره م بین ۲۸ – ۳۱ روزه و خونریزیم ۷ روز و آخرین بار ۲۴ بهمن پریود شدم . قاعدگی م معمولا منظمه . ۱۶ اسفند رابطه سطحی داشتم که ایشون ایستاده ارضا شدن و آبشونو رو ریختن توی‌شلوارم و نمیدونم با واژنم تماس داشته یا نه ولی تقریبا – تقریبا – مطمئنم اتفاقی نیفتاده – باکره هستم – ولی برای اطمینان یک عدد قرص اورژانس خوردم ؛ سابق این قرصها دوتا در یک پاکت بود ولی داروخونه به نامزدم گفتن که حالا همین یه دونه رو بخورن کافیه. دوباره روز ۲۰ اسفند دوبار رابطه بدون دخول داشتم یکی ش رو نامزدم شلوار و شرت داشتن ولی خیسی ش یحتمل با واژنم برخورد داشته ، بار دوم هم مقعدی بوده فک کنم و آبشون رو ریختن رو کمرم . قرصی هم بعدش نخوردم .ولی فکر نمیکنم به طور کل توی دوران تخمک گذریم بوده باشه.
۲۴ اسفند باید پریود می شدم که نشدم ، قبلا وقتی قرص اورژانس می خورم قاعدگیم به تاخیر نمیافتاد ولی چند ماهی بود نخورده بودم . از بیست و سه اسفند استرس شدید دارم . یه وقتایی درد های خفیف زیر شکم و پهلو و‌ پا دارم . احساس خستگی هم دارم
از روی شلوار یا لباس زیر به هیچوجه بارداری رخ نمیده….با رابطه مقعدی هم احتمال بارداری اصلا وجود نداره.
شما روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید…..در بایگانی همین سایت میتونید از نحوه صحیح استفاده از اون مطلع بشید.
اما از همه اینها گذشته امکان حاملگی برای شما اصلا وجود نداره حتی اگر قرصی هم مصرف نکرده بودید….همه رابطه های شما سطحی و بدون دخول و تماس با پیشاب بوده که با وجود اینها احتمال حاملگی صفر هست.
تاخیر در پریود بخاطر استرس و مصرف قرص هست…اون دردهای خفیف علامت این هست که بزودی لکه بینی و بعد پریود مختصر خواهید داشت که پریود این سیکل شما محسوب میشه.
برای اطمینان بیشتر میتونید یک هفته بعد از آخرین رابطه از بیبی چک استفاده و نتیجه را مشاهده کنید.
تاریخ قبلی پریود من 19 بهمن ماه بوده است(معمولا پریود منظمی دارم 30 روزه) . در تاریخ 7 اسفند به میزان کم و یک روز لک بینی داشتم(تا به حال سابقه نداشته) و در تاریخ 10 اسفند یک رابطه مقعدی با رعایت احتیاط با نامزدم داشتم و قرص لوونرژسترول هم مصرف کردم که بعد متوجه شدم تاریخ انقضاء قرص بیشتر از یکسال بوده که گذشته است.
چند روز بعد 18 اسفند ماه به علت درد زیاد در زیر شکم سونوگرافی انجام دادم که یک کیست با ابعاد نامنظم 2*3 سانتیمتر در تخمدان چپ که در حال جمع شدن است تشخیص داده شد.
امروز هشت روز از تاریخ پریودم میگذره و هنوز پریود نشدم .
سه روز پیش(یکشنبه 24 اسفند) آزمایش بتا دادم که منفی بود.
به دکتر زنان مراجعه کردم و چهار عدد آمپول پروژسترون در دو روز تزریق کردم.
با این اوصاف آیا هنوز احتمال بارداری هست؟
بیشتر از یک هفتست که درد زیر شکم شبیه پریود دارم.
در مورد رابطه، در صورتی که منی به واژن برخوردی نداشته جای نگرانی نداره.
با توجه به وجود کیست اختلال ایجاد شده طبیعیه و با تزریق آمپول به زودی پریود اتفاق خواهد افتاد. نگران نباشید.
قاعدگی من منظمه و تقریبا 30الی 32-33 روز هست-طول دوره خونریزی 5روز-12/12/93 شروع خونریزی -24/12/93رابطه کامل و محافظت نشده داشتم اما بلافاصله قرص اورژانسیو(دقیق یادم نیست چی بود ولی 2تا قرص باهم بود که همزمان خوردم)از اونجاییکه توی دوران پرخطر تخمک گذاری رابطه داشتم، 26/12(قبل از72ساعت) باز 4تا قرص ldخوردم که 12ساعت دیگه باید باز بخورم
جای هیچ نگرانی نیست….با استفاده صحیحی که از روش اورژانسی داشتید احتمال حاملگی را رد میکنید.
در مورد قرصهایی که در روش اورژانسی استفاده میشه دقت کنید که چه قرصی و چه مقدار باید استفاده کنید….راهنمایی و اطلاعات کامل در این زمینه در بایگانی سایت و صفحه اول تاپیک روش استفاده از قرصهای ضد بارداری وجود داره.
می خواستم بدونم با یه رابطه ی سطحی بدون دخول و ریخته شدن در واژن، اون هم روز اخر پریودی احتمال بارداری هست؟
اگر منظورتون از عبارت (ریخته شدن در واژن) این هست که منی روی دهانه واژن ریخته شده، باید خدمتتون عرض کنم که با این عمل در روزهای پرخطر احتمال حاملگی خیلی بالا میره حتی اگر رابطه سطحی باشه….اما روز آخر خونریزی قاعدگی از روزهای امن محسوب میشه و احتمال حاملگی نزدیک به صفر هست.
من و نامزدم 29اسفند یه رابطه سطحی داشتیم که مقداری از مایع پیشاب بنده که احتمالا با منی آغشته بوده با آلت همسرم برخورد داشته که ایشان بعد حدود15 دقیقه خودشونو شستن
همچنین مدت 6روز از پایان پریود ایشان گذشته است-با این وجود میخواستم بدونم احتمال حامله گی وجود دارد یا خیر
در صورتی که از برخورد منی با واژن اطمینان دارید و یا احتمال بالایی می‌دید جهت اطمینان بهتره از روش اورژانسی جهت جلوگیری استفاده کنید.
من میخواستم بدونم منظور از دوره پریود چیه دقیقا ؟؟
آخه گفته بودین که در هر دوره فقط یکبار میتونن قزص جلوگیری مصرف کنن
نامزد من 1 هفته بعد از مصرف قرص لژیونل خونریزی داشته و دقیق همون تاریخی که سیستم شما گفته بود این خونریزی شروع شد در صورتی که پریود منظم ندارن!!!
حالا میخوام بدونم برای مصرف دوباره باید صبر کنیم که پریود بشن یا همون کافی بوده؟
ممنون میشم مثل دفعه پیش کامل پاسخ بهم بدین
هر دوره که گفته می‌شه طی اون یک بار باید قرص مصرف بشه، فاصله‌ی دو بار خون‌ریزی پریودیه.
مصرف قرص اورژانسی هم عموماً موجب می‌شه تا یک هفته بعد از مصرف خون‌ریزی اتفاق بیفته و این تفاوتی با پریودی که در زمان مورد انتظار عادی اتفاق می‌افته نداره.
من 3 ماه قرص یاز میخورم به دلیل اختلال در زمان پریود من دوره سوم را از روز 2 پریود شروع کردم.روز 16 دوره ام رابطه بدول جلوگیری داشتم.میتونه احتمال بارداری باشه؟من برای اطمینان از روش اورژانسی استفاده کردم؟باز هم احتمال هست ممنون میشم جواب بدین
خیر احتمال بارداری وجود نداره
نامزد بنده شنبه شب ینی اول فروردین یک عدد قرص لونژیل 5/1 استفاده کردن<میخواستم بدونم این قرصم کارکردش مثل بقیه قرصای اورژانسیه که بعد چند روز باعث خونریزی میشه یا نه؟چون خانومم بعد گذشت 5 روز از خوردنش هنوز خونریزی نداشتن در ضمن بنده شنیدم این قرص باعث خونریزی نمیشه و…
ممنون میشم راهنماییم کنین
قرص‌های ضد بارداری به طور کلی در زمان قاعدگی اختلال ایجاد می‌کنن که این برای همه‌ی افراد یکسان نیست و بسته به شرایط متفاوت می‌تونه باشه.
ممکنه نسبت به موعد مقرر پریود چند روز تأخیر ایجاد بشه و در صورت مصرف صحیح جای نگرانی نداره.
با سلام و تشکر از سایت خوبتون
میشه سوال منو جواب بدین
1- من دیروز ساعت 5 بعدازظهر رابطه کنترل نشده داشتم روز 14 ام بعد پریودیمم بود
2- پریودی منظمی دارم
3- 28 روزه است
4- 5 الی 7 روز طول میکشد
5- ساعت 9 شب یه قرص لونزیل 1.5 میلی گرمی خوردم یعنی 4 ساعت بعد نزدیکی
ولی خیلی میترسم
الان میخام یه قرص دیگه لونزیل بخورم ایا احتیاجه؟ چیکار کنم که صد در صد باردار نشم؟ یکی بهم گفته تا یه هفته روزی سه تا قرص ال دی بخور و بعد قطع کن تا پریود شی.چیکار کنم؟

بعد از چند روز باید پریود شم ؟
چند روز بعد با بی بی چک و ازمایش بتا میتونم مطمعن شم؟

نیاز به مصرف قرص دیگه‌ای نیست. همون قرص رو در زمان مناسبی مصرف کردید و بارداری منتفیه. نگران نباشید.
من و نامزدم دیروز ۷ فروردین باهم رابطه داشتیم به صورتی که الت هامون باهم تماس داشتن من از ایشون در رابطه با پیش اب سوال کردم گفتن که تا اون موقع چیزی خارج نشده وقتیم که ارضا شد اصلا تماس نداشتیم منی کاملا دیدم که کنترل شده روی دستش ریخت با این حال الت ها کاملا قبل ارضا شدن در تماس بودن من باکره هستم میدونم که ربطی به باردار شدن نداره اما با این حال میخواستم ببینم ممکنه بارداری صورت بگیره؟
در ضمن ما قبلا هم بصورت لاپایی رابطه داشتیم حدوده یک سالم میشد که نزدیکی به این صورت نداشتیم پرودمم تقریبا منظم و ۲۲ هر ماه است .حالا احتمال بارداری هس ؟
گرچه زمان رابطه پرخطر بوده، اگه مطمئنید که منی تماسی با واژنتون نداشته بارداری منتفیه.
ولی اگه خیلی نگرانید و احتمال برخورد منی با واژن هست، می‌تونید روش اورژانسی استفاده کنید.
میخواستم بدونم بعد چند روز از خوردن قرص لونژیل 5/1 خونریزی اتفاق میوفته؟آخه خانومم هشت روزه که خورده و هنوز خبری نیست.ایشون بعد 30 ساعت از رابطمون قرص خوردن
ممنون میشم زودتر جوابموبدین آخه نگرانم
بارها خدمت دوستان عرض کردیم که بعد از خوردن قرص نهایتا تا دو هفته فرصت هست که شخص دچار لکه بینی و به دنبال اون خونریزی مختصر بشه که خونریزی اون سیکل محسوب میشه….پس جای نگرانی نیست هنوز فرصت دارید.
دختری هستم 20ساله اخرین روزه پریودم 6 فروردین بوده و دیروز یعنی 9 فروردین با نامزدم رابطه بدون دخول در حد تماس الت بوده که بار اول ابش را روی شکم وبار دوم روی کمرم ریختن و با دستمال پاک کردن میخئاستم بدونم احتمال بارداری هست ؟
خیر….رابطه شما در روزهای پرخطر نبوده ضمن اینکه رابطه سطحی و بدون دخول نیز بوده و احتمال حاملگی در این گونه روابط صفر هست.
من خانومم 1 فروردین 30 ساعت بعد رابطمون یدونه قرص لونژیل 5/1 خوردن که هنوز خونریزی نداشتن.ما 10 فروردین ی رابطه سطحی داشتیم که خانومم بعد حداکثر 5 دقه خودشونو کامل شستن.در ضمن از پایان پریودی خانومم حدودا 16 روز میگذره.میخواستم بدونم قرصی که 9 روز پیش خوردن از بارداری احتمالی واسه این دفه هم جلوگیری میکنه.
خیر مصرف قرص‌های اورژانسی تضمینی برای عدم بارداری در رابطه‌های پس از مصرف قرص تا پریود بعدی نیست.
بهتره در رابطه‌هاتون از کاندوم استفاده کنید تا از این نگرانی‌های دائمی جلوگیری بشه.
من ۱۵ روز بعد نزدیکی ازمایش خون دادم.جواب منفی بود.۱۰روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی سبک تر و به مدت کوتاه تر از دوره ی پریودم.و به صورت لخته.حالت تهوع و کمر درد بی اشتهایی و دل پیچه دارم ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟ خیلی استرس دارم اگه میشه جوابمو بدین
شما بیان نکردید که از روش اورژانسی استفاده کردید یا نه.
با فرض اینکه استفاده کرده باشید اون پریود سبک و بصورت لخته و حالت تهوع و دل پیچه از عوارض قرص پیشگیری هست و خودبخود برطرف میشه.
جواب منفی آزمایش و وقوع پریودی دلایل محکمی بر عدم احتمال بارداری هستند…اصلا نگران نباشید.
من 3 روز پیش یه رابطه داشتم که دخول خیلی کمی صورت گرفت ( باکره هستم) در حدی که نامزدم متوجه نشد، شک بر این دارم که آب منی وارد واژن شده باشه، ولی رو سطح واژن بود، همون شب هم روز تخمک‌گذاریم بود، چند دقیقه بعد 2 عدد قرص لوونورژسترول مصرف کردم، و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگه، آیا احتمال بارداری وجود دارد؟!
با توجه به مصرف قرص بارداریتون که قطعاً منتفیه.
ولی توجه داشته باشید که قرص‌ لوونوژسترول یا لونژیل به دو شکل قرص تکی ۱.۵ و یا دو قرص ۰.۷۵ هست که در حالت اول همون یک قرص کفایت می‌کنه و در حالت دوم، قرص دوم ۱۲ ساعت بعد، و یا هر دو همزمان مصرف می‌شه.
به عبارت دیگه شما در هر حال بیش از حد لازم قرص خوردید و خوردی بیش از حد این قرص‌ها با توجه به تغییراتی که در سیستم هورمون‌های بدن ایجاد می‌کنه اصلاً کار خوبی نیست.
به توضیحات ارائه شده در مورد نحوه‌ی مصرف قرص‌ها که هم در بسته‌بندی قرار داره و هم در اینترنت و همین سایت می‌تونید پیدا کنید اتکا و اکتفا کنید.
نامزده بنده ۱۷ روز از قرص های ld ( یاسمین ) با تجویز پزشک به دلیل دوران قاعدگی و… استفاده میکند.
با نامزدم در یک روز دو مرتبه نزدیکی داشتم اما دخولی صورت نگرفت. در مرتبه ی دوم پیش آبی خارج شد که البته مستقیما با واژن در تماس نبوده اما نگران هستیم ،بعد ازنزدیکی هم دوباره قرص مصرف کردن، آیا امکان بارداری هست؟ آیا میتوان از روش اورژانسی استفاده کرد؟
خیر………نه احتمال بارداری هست و نه نیازی به استفاده از روش اورژانسی.
همون قرصهای ال دی که طبق تجویز پزشک مصرف میکنه برای پیشگیری از بارداری کفایت میکنه ضمن اینکه با رابطه سطحی بدون دخول و صرفا با پیشاب احتمال بارداری صفر هست.
من۲۶سالمهو سیکلهای ۳۰روزه دارم که بعضی اوقات ۳۲یا۳۳روزه هم میشه.من روز ۸سیکل با نامزدم رابطه سطحی داشتم به طوری که لباس زیر من تنم بود.وایشون فقط از روی لباس زیرم چند بار إلتسون رو مالیدن بهم.ولی موقع انزال منیشونو رو شکم من ریختن بالای ناف و زیر سینه ها من با دسمال تا حدودی پاک کردم و بلافاصله رفتم حمومو دوش گرفتم.با آب و صابون هم خوزمو شستم.میخواستم بدونم که امکانش هست که موقع شستن خودم تو حموم اسپرم با آب و صابون قاطی شه و به واژنم برخوود کنه و باعث حاملگیم شه.من به خاطر سودوتومور بودنم نتونستم دارو بخورم.توروخدا کمکم کنین دارم روانی میشم.اگه ۱۱روز بعد نزدیکی آز بتا بدم مشخص میشه که من باردارم. در ضمن نزدیکی سه روز بعد اتمام پریودم بود طوری که من روز قبلش کمی خون آبه هم داشتم
حاملگی با این توصیفاتی که کردید محاله….اسپرم در دمای خارج از بدن زود از بین میره ضمن اینکه رابطه شما اصلا در زمان پرخطر نبوده تا چند روز بعد از اتمام پریودی تخمکی وجود نداره که لقاح انجام بشه پس احتمال حاملگی صفر خواهد بود.
نه دارو لازمه که بخورید نه آزمایش لازمه…روانی شدنم لازم نیست…..فقط یه کم منطقی فکر کنید….به زندگی بدون استرس ادامه بدید.
خانمی هستم 22 ساله که 2سال عقد کردم . اولین روز پریودم 5 فروردین بود ودر روز 11 فروردین پاک شدم و در روز 14 فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم اما نه به صورت کامل به علت تعصب خانواده ها ما نزدیکی کامل نداریم و من باکره هستم. نزدیکی طوری بود که ایشون شلوار کتان پاشون بود و من فقط کمی از باسنم بیرون بود دخول انجام نشد فقط مالش بود اما من در قسمت بالای باسنم احساس خیسی کردم که سریع پاک کردم .نامزدم میگفت اصلا خیسی از شلوارش بیرون نزده .اما من احساس کمی خیسی کردم میخواستم با شما مشورت کنم تا خیالم راحت بشه .آیا من احتمال بارداری دارم؟؟(لازم به ذکر است که مدت زمان کل دوره قاعدگی من معمولا 29 روز میباشد)
خیر….احتمال بارداری به هیچ وجه نیست.
اون خیسی سه حالت داره: یا ترشحات نامزدت بوده یا ترشحات خودت بوده یا از وسواس فکری خودت ناشی میشه یعنی فکر کردی که ممکنه خیس شده باشی که در هر صورت جای هیچ نگرانی نیست.
خودت قضاوت کن وقتی هیچ تماسی با واژن نباشه اسپرمی هم وجود نداشته باشه حاملگی چطور قراره صورت بگیره!!!!!
نامزد من دوره های پریودیه منظمی رو داشت….تا اینکه بعد از رابطه جنسی محافظت نشده ایشون 2 قرص اورژانسی لرژیترون رو باهم خورد 6 روز بعد خونردزیی کردن و همچنین 3 هفته ی بعد پریود شدن…امروز که 15 فروردین هست از آخرین پریود ایشون 7 رور میگذره یعنب پریود آخرشون 8 فرودین بوده….امروز هم باهم رابطه داشتیم که البته اول رابزه دخول کاملل صورت گرفت و کمی بعد با کاندوم بود و کاملا بیرون ارضا شدم….یعنی فقط دخول بوده بدون هبچ ارضا شدنی….و حتی منی هم خارج نشد…..حالا ایشون کمی دلدرد گرفتن که احتمال میدم تخمک گذاری کرده باشن..که البته عرض کردم ایشون کاملا منظم بود پریودشون ولی چون قرص خوردن قبل از پریود آخرشون احتمال میدم که واسه قرص بهم خورده باشه…….آیا احتمال بارداری با توجه به گفته هام وجود داره؟؟؟آیا تخمک گذاری ممکنه اینقدر زود انجام شده باشه؟؟؟با توجه به اینکه ایشون پریوداشون هر 30 روز هست آیا با توجه به نوع رابطه امکان بارداری هست؟؟؟اگه ممکنه رودتر جواب بدید تا راه حلی واسه عدم بارداریشون پیدا کنم
با خوردن قرص ضدبارداری برای چند دوره نظم هورمونی دستگاه تناسلی بهم میریزه و نمیتوان به درستی روزای پرخطر تخمک گذاری را تخمین زد….اما به این زودی دقیقا بعد از اتمام پریودی هم تخمک گذاری انجام نمیشه.
اون دل درد مربوط به خود رابطه میشه…خیلی از خانمها بعد از نزدیکی و دخول کامل کمی دل درد را تجربه می کنند که البته خودبخود باید برطرف بشه و اگه نشد باید پیگیری کرد چون ممکنه ناشی از عفونت باشه.
در هر صورت احتمال بارداری نیست…چون این رابطه در اصل حفاظت شده بوده….پس جای نگرانی نیست.
من ۲۱ روز بعد نزدیکی ازمایش دادم منفی بود.(کمر درد،دل پیچه، نفخ،حالت تهوع و لک بینی دارم)۱۰روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی کمتر از پریود.ایا میتوان به جواب منفی اعتماد کرد؟من بازم نگرانم.امکان داره ازمایشگاه اشتباه کنه یا عواملی باعث ایجاد منفی کاذب شود؟نیازی به ازمایش دوباره هست؟
خیر همون طوری که خدمتتون عرض شد آزمایش و خون‌ریزی که با توصیفاتتون مربوط به پریود بوده، بارداری رو منتفی می‌کنه.
من در ماه اول بارداری قرص و شیاف سقط جنین استفاده کردم.
یکهفته خونریزی داشتم اما علایم برطرف نشد و تست بارداری بی بی چک هم مبته.
الان که تو ماه دوم هستم باز هم میتونم از قرص و شیاف استفاده کنم؟؟
بعد از سقط با وجود از بین رفتن جنین تا مدتی هنوز هورمونهای حاملگی در خون هست و نتیجه تست و آزمایش هم مثبت نشون داده میشه.
بهتره با پزشک زنان مشورت کنید و معاینه بشید تا اگر هنوز بقایای جنین در بدنتون هست از قرص و شیاف استفاده کنید….در غیر این صورت بی جهت و خودسرانه مصرف نکنید.
من با نامزدم نزدیکی کردم وبعد از اینکه بار اول ارضا شدم فقط شلوارم خیس شده بود از بیرون هم نم داشت و برای بار دوم بعد از حدوده نیم ساعت یا کمی بیشتر با همون نم در حالی نامزدم لباس زیر تنش بود دوباره نزدیکی کردیم
خانمم سه روز دیر تر پریودش شروع شد ولی فقط در حد لک بینی بود و این در صورتی هستش که ۴ -۵ماهه که برای پوستشون داروی راکوتان مصرف میکنن و یه مورد دیگه هم اینکه الان کمر درد رو دارن که ناشی از پریود است
میخواستم بدونم که الان احتمال حامگی ناخواسته وجود داره؟
ماه قبل ۹ اسفند پریود شدن و این ماه ۱۲ فرودین و ما ۷فرودین نزدیکی کردیم
خیر…..از روی لباس زیر احتمال بارداری اصلا وجود نداره ضمن اینکه با وقوع پریودی بعد از رابطه هم احتمال حاملگی منتفی میشه.
من و همسرام یک روز بعد از اتمام پریودگی یک رابطه بدون دخول داشتیم ولی باز هم برای خیالمون راحت بشه بعد از رابطه از قرص لونژیل استفاه کردم 2 تایی ها – 6 روز بعد از استفاده قرص همسر من پریود شد یعنی مجدد پریود شد و لخته های خونی بزرگ و در روز های پایانی هم خونه به صورت قطره ای قطره ای ، ایا احتمال بارداری هست؟ میشه کامل توضیح بدید
دوست عزیز اگر قبل از درج سوالتون بایگانی سایت را ملاحظه می فرمودید حتما با این نکته مواجه میشدید که بارها ذکر شده بعد از اتمام پریودی تا چند روز احتمال بارداری منفی هست و از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه و باز هم ذکر شده که بعد از رابطه مشکوک وقوع خونریزی پریودی احتمال بارداری را کاملا منتفی میکنه.
در رابطه های بدون دخول و سطحی تازه در روزهای امن هیچ احتیاجی به مصرف قرص نیست…لخته های خونی و بعد قطره قطره بخاطر مصرف قرص و از عوارض اون و طبیعی هست.
دختری 27 ساله هستم. دومین ماهیه که حجم پریودم خیلی کم شده و این دفعه نوک سینه هام هم درد می کنه. از چند ماه قبل نظم پریودم بهم ریخته بود البته و حجمش طی دو ماه اخیر خیلی کم شده. می خواستم بدونم چه مشکلی ممکنه داشته باشم. ممنونم
دوست خوبم از پشت مانیتور نمیتوان معاینه کرد یا نظر قطعی داد….بهتره پزشک زنان معاینتون کنه.
کم شدن حجم پریودی ممکنه بخاطر مشکل کم خونی باشه یا مربوط به کیست تخمدان باشه….نامنظم شدن قاعدگی هم مربوط به تخمدانها (وجود کیست یا موارد دیگه) میشه.
درد خفیف نوک سینه در روزهای تخمک گذاری یا پریودی طبیعیه اما اگر زیاد و در بقیه روزهای سیکل هم باشه طبیعی نیست.
من ماه پیش بعد از مصرف قرص اگنوگل پریودم ت شد.بعد از رابطه ای مشکوکی ک داشتم قرص اووسیز مصرف کردم ده روز بعد لکه بینی به مدت 6 روز داشتم دوباره بعد از 4 روز به مدت 7 روز پریود شدم الان بعد از 13 روز لکه بینی دارم توی این مدت رابطه بدون دخول داشتیم ک پیشاب با دستمال پاک میشد دیروز ک روز اول لکه بینی بود تست بتا دادم عدد 1.3 بود ایا حاملم؟لکه لانه گزینیس؟
خیر…..حامله نیستید……این لکه ها از عوارض قرص اووسیز و بخاطر برهم خوردن تعادل هورمونی هست که خودبخود هم برطرف میشه.
خون لانه گزینی با این لکه ها فرق داره که با سرچ در همین سایت میتونید اطلاعاتی راجع بهش کسب کنید.
۲۱روز بعد نزدیکی ازمایش خون من منفی بود
الان روز ۲۸هست احساس میکنم یه چیزی تو شکمم هست و ورم کرده و صدای اب میده.ایا نیازی هست ازمایش بتا رو تکرار کنم؟
دوست عزیز بارها خدمت شما عرض کردیم که هیچ احتمال حاملگی در مورد شما وجود نداره….جواب منفی آزمایش دلیل محکمی بر این حرف هست.
این احساسی که ازش حرف زدید از وسواس فکری شما ناشی میشه یا اینکه واقعا اگر چیزی هست هیچ ربطی به حاملگی نداره.
لطفا منطقی باشید و هرچیزی را به حاملگی ربط ندید…..هیچ نیازی به تکرار آزمایش نیست.
من بعد از مصرف قرص اووسیز ده روز بعد به مت 6 روز لکه بینی داشتم و بعد از ت شدن 4 روز بعدش پریود شدم
بعد از ت شدن پریود در این مدت رابطه بدون دخول و سطحی داشتیم که اکثرا پیشاب با دستمال پاک میشد
اما 13 روز از پاک شدن بود که به مدت 3 روز لکه بینی خیلی مختصر داشتم ک روز دوم لکه بینی تست بتا دادم و بتا 1.3 بود اما بخاطر معده درد و حالتتهوعی ک دارم و حالت گر گرفتگی استرس دارم که این لکه مال لانه گزینی باشه روز پنجم از شروع لکه بینی از بی بی چک استفاده کردم که فقط ی خط روشن شد اما در ناحیه تی زمینه ی کم انگار رگ صورتی خیلی کمرگ پخش شده باشد
در مورد استفاده از بیبی چک و نتیجه آن دقیقا باید طبق دستورالعمل نوشته روی پاکت عمل کنید.
در مورد خون لانه گزینی هم بارها مطالبی گفتیم که همه در بایگانی موجود هست و میتونید مطالعه کنید.
این لکه ها و خونریزی های نامنظم بخاطر مصرف قرص ضدبارداری هست و تا چندین سیکل وجود داره.
طبق گفته خودت رابطه های آخر بعد از اتمام پریودی و بصورت سطحی بوده و با این توصیفات احتمال بارداری صفر هست.
خون لانه گزینی لکه های صورتی رنگ متمایل به قرمزی هست که تقریبا دو هفته بعد از رابطه یعنی نزدیک به پریودی بعدی رخ میده و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
بهتره یک بار دیگه به دقت از بیبی چک استفاده کنید یا اینکه آزمایش را تکرار کنید.
اخرین تاریخ پریودی ۲۱ اسفند
در روز ۲۴ پریودی یعنی ۱۵ فروردین رابطه سطحی در حد مالش که منی دور از وژان ریخته بشه
بعد از ۳ ساعت مصرف قرص اورژانسیhd
احتمال حاملگی هست
خیر….با رابطه سطحی احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه.
با استفاده صحیح از روش اورژانسی نیز احتمال حاملگی وجود نداره.
30روز بعد نزدیکی جواب ازمایش خون منفی بود.ولی من بازم نگرانم.شکمم به شدت نفخ میشه و صدا میده و سمت راست شکمم نبض احساس میکنم.احساس میکنم شکمم ورم کرده و عضلاتش کشیده میشه و سفت شده.چند روز بعد نزدیکی خونریزی داشتم ولی کمتر و کوتاه مدت تر از دوره پریودم .هیچ قرص یا روش پیشگیری استفاده نکردم.دکتر احتمال بارداری وجود داره؟
جواب منفی آزمایش و وقوع خونریزی احتمال حاملگی را رد میکنه….اون نفخ شکم و علایم دیگه ممکنه علتی غیر از حاملگی داشته باشه.
از یک تست بیبی چک استفاده کنید و نتیجه را مشاهده کنید.
من با نامزدم روز ۲ فروردین نزدیکی بدون دخول و همراه با کاندوم داشتم ایشون روز ۹ فروردین پریود شدن٬ اما دوباره در روز ۲۳ فروردین پریود شدن آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ علت ۲ بار پریودی چی میتونه باشه؟
با دوبار وقوع قاعدگی قطعا هیچ احتمال حاملگی وجود نداره.
دوبار پریودی در یک سیکل عوامل متعددی از جمله مسائل مربوط به تخمدانها ممکنه داشته باشه البته عوامل روحی روانی مثل شوک ناگهانی استرس هیجان زیاد و غیره هم ممکنه دلیل اون باشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =