سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری دهم

دختری 24 ساله باکره هستم با پریود منظم 28-29 روزه هستم روز 9 و روز 10 پریودی رابطه محافظت نشده نه به صورت کامل داشتم که با احتمال خیلی کم مایع منی تماس داشته مطمعن نیستم. تا 3 روز دست رسی به قرص های اورژانسی نداشتم و فک میکردم جزو روزهای امن هستن .بعد از اینکه سایت های اینترنتی رو خوندم دیدم بعضی جاها نوشته عدد 18 رو باید از 28 کم کنم که میشه روز 10 ام جزو روزهای پرخطر.در ضمن من احساس میکنم حدود اخرای روز 14 یا اوایل روز 15 تخمک گذاریم بوده چون این 2 روز درد داشتم. میخواستم ببینم احتمال بادراری زیاد نیست؟
سیکل قاعدگی از روز اول خونریزی محسوب میشه…سیکل شما منظم ترین سیکل هست و روزهای 11 تا 16 سیکل شما از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب میشه…یعنی در یکی از روزهای این بازه تخمک آزاد میشه و بخاطر احتیاط بیشتر یکی دو روز قبل و بعدش را هم از روزهای پرخطر به حساب میارند.
در کل احتمال بارداری در رابطه سطحی بدون دخول خیلی ضعیفه.
دوره ی پریودی ۳۰روزه دارم
۶ابان پریود شدم دیروز ۲۴ ابان رابطه ای داشتم که نامزدم دستش که اغشته به پیشاب بود اما خشک بود به دهانه ی واژنم زد دهانه ی واژن با ترشحات خودم خیس بود ایا امکان بارداری هست؟؟؟
خیر…بارها و بارها بیان کردیم که در رابطه سطحی و بدون دخول احتمال بارداری با پیشاب تقریبا صفر هست.
آیا زمانی که 22 روز(یعنی بیشتر از سه هفته) از اولین روز آخرین قاعدگی گذشته و 5 روز از نزدیکی محافظت نشده گذشته آزمایش خون بتا به روش الایزا کمتر از 2 گزارش شده نشاندهنده ی قطعی عدم بارداریست؟

پریود تقریبا منظم بین 29 تا 30 روزه است

برای دریافت مطمئن ترین جواب بهتره که حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه.
دختری 24 ساله هستم. با نامزد خود رابطه ی بدون دخول داشتم. هنگام انزال نامزدم مابع منی با واژن تماس نداشته، ولی قبل از آن مقداری از پیشاب با سطح واژن تماس داشته. 70 ساعت بعد 4 قرص LD خوردم و 12 ساعت پس از آن هم 4 قرص دیگر. آیا امکان بارداری وجود دارد؟
خیر…در رابطه سطحی بدون دخول با پیشاب احتمال بارداری صفر هست…ضمن اینکه شما از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردید (هرچند هیچ لزومی نداشته) و این احتمال را کاملا منتفی کردید.
من 7 روز از پریودیم میگذشت که نزدیکی داشتم و قرص اورژانسی استفاده کردم و از فردا شب 1 عدد قرص ال دی هر شب خوردم تا فعلا پریود نشم چون تازه پریودیم تمام شده بود. تا اینکه حدود10 رور دیگه که دوباره نزدیکی داشتم مجبور شدم دوباره قرص اورژانسی بخورم و از آن روز دیگه نه ال دی خوردم و نه نزدیکی داشتم ولی هنوز پریود نشدم .بیبی چک گذاشتم منفی بود رفتم آمپول زدم که پریود بشم ولی هنوز پریود نشدم.میخواستم بدونم احتمال حاملگی هست؟چقدر؟یا اینکه سیستم و هورمون بدنم بهم ریخته؟ با زدن آمپول چقدر صبر کنم پریود بشم؟
دوست عزیز به هیچوجه خودسرانه این قرصها را مصرف نکنید….این نظریه که قرص بخورم تا فعلا پریود نشم کاملا اشتباهه چون فقط به خودتون ضرر میزنید.
غیر از روش اورژانسی فقط تحت نظر پزشک باید این قرصها مصرف بشه.
همانطور که خودتون گفتید هورمونهاتون به شدت به هم ریخته و حتی با وجود زدن آمپول ممکنه طول بکشه تا خونریزی رخ بده.
قرص اورژانسی در هر سیکل فقط و فقط باید یک مرتبه استفاده بشه و برای نزدیکیهای دیگه باید از روشهای دیگه استفاده کنید.
احتمال حاملگی که نیست براتون اما طول میکشه تا خونریزی رخ بده…ممکنه تا یک هفته دیگه طول بکشه.
من و همسرم چند ساله ازدواج کردیم موقع رابطه برای جلوگیری از بارداری ناچارا از کاندوم همیشه از کاندوم استفاده میکنیم
اما خب انزال همسرم با کاندوم خوب نیست
گاها به ارگاسم نمیرسه

ایا میشه از قرص های اورژانسی چند بار در ماه استفاده کرد؟
مثلا هر هفته یک بار؟

سوال دومم این هست ببخشید بی پروا میپرسم
مثلا ما اگر بخواهیم یک روز کامل چندین بار مداوم انزال داخل واژن انجام بشه اما یک بار قرص مصرف بشه بازم احتمال بارداری نیست؟خیالون راحت باشه؟
مثلا ازز صبح تا شب 4 بار داخل واژن تخلیه بشه و شب قرص اورژانسی مصرف بشه

خیر…قرص اورژانسی فقط و فقط یک مرتبه در هر سیکل باید استفاده بشه.
تا 72 ساعت بعد از رابطه فرصت هست تا روش اورژانسی استفاده بشه…فرقی نمیکنه در این بازه زمانی یک بار نزدیکی باشه یا چندین بار….در هرصورت نهایتا تا 72 ساعت بعد از اولین نزدیکی باید حتما قرص اورژانسی استفاده بشه.
16 ماه رابطه مقعدی داشتم بعد وقتی به واژنم دست زدم خیس بود البته فک کنم وقتی ارضا شد التش از مقعدم بیرون اومده بود برای همین شک کردم و 1 ساعت بد 4 تا ال دی خوردم 12 ساعت بعدم 4 تای دیگ خوردم 16 ماه رابطه داشتم 18 باید پریود میشدم البته یکم نامنزمه تاخیر داره و الان 27 هستش و هنوز پریود نشدم با این شرایط یعنی باردار شدم ؟؟ الان چیکار باید بکنم؟؟
خیر…بارداری کاملا منتفیه…چون هم رابطه مقعدی بوده و هم روش اورژانسی را صحیح استفاده کردید.
با مصرف قرص اورژانسی پریود بعدی با اختلال مواجه میشه و ممکنه سرموعد همیشگی رخ نده…درهرصورت تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص شما فرصت دارید که لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشید که همین خونریزی این سیکلتون محسوب میشه.
من از اخرين پريودم ٤٥روز ميگذره در دوره قبل كه پريود شدم قبل از پريودي رابطه بدون جلوگيري داشتم(در زمان تخمک گذاریم) كه از روش اورژانسي استفاده كردم بعد ٣روز لك بيني داشتم و بعد از ١٢روز تو موعد مقرر پريود شدم ولي بعد از ٣٥روز (يعني دومين پريودي بعد از رابطه )از روي وسواس كه چرا پريود نشدم تست hcg دادم كه جوابش <٠.١ بود كه يعني حامله نيستم ولي چرا٤٥روزه پريود نشدم و اينكه قبل اين داستانا من پريود منظم هر ٢٨روز يكبار داشتم،بايد چيكار كنم ؟!ممكنه حامله باشم؟
خیر…هم خونریزی و هم جواب منفی آزمایش عدم بارداری شما را تضمین میکنه.
علت تعویق پریود این دوره برمیگرده به همون قرص اورژانسی…چون تا چند دوره اختلال ایجاد میشه…پس جای نگرانی اصلا نیست…لسترس را از خودتون دور کنید…بزودی پریود میشید.
من تقریبا دو هفته پیش با نامزدم ارتباط داشتم و منی من برروی دست خودم ریخت.بعد با دستمال کاغذی منی را پاك کرده و دوبار با مایع دستم را شستم.بعد باهمان دست به آلت نامزدم دست زدم(همراه با مالش).آیا احتما حاملگی وجود دارد؟هردو خیلی نگران هستیم.چون الان ۴روز از زمانی که باید پریود میشد همسرم گذشته و پریود نشده.البته پریود نامنظم دارد.
خیر…با خشک کردن دست توسط دستمال و بعد شستن دست بنظرتون اسپرم چطوری قراره بره داخل رحم ایشون؟!!!!!
تاخیر در پریودش هم بخاطر نامنظم بودنش هست و هم بخاطر استرس و نگرانی…که اگر مورد دوم را از خودش دور کنه بزرگترین لطف را به خودش کرده…چون باعث میشه هورمونها و تخمدانها کار خودشونو انجام بدند و بزودی خونریزی رخ بده.
اول از همه خیلی تشکر میکنم از سایت خوبتون
بعد یه سوال داشتم
منو نامزدم یک ماه پیش با هم رابطه داشتیم اون مایع منی رو ببن پاهای من ریخت من هم همون شب عادت شدم و عادتمم مثل همیشه منظم بود اما الان پنج روز از عادتم میگذره البته کل ماه رو استرس داشتم و این چند روز دیگ استرسم بیشتر شده میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره یا نه ؟
میشه بفرمایید استرستون واسه چی بوده دقیقا؟!!!!!
شما که میگی همون شب پریود شدی..یعنی احتمال حاملگی کاملا منفی.
این تاخیر پنج روزه فقط و فقط از استرس بیجا و بیجهت شما ناشی میشه….استرس را از خودتون دور کنید تا خونریزی رخ بده.
من 27 آبان یعنی 4 روز پیش رابطه داشتم که به وارد شدن منی مشکوکم.به دلیل کیستی که داشتم دکتر برام 3 بسته قرص مارولین تجویز کرده بود که روز رابطه 3 عدد از اخرین بسته ی قرصم مونده بود و روز رابطه به جز قرص مارولینی که هر روز می خوردم 2 عدد قرص لونژیل هم خوردم (در مدت مصرف 2 بسته ی قبلی با فاصله 1تا 3 روز بعد از اتمام بسته پریود میشدم.) دیروز آخرین قرص از اخرین بسترو مصرف کردم امروز هم حالاتی که بعد از اتمام 2 بسته ی قبلی و ابتدای پربودم در این 3 ماه داشتم رو دارم.می خواستم بدونم با وجود قرص هایی که خوردم احتمال بارداری وجود داره یا نه و اگر پریودم عقب بیوفته یعنی مشکلی بوجود امده یا میتونه عوارض قرص ها باشه و اگر پریود بشم یعنی احتمال بارداری به طور کامل از بین رفته؟
با مصرف قرص لونژیل احتمال بارداری کاملا منفی میشه.
پریودتون مطمئنا با مصرف لونژیل عقب میفته و این مورد از عوارض قرص بشمار میاد.
با وقوع خونریزی هرچند مختصر احتمال بارداری کاملا رد میشه.
نامزدم اول آبان ماه پریود شد و 10 آبان باهم رابطه داشتیم و دخول صورت نگرفت و حتی آلت هم برخورد نداشت و فقط انگشتم با آلت ایشون برخورد داشت.29 آبان نامزدم پریود شد اما برخلاف همیشه خونریزی بسیار کم شده و روز اول در حد چند قطره خونریزی داشتن و تو این چند روز حالت تهوع و کمی درد در بالای شکم دارد. میخواستم ببینم احتمال بارداری با خونریزی رد میشود و در ضمن قرص ضدبارداری هم مصرف نکرده
دوست عزیز چرا همه چیز را به بارداری ربط میدید؟…هر گردی گردو نیست…آخه وقتی دخول نبوده اسپرمی هم در کار نبوده فقط با برخورد انگشت به آلت چطور ممکنه حاملگی رخ بده…لطفا یه کم منطقی فکر کنید.
خونریزی یعنی عدم بارداری.
دکتر من 23 ماه باید عادت میشدم اما تا امروز هنوز نشدم
دو هفته قبل موعد عادتم یه نزدیکی خیلی جزیی داشتم
برای همین 26 ام ازمایش بارداری دادم نگتیو بود 1 ام هم بی بی چک استفاده کردم بازم منفی بود
چند روز قبل از موعدعادتم عرق کاسنی مصرف کردم برای جوشای صورتم
بخاطر بارداری هم استرس زیادی داشتم
حالا یه هفته گذشته عادت نشدم
چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟ چکار کنم ؟
پارسال هم کیست تخمدون داشتم قرص مصرف نکردم اما دیگه دردم ندارم براش
دلایل زیادی ممکنه واسه عقب افتادن پریودتون وجود داشته باشه از جمله استرس تغییرات آب و هوا تغییرات رژیم غذایی اما بنظر میاد مهمترین دلیل برای شما وجود همون کیست باشه…چون کیست باعث اختلال در نظم عملکرد تخمدانها میشه.
هرکیستی باید هرچه زودتر درمان بشه چون اگر بزرگتر بشه ممکنه کار به جراحی بکشه…پس بهتره زودتر به دکتر مراجعه کنید تا با انجام یک سونو از وضعیت الان خودتون آگاه بشید.
ضریب اطمینان استفاده از کاندوم و روش منقطع چقدر هست؟یعنی هم کاندوم استفاده کنی و هم خارج از واژن منی تو کاندوم خالی بشه باز هم احتمال بارداری هست؟
احتمال بارداری با این روش خیلی خیلی ضعیف و نزدیک به صفر میشه…مگر اینکه کاندوم وسط رابطه پاره بشه .
با نامزدم سه روز بعد اتمام خونریزیش رابطه مقعدی داشتم و داخل مقعدشون ارضاشدم وقتی بلند شدن منی از مقعد سرازیر شد آیا امکان داره درصورت تماس باردار بشن؟
اگر ایشون موقع رابطه در روزهای پرخطر تخمک گذاری باشه و منی هم بتونه به داخل واژن نفوذ کنه احتمال بارداری خیلی زیاد میشه…اما تا چند روز بعد از پایان خونریزی قاعدگی از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
27 آبان رابطه یمشکوک داشتم و قرص لونژیل مصرف کردم به جز اون بخاطر کیست به دستور پزشک قرصمارولین هم مصرف کردم که 2 روز بعد از رابطه 1 بسته تمام شد.ازتون کمک خواستم ودوستان گفتند که با خوردن قرص لونژیل احتمال بارداری 100% صفر هست و اختلال درقاعدگی ایجاد می کنه.با توجه به این که من قبل از مصرف قرص به تجویز پزشک، قاعدگیمنظم نداشتم ولی در 2 بسته ی قبلی بعد از اتمام بسته به فاصله ی 2.3 روز پریود میشدم ولی اینبار نشدم و بسته آخری هم بود که باید مصرف می کردم . امروز بعد از 8روز کمر درد دل درد و به مقدار بسیار کم ترشحات قهوه ای رنگ داشتم این ترشحاتمیتونه نشونه ای برای عدم براداری باشه؟ اینم بگم که قبل از مصرف قرص ها هم چندیندوره قبل از پریودم این ترشحات رو داشتم.این میتونه نشونه ی عدم باداری باشه؟
دوست عزیز اون قرص لونژیل که مصرف کردید باعث اختلال در نظم عملکرد تخمدانها شده و از علایم این اختلال به تعویق افتادن پریود کمردرد و دل درد و لکه بینی قبل از پریود بعدی میباشد.
احتمال بارداری در مورد شما کاملا رفع شده….بزودی پریود میشید البته مختصر.
اگه دستی ک یکم ب منی آغشته ست ب واژن بخوره،احتمال بارداری هست؟
احتمال بارداری وقتی لباس زیر از منی یکم خیس بشه،هست؟
من الان 6روزه پریودم عقب افتاده،ناممظم بودنش در حد یکی دو روز بود،هرچی فکرمیکنم رابطه م با نامزدم بیشتر ازین نبوده
لازمه ازمایش یدم؟
راستی این ماه من خیلی ورزش کردم
دست آغشته به منی اگر به داخل واژن فرو برده بشه احتمال بارداری وجود داره.
احتمال بارداری از طریق لباس زیر خیس از منی تقریبا صفر هست…چون منی به بافت لباس نفوذ میکنه و قدرت تحرک خودش را از دست میده.
فقط بارداری باعث به تعویق افتادن پریود نمیشه…عوامل متعددی اعم از جسمی و روحی میتونند باعثش بشند…از جمله ورزش هیجان شوک ناگهانی استرس ناراحتیهای عصبی و….
جای نگرانی نیست…سعی کنید استرس را از خودتون دور کنید و غذاها و نوشیدنیها با طبع گرم مثل دم نوش زعفران بخورید تا قاعدگی باز بشه.
تقریبا 11 روز پیش من و نامزدم در روز پایان پریود ایشون رابطه محافظت نشده داشتیم که گویا پیشاب منی با واژنشون برخورد داشت
نه ساعت بعد دوتا قرص لونژیل هم جهت محکم کاری خوردن و دیگه رابطه جنسی نداشتن
بعد از یه هفته خونریزی مشاهده شد به مقدار خیلی زیاد و رنگ خونشون روشن بود
الان چند روزه خونریزیشون ادامه داره و تغییر نکرده.
له نظر شما علت چیه؟
آیا احتمال حاملگی وجود داره؟
خیر …احتمال حاملگی با وقوع خونریزی کاملا منتفی میشه.
خونریزی این شکلی از عوارض مصرف قرص اورژانسی هست…ممکنه یکی دو پریود بعدی هم همین گونه باشه.
جای نگرانی نیست…هورمونها که به نظم سابق بازگشتند این مورد هم خودبخود متعادل خواهد شد.
من ۲۹ سالمه باکره هستم ۵ روز پیش یعنی روز ۱۹ قاعدگی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم فقط التهامونو بهم مالیدیم البته کاندوم گذاشته بود ولی بعد چند دقیقه پاره شد ما هم دیگه ادامه ندادیم اب منی نیامد .فقط التهامونو بهم مالیدیم. الان نزدیک قاعدگی بعدیمه ولی حالتی ندارم خواستم ببینم امکان بارداری هست؟ خیلی استرس دارم
خیر…وقتی دخولی نبوده اسپرمی هم نبوده کاندوم هم بوده، بابت چی نگران هستید؟….فقط سعی کنید استرس نداشته باشید چون استرس بزرگترین عامل به تاخیر افتادن پریودی هست….خیالتون را راحت کنید تا خونریزی رخ بده.
من 6 ماهه نامزد کردم و با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم ولی فشاری به واژنم وارد شد اون موقع که همراه با یه درد یهویی ولی خیلی زود گذر بود..بعد از اون مقدار خیلی کمی خون اومد و فردای اون روز هم مقدار خیلی کم خون به همراه نرشحات قهوه ای ازم خارج شد..این اتفاق 4 روز قبل از تاریخ عادت ماهانه ام افتاد ولی الان یه هفته است از تاریخ قاعدگی ام گذشته اما هنوز پریود نشدم..
اول میخواستم بدونم بکارتم پاره شده یا اسیب دیده فقط؟؟
دوم اینکه عقب افتادن پریودم به معنی حاملگیه با وجودی که مایع منی روی واژنم ریخته نشده؟؟ یعنی ممکنه اتفاقی کمی ریخته شده باشه و باعث حاملگی شده باشه؟؟
لطفن جواب بدید..خیلی نگرانیم
دوست خوبم از پشت مانیتور و بدون معاینه نمیتوان در مورد پرده بکارت شما نظر قطعی داد…اما بنظر میاد اگر هم کامل پاره نشده باشه حتما آسیب دیده…فقط پزشک زنان با معاینه میتونه مطمئنتون کنه که در چه شرایطی هستید.
در رابطه سطحی بدون دخول احتمال بارداری ضعیفه…اما اگر ارضا شدن مرد دقیقا روی دهانه واژن صورت بگیره و منی بتونه به داخل واژن نفوذ کنه و زن هم در روزهای پرخطر تخمک گذاری باشه احتمال بارداری زیاد میشه.
من 12 یا 13 آبان پریود شدم و همیشه پریودم منظم هست . 28 آبان رابطه داشتم و همه منی در واژنم خالی شد . 6 ساعت بعد قرص لنوژستریل 1/5 خوردم . روز 29ام هم رابطه داشتم ولی منی داخل نریخت اما باز از ترسم 24 ساعت بعدش یه لنوژستریل 0/75 خوردم 12 ساعت بعدش هم اون یکی قرص رو خوردم. آیا ممکن من حامله باشم ؟؟؟؟
دوست عزیز شما در هر سیکل مجاز هستید فقط و فقط یک مرتبه از روش اورژانسی استفاده کنید و در نزدیکیهای دیگر باید از یه روش دیگه مثل کاندوم استفاده کنید.
شما در یک سیکل دو مرتبه از روش اورژانسی استفاده کردید و این نتیجه جلوگیری را ممکنه کاهش بده یا حتی برعکس کنه.
پیشنهاد میکنم بعد از گذشت حداقل 10 روز از آخرین رابطه حفاظت نشده حتما آزمایش بدید تا از نتیجه هرچه زودتر آگاه بشید.
من دوره ام معمولا ۲۸ روزه آیت. البته در دوماه اخیر یکم نامنظم شده. مثلا ماه پیش ۲۶ روزه و ماه قبلش ۳۱ روزه بود
من در روز ۱۰ م یک رابزه ی کامل داشتم و منی وارد بدنم شد.
آیا احتمالش هست که باردار باشم؟
سه شنبه که میاد باید دوره ام شروع. خواستم بپرسم امکانش هست با بیبی چک الان بفهمم که باردارم؟ و اینکه به خاطر سفری من دوروزه کت ال دی میخورم. خواستم ببینم روی نتیجه بیبی چک این قرص تاثیر داره یا نه؟
با وجود رابطه کامل و تخلیه منی در واژن احتمال بارداری وجود داره مخصوصا اگر در روزهای پرخطر این کار انجام بشه احتمال بارداری فوق العاده زیاد میشه.
برای دریافت جواب مطمئن بهتره حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه و بهتر هم هست که تا چند روز قبلش قرصی مصرف نشده باشه.
من دو روزه پیش با یه خانمی که باکرس رابطه ی مقعدی داشتیم و زمان ارضا شدن آب منی روی ناف و پاها ریخته شد ولی زود پاک کردم و ایشون هم بعدش با اب شسته بود کل اون ناحیه رو آیا امکان بارداری وجود داره یا نه ؟آیا نیاز به قرص اورژانسی هست یا نه ؟
خیر…با وجود رابطه مقعدی احتمال بارداری صفره….مگر اینکه منی به طریقی بتونه به داخل واژن نفوذ کنه.
من 6 آبان یه رابطه مقعدی داشتم که مطمعن نیستم منی با واژن تماس داشته یا نه

از روش اورژانسی هم استفاده نکردم ولی از 15 آبان لکه بینی داشتم و 17 پریود شدم

آیا احتمال بارداری هس؟

یه سوالم داشتم واس آز خون بارداری باید ناشتا بود؟میشه بعد از ظهر رفت؟ آیه 20 روز از رابطه بگزره جواب درست رو نشون میده؟

خیر…با وقوع خونریزی پریودی احتمال حاملگی کاملا رد میشه.
بهتره که ناشتا باشید و صبح آزمایش بدید….بله الان میتونید جواب قطعی را دریافت کنید.
من اواخر تیرماه رابطه ای داشتم که هیچ دخولی انجام نشد ومن باکره هستم. ۵مرداد پریود شدم که فکر میکنم به موقع بود. ولی بعضا به عینه دیدم که خانم ها در بارداری هم پریود میشدن, به موقع و با کیفیت همیشه, الف_چه طور میشه تشخیص داد اون خون ریزی و خون ریزی های بعدی پریود بوده و مربوط به لانه گزینی و… نبوده؟؟؟ ۱۸مرداد بتا دادم ک جوابش کمتر از ۵بود ولی شاید یک درصد خطای ازمایشگاهی رخ داده باشه!! از ۱۹مرداد شروع ب خوردن قرص دزوسپتیو کردم به خاطر کیستم پریودم در شهریور عقب افتاد و ۱۲شهریور خون ریزی داشتم که اصلا مثل همیشه نبود,(تایم و کیفیتش ). ب_این عقب افتادن پریودم ب خاطر خوردن قرص بوده؟؟تغیر کیفیتش چه طور؟
روز اخر شهریور سونوگرافی دادم, که دکتر گفت تخمک ازاد شده. من حس کردم زود سونوگرافی دادم و اگر هم باردار باشم نشون نداده. پ_سونوگرافی هم ممکنه دچار خطا شه؟؟چند وقت بعد از نزدیکی سونوگرافی قادر به تشخیص بارداریه؟؟
پریود بعدیم ۱۱مهر بود ک ۴روز بود و بیشتر قهوه ای بود, و حالت عادی نداشت. ابان ماه هم ۳روز زودتر پریود شدم و بازهم مثل همیشه نبود. حدودا ۲۷ آبان سونوگرافی مجدد دادم که دکتر گفت بارداری نمیبینم,اگرم چیزی هست ممکنه کوچک باشه تشخیص داده نشه. ج_این حرف منطقیه؟یعنی ممکنه تو ۳ماهگی به علت کوچک بودن جنین بارداری دیده نشه؟؟
الانم ک آذره ششم خونریزیم شروع شد ک روز چهارم تموم شد. در صورتی ک من قبلا پریود های منظم و هفت روزه با درد شدید داشتم. د_این تغیرات تو پریود ها میتونه علتش قرصی باشه ک خوردم؟؟ , چند وقتیه نوک پستانم پوسته های سفید خارج میشه, هنگام استحمام هم شدت پیدا میکنه. و_این میتونه نشونه بارداری باشه؟؟
ه_با این تفاسیر من چه طور مطمعن شم باردارم یا نه؟؟!!
احساس نبض تو شکمم دارم و ب وضوح حرکتایی و حس میکنم
پاسخ شما بسیار سخته چون نه آز بتا رو قبول دارید و نه سونوگرافی رو
اما فقط می تونم بهتون بگم که باردار نیستید و با وسواس خودتون رو اذیت نکنید
ایشون در روز یکشنبه این هفته یا یک دختر خانمی رابطه جنسی داشته ولی فقط به مدت سی ثانیه در آخر کار آمیزش آلت به آلت یا همون ( بین پایی داشته ) و قبل اینکه منی خارج بشه بلند شده و ریخته جای دیگه.

دختر خانم جمعه پریودش تموم شده بوده و دوره اش 27 روزه بوده و نامنظم هست بین 25 تا 28 روزه و یکشنبه شب آمیزش داشتن و اینطور که میگه همون موقع حدود ساعت 11 شب یک قرص تکی لوونورژسترل 1.5 خرده فرداش هم از این قرص های دوتایی یکی ساعت 10 صبح خرده یکی ساعت 11 صبح خرده

آیا احتمال باداری داره؟

اگه داره زودترین زمان، با چه روشی میتونند متوجه بشند که باردار هست یا نه؟

با توجه به توضیحات شما بارداری منتفیه
من و نامزدم با دو سه روز بعد از پایان پریود ایشون معاشقه ای داشتیم ابتدا از رو لباس بعد که ارضا شدم التم رو شستم و بصورت لاپایی خیلی هم حواسم بود که بکارت ایشون اسیبی نرسه و منی هم به داخل نره.ولی بخاطر اطمینان شش ساعت بعد یک عدد قرص اووسیز(استراری)و دوازده ساعت بعد هم دادم بهش.ایشون بعد از حدود هفت هشت روز دل درد شدید حالت تهوع استفراغ و خونریزی پیدا کردند بعد نه روز بعد از نزدیکی بیبی چک استفاده کردیم و جوابش منفی بود.دیروز که میشه حدود دو هفته بعد از نزدیکی ایشون درد سینه حالت تهوع و دل درد داشتن من خیلی ترسیدم که باردار شده باشن . ایا احتمالش هست؟؟ نیاز هست به ازمایش خون بریم؟؟خیلی میترسم. تو مطالبتون هم خوندم که خونریزی =عدم بارداری ولی اخه خونریزی جزو علایم اولیه بارداری هم هست این منو به شک و ترس انداخته .اصلا دو سه روز بعد از پایان قائدگی زمان بارداری هست؟؟
اون خونریزی بخاطر مصرف قرص ها بوده
نگران نباشید ایشون باردار نیستند
در روابط بعدی بهتره از کاندوم استفاده کنید که جزو لوازم پیشگیری بی ضرر هستش
روز اخر عادت ماهیانه رابطه داشتم
از روز 5 عات ماهیانه ال دی خوردم
منی داخل ریخته شد بلافاصله 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد 4 تا ال دی خوردم
ی لونژیل 1.5 هم خوردم
10 روز میگذره خونریزی نداشتم

عادت ماهیانه نامنظم هست و کیست دارم ک کوچیکه
احتمال بارداری هست ؟

بارداری منتفیه
فقط متوجه نشدم شما که LD مصرف می کردید چرا قرص اورژانسی هم خوردید.
من 29 سال سن دارم :
1 – قاعدگی نامنظم دارم. 2 – طول دوره حدودا 26روز است. 3 – دوره خونریزی 6 روز است. 4 – آخرین بار 18-08-94خونریزی من شروع شد. 5 – در تاریخ 29-8-94یک رابطه جنسی با جلوگیری طبیعی داشتم. 6 – شرح حال:.همسرم مطمین است که منی داخل واژن ریخته نشده اما حدود یک هفته است درد کمر و تیر کشیدن سینه و درد کشاله ران دارم تا به حال چند بار بیبی چک گذاشتم که آخرین بار صبح امروز بود و منفی بود دیروز هم جواب آز بتا 1.2 بود.
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
با توجه به جواب آزمایشتون بارداری منتفیه
نگران نباشید
دختر 20 ساله هستم حدودا یک ماه پیش با نامزدم رابطه داشتیم اما بدون دخول مایع منی که اومد روی پای من ریخته شد و بعد پاک کردم میخاستم بدونم آیا امکان حاملگی هست؟آخه از آخرین پریودیم دوماه و نیم میگذره و هنوز پریود نشدم میترسم با وجود پرده بکارت باردار شده باشم
اگر مطمئنید منی با واژن برخوردی نداشته، بارداری منتفیه.
اگر هم چنان پریود اتفاق نیفتاده به پزشک مراجعه کنید تا علتش بررسی بشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =