سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری نهم

من و همسرم 9 مهر در اخرین روز قاعدگی رابطه داشتیم که منی داخل واژن ریخته شد و بعد از اون هم دیگه خون یا لکه ای دیده نشد 3 مهر قاعدگی ایشون شروع شده بود و هرماه 3 روز جلو تر میامد و طبیعتا باید تقریبا 1 ابان دوباره شروع میشد که نشد احتمال بارداری هستش اگه هست چطور باید جلوشو گرفت
روز آخر قاعدگی از روزهای پرخطر سیکل محسوب نمیشه..چون تخمکی در رحم وجود نداره.
لطفا یه بررسی داشته باشید ببینید بعد از رابطه 9 مهر باز رابطه پرخطری بوده یا نه…اگر نبوده پس بهتره آزمایش بده.
میخاستم بدونم اگر مرد 2بار ارضا شود و پس از هرکدام ادرار کرده باشه و کامل شستوشو داده باشه ودست هاشو شسته باشه اگر بعدش با واژن تماس پیدا کنه آیا اسپرم امکان داره وجود داشته باشه؟و بار سوم آیا در پیشاب احتمال وجود اسپرم هست؟بار3 فقط کلاهک با واژن در تماس بوده و قبل از انزال جدا شده.
در روز 12قاعدگی.در هیچ کدام اصلا دخول صورت نگرفته.
من 28ساعت بعد از رابطه 2تا قرص اووسیز رو باهم مصرف کردم. الان 15روز از مصرف گذشته ولی هنوز خونریزی نداشتم و باید فردا دیگه قاعدتا دورم شروع بشه.نگرانم که چرا پس بعد از قرصها خونریزی نداشتم؟
دوره های من 28روزه و منظم هست.
باید چیکار کنم؟ آیا ممکنه بخاطر قرصها دوره طبیعی خودم هم عقب بیفته؟
خیر…با ادرار کردن بعد از هر بار نزدیکی مجرا از هرگونه منی و پیشاب پاک میشه..درصورت شستشوی دست هم اسپرمی باقی نمیمونه.
احتمال وجود اسپرم در پیشاب با وجود ادرار کردن خیلی ضعیفه اما صفر نیست…باید احتیاط کرد.
اگر قرص اورژانسی را بطور صحیح مصرف کرده باشید جای نگرانی نیست و دیر یا زود پریود میشید…علت تاخیر در پریود این دوره خوردن این قرص هست و تا دو الی سه دوره اختلال در خونریزی را خواهید داشت که البته طبیعی هست.
دو هفته پیشبا دوس دخترم رابطه جنسی کنترلنشده داشتم البته اب منی را داخل نریختم لای پاش ریختم ولی بعد اون دخول داشتیم بعد عمل هم ایشان قرص ضد بارداری خوردن که من متاسفانه اسم قرص ها را نمیدونم الن ایشان اعلام میدارند که چند روزیستکه از وقت پریودشونگذشته ولی پریود نشدن چقدر احتمال بارداری هست؟ایا امکان دارد عدم پریودشان مربوط به مصرف قرص باشد؟اگر حامله شد باید چکار کنیم؟؟؟
اگر قرص ضدبارداری را بصورت صحیح مصرف کرده باشه احتمال بارداری وجود نداره…چون قرص اورژانسی تا 99 درصد از حاملگی جلوگیری میکنه.
مطمئناً عدم پریود ایشون مربوط به مصرف قرص میشه…این نوع قرصها تاثیر مستقیم بر زمان و کیفیت و میزان خونریزی بعدی دارند و تا دو الی سه دوره اینگونه خواهد بود.
تا یک الی دو هفته بعد از مصرف قرص ایشون فرصت داره که لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشه که پریود اون سیکلش محسوب میشه….اگر بعد از این زمان هنوز پریود نشد بهتره آزمایش بده.
من 23 سالمه چند وقت پیش برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتیم بدون دخول و انزال ولی آلت هامون کمی تماس داشتن راجب پیشاب و بارداری بدون دخول شنیدم خیلی استرس بهم وارد شده پریودیم هم تقریبا منظمه رابطمون 10 روز قبل تاریخ پریود الان بود. همیشه پریودم با درد بعضا شدید و دل درد و سردرد و حالت تهوع و خونریزی. 22 ساعت بعد رابطه دوتا قرص HD خوردم و 12 ساعت بعد دوتای دیگه از استرس زیاد. این آخر پریود که شدم مثل قبلا درد نداشتم اصلا و رنگ خون هم قهوه ای شده بود الان هم که دیگه خونریزی تمام شده یه روز در میون دل دردای خفیف دارم خیلی استرس بهم وارد شده ممکنه حامله باشم؟ کلا تا امروز 17 روز از رابطمون و 7 از روز از شروع خون ریزیم گذشته.
در مورد رابطه شما هیچ احتمال بارداری نبوده…بارداری با رابطه سطحی بدون دخول فقط با پیشاب تقریبا صفره…با این حال شما قرص اورژانسی را صحیح مصرف کردید و این احتمال را به زیر صفر بردید..بعد از اون هم که میگید پریود شدید…پس این استرس بی جهت بابت چیه؟
قرصهای اورژانسی بر زمان و کیفیت و مقدار پریودهای بعدی تاثیر مستقیم میذارند و بعد از دو الی سه دوره دوباره به نظم سابق بازمیگردند.
این نوع خونریزی که گفتی از عوارض قرص محسوب میشه که طبیعی هم هست…جای نگرانی نیست…به زندگیت برس و این افکارو از خودت دور کن.
من دوروز بعد از پریودی با نامزدم رابطه سطحی داشتم بدون دخول ایشون هم انزال نشد اما ی مایع بیرنگ(پیشاب)از التشون اومد و روی الت من بود اما انزال صورت نگرفت بعدهم شستم
عایا احتمال بارداری هست???
خیر…دو روز بعد از اتمام پريودي از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه…ضمن اینکه رابطه شما سطحی بدون دخول و فقط با پیشاب بوده…این یعنی احتمال بارداری صفر هست.
من دختری 29 ساله باکره هستم حدود 1ماه پیش روز 4 مهر روز 8 پریودیم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم منی روی واژنم نریخت بعد از 48 ساعت2 عدد قرص لونژیل خوردم 10 روز بعد لکه بینی داشتم بعد از 2 روز خونریزی داشتم به مدت 3 روز. روز 18 مهر شروع خونریزی بود. الان حدود 1 هفته هست که احساس میکنم یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. ایا احتمال بارداری هست؟
خیر
جای نگرانی نیست
بارداری منتفیه
دوره ی نا منظم دارم اخرین پریودم ۵ مهر بود ۲۷ مهر رابطه سطحی بدون دخول داشتم شک کردم که پیشاب برخورد داشته باشه ۵۰ ساعت بعد رابطه لونژیل خوردم ۱۲ ساعت بعدم یه لونژیل خوردم
امروز خیلی خیلی خیلی کم خونریزی داشتم که رنگ صورتی داشت و رقیق بود ایا این خونریزی خونه لانه گزینیه احتمال بارداری هست؟
خیر….با مصرف قرص اورژانسی احتمال حاملگی تا 99 درصد از بین میره…ضمن اینکه در رابطه سطحی فقط با پیشاب احتمال حاملگی تقریبا صفره.
خیر…این خونریزی، پریود این سیکل شما محسوب میشه و دلیل اینگونه بودنش هم مصرف قرص لونژیل هست.
در مورد خون لانه گزینی توضیحات مفصلی در بایگانی همین سایت وجود داره که توصیه میکنم حتما مطالعه کنید…در مورد شما خون لانه گزینی صدق نمیکنه.
همسر من 3 ماهه از قرص ال دی به طور منظم استفاده میکنه…تو این سه ماه از روش منقطع هم به طور همزمان استفاده میکردیم…یک روز بعد از اتمام بسته سوم قرص ما یه رابطه داشتیم که منی وارد واژن شد..همسر من نگران بود برای همین 4 عدد قرص ال دی مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دیگه ..الان پنج روز پریود همسر تاخیر داشته..به خاطر همین تا خیر هم شب قبل باید بسته چهارم قرص رو شروع میکرد که شروع نکرده تا بلکه پریود بشه .احتمال بارداری با توجه به تاخیر پریود وجود داره؟ همسرم خیلی نگران اینه که باردار باشه…
بعد از سه ماه مصرف قرص پیشگیری مطمئنا اثربخشی اون صددرصد خواهد بود و ایشون اصلا نباید بعد از اتمام بسته اون قرصهای اضافی را مصرف میکرد…اینجوری نظم مصرف قرصها و همچنین نظم سیکلش را به هم ریخته…درصورتیکه اصلا احتمال بارداری نبوده و هیچ لزومی به مصرف قرصها نبوده.
تاخیر پریودش هم بخاطر مصرف همون قرصهاست…جای نگرانی نیست…بزودی پریود میشه چون با خوردن این همه قرص احتمال بارداری کاملا منتفیه.
سعی کنه این قرصها را به منظور پیشگیری از بارداری فقط تحت نظر و تجویز پزشک مصرف کنه و از هرگونه مصرف خودسرانه پرهیز کنه…چون ممکنه نتیجه عکس بده.
منو نامزدم شب توی ماشین مشغول عشق بازی شدیم بعد از اینکه نامزدم آلت تناسلی من رو خورد و مکید من دستمو رو روی واژن نامزدم گذاشتم بعد دستمو دوباره به الت تناسلی خودم زدم بعدش دستامو به هم مالیدمو خشکش کردم به لباس نامزدمم هم دستتمو مالیدم بعد دوباره دستمو برای مدت کوتاهی به واژن نامزدم مالیدم ایا احتمال بارداری وجود داره.من فقط دستمو به بدنه الت تناسلی خودم زدم در ضمن الت من کاملا به اب دهان نامزدم اغشته بوده اخرش هم به وسیله خود ارضایی ابم رو تو دستمال ریختم و نامزدم کامل لباس پوشیده بود و بهش دست نزدم
خیر…برای بارداری باید شرایط اون فراهم باشه…در صورتیکه در مورد رابطه شما هیچ کدام از شرایط اون فراهم نبوده.
من دختری 23 ساله هستم، 3 روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم در حد معاشقه رابطه داشتیم!آلت ایشون به هیچ وجه با آلت من تماس پیدا نکرد ولی انگشتان من کمی با مایه پیش آب ایشون تماس پیدا کرد و بلا فاصله بعد از آن دستم را ضدعفونی کردم! برای بار دوم به آلت ایشون دست زدم ولی دستم به هیچ مایعی آلوده نشد تا جایی که به خاطر دارم!بعد از آن به علت تحریک شدید و خارج شدن آب از من با همان دست که نمیدانم آغشته به پیش آب بود یا نه بوسیله دستمال کاغذی واژنم را خشک کردم! بار اول پیش آب ایشون خیلی کم به دستم آغشته شد که بعد ضدعفونی کردم!برای باردوم نگرانم و فکر و خیال های ناگوار به سرم زده و زندگی ام را مختل کردهSad

حالا سوال من اینه که با وجود دوره نامنظم قاعدگی و این پیش آمد ها احتمال بارداری در من هست یانه؟

خیر…به هیچوجه احتمال بارداری برای شما وجود نداره….برای بارداری باید شرایط اون فراهم باشه…در رابطه ای که هیچ تماسی بین آلتها نبوده و فقط فرضا دست آغشته به پیشاب باشه چطور ممکنه حاملگی بوجود بیاد؟……محاااااله.
من ۲۵شهریور پریود شدم تا ۳۱م که پاک شدم و همون روز رابطه بدون دخول داشتیم فقط لاپایی بعد من شب یکی قرص ال دی خوردم و ۴م دوباره پریود شدم تا ۹م بعد دهم رابطه داشتیم به شیوه قبل…من باید با این.محاسبات تا به روز حتما پریود میشدم و باز نشدم تا که دیروز یعنی هفتم باز رابطه داشتیم.البته رابطمون فقط لاپایی و یا از پشت می باشد و من باکره ام.ایا امکان بارداری هست ؟؟؟؟
احتمال بارداری در چند روز قبل و بعد از خونریزی پریودی صفر هست.
احتمال بارداری در رابطه سطحی و بدون دخول تازه فقط با پیشاب و مخصوصا اگر در روزهای امن باشه منفی هست.
تاخیر در پریودتون بخاطر مصرف قرص هست که البته هیچ لزومی هم نداشته.
در چنین رابطه هایی لزومی به مصرف قرص نیست…اگر هم خواستید مصرف کنید لطفا به شیوه صحیح مصرف کنید.
(اطلاعات مفصلی راجع به روش صحیح مصرف قرصهای اورژانسی در بایگانی همین سایت وجود داره).
دختری 29 ساله هستم باکره. 4 مهر روز 8 پریودیم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط التهامونو بهم مالیدیم منی روی واژنم نریخت 48 ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل خوردم بعد از 10 روز لکه بینی داشتم 2 روز بعد یعنی 18 مهر خونریزیم شروع شد به مدت 3 روز.الان چند وقتی هست میکنم یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. ماه قبلی ترشحاتم زیاد بود ولی این ماه ترشحاتم کمه نزدیک زمان پریودیم هست ولی فقط کمی دل درد دارم با سینه هام درد میکنه ولی ترشح ندارم خیلی استرس دارمم میترسم باردار باشم. ایا احتمال بارداری هسست؟ ایا خونریزی لانه گزینی نبوده؟
همانطور که دوست خوبم فرمودند در مورد شما احتمال بارداری کاملا منتفیه.
با مالش آلتها به هم هیچ اسپرم و تخمکی لقاح نمیکنند…پس این افکار وسواسی را از خودتون دور کنید.
قرص اورژانسی را کاملا بی جهت مصرف کردید و با این کار تعادل هورمونی خود را به هم زدید و در نظم عملکرد تخمدانها اختلال وارد کردید.
اون خونریزی کم و تمام حالات و علایمی که بعد از خونریزی و الان داشتید و دارید از عوارض قرص ناشی میشه حتی همون حس نبض که دارید…همه این علایم به مرور برطرف میشه.
خیر…خون لانه گزینی اینگونه نیست…
من حدود ٢٤ سالمه قد و وزن معمولي دارم، من و نامزدم ماه پيش در روز ٤ پريودم باهم مقاربت داشتيم ولي دخول انجام نشد
اما من ترسيدم و شك داشتم كه آب مني نامزدم روي آلتم ريخته باشه سريعا پاك كردم.
سيكل من بين ٢٩ تا ٣١ گاها ٣٢ روز بوده تقريبا اما الان ٤٠ روزه كه پريود نشدم واقعا ميترسم كه باردار شده باشم،
خيلي نگرانم و حتي ميترسم دكتر برم علائم پريودم زياد ندارم ، روزا سختيه
ميشه كامل راهنماييم كنين كه چيكار كنم ؟ خيلي نگرانم؟ ميترسم نكنه ….
كي خوب ميشم؟
اگر روز چهارم پریودی که رابطه انجام شده شما هنوز خونریزی داشتید که احتمال حاملگی کاملا محاله…اگر هم بعد از اتمام قاعدگی بوده باز هم احتمال حاملگی صفر هست…ضمن اینکه در کل احتمال حاملگی در رابطه سطحی بدون دخول و با پیشاب تقریبا صفر هست.
تاخیر در قاعدگی این دوره شما عوامل زیاد جسمی و روحی میتونه داشته باشه که بزرگترینش همین استرسی هست که دارید..چون استرس تاثیر مستقیم بر هورمونهای جنسی میذاره و در کار آنها اختلال ایجاد میکنه و باعث میشه خونریزی رخ نده.
خیالت کاملا راحت…فکرتو آزاد کن…زعفرون و چیزای گرم بخور تا قاعدگی باز بشه.
من تقریبا روز 10 بعد از پریودم دچادر درد شدید در ناحیه زیر دل و کمرم شدم! این همان مربوط به تخمک گذاریست درست است؟ …حالا استرس دارم که این درد ها برای بارداریست(که گفتید امکان ندارد) یا تخمک گذاری! چون امانم را بریده! آیا مصرف رازیانه برای درد این دوره مفیده یا ضرر دارد؟
ایا درد دراین زمان طبیعیست؟ چه زمانی به پزشک مراجعه کنم؟
خیر…دردها مربوط به حاملگی اصلا نیست…اگر دوره های شما منظم هست و در دوره های قبل تقریبا همین روزا دچار این حالات میشدید پس حتما تخمک گذاری بوده…در هر صورت هر چی که هست بارداری نیست…خیالتون راحت.
رازیانه حاوی ماده ای شبیه به هورمون زنانه هست که برای کاهش درد موثره…کرفس عرق گزنه دمنوش زیره هم خیلی خوبه.
معمولا تخمک گذاری درد چندانی نداره یه سری دردهای خفیف در ناحیه تخمدان بوجود میاد که سریع هم رفع میشه.
اگر درد شما زیاد و طولانیه ممکنه عفونت باشه…همین روزا اگر درد دارید به پزشک میتونید مراجعه کنید.
من و دوستم چند روز پیش یه رابطه کوچیک در حده مالش و اینا داشتیم و من التمو چند بار به الت اون مالیدم ولی هیچ گونه دخولی نداشتیم. از زمان پریود ایشون هم 2 روز گذشته بود یعنی دوروز دیر کرده بود.الان روزه هفتم هست که دیر کرده و هنوز عادت نشده و ما داریم از نگرانی میمیریم چون دوستم کمر درد داره لطفا بگین که در این صورت احتمال بارداری هست یا نه>؟ در ضمن من هم فقط کمی پیشابم بیرون امده بود و ارضاع نشدم /در ضمن دوره اون نامنظمه ومیگه دهانه رحمم از اونروز تنگ ترشده
خیر…احتمال بارداری در چند روز قبل و بعد از خونریزی پریودی صفر هست و این روزها از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
ضمن اینکه رابطه سطحی بدون دخول و بدون ارضاشدن بوده…بنظرتون حاملگی با این وضع چطور ممکنه!!!!!!
منظورتون از دهانه رحم احتمالا دهانه واژن باید باشه (چون دهانه رحم داخل هست و قابل مشاهده نیست)…این گفته صحت نداره و از وسواس فکری ایشون ناشی میشه.
در دوره های نامنظم همیشه این مشکل هست و شخص با به تاخیر افتادن پریود انواع فکرها و تخیلات سراغش میاد…کمر دردی که داره خبر از خونریزی تا چند روز آینده را به ایشون میده.
با دوستم رابطه داشتم ایشون یک روز دیگه به پاکیشون باقی مونده بود یعنی 6 روز پیش خون ریزی شروع شده بود و ما در روز 6 ام دخول کردیم فرداش هم پریود تمام میشد . تمام منی داخل واژن ریخته شده . ایشون قرص تاموکسیفن مصرف میکنن از روز سوم خون ریزی تا روز آخر خون ریزی به دستور پزشکشون آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنند تا دیر نشده یا چون یک روز به اتمام پریود مونده نیازی نیست؟
سابقه کیست دارن و به غیر تاموکسیفن یه چیزه دیگه هم میخورن که نمیدونم چیه
خیر..لزومی به مصرف قرص اورژانسی نیست….روز آخر خونریزی پریودی از روزهای پرخطر برای نزدیکی محسوب نمیشه.
دختری 26 ساله هستم که هنوز ازدواج نکردم
ورزش بیلاتس انجام میدادم که با دردزیر شکم به بزشک مراجعه کردم.سونوگرافیم به شرح زیر بود:رحم به ابعاد77*36*26وضخامت اندومتر4mm با اکوی میومتریال نرمال مشاهده شد.یک کیست به سایز78*48 mmحاوی internal low level echo وچنئ کانون اکوزن کوجک در جدار ان در تخمدان راست دیده میشود که میتوان مطرح کننده اندومتریوما وبااحتمال کمتر کیست همورازیک باشد.یک کیست به سایز 34*30 mmحاوی نواحی اکوزن داخلی در تخمدان چپ دیده میشود که برای ان نیز اندومتریوما یا کیست همورازیک در تشخیص افراقی قرار دارد.
بعد از خوردن 5 بسته قرص ال دی وگذشت 6 ماه سونو جدید بدین شرح میباشد:
رحم به ابعاد و اکوی نرمال در وضعیت Anteversion رویت گردید.ut=77*38*44 mm ضخامت اندومتر 2.7mm است.cul-de-sac خلفی ازاد و تخمدان راست حاوی یک کیست با جدار نازک وتوام با اکوی یکنواخت داخلی به اقطار تقریبی 71*56 mm وتخمدان جپ نیز حاوی یک کیست مشابه به اقطار تقریبی 24*27 mm است.
کنترل سونوگرافی پس از یک دوره درمان مدیکال ازنظر افراق کیست همورازیک باسایر توده های پاتولوزیک تخمدانی نظیر Endometerioma توصیه میشود.
در ازمایش ابتدا CA19-9 934.3 U/ML UP TO 37
CA125 2872 U/ML UP TO 35 گزارش شد که بعد از 5 ماه و ازمایش دوباره CA19-9 80.87 U/ML UP TO 37
CA125 160.1 U/ML UP TO 35 گزازش شد.
پزشکم برام سه تا امپولDecupeptile 3.75
28 تا قرص Metrony progestrone 5 g و 30 تا قرص کلسیم د تجویز کرده.ایا امپول ها خطرناک نیس برای من؟؟؟؟؟
با توجه به اینکه مجردم و قصد ازدواج و بارداری در اینده دارم ایا این موضوع مشکلی ایجاد میکنه برام؟نمیخام عمل کنم چون از عوارض بعدش وناباروری میترسم…
دوست عزیز از پشت مانیتور و بدون معاینه نمیتوان در مورد شرایط شما نظری داد…بهتره که پزشک مجربی را انتخاب و سریعا مراجعه کنید و تحت نظر و درمان دکتر باشید.
2تا سوال داشتم:
1 – اگه یک ماه قبل از عروسی به طور منظم قرص ال دی مصرف بشه ، ایا در ماه بعدی (ماه عروسی) میشه به این روش جلوگیری اطمینان کامل داشت یا باید در کنارش از یک روش دیگه هم استفاده کرد؟
2-در فاصله بین تموم شدن قرص ال دی تا شروع پریود( که تقریبا 5،6 روز میشه) در صورت داشتن نزدیکی، باید از روش دیگه ای برای جلوگیری از بارداری استفاده کرد؟ یا نیازی نیست؟
1. توصیه میشه در ماه اول مصرف این نوع قرص به منظور پیشگیری از یک روش پیشگیری دیگر هم استفاده بشه اما از ماه دوم بلامانع هست.
2. نیازی نیست…چون اصولا چند روز قبل از پریودی از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه ضمن اینکه نتایج مصرف قرص هم در امر پیشگیری بی تاثیر نیست.
من برای جلوگیری از قرص دافنه استفاده استفاده کردم..ماه اول بیست و یک عدد خوردم و درست پنج روز بعد پریود شدم و بسته دوم قرصم رو از رو ششم بعد از قطع مصرف بسته اول شروع کردم که در واقع از روز دوم پریودم شروع کردم..در حالیکه تو سايتها خوندم فاصله بسته اول تا بسته دوم باید هفت روز کامل باشه و از روز هشتم بسته دوم شروع بشه،، من این ماه که ماه دوم قرص خوردنمه میخوام رابطه داشته باشم.. مشکلی نیست؟
بنظر نمیاد مشکلی وجود داشته باشه اما بهتره برای اطمینان خاطر بیشتر خودتون با یک ماما یا پزشک زنان مشورت کنید که اگر احیانا لازمه در این ماه حتما از یک روش پیشگیری دیگر هم استفاده کنید.
خانمی 20 ساله هستم، پریود منظمی دارم معمولا منتهی اخیرا دفترچه ای که تاریخامو توش یادداشت می کردم گم کردم، به نظرم از زمان اخرین عادت ماهانم 5 هفته می گذره در حالی که سیکل پریود من 28 روزه هست، هفته ی گذشته رابطه محافظت نشده داشتم و منی داخل واژن ریخته شدهمون روز یک عدد یاسمین و روز بعدش یک عدد دیگه باسمین خوردم روز سوم قرصی نخوردم، روز چهارم از روشای اورژانسی استفاده کردم (4تا ال دی و 12ساعت بعد 4تا دیگه)
الان 6 روز از مصرف قرصای ال دی می گذره ولی نه اعلایمی از پریود دارم نه لکه بینی،در ضمن 3بارهم بیبی چک گرفتم که منفی بوده جوابش، می خواستم ببینم این تاخیر در پریود طبیعی هست یا خیر؟؟!! ضرورتی واسه مراجعه به دکتر وجود داره؟؟!!

(خلاصه حرفام:سیکلم 28 روزه هست،4 هفته بد از اخرین پریودم رابطه داشتم،روز 4رم از روش های اورژانسی استفاده کردم ولی با گذشت 6روز هنوز نتیجه ای نگرفتم)

دوست عزیز شما قرص زیادی مصرف کردید ضمن اینکه قرص اورژانسی را نهایتا تا 72 ساعت بعد از رابطه فرصت دارید مصرف کنید نه 4 روز بعد…
با این همه قرص مسلما نظم سیکل قاعدگی شما به شدت به هم میریزه و تاخیر الان هم بخاطر همین مورد هست.
اما جای نگرانی نیست…اصولا تا دو هفته بعد از مصرف قرص شما فرصت دارید که لکه بینی و خونریزی مختصر ببینید..اگر بعد از این مدت هیچ علایمی ندیدید به دکتر مراجعه کنید یا آزمایش بدید.
اگر بسته بعدی قرص رو اشتباهی با فاصله 8 روز مصرف کنم(یعنی یک روز دیرتر شروع کنم) ایا اثر جلوگیری رو در اون ماه از دست میده ؟ یا مشکلی پیش نمیاد و میشه با اطمینان نزدیکی داشته باشم؟
بنظر نمیاد مشکلی پیش بیاد…اما بهتره برای اطمینان خاطر در مورد مصرف قرصهای پیشگیری بصورت دوره ای حتما تحت نظر یک پزشک زنان یا ماما باشید تا مشکلی پیش نیاد.
من و شوهرم ماه پیش رابطه داشتیم البته بدون دخول(عقد کرده هستم و پرده بکارت دارم) سوالم اینه که در ماه پیش 3.4 مرتبه ای رابطه داشتیم و آخرین رابطه در تاریخ 28 شهریور بود و من 7 روز بعد از آن یعنی در تاریخ 14 مهر با دو روز تاخیر پریود شدم.البته زمان و مقدار پریودم کمتر از ماه های پیش بود.حالا که 1 ماه گذشته و منتظر پریود دومم هستم پریود نمیشم و حدودا 5 روزی هست که عقب افتاده.دیروز بیبی چک استفاده کردم منفی بود .میخواستم بدونم احتمال بارداری هست؟الان شرایطشو نداریم که بتونیم زندگی مشترکمونو زیر یه سقف شروع کنیم و اعلام بارداری کنم به خاطر همین استرس دارم شدید .
دوست عزیز پریودی شما در 14 مهر احتمال بارداری شما را در اون سیکل کاملا رد میکنه اما اگر ماه بعد باز رابطه حفاظت نشده داشتید و هیچ قرص اورژانسی هم مصرف نکردید ممکنه احتمال بارداری باشه.
در غیر اینصورت اگر رابطه ای نبوده یا بوده و قرص مصرف شده پس جای نگرانی نیست و تاخیر الان در اثر مصرف قرص یا بدلیل استرستون هست.
هم بیبی چک و هم آزمایش در حال حاضر میتونند جواب قطعی را بهتون بدند.
من روز 15 دوره قاعدگیم رابطه سطحی با همسرم ک توو دوران عقد هستیم داشتم.همسرم ارضا نشدن ولی اب پیشاب با واژن من برخورد داشتم.با توجه ب اینکه توو دوره پر خطر هستم و باکره هم هستم.و همسرم 5 روز پیش انزال داشته.
آیا ممکنه پیشاب ایشون اسپرم داشته باشه؟!
ایا الان ک 2 روز گذشته روش اورژانسی استفاده کنم؟
وجود اسپرم در پیشاب صفر نیست به ویژه اینکه شما در زمان پر خطر بودید اما در کل احتمال بارداری با پیشاب در رابطه سطحی تقریبا صفر هست.
مهلت استفاده از روش اورژانسی تا 72 ساعت بعد از رابطه هست.
من 6هفته باردارم ولی اصلا شرایط بچه داری نداری.
س نگرافی رفتم همه چیز نرمال

طبق راهنمایی پزشک زنان میخواهم قرص میزوپروسترول مصرف کنم.میخواهم بدونم مصرف 8عدد قرص که بهم گفتن هر 4ساعت2عدد زیرزبانی درسته؟
چقدر احتمال داره به جواب برسم؟وچند روز بعد از مصرف قرص اثر میکنه؟
در زمان اثر گذاری دل درد و یا عوارض دیگه چقدره میتونم تو خونه باشم به صورتی که کسی شک نکنه؟یا برم باشه مسافرت جور ی که باعث شک نشه.

دوست عزیز بهتره برای این کار فقط با پزشک و حضوری مشورت کنید و تحت نظر دکتر باشید…از پشت مانیتور و بدون معاینه نمیتوان نظری داد.
میخواستم بپرسم ایا امکان بارداری در روز 4 قاعدگی هست؟

اگردر روز 4 قاعدگی دست خانم با دست اقایی که به شلوار خود اقا برخورد کرده تماس پیدا کنه(کمی ارض شده باشه) و دست خانم بعد از 10 دقیقه با اب *تنها* شسته بشه و بعد با الت خود خانم برخورد کنه احتمال بارداری وجود داره در این روز؟

خیر…در طول روزهای خونریزی قاعدگی احتمال بارداری صفره.
ماه گذشته برای اینکه پریودیم عقب بیوفته چندرکز ناپروکسن ومفنامیک میخوردم و12/7/94 پریودشدم
روزای تخمک گذاری قرص ریلایف خوردم
ودرهمین روزهارابطه بانامزدم داشتم. درحدتماس بدنی والتها اما منی روی بدنم ریخته نشد الان11 روزه قبل افتاده وعلایمی ندارم ممکنه باردارشده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه میگن ازطریق ازطریق ترشحات مردهم احتمالش هست. لطفا کمک کنید دارم دیونه میشم
احتمال بارداری با پیشاب در رابطه سطحی بدون دخول تقریبا صفر هست.
تاخیر در پریود الان بخاطر مصرف قرص هست…اگه تا چند روز دیگه هیچ علایمی ندیدید بهتره آزمایش بدید.
من دختری هستم 20 ساله. باکره هم هستم. من در تاریخ 23 آبان یه رابطه با نامزدم داشتم. دخول انجام نشد. حتی منی هم رو ران پام ریخت. روز قبل هم یعنی 22 آبان روز اخر پریودیم بود.
فقط شک دارم که منی رو واژن ریخته یا نه.
بعد از رابظه هم 2تا قرص لوونرژستول مصرف کردم.
سوال اولم احتمال بارداری هست؟
سوال دومم عوارض قرص؟
بار اولم هست که قرص مصرف میکنم.
خیر…هیچ لزومی به مصرف قرص نبوده و بی جهت مصرف کردید…دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی احتمال بارداری صفر هست مخصوصا اگر سطحی باشه .
مهمترین عارضه قرص به تعویق افتادن پریود بعدیتون هست…از عوارض احتمالی دیگه میتوان به حالت تهوع سرگیجه و کمردرد و دل درد قبل از پریود بعدی اشاره کرد.
همسر من نهم آبان ماه پریود شدن و دوازده ابان پاک شدن و تقریبا پریود منظمی دارن ینی بین بیست و نه روز و سی روز همیشه پریود میشن…ما روز بیست آبان رابطه ی جنسی محافظت نشده داشتیم که منی من روی باسن ایشون ریخته شد و احتمالا با دهانه ی واژن هم تماس پیدا کرده ایشون چند دقیقه ی بعد کاملا با اب شست و شو دادن و به خاطر در سقر بودن حدود سی و پنج ساعت بعد از رابطه 4 قرص یاسمین و دوازده ساعت بعد 4 قرص دیگر و دوازده ساعت بعد دو قرص یاسمین و دوازده ساعت بعد دو قرص دیگر یاسمین خوردند….با توجه به این شرایط چقدر احتمال بارداری وجود داره؟

لازم به ذکره که نوبت اول قرص و با یک استکان آب خوردند و ما نمیدونستیم باید آب زیاد میل کنند و در نوبت دوم قرص بعد از سه ساعت به خاطر حالت تهوع شدید کمی استفراغ کردند

با خوردن این همه قرص احتمال بارداری صددرصد منفی میشه….لطفا توجه داشته باشید قرص اورژانسی باید به روش صحیح خودش مصرف بشه که اطلاعات مربوط به اون را میتونید در همین سایت کسب کنید.
اگر تا دو ساعت بعد از مصرف قرص استفراغ نباشه قرص جذب شده و مشکلی نخواهد بود.
پریود شدن و خون ریزی زیاد نشانه قطعی عدم حاملگیست؟
بله…اگر خونریزی شبیه خونریزی پریودی باشه یعنی اول زیاد و بعد کم بشه قطعا نشانه عدم حاملگی هست.
من 20 سالمه و کیست دارم و به دستور پزشک3 ماهه که قرص مارولین مصرف می کنم(در حال مصرف بسته ی سوم هستم).می خوام برای اولین بار با نامزدم رابطه داشته باشم و 2 تا سوال دارم اول این که داشتن رابطه تاثیری روی کیست داره یا نه و دوم این که اگر در کنار قرصی که دارم مصرف می کنم بعد از رابطه از قرص اورژانسی مثل لونژیل استفاده کنم می تونم از بابت باردار نشدن خیالم جمع باشه؟
رابطه اثری روی کیست نداره فقط ممکنه باعث عفونت بشه البته اگر خیلی حساس باشید یا بهداشت را رعایت نکنید.
در مورد استفاده از قرص اورژانسی همزمان با قرص فعلی بهتره با پزشکتون یا یک ماما مشورت کنید تا با اطمینان خاطر عمل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =