سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری چهاردهم

Hadi_CE Hadi_CE
16 بازدید
من از زمانی ک ب بلوغ جنسی رسیدم همیشه پریود نامنظمی داشتم،و چون بکارت دارم،دکتر هم تایید کرد ک بدلیل نداشتن تعادل هورمونی دخترونست ،آیا این مشکل جدی ایه ؟ چطور میشه حلش کرد؟
من دی ماه نزدیکی بدون دخول ذاشتم ولی مرددم ک شایدکمی از منی اطراف ناحیه تناسلیم مالیده شده باشه
و یک ساعت پس از رابطه چهار قرص ال دی خوردم و چون استرس داشتم،با فاصله یک روز دوباره دوتا دیگه خوردم و چهارده روز بعد پریود هغت روزه شدم،
اما بهمن ماه اصلا پریود نشدم و گاها کمر درد و درد زیرشکمی دارم،حس میکنم تکرر ادرار هم دارم
یک ماه بعداز رابطه بیبی چک هم دوبار استفاده کردم و منفی بود
و الان هفته اول اسفند تموم شده و حدود ۵۰ روز از آخرین پریودم که بعد رابطه بوده گذشته،آیا این تاخیر بخاطر روش اورژانس بوده؟سرجم ۶ قرص ال دی خوردم
از اونجایی ک خوندم که پریود نشونه عدم بارداری نیست،آیا ممکنه با اینحال من باردار باشم؟
اکثر پزشکان زنان در این مورد اتفاق نظر دارند که در دختران اگر قاعدگی با دارو تنظیم نشد به دلیل نداشتن تعادل هورمونی دخترانه هست و بعد از ازدواج منظم میشه…مشکل خاصی نیست…به قول پزشکان طبیعیه.
روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید و با این کار هورمون خیلی زیادی بی جهت به بدنتون وارد کردید که تا چندین دوره ممکنه اختلال در قاعدگی بوجود بیاره.
بعد از رابطه پریود شدید و این یعنی عدم قطعی حاملگی.
بله…تاخیر الان بخاطر قرص ضدبارداری هست که خوردید.
من 20 سالمه و حدود 5 ماهه نامزد کردم.
دو هفته ی پیش-23بهمن- به اصرار همسرم با هم رابطه ی جنسی داشتیم و چون من از بارداری اونم قبل عروسیم به شدت میترسم اجازه ی دخول ندادم.نمیدونم پیشاب یا منی بود-چون اطلاعی ندارم نمیتونم تشخیص بدم- ولی روی الت تناسلی من ریخت.من اصلا نمیدونستم امکان بارداری حتی وقتی باکره هستمم وجود داره.بعد از اون حدود یک ساعت یا دوساعت بعدش رفتم دستشویی و خودمو شستم.در ضمن من اصلا ارضا نشدم و میخواستم زودتر تموم شه.
دوره ی پرییودم نامنظمه.ولی احساس میکنم این دفه بیشتر از قبل عقب افتاده.یه عده میگن طبیعیه یه عداه ام میگن به خاطر استرس و ترس از بارداریه.از طرفی به خاطر نامنظمی دوران قاعدگیم هربار خودمو با یکی میسنجم.مثلا اخرین باری که من پرییود شدم دوستم روزای اخرش بود.و اونم هنوز نشده.منم امیدوارم به اینکه هنوز وقتم نشده.
در مورد بارداری و علائمشم خیلی مطالعه کردم.هیچ علامتی بعده 15 روز ندارم.از گرفتن بی بی چکم خجالتم میکشم.جراتشم ندارم به خانوادم چیزی بگم.
فقط نگران اینم که نکنه پرییود نشدنم ربطی به حامله شدنم داشته باشه.
حالا به نظرتون احتمال بارداریه من هست…
دوست خوبم احتمال بارداری در رابطه سطحی نزدیک به صفر هست…اما اگر منی دقیقا در دهانه واژن تخلیه بشه امکان اینکه به داخل نفوذ کنه و حاملگی رخ بده زیاده.
از اینکه بعد از دو هفته علامتی نداشتی میشه به عدم حاملگی امیدوار بود اما برای قطعیت این موضوع و مطمئن شدن یا باید از بیبی چک استفاده کنی یا آزمایش بدی…خجالتو بذار کنار و با خودت رو راست باش…شما یه خانم متاهل به حساب میای.
ضمنا خودتو با کسی مقایسه نکن،حتما بعد از این شروع قاعدگی و پایان اون را داخل یه تقویم برای خودت یادداشت کن…مطمئن باش به یه نظمی واسه خودت میرسی که مثلا تقریبا بعد از چند روز پریود میشی…پیشنهاد میکنم برای تنظیم قاعدگی با پزشک زنان مشورت کن.
بنظر میاد تاخیر الان فقط مربوط به استرس و نگرانیت هست….که هر چه بیشتر باشه پریودت هم بیشتر به تعویق میفته.
هفته ی پیش چهارشنبه ما رابطه ای داشتم که به نظرم درصد ریسکش خیلی پایین بود ( مقداری از مایع منی رو شکم من ریخت ، و آلت ایشون با شکم من تماس پیدا کرد ) ولی به خاطر احتیاط ایشون دو قرص اوسیژ ۷۵. و با هم ۱۲ ساعت بعد خوردن ، الان ۲ روز از زمان پریودشون گذشته ولی پریود نداشتن ، دل درد شدید و استرس زیاد دارن . ممنون می شم بگین چی کار باید کنیم و درصد ریسک چقدر بوده
ایشون بزودی پریود میشه…استرسش کاملا بی مورده…با مصرف قرص پیشگیری هیچ احتمال حاملگی باقی نمیمونه.
دل دردش از علایم قریب الوقوع قاعدگی هست…کاری که لازمه انجام بدید اینه که هر دوتون استرس را از خودتون دور کنید و صبور باشید تا اجازه بدید هورمونها کار خودشونو انجام بدند و قاعدگی رخ بده.
٢٠ سالمه.با نامزدم رابطه داشتم دوروز پيش مني ايشون روي التم ريخت بعد از نيم ساعت خودمو تميز كردم.اخرين بار كه پريود شدم ١٩بهمن بود.هيچ دخولي صورت نگرفت.ايا احتمال اينكه باردار شده باشم هست؟از روش اورژانسي استفاده كنم يانه؟؟در ضمن من باكره هستم
و دوره ي قاعدگيم بين ٣٠ روز تا٣٥ روزه
اگر حین رابطه شما در روزهای تخمک گذاری قرار داشته اید و اگر منی روی دهانه واژن ریخته باید از روش اورژانسی استفاده کنید چون احتمال حاملگی بالا میره…بکارت مانع حاملگی نیست…اسپرم خیلی راحت از سوراخ پرده میتونه رد بشه و به تخمک برسه.
دوره ماهیانه اغلب 30 روزه و گاه 29 روزه و خونریزی حدودا 7روز
اینطور که تو سایت حساب کردم رابطه محافظت نشده 5یا6روز قبل از دوره تخمک گذاری رخ داده.(5یا6ش به علت اینکه 29 و 30 روز هردورو محاسبه کردم). جایی خوندم که اسپرم نهایت تا 3روز زنده می مونه و جایی هم خوندم که تا 7روز هم زنده می مونه. که خب اگر دومی درست باشه احتمال تخمک گذاری موقع حضور اسپرم هست.
نمی دونم احتمال بارداری چقدره. اگر احتمالش صفره ترجیح می دم از روش اورژانسی استفاده نکنم به خصوص که بیش از 12 ساعت هم گذشته.
استفاده از روش اورژانسی چندبار در سال مجازه و ضرری برای بدن و هورمون های خانم نداره؟ دوسه ماه پیش استفاده کردم. یادم هم نمیاد در یک سال گذشته باز هم استفاده کرده بودم یا نه. کلا نگرانی زیاد دارم از این بابت که خوردن این همه قرص مشکلی برای بارداری در آینده برام ایجاد نکنه و اگه قرار باشه مشکل ساز باشه ترجیح می دم با وجود شرایط بد الان باردار بشم! تا اینکه بعدا دچار مشکل برای بارداری بشم!
ضمنا قبلا قرص ال دی برای اورژانسی خوردم که بار آخر بسیار حالت تهوع شدیدی داد. به طوری که بعد از چندساعت بالا آوردم و به هیچ وجه هم نتونستم قرص های 12 ساعت بعد رو بخورم. حتی الان هم از دیدن بسته قرص ال دی حالت تهوع بهم دست می ده! قرص لوونورژسترول آیا حالت تهوع کمتری ایجاد می کنه؟
کلا چی کار کنم؟ لازمه قرص بخورم یا احتمالش صفره و نخورم؟ ضرری نداره؟
استفاده از روش اورژانسی در هر سیکل فقط یک مرتبه مجاز هست و بیشتر از این ممکنه تعادل هورمونها را برای مدتها بر هم بزنه که برای جبران اون هم باید زمان زیادی صرف بشه.
در کل اگر غیر از روش اورژانسی صحیح و تجویز پزشک در مورد قرصهای ضدبارداری، خودسرانه از این قرصها مصرف کنید ممکنه بعدها برای بارداری با مشکل مواجه بشید.
بله…لونژیل حالت تهوع خیلی کمتری نسبت به ال دی و اچ دی داره اما قاعدگی بعدی را ممکنه تا دو هفته به تعویق بنذازه.
روزهای تخمک گذاری از 11 تا 16 سیکل محسوب میشه اگر منظور شما 5 تا 6 روز قبل از روز یازدهم بوده که میشه دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی و احتیاجی به مصرف قرص نیست…چون بعد از خونریزی تا چند روز از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه…اما اگر منظورتون غیر از این بوده و رابطه شما کامل همراه با دخول و تخلیه منی در واژن بوده بهتره که از روش اورژانسی استفاده کنید البته اگر قصد بارداری ندارید.
قاعدگی من تقریبا از 4-5 سال گذشته منظم بوده است. با دوره ی تقریبا 28 روزه. 7 روز طول می کشید. آخرین پریود من 8 بهمن 94 بود. 1 اسفند بدون جلوگیری رابطه داشتم و منی داخل واژنم ریخته شد. یک ساعت بعد از روش اورژانسی قرص (HD) استفاده کردم. 8 اسفند تا امروز (3 روز) لکه بینی دارم با دردهای خفیف.
به شدت به خاطر این خونریزی غیر طبیعی استرس گرفتم.
ضمنا 5 آذر همین امسال هم برای اولین بار (HD) مصرف کرده بودم.
این لکه بینی همون پریوده آیا؟!
در مورد قرص اچ دی به منظور روش اورژانسی باید حداکثر تا 72 ساعت بعد از رابطه حفاظت نشده دو عدد و 12 ساعت بعد هم دو عدد مصرف بشه….اگر به این طریق استفاده کردید احتمال حاملگی تا 99 درصد منفی خواهد شد.
از اونجاییکه قرص اچ دی هورمون خیلی زیادی به بدن وارد میکنه پس عوارض و تداخل زیادی هم بوجود میاره که از جمله اونا لکه بینی و دردهای خفیف خواهد بود…البته طبیعیه و خودبخود برطرف میشه.
به احتمال زیاد در پی این لکه بینی شما خونریزی خفیفی هم خواهید داشت که قاعدگی این سیکلتون محسوب میشه اگر هم فقط لکه بینی بود و تا چند روز ادامه داشت و بعد قطع شد باز هم قاعدگی این سیکل بشمار میاد…پس جای هیچ نگرانی نیست…دلیل این خونریزی غیر طبیعی فقط مصرف قرص پیشگیری هست….استرس را از خودتون دور کنید و اجازه بدید هورمونها زودتر به تعادل برسند تا خونریزی رخ بده.
من الان دوماه که از زایمانم میگذره .در هنگام نزدیکی متوجه بیرون اومدن کاندوم از واژن و ریختن اب منی به درون واژن شدیم .لطفا راهنماییم کنید که من چکار کنم که باردار نشم .
دوست عزیز با توجه به اینکه شما در دوران شیردهی هستید پس مجاز نیستید که از قرصهای اورژانسی استفاده کنید.
پیشنهاد میکنم با ماما یا پزشک زنان مشورت کنید تا بهترین راه حل را بهتون بگن.
من باهمسرم رابطه داشتم وبه صورت تصادفی مایع آن به داخل ریخت و من سریعا با آب شستوشو دادم وبه بیرون ریختم وصبح دوتا از قرص های اچ دی خوردم وبعد ضد تهوع ولی ظهرحالم بدشد وبه دکترمراجعه کردم و ایشون هم آمبولb6 ضد تهوع دادند رو زدم بعدهم قرص لونژیل رومصرف کردم از عادت هم یک هفته گذشته بود می خواستم بدونم باز هم احتمال بارداری وجود داره؟
اگر قرص لونژیل را صحیح مصرف کرده باشید جای نگرانی نیست…قرصهای پیشگیری تا 99 درصد نتیجه بخش خواهند بود.
اما با توجه به اینکه علاوه بر لونژیل اچ دی هم مصرف کردید تعادل هورمونها به شدت به هم میریزه و مدت زمان زیادی طول میکشه که باز منظم بشه و قاعدگی شما ممکنه تا چندین دوره هفته ها به تعویق بیفته که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.
من در تاریخ 4دی رابطه داشتم باید در تاریخ14-15دی پریود میشدم که دوهفته تاخیر افتاد ولی مقدارش همان مقدار قبل بود و همان 7رور طول کشید اما پریود این دوره م با 2-3روز تاخیر اتفاق افتاد و مقدارش خیلی کم در حد روزی یا هر دو روز یک لکه شده و 10-12روزه هم طول کشیده و هنور تمام نشده .خیلی نگرانم حامله باشم اخه بعضی جاها خوندم در دوران بارداری یسری خونریزی ها اتفاق میفته که پریود نیست
لطفا راهنمایبم کنید این مدل پریود شدنم میتونه بخاطر حاملگی باشه؟؟
خیر…غیر از خون لانه گزینی در اوایل حاملگی، هیچ خونریزی دیگری در یک حاملگی نرمال، طبیعی نیست….اگر هم خونریزی مثلا در اثر سقط بوجود بیاد به این شکل که شما در مورد خودتون توصیف کردید، نیست.
پس لطفا فکر و خیال را کنار بذارید….با وقوع دو مرتبه قاعدگی بعد از اون رابطه احتمال حاملگی قطعا منفی خواهد بود.
اختلال در کیفیت قاعدگی ممکنه دلایل زیادی داشته باشه از جمله استفاده از قرصهای پیشگیری یا عفونت یا کیست تخمدان…
دختری هستم 23 ساله. 25 دی ماه رابطه داشتم البته منی وارد رحمم نشد و انزال خارج از رحم انجام شد ولی بلافاصله بعدش دوباره رابطه داشتیم. 15 روز بعد بی بی چک استفاده کردم بعد از 10 دقیقه جواب منفی نشون داد. بهمنماه پریود شدم و مثل همیشه بود این ماه 1-2 روز عقب انداختم. خواستم بپرسم احتمال بارداری هست؟
اول اینکه جواب بیبی چک فقط تا 10 دقیقه معتبر هست.
دوم اینکه با وقوع قاعدگی بهمن ماه همه احتمالات حاملگی رد خواهد شد.
اگر بعد از رابطه 25 دی، رابطه مشکوک دیگری نبوده پس این تاخیر هیچ ربطی به احتمال حاملگی نداره و ممکنه از دلایل روحی یا جسمی دیگری ناشی بشه…اما اگر رابطه حفاظت نشده ای بوده میشه راجع به احتمال حاملگی بحث کرد.
من ۲۹ سالمه باکره هستم ۱ اذر با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط در حد مالش التها البته کاندوم هم بود ولی پاره شد اب منی نیامد ولی از پیشاب مطمین نیستم بعد ۱۰ روز خونریزی داشتم ولی نه زیاد حدود ۲۰ روز بعد رابطه از بتا دادم منفی بود بعد از اون دیگه رابطه نداشتم بعد از ۴ بار پریود شدم ولی خونریزیم کم بود حدودد ۱۰ هفته بعد رابطه باز از بتا دادم منفی بود. الان نزدیک قاعدگیم هست ولی هیچ ترشحی نیست یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. درد پهلو دارم خیلی استرس دارم . ایا امکان بارداری هست؟
بعد از چهار بار قاعدگی بعد از اون رابطه حتی نیم درصد هم احتمال حاملگی باقی نمیمونه…لطفا این افکار وسواسی را کنار بگذارید تا بتونيد بدون استرس زندگی کنید.
حجم کم قاعدگیتون اول از استرستون ناشی میشه و بعد هم ممکنه دلایل دیگه ای از جمله کیست تخمدان یا عفونت داشته باشه.
نبض شکم هم از استرس و دلشوره ناشی میشه.
احتمال حاملگی که کاملا منفيه اما اگر درد پهلو بیشتر شد یا قاعدگی بعدی خیلی متفاوت از قبل بود، با پزشک زنان مشورت کنید که اگر لازمه سونو انجام بدید تا از وجود یا عدم وجود کیست مطلع بشید.
٢٠ سالمه.با نامزدم رابطه داشتم دوروز پيش مني ايشون روي التم ريخت بعد از نيم ساعت خودمو تميز كردم.اخرين بار كه پريود شدم ١٩بهمن بود.هيچ دخولي صورت نگرفت.ايا احتمال اينكه باردار شده باشم هست؟از روش اورژانسي استفاده كنم يانه؟؟در ضمن من باكره هستم
و دوره ي قاعدگيم بين ٣٠ روز تا٣٥ روزه
اگر حین رابطه شما در روزهای تخمک گذاری قرار داشته اید و اگر منی روی دهانه واژن ریخته باید از روش اورژانسی استفاده کنید چون احتمال حاملگی بالا میره…بکارت مانع حاملگی نیست…اسپرم خیلی راحت از سوراخ پرده میتونه رد بشه و به تخمک
من با نامزدم اولین روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم منی ایشون رو دهانه واژن من ریخته شد،خودمو تمیز کردم و از روش اورژانسی هم استفاده کردم میخواستم بدونم احتمال بارداری هست یا نه؟و با توجه به این که قرص خوردم اگه بارداری رخ نده تقریبا چند روز بعد پریود میشم؟(فاصله بین دو پریودیم بین 22-26 روزه)
استفاده از روش اورژانسی صحیح تا 99 درصد از بارداری جلوگیری میکنه.
از یک هفته تا دو هفته بعد از مصرف قرص فرصت هست که قاعدگی رخ بده.
خیلی از شما ممنونم که این سایتو به راه انداختین. میخواستم یه چند سوالی بپرسم. و بدونم در شرایط زیر احتمال بارداری چقدره: 1.اگر هر دو ترف یعنی پسر و دختر شورت تنشون باشه و پیشای پسره اومده باشه بقدری که شورتش خیس شه احتمال حاملگی چقدره. 2.اگر پسر بدون شورت باشه و دختر شورت تنش باشه و اب منی بریزه روی پتو بعدش دختره با شورت بشینه روش احتمال حاملگی چقدره؟
1. منفی هست.
2. منفی هست.
من هنوز باكرم و دو هفته پيش در حالي كه روزاول پريودم بود با نامزدم رابطه اي داشتم كه احتمال داشت مقدار كمي مني تماس پيدا كرده باشه كه بعد از ٢-٣دقيقه كامل شستم .روند پريودم بدون مشكلي و منظم ادامه پيدا كرد .الان ٣-٤روزه كه تو ناحيه تخمدان و رحمم احساس درد مي كنم و احساس مس كنم زير شكمم ورم كرده و يه حالت تهوع خفيفي هم دارم .مي خوام ببينم اين دردا مصادف شدن با اون سيكل تخمكگذاري يا از استرس زياده يا امكان باردادي وجود دارد ؟!!چون معمولا تو اين دوره تا اين حد درد نداشتم
احتمال حاملگی در روز اول خونریزی قاعدگی منفی هست.
بله…این علایم و حالات نشانه های تخمک گذاری هستند…استرس را از خودتون دور کنید…چون چیزی برای نگرانی و استرس وجود نداره…شرایط شما کاملا نرمال هست.
من پریودهام معمولا منظم هست .ماه قبل 12 بهمن پریود شدم طول دوره م هم 7روزه ست.این ماه از دو تا سه روز قبل از 12م علائم شروع قاعدگی رو داشتم افزایش ترشح و درد زیرشکم مثل ماه های گذشته . در روز 12م با نامزدم رابطه مقعدی محافظت نشده داشتیم چون در روزهای پرخطر نبودم و رابطه مقعدی بود خیالم راحت بود و قرص مصرف نکردم. الان با اینکه 8روز از رابطه گذشته من هنوزم پریود نشدم. یکم که فکر کردم یادم افتاد در طول رابطه دوسه بار الت همسرم از مقعد خارج شده و لیز خورده و ممکنه پیش اب به سطح ورودی واژن برخورد کرده باشه. در این 8روز من همچنان علائم قاعدگی دارم ترشحاتم بیشتر شده و درد زیر شکم و کمر دارم میخواستم بدونم به نظر شما ممکنه با توجه ب احتمال برخورد پیش اب با ورودی واژن بارداری رخ داده باشه؟
بر فرض پیشاب هم که به ورودی واژن برخورد کرده باشه احتمال حاملگی صفر هست…چون شما در شرف قاعدگی بودید.
استرس و نگرانی باعث شده قاعدگی به تعویق بیفته…علایمی که دارید خبر از قاعدگی قریب الوقوع میدند…جای هیچ نگرانی نیست.
لطفا منو از این سردرگمی نجات بدین. میخواستم بپرسم که اگر دختر و پسر جفتشون شورت تنشون باشه بعدش پیشاب رو شورت پسره باشه و به شورت دختره بخوره در حالیکه التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 2.اگه پسر بعد از انزال که در شکم پسزه ریخته منی بعدش پاک شده ولی نمناکیش رو شورتش باشه و از روی شورت التها به هم مالیده شود احتمال بارداری هست؟ 3.اپه دست دختره اغشته به منی باشه بعد برود دستشرا بشوید احتمال بارداریش چقده؟ لطفا جواب بدیدد5روزه نخوابیدم دارم میمبرم از استرس
با وجود لباس زیر هنگام نزدیکی احتمال حاملگی صفر هست.
شما بی جهت خوابت را فدای اینهمه استرس بیجا کردی…این افکار وسواسی را کنار بگذار تا بتونی راحت زندگی کنی.
همین استرسها باعث میشند قاعدگی بعدی عقب بیفته و باز فکر و خیال بیاد سراغ شخص….جای هیچ نگرانی وجود نداره.
من در روز ١٧ سيكل رابطه داشتم اما سطحي و بدون دخول اما الان ٣روز از موعد پريودي من ميگذره و پريود نشدم تست خانگي(بيبي چك) انجام دادم منفي بود و همچنين يك ماه گذشته شربت چربي سوز L-karneti استفاده كردم و نميدونستم براي كساني كه كم كاري تيروييد دارند اختلال هورموني إيجاد ميكند
و امكان تست خون ندارم آيا پريود نشدنم براي هورمون هاست يا حاملگي؟!
نزدیکی در روزهای پرخطر نبوده ضمن اینکه رابطه سطحی و بدون دخول بوده جواب بیبی چک هم که منفی بوده پس احتمال حاملگی صفر میشه.
اگر اون شربت اختلال هورمونی ایجاد میکنه پس بی شک دلیل به تعویق افتادن قاعدگیتون هم همین مورد خواهد بود…چون نظم هورمونها و عملکردشون به هم خورده و طول میکشه که باز منظم بشه…جای نگرانی نیست…فقط صبور باشید و منتظر قاعدگی.
من روز دوازدهم أين ماه پريود شدم و هفت روز طول كشيد. سه روز بعده پريود رابطه داشتم البته مني داخل واژن ريخته نشد ، ماه قبلم قرص اورژانسي استفاده كردم و پريود دوازدهم براي اون بود و هميشه تاريخش همينه ، به نظرتون لازمه باز اورژانسي استفاده كنم ؟يا احتمال حاملگي هست ؟؟
شما در روز دهم سیکل رابطه داشتید که از روزهای پرخطر محسوب نمیشه اما احتمال بارداری را هم نمیشه گفت که صفر هست.
اگر رابطه سطحی و بدون دخول بوده هیچ لزومی به مصرف قرص اورژانسی نیست…اما اگر دخول بوده و پیشگیری بصورت منقطع بوده بستگی به خودتون و همسرتون داره…اگر کاملا مطمئنید چیزی وارد نشده پس لزومی هم به مصرف قرص نیست.
من ماه پیش روز 21 پریود شدم و این ماه طبق سیکل عادت ماهیانه از روز 18 منتظر پریود بودم که دچار درد شدیدی در ناحیه چپ شکم شدم که قبلأ تجربه چنین دردی رو نداشتم و تا امروز پریود نشدم درصورتیکه طی این چند روز دربعضی ساعات درد پریود رو داشتم.با توجه به اینکه هفته پیش از موعد پریود،نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و بعد از ارضای اولیه بدون دخول،بار دوم دخول انجام دادیم که البته آب منی قبل از آمدن بیرون ریخته شد،آیا احتمال حاملگی وجود داره؟و علت اون درد چی بوده؟
همچنین طی این دوره دچار سرماخوردگی شدم که داروی سرماخوردگی و مفنامیک اسید و ستریزین استفاده کردم.ممکنه دلیلش از اینا باشه؟
این داروها هورمونی نیستند پس تاثیر خاصی در روند قاعدگی نخواهند داشت.
ممکنه اون درد ناشی از سرماخوردگی بوده باشه…مثلا مربوط به پهلو یا کلیه بشه.
اما ممکنه خدای نکرده مربوط به حاملگی خارج از رحم بشه.
در مورد رابطه هاتون احتمال حاملگی ضعیفه اما صفر نیست…بهتره حتما یه تست بیبی چک انجام بدید یا آزمایش بدید.
من در تاريخ ١١اسفند پريود شدم و در روز ٢٢اسفند با همسرم ٢بار رابطه داشتم ك هر بار قبل از خروج اب مني خارج ميكردن
با اين حال چون ٢بار رابطه در يك روز داشتم ميخواستم ببينم احتمال حاملگي هست؟
خواهش ميكنم زود ج بدين ك اگه هست قبل اينكه ٧٢ساعت بشه قرص مصرف كنم
دوست خوبم پیشگیری شما بصورت منقطع بوده که در این روش احتمال بارداری زیاده.
ربطی به این نداره که چند بار رابطه انجام شده…اگر مثلا 10 رابطه در یک روز انجام بشه و نسبت به عدم بارداری در 10 رابطه مطمئن عمل کنید هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
بهتره بررسی کنید ببینید در چه روزی از سیکلتون نزدیکی داشتید و اگر در بازه تخمک گذاری بوده بهتره که از روش اورژانسی استفاده کنید.
سه روز پیش با شریکم نزدیکی بدون دخول داشتیم. شریکم روز بعد از عادت ماهانش بود و رابطه به طور کاملا سطحی بود واینکه هردو لباس زیر به تن داشتیم.
دقایقی بعد از خارج شدن منی ،خیسی و رطوبت لباس زیرم با لباس زیر شریکم تماس پیدا کرد.
و بعد با دست با آلت شریکم تماس داشتم. تماسی مشکوک بر آغشته بودن دستم به منی… اما خوب با احتمال خیلی کم و کاملا سطحی. البته شریکم اقدام به ادرار و شستوشو آلت خود کرد.
میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟
بارها بیان کردیم و در صفحه اول همین تاپیک هم جناب دکتر صادقی فرموده اند که با وجود لباس زیر بارداری غیر ممکن هست…ضمن اینکه چند روز قبل و بعد از خونریزی قاعدگی احتمال بارداری وجود نداره و از روزهای امن محسوب میشه.
احتمال بارداری در مورد این رابطه کاملا منتفی هست.
من ٢٥ ام ماه قبل يه رابطه ى حفاظت شده داشتم(با كاندوم)و مرتبه ى اولى كه موقع بيرون كشيدن كاندوم درومد و دوباره كشيديم و بعد از ارضا شدن دوست پسرم تمام منى كه كم هم بود توى كاندوم ريخت ولى من بخاطر اضطرابى كه داشتم ٢٦ ساعت بعدش ٢ تا hd خوردم و ١٢ ساعت بعد ٢ تاى ديگه.روز پريود من ٢٨ ام بود ولى با خوردن قرص ها بلافاصله (يعنى ٢٦ ام)پريود شدم و دوره ى پريود من كه معمولا ٣ روزس يك هفته طول كشيد و من يكُم پاك شدم.ولى هنوزم خيلى استرس دارم … بنظرتون خطرى بوده اصلا؟؟
یکی از عوارض قرصهای اورژانسی جلو افتادن قاعدگی بعدی هست و در مورد شما این اتفاق افتاده که کاملا طبیعیه…یعنی خوش شانس بودید که زود پریود شدید و مثل بقیه بخاطر دیرکرد قاعدگی استرس نیومده سراغتون.
کیفیت قاعدگی که یک هفته بوده هم از عوارض قرص محسوب میشه و جای هیچ نگرانی نیست.
با مصرف قرص اچ دی تا 99 درصد از بارداری پیشگیری میشه…ضمن اینکه بعد از اون هم قاعدگی رخ داده و هفت روز خونریزی داشتید…بنظرتون دلیلی برای نگرانی باقی میمونه؟….به زندگیتون برسید دوست خوبم.
من و نامزدم حدود سه هفته پیش نزدیکی داشتیم که در طول آن هیچ دخولی به هیچ وجه انجام نشده و مایع منی هم به هیچ وجه برروی (و یا اطراف) واژن ریخته نشد اما برخورد اندام‌ها تا حدی انجام شد(ایشون باکره هستند) و زمانی که نزدیکی داشتیم زمانی بود که حدودا باید عادت ماهانه ایشون شروع میشده که قصد مصرف قرص داشتند ولی چون به تعویق افتاد و شروع نشد مصرف نکردن.

حالا نگرانی ما این هست که بعد از گذشت حدودا سه هفته هنوز عادت ایشون شروع نشده. البته باید بگم که سابقه پریود نامنظم رو داشتن و شده که حتی یه دوره کلا عادتشون شروع نشده. ولی خوب الان نگرانی ما این هست که خدایی نکرده اتفاق دیگه‌ای افتاده باشه. توی یکماه گذشته و قبل از نزدیکی ایشون بعد از مدتها شروع به باشگاه رفتن و ورزش کردن و حدودا نیم کیلو هم وزن اضافه کردن و مسافرت طولانی هم داشتیم و البته اندکی استرس…

باید بگم که تو این مدت هم هیچ نشانه ای از بارداری اعم از : تهوع، درد سینه، خستگی، تکرر ادرار، لکه بینی و … ظاهر نشده. متاسفانه توی شرایطی هستیم که امکان آزمایش تا یه مدتی فراهم نیست.

میخواستم بدونم آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود داره؟ چقدر باید نگران باشیم و آیا هنوز میشه اقدام پیشگیرانه‌ای کرد که احتمال رو کم کنه. لطفا راهنماییمون کنید، شدیدا نگران و مضطرب هستیم این اول عیدی…

دوست خوبم جای هیچ نگرانی نیست…ورزش مسافرت و از همه بدتر استرس همه دلایل محکمی بر عقب افتادن قاعدگی ایشون هست…احتمال بارداری کاملا منتفی هست.
بهتره که ایشون با پزشک زنان یا ماما مشورت کنه که اگر لازمه آمپول پروژسترون تزریق کنه تا قاعدگی زودتر رخ بده و از نگرانی در بیاید…هرچند که دیر یا زود ایشون پریود میشه …بخاطر همون عواملی که فرمودید یه کم سیستم بدنش و هورمونهاش نامرتب شدند.
من و همسرم روز ۲۴ اسفند رابطه پر خطر داشتیم و من بلافاصله دو عدد قرص hdو ۱۲ ساعت بعد ۲ عدد دیگه خوردم؟ایا احتمال بارداری وجود داره؟ایا با توجه به اینکه هنوز مدت ۷۲ ساعت طی نشده لازمه قرص اووسیز هم مصرف کنم؟من خیلی نگرانم میشه لطفا راهنماییم کنید.ممنون
شما قرص اچ دی را طبق دستور روش اورژانسی بطور صحیح مصرف کردید و این کار تا 99 درصد از بارداری پیشگیری میکنه.
دیگه لزومی به مصرف قرص اووسیز نیست…بی جهت قرص مصرف نکنید…چون هورمونها با این قرصها نامتعادل میشند و خیلی طول میکشه که باز منظم بشند و عوارضش را بصورت هفته ها تاخیر در قاعدگی مشاهده خواهید کرد.
من ٣بار از بي بي چك استفاده كردم هر ٣بار منفي بود باز امكان اشتباه وحود دارد؟؟؟ بار اول روز ٥ پريودي بود دفعه بعد ١٤روز بعد از پريودي دفعه اخر هم ٧روز پيش
بعد رابطه ي بدون دخول بوده
خیر….احتمال بارداری در مورد شما کاملا منتفی هست….بعد از سه بار نتیجه منفی در مورد رابطه بدون دخول قطعا جواب بدون اشتباه خواهد بود.
من در تاريخ ٧بهمن عادت ماهانم تموم شد و در تاريخ ٨بهمن نزديكي بدون پيشگيري داشتم كه با فاصله حدود ٢ساعت قرص لونژستيل ٧٥٪‏ دوتا به صورت همزمان خوردم.و در تاريخ ١٠بهمن باز رابطه داشتم كه با كاندوم پيشگيري شد.در تاريخ ١٥بهمن به مدت ٥روز خون ريزي داشتم كه دو روز به صورت زياد و سه روز به صورت لكه بيني بود.با توجه به اينكه پريود هاي من ٧روزه هست و منظم هم هست.اين ماه عادت ماهانه نشدم و الان ٥روز هست كه لكه بيني قهوه اي دارم.دو بار بي بي چك در اول صبح استفاده كردم به فاصله چند روز كه منفي شد.به دكتر مراجعه كردم و سونو گرافي كردن و گفتن كيست نداري و ديواره رحم هم نازك هست احتمال بارداري نيست.دو عدد امپول پروژسترون تجويز كردن كه به صورت همزمان زدم.ميخواستم بدونم احتمال بارداري در من هست يا نه؟و ايا اين لكه بيني طبيعي هست بعد از مصرف قرص اورژانسي؟
خیر احتمال بارداری وجود نداره.
شما بعد از دو رابطه‌تون پریود شدید و اون خون‌ریزی ۵ روزه که یک هفته بعد از مصرف قرص بوده همون پریود شماست و نشان عمد بارداری. تغییرات ایجاد شده در پریودتون هم طبیعیه و یا حداقل ارتباطی به بارداری نداره.
نامزدم بدلیل جلوگیری از پریودی چند روز قبل شروع به خودن قرص ال دی کرده بود حدود یک هفته که ما در این بین نزدیوی داشتیم اما دخول صورت نگرفت و منی هم ریخته نشد اما پیشاب احتماا حین مالش با واژن برخورد داشته همچنین مصرف قرص ها رو تا 48 ساعت بعد ادامه داده بود. اما هم اکنون بعد از گذشت 5 روز هنوز پریود نشده خیلی نگرانیم لطفا کمک کنید. احتمال بارداری چقدره؟ دلیل پریود نشدن؟
بعد از متوقف کردن مصرف قرص تا دو هفته فرصت هست که شخص پریود بشه…هنوز دیر نشده.
با نزدیکی سطحی احتمال بارداری ضعیفه…ضمن اینکه ایشون از قرص هم استفاده کرده.
دلیل تعویق در قاعدگی از قرص ناشی میشه و طبیعیه.
اما این طرز مصرف قرص به منظور پیشگیری اشتباهه…ایشون یا باید بعد از نزدیکی حفاظت نشده از روش اورژانسی استفاده کنه یا برای پیشگیری مداوم قرصها را بصورت دوره ای و فقط تحت نظر پزشک زنان یا ماما مصرف کنه تا مطمئن ترین نتیجه را دریافت کنه.
مصرف خودسرانه این قرصها غیر از عوارض زیاد و طولانی مدت و بعضاً احتمال بارداری نتیجه ای نخواهد داشت.
من روز دوازدهم هر ماه به طور منظم پريود ميشدم ماه قبلم همينطور ولي به دليل رابطه بدون پيشگيري ، اروژانسي مصرف كردم ، دوازدهم تا نوزدهم اسفند پريود بود و باز دوباره بعد اورژانسي بيست و نهم پريود شدم .
احتمال داره حامله باشم ؟
پريودم نامنظم ميشه ؟
تخمك گذاري اين ماهو چطور بفهمم ؟؟
ايا در دوران پريودي الان و يا يه روز بعدش رابطه بدون پيشگيري با إنزال مني در واژن داشته باشم احتمال حاملگي هست و چقدر ؟؟
در ضمن تخمدان پلي كيستيك دارم .
با وقوع خونریزی بعد از رابطه مشکوک احتمال حاملگی کاملا رد میشه.
بخاطر مصرف قرص ممکنه تا چند دوره قاعدگی با اختلال رخ بده اما بعد خودبخود منظم میشه.
از اولین روز خونریزی قاعدگی سیکل شروع میشه و روزهای 11 تا 17 سیکل بازه تخمک گذاری بشمار میاد.
دقیقا قبل و بعد و حین روزهای خونریزی قاعدگی از روزهای امن برای نزدیکی بشمار میاد و احتمال حاملگی تقریبا صفر هست… اما با توجه به اینکه سیکلتون فعلا نامنظم شده بهتره احتیاط کنید…چون هیچ چیز غیرممکن نیست.
بنده ۱۰روز قبل از زمان پریودم رابطه با جلوگیری طبیعی داشتم باهمسرم…
بعد از یک هفته که از پریودم گذشت آز خون دادم و منفی بود وجواب ۱.۷۵بود(۱۷روز بعد از نزدیکی)
الان دوهفته از زمان پریودم میگذره و بازم هیچ خبری از پریودی نیست
وبعد از اون رابطه هم دیگه رابطه ای نداشتیم چون شوهرم هرماه فقط چند روز میاد خونه
آیا احتمال باردار بودنم هست؟من نمیخوام بارداربشم و هیییچ آمادگی نداریم واس بچه دومم…
من این ماه سرفه های بدی میکردم وسردردای بدی داشتم و چنتا سوزن و قرص واس سرفه هام مصرف کردم.
لطفا کمکم کنید…
چیکار کنم که پریود بشم…؟؟؟
اینجور که من متوجه شدم بعد از اون رابطه شما پریود شدید…پس الان واسه چی نگران هستید؟
با وقوع خونریزی قاعدگی بعد از رابطه حفاظت نشده دیگه جای هیچ بحثی در مورد احتمال بارداری نمیمونه.
عقب افتادن قاعدگی تنها دلیلش بارداری نیست…دلابل زیادی اعم از جسمی و روحی واسه این مورد وجود داره.
هیچ کاری لازم نیست انجام بدید…فقط آروم باشید و صبور
احتمال حاملگی در مورد شما کاملا منفی هست.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت