سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سیزدهم

من 23 سالمه پریودم تقریبا منظمه یعنی در حد دو سه روز جابجایی و قبلا پریود 7 روزه داشتم اما دفعه پیش یعنی 26 آبان پریودم با چند روز جلو افتادن شروع شد و تقریبا تو 5 روز تموم شد من همون روز نزدیکی داشتم ولی ولی برای ماه بعدش تا13 بهمن پریود نشدم و از بی بی چک استفاده کردم منفی بود این دفعه هم مقدار و روزهای پریود کم بود و شک کردم به بارداری امروز آزمایش دادم جوابش شد:
BHCG(C.L) 0.29 MIU/ML Negative for women <6.46
شما باردار نیستید
نگران نباشید
من با نامزد خودم رابطه داشتم یک روز بعد از عادت ماهیانش. حدود پانزده روز پیش
اصلا دخول ایجاد نشد حتی نزدیک واژن نشدم .منی رو هم رو دستمال ریختم .احتمال داره اسپرم تو پیش آب با اب دهان وارد واژن بشه چون واژن خسیس شد با آب دهانم که رو حالتم ریخته بودم
چون من یک ساعت قبلش ارضاع شده بودم برا همین میترسم پیش آبم اسپرم داشته باشه
72 ساعت بعد یک قرص اورژانسی خورد یکی 12 ساعت بعد . بعدش باز دو تا قرص اچ دی.
ده روز بعدش خونریزی شدید کرد که سه روز طول کشید بعد خوب شد
الان احساس سرگیجه داره واژنش هم تیر میکشه
. کم خونی هم عفونت واژن هم از قبل داشتن آیا حامله شده یا به خاطر کم خونی و عفونتشه
دوست عزیز ایشون بعد از اون رابطه و مصرف قرص اورژانسی پریود شده….یعنی احتمال حاملگی کاملا و قطعا از بین رفته….پس نگرانی شما در چه مورده؟
علایم الان هم مربوط به کم خونی و عفونتی هست که داره…که هر دو باید هر چه زودتر درمان بشه…بهتره حتما پیگیری کنه.
من 26 سال دارم از مرداد ماه به طور منظم از قرص ال دی برای پیشگیری استفاده میکنم به همین دلیل قاعدگی منظم و 29 روزه ای دارم و مدت قاعدگیم 4-5 روز است
روز اول آخرین قاعدگیم 2بهمن بود
روز 18 بهمن رابطه محافظت نشده ای داشتم ایا لازم است قرص اورژانس مصرف کنم؟ اگر بله
مصرف قرص های ال دی را هم تا پایان 21 روز ادامه دهم؟
اگر قرص ال دی را به منظور پیشگیری با تجویز و تحت نظر پزشک و بطور منظم مصرف میکنید پس لازم نیست از روش اورژانسی استفاده کنید.
چون در مورد مصرف قرص طولانی مدت توصیه میشه که ماه اول بخاطر اطمینان بیشتر علاوه بر مصرف قرص در رابطه ها از روش دیگری هم برای پیشگیری استفاده بشه اما از ماههای بعد همون مصرف منظم قرص پیشگیری و کفایت میکنه.
در طی یک سال گذشته بلندترین سیکل من 37 روز و کوتاهترین سیکل 30 روز بوده، در تاریخ 9/11/94 آخرین خونریزی بوده و یک روز پس از پایان 7 روز دوره یعنی 16/11/94 رابطه داشتم، که احتمال میدهم پیش آب داخل واژن ریخته شده باشد، آیا با توجه به اینکه یک روز بعد از پایان دوره این اتفاق افتاده احتمال بارداری وجود دارد، آیا از روش اورژانسی استفاده کنم یا خیر؟
خیر…لازم نیست.
چند روز قبل و بعد از خونریزی قاعدگی از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه و احتمال حاملگی وجود نداره.
خونریزی نشانه شروع قاعدگی است یا دل در های پیش از ان؟؟چون معمولا یکی دوروز قبل از شروع خونریزی دل درد شروع میشود
از روزی که خونریزی رقیق شروع میشه سیکل قاعدگی هم شروع میشه.
دل درد و کمر درد و لکه بینی جزء سیکل محسوب نمیشند…بلکه از نشانه های قریب الوقوع قاعدگی هستند.
من با یه خانمی بزرگتر از خودم واسه یه مدت ازدواج کردم
دفعه ی اولی که رابطه جنسی داشتیم خیلی اصرار داشت بدون کاندوم باشه.قبلش من ارضا شده بودم و آلتم رو کاملا شستم و ادرار هم کردم که چیزی نمونده باشه و چن لحظه بیشتر آمیزش نداشتیم و در طول این چند لحظه و حتی چندین دقیقه بعد انزال صورت نگرفت.این خانم ۶ روز پیش پریود شد و دوره ی پریودش هم ۳۵-۴۰ روز هست و ۳۴ سالشه.میخوام بدونم احتمال بارداری چقدر هست و اگر باردار شده باشه چجور بفهمم (میدونم اگه شده باشه پنهان میکنه) و تا چند وقت از لحاظ شرعی و قانونی میشه سقط جنین کرد؟ینی روح در چه زمانی به جنین میپیونده؟با تشکر فراوان.
شما فرمودید ایشون 6 روز پیش پریود شد، اگر منظورتون اینه که بعد از اون رابطه ایشون پریود شد که احتمال حاملگی کاملا منتفیه…اما اگر منظورتون اینه که پریودی ایشون قبل از رابطه بوده باز هم احتمال حاملگی منتفیه…چون رابطه دقیقا بعد از اتمام خونریزی قاعدگی میشه و در این شرایط احتمال حاملگی وجود نداره.
از این گذشته چون بعد از ارضاء اول شما ادرار و شستشو انجام دادید و در رابطه هم انزالی صورت نگرفته پس احتمال حاملگی هم به صفر میرسه.
جواب به سوالات شرعی در حیطه عملکرد این سایت نیست.
من چهارده دی پریود شدم و بیست دی تموم شد، سی دی با دوستم رابطه داشتم، از کاندوم استفاده کرد اما موقع پیشاب از کاندوم استفاده نکردیم، بعد از استفاده از کاندوم هم از پشت (لای باسن پایین مقعد)اون هم فقط در حد یک دقیقه رابطه داشتیم چون خیلی زود ارضا شد، بعدش من از روش اورژانسی استفاده نکردم گفتم آخه چ طور میخواد حاملگی با این شرایط اتفاق بیفته اما از اون روز همش استرس دارم،نمیتونم تا چهاردهم ک پریودمه صبر کنم همش گریه میکنم همش استرس دارم، همش حس میکنم اگه لباس زیرم به پیشاب آلوده بود و من پوشیدم چی؟ اگه کاندوم پاره بود چی؟ اگه نوع کاندوم…..
نمیدونم، میدونم سوال هام خیلی احمقانه اس، اما دست خودم نیست، دارم از استرس می میرم، لطفا بگید احتمال حاملگی با کاندوم و بدون دخول چ قدره؟ ؟اگه پیشاب روی لباسم بوده باشه و بعد من پوشیده باشم اما سریع خودمو شسته باشم چی؟؟؟ امکان حاملگی برای من با این شرایط وجود داره؟
خیر…احتمال حاملگی با کاندوم بدون دخول صفر هست.
اون چیزی که شما اسمشو گذاشتید پیشاب در حقیقت ترشحات هست که هیچ اسپرمی هم نداره…پیشاب دقیقا یکی دو دقیقه قبل از انزال از آلت مردانه خارج میشه و در حد چند قطره هست.
با شرایطی که وصف کردی احتمال حاملگی اصلا وجود نداره…تنها چیزی که میتونه پریودت را عقب بندازه استرس بی موردی هست که داری….خیالت راحت.
من دارای پریودی نا منظم هستم
من 16 دی یک رابطه مشکوک داشتم که هنگام انزال مایع منی جای دیگر ریخته شد اما بازم شک داشتم.روز 30 بهمن یعنی روز چهاردهم بعد رابطه بی بی چک زدم اول صبح که جواب منفی بود روز 5 بهمن یعنی بیست روز بعد رابطه دوباره بی بی چک زدم با یه مارک دیگه باز هم منفی بود در تاریخ 7 بهمن هم پریود شدم که چهار روز اول خونریزی که سه روزش خونریزی خیلی شدید بود و روز پنجم تا هفتم هم لک بینی داشتم
ایا امکان داره باردار باشم؟نیازی به ازمایش خون هست؟
شما بعد از رابطه و بعد از اینهمه تست بیبی چک پریود شدید…پس نگران چی هستید؟
پریودی یعنی عدم قطعی و حتمی حاملگی.
آزمایش لازم نیست…شما باردار نیستید…دست از این افکار وسواسی بردارید تا بتونید راحت زندگی کنید.
من با نامزدم۲۴-۲۳ روز پیش رابطه جنسی دهانی داشتیم و هیچ دخولی انجام نشد فقط تنها نگرانیمون اینه که دست من به التم برخورد کرد که اغشته به پیشاب -نه منی-بود و بعداز اون دستم به الت خانومم برخورد داشت و هیچ دخولی حتی با انگشتم انجام ندادم و فقط بر.روی الت دست زدم
کلا پریود های نامنظمی داره ولی تو چند ماه اخیر ۳۰-۳۴ روز پریود میشد حتی قبلا میگه سابقه دوره ۴۶ روزه ام داشته
الان روز ۳۵ امه ولی پریود نمیشه
درد هایی ام مث درد پریود داره که شدید میشه گاهی اوقات ولی گاهی اوقاتم کلا قطع میشه هیچ حالت تهوعی یا اسهال نداره فقط کمی یبوست داره که از قبلم داشت هر از گاهی
خیلی استرس داره و من هرکاری میکنم که نداشته باشه نمیتونم
میگه یبوست دارم علائم حاملگیه ازین میترسه و اینکه درد های شبیه پریود ک میگن از علائم حاملگیه
من خودمم خیلی استرس گرفتم دیگه
لطفا زودتر جوابمو بدین چون حیلی نگرانه و اگ لطف کنید به ایمیلم بفرستین ممنون میشم
توروخدا راهنماییم کنیین چون ما اصن تجربه نداریم و به خانواده هامونم نمتونیم بگیم چیزی اگ چیزی باشه باید چکار کنیم
اگه حاملگی به این راحتی و مسخرگی باشه که پس شما کلاً فلسفه حاملگی را به زیر سوال بردید..
دوست عزیز دست از این افکار وسواسی بردارید…اونی که شما حس کردید پیشاب نبوده فقط ترشحات شما بوده که هیچ اسپرمی هم نداره و خیلی زود هم خشک میشه…بر فرض با دست خیس هم که به واژن بخوره احتمال حاملگی در اون شرایط منفیه.
دردهاش از علایم قاعدگی هست که بزودی رخ میده….یبوست هم که میگید از قبل داشته حتی اگرم نداشته استرسش باعث میشه یبوست بگیره.
خیالتون رااااحت…
اگر عمل‌ دخول برای اولین بار بدون استفاده از کاندوم انجام شود و در هنگام انزال، مایع منی روی شکم یا کمر زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ چرا؟
بستگی به شرایط خانم داره…اگر ایشون قاعدگی منظم و در روزهای تخمک گذاری قرار داشته باشه احتمال بارداری با پیشاب وجود داره اما خیلی ضعیفه…چون در پیشاب مقدار کمی اسپرم وجود داره.
اما اگر در روزهای دیگر سیکل قاعدگی بوده باشه احتمال حاملگی صفر میشه.
من با نامزدم تماس جنسی داشتیم سه روز اپیش البته سطحی بدون دخول و رابطه جنسی مقعدی
حدس میزنم ک در دوران تخمک گذاری من بود (13روز بعد از شروع پریودم)
هنگام تماس التهای تناسلیمون نامزدم کاندوم داشت فقط مالیدیم بهم
و شااااید قبل از رابطه جنسی مقعدیمون مایعات شفاف قبل از انزال با دهانه واژنم در تماس بوده باشه.رابطه جنسی مقعدی بدون کاندوم بوده
و هنگام رابطه جنسی مقعدی هم اصلا منی روی دهانه واژنم نریخت و حتی درون مقعدم.قبل از انزال الت بیرون کشیده شد
و من 12ساعت بعد از این رابطه دو قرص ال دی خوردم_4تا در دسترس نبود_24ساعت بعد از رابطه دو قرص اچ دی و 12ساعت بعد هم دو قرص اچ دی خوردم
ولی استرس دارم ک نکنه پیشاب اگر تماس داشته با دهانه واژنم باعث حاملگی بشه.عایا این امکان وجود دارد؟
با توصیفاتی که از رابطه کردید احتمال حاملگی منفیه….اونا پیشاب نبوده فقط ترشحات بوده که اسپرمی هم نداره.
هیچ قرصی لازم نبوده بخورید ….روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید و قرص زیادی خوردید و هورمون زیادی به بدنتون وارد کردید که باعث برهم خوردن تعادل هورمونی و به دنبال اون تداخل در نظم قاعدگیتون میشه.
امکان بارداری که اصلا نیست…فقط پریود بعدیتون تا دو هفته ممکنه به تعویق بیفته.
من و نامزدم با هم دیگه رابطه داشتیم ولی در حد عشق بازی و دخولی صورت نگرفت(نامزدم همچنان باکره میباشد) فقط با کاغذ دستمالی که آب منی خود را تمیز کردم آلت نامزدم را نیز تمیز کردم حالا از زمان پریود نامزدم 2 روز رد شده ولی نامزدم پریود نشده آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
پ.ن: نامزدم 19 یا 20 هر ماه به صورت منظم پریود میشود و رابطه ما در 17 این ماه صورت گرفته
کار شما اشتباه بوده…بنا بر احتیاط نباید این کارو میکردید…اما از اونجایی که گفتید ایشون سیکل منطم داره و رابطه در هفدهم ماه بوده، این یعنی رابطه دو روز قبل از شروع قاعدگی ایشون بوده…چند روز قبل و بعد از خونریزی از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه و احتمال حاملگی صفر هست.
نگرانی و استرس و افکار وسواسی خیلی راحت میتونه پریود ایشون را حتی هفته ها عقب بندازه…فقط کافیه آروم باشه و خیالشو از عدم بارداری راحت کنه.
من با نامزدم رابطه داشتم و بدون استفاده از كاندوم بوده
بعد از اون همون روز ٤ تا قرص ال دي خوردم و روز بعدشم ٤ تا ديگه
شش روز بعدشم امپول پروژسترون زدم
الان ٧ روز پريودم عقب افتاده
به خاطر قرص ال دي ميشه تاخير بيوفته !؟
امكان حاملگي با وجود زدن امپول و قرص وجود داره!؟
اولا شما می بایست نوبت دوم قرصهای ال دی را 12 ساعت بعد از نوبت اول مصرف میکردید نه روز بعد.
دوما چه دلیلی داشته که آمپول پروژسترون زدید اونم به این زودی…
دوست عزیز شما با استفاده از قرصها و تزریق آمپول هورمون خیلی زیادی به بدنتون وارد کردید و همه اینا یعنی ضرر…لذا ممکنه پریودتون یکی دو هفته عقب بیفته و دلیلش هم اینه که هورمونها طول میکشه که به نظم سابق بازگردند.
با مصرف قرص ال دی شما با یه کم تاخیر بالاخره پریود میشدید و هیچ لزومی به آمپول نبوده.
خیر…احتمال حاملگی نیست…منتظر قاعدگی باشید.
من و دختری باکره معاشقه ای داشتیم در حد مالش الت با دست هایمان بعد که منی خواست بیاد من بهش گفتم دستش را بکشد و خودم با دستمال کاغذی پاک کردم منی را.بعد اوشون میگفتن که دستشان کمی خیس شده بود و با دستمال دیگری دستشان را تمیز کردن و با یک دستمال تمیز دیگر و با دست دیگرشان ترشحات التشون رو تمیز کردن
حالا من میترسم دو دستشان تماسی باهم داشته باشن و دستمال دوم کمی به منی اغشته شده باشد
ایا احتمال بارداری هست؟؟
خیر…با مالش سطحی آلتها بدون دخول احتمال حاملگی منفیه.
با پاک کردن منی با دستمال، همه مایع به بافت دستمال نفوذ میکنه و قدرت تحرک خودش را از دست میده.
احتمال بارداری با این شرایطی که توصیف کردید وجود نداره…این افکار وسواسی را از خودتون دور کنید و بهش فکر نکنید…پروسه حاملگی به این راحتیا نیست…شرایط زیادی لازمه که فراهم باشه تا بارداری رخ بده.
دختری 20 ساله هستم و مجردم و باکره.
من 13دی پریود شدم و 20 دی کاملا پاک شدم و 24 دی هم رابطه محافظت شده داشتم یعنی من شورت پام بوده و مایع منی روی شورتم ریخته شد.ولی از ترس اینکه اسپرم جذب بشه و برای اطمینان 1 قرص اووسیز خوردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه خوردم و تقریبا 1 هفته بعد پریود شدم ولی بدون درد بود و خونریزیم هم خیلی خیلی کم بود و کلا در حد 3 یا 4 روز بود و خون هم به رنگ صورتی بود و رقیق بود.ولی بعد از این هم ترشح های زیادی داشتم که بدون رنگ و بوی زننده بود ولی زیاد بود که 2 روز آخر هم ترشح به رنگ عسلی بود و 2روز بعد یعنی در 19 بهمن دوباره پریود شدم.همه ی علائم پریودی رو دارم مثل درد سینه،جوش صورت و خیلی کم هم درد کمر (خیلی کم).اما اصلا خونریزی ندارم.در حد لکه بینی هست وکمی هم سرگیجه و تهوع دارم.میخواستم بدونم اینکه دوباره اینقدر زود پریود شدم طیبعیه؟؟؟ و اینه این که خونریزیم در حد لکه بینی هست طبیعیه؟؟ من حتی 15 بهمن هم بی بی چک گرفتم و جواب منفی بود.میتونم به جواب بی بی چک اعتماد کنم؟؟ سرگیجه و تهوع طبیعیه؟؟؟بخاطر مصرف قرص میتونه باشه؟؟؟؟ یا ناشی از استرس هست؟؟؟؟ و اینکه پریودیم به حالت عادی برمیگرده؟؟ممنون میشم جواب بدین.خیلی نگرانم…خیلییییی
دوست عزیز، جواب سوالات شما را بارها و بارها در پستهای قبلتر بیان کردیم…فقط کافی بود چند دقیقه وقت بذارید تا زودتر از نگرانیتون کاسته بشه.
با توصیفاتی که در مورد رابطه گفتید احتمال بارداری کاملا منفیه…با این وجود از روش اورژانسی استفاده کردید بعد هم که پریود شدید…پریودی یعنی عدم قطعی بارداری.
پریود اول که با خونریزی کم بوده و پریود 19 بهمن و تمام علایم و حالاتی که الان دارید ناشی از مصرف قرص و از عوارض اون هست که به مرور برطرف میشه…تا چند دوره بخاطر عدم تعادل هورمونها ممکنه سیکلتون نامنظم بشه و قاعدگی با تاخیر شروع بشه اما طبیعیه و خودبخود منظم میشه.
نامزد بنده باید بیست و دوم پ میشدن.ولی امروز فقط در حد دو سه قطره آب خون دیدن و بعدشم هیچی.ایشون در دوره قبلشون از قرص اورژانسی استفاده کرده بودن و در این دوره هم هیچ رابطه مشکوکی نداشتیم.بنظرتون دلیل تاخیرش استفاده از قرص اورژانس در دوره قبل بوده؟
دوست عزیز بارها بیان کردیم که عوارض قرصهای اورژانسی ممکنه تا چند دوره متوجه شخص بشه…از جمله لکی بینی و تاخیر در قاعدگی.
جای نگرانی نیست…مشاهده خونابه خبر از وقوع قاعدگی بزودی میده.
من می بایست ۸ بهمن پریود بشدم در روز ۸ بهمن لکه بینی داشتم تا دو روز بعدش لکه بینی داشتم وبعد پریودم کلا قطع شد سه بار از تست خانگی استفاده کردم جواب منفی بود علت پریود نشدن من چیست ایا من باردارم
الان ۴۸روز از وقت قاعدگیم میگذره هنوز پریود نشدم سه بار هم از تست بارداری استفاده کردم جواب منفی بود علت چیست البته ماه گذشته بعلت خونریزی زیاد دوتا امپول استرادیول زدم که قطع بشه حالا این ماه پریود نشدم خیلی میترسم که حامله باشم
دوست خوبم ممکنه از اثرات آمپول باشه…
احتمال حاملگی به نظر نمیاد اما برای اینکه خیالتون راحت بشه بهتره که قبل از هر کاری آزمایش خون بدید…اگر منفی بود با پزشک مشورت کنید که اگر صلاح دیدند برای باز شدن قاعدگی آمپول پروژسترون تجویز کنند.
من در دوره نامزدی به سر میبرم رابطه سطحی داشتیم مطمئنم که منی به واژنم برخورد نداشته ولی از مایع بیرنگ قبل از منی شک دارم من جرات ازمایش خون رو ندارم یعنی ممکنه از مایع بیرنگ و شفاف حامله شد؟
اگر منظورتون از مایع بیرنگ و شفاف، ترشحات هست احتمال حاملگی منفی هست.
اگر منظورتون پیشاب هست، هرچند پیشاب حاوی اسپرم ممکنه باشه اما با رابطه سطحی و اطمینان از عدم برخورد اون با واژن احتمال حاملگی از طریق اون صفر میشه.
در مورد آزمایش هم با خودتون رو راست باشید و اعتماد به نفس داشته باشید…آزمایش اگر منفی باشه که خیالتون کاملا راحت میشه و اگر هم احیانا مثبت باشه حداقل میدونید باید چه کاری انجام بدید.
البته در این مورد احتمال حاملگی اصلا وجود نداره…بنده بصورت کلی عرض کردم.
من و نامزدم رابطه داشتیم اما دخول نبود که طی رابطه ارضاام نشدم و پیش اب مطمن نیستم خارج شده یا نه قبل از رابطه ادرار ام انجام دادم و اسپرمی وجود نداشت فقط دوسه بار روی التش کشیده شد الت ام که 3 ساعت بعد دوتا قرص HD خورد و 12 ساعت دیگم یکی میخوره ایا اگر اون مایعی قبل منی خارج میشه با این حساب به دهانه خورده باز هم احتمال بارداری هست؟
خیر احتمال بارداری وجود نداره.
من 19 سالمه.۱۷بهمن شروع پریودیم بود و 2۴ بهمن پایانش.۲۵ بهمن یعنی یک روز بعداز پایان خونریزی نزدیکی بدون دخول داشتم و مقدار منی اطراف واژنم ریخته شد در ضمن پرده بکارتم دارم.از هیچ قرص و داروویی هم استفاده نکردم و نمیدونستم.توروخدا زود جوابم بدین.ایا امکان بارداری هست؟
اگرهست از الان به بعد چکار میتونم بکنم برای جلوگیری از بارداری باتوجه به اینکه 3روز از روز رابطم گذشته؟
دوره تخمک گذاری من کی هست دقیقا؟
زمان تخمک‌گذاری شما در صورتی که دوره‌تون ۲۸ روز باشه حدود روز ۱۴مه. و روز بعد از اتمام خون‌ریزی زمان خطرناکی به حساب نمی‌آد.
با این حال اگه احتمال می‌دید منی روی خود واژن هم ریخته شده باشه، می‌تونید از قرص‌های اورژانسی استفاده کنید، که لونژیل راحت‌ترینشه. ولی در کل نیازی نیست.
من با نامزدم روز پنج پريود رابطه بدون محافظت داشتيم ، البته چون قصد بچه دار شدن نداريم من تا يك ماه پيش به مدت ده ماه هرماه ياسمين استفاده كردم و دوره قبل اولين دوره اي بوده كه ياسمين نخوردم يعني يه ماه بدون ياسمين،بنابراين اين ده ماه پريود منظم داشتم فقط دفعه پيش دو سه روز تاخير داشتم كه قرص نخورده بودم، بعد از رابطه هم به فاصله يكي دو ساعت دو عدد hd و دوازده ساعت بعد هم ٢ عددhd ديگه خوردم، امكان حاملگي با اين وجود هست يا خير؟ و اينكه چه مدت بعد بايد پريود بشم چون متاسفانه واسه سفر تنظيم كرده بود كه با اين وجود اختلال ايجاد خواهد شد
خیر بارداری منتفیه.
احتمالاً حدود یک هفته بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود اتفاق می‌افته. ولی با توجه به مصرف قرص‌های قبل و شرایط شما نمی‌شه خیلی مشخص کرد.
من 24 سال سن دارم تو 4 ماه اخیر 12 کیلو وزن کم کردم بعد از تغییر وزنم خونریزیم زیاد شده بود یعنی 5 روز اول لکه بینی بعدش تا 7 روز پریود .روز هفتم نزدیکی داشتم ک دخول صورت نگرفته فقط چند ثانیه تماس اونم نه در زمان خارج شدن ترشحات این ماه یک روز از موعد گذشته یعنی موعد خود پریود نه لکه بینی ولی نه درد سینه دارم نه نشونه ای از پریود امکان داره حاملگی؟
یادم رفت ک بگم 3 روز بعد روز هفتم خونریزی کم داشتم در حد لک صورتی
خیر احتمال بارداری با این رابطه وجود نداره.
با توجه به شرایط و میزان و نوع خون‌ریزی که گفتید پیش‌بینی زمان پریود بعدی ساده نیست و جابه‌جا شدنش نسبت به پیش‌بینیتون عجیب نیست.
بنده و نامزدم بعد از تمام شدن پریود ایشان رابطه جنسی بدون دخول داشتیم
ولی به دلیل اینکه بنده بر روی آلت ایشان ارضا شدم بعد از رابطه از قرص اورژانسی استفاده شد
بعد از استفاده از قرص ایشان پریود شدند ولی مدت خون ریزی کم و در حد دو سه روز بود
در حال حاضر 12 روز از زمان مقرر پریود ایشان میگذرد و پریود نشدن
میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود دارد ؟
یا این تاخیر به دلیل دو پریود پیایپی منطقی است ؟
بارها گفته شده، وقوع پریود به معنای عدم بارداریه. کم و زیاد بودن خون‌ریزی پریود هم تأثیری در این نتیجه‌گیری نداره. تفاوت خون‌ریزی لانه‌گزینی و پریود بسیار مشهوده.
موعد مقرر منظورتون یک دوره بعد از پریود ناشی از مصرف قرصه؟ چون همون خون‌ریزی رو باید پریود محسوب کنید و زمان بعدی رو با توجه به اون تخمین بزنید.
من با نامزدم حدود ده روز پیش و همچنین دو روز پیش رابطه داشتم البته خب مطمینم که مایع منی در واژن ریخته نشد و ولی نامزدم چون یه مقداری توی اینترنت مطلب راجع به بارداری خونده و ظاهرا یکم نگران این موضوع بوده میگه که من حالت تهوع داشتم این مدت (من گفتم که فقط تلقینه و چچیزی نیست)البته بعد بگفته خوشون پریود شدن و خون لخته اومده که رنگش هم قهوه ای بوده ضمن اینکه تا بمن گفت من قرص اورژانسی رو برای رابطه دوم که 48 ساعت ازش گذشت براش خریدم و خورد ولی اقای دکتر حقیقتا این نگرانی دامن من رو هم گرفت گرچه میدونم که اتقاق خاصی مبنی بر حامله کردن نیفتاد ولی خیلی نگران شدم چون ما ازدواجمون شاید چند ماه دیگه طول بکشه …برای همین خواهش میکنم راهنمایی بکنید که چکار باید یکنم ایا اون قرص اورزانسی کافیه برای جلوگیری احتمالی از هر دو رابطه ؟ ضمن اینکه در جایی خوندم که خوردن زعفران باعت جلوگیری از بارداری میشه ..
قرص مصرف شده برای رابطه‌ی دوم مؤثر بوده.
وقوع پریود یعنی عدم بارداری. تهوع و غیره علائمی هستند که دیرتر مشاهده می‌شن و به تنهایی هم دلیلی بر بارداری نیستن، صدها دلیل دیگه ممکنه داشته باشه از جمله همون تلقین و استرس.
آیا اگر دستی که مشکوک به منی است (البته منی خشک شده با دست نامزدم )و بعد دست من به اون محل برخورد کرده باشد و به لب های واژن برخورد کرده باشد بعداز جند دقیقه یا حتی حدودا 1ساعت بعد احتمال بارداری هست؟من باکره هستم.لطفا سریع ج بدید که اگر لازم هست قرص اورژانسی بخورم
خیر بسیار بسیار احتمالش کمه. با این حال اگه در زمان تخمک‌گذاری بوده می‌تونید قرص اورژانسی مصرف کنید که خیالتون راحت باشه ولی نیازی هم نیست.
من 22 ساله هستم و تازه نامزد کردم.47 روز پیش با شوهرم رابطه از روی لباس داشتیم یعنی دست من از روی شلوار ایشون آغشته به منی ایشون شد و بعدش من دستم رو با دسمال پاک کردم و به دستشویی رفتم.دستم رو با آب شستم و بعد از اون دستم با واژن تماس پیدا کرد واسه شستشوی خودم.با توجه به این که من در آخرین روز پریودم بودم.و اون لحظه مطمئن بودم که منی روی دستم نیست.اما امروز که 17 روز پریودم عقب افتاده خیلی نگران اون اتفاق شدم .البته من پریود نامنظمی دارم و معمولا 5 6 روز اینور اونور میشم همیشه اما دیگه 17 رووووز نه.خیلی نگرانم الان.از طرفی روم نمیشه برم داروخونه واسه گرفتن بی بی چک و وقتی هم به همسرم میگم بهم میخنده که مگه میشهههههههه.البته من اوایل این ماه دو کیلو کاهش وزن داشتم با رژیم ممکنه اون پریودم رو این هم عقب انداخته باشه؟ضمن اینکه از وقتی علائم حاملگی رو خوندم حس میکنم اون علائم رو دارم.شایدم فقط حس میکنم از استرس.
با این توصیف نه تنها زمان رابطه خطرناک نبوده، که منی به هیچ وجه تماسی با واژن نداشته.
تأخیر در پریود ناشی از سایر عوامل از جمله رژیم غذایی و استرسه. در صورتی که خیلی فاصله افتاد به متخصص مراجعه کنید جهت بررسی علت مشکل.
من دختر 24 ساله هستم که حدود ۶ ماه است نامزد کردم امروز 2اسفند بعد از امیزش با همسرم البته هیچ دخولی صورت نگرفته چون هنوز باکره هستم حس کردم اب منی دهانهی ناهیه تناسلی ریخته شد بعد زود اب کشی کردم ودر ضمن امروز اخرین روز پریودم بود ایا لازمه قرص اچ دی استفاده کنم تز روش اورژانسی ؟؟؟؟
خیر…هیچ لزومی به استفاده از روش اورژانسی نیست.
در طی روزهای قاعدگی و چند روز قبل و بعد از اون احتمال حاملگی صفر هست و از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
من با دوستم رابطه داشتم و ی روز قبل از پریود شدنش فقط آلتم که آب قبل از مایع منی روی آلتش مالیدم ولی منی سفید رنگ رو روی بدنش نریختم و روز بعد این رابطه پریود شد آیا امکان حامله شدنش هست؟ لطفا جواب بدید توروخدا بدجور نگرانیم
پريود که بشه ديگه خيالت راهت می شه که مشکلی نيست

شما که اينقدر نگرانی يکمی در مورد پريود شدن و حامله شدن مطالعه کن

من یکم هر ماه عادت ماهانه ام شروع میشه یه هفته مونده به پریودم رابطه جنسی داشتم از وقت پریودم گذشته ولی پریود نشدم آیا احتمال بارداری هست؟
بستگی به نوع رابطه داره…اگر سطحی و بدون دخول و بدون برخورد منی با واژن بوده که هیچ احتمال حاملگی وجود نداره و این تاخیر ناشی از استرس یا مربوط به عوامل دیگه از جمله تغییرات رژیم غذایی و عوامل روحی میشه…اما اگر با دخول و تخلیه منی بوده احتمال حاملگی وجود داره.
1.پریودی نا منظم
2.سن 22
3.رابطه از نوع مالشی به قسمت کلیتوریس و عدم ارضا بروی آلت خانم (فقط قبل از رابطه به دلیل زود انزالی ، یک با انزال صورت گرفته شد و با دستمال کاغذی پاک شد) 29 آذر
4.مصرف قرص نورژسترول 30 آذر قبل از دوازده ساعت بعد رابطه، ابتدا دو عدد و بعد 12 ساعت دو عدد دیگر
5. 7 روز بعد رابطه انجام آزمایش بتا و جواب منفی (6 دی)
6. 9 دی پریود شدن مثل دوره های قبل فقط مقدار خون ریزی کم بود
7. در تاریخ 24 دی تا 30 دی دوباره پریود شدن خون ریزی مثل دوره های قبل و شدید
8. 10 دی تا 16 بهمن باز پریود شدن مثل دوران قبل
9. روز 30 بهمن خونریزی شروع شد ولی به صورت لکه و مقدار کم ، هر روز 2 بار شکم درد میومد و مقداری خون ،الان تاریخ 6 اسفنده مقدارش زیاد شده یکم
سوالم این بود این چی میتونه باشه ؟ از قرصا هستش یا نه ؟ طبیعیه اینجوری بشه؟احتمال حاملگی وجود داره؟
1. هیچ نیازی به استفاده از قرص نبوده.
2. روش اورژانسی را اشتباه مصرف کردید…لطفا اطلاعاتتون را در این زمینه ارتقاء بدید.
3. بعد از 4 بار قاعدگی بعد از اون رابطه به نظرتون جایی برای بحث در مورد احتمال حاملگی باقی میمونه؟….خیر…کاملا منتفیه.
4. قرص اورژانسی (مخصوصا اگر اشتباه و زیادی مصرف بشه) تعادل هورمونی را بطور وحشتناک به هم میریزه و تا چند دوره طول میکشه که منظم بشه…تمام این حالات اعم از خونریزیهای کم یا زیاد و دردهای شکمی ناشی از مصرف قرص هست و طبیعیه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + پانزده =