سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری دوازدهم

اول اینکه اگه یه زوج با هم رابطه جنسی دهانی داشته باشن طوری که خانوم آلت آقا رو بخوره طوری که هر دو لباس به تن داشته باشن و بعد از انزال مایع منی داخل دستمال ریخته شه و فقط چند قطره روی دست خانوم ریخته شه که فورا با دستمال پاک شه و نیم ساعت بعد هم دست شسته شه آیا امکان بارداری وجود دارد ؟؟؟؟ آیا نیازی به ازمایش خون هست ؟؟؟خیلی نگرانم ممنون میشم جواب بدید
دوم اینکه فرق پریودی عادی با پریودی حاملگی چیست؟ آخه شنیدم میگن هستن کسایی که با وجود پریودی حامله هستن.یعنی امکانش هست فردی شش روز خونریزی قاعدگی داشته باشه و قاعدگی کیفیت سری های پیش رو داشته باشه و خونریزی به قدری باشه که لباس زیر آغشته به خون بشه اما باردار باشه؟ امکانش هست که باردار باشه؟ البته این سوالم برای خانومایی هست که قاعدگی نامنظم دارن
جواب سوال اول، خیر هست…دوست عزیز داری میگی لباس به تن داشتید، اسپرم چطور میتونه از رو دست خانم و از روی لباس زیر بره داخل واژن؟…لطفا یه کم منطقی فکر کنید.
جواب سوال دوم، چیزی به نام پریودی حاملگی وجود نداره…اون چیزی که شما شنیدید خون لانه گزینی بوده.
با یک پریودی معمولی با نظم و کیفیت همیشگی احتمال بارداری کاملا منفی میشه.
در یک حاملگی نرمال و سالم تنها خونی که ممکنه دیده بشه در ماه اول و ناشی از لانه گزینی جنین داخل رحم هست.
حاملگی که خودبخود به سقط منجر شده باشه یا حاملگی خارج از رحم خونریزی به دنبال خواهند داشت.
من با نامزدم رابطه داشتم البته سطح.آلت من احساس میکنم از پشت که می مالیدم به باسنشون به دهانه واژنشونم خورده البته احساس نکردم بخوره ولی مطمان نیستم!بهرحال من فقط پیش آبم اومد وگرنه نه ارضا نشدم بعدا نامزدم پشت درد وکمر درد اینا داشت و شب که خوابیده بو طرفای صبح خونریزی داشته این خونریزی سه روز ادامه داشت تقریبا 10روزشم مونده بو به وقت پریودشون ایا این همان خونریزی پریود بوده که جلو افتاده؟؟احتمال حاملگی هستش اگه هست باید برای جلو گیریش چیکارنیم؟؟؟بسیار ممنون میشم یکم زود جوابمو بدید خیلی میترسیم
بله…با توجه به درد کمر که داشته، خونریزی پریود بوده.
در رابطه سطحی و فقط با پیشاب احتمال حاملگی به هیچوجه نیست.
همسر بنده یازده دی ماه قرص لونژیل 1.5 مصرف کردن.ایشون امروز پریود شدن.ولی بعد از چند روز استفاده از قرص حالشون خیلی بد شده.مدام دل درد اسهال و حالت تهوع.ایشون قبلا سه جهار دفه استفاده کرده بودن ولی همچین مشکلی واسشون پیش نیومده بود یا به این شدت نبوده.کلا هیچی نمیتونن بخورن.
ممکنه بدن ایشون جدیداً به این قرص واکنش نشون بده…بهتره با پزشک زنان یا ماما مشورت کنه تا در صورت امکان قرص را عوض کنند.
من 14 دی که روز 19 پریودیم بود ازمایش بتا دادم منفی بود بعد سونو دادم توی سونو معلوم شد که تخمدان راستم کیست داره به اندازه 5.6 در 3.6 میلیمتر و فیبروم هم دارم به اندازه 14 میلیمتر. بعد روز 17 دی رفتم دکتر دکتر بهم قرص یاسمین همراه با 5 عدد قرص استروژن داد که از همون روز شروع به خوردن قرص ها باهم کردم وقتی قرصا رو باهم میخوردم خونریزی داشتم ولی کم بود و تا عصر ادامه داشت این خون ریزی و از عصر ب بعد لک قهوه ای میشد بعد از روز 19 دی تا 20 دی درد خفیف در ناحیه تخمدانم احساس کردم در حد 5 دقیقه تا 10 دقیقه این درد ادامه داشت و دیگه الان اون درد و ندارم. اینم بگم که مصرف قرص استروژن من 21 دی تموم شد یعنی 5 روز باید میخوردم و الان فقط باسمین میخورم. ولی هنوز لک قهوه ای دارم با توجه به اینکه من 26 اذر پریود شدم بعد دوباره 10 و 11 دی لک قهوه ای دیدم از روز 12 دی این لک تبدیل به خون ریزی کم شد و تا الان فقط لک قهوه ایی دارم. میخواستم ببینم که این لک از عوارض قرص هست یا نه استرس دارم.

ا سلام مجدد. اول هما مرسی از پاسگویی سریعتون. من یه سوال دیگه هم داشتم. من 12 دی خونریزی شروع شد ولی خیلی کم خونریزی دارم و مثل قبل که پریود میشدم و تا روز 4 خونریزیم شدید بود الان نیست. با توجه به پست قبلی که براتون گذاشتم میخواستم ببینم این خونریزی کم عادی هست و بخاطر مصرف قرص ال دی بوده که مصرف کردم یا بخاطر چیزل دیگه ایی هست خیلی نگرانم و استرس دارم. اخه این اولین باری هست که من اینقدر کم خونریزی دارم. اگه سریع جواب بدین ممنون و متشکر میشم. و اینم اضافه کنم درد خفیف در زبر شکم دارم . و همینطور سینه هام درد میکنه.
و شرمنده پاسخ شما رو من نتونستم باز ببینم نمیدونم چرا باز نمیشه
اینم پست قبلی بوده که گذاشتم براتون
سلام من 31 سالمه. 26 آذر پریود شدم مدت زمان پریودی من 7 روزه هست روز 8 یک رابطه سطحی داشتم و اینکه مابع منی داخل واژن نریخته ولی من از پیشاب مینرسم بخاطر همین 5 ساعت بعد 4 عدد قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعدش هم 4 عدد دیگه. با توجه به اینکه من طول دوره قاعدگیم بین 21 تا 24 روزه هست . و ایکنه من 10 دی لک قهویی تیره دیدم و تا امروز که 11 دی هست این لک قهوه تیره ادامه داره و اینم بگم که گاهی وقتا این اک قهوه اول بصورت خون هست بعد لک. ایا بخاطر مصرف قرص اینجوری شدم یا اینکه حامله هستم.

این لکه ها و خونریزیهای موقت از عوارض قرص اورژانسی هست و کاملا طبیعیه…جای نگرانی نیست.
یک روز بعد از اتمام خونریزی احتمال حاملگی منفیه..با این وجود شما روش اورزانسی را صحیح استفاده کردید و این به این معنی هست که حاملگی قطعا برای شما منفیه.
نامزدم دوره قائدگی نامنزم داره 32-35 همین نا باید باشه ولی این ماه نزدیک 40 شده هنوزم پریپود نشده و شدیدا استرس داره و میگه شکمم درد میکنه و از این جور چیزا در ضمن رابطمون هم همیشه کاندوم داریم ولی این احتمال میدم ک آب پیشابه داخل واژن رفته باشه چون گاهی بدون کاندوم یک بار داخل واژن میزارم و بعد سریع بیرون میارم و کاندوم میزارم تقریبا هفته ای یک بار از واژن رابطه داریم الان باید چیکار کنم نامزدم شدیدا استرس داره و این استرس زیادش و ب من هم انتقال داده با اینکه سعی میکنم استرسم و متوجه نشه راه حل ی ک خیالمون راحت بشه چیه واگه بارداری صورت گرفته باشه چیکار باید کرد تا بارداری از بین بره
متاسفانه در قاعدگیهای نامنظم این استرسها همیشه وجود داره و بدتر از اون اینکه همین استرس باعث میشه پریود هی عقب بیفته.
در مورد رابطه شما با وجود پیشاب احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه اما تنها راهی که میتونه خیال هر دوتون را راحت کنه اینه که نامزدت آزمایش بده.
اگه جواب منفی بود مطمئن باشید که قطعا خطر حاملگی ازش رفع شده و فقط و فقط باید استرس را از ازخودش دور کنه تا هورمونها منظم بشند و قاعدگی رخ بده.
اگر هم احیانا جواب مثبت بود و ایشون باردار بود باید برای سقط با پزشک مشورت کنید…در یکی دو ماه اول جنین با قرص سقط میشه و مثل خون قاعدگی از واژن خارج میشه.
من و نامزدم یک روز بعد قائدگیش رابطه داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم (در تمام مدت) آب منی تو کاندوم ریخته شد. بعد از گذشت 3 هفته روز شنبه درد پریودی داشت اما پریود نشد و تا 5شنبه نشده. در طول این چند هفته اشتهاش کم شده و گاهی حالت تهوع داره ولی مسئله اینهکه همیشه به خاطر امتحاناتش و استرس اینطوری میشد. درد سینه هم داره ولی نه به نوعی مثل حساس شدن سینه هست. کل سینه درد میکنه به طوری که انگار تحت فشار بوده اند. ایشون اصلا قائدگی منظمی نداشتند و همچنین این چند روزه خیلی تحت استرس بودند بسیار زیاد! حال آیا این علائم نشانه ی بارداری هستند؟ و اینکه آیا استرس میتواند پریود را تغییر دهد و تاخیر بیندازد؟

1 – آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟بسیار نامنظم!
2 – در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟بین 3 هفته تا 4 هفته بوده

امکان بارداری وجود نداره.
علائم احتمالاً به نزدیک بودن پریود مربوط بوده و ناشی از استرس هم هستن.
استرس به شدت می‌تونه زمان پریود رو تغییر بده.
من با همسرم در روزه 4قاعدگی نزدیکی داشتم و اب منی داخل ریخته شد اما بعدش کمی لخته ی خون خارج شد من به مدت نیم ساعت بعدش 4تا قرص ld خوردم و 13 ساعت بعدش استفراغ کردم و دوباره روز پنجمم 2تا دیگه ld خوردم روزه 6و7 قاعدگی خونریزی نداشتم اما از روز هشتمم خونریزیم شروع شد و تا الان که روزه دهم هست خونریزی دارم اما درد ندارم .میخواستم بدونم ایا امکان حاملگی هست؟این خونریزی دوباره ی من دلیلش چی هست؟(دوره پریوده من 28روزه و گاهی 30روزه است و همیشه تا هفت روز خونریزی داشتم)
نگران نباشید
امکان بارداری نیست
من روز اول پریودم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم و همسرم بعد از خروج منی خودش رو تمیز کرد ولی بعد از اون به واژن من دست زد… من تا 5-6 روز بعد پریود بودم و به نسبت دوره های قبل قاعدگیم یکی دو روز زودتر تموم شد.
امکان داره که باردار بشم؟ چون حس کردم بدنم خیس شده….نمیدونم که عرق بوده یا نه (من هنوز باکره هستم)
من برای یه مشکلی که دارم چند روزیه قرص آزیترومایسن مصرف میکنم و یه مقدار معده م اذیتم میکنه ممکنه ربطی به باردار شدن داشته باشه یا عوارض دارو هست؟ چون تو عوارضش امکان ناراحتیه دستگاه گوارش بود.
امکان بارداری وجود نداره
نگران نباشید
من۲۷ سالمه قاعدگی نامنظم‌دارم دوره خونریزیم ۷ روزست آخرین تاریخ خونریزیم ۹۴/۱۰/۵. بود البته باید سوم دی میشدم اما به خاطر تداخل با جشن عقدم قرص ال دی استفاده کردم تا به تاخیر بیفته نهایتن بعد از لکه بینی در ۵ دی خلاصه خونریزیم ۸ دی شروع شد و ۱۶ دی تموم. روز ۲۰ دی با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتم که‌مابع منی هم تو دستمال ریخت. اما من به خاطر ترس از پیشاب ۲۴ ساعت بعد دو‌تا اچ دی و‌۱۲ ساعت بعدش دوتا دیگه خوردم الان ۱ هفته گذشته ولی پریود نشدم دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین میترسم
تازه دو‌شب پیشم بازم رابطه بدون دخول داشتیم که از کاندوم استفاده کردن همسرم اما بعد از ۱ بار ازضا شدن و دراوردن کاندوم و خشک کردن با دستمال بعد از چند دقیقا آلتها با هم نماس پیدا کرد برای ۱دقیقه حالا نمیدونم چیکا کنم از استرس دارم دیونه میشم.
برای قسمت اول سوالتون باید عرض کنم که دلیل به تعویق افتادن پریود الان، مصرف قرص اورژانسی هست و تا دو هفته هم ممکنه به تعویق بیفته…جای نگرانی نیست.
قسمت دوم سوالتون: بعد از پایان رابطه و خشک شدن، تماس آلتها با هم هیچگونه مشکلی ایجاد نمیکنه…استرس و نگرانی شما کاملا بیجاست…خیالتون راحت….به زندگیتون برسید.
من در روز هفتم و هشتم پريودي با همسرم نزديکي داشتم و کاندوم پاره شد و مني وارد واژن شد.از روز ششم پريودي هم شروع به استفاده از قرص ال دي کردم.به همين دليل 8 ساعت پس از مقاربت 2 قرص اورژانسي را با هم خوردم.آيا احتمال بارداري وجود دارد؟و اينکه آيا مصرف همزمان قرص ال دي و اورژانسي تداخلي در تاثيرگذاري صحيح قرص ايجاد نميکند؟
تداخل ایجاد نمیکنه…فقط عدم تعادل در هورمونهاتون زیاد میشه بطوریکه تا چندین دوره بعد موقع قاعدگی با اختلال و تعویق مواجه میشید.
مشوروط بر اینکه روش اورژانسی را صحیح استفاده کرده باشید، احتمال بارداری تا 99 درصد از بین میره.
سن 30
یریود منظم/ دوره 25 یا 26 روزه/ آخرین تاریخ پریود 20 آذر
من با نامزدم رابطه ی سطحی داشتم (5 روز قبل از زمان پریود- 11 دی)
10 روز از موعد پریودم گذشت ولی عادت ماهانه نشدم(عادات من بسیار منظمه)
رفتم آزمایش خون دادم (در یک آزمایشگاه معتبر زنان و زایمان)
جواب منفی بود (0.8 بود)
اما آلان چهار روز دیگه هم گذشته و پریود نشدم، آیا احتمال بارداری هست؟
آیا باید آزمایش خون رو تکرار کنم؟
5 روز قبل از قاعدگی از روزهای پرخطر محسوب نمیشه ضمن اینکه رابطه سطحی بوده و آزمایش هم منفی نشون داده…همه اینا دلیل بر عدم حاملگی هست.
به تعویق افتادن قاعدگی این دوره ممکنه علتهای زیادی داشته باشه مثل وجود کیست یا عفونت استرس تغییر در رژیم غذایی و…
پیشنهاد میکنم با پزشک زنان یا ماما مشورت کنید که اگر لازمه سونوگرافی انجام بدید و علت را جویا بشید.
من روز ۵ ام دوره ی پریودیم که البته خون ریزیم تا روز ۴ ام تموم شده بود.با همسرم نزدیکی داشتم، از وسیله ای برای جلوگیری استفاده نکرده بودیم،مایع منی هم تا جایی که امکانش بود به داخل ریخته نشد،

و من دو روز بعد حس دل درد تخمک گذاری رو داشتم یعنی روز ۷ دوره پریودی،

**؟این درد میتونه واقعا تخمک گذاری باشه؟

و مجددا دو روز بعد که میشه روز ۹ از اولین روز قاعدگی با همسرم نزدیکی داشتم باز هم بدون جلوگیری،

*؟*ایا امکان بارداری دارم؟

تا ۱۶ روز بعد اخرین نزدیکی بی بی چک منفی بوده،

از علائمی که ذکر شده هم کمی نفخ دارم و گاها دل درد سمت تخمدان هام و گاهی ترشحات شیری رنگ، هنوز پریودم عقب نیفتاده،

*؟*ایا همه افرادی که باردار میشن لکه بینی حتما دارن؟

روز پنجم و نهم سیکل از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه…اون درد ممکنه هر علتی داشته باشه…اگر سیکل نامنظم دارید ممکنه یکی از علتهاش تخمک گذاری باشه که احتمالش خیلی ضعیفه در غیر اینصورت ممکنه اسپاسم عضلات یا دردی مربوط به لگن بوده باشه.
اگر تا 16 روز بعد بیبی چک منفی بوده پس احتمال عدم بارداری خیلی زیاده.
هر گردی گردو نیست…پس هر دردی را به حاملگی نسبت ندید…ترشحات اگه بودار یا رنگی و همراه با خارش باشند خبر از عفونت یا قارچ میدند که باید زودتر درمان بشه.
تقریبا 90 درصد خانمها در پروسه حاملگی با خونریزی یا لکه بینی ناشی از لانه گزینی مواجه میشند.
من اخرین نزدیکیم ۵ دی بود و پریود ماه قبلمم ۲۲ اذر شروعش بود.هر ماه هم سر موعد مشخصی پریود نمیشم معمولا دوروز اینور اونور میشه.این ماه هنوز پریود نشدم و الان اگر ۲۲ میخواست پریود بشم هشت روز عقب افتاده و اگر بیستم میخواستم پریود بشم ده روز عقب افتاده.تو این مدت عقب افتادن پریودم سه بار بیبی چک گذاشتم که منفی بپدن و امروز که سی دی هست ازمایش خون دادم و منفی بود‌.
سوالم اینه که مطمین باشم باردار نیستم؟؟؟؟؟
بارداری منتفیه
نگران نباشید
من ٢٦اذر ماه پريود شدم و بعد از ان چندين بار رابطه با نامزدم داشتم ك چند بار اون محافظا شده و خند بار اون محافظا نشده بود و اب مني قبل از امدن خارج ميكرد
ولي با اين حال فردا ٧روز ميشه ك پريوديم عقب افتاده و از ديشب احساس دل پيچيم دارم
اين حالت ها يني من باردارم؟؟؟
بهتر تست خون بتا بدید تا خیالتون راحت بشه
من هفته ی قبل با نامزدم رابطه داشتم و سه مرتبه آب منی داخل واژن تخلیه شد .من بعد از پنج ساعت 2 عدد قرص HD و 12 ساعت بعدش 2 عدد دیگه رو مصرف کردم . سیکل پریودم منظم هست و ماه قبل 6 دی پریود شدم. من هفته قبل 29 دی بعد از رابطه قرص استفاده کردم و الان بعد از 4 یا 5 روز فقط لکه بینی دارم . دفه های قبل ازین روش استفاده میکردم و پریود میشدم ولی الان 2 روز فقط لکه بینی دارم … لطفا راهنمایی کنید .. احتمال بارداری در من وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن عرق رازیانه به پریود شدن کمک میکنه ؟؟؟؟؟؟؟
سوالتون دقیق نیست ولی بهتره تست بتا بدین
آیا امکان بارداری در دو روز بعد از تموم شدن آخرین دوره ی قاعدگی با دست آغشته به پیشاب و تماس با آلت وجود داره؟ (رابطه کاملا سطحی بود و هیچ ارتباط مستقیمی و دخولی صورت نگرفت)
دوست عزیز خیر نگران نباشید .
من با نامزدم ماه پیش آخرای دوره و قبل از شروع پریودشون رابطه محافظت نشده داشتم،واسه همین از قرص ضد بارداری استفاده کردن…تاریخ 18 دی پریود شدن و تا 22 ادامه داشت…دیروز 1 بهمن هم یه رابطه محافظت نشده داشتیم،،تست تخمک گذاری استفاده کردن و جواب منفی بود…با توجه به اینکه پریودشون منظمه تقریبا و حدود 10 روز از آخرین روز پریودشون گذشته و اینکه تست تخمک گذاری هم جوابش منفی بود،بازهم نیازه از قرص اورژانسی استفاده کنن؟؟؟چقد میشه به این تستها اعتماد کرد!!!؟؟اگر خطرناک بوده لطف کنید راهنمایی کنید
اگر روش استفاده از قرص ها صحیح بوده باشه امکان بارداری منتفیه تاخیر هم به خاطر به هم خوردن هورمون هاست
تست های تخمک گذاری هم همیشه با خطا همراه است .
من و با دوسدختر خودم وقتي كه ١٧ روز از پريودش ميگذشت باهم رابطه جنسي داشتيم
بطوريكه آلت بنده به صورت ٣٠ ثانيه به روي آلت ايشون ماليده شد ، اما هيچگونه دخول و ارضايي صورت نگرفت و حس كرد پيشاب من به رويه آلت ايشون ماليده شد فقط اما يك دكتري به ما حواب داده كه اصلا احتمالا پيشاب نبوده چون پيشاب دقيقا قبل از ارضا خارج ميشه اما برايه من قبل ارضا نبوده و ايشون گفتن فقط ترشح بوده كه اسلا دارايه اسپرم نيس درسته آيا !؟ اگه پيشاب باشه آيا امكان بارداري هست !؟
لطفاااااا اگه ميشه به سوالمون جواب بديد خيلي استرس دارييم خيلي
در ضمن ايشون الان درد سينه هم احساس ميكنند چند روزيه و ٤ دي پريود شدن و معمولا سيكل ٣٠-٣٢ روزه دارند و امروز
مقداري زعفرون همراه با چايي خوردند
اما هنوز پريود نشدن و خيلي استرس دارن
من امروز تست بتا انجام دادم (٨روز پريودم عقب افتاده )جواب ازمايش اين بود
Beta_HCG<0.10
Negative:0_0-1_0
Positive:more than10
ميشه بگين يني چي؟
جواب آزمایش به معنی عدم‌بارداریه.
امکانش هست بعد از نزدیکی ک دخول نبوده اب منی با دست ب داخل واژن رفته باشه حاملگی رخ بده؟
لازمه بگم ک پریود شدن نامنظم بوده و با قرص پریود میشدن.و فردای اونکار پریود شدن و قرص ضد بارداری هم مصرف شده و پریود شدن تقریبا 10 روز طول کشیده.
بله امکانش هست.
ولی در مورد شما با رخ دادن پریود بارداری منتفیه.
من 30آذربانامزدم رابطه داشتم امامنی داخل واژنم ریخته نشد اما فرداش قرص اورژانسی خوردم زمان پریودم بود وهمون شبش پریود شدم آمادی ماه با گذشت یک هفته از زمان شدنم هنوز نشدم ممکنه باردارباشم؟
اگر بعد از اون پریود رابطه‌ی محافظت نشده‌ای نداشتید قطعاً باردار نیستید.
من سه روز بعد از اتمام دوره پریود با نامزدم رابطه داشتم.مایع منی داخل مقعد ریخته شد .به این صورت که اطراف مقعد روغن زیتون بود و بعد از ریخته شدن با دستمال کاغذی جلوش گرفته شده بود که تا سرویس بهداشتی نشت نکنه .و نشت نکرد .تا اینکه بعد از برداشتن دستمال مجزا هم اطراف واژن شسته شد هم خود مقعد و یک بار با صابون مایع به صورت کلی شسته شد یعتی همون دستی که واژن رو کفی کرده مقعد رو هم همون لحظه کفی کرده و بعد یک بار با شامپو به همین صورت شسته شده.
ترس از دستی بود که به صورت کلی هم مقعد رو شست هم واژن و جدا جدا اینکارو انجام نداد.به همین خاطر قرص اچ دی دو عدد خورده شد و 12 ساعت بعد هم 2 عدد خورده شد بدون استفراغ.و در ضمن اورگاسم هم انجام شد بعد از اون رابطه و در همون روز .و اگه روز تخمک گزاری روز 14 باشه نزدیکی روز 11 اتفاق افتاده.و وجود پرده هایمنه نوع ارتجاعی و تا به حال دخول انجام نشده
.الان روز هشتمی هست که دوز قرص اورژانسی مصرف شده و پریود صورت نگرفته
چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ضمن اینکه قبلا هم چند ماه پیش قرص اورژانسی خورده شد و 11 روز بعد از مصرف اورژانسی پریود صورت گرفت.
با توجه به نوع رابطه شما و مصرف قرص اورژانسی بارداری منتفیه
ایا امکان بارداری در شرایطی که مرد لباس به تن داشته باشه و احساس خیس شدن کنه و دستش به لباس (شلوار خودش) بخوره و بعد به الت زن بزنه وجود داره؟؟؟؟؟
خیر امکان بارداری وجود نداره
نگران نباشید
من 22سالمه تازه نامزد کردم همسرم 29دی ماه پریود شده بود بعدا 9 بهمن رو شکمش ارضا شدم با دستمال پاکش کردم الت خودمو هم پاک کردم با دستمال چند دقیقه بعد التمو مالیدم به التش ایا حامله میشه؟ ایا منی بعد تمیز کردن رو التم میمونه؟ در ضمن همسرم باکره هستش تورو خدا کمکم کنین ابروم میره
خیر…با پاک کردن آلت که دیگه منی روی آلت باقی نمیمونه.
با این شرایطی که شما گفتید احتمال حاملگی صفر هست.
1 هفته بعد از پایان دوره پریود با دوست دخترم نزدیکی از پشت داشتم ولی احساس کردم که منی به واژن برخورد کرد بعد از 1 روز 2 قرص اچ دی خورد اما هیچ یک از عوارض را احساس نکرد بعد دو هفته یعنی 1 هفته قبل از زمان پریودش پریود شد که خیلی خفیف بود دوباره بعد 1 هفته پریود شدید داره احتمال حاملگی هست ؟ چکار باید بکنم
ایشون روش اورژانسی را اشتباه مصرف کرده و باید بعد از 12 ساعت دو عدد دیگه قرص اچ دی مصرف میکرد…با این حال پریود شده و همین پریود خفیف خبر از عدم حاملگی میده.
پریود خفیف و تکرار دوباره پریود بعد از یک هفته همه از عوارض قرص هست ….چون نظم هورمونهاش به هم خورده و البته مشکل خاصی هم نیست…به مرور منظم میشه.
خیالتون راحت…احتمال حاملگی کالملا رفع شده.
من با نامزدم رابطه جنسی سطحی داشتیم با آلت ها و 2بارم رابطه مقعدی.حتی طوری بوده که بعد از ارضا شدنم منی با واژن تماسی نداشته. ولی آلت ها تماسه کامل داشتن بدون دخول قبل از ارضا شدن و بعد از ارضا شدن و تمیزی تماس داشتن و ترس از اینم دارم که پیشاب با واژن تماس داشته. فقط نمیدونم چی شده و نامزدم تقریبا زمانه بریود شدنشون بوده ینی یکی دو روز مونده بوده که بریود بشن که ما این رابطه سطحی رو داشتیم.و نامزد من از روشه اورژانسی تقریبا 3 ساعت بعد از رابطه استفاده کردن نوبته اول ساعت 8 شب اول 4 تا خوردن و در نوبته دوم ینی 8 صبح 4 تا دیگه میخورن و بلافاصله بالا میاره و 20 دقیقه بعد به گفته خودش ب جایه 4تا 2 تا قرص میخوره که این 2تا هم 2 ساعت بعد از مصرف بالا میاره. و الان یک هفتس از زمانه پریود شدنش میگذره ینی هفتم یا هشتم بهمن باید پریود میشده ولی الان که 15 بهمنه هنوز خبری نیست و به گفته خودش هیچ گونه علایمه پریودی هم نداره
احتمال حاملگی که به هیچوجه نیست…به تعویق افتادن پریودش هم بخاطر قرصهای زیادی هست که خورده..چون روش اورژانسی را هم صحیح مصرف نکرده.
با این حال هیچ مشکلی نیست…کافیه استرس را از خودش دور کنه تا هورمونهاش منظم بشه و خونریزی اتفاق بیفته.
من بعد از گذشت 13 روز از خوردن قرص اورژانسی و استرس کشنده ی این چند روز چند روزه دارم ترشحات کشدار و قهوه ای میبینم که توی روز 13 همراه با خونابه و خونه کم بود و روز 14 که امروز باشه قطع شده همون ترشحات.ممکنه به خاطر بارداری بوده باشه و اینها علائم شروع قاعدگی نباشه؟از بیبی چک هم استفاده کردم روز 12 و منفی بوده.
اگر این ترشحات بیش از دو روز برای شما اتفاق افتاده از علایم شروع قاعدگی هست…اما اگر کمتر از دو روز بوده بهتره که آزمایش بدید…چون ممکنه خون لانه گزینی باشه.
دوره های من منظمه و طبق تقویمم سه چهار روز دیگه شروع دوره جدیدمه.
دیروز با نامزدم رابطه داشتم بدون هیچ تماسی, مایع منی هم بالای کمرم ریخته شد و با دستمال تمیز کردیم.
پنج ساعت بعد هم توی حمام با صابون کمرم رو شستم.
از اونجایی که اسپرم تا 4 ساعت خارج از محیط زنده می مونه و کلا شستشو هم انجام شده, امکان اینکه اثری باقی بمونه و باعث بارداری بشه وجود داره؟
نمیخوام الکی با خوردن قرص تنظیم بدنمو بهم بریزم.
فردا هم میشه 72 ساعت
لطفا سریع تر جوابمو بدین که اگر خطری هست سریع اقدام کنم.
وقتی منی با دستمال کاملا از روی بدن خشک بشه دیگه کاملا نابود میشه.
کار خوبی میکنید که الکی قرص نمیخورید…این قرصها بیش از فایده، ضرر دارند…خیر، هیچ احتمال حاملگی نیست.
من ماه پیش نزدیکی داشتم و سر موقع هم پریود شدم ولی حجم خون خیلی کم شده بود نسبت به دفعات قبل (و این رو هم بگم که قرص اورژانسی مصرف کردم) و چون خیلی استرس داشتم تقریبا پنج روز بعد از قطع خونریزی آزمایش بتا دادم و نتیجش ۲ شد، میخواستم بدونم با توجه به اینکه معمولا این عدد برای خانم هایی که باردار نیستند نزدیکه صفره آیا ممکنه من باردار باشم؟ بازهم باید آزمایش بدم؟ تقریباً از ده روز پیش هم درد زیر شکم خفیف و تکرر ادرار دارم
حجم کم خون بخاطر مصرف قرص بوده…یعنی از عوارض اون محسوب میشه.
پریود به موقع خبر از عدم حاملگی میده…اون دردها هم مربوط به مورد دیگری ممکنه بشه مثل ناراحتی کلیه یا مثانه و….
استرس شما کاملا بی مورده.
من بیست سالمه و دوست دخترم هجده ساله است عادت هاش 28روز و طولشون هم 7روز است او در تاریخ سه بهمن پریود شد ما در تاریخ یازده بهمن یعنی یک روز پس از پاکی نزدیکی محافظت نشده داشتیم او هنوز باکره است که در این رابطه بار اول من ارضا شدم و منی را روی دستمال کاغذی ریختم وبار دوم الت هامونو کامل به هم مالیدیم که باز ارضا شدم این بار هم منی را با دستمال کاغذی گرفتم اما احتمال میدهم که مقداری منی از بار اول روی التم باقی مانده باشد (هیچ دخولی صورت نگرفت)
احتمال بارداری در شرایط یک روز بعد از اتمام خونریزی قاعدگی، صفر هست.
در رابطه سطحی و بدون دخول با مالش آلتها به هم حاملگی رخ نمیده.
در ارضاء دفعه اول در صورت پاک کردن آلت و عدم ادرار، مقداری منی فقط در داخل مجرای آلت باقی میمونه نه در روی اون.
نگرانی شما کاملا بی مورده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =