سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سی و یکم

Hadi_CE Hadi_CE
21 بازدید
من یک ماه پیش از روز 5 پریود قرص جلوگیری سیپترون کمپاند مصرف کردم بعد از اتمام قرص روز8 پریودم دوباره استفاده کردم دیشب شبی بود که قرص چهارم بسته دوم قرص و خوردم
و نزدیکی داشتم منی شوهرم وارد واژن شده استرس دارم باردار شم
خطری هست؟ اگر هست خواهش میکنم بگین که اورژانسی بخورم
اگه منظم مصرف بشه خطری نداره
برای چه نگرانید؟
حدود 8 روز پیش رابطه ای مشکوک داشتم با نامزدم که 1 ساعت بعدش از روش اورژانسی استفاده کردیم.
دوباره فرداش یعنی 7 روز پیش رابطه ای از مقعد داشتیم که در هنگام دخول به مقعد کاندوم پاره شد و به این مسئله توجه زیادی نکردیم و بعد از چند دیقیقه انزال در بییرون صورت گرفت به شکلی که هیچ تماسی نداشتیم موقع انزال.
بعد از یک هفته ایشون خونریزی داشتن که یک روز طول کشید و الان که روز دوم و سوم هست خونریزی تبدیل به لکه بینی شده.
ایا ایشون پریود شده اند؟
ایا این اثر روش اورژانسی هست؟
احتمال بارداری وجود دارد؟
با توضیحاتی که دادید احتمال بارداری وجود نداره.
در روش اورژانسی عموماً پریود شدن یک هفته بعد از استفاده از روش اتفاق می‌افته که خون‌ریزی که می‌گید احتمالاً مربوط به همینه.
من 48 ساعت پیش با همسرم رابطه از پشت داشتم به اصرار ایشون این رابطه انجام شد..پس از ارضا شدنش مقداری منی اطراف واژنم ریخته شد که سریع پاک کردم ولی شک دارم که داخل ریخته یا نه.در ضمن روز 26 پریودیم هم بود..میخواستم بپرسم آیا تو 24 ساعت باقیمانده لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟؟؟یه سوال دیگه احساس میکنم داءم از پشت احساس دفع میکنم و میرم دستشویی..خواهش میکنم بگید ممکنه بی اختیاری بم دست داده باشه؟؟؟؟خیلی ممنون میشم سریع جواب بدین
این که اطراف واژن ریخته شده بوده و سریع پاک کردین یعنی داخل ریخته نشده! ولی این که روی واژن رفته باشه در این فاصله،‌ با توجه به این که روز ۲۶م دوره‌تون بوده یعنی چیزی برای نگرانی وجود نداره.
در مورد بی‌اختیاری هم تا وقتی چیزی بدون اختیار شما خارج نشه نمی‌شه گفت دارید یا نه. چندمین بار بوده که از مقعد رابطه داشتید؟ اگه اولین بار بوده باشه ممکنه که به خاطر احساس جدیدی بوده باشه که داشتید و تغییراتی که صورت گرفته.
کلاً این که با یک بار رابطه دچار بی‌اختیاری بشید زیاد محتمل نیست و در هر حال سعی کنید از چنین رابطه‌ای خودداری کنید.
من 23اردیبهشت پریود شدم و 1خرداد و 8 خرداد با نامزدم رابطه داشتم.البته با کاندوم بود و وقتی خواست ارضا بشه از واژن دراورد.ولی من شک کردم و 2تا ال دی خوردم و دیگه نخوردم چون نامزدم نذاشت گفت چیزی نشده الکی نخور.(البته قرصو برای 1 خرداد خوردم برای ب8خرداد نخوردم)(میترسم قبل اینکه کاندوم گذاشته باشه پیش اب بهم خورده باشه و نفهمیده باشم)تقریبا 10 خرداد من دل دردی شبیه پریودی گرفتم که فقط لک تیره رنگ بود.این لک ها 2 هفته طول کشید این ماه هم بجای 23وم 22وم پریود شدم ولی فقط 3 روز شدم..بعد 7 روز از بی بی چکم استفاده گردم منفی بود.ولی باز میترسم.اخه مقدار خون پریودیم هی داره کم میشه. اگه امکانش هست راهنمایی کنیدخیلی استرس دارم.
شرایط رابطه‌تون جایی برای نگرانی باقی نمی‌ذاره.
و مهم‌نر از اون، شما پریود شدید و در نتیجه بارداری صد در صد منتفیه.
من دچار یه استرس و وسواسی شدم که فک میکنم بی دلیله! من دیشب با نامزدم رابطه خیلی سطحی داشتم به طوری که با دست ارضا شدو خودشو با دستمال خشک کرد درحدی که مقداری نم دستمال به دستش مالید. بعد خابید و صب با همون دست که خشک شده بود منو ارضا کرد البته دستشو داخل واژن نبرد یعنی حدود 6 ساعت بعد! میخام ببینم احتمال بارداری با این شرایط و باکره بودن من هست؟ هنوز فرصت دارم واسه پیشگیری اورژانسی خاهشا راهنمایی کنید که اگه احتمال داره قرص مصرف کنم تا دیر نشده!
با شرایطی که میفرمایید خیر احتمال بارداری وجود نداره دوست من….
من با همسرم امیزش داشتم و منی وارد واژنم شد و بعد از 1روز از امیزش ، عادت ماهیانه شدم ایا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد ؟
شروع سیکل ماهیانه نشان دهنده عدم بارداری هست. جای نگرانی نیست دوست من.
شما گفتید با توجه به تاریخ پریودی نامزدم جای نگرانی نیس . یعنی چی ؟؟؟؟ من نامزدم از دهم تا هفدهم پریود بوده بعد من نوزدهم رابطه داشتم . از پشت شک دارم آبم رسیده به واژن یا نه لطفا جوابمو زود بدید تو رو خدا
ببینید دوست من بازهم اطلاعات ناقصی دادید…. شما ننوشتید که سیکل نامزدتون چندروزه هست…

بطور کلی تخمک گذاری در اواسط سیکل پریود انجام میشه. مثلا برای کسایی که سیکلشون 28 روزه هست یعنی روز 14 ام با در نظر گرفتن یک روز قبل و بعدش… یا برای کسایی که سیکل متغیری دارند ممکن مثلا بین 11-18 باشه.

شما تقریبا در دهه اول سیکل نامزدتون رابطه مشکوک اونم نه مطمان !! داشتید. پس جای نگرانی نیست.

پیشنهاد مینکم در روابط بعدیتون از روابط safe استفاده کنید تا این همه دچار استرس نشید.

من با نامزدم رابطه داشتم
پیش آب نامزدم به آلت من برخورد کرد
پریود نامنظم دارم
الان 12روزه پریودم عقب افتاده امکان بارداری هست؟
دوست من از اونجایی که شما اطلاعات کاملی از خودتون ندادین فقط میتوان به صورت کلی پاسخ داد که:
بله احتمالش هست.
آمن با نامزدم در روز پنجم پریود ایشون رابطه داشتم البته دخولی صورت نگرفت ولی هنگام ارضا شدن مقداری از اسپرم روی واژن ایشون ریخت که من فکر میکنم مقداری حتی وارد واژن شد.یک ساعت بعد تز رابطه یک عدد قرص لونوروژسترول مصرف کرد ولی بنا به دلایلی قرص بعدی رو که 12 ساعت بعد باید مصرف میکرد متاسفانه مصرف نکرد .بعد از گذشت 5 روز از رابطه ایشون لکه بینی مختصری داشتند به طوری که در طول دو روز سه بار آن هم در حد یکی دو قطره
من نگرانم که نکنه این لکه بینی مربوطه به لانه گزینی باشه آیا نگرانی من به جاست یا بی مورده؟
آیا احتمال بارداری وجود داره؟
آیا خوردن یک قرص به تنهایی میتونه تاثیری در ممانعت از بارداری داشته باشه؟
آیا زمان پریود بعدیشون تغییر میکنه؟
خواهش میکنم زودتر جواب بدید متشکرم لطفا جوابو به میلم ارسال کنید و در صورت امکان جواب همه سوالامو دقیق و کامل بدید متشکرم
دوست عزیز در روز 5 ام سیکل پریود احتما بارداری وجود نداره . و نیازی به مصرف قرص نیست… ضمنا از عوارض مصرف قرص های ضدبارداری ایجاد اختلال در سیکل طبیعی پریود هستش. مثل دیدن لک یا حتی کمی تغییر در زمان سیکل بعدی شون.
من نزدیکی سطحی بدون دخول با نامزدم داشتم و منی از ایشون خارج نشد بعد از 20 روز تاخیری در پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود بعد از اون به دکتر مراجعه کردم که برام سونو نوشتن و نتیجه سونو طبیعی بود سوالم اینه آیا با سونو میشه بارداری و تشخیص داد؟ و اینم بگم که بعد زدن 2 آمپول پریود شدم به مدت 5 روز! آیا ممکنه بازم احتمال کم بارداری باشه چون اشتهام کم شده بعضی اوقات حالت تهوع دارم
باوجود پریود شدن دیگه بارداری منتفی هست.
من هنوز باکره هستم و دوره پریودم منظم و 28 روزه ست. در روز 23ام قاعدگی رابطه ای بدون دخول داشتم که شورت تنم بود. و آب منی اصلا با من تماس نداشت فقط آب منی روی پشت تا کمر من ریخته شد و دو سه قطره روی قسمت بالایی شورت من از پشت (قسمت کمر و باسن) ریخته شد. بعد آب منی کامل با دستمال پاک شد و من شورت رو در آوردم و شستم. با توجه به اینکه روی شورت از پشت ریخته و حتی شاید به مقعد هم نرسیده باشه و فقط روی باسن بوده و شورتم رو خیس کرده.مشکلی پیش نمیاره؟ من وقتی پشتم رو شستم با شستن هم وارد نمیشه؟ الان من نباید نگران باشم؟
خواهش می کنم کمکم کنید.
خیر با شرایطی که گفتید جای نگرانی نیست دوست من!!
من در دوره یک روز مانده به عادتم رابطه جنسی داشتم و با پیشاب در تماس بودم ولی دخول انجام نشد احتمال بارداری من چقدر هست؟
احتمال بارداری وجود نداره.
من دختری 24 ساله ام با پریود نامنظم و طول پریود 7 روز هستم و 19 روز بعد از اولین روز آخرین پریودم با نامزدم رابطه داشتیم که با عرض پوزش به صورت مالیدن اعضای تناسلی روی همدیگه بود و مایع منی در نهایت روی سینه ریخته شد بعدش بلافاصله با دستمال کاغذی تمیز کردم و رفتم بدنمو با صابون شستم الان 30 ساعت میگذره و من روش اورژانسی هم استفاده نکردم و خیلی نگرانم آیا احتمال بارداری هست ؟ الان چیکار باید بکنم؟ لطفا جواب بدید خیلی نگرانم
احتمال بارداری خیلی کمه
بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید که دچار استرس نشوید
دهم تا هفدهم پریود بوده . من نوزدهم از پشت آبم ریخت رو باسنش شک دارم به واژن رسیده آخه من حتی به مقعدشم نزدیک نکردم چون آب رو بین خط مشاهده کردم ترسیدم . دوره ی پریود نامزدم هم معمولا 21 روز هست . اطلاعات دقیق بود ؟؟؟؟ لطفا جوابمو بدید .
با توجه به تاريخ ذكر شده جاي نگراني نيست .
من و نامزدم یک روز بعد از پریود(یک روز بعد از خوب شدن خونریزی) نزدیکی داشتیم.دخولی صورت نگرفت ومایع منی روی آۀت یا واژنهم ریخته نشد اما احتمال میدادیم ک پیش آب با آلت برخورد داشته خیلی کم اما مطمئن نبودیم 2 ساعت بعد نزدیکی یک عدد قرص لوژیل 1.5 خوردم حالت تهوع کمی داشتم و استفراغ هم نکردم دو روز بعد لکه بینی داشتم اما الان ک 5 روزه پریود نشدم خیلی نگرانم دارم خفه میشم تورا خدا کمک کنید.آیا این زمان نزدیکی ینی یک روز بعد پریود زمان خطرناکی است و زمان باروری است؟احتمال حاملگی وجود داره؟خیلی استرس دارم
اصلا احتمال بارداری نیست
نگرانی شما بی مورد است
۲۵سالم هست و پریود منظم با سیکل ۳۰ روزه دارم. ۴ روزه پیش که روز اول پویودم بود با همسرم رابطه کامل داشتم و تو این نزدیکی منی کامل به داخل ریخته شد. بلافاصله به طریق اورژانسی ۴ عدد قرص یاسمین خوردم و دوباره ۱۲ ساعت بعد هم تکرار کردم. ۱- احتمال حامله شدن هست؟ ۲- بعد از نوبت دوم قرص پریودم به طور کامل قطع شده. چند روز بعد احتمال پریود شدن هست؟
احتمال بارداري نيست ! البته اصلا لازم نبود شما از روش اورژانسي استفاده كنيد . خوردن قرصهاي هورموني باعث بهم ريختن سيستم بدن و قطع پريودتون شده .
لطفا بي مورد از اين قرصها استفاده نكنيد .
من شنبه ازمایش خون دادم منفی شد
دوبارم ازبی بی چک استفاده کردم
جوابش منفی بوده
13روزازرابطه ام میگذره درروزیازدهم ازمایش دادم
من 5تاقرص لونژیل خوردم بعدازرابطه ام اماهنوزپریودنشدم
توروخداجوابموبدید
با توجه به زمانی که از رابطه گذشته جواب آزمایش قابل اعتماده و قطعاً شما باردار نیستید.
جدای از اون، مصرف قرص لونژیل احتمال بارداری رو از بین برده.
و مهم‌تر از همه اشتباه شما در مصرف قرص بوده! ۵ عدد قرص توی دو روز؟
این قرص رو باید یک عدد طی ۷۲ ساعت بعد از رابطه بخورید و بعد از اون فقط یک عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد از اولین قرص.
این همه قرصی که شما خوردید سیستم بدنتون رو به هم ریخته و هر تغییری توی زمان پریود در اثر این کار محتمله.
من پريود هاي نامنظمي دارم تقريبا ولي ٣ماه بود به دليل استفاده از قرص هاي ال دي منظم شده بود آخرين باري هم كه پريود شدم ١٣٩٣/٣/٨ بوده كه تقيريبا خونريزي زياد بود نسبت به ٢ دوره قبل چون ديگه قرص ال دي رو از ارديبهشت قطع كردم توي خرداد ٢ نزديكي مراقبت شده با كاندوم داشتم يكي ١٩ خرداد و ديگري ٢٧ خرداد ولي الان كه ١١ تير هست هنوز پريود نشدم در صورتي كه ٨ تير زمان پريودم بود حالا نگرانم البته ديروز كه ١٠ تير بود آزمايش خون دادم ولي منفي بود ولي بارم خيلي ميترسم چون من عقد كردم و الان اصلا شرايط بارداري ندارم تو رو خدا بگيد من الان چي كار كنم؟!!!؟؟!!!!؟!! خيلي ميترسم
خودتون که می‌گید پریودهاتون نامنظمه و مصرف قرص هم قطع کردید که منظمش می‌کرده! الان هم که فقط ۳ روز تاخیر ایجاد شده. رابطه هم با کاندوم بوده!
لازم نیست کاری کنید! احتمال بارداریتون صفره.
بارداری بعد 1 ماه مشخص میشه؟
منظورتون از مشخص شدن چیه؟
بله نشانه‌اش عدم پریوده و بی‌بی چک و آزمایش بتا به طور قطعی این مسئله رو می‌تونن مشخص کنن.
من 21 سالمه با طول دوره 28 دوره امروز با نامزدم عشقبازی داشتم 10 روز بعد آخرین پریودم. هیچ دخولی صورت نگرفت ما فقط در آغوش هم بودیم تا ایشون ارضا شد و بیشتر منی رو سطح خارجی ران من ریخت و بلافاصله هم ادرار کردم و واژن رو شست و شو دادم. آیا لازمه قرص مصرف کنم؟
هر چند احتمال بارداری کمه اما بازم در صورتی که میخواهید که جای هیچ نگرانی نباشه اگر از رابطه شما بیش از 72 ساعت نگذشته میتونید از یکی از زوشهای اورژانسی
دو عدد قرص لونوروژسترول 75 یا هم یا به فاصله 12 ساعت از هم
4عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه
2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد دوتا دیگه استفاده کنید.
البته به خاطر داشته باشید که استفاده از قرصهای اورژانسی در قاعدگی ایشون اختلال ایجاد میکنه و نظم قاعدگیشون رو به هم میزنه .و پس از مصرف این قرصا بعد از 7تا 10 روز پریود میشن و سیکل بعدیشون هم جابجا میشه که استرسای خاص خودشو داره ولی استفاده از این روشها 97 تا 99 درصد از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
توصیه من به شما اینه با توجه به زمان رابطتون که در روز 10 سیکل بوده و اسپرمم میتونه تو واژن تا سه روز زنده بمونه و احتمال تخمک گذاری ایشون در روز 12 و 13 سیکل وجود داره از یکی تز روشهای اورژانسی استفاده کنید که جای نگرانی نباشه.
در ضمن استفاده از قرص لونوروژسترول درصد موفقیت بالاتری دارد موفق باشید
من دوهفته پیش رایطه جنسی داشتم که تقریبادوازده روزاززمان پریودیم میگذشت بعدازان بلافاصله قرص لونژیل خوردم بعدازان دوساعت بعدنیزخوردم فرداصبح انروزنیزخوردم عصرنیزتکرارکردم فردای ان روزهم بازهم خوردم بگویم منی واردمقعدمن شد
بعدازان الان باگذشت هشت روزپریودنشدم
ازمایش خون من امروزمنفی بود
ایامن حامله ام
اولا باری از طریق مقعد احتمال ندارد چون مسیر دستگاه گوارش و دستگاه تناسلی با هم متفاوت است در این حالت باداری فقط در صورتی امکانپذیر است که مایع منی از مقعد خارج شده و خود را به واژن رسانده باشد.ثانیا استفاده از قرص به این روش اشتباه بوده و شما بایستی دو عدد قرص لونوروژسترول با هم یا به فاصله 12 ساعت بعد مصرف میکردید یا از سایر قرصهای پیشگیری از بارداری به روش اورژانسی استفاده میکردید ولی در عین حال مصرف این همه قرص با هم هورمونهای شما رو به هم ریخته و تعویق پریود امری عادی است مضاف بر آن پیداست که شما استرس زیادی در این مدت داشتید و این امر هم خودش در تعویق پریود شما بی تاثیر نیست.
در مورد آزمایشی که دادید اباید خدمت شما عرض کنم آزمتیش تیتر بتا یکی از معتبرترین روشهای تشخیص بارداری است در صورتی که در زمان مناسب یعنی حداقل 14 روز پس از نزدیکی انجام گیرد که در مورد شما با توجه به اینکه آزمایش در زمان مناسبی صورت گرفته و منفی بوده قطعا بارداری منتفیه،
استرس رو از خودتون دور کنید حتما پریود خواهید شد موفق باشید
من 30سال دارم در28اردیبهشت پریودبودم به علت اسباب کشی کارسنگین انجام دادم20خردادپریودشدم الان 20تیرپریودنشدم امکان داردباردارباشم یاباید28تیرپریودبشم ممنون
اگر در طول سیکل گذشته رابطه مشکوک داشته اید بله احتمال بارداری وجود دارد در صورت تمایل به تشخیص بارداری میتوانید آزمایش بتا بدهید.
24 سالمه و در طی 1سال پیش کیست تخمدان داشتم که رفع شد و 1ساله که هر ماه پریود میشم اما بین 32 تا 38 روز متغیره. ماه پیش یعنی خرداد ماه 16 ام و اردیبهشت 16ام پریود شدم. ولی بین دوره هام 40روزه و 38 روزه هم داشتم . من در 5 خرداد ماه رابطه مقعدی داشتم که بیرون تخلیه شد ولی بعد از حدودا 1 ساعت نامزدم با دست منو ارضا کردن. حالا میترسم شاید دستش به منی اغشته بوده باشه. خیلی اضطراب دارم . ایا با این تفاسیر احتمال بارداری هست؟ روز تخمک گذاری من کی هست؟ ایا پس از گذشت 1 ساعت منی زنده میمونه در محیط بیرون از واژن؟ الان 6روزه که عقب انداختم. خیلی مظطربم .خواهش میکنم راهنماییم کنیم. ببخشید که طولانی شد
با توجه به اینکه شما سیکل های منظمی ندارید احتمال تخمک گذاری در آن زمان نیز وجود داشته است.در رابطه مقعدی تنها در صورتی احتمال بارداری وجود دارید که مایع منی از مقعد خارج شده و خود را به
واژن برساند .هرچند در این صورت امکان بارداری کم هست اما امکانپذیر هم هست.اسپرم در خارج از محیط واژن تا 4 ساعت میتواند زنده بماند و در صورتی که دستش آعشته به مایع منی بوده و به واژن شما رسیده احتمال بارداری وجود دارد هر چند احتمال کم است اما بعید نیست.بهترین کار جهت کسب اطمینان از عدم بارداری انجام آزمایش تیتر بتا میباشد که در تمامی آزمایشگاهها و بدون نیاز به نسخه پزشک و تنها با درخواست خودتان نیز امکانپذیر میباشد
البته لازم به ذکر هست که استرس هم میتونه منجر به عقب افتادن پریود بشه .استرس رو از خودتون دور کنید تا زودتر مریود بشید
موفق باشید
من و همسرم ماه قبل نزدیکی داشتیم کاندوم پاره شد وهمسرم از روش اورژانسی استفاده کرد و چند روز بعدش پریود شد دوباره چند وقت پیش نزدیکی داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم همسرم از قرص ld استفاده میکنه و دوره مصرفش تموم شده ولی الان 1هفتس که پریود نشده آیا احتمال بارداری وجود داره؟در ضمن روش اورژانسی باعث به هم ریختن هورمون های همسرم میشه وهم زمان با روش اورژانسی 12روز ازLDاستفاده کرده بود.لطفا راهنماییم کنید ممنون
در صورتی که همسرشما از یک روش روتین استفاده میکردند نباید همزمان از روش اورژانسی هم استفاده میکردند. در صورت مصرف قرص اورژانسی معمولا پس از 7 الی 10 روز بایید دوچار خونریزی یا لکه بینی بشن که البته این زمان بسته به شرایط هر شخص متفاوته و ممکنه به 14 روز هم برسه.با توجه به مصرف روش اورژانسی اگر درست مصرف شده باشه تا حد خیلی زیادی نباید نگران بارداری بود و مصرف همین قرصها منجر به اختلالات هورمونی شده که تعویق پریود امری عادی و نرمال تلقی میشود.در صورتی که 10 الی 14 روز پس از مصرف قرص اورژانسی پریود نشدند آزمایش بتا انجام دهید
موفق باشید
من رابطه جنسی بدون محافظت باشوهرم داشتم البته اب منی دربیرون بدن من تخلیه شده ولی می ترسم از ابی که قبل از منی خارج می شود حامله شده باشم گاهی سرمعدم دردمیگیره حالت تهوعم دارم می خاستم ببینم چقدراحتمال حاملگی من هست
با اطلاعاتی که دادید نمیشه جواب دقیق به شما داد.اما در صورتی که از رابطه شما زیاد میگذره و تعویق پریود هم داشتید احتمال بارداری وجود دارد .لازم به ذکره که علامتهای بارداری به این زودی خودشو نشون نمیده مثلا در م تغیررات در شکم تا ماه سوم از بارداری تغییرات خاصی مشهود نیست یا در مورد حالت تهوع، حالت تهوع زمانی اتفاق می افته که پس از لقاح و لانه گزینی جنین در رحم ترشح ماده بتا شروع بشه و وقتی این ماده بتا به حد معینی در خون برسه باعث بروز حالت تهوع میشه.
لذا پیشنهاد میشه جهت آسودگی خاطر در صورتی که حداقل 14 روز از آخرین رابطه شما گذشته آزمایش بتا بدهید
ایا از روی شلوار جین هم بارداری صورت میگیره؟
احتمال بارداری خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست اگر مایع اسپرم خودشو به واژن برسونه.چون اسپرم اگه خودشو به واژن بسونه بر اساس اون حالت مکش که واژن داره میتونه اسپرم رو به رحم برسونه و ارداری صورت بگیره.
ولی خیلی شرایط باید فراهم بشه .برا همین احتمال بارداری خیلی ضعیفه ولی غیر ممکن نیست
من در دوره یک روز مانده به عادتم رابطه جنسی داشتم و با پیشاب در تماس بودم ولی دخول انجام نشد احتمال بارداری من چقدر هست؟
به طور کلی احتمال بارداری در کل دوره وجود داره ولی کم و زیاد میشه اما به صفر نمیرسه.
به طور کلی اگه شما دارای دوره های منظمی هستید احتمتل بارداری در روز قبل از پریود و اونم بدون دخول و با پیش آب چیزی در حد صفره.نگران نباشید
بنده با نامزدم رابطه جنسی داشتم ولی دخول صورت نگرفته و منی هم به دووور از الت نامزدم ریخته شده ولی الان دوره پریود ماهانه نامزدم 4 روزه که باید شروع میشود و نشده و استرس بارداری داره البته تو این ماه خیلی استرس داشته و اینکه امکانش هست اون مایع شفافی که قبل از منی میاد باعث بارداریش بشه؟ با توجه به اینکه منی اصلا اطراف واژن ریخته نشده و فقط اون مایع احتمالا به واژن برخورد داشته .
تورو خدا زودتر جواب بدید
هر چند احتمال بارداری با مایع قبل از منی یعنی پیشاب کمه اما غیر ممکن نیست و احتمال بارداری هرچند کم اما وجود دارد.نا گفته نماند که استرس هم نقش خیلی مهمی در تاخیر پریود ایشون داره
استرس رو از خودشون دور کنند احتمال خیلی زیاد پریود میشن اگر تا دو سه روز دیگه پریود نشدند جهت اطمینان آزمایش تیتر بتا hcg رو انجام بدن.
من 27 سالمه و هميشه موقع رابطه جنسی ترس دارم كه آب مني داخل نريزه
از كاندوم هم لذت نميبرم – دارو و مواد شيميايي هم دوس ندارم استفاده كنيم.
راه هايي ديگه اي هم هست پيشنهاد بدين ؟؟ عمل سرپايي و اينها هم نباشه
در صورتی که شریک جنسی شما تمایل داشته باشد میتوونید از انواع قرصهای ضد بارداری به طور روتین و مرتب استفاده کنند البته اگر شریک جنسی شما ثابت است.
از انواع قرصهای ال دی، یاسمین و …. که البته در ماه اول استفاده از این قرصها نمیتوان به عملکرد آن اعتماد کامل داشت ولی از ماه دوم به بعد حدود 98 درصد در جلوگیری از بارداری موثر است
من در تاریخ ۲۱ تیر. یک روز بعد از اتمام پریدم یک رابطه مشکوک داشتم و قرص hd به صورت اورژانس مصرف کردم حالم تا پنجشنبه ۲۶ خوب بود تقریبا اما ىک دفعه دچار حالت تهوع شدید و سرگیجه و دل درد شدم تا امروز که ۲۸ است خوب نشدم علتش از قرصاص ؟ میشه که
علایم باردای باشه؟؟؟؟؟؟
دکتر هم رفتم آمپول b6 زدم ولی خوب نشدم
اگر شما دارای سیکلهای منظم 28 روزه باشیداحتمال بارداری هر چند در روز از اتمام پریود کم است اما منتفی نیست.استفاده از قرص hd هم فقط در صورتی در جلوگیری از بارداری میتواند موثر باشدکه اولین دوز آن یعنی دو عدد قرص hd حداکثر 72 ساعت بعد از رابطه مشکوک و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگر استفاده شود لذا شما اگر یک قرص hdمصرف کرده اید تاثیری در ممانعت از بارداری نخواهد داشت.در مورد تهوع بیشتر حدس میزنم مربوط به استرس و احساس حاملگی کاذب شماست چون تهوع در بارداری به این سرعت اتفاق نمی افتد و تهوع زمانی رخ میدهد که پس ار لقاح سطح هورمون بتا در خون افزایش یابد .پیشنهاد میشود جهت آسودگی خاطر حدود 14_16روز پس از نزدیکی مشکوک آزمایش تیتر بتا بدهید ..موفق باشید
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت