سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سی و چهارم

من پریود منظم دارم و سیکل پریودم 25 روزه است , طول دوره ی خونریزیم هم 7 روزه , آخرین بار در تاریخ 12-4 خونریزی ام شروع شد و در تاریخ 27-4 نزدیکی داشتم , قبل از ارگاسم آلت رو بیرون کشید و فکر می کنم منی ریخته باشه داخل . در این شرایط احتمال بارداری هست؟
با این اوصاف که شما بیان کردید چون در زمان پریود نزدیکی داشتید احتمال باردای کماست.اما باید توجه داشته باشید که نزدیکی در هنگام پریود به هیچ وجه توصیه نمیشود چون باعث عفونت میشود.
و باز توجه داشته باشید که حتی پیشاب مرد هم قابلیت باروری را دارد و با توجه با اینکه سیکلهای شما منظم میباشد احتمالا تخمک گذاری شما در روز 11 پریودتان میباشد و از آنجایی که اسپرم در بدن زن 5 االی 7 روز میتواند زنده بماند لذا احتمال بارداری هر چند کم ولی وجود دارد .
من ماه قبل ۱۸ خرداد پریود شدم و تا ۲۷ خرداد طول کشید.چونکه ماه قبلش شروع به خوردن قرص جلوگیری کرده بودم و به اشتباه قرص اورژانسی هم استفاده کرده بودم و زیاد قرص خورده بودم خونریزیم به هم خورد و ده روز طول کشید.
همیشه هفت روز طول میکشه و بعد از پایان پریودم معمولأ یک ماه طول میکشه تا دوباره پریود بشم.در حقیقت سیکلهای ۳۷ روزه دارم.
در این سیکل روز ۱۸،۲۲،۲۳،۲۹ و ۳۰ خرداد و ۶،۹،۱۰،۱۱ و ۲۴ تیر نزدیکی داشتم.یعنی در واقع روزهای اول،پنجم،ششم،دوازدهم،سیزدهم،بیستم،بیست و سوم،بیست و چهارم و بیست و پنجم و سی و هشتم سیکلم نزدیکی داشتم.
در طی همه نزدیکی ها از کاندوم استفاده کردیم البته از همون اول رابطه کاندوم استفاده نشد ولیکن خیلی هم بدون کاندوم رابطه نداشتیم و سریع شوهرم کاندوم را استفاده میکردن.
البته به استثناء روز ۱۱ تیر که از همون اول با کاندوم شروع کردیم و اصلأ دخول بدون کاندوم نداشتیم و روز ۲۴ تیر که اصلأ از کاندوم استفاده نشد و منی داخل واژنم تخلیه شد.من چونکه نزدیک پریودم بود و انتظار داشتم ۲۷ تیر پریود بشم اون روز بدون کاندوم نزدیکی داشتیم.
الان ۲۹ تیر هست و من هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.امروز یکشنبه ۲۹ تیر روز دوم تأخیر پریودم بود،صبح رفتم آزمایش بتا دادم مقدارش ۳.۵ بود.خواهش میکنم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟
امکان داره به خاطر روزه داری باشه؟آخه من علائم پریودی دارم.مثل دل و کمر درد و …
اون روزی که بدون کاندوم رابطه داشتیم احتمال بارداری داره؟با توجه به روزش؟!
تو سایتتون نوشته بود میشه به نتیجه بتا پش از ۲۳ روز بعد از آخرین پریودی اعتماد کرد.آیا در مورد منم درسته؟
در ضمن این ماه از هیچ قرصی استفاده نکردم
به طور کلی احتمال بارداری در کل سیکل وجود دارد و هیچگاه احتمال بارداری صفر نخواهد بود اما بیشترین احتمال بارداری سه روز قبل و بعد از تخمک گذاری میباشد .در مود شما که دارای سیکلهای منظم 27 روزه هستید احتمال تخمک گذاری روز 12 تا 16 سیکل میباشد که در این ایام بیشترین احتمال بارداری وجود دارد.نکته دیگر ابارداری ممکن هست حتی با پیشاب مرد هم صورت بگیرد اما احتمال بارداری کمتر است.در مورد آزمایش بتا بهترین زمان حدود 14 روز پس از لقاح میباشد.لذا با توجه به زمان نزدیکی شما در تاریخ مناسبی این آزمایش را انجام ندادید و احتمال بارداری هر چند کم ولی وجود دارد.در ضمن در صورتی که از قرصهای جلوگیری و قرص اورژانسی استفاده کردید اختلالات قاعدگی از جمله تاخیر در پریود تا دو سیکل امری نرمال تلقی میشود.استرس را کنار بگذارید پریود خواهید شد در صورتی که تا یک هفته دیگر پریود نشدید تست بتا را تکرار کنید .موفق باشید
من دوره قبل رابطه مشکوک بدون دخول داشتم که سریع قرص اورِانس مصرف کردم و بعد از سه روز پریود شدم وقبل از مصرق قرص اورِانس پریود های من منظم بود و فاصله بین دو پریود معمولا 21 روزه بود و حدود 8روز طول میکشید با مصرف قرص پریود من 10 روز طول کشید تا پاک شوم یعنی من در تاریخ 8/4/93پریود شدم در تاریخ 17/4/93 لکه بینیم ت شد /در 21/4/93 رابطه مشکوک بدون دخول در حد لاپایی داشتم که کاندوم همسرم دراومده بود و مقدار کمی منی به کناره های ران در نزدیک وازن ریخته شده بود حجم بیشتر منی در کاندوم بود یک ساعت بعد از دو قرص اورزانس همزمان استفاده کردم .دوباره حدود سه ساعت بعد رابطه لاپای از پشت داشتیم که انزال همسرم موقع جدا شدن از من بود نمیدونم پیشابش به وازن رسیده یا نه البته قبل از رابطه همسرم ادرار کردند.از اون موقع به مدت 9 روز سینه درد شدید و کمر درد و گاهی درد در رحم داشتم و چون استرس بارداری داشتم و قبلا با خوردن قرص اورزانس سه الی ی هفته بعدش پریود میشدم 9 روز بعد رابطه ازمایش خون دادم که بتا کمتر از یک بود بعد از ازمایش علائم سینه درد و کمر درد ن خیلی کم شده
1-ایا این علائم بخاطر فشار روانی بوده؟
2-این طبیعیه که هنوز بعد از 11 روز از مصرف قرص پریود نشدم ؟البته اکه به روال قبل باشه من باید 10-11/5/93 پریود شم
3-ایا تست بتا درست بوده یا باید دوباره ازمایش بدهم؟چه زمانی تست بدم بهتر؟
ت رو خدا راهنماییم کنید چون در دوران عقد هستیم و برای عروسی گرفتن اصلا اماده نیستیم
و ی نکته دیکه که من از نظر روانی خیلی تحت فشارم وهر وقت رابطه داشته باشیم با اینکه دخول نیس و در حد لاپایی از ترس حاملگی روح روان خوودم و همسرم رو بهم میریزم .میشه در این رابطه هم کمکمون کنید واقعا چه زمانی امکان حاملگی هست؟
بعد از مصرف قرص اورژانسی بین یک هفته تا ده روز بعد دوچار لکه بینی یا پریود خواهید شد که این زمان ممکن است به 14 روز هم افزایش یابد و تا 14 روز نیز نرمال تلقی میگردد.در مورد آزمایش بتا در صورتی که پس از رابطه لقاح صورت گیرد حدود یک تا دو هفته بعد مقدار بتا در خون بالا میرود که بارداری قابل تشخیص است. در مورد شما احتمال بارداری بسیار ضعیف است و اختلالات قاعدگی با مصرف تین همه قرص هورمونی امری طبیعی و نرمال محسوب میشه و جای نگرانی نیست .استرس رو از خودتون دور کنید و منتظر پریود باشید چون غیر از صبر کار دیگه ای نمیتونید انجام بدید.در صورتی که بیش از 14 روز پس از مصرف قرص دوچار لکه بینی یا پریود نشدید بهتر است تست بتا را تکرار کنید.البته عدم پریود شما پس از این زمان دلیل قطعی بر بارداری شما نیست .
دختر باکره ای هستم 16 ساله.سیکلم 31 روزه.آخرین روز پریودیم حدودا 1و2 تیر ماه بوده.در روز 10 یا 11 سیکلم که میشه 93/4/4با دوس پسرم 3 بار توی یک روز رابطه جنسی داشتیم بدون هیچ دخولی..فقط به طوری که آلتهاروی هم قرار میگرفت.و منی ایشون روی من ریخته نشده.اما پیش آبشون تماس داشت.خیلی استرس دارم و 6 روزه پریودم عقب افتاده.20 روز بعد از رابطه با بی بی چک تست کردم منفی بود.و یکشنبه 93/4/29آزمایش خون واسه بارداری دادم گفتن که منفیه.ممکنه پریود نشدنم به خاطر حاملگیم باشه؟
اگه آز خونت منفیه که دیگه باردار نیستی
نگران نباش
دختر باکره ای هستم 16 ساله.سیکلم 31 روزه.آخرین روز پریودیم حدودا 1و2 تیر ماه بوده.در روز 10 یا 11 سیکلم که میشه 93/4/4با دوس پسرم 3 بار توی یک روز رابطه جنسی داشتیم بدون هیچ دخولی..فقط به طوری که آلتهاروی هم قرار میگرفت.و منی ایشون روی من ریخته نشده.اما پیش آبشون تماس داشت.خیلی استرس دارم و 6 روزه پریودم عقب افتاده.20 روز بعد از رابطه با بی بی چک تست کردم منفی بود.و یکشنبه 93/4/29آزمایش خون واسه بارداری دادم گفتن که منفیه.ممکنه پریود نشدنم به خاطر حاملگیم باشه؟
آزمایش خون حدود 14الی 16 روز بعد از رابطه مشکوک جوابش قابل اعتماده و اگر بارداری صورت گرفته باشه جواب میده.لذار اگر شما بعد از رابطه 4/4 رابطه مشکوک دیگری نداشته اید با وجود اینکه جواب آزمایش 25 روز بعد از رابطه منفی بوده قطعا باردار نیستی و بهتره جهت برسی مشکل به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایید.
من 7 تیر برای اولین بار ای یو ای کردم از 25 تیر درد پریودی داشتم ولی لکه بینی نداشتم سه روز بعد بیبی چک زدم منفی بود بعد از دو روز بعد ازمایش بتا دادم بازم منفی بود الان سه روز از تاریخ اخرین پریودیم میگزره لکه بینی و خونریزی خیلی کم دارم
احتمال بارداری وجود دارد نیازی به تکرار ازمایش هست؟
بهتر بود تیتر بتا رو هم می‌نوشتید
اما با توجه به مشاهدات من!‌ بنده شخصا فکر نمی‌کنم بارداری اتفاق افتاده باشه
با این حال بد نیست تست رو تکرار کنید و تیتر رو گزارش کنید تا احتمالات دیگه رو هم که منجر به بارداری با تیتر غیرطبیعی می‌شه رو بررسی کنیم.
من 26 سال سن دارم :
1 – قاعدگی منظم دارم. 2 – طول دوره 28 روز است. 3 – دوره خونریزی 7 روز است. 4 – آخرین بار 5-4-93 خونریزی من شروع شد. 5 – در تاریخ 2-5-93 یک رابطه جنسی داشتم. 6 – شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
بارداری در تمام روزهای یک سیکل امکان دارد و هیچ گاه مقدار آن به صفر نمیرسد منتها مقدار آن کم و زیاد میشود .در مورد شما که دارای سیکلهای منظمی هستید با توجه به زمان رابطه که گویا روز 28 سیکل بود احتمال بارداری بسیار بسیار اندک میباشد چون در آن زمان تخمکی جهت صورت گرفت لقاح وجود نداشته .نگران نباشید
من با نامزدم رابطه کامل داشتم (با کاندوم) البته در موقع ارضا شدن کاندوم رو خارج کردم و منی رو روی بدن ایشون ریختم…و فقط یک قطره روی واژن ایشون ریخته شد ک سریعا پاک شد و بعد هم شستشو انجام شد حتی داخل واژن هم شست..(داخل واژن نرفت)…لازم به ذکره که ایشون 20 با 21 هر ماه پریود میشن و این اتفاق روز 3 مرداد رخ داد…حالا با این شرایط چقدر احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟
شستشو واژن نمیتواند تاثیر چندانی در ممانعت از بارداری داشته باشد لذا بهتر این بود که از یکی از روشهای اورژانسی استفاده میکردید. احتمال بارداری در ایشون هرچند که کم هست اما غیرممکن نیست.
فعلا چون زمان طلایی استفاده از روش اورژانسی یعنی 72 ساعت پس از رابطه گذشته کاری جز صبر نمیتوانید انجام دهید .بهتر است تا زمان موعد مورد انتظار پریود صبر کنید و اگر پریود صورت نگرفت آزمایش بتا را انجام دهید ، در ضمن پیشنهاد میشود که نامزدتون استرس رو به کل از خودشون دور کنند که این موضوع میتونه باعث تاخیر در پریود بشه.همونطور که گفتم جای نگرانی زیادی وجود نداره!
من نزدیک 2یا3ماهه که عقدکردم دخول کامل هم داشتم پریودم خیلی نامنظم .یک بارکه پریودشدم بعدیه هفته که پاک شدم دوباره پریود شدم در طول این دوره باشوهرم دخول داشتم وقبل ازاینکه بخاد اب منی خارج بشه کاندوم استفاده می کرد البته قبل از خروج منی بدون کاندوم رابطه داشتیم ولی اب منی درخارج بدن من ریخته شده بود دوره پریود من مشخص نیست ولی معمولا23روز بوده الان پریودم 4روز عقب افتاده البته بی بی چک هم استفاده کردم جواب منفی بود ممکنه من حامله باشم؟البته من عفونت ادراری و کرمک هم داشتم و قرص سیپروفلوکساسین و مبندازول هم مصرف کردم
احتمال بارداری با پیشاب قبل از منی نیز امکانپذیر است لذا بعید نیست که بارداری صورت گرفته باشد.ااز آنجایی که ذکر کردید که قاعدگی نامنظمی دارید امکان اختلالات هورمونی نیز مطرح میباشد .
بیبی چک جواب قابل اعتمادی در رابطه با تشخیص بارداری نمیدهد.بهتر است در صورتی که تا چند روز دیگر پریود نشدید آزمایش بتا بدهید و در صورت منفی بودن به پزشک متخصص زنان مراجعه نمایید
تا آزمایشات هورمونی برسی گردد.
در کسانی که دارای سیکل منظمی هستند معمولا زمان خمک گذاری قابل حدس است و معمولا هم 14 روز قبل از پریود بعدی میباشد اما در مورد شما که هم طول دوره کم است و هم سیکلهای نامظمی دارید امکان تخمک گذاری در هر زمان وجود دارد بر همین اساس احتمال بارداری نیز وجود دارد.
استرس نداشته باشید که این موضوع خود تشدید کننده مشکل و عدم پریود شما خواهد شد.
من به حدود دوماهه که ازد واج کردم پریودم نامنظم وبه تازگی متوجه شدم عفونت ادراری هم دارم البته به احتمال زیاد درمان شده در این دوماه خدود 8قرص اورزانسی لوروجسترل خوردم البته پریود که شدم دیگه مصرف نکردم ولی در فاصله یک هفته از اینکه پاک شده بودم دوباره پریودشدم که ازین یک هفته 5روز خونریزی شدید بود ودوروز لکه های قهویه پررنگ نمی دونم این لکه های قهوه ای جزعه پریودحساب میشه یا نه؟.دوره پریود من مشخص نیست ولی معمولا 23روزه والان حدود پنج شش روز عقب افتاده پریودم البته دیشب کمردرد شدید داشتم وبدنم بی حس بود البته بی حسی وضعف بدنم ممکنه به خاطر روزه گرفتن هم باشه وکمردر د وشکم دردم فقط برای نیم ساعت به طول انجامیدواز صبح یکی از سینه هامم درد می کنه من قبلا با شوهرم رابطه جدی داشتم البته اب منی در خارج بدن من ریخته شدولی می ترسم از اب شفافی که قبل از منی بیرون میاد حامله شده باشم هرچن که شنیدم قدرت باروری زیادی نداره وبه ندرت ممکنه باعث حاملگی بشه میخام بدونم ممکنه من حامله باشم؟میخام بدونم احتمال حاملگیم قوی یا ضعیف.راستی دوروز که پریودم عقب افتاد بی بی چک استفاده کردم که منفی بود.ازوقتی ازدواج کردم همیشه پریودم دویاسه هفته عقب میوفته .توروخداجواب بدین دارم میمیرم از نگرانی
اگر تمام شرایط برای بارداری نرمال باشد احتمال بارداری در هر سیکل فقط حدود 25 تا 30 درصد میباشد .در مورد شما طوری که من متوجه شدم گویا از روش طبیعی به منظور جلوگیری از بارداری استفاده کردید که این روش احتمال خطا و ریسک بالایی دارد اما اگر تز کاندوم استفاده کردید جای نگرانی چندانی وجود ندارد.البته مایع پیشاب قبل از منی نیز قدرت باروری دارد و امکان اینکه حاملگی رخ دهد وجود دارد…درومورد اون لک های قهوه ای باید گفت که بله جزء پریود شما حساب میشه.و اینکه پریودتون عقب افتاده امری کاملا طبیعی است با وجود اینکه شما در طی دو ماه 8 عدد قرص اورژانسی لونوروژسترول استفاده کردید یک بالانس هورمونی بسیار شدید در بدنتون ایجاد کردید که سیستم و نظم قاعدگی رو به کل بهم ریختید،.کلا استفاده از این قرص در هر سیکل یک بار مجاز هست و اگر دیگه واقعا مجبور باشید دو بار مشکلی نیست که با مصرف همون یک بارش هم تا دو سیکل ممکنه اختلالات قاعدگی وجود داشته باشه حالا شما در نظر بگیرید اگر در طی دو ماه 8 قرص استفاده بشه دیگه چه اتفاقی پیش میاد…..
در کل چون قرص اورژانسی رو مصرف کردید البته به شرط اینکه درست مصرف کرده باشید یعنی اولین دور اون حداکثر 72 ساعت بعد از رابطه و دوز بعدی 12 ساعت بعد و یا هر دو قرص یکجا بعد از نهایتا 72 ساعت از رابطه مشکوک، جای نگرانی در مورد بارداری وجود ندارد و عقب افتادن پریود مربوط به استفاده از همین قرصهاست.
میزان موفقیت این قرص حدود 99 درصد است نگران نباشید.تاکید میکنم استرس رو از خودتون دور کنید که شرایط حادتر میشه و باعث عدم پریود شما خ واهد شد.
میدونم این سوال تکراریه ولی چیکار کنم استرس دارم من اخرین رابطم 8خرداد بوده البته محافظت شده(با کاندوم) بود بعد از اون، 2 بار(هم خرداد و هم تیر ) به موقع پریود شدم میخواستم بدونم الان امکان بارداری 0؟
چون دوست من تا ماه 3و4پریود میشده بخاطر همین استرس دارم
پریود =عدم بارداری
در مورد دوستتون هم امکان نداره که پریود شده باشن .معمولا در برخی از خانمها در اوایل بارداری خونریزی یا لکه بینی هایی صورت میگیرد که به اشتباه تصور میشود پریود بوده .در خانم باردار خونریزی و لکه بینی رخ نخواهد داد مگر اینکه احتمال سقط مطرح باشد
24 سالمه پریودهای منظمو28روزه دارم که درظولش 7روزخونریزی.اخرین پریودم9تیربودو17و27تیر رابطه محافظت نشده داشتم.هنوز پریودنشدم ایاباردارم؟درضمن چندروزه دردای شدیدی زیرشکمم احساس میکنم
بله امکان بارداری وجود دارد جهت مشخص شدن موضوع آزمایش تیتر بتا را انجام دهید.
23 سالمه.پریود نامنظم. از 40 تا 27 طول دوره.حاکثر 6روز خونریزی.اخرین پریودم در تاریخ30/3/93ودر تاریخ 17و 23 /4 رابطه محافظت نشده داشتم در 17. 4 عدد قرص یاسمین خوردم چون حالم بد شد نتونستم 4 بعدی و بخورم.و 23/4/93دچار خونریزی خفیف 4روزه شدم و دوباره در3/5/93دچار خونریزی خفیفتر به مدت 3 روز شدم که این دو خونریزی همراه با درد مثل پریود که در اولی کمتر از دومی بودایا بایبه خاطر خوردن قرص بوده یا من باردارم
با توجه با اینکه دارای سیکلهای نامنظم هستید زمان تخمک گذاری قابل حدس نیست و امکان بارداری نیز در شما وجود دارد.روش اورژانسی را درست استفاده نکردید لذا تاثیری در ممانعت از بارداری ندارد
.خونریزی ممکن تست بخاطر مصرف قرص های هورمونی که استفاده کردید بوده باشد. به هر حال احتمال بارداری در شما وجود دارد و بهتر آن است که در صورتی که تاخیر در پریود داشتید حتما آزمایش تیتر بتا را انجام دهید.
من دوره ماهیانه ام معمولا 30 روز است اخرین پریودیم 1/5/93 بوده روز12 هم 1 رابطه داشتم که حتی الت ها هم به هم برخورد نکرد ومن شورت پام بود اما کمی بادست مالیده شده که میترسم دستشون به پیشاب خوره وبه من برخورد کرده باشه بعدشم سریع دستشویی رفتم وخودمو شستم چون خیلی حساسم نیم ساعت بعدش دوتاhdخوردم و12 ساعت بعدش هم همینطور بنظرتون من مشکلی برام پیش نمیاد حاکلگی این چیزا منفیه؟؟؟
صرف نظر از رابطه، که اگر درست متوجه توضیحاتتون شده باشم خطری هم نداشته، با توجه به مصرف درست قرص‌های اورژانسی بارداری شما منتفیه.
من 29 خرداد یه رابطه داشتم ولی مطمئنیم که آب منی داخل نرفته.بعد از اون سروقت پریود شدم(9 تیر و 7 مرداد زمان پریودم بوده.پریودهامم 7 روزس) امروز روز آخر پریودمه/اما باز هم میترسم. احتمال بارداری هست؟؟
به هیچ وجه احتمال بارداری وجود ندارد .
پریود = عدم بارداری
با تمام مشکلات پی گیر سوالم رو مطرح میکنم به امید جواب D:
من تو روز 4ام دوره م با نامزدم رابطه داشتم و بعلت وسواسم افکارم اذییت میکنتم
دخول صورت نگرفت اما منی روی کمرم تخلیه شد که البته بعد از چند دقیقه پاک کرد
میخواستم ببینم اصلا امکان حاملگی وجود داره یا اینکه توهمات وسواسمه؟؟؟
مرسی اگه کمکم کنید…
امکان بارداری نیست
به خودتون استرس وارد نکنید
من27 سال سن دارم.همیشه دوره های قاعدگی منظم 30 روزه داشتم که طول دوره خونریزیم 5-6 روزه. من در 28 تیر پریود داشتم. و در تاریخ 8 مرداد رابطه محافظت نشده داشتم. البته دخول صورت نگرفت اما حس کردم مایع منی به داخل واژن ریخته شد(موقع پاشدن مقداری منی ازمن خارج شد ). حدود 11 ساعت بعد 2 قرص لوونرژسترول همزمان خوردم اما چون استرس زیادی داشتم 12 ساعت بعد از این قرصها دوباره 2 قرص hd و بعد 12 ساعت بازهم 2 قرص hd مصرف کردم(در 36 ساعت بعد از نزدیکی مجموعا 6 قرص).الان 8 روز از نزدیکیم میگذره و درد سینه دارم(البته همیشه قبل از پریودم درد و تورم سینه دارم). خیلی استرس دارم که ایا امکان بارداری هست یا نه؟ممنون میشم کمکم کنید
دوست من شما با این روش مصرف قرص ها ٰ هورمون های خود را بهم ریخته اید با توجه به مصرف قرص بارداری که البته بعید به نظر میرسید منتفی شده ولی احتمالا تغییراتی در زمان شروع خونریزی دوره بعد خواهید داشت
برای جلوگیری اورژانسی افی بود یک عدد قرص لونورژسترول تا 72 ساعت بعد از نزدیکی مصرف کنید و بعد از مصرف قرص اول 12 ساعت بعد قرص دوم را مصرف کنید .
نگران بارداری نباشید .
من يك روز بعد از پايان پريود نامزدم(پريود منظم ٢٨ روزه) التم را به الت او ماليدم و هيچگونه دخولي انجام نشد و مني من هيچگونه تماسي با الت نامزدم نداشت ولي ترس من از پيشاب ميباشد. و فقط يك بار ارضا شدم. قبلش هم ارضا نشده بودم
ايا بايد نگران بارداري بود؟؟ من از ترس دو عدد قرص اووسيز ١٦ ساعت بعد همزمان به او دادم خورد
دوست من با این شرایطی که گفتید همسرتون در دوران Safe بودن و امکان بارداری در این دوران تقریبا صفر هست.
خیر- نگران نباشید. اما سعی کنید در روابط بعدی تون حتما موارد پیشگیری رو رعایت کنید تا دچار استرس نشید.
من سه روز پیش با همسرم رابطه داشتم و مایع منی روی واژنم ریخت دیروز حواسم نبود و بار سنگین بلند کردم ممکنه جلوگیری کنه از باردار شدنم ….استراحت نیازه بعد از نزدیکی به قصد حاملگی خیلی. نگرانم کمکم کنین ممنون ازتون
نه اصلا خطری نداره چون در صورتیکه کا شما در حوالی تخمک گذاری اقدام به بارداری کرده باشید لقاح ممکن است 2 تا 7 روز طول بکشد و تازه پس از لقاح نیز 6 تا7 روز بعد لانه گزینی در رحم اتفاق خواهد افتاد و تا آن زمان اصلا شما بردار محسوب نمیشوید که حالا بخواد خطری شما رو تهدید کنه
میخواستم بدونم بارداری فقط در روزهای تخمکگذاری انجام میشه چند درصد ممکنه روزهای غیر تخمک گذاری بارداری صورت بگیرد ؟ ؟ خیلی ممنون اقای دکتر…
داشتن رابطه جنسی در دوران پرخطر (تخمک گذاری) منجر به بارداری میشه و این احتمال در بقیه روزها هم وجود داره اما کمتر.
من تو روزهای تخمک گذاری رابطه داشتم و مایع منی داخل واژن ریخته شد
قرص جلوگیری یاسمین استفاده می کنم امکان بارداری نیست دیگه؟
اگه منظم مصرف می کنید
خیر
اگه کاندوم سالم باشه و از اول رابطه استفاده بشه و اب منی درونش جمع شود ایا باز هم درصد خطا وجود داره؟
کاندوم سالم هم که باشد گاهی در بعضی از آمیزش های پر تحرک دارای ضریب خطاست. بهتر است در طول امیزش از سالم بودن و ماندن کاندوم اطمینان حاصل شود و پس از ارگاسم و انزال منی از تحرک خودداری نمود
من 5مرداد پريود شدم دوره پريودم ٢٣يا٢٥روز يكبار
با همسرم ديروز نزديكي داشتم يك هفته مونده كه پريود بشم
كمي از مني داخل و بيرون ريخته شد كه ديروز دسترسي به قرص نداشتم و امروز قرص مصرف كردم ٢عدد ال دي
ايا احتمال بارداري وجود داره؟
زمان رابطه‌تون پرخطر محسوب نمی‌شه با این حال با توجه به تخلیه‌ی بخشی از منی داخل واژن بهتره که روش اورژانسی رو انجام بدید.
توی این روش در صورت استفاده از قرص LD باید چهار عدد قرص و ۱۲ ساعت بعد از اولین سری، ۴ عدد قرص دیگه مصرف بشه.
من روز 22 مرداد پريود شدم و روز 29 پاك شدم يك روز بعدش در تاريخ 30 مرداد با نامزدم رابطه ي جنسي داشتم (بدون دخول درواژن) من هرچقدر به نامزدم گفتم كه آلت تناسليمان باهم تماس نداشته باشه گوش نداد و فكر ميكنم پيش آب ايشون ماليده شد به واژنم / من طبق روش اورژانسي پيش گيري اقدام كردم به قرص خوردن.. درست يك روز بعد از رابطه 2 عدد قرص HD خوردم و 12 ساعت بعدش يني ساعت 12 شب 2 تاي ديگه / حول خوش ساعت 4 صبح استفراغ كردم و بيمارستان رفتم كه دوآمپول و قرص رانيتيدين واسم تجويز كرد /

با وصف اين احتمال بارداري در من چقدر هست با توجه به روزاي تخمك گذاريم چون من دقيق نميدونم كه زابطه مون در زمان پرخطر بوده يا نه؟!

اگه پریود منظم دارید با توجه به زمان رابطه که یک روز بعد از پاکیتون بوده و در اون روز تخمک گذاری صورت نمیگیره امکان بارداری نیست
در ضمن رابطه شما جوری نبوده که نگران کننده باشه
بهتره به خودتون استرس وارد نکنید
من تاریخ 27مرداد پاک شدم.جمعه صبح یعنی 31مرداد برای اولین بار نزدیکی داشتم بخاطر همین بدون کاندوم عمل کردیم فقط پیش اب فکر میکنم کمی وارد شده باشه.و امروز یعنی شنبه 1 شهریور بعد از نزدیکی دست همسرم به مایع منی خورده بود ولی خشک بود و میدونم که به واژن نخورد و فقط به کلیتوریس تماس داشت.احتمال بارداری تو هرکدوم چقدره؟و الان برای پیشگیری از بارداری چیکارکنم؟آیا بعد از خوردن قرص روش اورژانسی باید پریود بشم؟با توجه به اینکه تازه چند روزه پریودم تموم شده.خواهشا کمکم کنین تازه یه هفتست ازدواج کردم.ممنون…دعاتون میکنم.
اگه پریود منظم دارید امکان بارداری نیست
بهتره یه روش مطمئن پیشگیری مثل کاندوم یا قرص استفاده کنید
من هیجده هم ماه قبل با همسرم.رابطه داشتم روز پریود شدن من تو ماه شهریور باید پنجم باشه ولی اول شهریور پریود شدم هیچوقت پریود نامنظمی نداشتم دوره هام بیست و هفت روزه س ….در ضمن من هیچوقت روز اول خونریزی به این شدیدی نداشتم خونریزیم مثل خونریزی پریودیه…میشه علتشو بهم بگین …خیلی ممنون….
اگر که این پریود شما به معنای واقعی‌ ِ پریود هست! بارداری منتفیه و
اون 3-4 روز مشکلی خاصی نداره دوست من!
اگر که در سیکل‌های آتی نامنظمی سیکل‌تون ادامه داشت اون‌وقت بایستی به متخصص زنان مراجعه کنید تا ارزیابی بیشتری صورت بگیره.
من ۲۱/۴ رابطه محافظت نشده داشتم بعد از ۳ ساعت ۴ عدد یاسمین خوردم و۲۳/۴ دچار خونریزی خفیف شدم که بعد از ۳ روز قطع شد و دوباره در ۴/۵ خونریزی داشتم که مثل قبل همراه با درد بود ۲۱ روز بعد از رابطه از دادم ۳ بود سونوی واژینال کردم.ضخامت دولایه اندومتر ۶ و در تخمدان چپ یک فولیکول dominant 25×۲۲با قطر متوسط ۲۳/۵ رویت.در کلدوساک مقدار جزیی مایع مشاهده شد.الان ۶ روز از این سونو میگذره دوباره دچار خونریزی کم شدم ایا بهخاطر این فولیکول هست؟ یا باردارم ؟ احتیاج است که ازمایش را تکرار کنم؟ لطفا راهنمایی کنین که چی کار کنم پریود بسیار نا منظم دارم که از ۲۷ تا ۴۰ طول دورمه لطفا جواب بدید چیکار کنم
وجود فولیکول که طبیعیه دوست من
با توجه به اینکه پریود شدید احتمال بارداری منتفیه و تیتراژ هم این رو تأیید می‌کنه.
اگه نتونستم از نگرانی‌تون کم کنم همین فردا تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بدید تا از عدم بارداری مطمئن بشید. هر چند که به نظر من نیازی نیست.
توصیه می‌کنم برای سیکل‌های نامنظم‌تون به متخصص زنان مراجعه کنید تا در مورد عوامل این بی‌نظمی ارزیابی بیشتری صورت بگیره.
من همیشه پریود 28 روزه و منظمی داشتم روز 23 قاعدگی نزدیکی داشتم و آب منی کاملا در واژنم ریخته شد با این تفکر که نزدیک به پریودی هستم و ترشحاتم خشک شده جلوگیری نکردیم و در ضمن پس از دخول ترشحات قهوه ای رنگ و رگه های خونی ظریف هنگام پاک کردن مشاهده کردم با این تفاصیل آ یا امکان بارداری هست الان تازه امروز یعنی 28 ام پریودیم است. در حالی که در طی این روزها از 23 تاالان این ترشحی به رنگ قهوه ای نداشتم که مبنی بر نزدیک شدن به روز خونریزیم باشه. سوال: آیا امکان بارداری وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
با توجه به توضیحات شما، چون در دوران پرخطر نبودید امکان بارداری کم هست اما صفر نیست.
اگر تغییری در زمان پریودتون اتفاق افتاد بدنیست یه تست بدید.
البته این رو هم بگم که بهتر استرس نداشته باشید چون استرس خودش عامل به تعویق افتادن پریود هستش.
پیروز و سربلند باشید
من اخرین بار ۱۳مرداد پریود شدم و دورم ۲۷ و گاهی ۲۸ روزست امروز دوم شهریور رابطه محافظت نشده داشتم که نمیدونم پیشاب به واژن مالیده شد یانه.ولی موقع ارضا شدن دوستم گفت منی‌روی واژن ریخته نشده.با این تفاسیر امکان بارداری هست؟ممنون
ایا از قرص یاسمین میشه به عنوان قرص اورژانس استغاده کرد؟
من دیروز چهارتا یاسمین خوردم ۱۲ ساعت بعدش هم چهارتا یاسمین دیگه‌.درست مصرف کردم؟روزی یکی دو استکان زعفران ساییده شده با اب مصرفش تاثیری داره؟
من پریودهای منظم دارم و سیکل هام 24-26 روزه هستند. آخرین بار 17 مرداد پریود شدم و روز هفتم قاعدگی نزدیکی داشتم که متاسفانه کل منی به داخل ریخته شد ، دو ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل را یکجا مصرف کردم. با توجه به اینکه قبلا هم از این روش استفاده کردم ممکنه که دیگه اثر بخش نباشه قرص ها؟همیشه 1 هفته تا 10 روز بعد قاعده میشم. اما الان 14 روز گذشته و من پریود نشدم. دیروز بتا دادم و تیترش 0.1 بود. آیا باردارم؟
با توجه به منظم بودن پریودتون، در روز هفتم سیکل احتمال بارداری بسیار کم و حتی نزدیک به صفر بوده . نتیجه آزمایشتون هم نشان از عدم بارداری هستش… مسلما مصرف قرص بالانس هورمونیه شما رو بهم زده و باعث تاخیر در پریودتون شده.
نگران نباشید و استرس رو از خودتون دور کنید تا سیکلتون شروع بشه.
پیروز و سربلند باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =