سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سی و دوم

مایع سفید رنگ که لزج هست از واژنم ترشح میشه و گاهی هم درد زیر شکم شکم دارم علتش چی میتونه باشه؟ میتونه نشونه بارداری باشه؟
شما رابطه ی مقعدی داشتی و اینو بدون که بارداری از مقعد رخ نداده، نمیده و نخواهد داد.
این ترشحات (نوع بی رنگش با سفید فرق داره) میتونه مربوط به تحریکات باشه که طبیعی هست.
اگه اون درد در ناحیه ی شکم که گاهی اتفاق میفته و این گاهی در اواسط سیکل قاعدگیه که مربوط به تخمک گذاری میشه اما اگه در روزهای دیگری از سیکل هم درد وجود داره بایستی به متخصص زنان مراجعه کنید و برای تشخیص وجود عفونت یا کیست تخمدان ویزیت بشید.
سلام میشه 1 قرص زد بارداری معرفی کنید که قاعدگی را نامنظم نکنه و روی پوست صورت و پرمویی هم اثر منفی نذاره؟اگه میشه 1 توضیحی هم راجع به آمپول های زد بارداری بدید.ممنون
قرص ضد بارداری اگه سر وقت مصرف شه سیکل قاعدگی رو منظم میکنه نه نامنظم!
سیپروترون کامپاند معمولا ضمن اینکه از بارداری جلوگیری می کنه برای درمان آکنه و پرمویی هم تجویز میشه.
تزریق آمپول هم یه نوع روش جلوگیریه که DMPA به مدت 3 ماه و LUNELLE به مدت 1 ماه از بارداری جلوگیری میکنه و برای افراد فرموشکار که با مصرف قرص مشکل دارن، بسیار گزینه ی مناسبیه.
سلام خواهر من 27 ساله است با پریود منظم 3 ماه است که برای بارداری اقدام کرده است اما باردار نشده است اما هر دفعه یک هفته پریودش جلو افتاده میشه خواهرم قبلاکه به دکتر رفته بود دکتر آمادگی رحم برای بارداری و عدم عفونتش را تایید کرده بود میخواستم بپرسم که این جلو افتادن پریودش میتونه دلیل خاصی داشته باشه؟
اینجا یه خانمی که سیکل 27 روزه داشت میگفت نمیدونم چرا سیکل من هر ماه 3 – 4 روز جلو میفته!! منم براش نوشتم با تقویم مقایسه نکن که اشتباه میکنی و بعد 10 ماه این روند به صفر میل میکنه (هر ماه 3 روز جلو بیفته بعد 10 ماه میشه اول ماه) و میبینی که خونریزی نداری و از روی تقویم یائسگی برات اثبات میشه!!
حالا شما دوست خوبم
ببینید خواهرتون سیکلشون رو چه جوری چرتکه میندازن! اگه مثل بالا اشتباه می کنن که بهشون اخطار بدید بعد 4 ماه یائسه میشی!!
اینجا من مردم از بس گفتم که باید از اولین روز خونریزی تا اولین روز خونریزی بعدی رو بشمرین تایمی که به دست میاد میشه طول سیکل. من حدس میزنم که ایشون مثلا سیکل 30 روزه داشتن حالا شده 23 – 24 روزه و در ماه با تقویم که مقایسه کنی پرواضحه که 6 – 7 روز جلو میفته!
اگه اشتباه محاسباتی نبود
استرس از نازایی
اختلالات تیروئیدی
مصرف دارو
و … دلایل خوبی برای این مشکل میتونه باشه.
نکته ی آخر اینکه
بارداری اگه تا یه سال رخ نداد اون وقت باید ابتدا همسر ایشون و بعد خودشون بررسی بشن. شما فعلا به ایشون بگین که تلاششونو بکنن و اگه اسید فولیک مصرف میکنن که هیچ در غیر اینصورت بگین که استارت بزنن.
امیدوار باشید.
من یک ماه قرص ال دی خوردم بعدش پریود شدم از روز 5دوباره بسته دوم ال دی رو خوردم در روز 5ام استفاده از ال دی یک نزدیکی داشتم که داخل واژن نبوده اما تماس با منی ایجاد شده حالا تقریبا اواخر استفاده از بسته 21 عددی قرص ال دی هستم(همون بسته دومی که گفتم)
بعد چندروزی هستش که مدام دردهای قبل از پریود رو حس میکنم بنظرتون علتش میتونه حاملگی باشه؟یا چون قرص میخوردم بعیده و احتمالا مربوط به نزدیک شدن به پریودم هست؟
اخه من این دردها رو معمولا دو روز مونده به پریود دارم اما الان یک هفتست که دائم ادامه داره!
با مصرف قرص از بارداری جلوگیری میشه.
علائم شما مربوط به پریوده با اتمام قرص خونریزی شروع میشه.
من دوسه روزی میشه زیر دلم درد میکنه اما درد خفیف که با بلند کردن سنگینی و پوشیدن لباس تنگ افزایش میابه وتاتو کمرم درد میگیره گاهی اوقات هم تیرمیکشه تخمدان چپم یکمی بزرگتر از راسته گاهی هم راست بزرگتر از چپ میشه من قبلا کیست داشتم که با مصرف دارو بهبود یافته این درد نه مثل درد پریودیه نه درد کیست ونه درد عفونت تا حالا بار اولمه این درد روتجربه میکنم میشه بگید علتش چی میتونه باشه راستی دیشب یه لحظه توتخمدان چپم چندتا نبض تند زد وتموم شد به بارداری ربطی نداره ؟
دوست من، استرس که شاخ و دم نداره!
همین که شما این همه بی قراری داری و مدام پست خلاف قوانین ارسال میکنی خودش نشون دهنده ی اضطراب و درگیری ذهنی شماست.
بازم میگم اگه رابطه تون مشکوک نبوده این علائم نشونه ی پریوده.
استرس نداشته باش تا پریود شی.
من مشکل نامنظم بودن پریود دارم.اخرین بار که پریود شدم28شهریور بود.روزهای پریودم پنج روزه است که این بار هفت روز طول کشید با شدت بیشتر.بعد از پری هر بار که نزدیکی داشتم ترشحم بوی بسیار بدی داشت وبه مرور کمتر شد اما ترشحات سبز رنگی دارم هنوز هم پریود نشده ام.دوباره بعد از نزدیکی همان بو رو حس میکنم.هیچگونه دردی هم ندارم. با توجه به این توضیحات می خوام بدونم این عفونت ادراره یا عفونت رحم؟اصلا فرقی بین این دو عفونت وجود داره یا نه؟در ضمن من به مدت 5شب از کرم واژینال کلوتریمازول استفاده کردم که تاثیری نداشت.
عفونت ادراری با عفونت رحمی فرق میکنه و توضیحات شما نشونه های خوبی برای عفونت رحمی هستن. اگه قصد بارداری دارید فعلا نزدیکی انجام ندید و به متخصص زنان مراجعه کنید. کلوتریمازول برای عفونت قارچی تجویز میشه و اینکه شما خودسرانه هر چیزی دم دستتون هست رو به واژن می زنید اصلا چیز خوبی نیست.
بسته هاي قرص 21 روزه و 28 روزه چه فرقی با هم دارن؟ و معمولا کدوم استفاده میشه؟
آیا از نظر دوز با هم متفاوتن؟
و سوال دوم هم اینکه طرز صحیح استفاده از لوونورجسترول در روش اورژانسی کدومه؟ اینکه هر دو قرص لوونورجسترول با هم خورده شه یا اینکه اول یکیش خورده شه در اولین فرصت و 12 ساعت بعد هم اون یکی؟
اونایی که بیشترن معمولا قرص های اضافی شامل ویتامین ها و آهن و چیزای دیگه هستن
لوونورجسترول هم به هر رو روشی که گفتین مصرف میشه ولی بهتره دوتاش با هم خورده بشه
اگر مایع منی روی لباس زیر زن بریزد و او مدتی در این حالت بماند در صورتی که 3 یا 4 روز از پایان قاعدگی اش گذشته و با وجود پرده ی بکارت احتمال بارداری تا چه حد است؟ آیا احساس گرسنگی مداوم و بزرگ و حساس شدن سینه ها 10 روز پس از این رویداد با توجه با این که سابقه هم داشته چنین علائمی در این زمان روی دهند می توانند از علائم بارداری باشند؟
دوست من مطمئن باشید که با توجه به این شرایطی که گفتین احتمال بارداری خیلی خیلی خیلی ضعیفه ، در مورد مسئله دوم که خودتون میگید سابقه داشته پس اصلا جای نگرانی نیست.
با سلام میخواستم بدونم درازمایش هرمون زنانه مثل lh و fsh و
prolactin
نرمالش چنده در ضمن بگفته پزشکم من دچار یائسگی زودرس شدم ولی درسایت های مختلف با قرص ویتاگنوس اشنا شدم حالا میخوام ازاین قرص برای درمان مشکلم استفاده کنم.میخواستم نظر شما رو بدونم ممنون
مقادیر LH، FSH در ایام مختلف سیکل قاعدگی متفاوته بسته به اینکه در فاز فولیکولی یا لوتئال تست داده باشید جواب فرق می کنه. در چه روزی از سیکل تون تست دادید؟ مقادیر نرمال کیت مورد استفاده ی آزمایشگاه رو هم بنویسید.
اما مقدار نرمال هورمون پرولاکتین 0 – 23 ng/ml هست.
یه دونه تست دلیل لازم و کافی برای تشخیص یائسگی نیست.
از مصرف خودسرانه ی قرص (حتی گیاهی) خودداری کنید و زیر نظر پزشک باشید.
با توجه به اینکه برای بوجود آمدن جنین اولیه یک اسپرم و یک تخمک نیاز است علت تولید250 میلیون اسپرم چیست؟
از اون 250 میلیون اسپرم لزوما همه شون سالم نیستن و تحرک مناسبی ندارن و نمیتونن خودشون رو به تخمک برسونن و اونو بارور کنن.
بنابراین هر چه تعداد اسپرم بیشتر باشه احتمال بارداری بیشتر میشه.
من 8 و 9 شهريور ماه رابطه داشتم كه نه دخول صورت گرفت نه التها تماسي داشتن فقط از پيشاب مطمئئن نيستم 19 شهريور پريود شدم و مجددا 15 مهر ماه اما 2.3 روز بيشتر پريودم طول نكشيد چون كم كاري تيروئيد دارم جديدا خونريزي ام كمتر شده الان 17 آبان من هنوز پريود نشدم نگرانم كه نكنه حامله باشم چون ميگن ميشه حامله بود پريود شد تو سايت ني ني سايت خوندم يه خانومي تا 7 ماهگي كامل پريود ميشده Smile اما يه هفته پيش بي بي چك گذاشتم منفي شد ؟ ميشه اعتماد كرد بهش ؟
در صورت وقوع پریود (به معنای واقعی پریود!) بارداری منتفیه.
به جز نی نی سایت، رفرنس و سایت معتبر دیگه ای نبود!
در مورد عوامل خونریزی در زمان بارداری اینجا رو ببینید.
این اختلال تیروئیدی شما در پریود اختلال ایجاد میکنه و ممکنه باعث آمنوره ثانویه (کم شدن خونریزی و یا قطع قاعدگی) بشه. دوره ی درمان رو کامل کنید تا مشکل پریود شدن حل بشه.
با سلام.من و نامزدم در روز 14 پریود ایشان رابطه داشتیم اما نه دخول صورت گرفت نه منی بیرون آمد و من لباس زیر داشتم اما پیشاب احتمالا به لباس زیر برخورد کرده و من دستم به لباس زیر و سپس به واژن برخورد کرد.ضمنا همسرم بعد از آن عمل فیبرم انجام داد.16 روز بعد از رابطه به مدت دو روز خونریزی داشتن که میزانش کم بود به طوریکه هر 6 7 ساعت پد عوض میکردن. ایا همسر من باردار است؟ باتشکر.
با وجود لباس زیر بارداری ممکن نیست.
پریود هم که شدن بنابراین
جای نگرانی وجود نداره.
من 22 ساله چند وقت پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم ، در حد مالش ، قبل مالش یک بار ارضا شده بودم ، بار دوم هنگام مالش مقدار کمی پیش آب سر آلتم بوده حتما ، اما نامزدم دقیقا همون روز که ما رابطه داشتم پریودش تموم شده بود ، چند روز بعد از رابطه مقدار خفیفی لک بینی دیدیم که سری برطرف شد ، ولی الان بعد تقریبا 2 ماه نامزدم حالت تهوع شدید داره ، ولی خوب در این مدت دوبار پریود شده ، ایشون پریودش منظم هست و دقیقا به همون حالت هم اتفاق افتاده ولی حجم خونش کم شده ، آیا امکان بارداری وجود داره ؟
در صورت وقوع پریود، بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
از ویتامین B6 برای رفع حالت تهوع استفاده کنید.
من 2 آبان پریود شدم 7آبان تموم شد
10آبان نزدیکی داشتم و15آباننزدیکی داشتم البته شوهرم از کاندوم استفاده کرد که کاندوم آخر کار پاره شد
احتمال بارداری وجود داره؟
اگه داره چی بخورم که باردار نشم؟
چون رابطه تون در دوران پرخطر بوده احتمال بارداری وجود داره و
با توجه به اینکه تا 72 ساعت بعد از نزدیکی زمان دارید تا روش اورژانسی رو استفاده کنید بنابراین هر کدوم از قرص های زیر رو که تونستید تهیه و به نحوی که توضیح میدم مصرف کنید.

قرص ال دی: 4 عدد در نوبت اول و 4 عدد دیگه 12 ساعت بعد

قرص اچ دی: 2 عدد در نوبت اول و 2 عدد دیگه 12 ساعت بعد

قرص لوونورژسترول (لونژیل – اووسیز): دو روش داره

روش اول: 1 عدد در نوبت اول و 1 عدد دیگه 12 ساعت بعد
روش دوم: 2 عدد با هم در یک نوبت مصرف بشه

من توصیه می کنم قرص لوونورژسترول رو تهیه کنید و طبق روش دوم بخورید.

من با نامزدم که باکره هستن نزدیکی بدون دخول به صورت ایستاده داشتم(لا پا)
موقع ارضا منی خود روی دستمال ریخته و بعد از 3-4 روز نامزدم پریود شد.ولی این ماه پریودش عقب افتاده.آیا امکان بارداری هست؟

خیر دوست عزیز احتمال بارداری در این حالت که شما میگید 0 میباشد.

لطفا قبل از طرح سوال پست ها وسوالات دیگر کاربران رو بخونید چون نمونه سوال شما به وفور در این سایت پیدا میشه.

موفق باشید.

من با نامزدم رابطه داشتم حین رابطه تمام ترشحات منی داخل واژن ریخته شد چون کاندوم لیز خورده بود و کاملا در اومده بود.من حدود 2 ساعت بعد یک قرص خورد که اسمش یادم نیست انقد استرس داشتم ( از اونا که 2 تا دونه تو یه بسته هست ) من دو تاشو باهم خورد یعنی یک و نیم میلی گرم و با اینکه نیاز نبود 12 ساعت بعد یه دونه دیگه قرض خوردم(در مجموع 3 تا )
احتمال بارداری من چقدره؟ کار دیگه ای هست که بتونم انجام بدم ؟ و اینکه آیا 3 روز دیگه می تونم با آزمایش خون بفهمم باردار هستم یا نه؟ اگه بعد سه روز نمیشه پس کی میشه؟
سلام شما از روش اورژانسی استفاده کردین که بارداری رو منتفی میکنه.قرصی که خوردین لونورژسترول بوده.و 99 در صد جلوگیری میکنه لازم نیست کار دیگه ای بکنید و اون یک دونه ی آخری رو هم اضافه خوردین.نگران نباشید . آزمایش خون 4 روز بعد نتیجه رو نشون میده اما برای نتیجه دقیق و صد در صد 1 هفته بعد از نزدیکی برید بهتره.
من خانومم 28-29 هرماه پریودش شروع میشه ولی این ماه 15 ام شروع شده.یک هفته پیش نزدیکی داشتیم ولی منی با واژن تماس پیدا نکرد فقط روی پشت ریخته شد که احتمالا تا مقعد رسید ولی فورا اقدام به تمیز کردن شد.میخواستم بدئنم احتمال بارداری چقدر هستش؟
سلام دوست من وقتی قاعدگی اتفاق می افته احتمال بارداری صفر هست. قاعدگی زود تر موقع هم میتونه به خاطر اختلال در هورمون ها باشه.احتمال بارداری صفره.
سلام به جواب بي بي چك از نوع كه كاغذي هست ميشه بعد از 66 روز از رابطه اطمينان كرد ؟
بی بی چک “3 هفته = 21 روز” بعد از نزدیکی قابل اعتماده.
ن 24 سالمه دو سه ماه پیش یه رابطه البته بدون تماس آلت داشتم ازطریق لمس با دست نامزدم بوده میترسم دستش آغشته به منی بوده باشه البته من به دلیل مشکل داشتن موهای زائد اسپیرونولاکتون و سیپترون کامپاند مصرف می کنم و هر ماه عادت ماهانه رو داشتم ولی این ماه شکمم یه مقدار بزرگتر شده و این ترس منو زیاد کرده نفخ و یبوست هم دارم که21 تیر این اتفاق افتاد من اواسط مرداد سونو هم از تخمدان و رحمم انجام شد میخوام بدونم اگه من باردار بودم تو سونو مشخص بوده و بهم میگفته بعدم دکتر سونوگرافی به من گفت تنبلی تخمدان دارم لطفا جوابمو بدید استرس تمام زندگیمو گرفته خیلی نا آرومم مرسی
درضمن من دوهفته پیش چندروز قبل از قاعدگی ترشحات سفیدرنگی شبیه پوسته تخم مرغ دفع کردم

سیپروترون خودش یه نوع قرص ضد بارداریه و اگه سر وقت خوردین از بارداری جلوگیری میکنه.
پریود هم که شدین بنابراین بارداری منتفیه.
معمولا بارداری هفته ی پنجم با سونو مشخص میشه اگه باردار می بودین سونو نشون میداد.
ترشحاتتون طبیعی نیست برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید.

من سوالم را به این صورت بیان میکنم به عنوان مثال خانمی در زمان مناسب که برای تخمک گذاری مناسب است نزدیکی داشته و باردار شده پس از همان ماه دیگر پریود نمیشود حالا همین نزدیکی در روز سوم پریود انجام شود و مدت پریود این خانم 7 روز باشد شما میگویید که در زمان پریود بارداری ممکن نیست ولی حالا از شانس بد این خانم بارداری صورت بگیرد (طبق همان موارد خاص وکم که خودتان هم گفتید ) آیا به خاطر باردار شدن آن خانم خونریزی پریود از همان روزی که نزدیکی (لقاح) انجام شده متوقف میشود یا تا اخر 7 روز ادامه می یابد البته من این سوال را قبلا هم پرسیده بودم و کاربر دیگری به اسم (badoomak) جواب دادند که خونریزی قطع میشود ولی در بعضی از خانمها تا اخرین روز ادامه مییابد حالا اگر فرض دوم را برای این خانم در نظر بگیریم و در همین خانم خون ریزی تا آخر 7 روز پریودش ادامه یابد آیا به خاطر باردار بودنش مقدار خونریزی( کمی-زیادی) تغییر میکند یا به همان صورت قبل است
اگه بارداری صورت بگیره (فرض کنیم همون سوم سیکل باشه) اونوقت سلول تخم در آندومتر (البته اگه آندومتری باشه چون در تایم پریود آندومتر تخریب میشه) لانه گزینی میکنه و از همون لحظه شروع میکنه به تولید پروژسترون. با افزایش پروژسترون رحم پایدار میشه و خونریزی به لحاظ تئوری و روی کاغذ بایستی کاهش پیدا کنه حالا من میگم اگه از اون لحظه ای که پروژسترون تولید میشه، این مقدار تولید، بتونه اون کاهش پروژسترونی که در 3 روز قبل اتفاق افتاده رو جبران کنه، خونریزی قطع میشه و اگه جبران نکنه ممکنه خونریزی و لکه بینی در ادامه ی همون پریود وجود داشته یاشه.
با وجود تمام این فرضیات و در صورت بارداری در ایام پریود (که بسیار بسیار نادر هست)، خونریزی در همون سیکل کاهش پیدا میکنه (ممکنه قطع بشه یا نشه)
و در سیکل های بعدی قطع خواهد شد.
من در روز 20 مهر ماه با همسر رابطه مقعدی با کاندوم داشتم . اما به خاطر اطمینان از روش اورژانسی استفاده کردم که خیلی کامل ودرست انجامش ندادم . خلاصه در روز 6 آبان پریود شدم و مثل همیشه بود و تا یک هفته خونریزی داشتم . از حدود یک هفته پیش قرص چای سبز استفاده میکنم واسه کاهش وزن . از زمانی که از این قرصا استفاده میکنم صبحا تهوع دارم . البته روزه پنج شنبه که میشد18 آبان من از تست بیبیچک استفاده کردم که دوبار شب انجام دادم و یه بار صبح ناشتا .که هر سه بار جوابش منفی بود .
حالا با این وجود میترسم و استرس دارم که تهوع های صبه علائئم باردری باشه ..
خیر جای نگرانی نیست ، اگه با دقت سوالتون رو توی سایت سرچ کنید جواب خودتون رو دریافت میکنید. آخه کیو دیدین از رابطه مقعدی اونم با کاندوم …
من 23 سال دارم و پریود نامنظمی دارم ماه پیش یه رابطه ی جنسی داشتم که در حد آمیزش آلت ها و یه کم از پشت بود یعنی 4 روز پس از پریودم
من قرص دیان به همراه پرژسترون مصرف می کنم و طی سونو گرافی که داشتم کیست های ریز زیادی دارم
فکر میکنم در حین رابطی کمی از پیش آب به آلت تناسلی من مالیده شد الان 7 روز است که از اتمام قرص ها میگذره اما من پریود نشدم میخواستم ببینم احتمال بارداری هست یا خیر خیلی اضطراب دارم در صورتیکه پزشک معالجم گفته ممکنه با خوردن قرص ها پریود نشم. در ضمن نافم درد میکنه و یبوست هم دارم و مشکل معده زخم اثنی عشر و دستگاه گوارش هم دارم آیا دلیل ناف درد من میتونه به خاطر رابطه از عقب بوده باشه یا یبوست؟
سیپروترون کامپاند (با نام تجاری دیان) یه نوع قرص ضد بارداریه و اگه سر وقت مصرف کردین از بارداری جلوگیری میکنه.
اون درد در ناحیه ی شکم ممکنه مربوط به یبوست و مشکل معده باشه.
سیکل شما نامنظمه و تاخیر در پریود جای تعجبی نداره.
بنابراین منتظر پریود بمونید و اگه این تاخیر از 10 روز بیشتر شد به پزشک مراجعه کنید.
من بعد اینکه 7 روز پریودم عقب افتاد ، بیبی چک استفاده کردم که مثبت شد ولی یه خط کمرنگ و یه خط پر رنگ . آخرین پریودم 13 مهر بود ، دوره های پریود من از 30 روز بیشتره و تقریبا منظم هم نیست . این ماه قرص لتروزول از روز 3 پریود شبی 2 عدد مصرف کرده بودم . 20 آبان به دکتر مراجعه کردم واسم آزمایش BHCG Titer نوشت که نتیجه 412 IU/L شد . دکتر بهم گفت که اگه لکه بینی یا خونریزی یا درد زیر شکم داشتی دوباره مراجعه کن ، گفت که احتمال داره لقاح دیرتر اتفاق افتاده باشه بخاطر همین عدد پایینه . 6 آذر هم واسم سونو گرافی شکمی نوشت .
چند روزی هم هست که قسمت زیر شکم یه حسی دارم ولی دردناک نیست ، لکه بینی یا خونریزی هم تا امروز نداشتم .سینه هام دردناک شدن ، کمی هم کمردرد دارم ،حالا با این علائم و با توجه به نتیجه آزمایش، حاملگیم میتونه طبیعی باشه ؟ امکان داره حاملگی پوچ یا خارج رحمی باشه؟ اگه باشه چه جوری درمان میشه ؟ باید جراحی بشه؟
اگه از اولین روز آخرین پریود (LMP) بخوایم تیتر HCG رو بسنجیم با توجه به اینکه در هفته ی 4 – 5 بارداری هستین مقدار تست شما آنچنان هم کم نیست. بنابراین فعلا بارداری خارج رحمی و بارداری پوچ رو از ذهنتون بیرون کنید تا زمان سونو فرا برسه.
سلام.چند روز بعد از عمل واریکوسل نباید نزدیکی صورت بگیره؟اگر مرد نزریکی داشته باشه ایا میتونه باعث ناباروری یا تشدید ناباروری ویا ضعف اسپرم در طول زمان بشه؟
1. اینکه چند روز بعد از عمل میشه نزدیکی کرد رو جراح مشخص میکنه ولی اگه مشکل خاصی نباشه عموما 2 هفته بعد از عمل میشه انزال کرد.
2. تعدد نزدیکی در طول زمان ارتباط خاصی با ناباروری نداره.
من بعد از نزدیکی با همسرم برای پاک کردن و شستن زیر دوش حمام میروم تازگیا خیلی وسواس پیدا کردم که آن هم به خاطر ترس از باردار شدن است و گاهی حتی 1 ساعت مشغول شستن خود هستم که مبادا اسپرم روی بدنم بماند و بعد از بیرون آمدن از حمام از طریق آب شستشو که در روی بدنم است به داخل دستگاه تناسلی نفوذ پیدا کند و باعث باردار شدنم بشود میخواستم بپرسم که ایا از این طریق که من گفتم میشود باردار شد یا نه ؟ در ضمن بگویم که من فقط در این زمینه وسواس دارم که ناشی از ترس از بارداری زود هنگام است در موارد دیگر چنین وسواسی را ندارم
با سلام نه ربطی به بارداری نداره شما که اینقدر برای باردار نشدن حساسیت به خرج میدهید خوب از یه روش مطمئن جلوگیری استفاده کنید این همه استرس هم خوب نیست از کاندوم یا قرص و… استفاده کنید
معمولا پریود من منظم هست و 22 یا 20 هر ماه…آخرین بار 22 مهرماه پریود شدم و 16 آبان یه رابطه داشتم با دخول و ریختن منی در واژن
دوتا قرص hd خوردم اما 3 ساعت بعد تهوع شدید داشتم و حالم بهم خورد حالم به شدت بد شد بطوری که از خوردن 2 قرص دیگه خودداری کردم

الان نگرانم
امکان بارداری باتوجه به زمان تخمک کذاری چند درصد هست؟؟هنوز راهی هیت؟؟؟معده من به hd و ld سازگار نیست قرص دیگه ای هست؟؟؟

اصلا تو دوران پر خطر تخمک گذاری نبودید که قرص خوردید ولازم هم نبود .میتونید از قرص لوونرژسترول استفاده کنید دوتا رو باهم بخورید حالت تهوع هم نمیده .وسعی کنید زیاد از روش اورژانس استفاده نکنید چون ریتم هورمونها رو بشدت بهم میزنه واز روش مطمئن جلوگیری استفاده کنید
من 28 سالمه مجرد هستم مدتی دچار این علائم شدم: ریزش مو،گر گرفتی،بهم ریختگی پریود،اضافه وزن بصورت هفتگی ،حس خفگی ،ورم گلو،افت قند و فشار،سرگیجه ،وعصبی بودن مدام ،گاهی پر اشتهایی گاهی بی میل به غذا،خواب بسیار کم و نا ارام به همین دلیل به پزشک مراجعه کردم ازمایش کامل هورمونی و خون دادن من دوفته پیش نزدیکی داشتم و8 روز پیش پریود شدم 4 روز با خونریزی شدید بود وقطع شدولی روز5 افت شدید فشار که 7بود وقندم 80 ساعت 7 بعد از ظهر بعد از ناهار و مصرف اب میوه امروز که روز8 پریوده ولی بازم سرگیجه عدم تعادل و بقیه علائم ذکر شده هست و ایا من باردارم
با سلام مجموعه علایمی که ذکر کردید بیشتر به مشکل هورمونی وضعف برمیگرده تا بارداری.بهتره نتایج اززمایشات هورمونی رو بذاری تا بهتر بتونیم کمکت کنیم
من و نامزدم در روز 22 پریودی با هم رابطه داشتیم و هنگام انزال فکر کنم مقداری از مایع به اطراف واژن ایشان برخورد کرد ولی سریعاً به حمام رفته و شستشو انجام دادند. حالا می خواستم بپرسم امکان خطر است؟
احتمال بارداری وجود داره.
تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
من و نامزدم تقریبا یک هفته بعد از پریودی ایشون باهم رابطه داشتیم که از کاندوم هم استفاده کردم و منی هم خارج از بدن ایشون تخلیه شد باز با اینحال روز بعد از روش اورژانسی استفاده کرد 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگه خورد اما الان تقریبا 12 روز می گذره و هنوز پریود نشدند معمولا بعد از 7-8 روز از مصرف اورژانسی پریود می شدند اما اینبار نگران کننده شده می تونید دلیلش رو بگید ممنون .
روش اورژانسی رو به طور صحیح استفاده کردین بنابراین بارداری صورت نگرفته و جای نگرانی نیست.
مصرف قرص ممکنه پریود رو جلو بندازه ممکنه هم با تاخیر رخ بده؛ پس منتظر بمونید.
يه سوال دارم توي دوران حاملگي در ماه 3 سوم يا دوم مقدار هورمون hcg در حدي هست كه در بي بي چك نشون داده بشه چون ميگن بعد هفته 12 هورمون مياد پايين ؟
کاهش هورمون HCG بعد از هفته ی 9 – 12 رخ میده اما مقدار اون کماکان زیاده و بی بی چک هم نشون میده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهار =