سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری چهل و یکم

majid majid
6 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
من ماه پيش پس از اتمام قاعدگيم هر روز نزديكي داشتم ولي اين ماه برعكس هميشه 5 روز زودتر پريود شدم ولي كمردرد و شديد و كلا~ علائم پريودو با وجود اينكه تمام شده باز دارم به نظر شما مي تونه نشونه بارداري باشه
اگه پریود شدین و مثل همیشه بوده که دیگه بارداری منتفیه
من 21ساله هستم پریودم نامرتب هست .سیکل 35-31روره.اخرین خونریزی ام در تاریخ 22/8/91.همیشه7رو زه هستش2رو ز بعد یعنی تاریخ 2/9/91 وتاریخ3/9/91با نامزدم رابطه بر قرار کردم که با دخول بود و بدون کاندوم و لیاب منی ایشون روی شکمم ریخته شد هنکام انزال بیرون کشید ن.2بار تکرار داشتیم که کامل شست وشو کرده و با پوزش اد رار هم انخام شد .من هنوز پریود نشد ه ام ایا حامله ام؟خیلی استرس دارم خیلی.مقد اری هم ترشح سفید د ارم.
در سیکل نامنظم هیچ چیز مشخص نیست و برخورد پیشاب به واژن هم میتونه بارداری رو نتیجه بده.
البته شما در هر رابطه دو مرتبه دخول داشتید و انزال اول که رخ بده منی باقیمونده برای دخول بعدی هم میتونه وارد واژن بشه و اینکه نامزدتون منی رو روی شکم یا روی کمد! یا زیر فرش!! تخلیه کردن بارداری رو منتفی نمیکنه.
تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا وضعیتتون مشخص بشه.
خانم بنده دوره قاعدگي نامنظم داره وحدو 3هفته ميشه كه پريودشون تاخير داره البته تو يه دوره اي به خاطر شرايطي روحيشون تا2ماه تاخير داشتن. حدود 2ماه پيش ما يه رابطه البته محافظت شده داشتيم الان اينهمه تاخير علتش چي ميتونه باشه؟
نكنه ما بخوبي از روش پيشگيري استفاده نكرديم چون35روز پيش ايشون صبح حالت تهوع داشتن اين ميتونه نشانه بارداري باشه؟
البته ايشون دارن دارو مصرف ميكنن (ويتامين وآهن بخاطر ريزش موهاشون)
اگر به خوبي نتونستيد پيشگيري كنيد كه احتمالش وجود داره اما شما خيلي كلي داريد توضيح ميديد.
اولا بايد بگيد با چه روشي جلوگيري كرديد؟ بعد بگيد چندمين روز سيكل همسرتون بوده؟ آيا بعد از دوماه پيش، ديگه رابطه نداشتيد؟
گفتيد 3 هفته پريودشون عقب افتاده و با توجه به اينكه 2 ماه پيش رابطه داشتيد، اگر فرض كنيم بعدش ديگه رابطه هم نداشتيد؛ من هر طور حساب ميكنم بايد بعد از رابطتون ايشون پريود شده باشند يا اينكه بيشتر از 3 هفته پريودشون عقب افتاده باشه.
حالا بريد و به تاريخ ها بيشتر دقت كنيد. اگر بعد از رابطتون ايشون پريود شدند احتمال بارداري منتفيه.
اگر نشدند يا اگر بعدش رابطه داشتيد تاريخ دقيقش رو با تاريخ شروع پريود قبليشون مقايسه كنيد ببينيد در زمان پرخطر بودند يا نه.
براي اطمينانتون توصيه ميكنم آزمايش بديد. ضمنا الان ديگه اونقدر از رابطتون گذشته كه بطور قطع ميتونيد از بيبي چك استفاده كنيد و از نتيجش مطمئن باشيد.
من در اولین روز بعد از پایان پریودی با نامزدم رابطه داشتم و رابطه جنسی در دو نوبت صورت گرفت و بعد از انزال نوبت اول من ادرار کردم و آلت خود را شستم! بعد از آن در هنگام شروع نوبت دوم احساس کردم که دور و بر آلت لزج است! آیا با این اوصاف و عدم استفاده از کاندوم امکان در ابتدا رابطه دوم داره خطری باشه؟
در صورتیکه پریودشون منظم باشه امکان بارداری نیست
اما شما که تصمیم بارداری ندارید بهتره بیشتر دقت کنید و برای اطمینان از کاندوم هم استفاده کنید
من 35 روز پیش نزدیکی داشتم محافظت نشده بود و از روش اورژانسی درست استفاده کردم.تو این مدت 2 بار آز بتا دادم که منفی بود و جواب یکی 1.8 و یکی 1.5 بوداخرین آز رو 2 روز پیش دادم.هنوز پریود نشدم.میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
من الان ترشحات واژنم زیاد شده نسبت به قبل,غلیظ و بی رنگ و بی بو هستند.این ترشحات به استفاده از قرصا برمیگرده یا دلیل دیگه ای داره؟؟؟
و اینکه من در ناحیه ی گردن و کتف و شانه احساس درد و کوفتگی مداوم و خفیف دارم,این علائم دلیل بر بارداری خارج از رحمی نیست؟؟؟؟؟
البته دیگه هیچ نشانه ای از بارداری ندارم,یعنی خونریزی و تهوع و اینجور چیزا به هیچ وجه ندارم.
با توجه به استفاده صحیح از روش اورژانسی و جواب آز بتا بارداری منتفیه
بهتره به خودتون تلقین منفی نکنید!
من و نامزدم در ماه گذشته نزدیکی مشکوک داشتیم و از قرصهای لونور استفاده کردیم بعد از 24 ساعت از آمیزش ا عدد و 12 ساعت بعد هم یک عدد ،نامزد من بعد از 7 روز از استفاده از قرص و یک هفته قبل از زمان پریود بعدیشون با لکه بینی و بعد خونریزی پریود شدن و با توجه به نزدیک بودن زمان پریود خودشون به آخرین روز این پریود ناخواسته تقریبا 14 روز خونریزی یکنواخت داشتن روزهای اول با خون سیاه رنگ و بعد عادی شد…..بعد از این وضعیت در ماه بعدی و تقریبا 7 روز بعد از آخرین روز دوره شون نزدیکی مراقبت شده داشتیم و ایشون دقیقا در روز 21 بعد از پریود قبلی مجددا پریود شدن با لکه بینی شروع و مثل همیشه با خونریزی شدید در 3 روز اول و ادامه داشتن فقط تنها تفاوتی که داشت از روز 5 به بعد فقط لکه بینی بود و خونریزی نداشتن در روز 6 این دوره هم نزدیکی مراقبت شده داشتیم
ایشون دوره منظم 28 روزه دارند یعنی 21 روز پاک و 7 روز خونریزی که 3 روز اول شدید و بعدا کمتر میشه
نزدکی بدون دخول بوده و ایشون هم باکره هستند
قبل از تماس آلت با واژن از کاندوم استفاده می کردیم
اما ایشون یک هفته بعد از آخرین نزدیکی دل درد نسبتا شدیدی گرفتند و به همراه اون خستگی کم و سر درد خفیف و سرگیجه
ایشون قبلا هم بعداز نزدیکی حدود 2 روز بعد در ناحیه شکم احساس درد میکردند
ایشون بعد از 11 روز از آخرین نزدیکی تست بی بی چک استفاده کردند و منفی بود
می خوام بدونم آیا دلیل این دل درد و بقیه علایم میتونه باردار شدن ایشون باشه؟
یا دلیل دیگه ای داره چون قبلا دل درد می گرفتند اما نه به این شدیدی ولی علایم دیگه این دفعه را نداشتند
می تونه عوارض همون قرص اورژانسی باشه ؟
چون دوره ما قبل آخر شون 14 روز طول کشید
با خونریزی کم و پیوسته
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن تاریخ پریود بعدی ایشون 15/10/91 هست
با توجه به توضیحاتتون و پریود شدن ایشون بارداری منتفیه
تغییر زمان و نوع پریودی می تونه بخاطر مصرف قرص اورژانسی باشه
اگه دل درد های ایشون ادامه پیدا کرد بهتره برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنند
قرار نیست که هر گردی گردو باشه!
دکتر در ابتدا این بحث گفتن اسپرم در محیط بین نیم تا 4 ساعت زنده خواهد بود
شمامیگید تو محیط خشک زنده نمی مونه اما!
اصن سوال من این نیود! من پرسیدم آیا امکان پذیر هست برای اسپرم تا از یک شی یا دستی که خشکم هستش بتونه به دست یا شی خشک دیگه که باهاش تماس پیدا میکنه منتقل بشه ؟یا خیر!
لطفا با توجه به گفته ی دکتر پاسخ بدید تا جواب متناقض نشه! بهرحال بنده دارم تحقیق میکنم و الان سر در گم شدم این وسط!
اسپرم برای ادامه زندگی نیاز به ماده غذایی داره و بدون اون نمیتونه زیاد زنده بمونه!
بعد بهتره بدونید توی هر بار انزال میلیون ها اسپرم تخلیه میشند که از اونها فقط تعداد کمی به نقطه پایان می رسند و بقیه می میرند!
من برای عقب انداختن پریودم از دو هفته قبل از تاریخ پریودم شروع به خوردن قرص rokin کردم و بعد از دو هفته مصرف قرص ، رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم. بعد از خوردن یک دوره 21 تایی از قرص روکین الان 3 روز هست که خوردن قرص و متوقف کردم ولی هنوز پریود نشدم. آیا خطر حاملگی وجود داره؟
در صورتیکه از روز اول پریودیتون و به طور منظم قرص رو استفاده کرده باشید امکان بارداری نیست
من 24 سالمه در روز 13 قائدگی رابطه ی نزدیک انجام دادم که با دخول انجام شد ومنی بیرون ریخته شد ولی ترس من از اینکه شاید کمی ریخته شده است چهار ساعت بعد از قرص اورژانسی لونژیل دو تا راهمزمان استفاده کردم تاریخ نزدیکی 28 اذر بود وتا امروز پریود نشدم .اخه گفتن بعد از مصرف قرص اورژانسی یه هفته بعد خونریری اتفاق می افتد
روش اورژانسی درست استفاده شده و از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
اون “گفتن” زیاد مهم نیست! در مواردی تاخیر هم رخ میده.
منتظر پریود بمونید. جای نگرانی وجود نداره.
من تصمیم به بارداری دارم، به علت داشتن pco دکتر به من قرص کلومیفن تجویز کرد. گفتن از روز 5 پریود روزی دو تا مصرف کنم و همینطور بعد از پریود یک روز درمیان رابطه داشته باشین. طبق دستور پزشک انجام دادم. دو تا سوال خدمتتون داشتم:
سوال اولم در مورد اینه که بعد از اتمام پریودم دردهای شدیدی زیر دلم واطراف تخمدانم (تا الان که دو روز به موعد پریدم مونده) دارم، به نظرتون از چی میتونه باشه؟
سوال دومم اینکه سه روز مونده به موعد پریودم از بی بی چک استفاده کردم منفی بود، به نظرتون زود استفاده کردم یا خدای نکرده احتمال بارداریم منتفیه؟!!!
1. کلومیفن محرک تخمک گذاری هست و درد در ناحیه ی شکم ممکنه به خاطر مصرف اون و رهاسازی تخمک باشه.
2. بی بی چک رو 3 هفته بعد از نزدیکی تست کنید، قبل این تایم جواب کاذب میده.
من با همسرم در دوران عقد رابطه برقرار کردیم که موجب پاره شدن پرده من گردید و خونریزی هم به مقداری وجود داشت،نه من و نه همسرم نمیدانیم که آب منی داخل واژن من شده است یا نه،در صورتی که پرده من هم پاره شد و خونریزی نیز داشت،بعد از مراجعه به دکتر زنان تشخیص دادند که قسمت 6و 7 پرده من پاره شده است،آیا با این حال که خونریزی داشتم و این مقدار از پرده پاره شده است در صورت ریخته شدن منی در واژن،من باردار شده ام یا خیر؟6 روز از زمان نزدیکی میگذرد
چطورهمسرتون متوجه نشدن که منیشون داخل واژن شماتخلیه شده؟!!!!!!!مگه ممکنه؟به هرحال اگه رابطه شما درزمان پرخطربوده باشه احتمال بارداری بلاست ولی اگردراون زمان نباشه احتمالش کمه لازم به ذکره که بگم غیرممکنم نیست بهتربود رابطه محافظت شده برقرار میکردید البته اگه قصد بچه دارشدن ندارید.برای اطمینان آزمایش بتا بدید.
روش وی ای اف براتعیین جنسیت چنددرصدموفقیت امیزاست وهزینه ان بالاست یانه؟
روش IVF برای تعیین جنسیت تقریبا 100% موفقیت آمیزه اما ریسک بالایی داره چون هم درد زیادی رو باید تحمل کنی و هم احتمال چند قلویی خیلی بالاست و در کنار اینها ممکنه بارداری اصلا صورت نگیره و…

هزینه تقربا 5-6 میلیون تا جایی که من خبر دارم

من 26سال دارم نزدیک دوسال است ازدواج کردم درهفت روز هفته ممکنه 5یا6روز باهمسرم نزدیکی داشته باشم میخواستم بدونم این موضوع واسه کیفیت اسپرم تاثیری داره یانه؟یاواسه بارداری مشکل سازمیشه یانه؟سوال بعدی که دارم اینه که همسرم بادفتق داره ولی واسش مشکل سازنشده میخواستم بدونم بادفتق واسه بچه دارشدن مشکلی داره یانه؟
اگه تصمیم به بارداری ندارید که مشکلی نیست
اما اگه قصد بارداری دارید بهتره در روزهای تخم گذاری نزدیکی یک در میان باشه
در مورد سوال دیگرتون هم باد فتق به معنی بیرون زدن یکی از احشا از محل خود هست که می تونه یکی از عوامل ایجاد کننده آن جابه جایی اجسام سنگین باشه
حالا منظور شما کدام اندام همستون هست؟ولی هر کجا هست باید سریعا درمان کنند
سلام 26 ساله هستم و سیکل قاعدگی نامنظمی دارد-پریودهای من 7 روزه هستند
روز 8 آذر پریودم شروع شده و 28 آذر با نامزدم رابطه سطحی با کاندوم داشتیم که متاسفانه چند بار کاندوم خارج شده بود و متوجه نشدیم و مایع پیشاب چند باری با بدن من تماس داشت ولی منی اصلا تماس نداشت
با توجه به اینکه انزال جند بار اتفاق افتاد و من به وجود اسپرم شک داشتم 1 ساعت بعد از رابطه 1 قرص اچ دی خوردم و آگاهی از روش اورژانسی نداشتم و تا 26 ساعت آینده چند قرص اچ دی را به طور نامنظم مصرف کردم
بعد که در سایت شیوه اورژانسی را آموختم حدود 29 ساعت بعد از رابطه 2 عدد و 12 ساعت دیگر 2 عدد اچ دی مصرف کردم و این روش را تا 3 روز ادامه دادم و ترس از بارداری باعث شد در روز سوم 5 قرص بخورم
آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟با توجه به نزدیکی در روز 20 سیکل و استفاده از روش اورژانسی آن هم اول به صورت نامنظم و بعد منظم احتمال چقدر است؟تا چند روز ممکن است به خاطر قرص ها پریودم عقب بیفتد؟
شما متاسفانه دوز خیلی زیادی از اچ دی رو اونم در یک روز مصرف کردین
احتمال بارداری با پیشاب خیلی ضعیفه و اینکه شما تقریبا در دوره پرخطری هم نبودید و میشه گفت احتمال بارداری صفر هست فقط با توجه به مصرف این همه کنتراسپتیو تاخیر پریودی ممکنه یکم طولانی بشه
نگران نباشین…
من 6 مهر رابطه اي داشتم كه زمان پريودم هم 15 مهر بايد ميشدم از پشت كلا هيچ دخولي انجام نشد ولي پيش اب نامزدم رو ديدم نميدونم كه به واژن رسيده يا نه!اون شب ديگه ديونه شدم 2 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دي خوردم و 12 ساعت بعدش 1 اچ دي خوردم 7 روز بعد پريود شدم باز هم استرس داشتم تا ماه بعد 15 رفتم ازمايش خون دادم از يه دستم مقداري خون گرفت كافي نبود از اون دستم هم گرفت كه جواب ازمايشم 5 شد يعني منفي باز هم منه خنگ ميگم نكنه اون تست خونم كه از دوتا دستم گرفته اشتباه شده ماله منو تو مال يكي ديگه ريخته اصلا مال يكي ديگه رو ازمايش كرده اخ اخ ديونه شدميعني در اين حد ادم توهمي هستم
ماه بعد كه ميشه اذر 12 پريود شدم 2روز جلوتر حالا اين ماه دارم ميميرمو زنده ميشم كه ايا حاملم نيستم يعني پريود ميشم ديگه هم نميتونم از خون بدم حتما از استرس ميميرم ببخسيد توروخدا يه جواب بهم بدين اروم روحم بشه تو اين 3 ماه شايد 40 دفعه خواب حاملگي دادم زير چشمم همش نبض ميزنه بسگي عصبي شدم.
این همه نگرانی شما برای بارداریه؟؟؟!!!!!!آخه لزومی نداره اینقدر استرس داشته باشی.شما1رابطه اونم ازپشت داشتی حتی نمیدونی پیشاب به واژنتون رسیده یا نه(البته بگم احتمال بارداری باپیشاب خیلی پائینه) بعدشم که پریود شدی بازشک داشتی رفتی آزمایش دادی اونم جوابش منفی بوده ماه بعدشم مجددپریود شدی.1دفعه رابطه ازپشت و2بارپریود تواون شرایط باید شک شما به یقین تبدیل میشد که بارداری درکارنیست.ومنم به تودوست خوبم میگم که بارداری با عمل دخول صورت میگیره ولاغیر.
استرسو ازخودت دورکن عزیزم موفق باشی.
من 16 اذر پریود شدم ومیشه گفت پریودهای منظمی دارم ودر تاریخ 28 اذر قرص اورژانسی مصرف کرده وتا امروز پریود نشدم(پریود به خاطر خوردن قرص)می خواستم بدونمپریود من در دی ماه زمتعویق می افتد؟و با خوردن قرص اورژانسی پرا پریود نشدم؟تاریخ تخمک گذاری من چه تاریخی اتفاق می افتد؟
عزیزم بارها گفته شده با خوردن قرص اور ژانس پریود نا مرتب میشه اگر لوونورژسترول خوردید (نوع اورژانس رو نگفتید)ممکنه تا زمان اصلی پریود بعدی پریود نشید نگران نباشیدتا 16 دی ماه صبر کنید اگر از این زمان یک هفته بگذرد نگران کننده است اگر 30 روزه پریود میشید حدود2دی تخمکگذاری دارید(البته صددرصد نیست)
م من در تاریخ 2دی نزدیکی داشتم (محافظت نشده)اما دخول انجام نشد اما من از ترس اینکه برخوردی به وجود اومده باشه در روز بع ساعت 7 غروب از روش ارژانسی استفاده کردم .در مطالب نوشته شده بود که 7روز بعد از استفاده از روش ارژانسی امکان پریود فرد وجود داره (من هر ماه 13 با یک یا دو روز تاخیر پریود میشم) امروز 8 دی و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم! یکم علائم پریو رو دارم اما میترسم که علائم بارداری باشه!! مثلا زیر دلم سفت شده یا کمی خسته ام.سعی میکنم آروم باشم اما متاسفانه استرس دارم!! لطفا راهنماییم کنید ممنون .و میخواستم بدونم موقع نزدیکی در زمان تخمک گذاری بوده رحمم یا نه؟ در تاریخ 2 دی
اگر از روش اورژانسی به شکل صحیح استفاده کرده باشید مشکلی پیش نمیاد
* تاخیر در پریود هم از عوارض مصرف همین قرص هاست
نگران نباشید پریود میشید
من 24 آذرماه با نامزدم رابطه داشتم. مایعی که قبل از منی از مرد خارج میشه روی واژنم ریخت.
من باید 6 دی پریود میشدم اما تا امروز که 8 دی ماهه نشدم و هیچ علایمی هم ندارم.
به نظرتون چقدر احتمال داره من باردار باشم؟ با توجه به تاریخهایی که بهتون دادم میشه برم آزمایش خون بدم؟ الان جوابی که بهم میده 100 درصده؟
برای اینکه بشه جواب بهتری داد باید می گفتید روز چندم سیکلتون رابطه داشتید و بگید پرودتون چند روزست .
احتمال بارداری با پیش آب هست اما به نظر من 2-3 روز دیگه صبر کنید اگر نشدید برید آزمایش بدید .
من در تاریخ ۲ دی‌ پریود شدم ۶ دی‌ با همسرم نزدیکی‌ داشتم می‌خوام باردار بشم ، پس از رابطه من دچار لکه بینی‌ شدم یه سری از حالت‌های اولیهٔ باردار شدنو دارم مثل شکم درد و حساس شدن به بو در این شرایط احتمال باردار شدنم چقدره ؟؟ لطفا جواب بدید بعد از ۳ سال می‌خوام بچه دار بشم
برای بار دار شدن باید در زمان تخمک گذاری رابطه داشته باشید
زمان تخمک گذاریم معمولا 14حدود رو قبل از شروع پریود بعدیتون هست
برای تعیین زمان باید بگید دوره پریودتون چند روزست
من 21 سالمه…بخاطر داشتن کیست تخمدان 4 دوره قرص با تجویز پزشک…خب بخاط مصرف قرص ها تاریخ خاصی پریود میشدم….و دکترم گفته بود تخمدان هام تنبلن…
من آخرین دوره ک قرص رو قطع کردم رابطه داشتم اما اصلا دخولی صورت نگرفت…اما حس میکنم فقط پیش آب مالیده شد روی واژنم…
من بعد از این ماجرا خب بخار قرصا دو روز بعد از رابطه پریود شدم خونریزیمم مث همیشه…بعدش دیگه اوون قرصامو نخوردم و الان 7 روز از تاریخ پریودم میگذره و نشدم Sad
دارم روز ب روزم چاق میشم Sad
امکان حاملگی هست؟؟؟چند در صد؟؟؟
شما بعد از رابطه پریود شدید و بعد از پریود هم رابطه نداشتید ، پس احتمال حاملگی برای شما صفره
و هیچ دلیلی برای نگرانی نیست
استرس رو از خودتون دور کنید
موفق باشید
سالمه و قاعدگی نامنظم دارم
8 آذر پریود شدم و 28 آذر یعنی روز 20 سیکلم رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم البته با کاندوم بود ولی متاسفانه چند بار خارج شده بود و متوجه نشده بودیم و پیشاب ایشون با من تماس داشت
آب منی اصلا نریخت ولی به خاطر اینکه چند بار انزال صورت گرفت به وجود اسپرم شک داشتم
1 ساعت بعد رابطه 1 قرص اچ دی خوردم و 4 ساعت بعد یکی دیگه واسه ایمکه روش اورژانسی رو بلد نبودم تا 26 ساعت بعدش چند تا قرص خوردم و بعد که توی سایت روش اورژانسی رو یاد گرفتم حدود 26 ساعت بعد رابظه 2 اچ دی و 12 ساعت دیگه 2 تا دیگه خوردم و این کارو 3 روز ادامه دادم و روز سوم به خاطر ترس از بارداری 5 تا خوردم
میخواستم بدونم با همه این شرایط بازم امکان بارداری هست؟
با توجه به اینکه روش اورژانسی رو بعد از خوردن نامنظم قرص و بعد 26 ساعت انجام دادم
الان 7 روز از خوردن قرص میگذره و هنوز پریود نشدم
دوست محترم با خوردن این همه قرص هورمون زیادی رو وارد بدنتون کردید
در ضمن جواب پست شما قبلا داده شده
شاید خودتون دقت نکردید
بهر حال بارداریه شما منتفیه
و با خوردن این همه قرص مطمئن باشید حسابی پریودتونو نا منظم کردید
استرسی نداشته باشید
و این عقب افتادن کاملا طبیعیه
لطفا از قرص اچ دی هم ترجیحا استفاده نکنید
یا از ال دی استفاده کنید یا لوونورژسترول
من 21 سالمه…بخاطر داشتن کیست تخمدان 4 دوره قرص با تجویز پزشک…خب بخاط مصرف قرص ها تاریخ خاصی پریود میشدم….و دکترم گفته بود تخمدان هام تنبلن…
من آخرین دوره ک قرص رو قطع کردم رابطه داشتم اما اصلا دخولی صورت نگرفت…اما حس میکنم فقط پیش آب مالیده شد روی واژنم…

من بعد از این ماجرا خب بخار قرصا دو روز بعد از رابطه پریود شدم خونریزیمم مث همیشه…بعدش دیگه اوون قرصامو نخوردم و الان 7 روز از تاریخ پریودم میگذره و نشدم Sad
دارم روز ب روزم چاق میشم Sad
انقدم استرس دارم دو هفتس ک آرزوی مرگ میکنم…
امکان حاملگی هست؟؟؟چند در صد؟؟؟

دوست عزیز این قرصا نقش جلوگیری رو داره پس دیگه ارتباط داشتن اونم در این حد مشکلی ایجاد نمیکنه!
وقتی هم بعد از اون پریود شدید پس قضیه رو کاملا روشن میکنه
اگر فردی باردار باشه حتی اگر خون ریزی هم داشته باشه خون ریزی غیر عادیه و مثل همیشه نیستش!
ضمنا چاق شدنتونم بخاطر همین قرصای هورمونیه
روی هر فرد یه جور اثر میذاره
و اکثرا چاق کنندس
من از مهرماه تا الان هر ماه 16 پریود میشم ومیشه گفت پریودهای منظمی دارم
.در تاریخ 28 اذر نزدیکی داشتم وترس من از اینکه اب منی ریخته شده باشه بعد
از پنج ساعت دو تا قرص اورژلنسی لونژل را دوتا راهمزمان استفاده کرده وفکر
کنم نزدیک تخمک گذاری بودم ایا باخوردن قرص خطر رفع شده؟یانه وسوال بعدیم
اینه ایا جلوی تخمک گذاری رو میگیره؟چرا تا الان بعد از مصرف قرص پریود
نشدم؟یعنی در دی ماه من یک بار پریود میشم؟من باید در 16 دی پریود بشم
وخونریزی به خاطر مصرف قرص اورژانسی لونژیل تا امروز انجام نشده خیلی استرس
دارم
به خاطر استفاده از روش اورژانسی خطر حاملگی رفع شده (این روش درصد بالایی باعث جلوگیری از حاملگی میشه)
به خاطر مصرف قرص ممکنه پریودتون جلو یا عقب بیوفته که از اثرات همین قرص هاست ، پس نگران نباشید
من در تاریخ ۲ دی‌ پریود شدم ۶ دی‌ با همسرم نزدیکی‌ داشتم می‌خوام باردار بشم ، پس از رابطه من دچار لکه بینی‌ شدم یه سری از حالت‌های اولیهٔ باردار شدنو دارم مثل شکم درد و حساس شدن به بو در این شرایط احتمال باردار شدنم چقدره ؟؟ لطفا جواب بدید بعد از ۳ سال می‌خوام بچه دار بشم
دوست عزیز بارداری در 6دی یعنی چهارم پریودتون(اگردرست متوجه شده باشم)اتفاق نمی افته لکه بینی هم میتونه به این دلیل باشه که هنوز پریودتون کامل تموم نشده بوده(بایدذکر میکردید دوره هاتون چند روزه است وچندروز خونریزی دارید) اگر پریودتون این دفعه مثل دفعات قبل از نظر زمان وتعداد روزهای خونریزی بوده باردار نیستید ولی اگر فقط لکه بینی بوده یا روزها خیلی کمتر بوده باید از نظر بارداری بررسی بشید پس موارد ذکر شده را کامل توضیح دهید تا بهتر راهنمایی شوید در ضمن بفرمایید ماه قبل پیشگیری داشتید ؟
با همسرم رابطه جنسی داشتم و ایشون از کاندوم استفاده میکنن ولی بعد از اینکه ارتباط ما تموم شد روی کاندوم مایه سفید و شاید پنیر مانندی رو کاندوم بود ولی کاندوم پاره یا سوراخ نبود میخواستم بدونم اون چی بود میترسم حامله بشم زود جواب منو بدین در ضمن من سندرم تخمدان پلی کیستسک دارم و فقط با خوردن این پریود میشم
در رابطه با بارداری شما باید بگم که این قضیه منتفیه چون رابطتتون با کاندوم وبدون مشکلی بوده واون مایع سفید بنظر بنده منی همسرتون نبوده چون منی پنیری شکل نیست وفکر میکنم این مایعی که روی کاندوم بوده به واژنتون مربوط میشه.
من 23 سالمه و توی شهریور با نامزدم تزدیکی داشتم سعی کردیم چیزی داخل واژن نریزه اما با این حال قرص ال دی رو در هر 12 ساعت مصرفکردم و بین این دوازده ساعت هم یک دونه مصرف میکردم… بعد از اون هم من پریود شدم و این ماه هم پریود شدم و بی بی چک هم گرفتم اما منفی بود ولی من توی شکمم همش احساس میکنم یه چیزی مثل نبض داره میزنه و شکمم هم بزرگ شده به نظرتون من حامله ام؟ بخدا بسکه فکر کردم و غصه خوردم افسرده شدم و دارم روانی میشم….چرا تو شکمم احساس میکنم یه چیزی هست و تکون میخوره الان دیگه داره5 ماه میشه یعنی شکمم داره بزرگ میشه به خاطر چاقیه یا حاملگی؟
به هیچ عنوان احتمال حاملگی نیست اصلا نگران نباشید
بنده 23ساله ام است؛من پریودی نامنظمی دارم و بین 42تا 48روز یکبار پریود میشم؛روز 28 آذر اولین روز پریودیم بود و 1دی من با نامزدم نزدیکی داشتیم؛ما هردو شورت داشتیم و من شلوارهم تنم بود؛نامزدم 2بار ارضاشدند اما بنده فقط تحریک شدم و به مرحله ارضا نرسیدم؛شلوارام خیس بود؛اما شورتم مطمئن نیستم؛نواربهداشتی هم داشتم(ببخشید که بی ادبانه نوشتم)؛شب آن روز ترشحات پریودیم کم شد؛درحالی که این اتفاق همیشه از روز 5ام به بعد اتفاق می افتاد؛اما مثل همیشه تا روز هفتم خونریزیم کم شد و به اتمام رسید؛ 4 دی یک قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردم( تنها قرص هورمونی که دم دستم بود) 9دی یک لکه بینی داشتم!
به نظر شما احتمال حاملگیم هست؟من چون رزمی کار بودم و ضربات زیادی به ناحیه شکم و پایین برخورد کرده مطمئن نیستم پرده بکارت دارم یا نه!
من از کی باید تست آزمایش خونی بدهم تا مطمئن شوم حامله نیستم؟تست بی بی چک تا چقدر مطمئن است؟
دوست محترم شما یه بار این تایپیک رو گذاشتید و جوابتونم گرفتید
دوباره هم از طرف من گفته میشه!
شما به هیچ وجه باردار نیستید!
قرصی هم که مصرف کردید کاملا بی دلیل بود.
من سیکل های نسبتاً منظم 28 روزه دارم. یعنی توی یک سال گذشته فقط یک بار قاعدگیم دو سه روز دیرتر از معمول بود و باقی ماه ها منظم بود.
توی ماه گذشته یک بار با همسرم نزدیکی داشتم که با کاندوم انجام شد، خیلی هم احتیاط دارم همیشه… اما این ماه باید روزهای سوم/چهارم دی ماه پریود میشدم و هنوز خبری نیست. تازه از یکی دو روز گذشته کمی درد توی سینه هام حس میکنم که خیلی خفیفه به نسبت همیشه (معمولاً یک هفته قبل از پریود سینه هام کاملاً دردناک میشن). حالا نمیدونم واقعاً با وجود استفاده از کاندوم احتمال اینکه باردار باشم هست؟؟ احتمال داره مثلاً دست من به منی برخورد کرده باشه و اینطوری وارد بدنم بشه؟؟ این چند روز (از چهارم دی تا حالا) خیلی فکرم مشغوله…. ممنون میشم اگر تجربه ای یا نظری دارید بنویسید. عقب افتادن پریود میتونه دلیل دیگه ای هم داشته باشه؟ مادرم معتقده تغییرفصل هم موثره؛ واقعاً اینطوره؟
عقب افتادن پریود 1001 علت می تونه داشته باشه اگر منی وارد واژن شما نشده باشه احتمال حاملگی نیست
شما اگر 10 روز از زمان پریودتون گذشت یک تست بارداری بدید اگر باردار نبودید به پزشک مراجعه کنید تا علت بررسی شه ممکنه کیست داشته باشید
در تاريخ 23/9/91ما رابطه محافظت نشده اي داشتيم در تاريخ 20/9 بايد پريود ميشدم در تاريخ 4/10 به پزشک مراجعه کردم بعد از سونوگرافي کيستهاي ريز فقط تشخيص داده شد الانم 9/10 هنوز نشده ام آيا امکان حاملگي وجود دارد؟اگر وجود دارد بهترين زمان براي آزمايش خون چه زماني است
تاریخ ها رو درست نگفتید اما اگر رابطه به این شکلداشتید احتمال حاملگی هست ، بزارید 1 فته از تاریخ پریودتون بگذره بعد آزمایش بدید
* کیست می تونه جلوی پریود رو بگیره
سلام خسته نباشین میخواستم ببینم که قرص پروژسترون روی آزمایش خون تاثیر میزاره و همچنین میخواستم بگید که سونوگرافی از چه زمانی میتونه جنین رو تشخیص بدهد
چه آزمایشی؟ جنین از 5هفته در سونوی واژینال و6هفته سونوی شکمی حتما باید دیده بشه وگرنه سونو رو به فاصله ی یک هفته تکرار میکنن چون دقت فردی که سونو رو انجام میده وپروب دستگاه هم مهمه
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت