سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سی و هفتم

من دختری هستم 22 ساله با دوره پریودی 27 تا 31 روز 5روز بعد از آخرین پریودم به اصرار نامزدم یه رابطه محافظت نشده باهاش داشتم که به صورت لاپایی بوده کمی منی که شک دارم (داخل نرفت و روز وازنم و بینش ریخت و )یکم بود….بعد از اون وری وازنم و شستشو دادم و بینشم با دست کشیدم نه داخل……بعد از اون حدود نیم ساعت بعد از 2 قرص اوسیز استفاده کردم …اولیرو که خوردم ..قرص بعدیو میخواستم 12 ساعت بعد بخورم که نامزدم گفت همین الان بخور …..قرص دومو با حدود 1 دقیقه نهایتا بعد از قرص اول خوردم……من از این قرصا تو رابطه ها ی قبل هم استفاده کردم آخرین بار 2 ماه پیش ..ولی با فاصله زمانی 12 ساعت میخوردم..فکر کنم 3 یا 4 بار تو رابطه هام استفاده کردم از این قرص

الان 9 روز میگذره علائم پریود رو به جز دلدرد دارم…مثلا سینه درد…حالت پریشونی یه حس سنگینی زیر دلم هم دارم که این علائم تو پریودای قبل هم بود….3 روز پیش دلدردای خفیف پریودی گرفتم ولی از 3 روز پیش دیگه خبری از دلدرد نشده…البته قابل ذکر که گهگداری این حالت بودم که 2 یا3 روز دلم درد نگیره…..ولی الان همه علائم جز دلدرد رو دارم….سئوال اول اینجاست که آیا مصرف قرصا درست بوده؟؟؟یه دقیقه تاخیر تو مصرف قرص اشکال نداره…سئوال دوم هم اینه که چرا بعد از 9 روز هنوز پریود نشدم و 2 روز هم هست که دلدرد نگرفتم؟؟؟؟؟آیا امکان داره من باردار بشم؟؟؟؟؟؟آیا با توجه به این چیزایی که گفتم نیاز به آزمایش خون هست؟؟؟؟اگه هست فردا این آزمایشو بدم جواب قطعیو بهم میده….

1:نحوه ی مصرف ایرادی نداره حتی 2قرصو با هم میشه خورد
2:زمان پریود شدن در افراد مختلف متفاوته گاهی تا زمان همیشگی پریود هم ممکنه طول بکشه یعنی اگر از زمان پریود بعدی گذشت نگران شوید
3:رابطه شما احتمال کمی در باردارشدن داره
4:الان در هر صورت بی بی چک جواب نمیده عجله نکنید استرس باعث جابجا شدن پریودتون میشه
یکی از آشناهامون دو ماهی میشد که حامله بود.دیشب شنیدیم که جنین تقریبا دو هفته بوده که تو شکم مادر مرده بوده.حالا سوالاتی که ضهنم رو مشغول کرده1_میشه این همه مدت (دو هفته)متوجه مرگ جنین نشد؟2_این زمان موندن جنین مرده تو رحم برای مادر و همچنین بارداری بعدی خطری نداره؟
فکر میکنم تقریبامنظورتون اینه که سن بارداری حدود 8هفته بوده ولی جنین در 6هفتگی از بین رفته وقتی کسی 2هفته پریودش دیر میشه جنین 2هفته ای نیست حدود 6هفته است
ولی در هر صورت بله امکان داره به این مورد سقط فراموش شده میگن وفقط در سونو مشخص میشه گاهی علائم بارداری هم در فرد فروکش میکنه مثل از بین رفتن تهوع یا درد وحساسیت پستانهاو… مردن جنین در رحم بمدت طولانی برای مادر خطر ناک میشه ونیاز به انجام یکسری آزمایش خون وبررسی فاکتورهای انعقادی مادر وسقط درمانی(کورتاژ یا استفاده از داروهای لازم) در اولین فرصت است.
چون صدای قلب جنین با دستگاههای موجود در مطب ها در هفته های نخست شنیده نمیشه وجنین هم حرکتی نداره مادر متوجه نمیشه ومعمولا با فروکش علائم بارداری یا یک لکه بینی مختصر مادر مراجعه میکنه یا به طور اتفاقی در سونو دیده میشه معمولا اکثر متخصصین در 3ماهه ی اول سونو رو انجام میدن.امکان تکرار در بارداری بعدی میتونه باشه ایشان قبل از باردار شدن جهت بررسی باید به متخصص مراجعه کنند در برخی موارد هم علت خاصی پیدا نمیشه وتکرار هم نمیشه.
من 24 ساله هستم زمان پریودم نامنظم شده هر 3 یا چهار ماه یک بار اخرین زمان پریود من حدود 4 ماه پیش بود .
چند روز پیش رابطه جنسی داشتم که به ان مشکوک هستم ابتدا با همسرم رابطه داشتم تا اینکه همسرم ارضا شد و مایع منی خارج شد اد را کامل پاک کردیم بعد از نیم ساعت دست ها و الت های تناسلی هم خود و هم همسرم را شستیم همسرم قبل از شستن ادرار هم کرده بود و بعد از شستن الت تناسلی مجدد رابطه برقرار کردیم ولی بدون پیشگیری یا همون کاندوم ولی مایع منی ای خارج نشد میخوام بدونم امکان داره منی از سری قبل که نیم ساعت پیش بوده در الت تناسلی همسرم باقی مونده باشه و در امیزش بعدی موجب بارداری شده باشه ؟

ایا این زمان بی هر پریود من مشکل ساز هست؟
ایا امکان بارداری هست ؟

با توجه به بی نظمی پریود شما امکان مشحص کردن زمان تخمک گذاری امکان پذیر نیست
بهتره از روش های پیشگیری مطمئن مثل قرص وکاندوم استفاده کنید
سلام دکتر من 10 روز پیش نزدیکی داشتم..امروز رفتم آزمایش خون دادم….ّیب جواب قطعیو میگیرم؟؟؟
بله دوست عزیز آزمایش بتا جواب قطعی و بدون محدودیت زمانی را به ما میدهد و اینطور نیست که مثل بی بی چک حتما باید مدت زمان خاصی از رابطه گذشته باشه تا بتونیم به جوابش اعتماد کنیم.
سلام دکتر من 10 روز پیش نزدیکی داشتم..امروز رفتم آزمایش خون دادم….ّیب جواب قطعیو میگیرم؟؟؟
حداقل 3هفته از لقاح باید بگذره یا چند روزی از زمان پریود باید بگذرد وگرنه صحیح نیست
5 تا سوال داشتم خواهش میکنم به به همشون پاسخ بدبد چراکه نیاز به پاسخ تک تکشون برای بصورت خیلی حیاتی نیاز دارم!ممنون…
-1میخواستم درباره یکی از علائم بارداری که تاخیر در پریود شدن هست بپرسم که آیا 100 درصد در صورت باردار بودن این تاخیر در همه اتفاق میوفته؟
و سوال بعدی اینکه: میگن فرد باردار ممکن است بعد از نزدیکی دچار خون ریزی یا ترشحات وارژن بشه و به اشتباه فکر کنه که این همون پریوده و به این نتیجه برسه که باردار نیس!2-این ترشحات و خون ریزی چند روز بعد از نزدیکی رخ میده؟3و چطور میشه فهمید تشخیص داد که پریوده؟؟4- تفاوت پریود با این موضوع چیه؟؟5-آیا وقتی شخص که بعد از تزدیکی ممکن هست دچار خونریزی یا ترشحات وارژن بشود دچار کمر درد و دل درد هم همانند پریود میشود؟
تمامی سوالاتی رو که پرسیدید در جوابش باید بگم که تمام علایمی که شما گفتید نشانه های قطعی بارداری نیست چون ممکنه نشانه ها در هر کسی با کس دیگه فرق بکنه.مرسوم ترین نشانه تعویق پریود هست
برای اطمینان از صحت بارداری باید آز خون بارداری بدید
من با نامزدم در تاریخه ۹ مرداد یه رابطهٔ محافظت نشده بدون دخول داشتیم که دهانه ی واژن با پیشاب منی‌ در تماس بود.بد از اون نامزدم که پریود‌های 28 روزه داره ۵ بار پریود شده. میدونم شاید نگرانیم مسخره باشه با این وجود, اما بعضی‌ از نشونهای هفته به هفتهٔ بارداری رو داره مثل درد‌های شکمی که این من رو نگران کرده. بعداز ۴ ماهو خورده‌ای آیا بارداری از روی اندازهٔ شکم مشخصه؟ آیا این ۵ بار پریود شدنه منظم قطعاً به نشانه ی عدم بارداری هست؟ ضمن اینکه نامزد من مبتلا به کیست تخم دانه و ۳ دوره از پریودش رو از قرص‌های یاسمین استفاده کرد
با توجه به خونریزی ایشون بارداری منتفیه
با سلام خواهر من باردار است دکتر برایش سونو نوشت سونوگرافی که انجام داد به این صورت نوشته {در برسی سونوگرافی از رحم تصویر ساک حاملگی حدود 6 هفته و 3 روز در رحم مشاهده گردیدبا این توضیح که تصویر واضحی از fetal pole در آن دیده نشده که پیشنهادی برBlighted ovum میباشد با وجود این کنترل سونوگرافی پس از یک هفته توصیه میگردد در موقعیت تخمدان راست کیست لوتئینی در ابعاد تقریبی 31ضرب در 22میلیمتر مشاهده گردید}
در سونوی خواهرتون ساک بارداری دیده شده اما شواهدی دال بر رویت جنین ظاهرا و فعلا موجود نیست و این داستان شک به بارداری پوچ رو بیشتر خواهد کرد.
یکی دو هفته بعد سونوی دیگه ای باید درخواست بشه تا این موضوع قطعیت پیدا کنه.
آیا میشه طی سونوگرافی
تخمک لقاح یافته با کیست فولیکولی یه قطر 1سانت اشتباه گرفته بشه؟
من روز 13 آذر سونو انجام دادم به دلیل درد شدیدی که زیر دلم تا واژنم به وجوداومد دکتر سونو برام نوشت
روزهای 4 و5 و6 آذر هم ارتیاط داشتم که کنترل نشده بود
و روزهای 19 تا21 دوره ی ماهانم بود دوره های ماهانه ی من هم 8 ماهه 32روز و بیشتره تا 40 روز هم بوده
دکتر سونو گراف هم چیزی از ارتیاط من نمیدونست
آیا ممکنه اشتباه گرفته باشه؟
کیست هم در سمت راست تخمدانم قرار داشت
تا قبل از لانه گزینی، سلول تخم تایم زیادی رو در رحم نمیمونه یعنی با ورود اسپرم به واژن عمل لقاح حداکثر طی 48 ساعت رخ میده و به محض ملاقات اسپرم و تخمک و شکل گیری این عمل لقاح سلول تخم برای لانه گزینی شروع به حرکت میکنه و این تایم ابدا طولانی نیست.
این داستان + سیکل نامنظم شما + گزارش سونو ——-> دلایل لازم و کافی برای تشخیص کیست تخمدان شماست. به متخصص زنان مراجعه کنید تا درمان دارویی برای رفع کیست تجویز بشه.
من یه سوال عجیب برام ایجاد شده که نتونستم براش جوابی پیدا کنم
مهرماه من رابطه مقعدی با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پریود شدم. الان مدیته از واژنم ترشحات آبکی با بویی شبیه وایتکس دارم . راستش جایی خوندم اینا مربوط به کیسه آب میشه . سوالم اینجاست ممکنه من حامله باشم و پریود شده باشم ؟ این ترشحات ماله پیه اخه اینقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با این بو؟
با توجه به پریودیتون بارداری منفیه
اگه خارش دارید و یا اینکه ترشحاتتون بیرنگ نیست برای بررسی به متخصص مراجعه کنید
من ۲۶ ساله هستم من دقیقا دو روز بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه داشتم اما منی به هیچ وجه در واژن ریخته نشد بعد از ان از قرص نیز استفاده کردم،الان که حدودا ۲ هفته از رابطه ما میگذره من لکه های قهوه ای دیدم اکنون خیلی نگرانم معده و شکمم به شدت درد میکند از ترس خواب راحت ندارم ایا من باردار شده ام؟
خیرباردارنیستید
من 28 ساله هستم. پریود منظم 28 روزه دارم.شرح حال: دوره قبل برای راحتتر بودن در رابطه تصمیم به استفاده از قرص کردم. برای اطمینان بیشتر همانطور که روی قرص LD نوشته بود از روز اول پریود شروع کردم. درست 16 روز بعد از مصرف رابطه کامل با نامزدم داشتم و منی در واژن من خالی شد. از شب ان روز لک بینی قهوه ای رنگ دارم و الان 12 روزه ادامه داره. 2 روز پیش قرص تموم شده وای پریود نشدم و اون لک بین هنوز ادامه داره. البته نه لک بینی هستش نه پریود. از همون اول مثل پریود روز 4و5 بوده.من باردارم؟
اگر تمام قرصهارو درست مصرف کردید وقرصی روفراموش نکردیدنه نشانه ی بارداری نیست اما نیاز به دارو دارید که تجویز دارو خلاف مقررات سایته پریود شدن کامل بعداز آخرین قرص ممکنه تا یک هفته هم طول بکشه بهتر این بود بسته ی اول را جلوگیری میکردید ولی در کتابها ومقالات نوشته شده در صورت شروع قرص در5روز اول خصوصا روز اول معمولا تخمکگذاری اتفاق نمی افته اما چون لکه بینی داشتید اگر بعداز یک هفته پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید
من 23 سالمه و سه ماه پیش یه رابطه داشتم در طول دو روز و البته منی رو روی شکمم ریخت و بعدش هم دفعه اول خودمو فقط پاک کردم ولی دفعه بعد خودمو شستم امکانش هست که حامله شده باشم؟؟؟؟؟؟؟ما باهم نامزد بودیم و البته صیغه محرمیت هم خونده بودیم و الان جداشدیم و نامزدیمون بهم خورد …
من عصر اون رابطه ی اول قرص ال دی خوردم و البته بیشتر از 4 تا خوردم و تقریبا به خاطر ترسی که داشتم بین 12 ساعت یکی دو تاهم اضافه خوردم و دوباره روز بعدم رابطه داشتیم و من دوباره قرص خوردم ….الان بعد از گذشت سه ماه تقریبا از 12 شهریور بود من هر ماه پریود میشم مثل قبل با دل درد شدید و همون حالتای قبل ولی همش فکر میکنم حامله ام… شهرمون کوچیکه و تو ازمایشگاه همه منو میشناسن میترسم برم ازمایش بدم …همش حس میکنم که یه چیزی تو شکمم هست همش میترسم و ورزشای سنگین میکنم که اگه چیزی هست سقط بشه..اینقد از جوشنده های که شنیدم زنای حامله نباید بخورتن خوردم که یک بار به شدت حالم بد شد … اون نامرد بعد از اون ماجرا گذاشت رفت….شکست خوردم خیلی فقط امیدم به همین پریود شدنمه احتمال داره باردار باشم و پریود بشم؟؟؟؟؟؟؟من پریودم نامنظمه و اصولا در ماه دوبار پریود میشم لکه بینی هم دارم…چطور بدون ازمایش بعد از این مدت بفهمم که حامله هستم یا نه؟؟؟
من کمی شکم هم دارم و همش فکر میکنم چون حامله ام اینطور شده البته قبلا هم شکم داشتم ولی الان این حس رو دارم… شنیدم که میگن تو ماههای اول مثل نبض میزنه منم همین حسو دارم و فکر میکنم یه چیزی تو شکمم میزنه….
چندین بار شکممو محکم بستم و به شکمم محکم زدمبه ابجیم گفتم با دوپاش رو کمرم وایسته وقتی پریود بودم طناب بازی کردم دراز نشت… والیبال…دویدن…پریدن و..هر کاری که احتمال دادم سقط بشه…
جدا از اینکه با حرفایی که زدید احتمال نزدیک به صفره
تصور میکنم شما یه کم گرفتار وسواس شدید و خودتون رو دارید عذاب میدید .
یه کم بیشتر به خودتون مسلط باشید.ممکنه به خودتون آسیب وارد کنید.
من ماه قبل عادت ماهانه داشتم دوروز خونریزی معمولی سرروز 3 تا روز 5 لکه بینی و لخته دفع کردم.که گفتم شاید عوارض قرص اسپیرونولاکتون باشه قطعش کردم.روز 5 پریود شروع کردم خوردن قرص سپیروترون منظم مصرفش کردم تا شب 19 یادم رفت قرصو مصرف کنم و یه روز تاخیر افتاد روز22 دوره قاعدگیم یه رابطه بدون نزدیکی داشتم فقط بدلیل حساس بودنم شک به دلم افتاد که شاید دستم آغشته به منی بوده و نکنه باردار بشم فرداش ساعت 8 شب حدودا 2 تا قرص ال دی مصرف کردم که میدونم روش اورژانسی رو هم درست انجام ندادم.قرار بود 16پریود بشم اما خبری نشد حتی حساسیت سینه هام از بین رفته و هیچ گونه دردی درناحیه دل و کمرم احساس نمی کنم حالا میترسم باردار باشم آیا من باردارم؟
باید بگم که به احتمال خیلی زیاد استرستون باعث شده که پریودتون عقب بیفته به نظرنمیرسه که باردار باشید ولی برای اطمینان بیشترمیتونید ازتست خانگی استفاده کنید.بهترین کاراینه که استرسوازخودت دور کنی.البته آقای دکتربهترمی تونن کمک کنن
موفق باشی
من 23 سال سن دارم و
باکره هستم . حدود 11 روز پیش با نامزدم رابطه
داشتم بدون دخول.آب منی ایشون روی من نریخته ولی آلت ایشون با واژن من تماس داشته
الان چند روز هست که پریودی من به تاخیر افتاده آیا احتمال بارداری هست؟
برای باردار شدن در چنین شرایطی باید در روزهای پرخطر بوده باشید که در اون صورت هم احتمال بارداری بسیار ضعیفه.
من دختر 23 ساله هستم که باکره می باشم و دوران پریودم 26 تا32 روز میباشد که اکثرا 28-30 روز میشود
در 2این ماه پریود شدم و در 16 با نامزدم رابطه بر قرار کردم که بدون دخول بود و بدون کاندوم فقط اب منی ایشون روی شکمم ریخته شد که بلافاصله برای غسل به حمام رفتیم و ایشون با اب شیلنک اب رو پاک کردن و من در حال ایستاده بودم و از برخورد پیش منی هنگام معاشقه اطلاع ندارم
من تست بتا ندادم ولی درست در 31 شهریور سیکل 28 روزم بدون تاخیر پریود شدم
و شدت پریودم در 2 روز اول زیاد بود و بقیه روزها عادی
میخواستم بدونم با پریود شدن به موقعم امکان بارداری وجود داره یا الزامی برای ازمایش دادن هست؟
سلام عزیزم باتوجه به این که منی وارد وارد واژن نشده و شما مثل قبل سر موعد خود عادت شدید احتمال بارداری صفر در صد
مهرماه من رابطه مقعدي با کاندوم داشتم .که بعد از اون دوبار پريود شدم. الان مديته از واژنم ترشحات آبکي با بويي شبيه وايتکس دارم . راستش جايي خوندم اينا مربوط به کيسه آب ميشه . سوالم اينجاست ممکنه من حامله باشم و پريود شده باشم ؟ اين ترشحات ماله پيه اخه اينقد ترشح قبلا نداشتم اون هم با اين بو؟
بعد از دو بار پريود شدن احتمال بارداري منتفيه. به علاوه رابطه ي مقعدي منجر به حاملگي نمي شه. تا مني وارد واژنتون نشه احتمال حاملگي وجود نداره پس وجود كاندوم هم دليل ديگه ايه كه احتمال حاملگي رو از بين ببره. عزيزم فقط مريم مقدس ممكنه به اين صورت باردار بشه!
من چندوقت پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتیم البته نه رابطه جنسی کامل رابطه جنسی لاپایی نامزدم شورت پاش بود و شورتشو در نیاورد.موقعه ای که ارضا شدم منی رو روی شورت قسمت آلت تناسلیش ریختم و حدود 1-2 ساعت بعد نامزدم رفت حمام و شورتشو عوض کرد.سوال من اینه آیا احتمال حاملگی با ریختن منی برروی شورت وجود دارد؟
خيالتون راحت باشه با توصيفات شما احتمال حاملگي برابر با صفره.
در روز 26 دوره قاعدگی نامزدم رابطه داشتیم اما مایع منی به واژن نرسیده فقط احتمال میدم که مایع پیش و پس از منی به واؤن رسیده باشه ، که 10 ساعت بعد دو قرص hd خورد اما قرص بعدی را وقتی خورده بالا آورده و 12 ساعت بعد دوباره 2 قرص و 12 ساعت بعد نیز 2 قرص دیگه خورده و یک روز پس از رابطه نیز پریود شد اما پریودش 9 روز طول کشید اما دوره های قبل 6 روز طول می کشسیده لطفا یکی به طور دقیق بگه که احتمال حاملگی وجود داره و علت این جند روز اضافه پریود شدن چیه؟
پريود شدن ايشون بعد از خوردن قرص ها احتمال بارداري رو منتفي ميكنه. مدت زماني كه بعد از رابطه ي محافظت نشده فرصت هست كه قرص مصرف بشه 72 ساعته هر چند كه هر چه زودتر خورده بشه احتمال خطا رو كمتر ميكنه. دليل طولاني شدن پريود هم همون قرص هاست. وقتي قرص به صورت اضطراري استفاده مي شه تا چند دوره تنظيم پريود رو به هم ميزنه.
من و نامزدم هفته ای 2 بار همدیگر رو ملاقات میکنیم و در هر بار ملاقاتمون ، نزدیکی و معاشقه طولانی داریم. از اونجایی که نامزدم پرده داره ، به هیچ وجه عمل دخول رو انجام نمیدم اما برای ارضا شدنمون ، هر 2 کاملا لختیم و هیچ پوششی نداریم و من همیشه آلتم رو بین رون ها قرار میدم تا با باله های نامزدم تماس کاملا مستقیمی داشته باشه و مایع منی رو دور از بدن نامزدم بیرون میریزم.
حالا سوالم اینه که آیا با شرح حالی که من دادم در چنین مواقعی بارداری امکان داره ؟
در ضمن مایع پیشاب من خیلی کم هستش و آیا پیشاب میتونه در این حالت باعث بارداری بشه.؟
باور کنید من و نامزدم روی این مسئله خیلی حساسیم و میخواهیم احتمال بارداری رو به حداقل ممکن برسونیم
پيشاب در صورتي كه حاوي اسپرم باشه ميتونه منجر به بارداري بشه. البته در صورتي كه در روزهاي پر خطر نباشه و اگر دخول انجام نشه احتمال خيلي خيلي ضعيف ميشه شايد در حد صفر. در حالي كه مايع پيشابتون كمه و نامزدتون باكره هستن احتمال رسيدن اون به رحم باز هم كمتر و كمتر ميشه. با اين حال بهتر نيست از كاندوم استفاده كنيد تا خيالتون صد در صد راحت بشه و احتمال ابتلا به عفونت رو هم به صفر برسونيد؟ وقتي جلوگيري از بارداري اينقدر براتون مهمه بهتره ضريب خطا رو بطور قطعي به صفر برسونيد.
چه مواقعي پيشاب حاوي اسپرم هستش؟
ببينيد اسپرمها در محيط هاي مختلف، عمر متفاوتي دارند. در صورتي كه يك فرد چند ساعت قبل از رابطه ي جنسي انزال داشته باشه و بعد از اون ادرار نكرده باشه، ممكنه پيشابش حاوي اسپرم باشه. اما در صورت ادرار كردن به دليل اسيدي بودن ادرار معمولا اسپرمها از بين ميرند يا ديگه قدرت باروري ندارند. وجود اسپرم در پيشاب فردي كه قبل از رابطه ادرار كرده خيلي بعيده هر چند كه صفر در صد نيست. حتي وجود اسپرم قابل باروري در پيشاب فردي كه قبل از رابطه انزال داشته و ادرار نكرده هم جاي بحث داره و در افراد مختلف و شرايط مختلف متفاوته. اما در شرايطي كه شما فرموديد براي به صفر رسوندن احتمال بارداري فرض رو بر اين بگذاريد كه اگر چند ساعت قبل از رابطه انزال داشتيد، حتي اگر تخليه ي ادرار داشتيد هم ممكنه پيشابتون حاوي اسپرم باشه و از كاندوم استفاده كنيد. به اين كار ميگن رعايت كليه ي جوانب احتياط. البته گاهي به وسواس تبديل ميشه اما به نظر من وسواس داشتن در حد معقول بهتر از اينه كه دچار عواقب بارداري ناخواسته بشيد.
سلام اگر در جواب سونوگرافی اولیه مشکوک به حاملگی پوچ بود و دکتر سونوی دیگری را برای 2 هفته دیگر نوشت آیا ممکن است در سونوی بعد جنین دیده شود یا اصلا امکان ندارد
بله امکان داره
من در دوران عقدم با همسرم روز 8 پریود و 22 پریود رابطه داشتم (خارج از زمان تخمک گذاری)
پریود عقب افتاد رفتیم دکتر ونو کرد گفت نمیدونم کیسته یا بارداری مشکوکم
رفتیم ازمایش hcg دادیم مقدارش 0.2 بود یعنی منفی ، اما تو سایت شما گشتم دیدم زیاد میگن که جواب منفی بوده و بعد مثبت شده (یعنی قابل اطمینان نیست) رفتم دکتر دیگه گفت 1 هفته دیگه ازمایش بده
به نظر شما احتمال بارداری هست؟ جواب ازمایش چرا اینقدر غیر قابل اعتماد هست پس؟
منم شرایطم دقیقا مثل ایشونه
رابطه ما پر خطر هم نبوده و هیچ دخولی نبوده بیشترین خطری که داشته و احتمال میدیم این بوده که 1-2 ساعت قبل من ارضا شده بودم و رو شکمم ریخته بوده بعد دیگه با چشمم قابل رویت نبوده و خشک بوده همسرم روی شکم من نشسته باشه
اما شرایط اینجوره علائم پریود هم هست اما خیلی عقب افتاده
من 2 روز بعد از اتمام پریودم رابطه بر قرار کردم همراه با دخول البته مایع منی داخل وإژن ریخته نشد ولی باز میترسم میخوام بدونم 2 روز بعد پریودم روز خطرناکی واسم بوده یا نه ؟
در صورتیکه پریود منظمی دارید خطرناک نیست
نامزدی 24 ساله دارم که تا به حال هم رابطه از طریق واژن نداشته ایم.
زمان عادت ماهانه نامزدم، هجدهم تا بیستم بوده است. ولی امروز در این ماه در روز بیست و یکم هم هنوز قاعدگی اش شروع نشده است. در حالی که یک هفته قبل از امروز، حس درد قاعدگی را نیز داشته و یک قرص پروفن مصرف کرده است.
در ضمن 4 روز پیش از طریق مقعد رابطه داشتیم ولی منی را روی کمرش ریختم. آیا اینکه هنوز پریود نشده اند، به خاطر احتمال بارداری است؟
اگه منی و پیشاب با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
منتظر پریود بمونید.
من 22سالمه.سیکلهای 28 روزه تا 35 روزه دارم.روز 9 سیکلم نزدیکی مشکوک داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردم(4تا ال دی همون لحظه و 4تا 12ساعت بعد).و بعد از اون هم برای به هم نخوردن سیکلم شبی 1 قرص ال دی خوردم و قصد داشتم تا روز 21 سیکلم ادامه بدم و بعد قطعش کنم تا حدود روز 28 پریود بشم و سیکلم به هم نریزه.و همین کار را هم کردم.روز 22 سیکلم دوباره به علت پارگی کاندوم حین نزدیکی(پس از اتمام نزدیکی متوجه شدیم و منی داخل واژنم ریخت) از روش اورژانسی استفاده کردم(2تا لوونورژسترول با هم) و از اون به بعد دیگه قرص نخوردم و نزدیکی هم نداشتم.خیلی میترسم احتمال بارداری وجود داره.من دفعه قبل 27/8/91 پریود شدم و 7روز پریود بودم.با توجه به اینکه اینجوری قرص مصرف کردم ممکنه نحوه استفاده من از این قرص ها عملکردشون را مختل کنه؟
استفاده ی روش اورژانسی در هر سیکل یه بار بیشتر مجاز نیست بنابراین در مورد وضعیت شما هیچ چیزی نمیشه گفت جز اینکه کماکان احتمال بارداری وجود داره.
میتونید منتظر پریود بمونید و در صورتی که خونریزی شروع نشد تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
برای پیشگیری از بارداری در حق خودتون لطف کنید از این جور خلاقیت ها کمتر به خرج بدید.
چند روز بعد از نزدیکی، با آزمایش خون میتوان از وجود بارداری اطلاع پیدا کرد؟
مدیر آزمایشگاه مون جناب labnews گفتن 48 ساعت بعد از نزدیکی تست قابل انجامه.
اما من هم این عبارت رو زیاد نوشتم:
تست بتا 3 – 5 روز بعد از نزدیکی قابل انجامه اما در این زمان ممکنه نتیجه ی تست مشکوک باشه و پزشک درخواست میکنه 2 – 3 روز دیگه تست تکرار بشه. بنابراین توصیه این هست که یه هفته بعد از نزدیکی میتونید به آزمایشگاه مراجعه کنید و تست بدید.
در مورد حرفای خودم رفرنس دهی لازم انجام شده.
میخواستم ببینم “بیبی چک” 10 روز بعد از رابطه میتونه جواب قطعی رو مشخص کنه؟
متاسفانه چند ماه قبل مسافرت بودم و پریودی نا منظمی داشتم. از 8/14 لکه بینی شروع شد ولی شروع خونریزی از 24 بود.
9/9 با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتم. باکره هستم
با توجه به تاخیر پریودی دیروز بیبی چک گرفتم که منفی بود.
ولی شنیدم که زمان استفاده از بیبی چک روز اول تاخیر پریودی هست که با توجه به نامنظمی پریودی نمیدونم کی استفاده کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید چون خیلی استرس دارم
در صورت بارداری حدود 3 هفته زمان نیازه که هورمون HCG در ادرار ردیابی بشه
بنابراین بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده و قبل این تایم جواب کاذب میده.
اگه خیلی فوریه و استرس دارید میتونید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
من با نامزدم رابطه داشتم فقط سطحی دخول اصلا نبوده پردم هم سالمه آب من ایشون در من نریخته فقط نگرانیه من اینجاست که آب من اولیه شاید وارد شده ولی بعد رفتم شستشو دادم
خوب با این اوصاف دیگه چرا شما نگرانی؟
اگه در روزهای پرخطر یعنی تخمک گذاری نبوده اصلا جای نگرانی نیست و در روزهای دیگه هم احتمال خیلی کم وجود داره
من 24 سالمه پریودیم نامنظم هست امروز صبح ناشتا بیبی چک گذاشتم اول هیچ خطی در قسمت t نبود بعد از گذشت 1 ساعت خط خیلی کمرنگی در قسمت t ظاهر شد می خواستم بدونم من باردارام یا نه ؟
رویت دو خط قرمز در بی بی چک به معنای بارداریه
اما
اما این تست کردن باید حداقل 3 هفته بعد از نزدیکی باشه تا بشه بهش اطمینان کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 13 =