سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری بیست و نهم

من و نامزدم روز 26 مهر رابطه غیر محافظت شده داشتیم البته در همین روز نامزدم پرده بکارتشو از دست داد و تقریبا روز 10 پریودش بود ولی من منی رو داخل به هیچ عنوان نریختم و احتمال کم میدم به غیر یکی دو قطره اونم بصورت پیشاب داخل واژن ریخته شده باشه اخه هر لحظه چک میکردم و از قرص تاخیری هم استفاده کرده بودم و در هر 5 دقیقه نامزدم بدلیل خونریزی ناشی از پاره شدن میرفت دستشویی حدود 5 یا 6بار و بعد رابطه بلافاصله از روش اورژانسی استفاده کرد(تا اون لحظه قرص ال دی نخورده بود) 4تا بعد 1 ساعت ولی چون 12 ساعت بعد میشد ساعت 2 صبح و بدلیل اینکه 10 ساعت بعد از مصرف قرص بالا اورد بجا ساعت 2 صبح 4تای بعدی رو 7 صبح خوردن حالا که 7روز گذشته 2بار حالت تهوع بهش دست داده میخواستم بدونم احتمال بارداری چقدرهو در صورت منفی بودن علائمش چیه یعنی زودتر پریود میشه یا نمیشه!
احتمال بارداری نیست
نگران نباشید
در رابطه بعدی از کاندوم استفاده کنید
من هفته پیش با یه اقا پسری به زور نزدیکی داشتم خیلی هم میترسیدم و مدام گریه میکردم!اما ایشون به کار خودش ادامه میداد به هیچ وجه دخول انجام نشد اما ایشون منی رو در شرت من ریخت من مجبور شدم چند دقیقه شرتم پام باشه ولی بلفاصله خودمو شست و شو دادم و شرتم رو تعویض کردم بعدش خیلی استرس بارداری گرفتم با توجه به اینکه با کره هستم اما بعد از یک هفته پرید شدم و زیر دلم خیلی درد میکنه،همچنین قبل از قاعدگی دو سه روز خیلی شدید ترشحات داشتم و از استرس حالت تهوع گرقته بودم و قاعدگیم هم خیلی نامنظمه میخواستم ببینم امکان بارداری وجود داره با اینکه امروز روز اول قعدگبم هست و خیلی خونریزی دارم؟
با توجه به توضیحاتی ک دادید و دخول صورت نگرفته گمون نمیکنم امکان بار دار شدن میسر باشه ومنی رو لباس قابل انتقال ب بدن نخواهد بود
دوست من حدود یک هفته پیش رابطه داشته ولی‌ مطمئن نیست که حامله شده یا نه. از قرص‌هایی‌ که پریود رو جلو میندازه هم استفاده کرده ولی‌ هنوز پریود نشده. این یعنی‌ که حتمن حاملست یا احتمال داره که قرص‌ها اثر نکرده باشه؟ هیچ راهی‌ وجود داره که مطمئن بشه که حاملست یا نه؟ یکم حالت تهوع هم داره ولی‌ میتونه واسه تلقین هم باشه! اگه واقعا حامله شده راه بی‌ خطری هست که قبل از اینکه بچه شکل بگیره کاری کرد؟
دوستتون میتونه بره آزمایشگاه و تست بده
و یا اگر 3 هفته از نزدیکی مشکوکش گذشته بی بی چک رو از داروخونه تهیه و تست کنه.
شرمنده من اینجوری سوال می پرسم بعد از استفاده از روش اوژانسی خونریزی شروع می شود یا خیر.
بعد از استفاده ی روش اورژانسی اختلال هورمونی به وجود میاد و ممکنه خونریزی زودتر از موعد رخ بده، ممکنه هم با تاخیر پریود شروع بشه. هر دو احتمال وجود داره.
سلام من توی سایت خوندم که واسه کسایی که تجربه ی جنسی کمی دارن پیش اب ممکنه خیلی با فاصله ی کمی از اب اصلی بیاد و حاوی اسپرم باشه شاید..
آیا پیش آب کسی که استمنا میکنه و بلافاصله بعدش اب اصلیش نمیاد و قبلش هم ارضا نشده بود تا چند روز میتونه حاوی اسپرم باشه و باردار کنه؟!
هر چند به لحاظ تئوری ممکنه اسپرمی در اولین خروج پیشاب وجود نداشته باشه اما

یه توصیه ای هست که میگه همه ی اون ملاحضاتی که در مورد منی باید رعایت کرد در مورد پیشاب هم صدق میکنه و باید رعایت کرد. و من هم معتقدم که در مورد بارداری ناخواسته هیچ چیز رو به قضا و قدر و انشالا و ماشالا نباید واگذار کرد.

من هفته پیش با یه اقا پسری به زور نزدیکی داشتم خیلی هم میترسیدم و مدام گریه میکردم!اما ایشون به کار خودش ادامه میداد به هیچ وجه دخول انجام نشد اما ایشون منی رو در شرت من ریخت من مجبور شدم چند دقیقه شرتم پام باشه ولی بلفاصله خودمو شست و شو دادم و شرتم رو تعویض کردم بعدش خیلی استرس بارداری گرفتم با توجه به اینکه با کره هستم اما بعد از یک هفته پرید شدم و زیر دلم خیلی درد میکنه،همچنین قبل از قاعدگی دو سه روز خیلی شدید ترشحات داشتم و از استرس حالت تهوع گرقته بودم و قاعدگیم هم خیلی نامنظمه میخواستم ببینم امکان بارداری وجود داره با اینکه امروز روز اول قعدگبم هست و خیلی خونریزی دارم؟
دوست من، تفسیر “در شرت” با “روی شرت” فرق میکنه!
اگه منی در شرت ریخته شده یعنی منی داخل شرت تخلیه شده که اینجوری اسپرم با واژن تماس خواهد داشت و احتمال بارداری وجود داره اما
اگه منی روی شرت ریخته شده اینجوری امکان بارداری نیست چون اسپرم قدرت عبور از لباس زیر رو نداره.
خب این از نکته ای که تو کنکور میاد!

اما در مورد شما
چون پریود شدید فرض بارداری رد میشه و جای نگرانی وجود نداره.

من و همسرم روز 12 مهرماه نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم. و چون ازدواجمون موقته بچه دار شدن واسمون مشکل بود. واسه همین همسرم اقدام به اجرای روش اورژانسی کرد. یعنی 24 ساعت بعد از رابطه 2 تا قرص اوسپیت اچ دی و 13 ساعت بعدش دوباره دوتا و 12 ساعت بعدش باز هم دوتا از این قرص ها مصرف کرد. یعنی جمعا 6 قرص. طی دو هفته علایمی مانند درد زیر شکم ، حساس شدن سینه ها ، احساس تهوع ، دیدن لک قهوه ای وپراشتهایی داشتن.
دوهفته بعد از رابطه برای محکم کاری یک آمپول پروژسترون 800 میلی تزریق کردن . دو روز بعدش به خونریزی شدید افتادن. به طوری که خون ها به صورت لخته لخته خارج میشد. و بعد از جهار روز خونریزی به شکل عادی دراومد.
حالا میخواستم ببینم دلیل این که خون یه صورت لخته میومده چی بوده و آیا اصلا نطفه تشکیل شده یا نه؟ با تشکر
ضمنا پریود خانومم از 2 مهر تا 8 مهر بوده
همونطور که آیدا خانم گفتن با استفاده ی روش اورژانسی بارداری منتفیه اما

این خونریزی شدید به خاطر موارد زیره:

1. مصرف قرص اچ دی؛ که نسبت به سایر قرص ها دوز بیشتری رو به بدن تحمیل میکنه و
2. تزریق آمپول پروژسترون؛ که افزایش این هورمون در بدن به نفع پریود شدن خواهد بود.

سلام ببخشید که من اینقدر سوال میپرسم.شما تو یه سیکل 32 روزه پریودی روزهای تخمک گذاریشو چجوری محاسبه میکنید.از کجا بفهمم؟اخه یکی یه بار بهم گفته روزه 16.یک نفر دیگه گفته روزه 18 .حالا من نمیدونم کدومش درسته؟
در سیکل منظم روزهای تخمک گذاری اینجوری محاسبه میشه:
3 ± (14 – طول سیکل)
و در مورد شما میشه
21 = 3 + (14 – 32)
15 = 3 – (14 – 32)
یعنی بازه ی تخمک گذاری شما روز های 15 – 21 سیکلتونه و هر دو نفر به شما درست گفتن چون 16 و 18 در این محدوده قرار داره.
من یک رابطه ی جنسی با دوست دخترم داشتم حتی شک دارم که دستم به پیشاب م الوده باشه اما دستم خشک بود…..اون وقت دستم رو به دهانه ی رحمش زدم…بعد از 12 ساعت از روش اورژانسی استفاده کردیم .
رابطمون در دوران خطرناک بوده و اگه پیشابم تماس پیدا کرده باشه با وجود استفاده از روش اورژانسی 12 ساعت بعد از رابطمون ایا احتمال بارداری هست؟
استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح، از بارداری جلوگیری میکنه و جای نگرانی نیست.
من حدودا یک ماه پیش بعد از 10 روز از تمام شدن پریودم از طریق مقعد به حالت ایستاده با نامزدم رابطه داشتم و مطمئن نیستم که منی رو داخل یا روی الت تناسلی من نریخته باشد و با توجه به اینکه من باکره هستم امکان بارداری هست؟البته امروز صبح از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود و اینکه من عفونت هم دارم دلیل پریود نشدنم با توجه به اینکه جواب بی بی چک هم منفی بود چی می تونه باشه؟
هر چند که در پوزیشن های Upright خیلی سخته که منی به واژن برسه اما اگه این امر صورت گرفته باشه چون در روز های Safe نبودید میشه برای بارداری احتمالی رو متصور بود و
باکره بودن هم مانع این داستان نخواهد شد.
بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده قبل از این 3 هفته ممکنه جوابش کاذب باشه اما بعد این تایم جوابش قابل اطمینانه البته میتونید تست بتا هم بدید تا 100 درصد مطمئن شید که بارداری صورت نگرفته.
این تاخیر در پریود رو میشه به استرس از بارداری ناخواسته ربط داد اما
اگه این تاخیر از 10 روز بیشتر شد به پزشک مراجعه کنید تا در مورد احتمالات گوناگون (به جز بارداری) بررسی بیشتری انجام بشه.
دیروز عادت دوستم تمام شد و من فردای آن با دوستم رابطه ای بدون دخول داشتم
من آلت م را روی واژن قرار دادم و دخولی انجام نشد وبعد ش هم از کاندوم استفاده نمودم
و منی ام درون کاندوم آمدم چون قبلش بدون کاندم استفاده کردم مشکلی پیش می آید یا نه
و دوستم بعد از اینکه فهمیدم من وسواس دارم ساعت 6 بعد از ظهر همان روز 2 تا اچ دی و ساعت 6 صبح
فردا 2 تا دیگر خورد آیا در این حالت احتمال حامگلی منتفی است
و اینکه ایشان دوباره دچار خونریزی می شوند یا نه و باید تا نوبت بدی صبر کنم
با توجه به نوع رابطه شما و زمان اون امکان بارداری نیست و لازم نبوده روش اورژانسی استفاده کنید
احتمال خیلی زیاد زمان عادت بعدیشون جلوتر میوفته
من قاعدگی خیلی منظمی داشتم اما ماه قبل دو روز زودتر شدم و این ماه هم 5 -6روز مانده به روز پریودم رابطه جنسی بدون کاندوم داشتم (در دو روز پشت سر هم ) و روز بعد از نزدیکی ….یعنی 4روز زودتر پریود شدم…
میتونم مطمئن بشم که بارداری صورت نگرفته؟؟؟یا باید منتظر شم تا پریود بعدی؟؟
در صورت وقوع پریود بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.
من تقریباهرماه ازقرص اورژانسی استفاده میکنم فقط ماهی یک بسته آیاضرری نداره درآینده میتونم بارداربشم؟باتشکر.
استفاده ی روش اورژانسی باعث نازایی نمیشه! اما
به کارگیری این روش در سال بیش تر از 5 – 6 مرتبه توصیه نمیشه به خاطر اینکه نظم و مقدار طبیعی هورمون ها رو به هم میریزه.
اگر که رابطه دارید و قصد بارداری ندارید به خودتون لطف کنید و از روش های ثابت (کاور، مصرف قرص، تزریق آمپول و …) استفاده کنید.
من 11 مهر پریود شدم و 20 مهر نزدیکی کردم.منی داخل واژن نریخت اما کاندوم هم نداشتیم.پریود ها من 24 و یا 26 روزه هستند و تا حالا دیر نکردم.امروز 1 بی بی چک استفاده کردم (3 هفته بعد نزدیکیه) منفی بود.و چند روز هم هست که داخل ترشحاتم رشته های خونی میبینم اما تموم میشن و پریود نمیشم! آیا این خون لانه گزینی هست؟یعنی با این اوصاف میشه که حامله باشم؟
شما بادار نیستید و
اون رگه ها علائم پریوده و به لانه گزینی ربطی نداره. بایستی منتظر پریود بمونید.
.نامزدم 23 سال داره و بنده ماه گذشته به خاطر یک رابطه مشکوکی که با نامزدم داشتم دو قرص اورژانسی را با هم ایشان خوردند و پریود شدند ولی این ماه هنوز با توجه به اینکه چند روز از تاریخ پریودی گذشته ولی هنوز پریود نشدند

حالا سوال من این هست که این ممکنه علتش استفاده از قرص های اورژانسی بوده و آیا مصرف دوتایی قرص تاثیری در پریودی این ماه دارد و یا اینکه این تاخیر ممکنه به خاطر رابطه جنسی این ماه است و مشکوک هست و اینکه استرس حاصل از این تاخیر هم مزید بر علت شده فکر کنم ؟؟؟؟

روش اورژانسی بارداری احتمالی به خاطر وجود رابطه ی مشکوک در سیکل قبلی رو منتفی میکنه و این تاخیر در پریود به خاطر دو مورد زیره:

1. مصرف قرص اورژانسی
2. استرس از بارداری ناخواسته

اما اگر که در این سیکل رابطه ی مشکوک داشتید اونوقت احتمال بارداری وجود داره و همسرتون بایستی تست بتا بدن.

روش استفاده از قرص ضدبارداری که خوندم اینه که اولین بار که قراره شروع به خوردن قرص بشه، روز 5 قاعدگی شروع به خوردن قرص کرده و روزی یه عدد قرص باید خورد تا 21 روز بعدش ،سپس باید یک هفته خوردن قرص رو متوقف کرد و بعد از یک هفته 21 قرص بعدی رو روزی یک عدد استفاده میشه.دوباره به هفته وقفه و بعد بسته 21 تایی بعدی و به همین منوال
حالا سوالی که دارم اینه که اون هفته ای که هربار بین مصرف بسته قرصها باید فاصله انداخت واسه اینه که توی اون یه هفته پریودی شکل میگیره؟ یعنی ریتم طبیعی پریود شدن در دوران مصرف قرص بصورت منظم حفظ میشه؟
آره، در اون 7 روز استراحت معمولا پریود رخ میده و
سیکل قاعدگی که در بعضی خانما نامنظمه، به معنای واقعی قاعده مند میشه!
اگر در دوران عادت ماهانه نزدیکی انجام شود و آب منی در واژن ریخته شود و بارداری صورت بگیرد آیا از همان روز که تخمک گذاری انجام شده خون ریزی عادت ماهانه قطع میشود یا تا آخرین روز ادامه مییابد و سوال دیگری که داشتم این است که من زخم دهانه رحم داشتم و دکتر آن را فریز کرد میخواستم بپرسم که آیا ممکن است که محل های فریز شده دوباره زخم شود بسیار متشکرم
از زمانی که بارداری رخ بده خونریزی قطع میشه،گرچه که بعضی از افراد باز کمافی سابق خونریزی دارند
بهتره تا بهبود کامل نزدیکی نداشته باشید
من و همسرم يه هفته پيش با هم رابطه داشتيم و اون يه بسته قرص ليتژل خورد 7 روز بعد پريود شد سه روز پريود بو بعدش فكر كرد خونريزيش تموم شده در نتيجه ما با هم رابطه جنسی داشتيم شبش باز دچار خونريزي شد فرداش باز يه بسته قرص ليتژل خورد ميخواستم بدونم ايا قرص تاثير داره يا نه
وقوع پریود بارداری سیکل قبلی رو منتفی میکنه.
استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح، از بارداری در این سیکل هم جلوگیری میکنه.
اما روش اورژانسی در هر سیکل یه بار مجازه و در سال 5 – 6 مرتبه و
این اصلا درست نیست که در هر رابطه از این روش استفاده بشه. شما به خودت و همسرت لطف کن و از کاور استفاده کن.
سلام من 20 سالمه دردوران عقدبه سرمیبرم وباکره نیستم و یک سال ونیمه که دخول صورت میگیره بدون هیچ وسیله ی جلوگیری چون یکمی تپلم ازقرص استفاده نمیکنم شوهرمم به هیچ وجه ازکاندوم استفاده نمیکنه رابطه ی پرخطری نداشتم همیشه آخرین لحظه ی نزدیکی منی وارد مقعدمیشه 14 آبان موقع پریودیمه امایکمی تهوع صبحگاهی دارم به بوی بعضی غذاها حساسم و تکرر ادرار دارم و بعضی مواقع زیردلم دردخفیفی داره خواهش میکنم کمکم کنیداگه باردارباشم چی جواب مردم روچی بدم پاک آبروم میره شوهرم که براش بی اهمیته میگه اگرهم باشه عیب نداره حروم که نیست.
اگر که رابطه ی واژینال انجام شده و شما هم در زمان پرخطر (تخمک گذاری) بودید، و ازونجایی که پیشاب (PreSemen) در حین دخول خارج میشه احتمال بارداری وجود داره و شما بایستی تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید تا از بارداری یا عدم بارداری مطمئن بشید.

اما دوست من،
شمایی که نگران جواب مردم! و آبروتون هستین بالاخره باید از یه روش جلوگیری ثابت استفاده کنید اینکه همسرتون بی خیاله و در استفاده از کاندوم هم سرباز میزنه و به شما و استرس های شما فکر نمیکنه اصلا چیز جالبی نیست و اینو بدونید همیشه شانس نمیارید. افزایش وزن ناشی از مصرف قرص زیاد نیست و در حد 2 – 3 کیلو هست و شما میتونی با ورزش و تحرک بیشتر از این مورد جلوگیری کنی به هر حال همین تپل بودن و اضافه وزن هم چیز خوبی نیست و شما رو مستعد تنبلی تخمدان میکنه. آمپول های تزریقی سه ماهه (DMPA) و یک ماهه (LUNELLE) هم روش دیگه ای هست که می تونید استفاده کنید.

من بیست سالمه دردوران عقدبه سرمیبرم ولی باکره نیستم و یک سال ونیمه که دخول صورت میگیره البته بدون هیچ وسیله ی پیشگیری چون تپلم ازقرص استفاده نمیکنم شوهرمم ازکاندوم استفاده نمیکنه 14 آبان وقت پریودیمه اماچندروزیه تکرر ادرار دارم وتهوع صبحگاهی وبه بوی بعضی غذاها حساس وگاهی زیر دلم یه درد خفیفی رابطه ی مشکوک نداشتم همیشه آخرین لحظه که میخواد انزال صورت بگیره وارد مقعد میشه
دوست عزیز با توجه به علائمی که گفتید احتمال بارداری هست هر چه سریعتر برید تست بدید میتونید اول از بیبی چک استفاده کنید.
من تا چند ماه قبل پریود منظمی نداشتم به خاطر اضطراب درسی که داشتم ولی الان چند ماه پریود منظمی دارم و دوره هام حدودا 30 روزست من آخرین بار در تاریخ 15 مهر تا 22 مهر پریود شدم و 16 روز بعد از روز آخر پریود یعنی 8 آبان که حدود 13 -14 روز به پریود بعدیم مونده با نامزدم رابطه محافظت نشده از پشت داشتم و حین رابطه آلتشون بیرون اومد و به یک جای دیگه برخورد کرد و من درد خیلی شدیدی احساس کردم و بعد از اتمام رابطه متوجه شدم از وازنم خون میاد و تا چند دقیقه که با دستمال به وازنم میزدم دستمال خونی میشد ولی از مقعدم خونریزی نداشتم .آیا من واقعا پرده بکارتم و از دست دادم؟
و سوال دوم اینکه نامزد من اصلا نمیدونه آب منیشو کجا ریخته و من احساس کردم در وسط رابطه اصلا دیگه رابطه مقعدی نداشتیم چون دردش فرق داشت و رابطه از وازن بود و آب منی همونجا ریخت و نامزدمم که کلا نمیدونه رابطه از کجا بوده
آیا اگر آب منی در وازن ریخته باشه چند درصد احتمال بارداری هست و من چند روز دیگه میتونم از بی بی چک استفاده کنم؟
با توجه به این تفاسیری که شما میگید احتمال پارگی بکارت وجود داره.برای تشخیص بهتر به پزشک مراجعه کنید واین نکته رو هم فراموش نکنید که وجود بکارت مانع بارداری نمیشه.

برای استفاده از بی بی چک باید حداقل 10روز از رابطه گذشته باشه و من شنیدم که برای اینکه بی بی چک بهتر جواب بده باید 21 روز از زمان رابطه گذشته باشه ، اما بی بی چک خیلی قابل اعتماد نیست و احتمال خطا در آن وجود دارد ، بهترین روش برای تست بارداری همان آزمایش بتا است.
لطفا خونسرد باشید و در صورتی که اگر بازهم برایتان سوال پیش اومد کافیه که سوالتون رو با کلمات مورد نظر در همین سایت سرچ کنید.

سلام ببخشیدیه سوال داشتم زمان استفاده از بی بی چک چه موقع است حتما باید صبح ناشتا باشیم؟
اگه اول صبح باشه جواب دقیق تری داره و غلظت ادرار بالاتره
یه سوال داشتم
من و نامزدم دیروز با هم رابطه داشتیم
منتهی اصلا الت من و واژن اون هیچ گونه تماسی نداشتند و فقط موضوع اینجاست که ممکنه روی دست من مقدار کمی پیش اب بوده باشد و آیا ممکنه بعد از تماس دست من با واژن حامله گی رخ بده؟
البته دست من هم فقط روی واژن کشیده شد و اصلا وارد اون نشد
متاسفانه من چون اونجا نبودم! نمیدونم که دست شما به پیشاب آلوده شده یا نشده!
با توضیحات شما احتمال بارداری بسیار ضعیفه و اگه در روز پرخطر رابطه نداشتید این احتمال ضعیف تر هم میشه.
من عقد هستم اما چون توی دوران عقد هستیم و محدودیت داریم اکثرا با دست همدیگه رو ارضا میکنیم یا رابطه جنسی مقعدی داریم…. امروز صبح شوهرم وقتی به مرحله انزال رسید قسمتی از مایعش روی بالای الت تناسلی من ریخت اما خودش با اطمینان میگه روی قسمت بالای التم بود و اصلا به واژن نرسیده من چون 3روز از پاک شدن دوره پریودیم میگذره خیلی نگرانم که نکنه به پایینترم رفته باشه و احتمال باردار شدنم وجود داشته باشه ضمن اینکه من قرص های ضد بارداری اصلا بهم نمیسازه …. میشه لطفا کمکم کنید و منو از نگرانی در بیارین و اینکه آیا لزومی به خوردن قرص هست؟ ممنون و مرسی
اگه اطمینان دارید که منی به واژن نرسیده بارداری ممکن نیست در غیر اینصورت
اگه منی تماس داشته و سیکل نامنظمی دارید از روش اورژانسی استفاده کنید.
با سلام میخواستم بپرسم که پیش آب را که روی آلت تناسلی مرد است اگر با دستمال کاغذی پاک کنیم اسپرم ها از بین میروند یا حتما باید آن را با آب بشوریم با تشکر
همون دستمال کافیه و اسپرم ها از بین خواهند رفت.
من رابطه ی پرخطرنداشتم ولی علایم بارداری رودارم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود هنوزوقت پریودیم نیست احتمال داره چون زودبوده بیبی چک نشون نده آخه تخمدانهام گاهی چپ گاهی راست یکمی توش تیرمیکشه حالا بایدچندروز صبرکنم ازبیبی چک استفاده کنم یا برم تست بتا بدم؟
بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده و زودتر از این تایم معمولا جوابش کاذبه.
اگه رابطه ی پرخطر نداشتید منتظر پریود بمونید.
اون درد در ناحیه ی شکم اگر که در اواسط سیکلتون هستین به خاطر تخمک گذاریه.
من 9 ابان پریودم تموم شد 10 ابان رابطه جنسی داشتم اما منی درون واژن ریخته نشد بلکه پشتم ریخته شد ولی پاک نشد ایا احتمال داره به درون واژن رفته شده باشه؟ احتمال بارداری وجود داره تورو خدا کمک کنید
در اون روزی که رابطه داشتید تقریبا امکان بارداری نیست
نوع رابطه هم بی خطر بوده بنابراین جای نگرانی وجود نداره.
سلام من روزتخمک گذاریم گذشته ولی تخمدانم تیرمیکشه آیاعلت اینکه تیرمیکشه میتونه بارداری باشه ؟
شما میگید رابطه تون پرخطر نبوده! دوست من، اگه در این موضوع شک دارید تست بتا بدید تا وضعیت مشخص شه.
درد در ناحیه ی شکم میتونه به خاطر

نزدیک شدن به پریود
کیست تخمدان
و … هم باشه.

روزهای پر خطر در یه دوره چه روزهاییه؟
روزهای پر خطر روزهایی ست که تخمک گذاری انجام میشه که تقریبا 3-4 روز بعد از اتمام پریودی شروع میشه ، که اگه نزدیکی بدون محافظت در این روزها انجام بشه احتمال بارداری خیلی بالا میره.
من دوسه روزی میشه زیر دلم درد میکنه اما درد خفیف که با بلند کردن سنگینی و پوشیدن لباس تنگ افزایش میابه وتاتو کمرم درد میگیره گاهی اوقات هم تیرمیکشه تخمدان چپم یکمی بزرگتر از راسته گاهی هم راست بزرگتر از چپ میشه من قبلا کیست داشتم که با مصرف دارو بهبود یافته این درد نه مثل درد پریودیه نه درد کیست ونه درد عفونت تا حالا بار اولمه این درد روتجربه میکنم میشه بگید علتش چی میتونه باشه راستی دیشب یه لحظه توتخمدان چپم چندتا نبض تند زد وتموم شد به بارداری ربطی نداره ؟
شما باید معاینه بشید یا در صورت لزوم با سونو مشکلتون بررسی بشه
اگه رابطه مشکوک داشتید بهتره تست بارداری بدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =