سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری بیست و هشتم

من چند روز یعد از پریودم با نامزدم رابطه سطحی داشتم ..
من 30 شهریور پریود شدم..
الان 28 هستش..باید همین روزا پریود میشدم اما نشدم ..
یعنی باردارم؟!
با توجه به این که من بعد از پریودم خدود دو هفته خیلی مریض بودمو 8تا آمپولای پنسیلینو اینا یکیشم 18000000 بود زدم. ..کلیم قرص آنتی بیوتیک خوردم..
یعنی میتونه واسه اونا به تاخیر بیفته؟
اگه منظورتون از رابطه سطحی نزدیکی هستش باید مشخص کنید چند روز بعد از پریودی نزدیکی داشتید .اگه 30 شهریور پریود شده باشید از 10 مهر تا 20 مهر احتمال بارداری وجود داره . تست بی بی چک بدید و اگه منفی بود و تا چند روز دیگه هم پریود نشدید دوباره تست بی بی چک بدید .برای اطمینان آزمایش خون سریعتر و مطمئن تر جواب می ده .البته مصرف دارو و آنتی بیوتیک می تونه در تاریخ پریودی شما اختلال ایجاد کنه و اونو به تاخیر بندازه .
من 23 سالمه و پریودم منظم نیست.در 14 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز و در 15 مهر پریود شدم به مدت 7 روز.بلافاصله پس از اتمام پریودم یعنی در تاریخ 22 مهر در این ماه نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم،منی بیرون ریخته شد و پیشآب هم گرفته شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم؟
اگر دقیقا روز بعد از اتمام پریودی نزدیکی داشتید احتمال بارداری نیست .از روز 10 سیکل ( یعنی 10 روز بعد از اولین روز پریودی ) تا روز 20 سیکل ( یعنی 20 روز بعد از اولین روز پریودی) که روزهای پر خطر هستش امکان بارداری زیاده .البته با توجه به اینکه گفتید پریودی نا منظم هستش باید ریسک کمتری کنید .
من و خانومم 4 ماهه عقد کردم و تا دو سال دیگه عروسی نمیکنیم. الان با خانومم رابطه کامل دارم. به هیچ وجه نمیخوایم بارداری پیش بیاد و میخایم که یه روش پیشگیری مطمئن داشته باشیم
توی این 4 ماه فقط من از کاندوم استفاده کردم و خانوم من قرص نمیخوره. تا الان که مشکلی پیش نیومده.
من از ابتدای لحظه ای که میخوام دخول کنم کاندوم رو استفاده میکنم و تا ارضا شدنم اونو در نمی آرم. داخل واژون هم انزال میکنم و لحظه انزال آلتم رو از واژن بیرون نمیارم. حالا یه سوال دارم و اونم اینکه با توجه به اینکه میگن موفقیت روش استفاده از کاندوم مردانه حدود 94 درصده آیا بازم احتمال باداری هست؟ آخه خوب اگر کاندوم پاره شه که امکان نداره آدم متوجه نشه.حتما بعدا از اتمام رابطه مرد میفهمه که کاندومش پاره شده و اون موقع میتونه روش اورژانسی رو استفاده کنه. البته من یکبار هم نشده که کاندوم پاره شه
آیا روشی که انتخاب کردیم و استفاده میکنیم کافیه و اطمینانیه؟ یا اینکه باید در عین حال که کاندوم گذاشتم ،انزال رو هم خارج از واژن انجام بدم و روش طبیعی رو هم بهش اضافه کنم واسه اطمینان بیشتر؟
من اصلا نمیخام بارداری پیش بیاد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
ذوست عزیز درصد ریسک کاندوم خیلی هم کم نیست و آمارها نشون می ده که سالانه از هر 100 نفر که با کاندوم مردانه جلوگیری داشتند ، 20 نفر باردار شدند . پارگی کاندوم تنها دلیل بارداری نیست بلکه ممکنه استفاده از کاندوم به طرز صحیح صورت نگیره یا به هر دلیل دیگه ، کاندوم خیلی روش مطمئنی نیست . توصیه می کنم از قرص های جلوگیری و با زمان بندی دقیق استفاده کنید . در ضمن در روزهای پر خطر ( 10 سیکل تا 20 سیکل )نزدیکی نکنید و احتیاط کنید .
حدود 5 سال است که ازدواج کردم ر این ماه در روز 6و8و10 پریودی با همسرم نزدیکی داشتم و اب منی داخل واژنم ریخته شد ولی بعد از نزدیکی در روز 6 خونریزیم قطع شد در صورتی که ماه های قبل تا روز اخر خونریزی داشتم پریودی های من 10 روز است و بعد از پریودی باز هم نزدیکی داشتیم ایا احتمال بارداری وجود دارد اگر بخواهم از بیبی چک استفاده کنم چه زمانی مناسب است
روز 10 پریودی از روزهای پر خطر هستش ولی با توجه به اینکه مجددا پریود شدید احتمال بارداری کمه. بی بی چک رو 4 -5 روز بعد از تاخیر در پریودی می شه استفاده کرد . البته شما پریود شدید !!!!
من در تاریخ6 فروردین،6 اردیبهشت،2 خرداد،30 خرداد،27 تیر و 24 مرداد پریود شدم( پریود من روز اول لک 3 روز خونریزی 2 روز لک میبینم ) 17 روز بعد یعنی 9 شهریور یه رابطه به صوت لا پایی داشتم که بدون باز شدن لبهای آلتم نزدیک بود البته به خاطر قارچ از کرم ضد قارچ استفاده کرده بودم ولی نمیدونم پیش آبی اومده بود یا نه چون با آب دهنش آلتشو خیس کرده بود! بعد موقع اومدن آب منیش فوری بلند شد کمی از آبش رو پام ریخت ازش پرسیدم به آلتم نخورد گفت نه با دستمال پاک کردم فوری رفتم دسشویی خودمو شستم بعد اون از هیچ قرصی استفاده نکردم آیا من تو روزهای تخمک گذاری بودم؟ تا الان 2 بار پریود شدم 22شهریور(به خاطر ترس و اظطراب از یک روز قبل قرص منستروگل هر روز یکی تا روز 5 خوردم که از روز اول خونریزیم شروع شد) و 17 مهر (که اصلا قرصی نخوردم از روز 5 سرما خوردگی شدید گرفتم بخاطر مصرف قرص سرما خوردگی آمپول پنیسیلین و دیسکلومین دیگه فرداش لکی ندیدم روز 9 لکی همراه با چرک و کمی خونی دیدم شبش سرم با آمپول هیوسین پلازین و دگزا تزریق کردن) امروز روز 10 هست ولی باز میترسم که احتمال بارداری باشه چون از دوستم شنیدم که موقع بارداری هر 9 ماه پریود میشده اونم 7 روز ! آیا احتمال بارداری من منتفی هست؟
سیکل شما تقریبا منظمه و روزهای پرخطر شما 11 – 17 سیکلتونه بنابراین رابطه در روز پرخطر بوده.
اما بارداری شما به دلایل زیر منتفیه:

– دو مرتبه پریود شدید؛
– نوع رابطه بی خطر بوده؛
– استفاده از پماد ضد قارچ بر فاکتور تحرک اسپرم اثر منفی میذاره.

دلایل رو به ترتیب اولویت نوشتم.

من چند روز قبل در مورد مصرف اشتباه قرصLD و قطع پریودم در روز دوم ازتون سوال پرسیدم. اولا بابت جوابتون ممنونم. در ضمن پریود من این ماه فقط 2 روز بود در صورتی که همیشه 6-7 روز بوده. میخواستم بدوم علت این کم شدن ناگهانی چی میتونه باشه؟(واسه اطمینان از عدم بارداری ازمایش بتا هم دادم که جواب منفی بود)
بارداری که منتفیه اما
همین استرس از بارداری ناخواسته میتونه دلیل خوبی برای کاهش حجم خونریزی باشه.
بعد از روش اورزانسی شخص پریود میشه؟

اگه اره..میشه بعد روش. هر روز یک قرص خورد تا دیرتر پریود شد؟

استفاده ی روش اورژانسی اختلال هورمونی ایجاد میکنه و ممکنه طرف زودتر یا دیرتر از موعد خونریزی داشته باشه.
خوردن قرص از این اختلال به وجود اومده جلوگیری نخواهد کرد.
شما صبر کنید شاید پریودتون به تعویق افتاد.
من و خانومم 4 ماهه عقد کردم و تا دو سال دیگه عروسی نمیکنیم. الان با خانومم رابطه کامل دارم. به هیچ وجه نمیخوایم بارداری پیش بیاد و میخایم که یه روش پیشگیری مطمئن داشته باشیم
توی این 4 ماه فقط من از کاندوم استفاده کردم و خانوم من قرص نمیخوره. تا الان که مشکلی پیش نیومده.
من از ابتدای لحظه ای که میخوام دخول کنم کاندوم رو استفاده میکنم و تا ارضا شدنم اونو در نمی آرم. داخل واژون هم انزال میکنم و لحظه انزال آلتم رو از واژن بیرون نمیارم. حالا یه سوال دارم و اونم اینکه با توجه به اینکه میگن موفقیت روش استفاده از کاندوم مردانه حدود 94 درصده آیا بازم احتمال باداری هست؟ آخه خوب اگر کاندوم پاره شه که امکان نداره آدم متوجه نشه.حتما بعدا از اتمام رابطه مرد میفهمه که کاندومش پاره شده و اون موقع میتونه روش اورژانسی رو استفاده کنه. البته من یکبار هم نشده که کاندوم پاره شه
آیا روشی که انتخاب کردیم و استفاده میکنیم کافیه و اطمینانیه؟ یا اینکه باید در عین حال که کاندوم گذاشتم ،انزال رو هم خارج از واژن انجام بدم و روش طبیعی رو هم بهش اضافه کنم واسه اطمینان بیشتر؟
من اصلا نمیخام بارداری پیش بیاد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.مرسی
دوست من، ضریب اطمینان استفاده از کاندوم 97 درصده و اگه هر دوتون با کاور مشکلی ندارید از همین روش استفاده کنید و خوبه.
ولی شما چند کارو در هر رابطه ات انجام بدی بد نیست:

– به جنس کاور دقت کن که خوب باشه
– موهای ناحیه ی آلت تناسیلتو شیو کرده باشی
– قبل از نصب کاور رو چک کن که سالم باشه
– دقت کن که درست نصب بشه و مواظب باش که ناخنت به اون آسیب نزنه
– حین دخول از لوبریکانتی استفاده کن که Water base باشه تا هم واژن همسرت روان تر بشه و هم به کاندوم آسیب نرسه (لوبریکانت Oil base به کاندوم صدمه میزنه)
– بعد رابطه هم حتما کاندوم رو چک کن که آسیبی ندیده باشه
– کارت که تموم شد کاور رو میندازی سطل آشغال (این خیلی مهمه که بندازیش سطل آشغال!)
– بنا به هر دلیلی که کاندوم آسیب دید یا پاره شد (در دوران پرخطر) قرص لوونورژسترول دم دست داشته باشه تا در سریعترین تایم بعد از رابطه همسرت مصرف کنه و از این بابت خیالت راحت بشه
– اینم بدون کاور تنها روشیه که از بیماری های مقاربتی (STD) جلوگیری میکنه

خب اینا نکات استفاده از کاور بود اما شما لا به لای حرفات گفتی که همسرت قرص نمیخوره ولی نگفتی به چه دلیل؟ اگه حساسیتی به قرص نداره که از اون روش هم میتونید استفاده کنید و کاور رو که لذت رابطه رو کاهش میده کنار بذارید و اگه که همسرت به قرص ها حساسیت داره میتونی از روش های تزریقی استفاده کنی و چون تا 3 – 4 سالی احتمالا قصد بارداری ندارید این روش که مورد رضایت خیلی هاست شما رو هم راضی خواهد کرد. آمپول DMPA به مدت سه ماه از بارداری جلوگیری میکنه و آمپول LUNELLE هم یه ماه.
دو نفری تون با هم یه روشی که با اون راحت ترید رو انتخاب کنید تا لذت یه رابطه ی 10 – 20 دقیقه ای با استرس چند روزه خراب نشه.

خانوم من قرص یاز استفاده میکنه.از حدود یک ماه پیش شروع به استفاده کرد. الان دور دوم قرص رو داره مصرف میکنه. منظم قرص ها رو مصرف میکنه.خواستم بپرسم که آیا نیازی به روش طبیعی هم هست؟ یا اینکه قرص دیگه 100% اطمینانیه؟ دیگه هیچ مشکلی نداره اگه روزای پر خطر از روشی دیگه استفاده نشه و مایع منی داخل واژن تخلیه شه؟ اصلا نمیخوایم حاملگی پیش بیاد و میخوایم روشمون خیلی مطمئن باشه
همواره توصیه میشه که در اولین مصرف هر نوع قرص ضدبارداری از روش مضاعف (کاندوم) هم استفاده بشه.
بعد از مصرف بسته ی اول دیگه نیاز به روش دیگه ای نخواهد بود و با وجود تخلیه چند کیلو! منی در واژن هم بارداری صورت نمی گیره.
من 17 شهریور پریود شدم و 17 مهر هم پریود شدم و امروز 29 مهر با نامزدم رابطه داشتم الت ایشون که یبن پاهای من قرار داشت منی ازشون خارج شد وبه دستمال زیر پاهایم ریخت.میخوام بدونم من تو دروه پر خطر بودم واگر بودم با این توصیفی که کردم نیاز به روش اورزانسی هست ؟
و روش اورزانسی که من میگم درست هست؟مثلا ساعت 8 امشب دو تا قرص اچ دی با هم بخورم و فردا صبح ساعت 8 هم دو تا قرص اچ دی دیگر بخورم؟ مصرف قرص تو همین دو نوبت هست؟
رابطه در ایام پرخطر شما بوده ولی
اگه مطمئن هستید که منی و پیشاب (هر دو) با واژن تماس نداشته نیازی به استفاده ی روش اورژانسی نیست.
در غیر اینصورت روش اورژانسی رو به همون صورتی که گفتید استفاده کنید.
منتها حواستون باشه که اگه بعد از مصرف قرص در هر نوبت به فاصله 2 ساعت استفراغ صورت گرفت مجددا بایستی همون نوبت رو تکرار کنید.
قرص اچ دی عوارضی هم داره؟
و در هر دوره وقتی رابطه داریم فقط یکبار میشه خورد؟
عوارض قرص اچ دی یکیش همون تهوع و استفراغه و سایر موارد مانند حساسیت پستان ها، اختلال در قاعدگی، چاقی کاذب و … ممکنه ایجاد بشه.
استفاده ی روش اورژانسی در هر سیکل یه مرتبه بیشتر مجاز نیست.
من 23 سالمه. تازه عروسی کردم. تا 5 یا 6 سال دیگه نمیخایم بچه دار شیم. از اینکه قرص مصرف کنم و یادم بره یه وقت و منظم مصرف نشه میترسم. بنظر شما با توجه به اینکه اصلا نمیخام تا 6 سال دیگه بچه دار شم ، اگه كپسول هاي كاشتني (نورپلانت) رو کار بذارم مشکلیه؟ دیگه مشکل از یاد رفتن و استرس منظم مصرف کردن رو نداره. آیا عوارض كپسول هاي كاشتني (نورپلانت)خیلی زیادتره نسبت به قرص؟مساله خاصی داره؟
هیچ مشکلی نیست و می تونید زیر نظر پزشک از نورپلانت استفاده کنید و تا 5 سال هم از بارداری جلوگیری میکنه.
عوارض این روش شامل

– اختلال در قاعدگی
– سردرد
– تغییر وزن
– تغییر در خلق و خو
– افزایش اشتها
– افسردگی
– حساسیت پستان ها
– فولیکول های مقاوم تخمدان
– و … میشه که به جز عارضه ی اول که شایعه بقیه ی موارد در کمتر از 2 درصد خانما رخ میده.

ماه قبل 4روز تمام خونریزی داشتم
این ماه بسته جدید قرص سپروترون کمپوند مصرف کردم که نمیدونستم از شب هشتم باید شروع کنم که شب 5ام شروع کردم.بعد اتمام قرص 9روز بعدش پریود شدم ولی فقط دو روز خونریزی داشتم به نظر شما مشکل چیه؟البته این ماه فقط رابطه دهانی داشتم ولی ماه قبل دست آلوده به آب منی همسرم به واژنم مالیده شد که زمان پرخطر نبود(17/6/91)
این هفته 25/7/91 بی بی چک استفاده کردم که منفی بود
شما باردار نیستید و این اختلال به خاطر مصرف ناصحیح قرص هاست.
قبلا خدمت شما عرض کردم که بسته ی دوم رو بدون توجه به پریود بودن یا نبودن از روز هشتم شروع کنید.
مصرف قرص رو منظم و سروقت ادامه بدید تا ضمن اینکه از بارداری جلوگیری میشه، سیکلتون رو هم منظم میکنه.
من 4 ساله که ازدواج کردم .1 سال و نیمه که اقدام به بارداری کردم .ولی نتیجه نگرفتم. در آزمایشات مشخص شد که حرکت اسپرم همسرم کم هست که الان 6 ماهه دارو مصرف می کنه و کمی بهتر شده .پریود خودم منظم هستش. فولیکول در روز 15 پریودی 26 میلیمتر بود و 4 تا 4 -5 میلیمتری هم داشتم.الان دکترم برام لتروزول نوشت که از روز 3 پریودی روزی 2تا بخورم تا روز 7 و متفورمین نوشت روزی 3 تا.سوالم اینه که
1- آیا با توجه به حرکت کم اسپرم همسرم موتیلیتی 35 درصد و موروفولوژی 25 درصد احتمال بارداری من به روشهای طبیعی هست یا نه؟
2- تاثیر لتروزول چیست؟
3- متفورمین چه تاثیری داره با توجه به اینکه می دونم متفورمین قرص دیابت هست و من دیابت ندارم برای چی روزی 3 تا تجویز شده ؟ ممنونم.

سن خودم حدود 30 و همسرم 34 ساله.
تعداد اسپرم همسرم 3و هشتصد

سایز فولیکول شما در روز 15 ام سیکلتون برای باروری عالیه اما

1. فاکتورهای اسپرمی که ذکر کردین نرمال نیست و احتمال بارداری با این شرایط زیاد نیست اما میشه امیدوار بود.
2. لتروزول محرک تخمک گذاریه.
3. متفورمین به دو منظور تجویز میشه:
– یکیش همونطور که خودتون گفتین برای دیابته
– دومیش هم برای تحریک تخمک گذاریه

1. هرگونه خونریزی روان فرض ِ بارداری رو منتفی میکنه ؟
2. من شنیدم که میگن “ممکن ” هست که فردی باردار باشه و تو 2 ماه ِ اول و یا هر 9 ماه ِ بارداری پریود بشه … ایا این درست هست ؟
3 . استرس چقدر میتونه تو خود ِ روند پریود موثر باشه ؟ یعنی میتونه مقدار ِ خونریزی در یه دوره پریود رو کاهش بده ؟ و یا کل ِ روند ِ پریود رو کوتاه کنه ( از 7 روز به 5 روز ) ؟
1. خونریزی ای که مانند سیکل های قبلی باشه (طبق نظر برخی پزشکان یه روز خونریزی روان کافیه)
2. در مورد اون شنیده ها اینجا رو بخونید.
3. استرس اختلال هورمونی ایجاد میکنه و این اختلال هورمونی هم بر طول سیکل و هم بر تایم خونریزی تاثیر میذاره.

اون فکرتم درسته پس مراقب باش که سوال تکراری نپرسی چون دکتر این جور چیزارو تحمل نمیکنه و یه دفعه میبینی که دکتر کارت زردشو از جیبش درآورد و بهت نشون داد. از من گفتن بود.

1.آیا تفاوتی بین میزان اثربخشی قرصهای لوونورژسترول ، LD و HD ، در روش اورژانسی وجود داره؟ در مورد عوارضشون چی؟ مثلا تهوع و …

2.در روش پیشگیری از بارداری معمولی آیا بین میزان اثر بخشی قرصهای LD ، یاز ،روکین و … تفاوتی وجود داره؟ یا فرقی نداره از کدوم مصرف بشه؟

1. ضریب تاثیر قرص های ال دی و اچ دی 97 درصد ذکر شده و لوونورژسترول 99 درصد. عوارض لوونورژسترول به مراتب کمتره.
2. قرص روکین که همون یاز هست اما درصدی که برای قرص های ضدبارداری ارائه شده 98 درصده و اگه از هر نوعی که استفاده میشه درست و به موقع باشه از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
سلام بر دکتر عزیز و گرامی یه سوالی بد جور ذهنم را مشغول کرده به طوری که همش در حال آب کشیدن دست و دهانم هستم میخواستم بدونم که اسپرم در جای خیس مرطوب مثل آب معمولی و دهان که همیشه خیس و مرطوبه چند دقیقه زنده است و سوال دیگری که داشتم این است که دست من آغشته به نم پیش آب بود و آن را شستم و میدانم که کاملا پاک نشدبا همان دست خیس که آغشته به نم پیش آب بود به دستگاه تناسلی خود زدم آیا احتمال بارداری وجود دارد البته در آن زمان من عادت ماهانه بودم
زیاد زنده نمیمونه
نگران نباشید اینجوری بارداری رخ نمیده
وسواس رو از خودتون دور کنید
همه میدونیم که کاندم یه میزان شکستی داره. که این میزان در صورت استفاده غیرمداوم و ناصحیح بالاتر میره
حالا یه سوال دارم. اگه کاندوم از همون ابتدای دخول کردن طبق بروشور و دستورالعملش درست استفاده شه و همچنین به همراه استفاده از کاندوم روش طبیعی هم بهش اضافه شه (یعنی در عین حال که کاندوم گذاشتیم اما در آخر کار انزال رو خارج از واژن انجام بدیم)، آیا بنظر شما احتمال بارداری تقریبا نزدیک به صفر نمیشه؟ من حس میکنم اینجوری میزان موفقیتش تقریبا در حد قرص میشه و کاملا اطمینانی باشه
فقط و فقط دوستانی پاسخ بدن که آگاه هستن. متاسفانه آمارهای نادرست و غیر علمی رو زیاد دیدم که خیلیها میدن.
ضریب شکست خود کاندوم 3 درصد عنوان شده و در صورتی که کاندوم مرغوب باشه و درست نصب شده باشه به طوریکه حین دخول آسیب نبینه یا منی ازون خارج نشه، بارداری رخ نخواهد داد.
حالا اگه از روش تقویم یا منقطع هم استفاده بشه رابطه از نظر احتمال بارداری Safe تر خواهد بود.
بنده 5 ماهه نامزد کردم
حدود 3 هفته هست بنده خودم رو با لای پا های نامزدم ارضا میکنم
تعداد اون هم 3دفعه هست هفته ای 1بار
منی بنده لای پای نامزدم ریخته و با دستمال کاغذی پاک شده و از صحت کامل پاک شدن اون مطمئن نیستیم
پریود های خانومم کاملا منظم بوده و 3 روزه که از زمان پریود اون میگذره
و فقط 1 روز از این 3 روز خون خارج شده
از زمانی که میخواسته پریود بشه سرگیجه داره حال تهوع و از امروز هم تب و لرز داره
بردمش دکتر عمومی همین امروز
گفت یه بیماری هست که شایع شده و مال گوشه و سرگیجشم مال اونه
حلقش کمی چرک هم داره
حالا میترسم که حامله شده باشه.. ( باکره ام هست)
بنظرتون امکان داره؟
سوال هام اینه که منی من وارد واژن شده باشه؟
اگه وارد بشه چه زمانی از 30 روز ماه امکان بارداری هست؟
چه زمانی از بیبی چک میتونم استفاده کنم؟
یه راه حل کلی و مطمئنی میخوام که از صحت حامله بودن یا نبودن نامزدم مطل بشم
ممنون اگه هرچه زود تر جواب بدین
خیلی حالم بده…
سایتتون خیلی جامع هست امیدوارم روز به روز کامل تر از روز قبل بشه
منظورتون از اینکه منی لای پا ریخته شده واقعا لای پا هست یا خجالت کشیدید که بگید روی واژن ریخته شده! دوست من، اینجا هر کسی که بخواد خجالت بکشه و واضح صحبت نکنه حتی دکتر هم نمیتونه کمکش کنه پس اگه میخواین درست راهنمایی بشین واضح بگید نترسید از پشت مانیتور کسی چیزی رو نمیبینه!
به هر حال …
من فرض رو میذارم که منی همون لای پا ریخته شده که در این صورت اگه با واژن تماس نداشته احتمال بارداری نیست ولی اگه با واژن تماس داشته شما بایستی می گفتید که رابطه در چه روزی از سیکل همسرتون بوده و
اگر که همسرتون در دوران بی خطر بودن که هیچ اما
اگر ایشون در دوران پر خطر بودن (اواسط سیکل) اونوقت روش اورژانسی رو استفاده کنید.
بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی بارداری رو تایید میکنه ولی
راه حل مطمئن برای اطمینان از بارداری یا عدم اون تست بتا (Beta HCG) هست که باید تشریف ببرید آزمایشگاه.

خط به خط رو با دقت بخونید تقریبا تمام احتمالات و راهکارها رو گفتم.

دختری 28 ساله و باکره هستم که دوره های پریودم منظم هستند.در تاریخ 31 شهریور 91پریود شدم و باید 30 مهر ماه پریود بعدیم میشد. در تاریخ 13 مهر ماه با نامزدم نزدیکی از پشت داشتیم که اب ایشون تا واژن من هم اومد و خیس شدم . بااینکه چنددقیقه بعدش با دستمال پاک کردم و حموم رفتم. اما میترسم که اب ایشون داخل رفته باشه . متاسفانه بعد نزدیکی من از هیچ قرصی استفاده نکردم چون در مسافرت بودیم دسترسی به جایی نداشتم. و امروز که 30 مهر ماه هست من هنوز هیچ نشانه ای از علایم پریودی ندارم. ایا احتمال بارداری در این شرایط وجودداره؟ چون من بعد نزدیکی چنددقیقه ای رو ملافهای که ابشون ریخته شده بود نشسته بودم ایا ممکنه مایع منی به رحم من رفته باشه ؟ من باید الان چیکار کنم؟ تو رو خدا هر چه سریعتر کمکم کنید دارم سکته میکنم
رابطه ی شما در ایام پرخطر بوده و با توجه به روانه شدن منی به سمت واژن احتمال بارداری وجود داره.
شما 3 – 4 روز دیگه رو هم منتظر بمونید و اگه پریود نشدید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
اگر در روزهای پرخطر رابطه جنسی صورت بگیرد اونم لاپایی و حتی منی هم بیرون تخلیه بشه و روی آلت ریخته نشه با پیش آب و بدون دخول امکان بارداری هست ؟
با پیش آب دختری که باکره نباشه و اونم لاپایی امکانش هست ؟

یکبار تست بی بی چک داده منفی بوده اما حدود 35 40 روز پیش از نزدیکی بوده

پریودیش باید 4 5 مهر اتفاق می افتاده که نیفتاده

البته اینم بگم که پریودیشون خیلی نامنظمه و شده تا 2 هفته هم تاخیر افتاده اما اینسری بیشتر شده نگرانم کرده

درضمن روهای پرخطر رو چطوری باید حساب کرد ؟

سلام نه امکان بارداری نیست تست بارداری در صورت شک به بارداری باید بعد از تماس جنسی انجام بشه اگر سیکل ماهانه ایشون نامنظم هست باید به پزشک زنان مراجعه کنند.
اگر در روزهای پرخطر رابطه جنسی صورت بگیرد اونم لاپایی و حتی منی هم بیرون تخلیه بشه و روی آلت ریخته نشه با پیش آب و بدون دخول امکان بارداری هست ؟
با پیش آب دختری که باکره نباشه و اونم لاپایی امکانش هست ؟

یکبار تست بی بی چک داده منفی بوده اما حدود 35 40 روز پیش از نزدیکی بوده

پریودیش باید 4 5 مهر اتفاق می افتاده که نیفتاده

البته اینم بگم که پریودیشون خیلی نامنظمه و شده تا 2 هفته هم تاخیر افتاده اما اینسری بیشتر شده نگرانم کرده

درضمن روهای پرخطر رو چطوری باید حساب کرد ؟

اگر سیکل ماهانه منظم باشه از روز 11 تا هفدهم روز های پر خطر هستند .
من دوره پريودم مشخص نيست به دلايلي فكر ميكنم اين بار كه پريود شدم با زمان تخمک گذاریم يكي بود من 4 روز پيش پريود شدم صبح خونريزيم تموم شد عصري با همسرم رابطه جنسی پر خطر داشتم حالا دچار خونريزي شدم ميخواستم بدونم احتياج به خوردن قرص هست يا نه ؟ در كل ميخوام بدونم ايا خون اسپرم را از بين ميبره راسي من ده روز پيش يه بسته قرص اورژانسي خوردم (ليتژل) 7 روز بعد پريود شدم و بعد اتفاقاتي افتاد كه گفتم ايا قرصي كه گفتم اگه باز بخورم تاثير داره يا نه؟
دوست خوبم وقتی خونریزی شما شروع میشه یعنی تخمک نابارور دفع شده و دیواره رحم تخریب شده پس امکان باروری موقع خونریزی وجود نداره تا روز دهم یا یازدهم که دوباره تخمک گذاری صورت بگیره.
میخواستم بدونم کسی که سیکل پریودیش 32 روزه هست روزهای پر خطرش بین روزهای 10 تا 21 هست؟
ودر تقویم تخمک گذاری در قسمت ویرایش گزینه سوم طول مدت تخمک گذاری رو میخواد کسی که سیکل پریودیش 28 روزه هست 14 مینویسه .حالا کسی که 32 روزه هست باید چند بنویسه؟16؟
باسلام روزهای تخمک گذاری شما ب روزه 18 هست ودو سه روز قبل وبعدش جزو روزهای پر خطر محسوب میشه .اگر منظورت از قسمت سوم همون لوتئال فاز هست باید بگم لوتئال فاز تو همه خانم ها ثابت و14 روزه هست.
با سلام سوالی داشتم میخواستم بدونم اگه تو یه رابطه مطمئن نباشی مایع منی به قسمته جلو رسیده یا نه و عادت ماهیانه باشی احتمال بارداری وجود داره؟
معمولا هنگام پریود بارداری رخ نمیده.
8 شهریور آخرین تاریخ پریودم بود روز 23 شهریور با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم یعنی باکرم
یک هفته بعد از تاخیر پریود بیبی چک گذاشتم منفی بود, 2 هفته بعد از تاخیر هم منفی بود آزمایش خونم هم منفی بود
3 هفته است تاخیر دارم هنوز پریود نشدم احتمال بارداری هست
؟
پریودام نامنظمه تخمدان پلی کیستیک متفورمین و ویتاگنوس این ماه خوردم که به علت ناسازگاری با معده وسط ماه قطعش کردم
علت تاخیر پریود چیست؟
استرس دارم ودر حال حاضر زیر دلم هم درد مبهمی داره توی هفته اول بعد تاخیر نفخ شدیدی داشتم که برطرف شده الان البته شاید ویروس یا غذای آلوده بوده
تو رو خدا یکی بگه به آز بتا می شه اعتماد کرد
نامزدم فکر نکنم پیشابش نزدیک دهانه واژن شده باشه
من یکساله مشکل دارم اوایل 2 بار پریود می شدم 6 ماه قرص ضد بارداری خوردم بعد اون 2 ماه پروژسترون خوردم که بدتر شدم یعنی همش یا لک بینی بود پریود بودم یا تاخیر داشت، الان ولی خیلی طولانی شده
امروزم بیبی چک گرفتم واسه سومین بار بازم منفی بود
اگه باردار باشم امپرازول رو بچم اثر بد نداره ممکنه همین قرص های معده باعث تاخیر شده باشه؟
دیگه کلافه شدم این قدر دکتر رفتم
رابطه سطحی بوده
بی بی چک منفی بوده
تست بتا هم منفی بوده
بنابراین بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.

تاخیر در پریود شما به خاطر
– تخمدان پلی کیستیک
– مصرف قرص
– استرس از بارداری ناخواسته
– و … میتونه باشه.
دوست خوبم، شما باردار نیستید ولی مصرف امپرازول در دوران بارداری با تجویز پزشک مشکلی نداره.

شما چند تا کارو میگم گوش بدید بد نیست

1. اگه اضافه وزن دارید تعدیلش کنید.
2. قرص ضد بارداری یاسمین رو تهیه کنید و از روز 5 ام سیکلتون شبی یه دونه بخورید تا ضمن جلوگیری از بارداری، سیکلتون هم منظم بشه.
3. استرس رو هم کم کنید به خودتون لطف بزرگی می کنید.

من 21 سال دارم و باکره هستم،9شهریور پریود شدم و 21 شهریور آب پیش منی نامزدم روی دستم ریخت.دستم را با دستمال پاک کردم و بعد یک ساعت دستم رو به آلت تناسلی خودم زدم خیلی نگران شدم،6مهر پریود شدم و مثل دفعه های پیش بود ولی بازم نگرانم احتمال بارداری هست؟
در ضمن نزدیک به پریودیم هست و درد کمرم هم دارم.
دوره ی پریودیم 7 روزه هست.
سلام دوست عزیز وقتی پریود شدید خوب معلومه که بارداری صورت نگرفته لطفا مطالب سایت رو مطالعه بفرمایید.
من در تاریخ 10 مهر پریود شدم و تا 16 ام ادامه داشت.در تاریخ 20 مهر رابطه سطحی محافظت نشده داشتم که 12 ساعت بعدش از ال دی استفاده کردم و 26ام مجدادا پریود شدم و تا 1 آبان ادامه داشت اما دو روز آخرش لکه بینی بود. امروز که 2 آبان هست مجدادا رابطه محافظت نشده داشتم.سوال من اینه که امروز امکان بارداری وجود داره. البته خیلی مرقب بودیم که مایع باهام برخورد نکنه! و سوال بعدیم اینه که تاریخ پریود بعدیه من کیه؟
روز بعد از پریود احتمال بارداری ضعیفه و اگه منی با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
از اونجایی که با استفاده ی روش اورژانسی بالانس هورمونی تون به هم میریزه و عوارضش تا یکی دو سیکل ادامه داره بنابراین زمان پریود بعدی شما رو نمیشه تعیین کرد. باید منتظر پریود بمونید.
سلام بر دکتر عزیز و گرامی یه سوالی بد جور ذهنم را مشغول کرده به طوری که همش در حال آب کشیدن دست و دهانم هستم میخواستم بدونم که اسپرم در جای خیس مرطوب مثل آب معمولی و دهان که همیشه خیس و مرطوبه چند دقیقه زنده است و سوال دیگری که داشتم این است که دست من آغشته به نم پیش آب بود و آن را شستم و میدانم که کاملا پاک نشدبا همان دست خیس که آغشته به نم پیش آب بود به دستگاه تناسلی خود زدم آیا احتمال بارداری وجود دارد البته در آن زمان من عادت ماهانه بودم
1.طول عمر اسپرم بعد از انزال در واژن حداکثر 72 ساعته اما این طول عمر در بقیه ی موارد (روی دست، داخل دهان و …) به 4 ساعت کاهش پیدا میکنه.
2. شما در زمان پریود بودید و در این بازه ی زمانی امکان بارداری تقریبا غیر ممکنه. جای نگرانی وجود نداره.
من و همسرم روز 12 مهرماه نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم. و چون ازدواجمون موقته بچه دار شدن واسمون مشکل بود. واسه همین همسرم اقدام به اجرای روش اورژانسی کرد. یعنی 24 ساعت بعد از رابطه 2 تا قرص اوسپیت اچ دی و 13 ساعت بعدش دوباره دوتا و 12 ساعت بعدش باز هم دوتا از این قرص ها مصرف کرد. یعنی جمعا 6 قرص. طی دو هفته علایمی مانند درد زیر شکم ، حساس شدن سینه ها ، احساس تهوع ، دیدن لک قهوه ای وپراشتهایی داشتن.
دوهفته بعد از رابطه برای محکم کاری یک آمپول پروژسترون 800 میلی تزریق کردن . دو روز بعدش به خونریزی شدید افتادن. به طوری که خون ها به صورت لخته لخته خارج میشد. و بعد از جهار روز خونریزی به شکل عادی دراومد.
حالا میخواستم ببینم دلیل این که خون یه صورت لخته میومده چی بوده و آیا اصلا نطفه تشکیل شده یا نه؟ با تشکر
ضمنا پریود خانومم از 2 مهر تا 8 مهر بوده.
سلام.دوست عزیز بارداری در اولین خونریزی منتفیه.ایشون باردار نیستند و 2 تا قرص روش اورژانسی رو هم بی خودی مصرف کردن.4 تا قرص اچ دی کافی بود 6 تا برای چیه؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =