سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری بیست و پنجم

ببخشید دوتا سوال:
1.کیتهای تشخیص حاملگی چند روز بعد از نزدیکی باید استفاده شود؟
2.آزمایش خون برای تشخیص حاملگی چطور؟
بی بی چک تا سه هفته بعد رابطه و بهتره ابتدای صبح استفاده بشه
آز خون 72 ساعت بعد رابطه
تاریخ آخرین پریودی من 8 شهریور بود . من باید تا 8 مهر دوباره پریود میشدم. با توجه به اینکه من حدود 6 ماهه که جلوگیری نمیکنم احتمال دادم که حامله باشم . اما هم آزمایشم و هم تست بیبی چک منفی بود. اما توی این مدت 2-3 بار بالا آوردم و درد زیر شکمی دارم. کلافه هستم مردد موندم که آمپول بزنم که پریود بشم یا اینکه بازم صبر کنم. تست بتای من 1.0 بود.
به نظر شما چه کنم؟تا به حال از هیچ قرص و داروی ی برای بارداری استفاده نکردم.
با توجه به جواب آز خونتون که بارداری منتفیه
نمیدونم عادت ماهانه منظمی دارید یا نه اما اگه ندارید بهتره برای معاینه و درمان به متخصص مراجعه کنید
با همسرم 12روز “بعد از اتمام دوره پریودش” رابطه محافظت نشده داشتم و بعد 3_4روز قرص اورژانسی بهش دادم خود دوباره حدود روز22_23 بعد از پریودش رابطه محافظت نشده داشتم و حدود روز 24دوباره قرص اورژانسی دادم بهش خورد و بدلیل تاخیر پریود جدید تست حاملگی داد و مثبت بود
سوالم اینه میخوام بدونم قرص اورژانسی دومی که خورد رو بچه تاثیر منفی میگذاره؟اگه آره چه تاثیری؟
روش اورژانسی روی جنین تاثیر منفی نمیذاره.مال شما هم روش اورژانسی نبوده.روش اورژانسی تا 72 ساعت بعد از نزدیکی تاثیر داره نه 4 روز و فقط 1 بار در یک سیکل قاعدگی میتونید از این روش استفاده کنید…شما اسم قرص رو ننوشتید.
اکر از قرص های یاسمین – اچ دی – ال دی -لونورژسترول استفده کردید تاثیری رو جنین نمیذاره.به پزشکتون هم مراجعه کنید
من ماه قبل مسافرت بودم و2روز زودتر
پریود شدم 2هفته قبل نزدیکی داشتیم منی داخل بدنم نریخت ولی الان 4روز از زنان
ریودم میگذره بگید حامله نیستم؟بگم که فقط اول رابطه از کاندوم استفاده نکردیم
دوست عزیز شما زمان دقیق آخرین پریود و زمان دقیق نزدیکی تون رو نگفتید…تست بتا بدید تا مطمئن بشید
من با نامزد نزدیکی داشتم ولی دخول و خروج انجام ندادیم ولی احتمال دادم دست الوده من یا ایشان به اب منی یا پیشاب با الت ایشون برخورد داشته باشه با توجه به اینکه ایشون باکره هستند احتمال بارداری هست؟این عمل 2روز پس از اتمام قاعدگی رخ داده.راه درمان یا پیش گیری رو هم اگه لطف کنید ممنون میشم
با توجه به نوع رابطه شما و اینکه دو روز بعد از اتمام پریودی(اگه منظم باشه) تخمک گذاری نیست
احتمال بارداری وجود نداره
نگران نباشید
من 10 مهر پریود شدم تا 16 مهر تمام شد. دیروز رابطه سطحی با نامزدم داشتم بدون دخول و تا اونجایی که سعی کردیم منی رو سطح بدنم ریخته نشه اما با توجه به استرسی که چند وقت پیش کشیده بودم بعد از 12 ساعت از نزدیکی 4 قرص ال دی خوردم و 2 ساع قبل از اینکه 12 ساعت بعدی فرا برسه تا 4 تا دیگه بخورم رابطه داشتم و بازهم منی به من نخورد تا اونجایی که میدونم اما چون تو روزهای پرخطرم( دارم درست میگم؟ با توجه به اینکه 10ام مهر پریود شدم و پریودیم منظمه معمولا 2 .3 روز بیشتر دیر نمیکنم آیا الا من تو روزهای پر خطرم؟) خلاصه اینکه من الان 4 تا قرص بعدی رو خوردم . حالا سوالم اینه که 12 ساعت بعد بازم بخورم؟ بخاطر نزدیکی 2 .3 ساعت پیشم میگم!
ببخشید طولانی شد.با این وجود احتمال بارداری وجود داره؟
و یه سوال دیگه اینکه با توجه به اینکه 4 روزه پریودیم تموم شده و قرصارو خوردم چه بلایی سر تاریخ بعدی پریودیم میاد؟
حالت تهوع اینا هم نداشتم.
روش اورژانسی فقط برای مواقع اضطراری کاربرد داره و به عنوان روش پیشگیری دائمی استفاده نمیشه که در هر دوره ازش استفاده کرد
در هر دوره فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد
زمان تخمک گذاری میشه 14 روز مونده به عادت ماهیانه بعدیتون
معمولا بین 1 هفته تا 10 روز بعد از خوردن قرص پریودی رخ میده در بعضی از مواقع هم همون زمان خودش خونریزی دارید
بازم بهتون توصیه میکنم برای روابط بعدیتون از یه روش موثر و بی خطر مثل کاندوم استفاده کنید که نیاز به روش اورژانسی نباشه
آیا بروز علایم پریودی در موقع خودش مثل همیشه، علایمی مثل درد سینه ها و التهاب زیر دل و کمر و… میتونه دلیلی بر رد حاملگی و نشان این باشه که باید منتظر پریود باشی؟ یا اینکه کسی هم که حامله شده باشه باز این علایم قاعدگی مثل هرماه توش بروز میکنه؟
علایم بارداری توی همه مثل هم نیست
اما ممکنه ایتن علایم پریودی که گفتی در زمان خودش داشته باشی اما خونریزی نباشه و باردار باشی
بهتره برای اطمینان از بارداری آز خون بتا بدید
من روز 11 این ماه پریود شدم و 16 اش تموم شدم امروز نزدیکی داشتم.منی داخل واژنم نریخت اما هم در اول نزدیکی و هم در آخرش از کاندوم استفاده نکردیم (اما منی داخل واژن تخلیه نشد)
1: لازمه که از روش اورژانسی استفاده کنم؟
2: اگر امروز به ارگاسم برسم و اسپرمی در بدنم وجود داشته باشه باعث بارداری میشه؟
اگه پریودی منظمی دارید احتمال بارداری کمه
اما اگه واقعا تصمیم به بچه داری ندارین و آدم بد شانسی هم هستین خوردن قرص اورژانسی خیالتون رو راحت تر میکنه
ارگاسم ربطی به بارداری نداره!
رابطه من مال 30 35 روزه با این حال بازم میشه از بی بی چک استفاده کنم ؟

کسی که برای نامنظمی پریودی بره دکتر ،دکتر پردشم نگاه میکنه ؟

دوست عزیز 30-35 روز قبل رابطه داشتید بله میتونید از بی بی چک استفاده کنید.
در صورتی که دختر ازدواج نکرده باشه و خودشم به دکتر بگه ازدواج نکرده ام دکتر کلا به داخل رحم نگه نمیکنه.چکاری به پرده شما داره؟
من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟
با توجه به پریودیتون بارداری منتفیه
بهتره افکار منفی از خودتون دور کنید و بهتره جهت اطلاعتون بگم که شکم خانوم باردار تا3 و حدود 4 ماهگی خیلی کم بالا میاد و شما اصلا متوجه نمیشید.
بی بی چک هم قابل اطمینانه و جوابی که گرفتید می بینید که باردار نبودید
بارداری خارج رحمی هم نمیدونم اصلا می دونید چیه که مطرح کردید یا فقط چون شنیدید گفتید.آخه خانوم جون این چه فکری که شما به ذهنتون خطور می کنه
من 22سالمه و 12روز قبل رابطه داشتم.البته بکارتم سالم هست.عمل دخول اصلا انجام نشد.و حتی اون شخص برای اطمینان بیشتر از کاندوم استفاده کرد.ولی الان 3-4روز پریودم عقب افتاده.
البته باید بگم کلا پریود منظمی ندارم.هر ماه 6-7روز جلو یا عقب میشه.
ولی بشدت نگران حاملگی هستم.میخواستم بدونم با وجود بکارت و استفاده از کاندوم و اینکه بلافاصله بعد از ارضا شدن اون شخص کاملا واژن و اطارفشو با اب شستم چقد احتمال حاملگی وجود داره؟
الانم هیچ کدوم از علائم ظاهری حاملگی رو ندارم مثه درد سینه،….
در صورتی که از سالم بودن کاندوم بعد از رابطه اطمینان دارید و مثلا حین رابطه سوراخ نشده و
همچنین بنا به هر دلیلی (نصب نادرست کاور، در اومدن اون حین رابطه و …) منی از کاندوم بیرون نیومده
احتمال بارداری نیست.
این تاخیر در پریود بخش اعظمش به استرس از رابطه ی احتمالا پنهان و استرس از بارداری بر می گرده.
برای بی نظمی سیکل تون من توصیه می کنم به متخصص زنان مراجعه کنید چون

وجود کیست تخمدان
اختلال هورمونی
اختلال در غده ی تیروئید
و …
میتونن از عوامل این بی نظمی باشن.

من 23سالمه 91/6/15 پریود شدم 90/6/30 رابطه از مقعد داشتم و منی روی کمرم ریخته شده و نامزدم مطمءنه اما من الان 6روز پریودم عقب افتاده وخیلی هم استرس دارم احتمال حاملگی هست؟
اگه مطمئن هستین که منی با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست.
این استرس شما میتونه دلیل خوبی برای این تاخیر باشه.
به خودتون لطف کنید و در روابط بعدی از کاور استفاده کنید.
من حدود ده روز قبل از موعد پریود با همسرم رابطه محافظت شده داشتم . برای احتیاط 24 ساعت بعد قرص ال دی خوردم ولی به جای 12 ساعت بعد 16 ساعت بعد 4 تای دوم رو خوردم . 7 روز بعد آزمایش بتا دادم منفی بود . ولی هنوز پریود نشدم . درد سمت چپ زیر شکم و علائم پریود رو دارم ولی الان دو روز گذشته . من باردارم ؟؟
همه ی شواهد (نوع رابطه، نتیجه ی آزمایش، شواهد من!! و …) گویاست که شما باردار نیستید.
استفاده ی روش اورژانسی نادرست بوده ولی بنا به دلایل بالا مهم نیست.
دوست من، علائم پریود داره داد میزنه! منتظر بمونید پریود خواهید شد.
من 25 سالمه و عقد کرده هستم. ولی در عین حال باکره هم هستم. روز 18 مرداد پریود شدم و روز 30ام مرداد با همسرم رابطه داشتم (بدون دخول و منی هم روی واژن ریخته نشد) بعد از اون هم یکبار روز 9 شهریور رابطه داشتم که مجددا منی روی واژن نریخت. با توجه به این تاریخها باید روز 16 شهریور پریود میشدم ولی اینطور نشد و روز 4 مهرماه خونریزی شدید همراه با درد شکم داشتم . با این تفاوت که بجای 7روز 5روز طول کشید. در طی این مدت (از حدود 10 شهریور الی 3 مهر سه بار بیبی چک زدم و هر 3بار منفی بود. دیروز زی یک فشار عصبی بالا آوردم و این توهم بهم دست داد که نکنه باردار باشم!؟ امروز هم همش احساس میکنم که شکمم یکم بزرگ شده! میخواستم ازتون بپرسم:1/ احتمال بارداری من چقدر هست؟ 2/آیا خونریزی که داشتم پریود بوده؟ 3/ احتمال بارداری خارج از رحم وجود نداره؟ و اگر باشه بیبی چک نشون میده؟ 4/ چقدر به پاسخ این 3 بار تست میتونم اعتماد کنم؟
علت ترس من بیشتر بخاطر شرایط درسیمه که اصلا موقعیت بچه دار شدنو ندارم! حداقل تا 5 سال دیگه. ولی خوب وقتی سایتتون رومطالعه کردم و دیدم که همه میگن از راه پیشاب و با وجود باکره بودن هم احتمال بارداری هست خیلی استرسم بیشتر شد. درضمن من همیشه 7 روزه پریود میشدم ولی اینبار 5 روزه و با 19 روز دیرکرد! تو سایت هم خوندم که موقع لانه گزینی خونریزی مشاهده میشه. در ضمن 4 روز هم هست که سرگیجه دارم و …. بقیه موارد روهم که گفتم خدمتتون. بارداری خارج از رحم رو هم تو سایت خوندم. پس بنظر شما خونریزی 4 مهر من همون پریود بوده؟ و مربوط به لانه گزینی یا خونریزیای متداول دوران بارداری نیست؟ من شک کردم که این خونریزی پریود نبوده باشه و مربوط به سیکل بارداری باشه!؟
من حدود 10 روز پیش با نامزدم رابطه داشتم 14 روز بعد از اخرین پریودم و بعداز خوردن قرص هم باز بعداز اخرین قرص هم 5 ساعت بعد رابطه داشتم .در ضمن همونطور که قبلا گفتم از ترسی که داشتم از 4 تا قرص به فاصله 12 ساعت استفاده کردم……الان که 10 روز از خوردن قرصها میگذره .از 5 روز پیش کم و پیش زیر دلم درد میگرفت مثل همیشه و نوک سینه هام هم شروع به درد کردن کرد….از دیروز زیر دلم مرتب درد میکنه و همه حالتای پریود رو دارم فقط منتظر خون ریزی هستم که نمیشم..تو پریودهای قبلی روزی که دل درد پشت هم میگرفتم همون روز هم خون ریزی میکردم…یعنی من دیروز منتظر خون ریزی بودم ولی هنوز که هنوزه خون ریزی ندارم…..یکم نگران شدم بابت این جریان!!!!!ایا ممکنه اتفاق بدی افتاده باشه یا با این حالتایی که دارم حتما پریود اتفاق میوفته امروز فردا؟؟؟؟؟؟
از جریان اون روز اطلاعات درستی ندارید!! لازمه بدونید که روش اورژانسی برای رابطه های قبلی موثره و از بارداری جلوگیری میکنه و اگر که بعد از استفاده ی روش اورژانسی دوباره رابطه داشته باشید احتمال بارداری وجود خواهد داشت.
و بر این موضوع هم واقف باشید که روش اورژانسی در هر سیکل تنها یک مرتبه کارایی داره و استفاده ی مجدد این روش در همون سیکل تاثیر گذار نخواهد بود.
اما گذشته از این تناقضات من یک نقطه ی مشترک در این 3 پست شما دیدم و اون هم این بود که منی با واژن تماس نداشته و فقط ترس از پیش آب هست. نتیجه اینکه

در مجموع همچنان احتمال بارداری هر چند کم باشه وجود داره و کاری که شما باید انجام بدید اینه که همین 2 – 3 روز آینده رو هم صبر کنید و اگر که پریود نشدید تست بتا بدید.

سلام من 2 ماه گذشته با دوست پسرم نزدیکی داشتم اما دخولی نداشتیم همون اون ماه هم این ماه پریود شدم اما هنوز کمر درد زیر شکمم درد میکنه معدم نفخ میکنه ممکنه حامله باشم مردم از نگرانی استرس این درد واسه چیه حتی پاهامم درد میکنه بعدش لانه گزینی چطوریه قابل تشخیص با پریوده کمکم کنید
پریود شدنتون اون هم دوبار مکرر سر وقت بارداری رو منتفی میکنه
لایه گزینی با شرایط شما بعیده نگران نباشید
من با دوست پسرم 11.12 روز پیش نزدیکی با دخول داشتیم و پیش گیری نشده بود…همون روز از قرص اوسیز استفاده کردم .هر 12 ساعت یه قرص…..از یک شنبه هفته پیش یعنی 4 روز بعدز مصرف اخرین قرص دلدردام کمو بیش شروع شد و از جمعه دلدردم شدید شد…تا دیروز دلدردم زیاد بود و سینه هام هم درد میکرد…..ولی امروز دلدردی ندارم!!!!خیلی واسم عجیبه..من همه علائم پریود رو داشتم تا دیروز و فکر میکردم امروز فردا دیگه باید بشم ولی نشدم هنوز….کمی هم استرس داشتم…….لازم به ذکر که من تو روزای پرخطر رابطه داشتم و منی هم نه داخل ریخت و نه روی وازن!!!!!!!هز این موضوع خیالم راحته!!!!!فقط از این نگرانم که چرا تا دیروز علائم پریود رو داشتم ولی امروز نه!!!!!!با پیش بینی های خودم حداکثر تا فردا باید اتفاق میوفتاد!!!!!ایا ممکنه باردار باشم؟؟خیلی تو استرس قرار دارم………در ضمن من هیچ کدوم از نشانه های اول بارداریرو نداشتم و همه علائم پریود رو تا دیروز داشتم!!
نگران نباش بخاطر مصرف قرصه از این به بعد تو رابطتون احتیاط کنین وحتما از کاور استفاده کنین تا خیالتون راحت باشه
من و همسرم به خارج کشور مسافرت کردیم. 14 شهریور پریودش تموم شد. الان که 22 مهر هستش هنوز پریود نشده. بین 17 تا 27 شهریور رابطه پیشگیری شده داشتیم و تا اونجا که یادم می اد کاندوم هم سالم بود. تو هفته ی گذشته هم دو بار بی بی چک کردیم منفی بود. پریودهای همسرم هم تقریبا منظمه و بین 24 تا 28 روز هستش. این مدت هم استرس زیادی داشته و پرواز طولانی داشتیم. نظر شما چیه؟
با وجود سالم بودن کاور بعد از رابطه، بارداری که منتفیه.
اما اون مسافرت، تغییرات آب و هوا و استرس از بارداری دلایل خوبی برای این تاخیر هستن. جای نگرانی وجود نداره.
چند روز دیگه منتظر پریود باشید اگه نشدن به پزشک مراجعه کنید تا علت اصلی (به جز بارداری) مشخص بشه.
من 5روز پیش با نامزدم رابطه داشتم البته نه دخول فقط آلت همسرم رو دستگاه تناسلی من مالیده شد. قبل از خارج شدن منی همسرم آلتشو بیرون اورد.و من اون روز روز 7 پریودی بودم. من میترسم که پیش آب روی من ریخته شده باشه و باردار باشم. این موضوع من و همسرمو خیلی بهم ریخته خواهش می کنم کمکم کنید.
من همیشه 4 یا 5روز زودتر از پریودی قبلیم پریود میشم اما آخرین دفعه بخاطر یه موضوع استرس داشتم و 7 روز زودتر شدم.
شرایط شما طوری نبوده که حتی بشه احتمال بارداری روهم داد پس خیالتون راحت منتظر باشین تا پریود بعدی
من از قرص LD استفاده میکنم. توی سیکل قبلی یکی از قرصا رو فراموش کردم بخورم و 2 روز بعد اون قرصو خوردم(مثلا قرص 2شنبه که نخورده بودم 4شنبه 2تا خوردم. 3شنبه یکی خوردم). روزی
که باید پریود میشدم شدم اما روز دوم خونریزی قطع شد الانم روز سومه و هنوز خونریزی ندارم. BABY CHECK هم منفی بود ایا احتمال حاملگی من هست؟
ممنون میشم کمکم کنید. واقعا استرس دارم
قرص فراموشی رو درست مصرف نکردید.
اما اگه اون یه روزی که گفتید پریود شدید خونریزی روان بوده، جای نگرانی نیست و بارداری صورت نگرفته.
بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده.
اگه استرس رو از خودتون دور کنید پریود ادامه پیدا میکنه.
میخواستم بدونم چند روز بعد ز نزدیکی میتونیم ازمایش خون یا ادرار بدیم که مطمئن باشه؟؟
سلام . حداقل 48 ساعت بعد از نزدیکی آزمایش بتا معلوم میکنه اما برای گرفتن پاسخ 100% 7 روز بعد از نزدیکی آزمایش بتا (خون ) مشخص میکنه.تست ادرار هم3 هفته بعد از نزدیکی معلوم میکنه بارداری رو.
من و خانومم نزدیکی محافظت نشده ای داشتیم البطه هیچ دخولی انجام نگرفت و ایشون بکارت هم دارند . فقط رابطه درحد لیسیدن الت ایشون و من بود میخواستم بدونم که پیشاب یا منی که از این طریق خارج شده و امکان داره جابه جا شده باشه باعث حامله شدن میشه یا نه
خوب منی خارج بشه!
وقتی باهم برخوردی نداشتین و دخولی صورت نگرفته چطوری بارداری رخ بده؟
21 سالمه.توو جواب سونوگررافیم نوشته تخمدان راست فولیکول مچور داره به قطر 26 میلیمت یعنی چی
یعنی فولیکول غالبی که در این سیکلتون تخمک آزاد میکنه سایزش 26 میلی متره.
می خواستم بدونم اینکه طی یک هفته دو بار بی بی چک کنیم و جواب منفی باشه قابل اعتماده ؟در کمتر از سه هفته از اخرین امیزش
و اینکه اگه احتمال بارداری وجود داشته باشه علایم از کی ظهور می کنند. یعنی هنگام تشکیل نطفه و انتقال اون به رحم مادر ، باعث علایم بیرونی می شه یا نه.
1. بی بی چک 3 هفته بعد ار نزدیکی قابل اعتماده و قبل این تایم جواب کاذب میده.
2. نوع علائم بارداری و زمان بروز اون در افراد متفاوته. لینک زیر رو بخونید.
من چند پست قبلا فرستادم که ماه قبل 10روز قبل پریودم نزدیکی داشتم
که بعدش سرموقع پریود شدم
چون قرص سپروترون کمپوند استفاده میکردم.برای این ماه رفتم بسته دیگه ای بخرم که بسته آن نارنجی بود الان شده آبی . یک شب دیرتر شروع کردم.یعنی 5امین شب باید میخوردم که یادم رفت و فردا شبش دو تا خوردم و بقیه روزها مرتب بود.هفته قبل 3شنبه قرص تمام شد.امروز باید درد داشته باشم و کمی خونریزی ولی ندارم
دارم از استرس میمیرم.چرا این علایم و مثل ماه های قبل ندارم؟نکنه باردار باشم

ضمنا امروز تمام تنم درد میکرد که فکرکنم از سرما خوردگی باشه یک قرص cold stop هم خوردم

قرص فراموشی رو درست مصرف کردید و جای نگرانی نیست.
بسته ی بعدی رو بدون توجه به خونریزی روز 8 ام شروع کنید.
من ماه پیش رابطه بدون دخول داشتم فقط پیشاب با آلتم برخورد داشت حدوده 10 روز بعد از رابطه پریود شدم به مدت 6 رور
ولی این ماه هنوز پریود نشدم باید 19 مهر پریود میشدم در ضمن از قرص کورتون استفاده میکنم
امکان داره باردار باشم؟
دوست من در اولین خونریزی بارداری منتفیه
من روز 14 پریودیم 2 فولیکول 9و11 داشتم یه تخمک هم ازاد کرده بودم روز 15 نزدیکی داشتم ایا با توجه به اینکه روز 14 امپول اچ سی جی تزریق کردم برای ازادسازی تخمک و قرص متفورمین هم مصرف کردم امکان داره فولیکولهای 11و9 با هم تخمک ازاد کنند و به علت تداخل متفورمین و امپول اچ سی جی دوقلوزایی رخ بده؟ تکلیف اون تخمکی که روز 14 ازاد کردم چی میشه؟ بالاخره کدومشون بارور میشن؟
سایز فولیکول ها برای باروری در روز 14 ام سیکلتون مناسب نیست مگه اینکه در روزهای بعد بالغ شده باشن چون حداقل سایز بایستی 19 میلی متر باشه.
با توجه به مصرف داروهای محرک تخمک گذاری و آزاد شدن چند تخمک امکان چندقلوزایی از حالت نرمال بیشتره.
شما نگران اینکه کدوم تخمک بارور میشه نباشین اون دو فولیکول سایز مناسبی نداشتن و ممکنه اون تخمک آزاد شده ی قبلی بارور بشه همچنین احتمال داره اون دو فولیکول هم به سایز مناسب رسیده باشن و هر سه تخمک با هم بارور بشن و سه قلو باردار بشین.
این ها محاسبات روی کاغذ هست و بایستی منتظر بمونید و ابتدا تست بتا بدبد تا مشخص بشه باردار شدید یا نه بعد اگه باردار بودید با سونو مشخص میشه که چندقلو هستن.
من و نامزدم 7 روز قبل از پریود ایشون با هم نزدیکی داشتیم به صورتی که احتمال برخورد منی یا پیشاب با الت ایشون وجود داشته و 7 روز بعد ( 14مهر ) ایشون پریود شدن ( هر چند که گفتن تفاوت داشته این پریود با پریود های قبلیشون – یعنی درد داشتن ولی خونریزی کم تر و رقیق تر بوده )
25 مهر از طریق ازمایشگاه ازمایش beta HCG دادیم که نتیجه اش 2.0 و منفی بود ولی ایشون میگن هنوز احساس بارداری میکنن ( خستگی مفرط – حالت تهوع – تکرر ادرار -نفخ – دمای بالا )
به نظر شما امکان ِ بارداری به هر طریقی ( خارج رحمی و … ) وجود داره یا خیر ؟
پریود شدن ایشون و جواب منفی تست فرض بارداری (از هر نوعش رحمی و خارج رحمی) رو رد میکنه.
امروز 13 ام سیکل نامزدت هست و در ایام تخمک گذاری قرار دارن و در این ایام دمای بدن یه مقداری بیشتر از حالت نرماله.
من 23 سالمه و پریودم منظم نیست.در 14 شهریور پریود شدم به مدت 7 روز و در 15 مهر پریود شدم به مدت 7 روز.بلافاصله پس از اتمام پریودم یعنی در تاریخ 22 مهر در این ماه نزدیکی با جلوگیری طبیعی داشتم،منی بیرون ریخته شد و پیشآب هم گرفته شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟در چه روزهایی نباید نزدیکی داشته باشم؟
خیر احتمال بارداری وجود نداره. شما هر زمان بخواید میتونید نزدیکی داشته باشید، فقط در روزهای پرخطر بیشتر احتیاط کنید.
حدود 5 سال است که ازدواج کردم ر این ماه در روز 6و8و10 پریودی با همسرم نزدیکی داشتم و اب منی داخل واژنم ریخته شد ولی بعد از نزدیکی در روز 6 خونریزیم قطع شد در صورتی که ماه های قبل تا روز اخر خونریزی داشتم پریودی های من 10 روز است و بعد از پریودی باز هم نزدیکی داشتیم ایا احتمال بارداری وجود دارد اگر بخواهم از بیبی چک استفاده کنم چه زمانی مناسب است
من درست متوجه شدم؟ شما در زمان پریود نزدیکی داشتید؟!
اگه اینطور بوده احتمال بارداری وجود نداره.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 13 =