سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری چهل و هشتم

majid majid
9 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
1-اما در بعضی سایت ها خوندم که افراد اشاره کرد تا 48 روز بعد از نزدیکی نه در یسونو و نه در ازمایش بتا علائم بارداری مشاهده نشده به نظر شما این امکان داره؟
2-من الان تست بتا بدم جوابش قطعیه و دیگه جای نکرانی نیست؟
3-احنتمال داره که اون دو مورد کیست نبوده باشه و در واقع تخم اقاخح یافته داخل تخمدان باشه؟
4-ضخامت اندومتر من طبیعیه؟
دوست خوبم چنین چیزی به ندرت پیش میاد که شخص تا 48 روز بعد از بارداری متوجه بارداری خودش نشه.
تست بتا حدوداً 12 تا 20 روز بعد از نزدیکی جواب قطعی را نشون میده چون اگر حاملگی وجود داشته باشه هورمونش به وفور در خون و ادرار دیده میشه.
تخم لقاح یافته به سمت رحم میره تا عمل جایگزینی داخل رحم اتفاق بیفته…اون دو مورد حتما کیست بوده.
ضخامت آندوتر در مدت خونریزی 2 تا 4 هست و بعد از تخمک گذاری به بیشترین اندازه خود یعنی 7 تا 14 میرسه.
من و همسرم از خرداد امسال تصمیم به بارداری گرفتیم و پریوده تیرماه من 20 تیر شروع شد اما تاریخ دقیق پریودی مرداد یادم نمیاد. اما در روز جمعه 31 مرداد من در محل کارم به یک جلسه باید میرفتم که رییسم با نقشه قبلی من را زودتر به محل کارم کشید و به من تجاوزی داشت البته داخل واژن فرو نکرد و فقط روی واژن من جلو و عقب کرد تا منی او آمد و خارج واژن و روی آن ريخت. من هم بلافاصله با لباسم پاک کردم. در تاریخ 23 شهریور لک بینی داشتم که فکر کردم شروع پریودی ماهیانه باشد اما با مراجعه به پزشک گفت که باردار هستم,حال به شدت نگران و مضطرب هستم که اين جنین از این شخص باشد. چقدر احتمال وجود دارد از اين فرد حامله شده باشم ؟توروخدا جوابم رو زود بدهید
دوست خوبم باید آزمایش و سونو بدید تا دقیقا متوجه بشید جنین چند ماهه هست.
با توجه به اینکه شما تصمیم به بارداری داشتید یعنی هیچ نوع جلوگیری نداشتید و از طرفی با توجه به اینکه رابطه با ایشون سطحی بوده یعنی دخول عمقی نداشتید احتمالش خیلی خیلی ضعیف هست که جنین از ایشون باشه.
به احتمال زیاد شما از همسرتون باردار بودید و خبر نداشتید و بعد مورد این تجاوز قرار گرفتید.
من 30 سالمه رابطه مقعدی داشتم و اب منی در معقدم ریخنه شده احتمال بارداری هس؟ قبل از اون به مقدار کمی الت خودش رو در الت من قرار داد اما بیستر از باسن بود اب منی هم در باسن ریخته سد احتمال بارداری هس؟ استرس دارم
دوست خوبم در رابطه مقعدی هرگز حاملگی رخ نخواهد داد مگر اینکه در اثر بی احتیاطی اسپرم بتونه به داخل واژن نفوذ کنه.
دقت کنید که رابطه در چه زمانی از سیکلتون بوده و بهتره حفاظت شده عمل کنید..بعد از رابطه سریع مقعد را شستشو داده و منی را خارج کنید تا هر نوع احتمال حاملگی از بین بره.
من 30 ابان نزدیکی لا پایی داشتم و پرده بکارت هم دارم. ولی منی رو پاک نکردم.حدود 30 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم.14 اذر پریود شدم 5 روز ولی مقدارش کم و البته کم رنگ بود.و این تاریخ خیلی نزدیکه تازیخه لانه گزینی هستش. از طرفی بعد از پریود هنوز زیر تخم دان هام درد و گرفتکی احساس می کنم و داخل شکمم احساس باد یا اب دارم وکلیه هام درد می کنن و جاهای مختلف شکمم تیر میکشه.از دم نوش پونه و زعفران استفاده می کنم. امروز یعنی 20 از بی بی چک استفاده کردم و جواب منفی بود. میخواستم بدونم درد بارداری هم زیر تخم دان هس؟ این درد ها که اکثر زمان ها تمام شکمم رو پر میکنه از چی هست؟؟ می تونه از بارداری باشه؟؟ ایا زمان استفاده از بی بی چک درست بوده و منفی قطعی هست؟؟ و اینکه لازمه دوباره چند روز بعد بی بی چک استفاده کنم؟؟ایا نشانه ی قطعی برای حامله بودن وجود نداره؟؟؟
پریود کم این دوره ات بخاطر مصرف قرص و البته استرست هست.
بعد از این مدت نتیجه بیبی چک مطمئن هست واسه اطمینان چند روز دیگه باز امتحان کن و اگه منفی بود آزمایش خون بده تا صددرصد مطمئن بشی باردار نیستی.
متاسفانه اکثر دردای پریودی و حاملگی مثل هم هستند…این دردها ممکنه هر علتی بجز باداری داشته باشند…کیست تخمدان انواع عفونت و …میتونه باشه.
دوست خوبم شما 99/9% باردار نیستی…بهتره با پزشک مشورت کنی و این شرایطتو بهش بگی و یه سونو بدی تا وضعیت رحم و تخمدانهات مشخص بشه….تعلل نکن.
من دیشب با نامزدم رابطه داشتیم با اینکه 1روز از ÷ریودیم گذشته بود و تقریبا با اختلاف 5 روز کم و زیاد ÷ریودیم منظمه.و رابطمونم از ÷شت بوده همون موقع با دستمال خودمو تمییز کردم.1 ساعت بعدشم خودمو کامل با اب شستم باز میترسم ک شاید واژنمم آغشته ب منی شده باشه… اس÷رمم ک متحرکه و رفته باشه داخل.ولی اینم بگم ک دخترم …10 ساعت بعد از رابطه 2تا قرص LDمصرف کردم 4 ساعت بعدم دوباره 2تا دیگه خوردم…میشه جوابمو بدین؟بعد دیگ لازمه قرص بخورم؟؟؟
رابطه‌ی شما خطرناک نبوده
اگر منظورتون از گذشت یک روز، نسبت به شروع پریود بوده که احتمال بارداریتون صفره.
حتی اگه از پایان خون‌ریزی هم یک روز گذشته باشه، باز هم احتمال پایینه، خصوصاً با توجه به نوع رابطه.
بنابراین نیازی به خوردن قرص نبوده اصلاً.

ولی به طور کلی هر زمانی که قصد انجام روش اورژانسی رو دارید، در صورت مصرف قرص LD می‌بایست ۴ عدد در نوبت اول، و بعد از ۱۲ ساعت ۴ عدد دیگه.

نامزدم 20 آبان پریود شد، ما صبح شنبه هفته پیش 15 آذر(روز بیست و پنجم) رابطه محافظت نشده با تخلیه کامل منی در واژن داشتیم. ساعت 12 همون شب(شنبه) روش اورژانسی رو با ال دی انجام داد، 4 تا ال دی 12 شب ، 4 تا ال دی هم 12 ظهر یکشنبه خورد. پریودهاش هم تقریبا منظم و بین 27 تا 29 روزه، گاها تا 30 روز هم شده طول بکشه. ولی الان 3 4 روزه که پریودش به تعویق افتاده، فعلا هم اثری از دردهای شکمی و علائم پریود نیست و این کمی منو نگران کرده.
در واقع نگرانی اصلیم از روش اورژانسی نیست چون درست انجام شده، نگرانیم اینه که قرصهای ال دی مال 2 3 ماه پیشه که برای عقب انداختن قاعدگی براش خریدم، آیا ممکنه یه بسته قرص طی 2 3 ماه اثراتش رو از دست بده و فاسد شده باشه؟!! چون همیشه با خوردن ال دی حالت تهوع میگرفت اما اینبار خیلی حالت تهوع نداشت. تاریخ انقضای قرص هم 2016 هستش!
البته توی همین دوره یه رابطه دیگه هم روز 29 آبان(9 روز بعد از پریود) داشتیم که اون کاملا محافظت شده و با کاندوم بود. میخواستم بدونم نظر شما چیه؟ با این تفاسیر جای نگرانی هست؟!
قرص تا زمانی که تاریخ مصرف داشته باشه تاثیر خود را خواهد داشت.
این قرصها برای بار اول و دوم بعد از استفاده عوارضی مثل تهوع زیاد خواهند داشت اما با دفعات بیشتر استفاده عوارضش کمتر خواهد شد چون سیستم بدن کم کم بهش عادت میکنه.
روش اورژانسی را صحیح بکار بردید و نگرانی وجود نداره…عقب افتادن پریودش بخاطر مصرف قرص ضدبارداری هست چون هورمونها به هم میریزند و پریود چند روز عقب یا جلو میفته و طبیعی هم هست.
من 11 اذر اخرس روز درزمان پریودیم بود.روز 19 اذر رابطه مقعدی داستم قبلس یکم التم گذاست در التم اما ابس رو در پستم ریخت احتمال بارداری هست؟تروب خدا جواب بدین
بنظر میرسه رابطه شما در روزهای پرخطر بوده…اما با تماس سطحی آلتها یا رابطه از مقعد بارداری رخ نمیده.
تا زمانیکه مراقب باشید منی به داخل واژن نفوذ نکنه احتمال بارداری منتفی خواهد بود.
بعد از رابطه مقعدی شستشو و تخلیه منی از مقعد کاملا ضروری و الزامی بنظر میرسه.
من واسه اینکه خیالم راحت شه 4تا قرصLD دیگم خوردم با این فاصله زمانی ک ساعت 1شب رابطه داشتم بعد ساعت10ونیم صبح 2تا خوردم ساعت2ونیم بعداز ظهرم دوتا دیگه ساعت 4ونیم صبحم 4تا باهم خوردمو حالت تهوع شدیدی هم داشتم .÷ریودیم چقد عقب میفته؟با این وجود ممکنه احتمال بارداری هم وجود داشته باشه؟حتی 1%…؟؟؟
دوست خوبم مصرف خودسرانه این قرصها عوارض زیادی خواهد داشت.
همونطور که دوست خوبمون در جواب پست قبلیتون فرمودند در مورد رابطه شما هیچ نیازی به خوردن قرص نبوده ضمن اینکه روش اورزانسی را هم صحیح بکار نبردید.
در یک دوره هر شخص فقط یک بار مجاز هست از این روش استفاده کنه به این ترتیب که در اولین فرصت بعد از رابطه مشکوک 4 عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 عدد ال دی دیگه مصرف بشه..در هر دفعه بجای 4 ال دی از 2 عدد اچ دی هم میتوان استفاده کرد.
با داشتن استرس و خوردن مرتب این قرصها وضعیت را بدتر میکنید…احتمال بارداری اصلا براتون وجود نداره حتی نیم درصد…اما با وجود خوردن این همه قرص چون هورمون زیادی وارد بدنتون کردید، ممکنه تا چند دوره پریود نامنظم و لکه بینی داشته باشید تا زمانیکه هورمونها به وضعیت نرمال بازگردند.
من ازبس استرس داشتم اومدم پنج تا قرص اچ دی خوردم بعدالان دوروز از خوردن قرصا گذشته من هنوز پریود نشدم اعصابم خیلی بهم ریخته از استرس هم دارم میمیرم همون کاربری هستم ک صفحه 72با شماره1066جوابمو دادید توروخدا ب من بگید من چکارکنم ک هرچه زودتر پریود شم من دارم روانی میشم تا خودکشیم پیش رفتم توروخدا کمکم کنید
یعنی بدون رابطه‌ی جدیدی بعد از اون پست هم‌چنان قرص خوردید و منتظر پریود هستید؟
همون طوری که دوستمون اشاره کردن شما پریود شدید بعد از اون روابط و بارداری منتفیه.
هر گونه اختلالی در پریودتون هم به مصرف قرص‌ها و داشتن کیست و این همه استرس و … برمی‌گرده.
این طوری بهتون بگم که شما اگه رابطه‌ی مشکوک جدیدی نداشتید، اگه تا یک سال آینده هم پریود نشدید نباید نگران بارداری باشید!
مهم‌ترین کاری که باید انجام بدید اینه که آرامش داشته باشید و این فکرها رو با اطمینان از ذهنتون بیرون کنید.
من و نامزدم با هم معاقشه داشتیم هر دو لباس زیر و شلوار لی پامون بود و هم زمان با هم ارضا شدیم نامزدم سریع بلند شد و در دستشویی لباس زیرش که خیس شده بود عوض کرد
هیچ دخولی نداشتیم (بکارتم به هیچ عنوان دست نخورده) حتی بالاتنه هم لخت نبود
فقط خیلی خیلی نگرانم چون روز 15 قاعدگی بودم
من به خودم دست زدم شلوارم خشک بود ولی نامزدم خیلی لباس زیرش خیس شد
من هیچ قرصی نخوردم و الان 16 ساعت از اون موقع گذشته
خیلی نگرانم
از روی شلوار به هیچ وجه بارداری رخ نخواهد داد حتی اگر در زمان پرخطر باشید….در مورد رابطه شما احتمال حاملگی به زیر صفر میرسه.
میگن پریود بشی یعنی حامله نیستی راسته؟ حتی ماه اول بعد رابطه؟
من پریدم یک روز بود تمام شده بود که رابطه داشتم یعنی امروز پرییدم تمام شد فردا رابطه انجام دادم اما لاپا و هیچ اسپرمی به واژنم برخورد نکرد فقط پیشاب یکم برخورد کرد میخواستم بدونم الان که پرید شدم یعنی حامله نیستم؟
میگن پریید شدن عدم بارداریه راسته؟حتی ماه اول بعد رابطه؟
توروخدا جواب دقیق بده
بله درسته….اگر بعد از رابطه سر موعد همیشگی پریود نرمال با نظم و میزان همیشگی داشته باشید احتمال حاملگی منتفی خواهد شد.
لازم به ذکر هست که تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود ندارد تا با اسپرم لقاح کند.
در رابطه های سطحی یا برخورد با پیشاب هم احتمال حاملگی خیلی ضعیف خواهد بود به ویژه اگر بعد از اتمام پریودی باشید این احتمال به صفر خواهد رسید.
من 21 آبان سقط داشتم با قرص 12 روز خونریری و لک داشتم آیا امکان حاملگی بلا فاصله بعد از پاک شدن وحود دارد ؟
چون 3 اذر یه رابطه مشکوک داشتم روش اورژانسی رو هم درست انجام دادم ولی هنوز خبری از خونزیری نیست ؟ سونوگرافی بعد از سقط انجام دادم چیزی از بقایا نشون نداد . حالت تهوع هم خیلی دارم آیا دوباره باردارم ؟ اصلا به نظر شما چه تاریخی باید منتظر پریودم باشم استرس یک ماه خسته ام کرده راهی هست بفهمم که باردارم آخه دکترم گفته بهد از سقط تا 40 روز بیبی چک مثبت نشون می ده؟
بعد از سقط احتمال بارداری وجود داره.شما الان میتونید آزمایش بتا بدین برای اینکه خیالتون راحت بشه
من سیکلام معمولا 32 روزه است ماه قبل قرص اورژانس خوردم و سیکلم 38 روزه بود.امروز17 روز از پریود قبلیم میگذره ببخشید من و نامزدم معاشقه دهانی داشتیم.(من آلت ایشون رو خوردم و بعد دهنم رو دهنشون گذاشتم و بعد ایشون آلت من رو) حالا سوالم اینه که ممکنه اسپرمی از طریق دهن به دهن منتقل بشه و هنگام لیسیدن اون اسپرم وارد واژن من شده باشه؟البته هنوز باکره هستم ولی میگم ممکنه پیش اب بوده و من متوجه نشدم بعدش کاندوم داشتن و ابشون رو تو کاندوم تخلیه کردند. اگه امکان خطر هست تو رو خدا زودتر بگید تا دیر نشده قرص بخورم.ممنون از جوابتون. در ضمن تاریخ تخمک گذاری من چندم میشه؟
حاملگی به این روش که شما فرمودید تقریبا محاله…شما میگید اسپرمی در پیشاب بوده که به دهان شما انتقال یافته بعد با رابطه دهانی به دهان همسرتون و بعد توسط دهان همسرتون به واژن شما منتقل شده باشه.!!!!!!!!
برفرض اسپرمی هم باشه در محیط بیرون زیاد نمیتونه زنده بمونه.
واسه حاملگی باید روند طبیعی اون طی بشه….هیچ احتیاجی به خوردن قرص نیست….احتمال حاملگی در مورد شما منفی هست.
اگر سیکلهای منظم دارید روز 11 از شروع پریودی تا روز 16 روزهای پرخطر تخمک گذاری شما محسوب میشه…برای اطلاعات دقیقتر میتونید از نرم افزار تعیین زمان تخمک گذاری در همین سایت استفاده کنید.
من 33 سالمه . سه ماه قرص اتیسترون مصرف میکردم بعد از اتمام قرصها در پایان ماه سوم و اتمام دوره پریود(بعد از دو روز) چند بار رابطه حفاظت نشده داشتم . آیا امکان بارداری هست؟!
تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره که با اسپرم لقاح کنه.
جای نگرانی نیست…احتمال بارداری براتون وجود نداره.
من 11 اذر اخرین روز پریودیم بودو 19 اذر رابطه مقعدی داستم و یکم قبلس التس رو کرد در التم اما اب منی در باسنم ریخته سد و من به دستسویی رفتم و خالی کردم و سستم از 4 روز قبل دل درد و کمر درد سروع سد و ترسح میدیدم از دیسب خونریزی دارم کمی من هر بار که پریود میسم به این سکله و این ماه الان زودتر از موعوده خواستم بپرسم واقغا پریودم؟
اگر پریود شما کیفیت و کمیت همیشگی را دارد خونریزی پریود به حساب می آید و جای نگرانی نیست.
عوامل مختلفی بر جلو یا عقب افتادن پریود دلالت دارند که استفاده از روش اورژانسی و البته داشتن استرس از مهمترین آنهاست.
من با نامزدم رابطه داشتم ولی سطحی و دخول نداشتیم، 8 روز هست که پریودی من عقب افتاده و من تا الان 2 بار بیبی چک استفاده کردم ولی صبح نبوده ،من بعد از رابطمون خودم رو کامل شستم ولی خیلی نگرانم که باردار باشم ، جواب 2تا تستم منفی بود آیا احتمال بارداری وجود داره؟
دوست خوبم یه بررسی بکن ببین رابطه شما در چه روزی از سیکلت بوده و آیا در زمان پرخطر بوده یا نه.
اما در کل با رابطه سطحی احتمال بارداری خیلی ضعیفه.
اگر انجام تستها با فواصل مختلف بوده جای نگرانی نیست اما بهتره یک تست هم صبح بدی یا آزمایش خون بدی تا مطمئن باشی.
عوامل مختلفی بر جلو یا عقب افتادن پریود دلالت دارند که استفاده از روش اورژانسی و داشتن استرس از مهمترین آنهاست.
باکرم پرده دارم با وجود این من امروز روز 5 پریودیم بود رابطه ما دخول از مقعد بود بعد یکمی از اب داخل مقعد رفت بقیه ریخت بیرون و سر خورد به سمت واژن من بعد حدود 1 ساعت 2 تا قرص hd مصرف کردم
که بعد 1 ساعت هم تو ابنمک نشستم و شستم
که 12 ساعت بعد هم میشه ساعت 2 شب خوردم 2 تا
ساعت 5 صبح تخوه بهم دست داد بعد صبح ساعت 10 دوباره دو تا خوردم
و این که همزمان قرص اموکسی سیلسن هم خوردم دیروز و امروز ینی 2 تا چون از پشت بود
باید دوباره بخورم الان از اول قرص ها رو ؟
حالا با این حساب احتمال بارداری هست ؟
اگر بعد از خورن قرص تا دو ساعت استفراغ نکردی و بعدش بالا آوردی مشکلی نیست چون قرص جذب شده و دیگه هیچ احتیاجی به خوردن قرص مجدد نیست.
پس لزومی نبوده ساعت 10 اون دوتا قرص را بخوری چون قرص قبلی شما جذب شده بوده.
دیگه اصلا قرص نخور چون اگه از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده نکنی ممکنه جواب عکس بهت بده و با خوردن قرص بیشتر فقط هورمون زیادی وارد بدنت میکنی و سیستم تناسلی و نظم کار تخمدانها و به تبع اون قاعدگی را به هم میریزی.
من آزمایش دادم دوباره گفت منفیه ولی تمام آزمایشامو تو یه آزمایشگاه دادم میخاستم بدونم ممکنه چون همه آزمایشامو یکجا رفتم بهم اشتباه گفته باشن؟؟؟حالا ک چیزیم نیست پس چرا پریود نمیشم توروخدا جواب درست بهم بدید من حالم خیلی بده التماس میکنم هرکس بیشتر اطلاع داره و کاملا مطمینه جواب منو بدن
من همون کاربری هستم ک تو صفحه 72با 1066 و تو صفحه 75با 1115جوابمو دادید
دوست خوبم خونسرد باش و یه کم منطقی فکر کن.
شما طبق گفته خودت بعد از اون رابطه دوبار پریود شدی، نتیجه آزمایش حاملگیت هم بعد از دوبار منفی هست…دیگه نگران چی هستی.
این امکان وجود نداره که چون همه آزمایشها را در یک مکان انجام دادی آزمایشگاه اشتباه کنه اما واسه اینکه خیالت راحت تر بشه میتونی بری یک آزمایشگاه دیگه و واسه بار سوم آزمایش خون بدی تا از جواب منفی مطمئن بشی.
به تعویق افتادن پریودت اول از همه داشتن استرست هست که اوضاع را خرابتر میکنه و بعد هم استفاده از قرص جلوگیری(البته اگه خورده باشی) و این موارد طبیعی هست که پریودت را عقب بندازه.
وضعیت هورمونهات به هم ریختند….فعلا بهتره نه قرصی استفاده کنی و نه آمپولی تزریق کنی و نه استرس داشته باشی تا هورمونهات به وضعیت نرمال بازگردند و پریودت اتفاق بیفته.
میتونی از دم نوش زعفران واسه بازشدن قاعدگی استفاده کنی.
من بازم میگم بیخود و بی جهت نگرانی و استرس داری….اگر بازم شک داری منتظر باش تا دوستان دیگر جوابت را بدند.
من ۲هفته قبل از پریود ماه قبلم واسه اولین بار دخول داشتم ، پریود ماه قبلم ۳ روز جلو افتاد و یکم آذر پریود شدم، من همیشه پریودهام ۲۸ روزه و منظم بوده و معمولا 6یا 7 روز طول میکشه ، این ماه هم ۳ روز از پریودم گذشته ولی‌ هنوز نیومده،آیا بی‌نظمی قاعدگی ممکنه که اوائل ازدواج بوجود بیاد یا من باید برم تست حاملگی‌ بدم؟؟؟؟؟
من دقیق متوجه فرمایش شما نشدم اما بطور کل اگه اون رابطه حفاظت شده بوده و بهش مشکوک نیستید و بعدش پریود داشتید جای هیچ نگرانی در مورد حاملگی وجود نداره چون با وقوع یک پریود نرمال بعد از رابطه، احتمال حاملگی منتفی خواهد شد.
اما استرس تاثیر مستقیم بر زمان و میزان پریود خواهد داشت….سعی کنید استرس را از خود دور کنید تا پریود رخ بده.
سى ساله هستم و باکره.14آذر ماه لکه بينى داشتم تا 17آذر ماه که پريوديم مثل هميشگى شروع شد و تا شش روز ادامه داشت.ماه قبلم 17ابان پريود شدم.براى اولين بار 27آذر نزديکى از معقد داشتم فقط براى چند ثانيه دخول صورت گرفت….چون رو به شکم خوابيده بودم آلت دو سه بار ليز خورد اومد به سمت واژن من و من با دست مهارش کردم در مورد پيشاب مطمئن نيستم بعد از اون چند بارى تلاش شد الت وارد معقد نشد و ادامه نداديم…بعد از اولين دستشويى رفتن من ترشح خونى اومد طى دو,روز سه بار اتفاق افتاد…بدليل اشنا نبود به قرصهاى اورژانسى نشد که بلافاصله استفاده کنم…اما 48ساعت بعد از سرچ در اينترنت 2عدد قرص اچ دى خوردم و 12ساعت بعدش 2عدد.ترشح خونيم قطع شده.الان دو روز ميگذره و من شديدا استرس دارم…ايا احتمال باردارى وجود داره؟؟؟؟؟
دوست خوبم تا 72 ساعت بعد از رابطه حفاظت نشده فرصت داری از روش اورژانسی استفاده کنی…شما 48 ساعت بعد از رابطه استفاده کردی پس با این حساب جای هیچ نگرانی نیست.
اصلا لزومی به خوردن قرص در مورد رابطه شما نبوده چون احتمال بارداری با پیشاب تازه با تماس سطحی تقریبا صفر هست.
هیچ احتمال حاملگی برات وجود نداره….استرس را از خودت دور کن.
من حدود یک ماه پیش با همسرم رابطیه سطحی داشتم که از روش اورزانسی هم استفاده کرده ام .درد تخم دان دارم که بیشتر تو قسمت راست بدنمه مخصوصا که بالای تخم دان راستم هم درد می کنه و ازمایش hcg خونم <0.6 نشون داد.که نوشته بود بین 0 و 15 بارداری منفی هست.این یعنی چی؟؟ ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟؟ ایا امکان داره به خاطر قرص اسپیرونولاکتون و اتیسترونی که مصرف می کنم جواب این طور در اومده؟؟ با توجه با اینکه 28 روز از رابطه می گذرع باز هم نیاز به تکرارا ازمایش هست؟؟؟ اگر باداری منفی هست پس این درد ها از چیه؟؟ درد سینه و ترشحات هم دارم lباید چه کار کنم؟؟ ممنون
از امروز درد سینه ی راست هم شروع شده. دردی که تا حالا نداشتم. رکتری که رفته بودم شکمم رو معاینه کردن و گفتن نرمه. و مشکلی نیس. ایا احتمال اشتباه وجود داره؟ ایا با ازمایش خون 0.6 بارداری خارج از رحم امکان پذیر هست؟؟ممنون میشم کمک کنید وو جواب دقیق بدید.
من یک نزدیکی محافظت نشده داشتم.شک دارم منی در واژن ریخته شده.در روزهای باروری و سه روز بعد از پایان قاعدگی.چهارتا قرص ال دی خوردم.ولی متاسفانه به دلیل استفراغ شدید نتونستم دوازده ساعت بعد چهارتای بعدی رو بخورم.بهتر که شدم.چهل ساعت بعد نزدیکی قرص اورژانس خوردم دوازده ساعت بعد بعدی رو.میخواستم بپرسم احتمال بارداری در من هست؟
خیر امکان بارداری وجود نداره
براى اولين بار 27 اذر دخول از پشت داشتم محافظت نشده …هنگام دخول الت دو سه بار ليز خورد رفت سمت واژنم…سوال اينه ايا احتمال,باردارى من وجود داره باپيشاب…من بعد 48ساعت دو عدد قرص اچ دى و 12ساعت بعدش دو عدد ديگه خوردم
.پريودى نامنظمى دارم.
اين ماه 14اذر لکه بينى داشتم 17اذر خونريزى معمولى پريودى پنج روزم طول کشيد ماه قبلم 17ابان پريود شدم.
در ضمن طى دو روز بعدش ترشح خونى داشتم که با خوردن قرصهاى اوژانسى قطع شد
الان چهار روزه ميگذره و روز سوم کمى ترشح زرد تيره داشتم!
رابطه‌ی شما خطرناک نبوده و نیازی به استفاده از قرص نداشتید.
با این حال، حتی اگه رابطه‌ی خطرناک هم بود شما رو اورژانسی رو به درستی انجام دادید و احتمال بارداری وجود نداره.
اختلال ایجاد شده در پریود هم ناشی از مصرف قرص و دلایل دیگه می‌تونه باشه.
من در روز چهارم قاعدگی هستم مدت زمان خونریزی من همیشه 5 تا 7 روز است و طول دوره قاعدگی غالبا 29 روزه است.امروز همسرم التش را ب الت من مالید در حد چند ثانیه.بعد از ان سر التش خیس بود.نمیدانم پیشاب بوده یا ترشح من.میترسم چون سابقه بارداری بدون دخول دارم.ایا ممکنه باردار بشم؟چون ممکنه اگه پیشاب باشه اسپرم داشته باشه و اسپرم هم تا 72 ساعت خاصیت باروری داره
جای نگرانی نیست. زمانی که شما هستید جزو زمانهای safe هستش.
27اذر رابطه محافظت نشده داشتم و حين رابطه دخول از معقد رخ داد..البته براى چن ثانيه….حين دخول سر الت چند بار ليزخورد و با واژن من برخورد داشت… قبل و بعد از اين اتفاق من به حالت ارگاسم رسيدم البته با فاصله زمانى…هيچ اطلاعاتى از پيشاب و روشهاى قرص اورژانسى نميدونستم…فقط مراقب بودم آسيبى به پرده ام نرسه…لازم به ذکر است که پريودى نامنظمى دارم …17ابان زمان پريودى ماه قبلم بود…و 14آذر تا 17آذر لک بينى داشتم بعد پريوديم شروع شد!
بعد از رابطه تا دور,روز بعد از ادرار ترشحم خونى,بود!بعد از,سرچ از نت ,با گذشته 48ساعت دوتا قرص اچ دى و بعد از 12ساعت ديگه دوتاى بعديش,رو خوردم!
الان شش روزه ميگذره از خوردن قرص ها و پريود نشدم!!!
احتمال باردارى هست؟؟؟
دوست خوبم همانطور که بنده در جواب اولین پست شما عرض کردم هیچ احتمال بارداری برات وجود نداره به دو دلیل:
اول اینکه با این تاریخهایی که گفتی رابطه 27 آذر شما باید دو سه روز بعد از اتمام پریودی 17 آذر شما باشه و این زمان، از روزهای پرخطر تخمک گذاری محسوب نمیشه…چون تا چند روز بعد از اتمام پریودی هیچ تخمکی وجود نداره تا با اسپرم لقاح کنه…پس هرنوع احتمال حاملگی منتفی میشه.
دوم اینکه از روش اورژانسی بطور صحیح و در زمان مناسب استفاده کردی و این مورد هم احتمال حاملگی را تقریبا صفر میکنه.
اون ترشح خونی ممکنه به دلایل دیگری باشه مثلا بقایای پریودی باشه یا مثلا خونی باشه که بخاطر رابطه مقعدی از التهاب مقعد ناشی شده و از مقعد خارج شده یا بخاطر مصرف قرص ضدبارداری این ترشح و لکه بینی براتون بوجود آمده.
بعد از مصرف قرص نظم هورمونها میریزه به هم و شما باید منتظر موعد پریودی همیشگی البته با اختلاف چنذ روز زودتر یا دیرتر باشید و حتی احتمال داره در این مدت لکه بینی هم داشته باشید…اینها از عوارض مصرف این نوع قرص هست و البته جای هیچ نگرانی نیست….در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.
احتمال بارداری به هیچ وجه نیست…سعی کن استرس را از خودت دور کنی چون ممکنه شرایطو به مراتب وخیم کنه.
ﻣﻦ 19 ﺳﺎﻟﻤﻪ
دﯾﺸﺐ ﺑﺎ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﯾﻪ راﺑﻄﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی داﺷﺘﯿﻢ ﭼﻮن ﭘﺮﯾﻮد ﺑﻮد و اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎﮐﺮه ﻫﻢ ﻫﺴﺖ
ﺣﺎﻻ
ﻣﻦ دﯾﺸﺐ وﻗﺘﯽ داﺷﺘﯿﻢ ﻋﺸﻖ ﺑﺎزی ﻣﯿﮑﺮدﯾﻢ ﻓﻘﻂ ﭘﯿﺶ اﺑﻢ اوﻣﺪ ﮐﻪ اوﻧﻢ اﺻﻼ زﯾﺎد ﻧﺒﻮد ﺧﯿﻠﯽ ﮐﻢ
ﺣﺎﻻ ﻣﻦ اﻟﺘﻢ رو اﺻﻼ ﺑﻪ اﻟﺖ دوﺳﺖ دﺧﺘﺮم ﻧﺰدﯾﮏ ﻧﮑﺮدم
اﻣﺎ اﺧﺮﺷﺎﻟﺘﻢ رو ﮔﺰاﺷﺘﻢ روش و ﯾﻪ ﮐﻢ ﺑﺎﻻ ﭘﺎﯾﻦ ﮐﺮدم ﮐﻪ ﻣﻄﻤﻌﺎ ﻫﯿﺘﻢ روش ﺑﻮد
ﺣﺎﻻ ﮐﺠﺎش ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻮن اون روی ﻣﻦ ﺧﻮاﺑﯿﺪه ﺑﻮد
ﺣﺎﻻ
ﺳﻮال ﻣﻦ اﺑﻨﻪ
ﻣﺎ دﯾﺸﺐ اﯾﻦ ﮐﺎرو وﻗﺘﯽ اﻧﺠﺎم دادﯾﻢ ﮐﻪ دﻗﯿﻘﺎ روز ﭘﻨﺠﻢ ﭘﺮﯾﻮدیش بود ﻋﺸﻘﻢ
ﺣﺎﻻ ﻧﻤیﺪوﻧﻢ ﭼﻪ دﮐﺘﺮی واﺳﻪ ﭘﻮﺳﺘﺶ ﻫﻢ ﭼﻨﺪ ﺑﺴﺘﻪ ﻗﺮص
Cyproterone compound
داده و گفته از روز پنج پریودیت بخور
بکی از این بسته هارو تو ماه قبل خورده و تموم شده
حالا تو این دوره پریودیش خوشبختانه یا بدبختانه به جای اینکه روز پنجم بخوره روزه چهارم خورده یکی از این قرص هارو
یعنی روز قبل از اینی که ما این کارو بکنیم
حالا امروز ینی دقیقا این کارو ما دیروز کردیم امروز میگه من بدنم حال نداره
حالت تهو دارم و دستشویی هم تند تند میرم
گفت شاید بیرون بودم یخ کردم
الان بهتره
ایا امکان حاملگی وجود داره
خیر.
دقیقا نمیدونم تاریخ تموم شدن پریودم کی بوده اما ماه قبل (آذر )پریود شدم و دیروز با دوستم یه رابطه سطحی داشتیم که آلتش رو به آلتم میکشید ،البته مطمئنم تو این حالت ازش پیش اب هم خارج شده .امروز صبح 2تا قرص hd خوردم و باز 12 ساعت بعد هم میخورم ، احتمال حاملگی نیست؟
خیر….با استفاده صحیح از روش اورژانسی احتمال بارداری تقریبا صفر میشه ضمن اینکه رابطه شما سطحی و با برخورد احتمالی پیشاب بوده…احتمال بارداری وجود نداره.
25 سالمه و قاعدگی منظم با سیکل 29 روزه دارم گاهی 1 یا 2 روز دیرتر اتفاق میافته.23 آذر روز اول قاعدگی بود.6 دی روز 14 از قاعدگی رابطه داشتم،که دوستم هم لباس زیر داشت هم یه شلوار راحتی. بادستم رطوبت منی رو از رو شلوار حس کردم،بعد از 15 دقیقه یا شایدم 20 دقیقه که دستم خشک بود دستم به آلتم خورد بعد دستمال رو آلتم گداشتمو برداشتم سریع.برگشتم خونه کامل شستم.چون روز 14 ام از سیکل بود نگران بودم 6 ساعت بعد از رابطه 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه خوردم.طبق روش صحیح اورژانس.با این حال امکان بارداری وجود داره؟دیروز بیبی چک هم استفاده کردم منفی بود.ممنون میشم سریع جواب بدید.
اسپرم در محیط بیرون از بدن زیاد زنده نمیمونه، با اسپرم خشک شده احتمال بارداری منفی هست…هیچ احتیاجی هم به استفاده از روش اورژانسی نبوده.
بیبی چک هم که میگید منفی بوده…..احتمال بارداری به هیچ وجه نیست.
من با دوست دخترم رابطه جنسی از پشت داشتم هفتم این ماه باید پریود میشد اما هنوز نشده ما رابطمون ا پشت بوده و دوست دخترم اولین رابطش بوده الانم استرس داره ک اب منی من ب طرف وازنش نریخته باشه
اگه مقداری ریخته از اب منی من اطراف وازنش ریخته باشه امکان باردار شدن هست؟ البته من با دستمال براش کاملا پاک کردم با این حال امکان بارداری است؟
با رابطه از مقعد یا ریختن منی اطراف واژن هیچ بارداری رخ نمیده مگر اینکه منی بتونه به طریقی وارد واژن بشه و به عمقش نفوذ کنه که در اینصورت باید شرایط خانم را از لحاظ سیکل قاعدگی بررسی کرد که در روزهای پرخطر بوده یا نه.
اگر هر دو مطمئنید که منی داخل نرفته که هیچ، اما اگر شک دارید و هنوز 72 ساعت از رابطه نگذشته بهتره از روش اورژانسی استفاده کنه….در غیر اینصورت از بیبی چک استفاده کنه.
در کل احتمال این نوع حاملگی خیلی کم هست و عقب افتادن پریودش هم ناشی از همون استرسش هست.
با دوستم 3-4 روز بعد از اتمام خونریزیشون رابطه داشتیم ایشون کیست داشتن و به دلیل نامنظم بودن پریودشون دکتر قرص 21 روزه شبیه به ال دی تجویز کرده بودند( دقیقا نمیدونم ال دی بو یا نه) اما ایشون دکترشون رو عوض کردن و پیش یه دکتر دیگه رفتن که واسشون قرصای tamoxifen و ِdupbaston تجویز کرده بودند و گفتند قرص 21 روزه ها باعث تنبلی تخمدان میشه و باید بار دار بشی تا مشکلاتت حل بشه از قضا ایشون دو روز بود که واسه اولین بار قرصای دکتر جدیدو مصرف کردن که ما رابطه داشتیم و آب روی واژن تخلیه شد نگران هستیم که ممکنه با خوردن این قرصای جدید بار دار شده باشن. ؟ پریود نمیشن فقط هی لکه بینی دارن آیا حامله شدن؟ یا لکه بینی عدم بارداریه؟
قرصای جدید که دکتر به دوستتون داده مربوط به درمان کیست میشه و صرفا به این معنی نیست که با دو روز مصرف این قرصها مشکل کیست یا تنبلی تخمدان برطرف بشه و حاملگی صورت بگیره.
بهتره بررسی کنید ببینید رابطه در چه روزی از سیکل قاعدگی ایشون بوده…اگر مطمئنید که منی به داخل واژن نفوذ نکرده جای نگرانی نیست.
لکه بینی به معنای عدم بارداری نیست و ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه که یکیش از عوارض مصرف قرصهای پیشگیری از بارداری مثل ال دی هست…چون نظم هورمونها میریزه به هم و مدتی طول میکشه که کیفیت پریود ایشون به روند قبل برگرده.
برخی از لکه بینیها مربوط به وجود کیست یا عفونت میشند.
یک لکه بینی دیگه هم هست که نشان از بارداری میده و بهش میگند خون لانه گزینی که به رنگ صورتی هست و نهایتا دو روز طول میکشه.
اگر به بارداری مشکوک هستید بهتره از یک تست بیبی چک استفاده کنند.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت