سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری پنجاه ام

Hadi_CE Hadi_CE
10 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
من تقریبا یک ماه پیش قرص اورژنسی مصرف کردم و دوره قاعدگیم نامرتب شد و هفته درمیان پریود شدم با روزهای کمتر از حال معمول،یک روز بعد از اتمام قاعدگی رابطه ی محافظت نشده داشتم چون تو دوران عقدم فک میکردم با داشتن پرده خطری تهدیدم نمیکنه الان 10 روز از ارتباطم میگذره بدن درد و خستگی و تکرر ادرار و نفخ دارم جوا بآزمایش خونم هم در روزهای پنجم ششم 54 بود که مشکوک به بارداری بودم
بی بی چک روز دهم منفی شد بنظرتون کی برم برا آزمایش خون دوباره که جواب قطعی بگیرم؟
میخوام سقط کنم ولی اول باید مطمئن به بارداری بشم و از طرفی نمیخام دیر بشه که بکارتمو از دست بدم
لطفا راهنماییم کنید
آزمایش خون تقریبا 14 روز گذشته از رابطه به بعد، میتونه جواب دقیق را بهتون بده.
من ٢٦سالمه و دوران نامزدي قرار دارم هيچ وقت رابطه عميق با نامزدم نداشتم ولي از ترسم از تير ماه ال دي مصرف ميكردم از روز پنجم قاعدگي شروع ميكردم وقتي بسته تموم شد صبر ميكردم پريود بشم و از روز پنجم دوباره شروع ميكردم كه يه ماما بهم گفت روشم اشتباهه،١٦اذر يه رابطه داشتم كه مايع نامزدم ريخت از پشت روي پاهام و زود پاكش كرديم ولي مطمئن نيستم كه به التم هم برخورد كرده يانه توي اون مدت هم ششمين ماهي بود كه با روش بالا ال دي مصرف ميكردم و بخاطر يه سفر بجاي اينكه٢٣ آذر قرص رو قطع كنم تا ٢٧ آذر به مصرف ادامه دادم و يك دي تا پنجم پريود شدم مشكلتي كه هست اينه كه ديروز درد شبيه پريود داشتم ولي خفيف تر و لكه يبني قهوه اي رنگم از ديروز دارم و احساس ميكنم زير ناف قسمت راستش سفت تر شده انگار از داخل ورم كرده ممكنه من حامله شده باشم؟
با وقوع یک پریودی نرمال بعد از رابطه مشکوک هرنوع احتمال حاملگی از بین میره.
لکه بینی ها ممکنه از عوارض مصرف قرصها باشه یا دلیلی دیگه داشته باشه.
اگر این شرایط ادامه پیدا کرد بهتره با پزشک مشورت کنید.
من روز ۱۱ دورم با نامزدم رابطه سطحی داشتم هم اون و هم من لباس زیر و شلوار داشتیم ولی اون خیس شدن خودشو حس کرد منم دستم به بالای شلوارش برا ۱۰ ثانیه خورد نگرانم دستم خیس شده باشه ولی تا ۱۵ دقیقه بعدش به خودم دست نزدم تا اینکه خواستم لبسامو در بیارم دستم به واژنم نخورد اما نگرانم مشکلی یه وجود بیاد
۱۲ ساعت بعد ۲تا اچ دی خوردم اما چون حال خیلی بد بود نتونستن سری دوم رو بخورم
میخواستم ببینم امکان بارداری هست؟نیاز هست روش اورژانسیو تکرار کنم؟
خیر..به هیچوجه نگران نباش….بارداری از روی شلوار اصلا رخ نمیده…با اسپرم خشک شده هم احتمال حاملگی منفیه.
هیچ احتیاجی هم به مصرف قرص نبوده دیگه هم نخور….سعی کن با آگاهی کامل این قرصها را مصرف کنی.
فقط خونسرد باش و استرس را از خودت دور کن.
ايا ٢ بار پريود شدن در يك ماه نشانه حاملگي است ممنون ميشم پايخ دهيد؟
دوست خوبم وقوع یک پریود نرمال هرنوع احتمال حاملگی را منفی میکنه.
دوبار پریود شدن در یک دوره نیاز به بررسی داره…اگر پریود اول نرمال بوده اما بعدش رابطه مشکوکی بوده و پریود بعدی فقط به صورت لکه بینی بوده احتمال حاملگی وجود داره.
در غیر این صورت پریودهای زود به زود ممکنه دلایلی مثل کیست تخمدان یا عفونت داشته باشه.
من چند سوال ابتدایی و تکراری داشتم همه رویه جا میپرسم ممنون میشم راهنمایی واضح و دقیق بفرمایید
1_ اگر آقا آلتشو با دستش بماله و باهمان دست چوچوله و باسن خانم بمالد نوازش کند آیا احتمال حاملگی هست؟
(البته در هنگام لمس خانم، مایع منی مرد خارج نشده و فقط پیشاب هست خانم هم لیز و ترشح شده) (خانم دو سه روز هست پریودش تموم شده)
2_ تخمک فقط روز 14 قاعدگی آزاد میشه یا به محض تموم شدن قاعدگی تخمکها آزاد شده و تا اولین خونریزی بعدی ادامه داره؟
3_ بارداری فقط در روزهای پرخطر رخ میده یا هر زمان اسپرم (چه با دخول چه بی دخول چه با بکارت چه بی بکار) وارد رحم بشه در هر زمان از روزهای قاعدگی، احتمال بارداری هست؟
4_ اگر مرد منی اش را در هرجای بدن زن بغیر از واژن تخلیه کند آیا لازمه خانم حتما حموم بره و بدنش بشوره یا میتواند دو سه روز صبر کند؟
5_ درد زیرشکم 1بعد از اتمام پریود 2بعد از لمس، معاقشه یا نزدیکی طبیعی است یا خیر؟
1. خیر….تا چند روز بعد از اتمام پریودی احتمال بارداری وجود نداره.
2. تخمک در یک شخص با سیکل منظم تقریبا 14 روز از شروع قاعدگی آزاد میشه و تا دو سه روز در رحم وجود داره و اگر با اسپرمی لقاح نکنه از بین میره و چند روز بعدش پریودی رخ میده…بعد از اتمام قاعدگی تا چند روز هیچ تخمکی وجود نداره.
3. بارداری در روزهای پرخطر تخمک گذاری و فقط درصورت وجود تخمک رخ میده فقط موضوع اینجاست که روزهای پرخطر در همه خانمها یکسان نیست چون سیکل هرشخصی یه جوره و با شخص دیگه فرق داره…بهرحال بهتره در هر رابطه جوانب احتیاط را در نظر گرفت و در صورت لزوم حفاظت شده عمل کرد….پرده بکارت هم مانع از بارداری نمیشه.
4. بهتره در این زمینه بهداشت را رعایت کرد و همچنین برای پیشگیری از هرنوع استرس بدن را هرچه زودتر شست.
5. بله در هر دو مورد طبیعیه.
من روز يازدهم بعد از رابطه محافظت نشده ازمايش خون بتا دادم…جواب ازمايش منفى بود…آيا اعتمادى به جواب ازمايش هست؟؟؟ من هنو سه چهار روز به زمان پريودى خودن مونده…باينکه 48ساعت بعد رابطه قرصهاى اورژانسى,رو استفاده کردم ,هنوز پريود نشدم!!!چرا پريود,نشدم!؟
دوست خوبم واسه جواب قطعی آزمایش خون بهتر هست که از روز 15 بعد از رابطه به بعد آزمایش داد.
استفاده از روش اورژانسی پریود شما را جلو نمی اندازه بلکه هورمون زیادی وارد بدنتون میکنه و نظم پریودی را موقتا به هم میریزه.
برای پریودی باید منتظر موعد همیشگی با اختلاف چند روز دیرتر یا زودتر باشید…در ضمن ممکنه پریودی این دفعه میزان و کیفیت و مدت زمان همیشگی را نداشته باشه که البته طبیعیه و در پریودهای بعدی همه چیز نرمال خواهد شد.
من ماه پيش ٥ اذر پريود شدم، حدود ٢٠ اذر با نامزدم رابطه داشتيم ولي مني خارج نشده ، يعني من نديدم، اين ماه بايد پنجم پريود مي شدم ولي نشدم، ازمايش بتا در روز دهم دادم ، منفي بود ، به دستور پزشك ٢ تا امپول پروژستون ٥٠ ميلي گرمي زدم ولي تا امروز كه ١٢ هست پريود نشدم ، ولي از ديروز لك بيني دارم، حالا من بايد چي كار كنم؟
آزمایش خون منفی که احتمال بارداری را براتون منفی میکنه….آمپول هم که واسه بازشدن قاعدگی زدید….کار خاصی نباید بکنید فقط منتظر پریودی باشید….ممکنه لکه بینی تون دلیلی بر شروع خونریزی پریودی باشه.
من ماه پیش 10 روز پریودم عقب افتاد آزمایش بتا دادم منفی بود دکتر برام دوتا آمپول پروژستون تزریق کرد که پریود شم و بعد روز 14 پریود بمدت 10 روز قرص دوفاستونه چیه از اونا خوردم. آمپولو که زدم فرداش پریود شدم و قرصمم مرتب خوردم ،ولی باید 7روز بعد اتمام قرص من پریود میشدم. قرص که تموم شد پریود شدم. یعنی 6 روز زودتر.
روز دوم پریود نزدیکی کامل داشتم و آب منی کاملا داخل تخلیه شد. بعد ازاونجا که گفتم پریودباشم احتمال حاملگی کمه بعد نزدیکی 1 قرص اچ دی انداختم و دو قرص بعدی رو16 ساعت بعدش.
زد و فردا شب بعد نزدیکی پریودم کاملا قطع شد. منی که پریودم همیشه 7 روز بود.
حالا یه هفته س میگذره از روز رابطه جنسیم باز پریود شدم.ولی دردش کمتره و خیلی شبیه پریود نیس.تیره تره رنگش ولی بصورت لکه نیس. مقدارش از مقدار پریود معمولیم کمی کمتره.
میترسم نکنه خون لاله گزینی باشه؟
در صورت حاملگی خون لانه گزینی حدود دو هفته بعد از رابطه ظاهر میشه که بیشتر به صورت لکه بینی صورتی هست و نهایتا دو روز بیشتر طول نمیکشه….اگر در مورد شما اینطور هست بهتره یه آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید.
اما اگر حاملگی نباشه این اختلال در پریودیتون بخاطر مصرف قرصهای ضدبارداری هست که در پریودهای بعدی منظم خواهد شد.
در ضمن روش اورژانسی را صحیح استفاده نکردید..با سرچ در همین سایت میتونید اطلاعات بیشتری در موردش کسب کنید.
من روز 4 آذر پریود شدم. روز دوازدهم آذر لک بینی داشتم .اون روز با نامزدم معاشقه داشتم.
رابطه ما اینجور بود که من شلوار پام بو.آلت تناسلی همسرمو با دستم مالیدم یکم پیش آب داشت.زمانی که ارضا شد با دستمال پاکش کرد.من دست به آب ایشون نزدم و فقط دستمال رو گرفتم که شاید دستم یکم مرطوب شده باشه.بعد از اون هم به خودم دست نزدم.بعد دستمو با دستمال خشک کردم و بعد از 45 دقیقه رفتم دستشویی و خودمو با همون دستم شستم.میخواستم ببینم با اینکه دستم بعد از 45 مین خشک شده بود و اینکه باکره هستمو با همون دست خودمو شستم احتمال بارداری هست؟
هیچ کدوم از علائمشو ندارم. فقط سینه هام سفت شدن یکم و درد کمی دارن.من عادت ماهانه نامنظمی دارم که دوتا دوره قبلی به دلیل دوتا امپول پروژسترون و قرصهای سیپرتون کامپاند منظم شد.ولی باز این دوره که باید 5 دی میشدم نشدم.استرس حاملگی زیاد دارم ولی امکان رفتن به ازمایشگاه و تست رو ندارم.میشه شما بگین احتمال بارداری هست یا خیر؟
خیر….احتمال بارداری به هیچوجه نیست….اسپرم در محیط بیرون از بدن مدت زیادی نمیتونه زنده بمونه ضمن اینکه احتمال بارداری با اسپرم خشک شده منفی هست.
سفتی سینه ها ممکنه از علایم آغاز پریودی باشه…..سعی کنید استرس را از خودتون دور کنید چون یکی از موارد که تاثیر مستقیم بر روند قاعدگی داره استرس هست.
جای نگرانی نیست….بزودی پریودی براتون رخ میده.
من اوایل اذر نزدیکی داشتم و قرص ال دی خوردم بعد 25 اذر پریود شدم بعد از پریودیم باهمسرم نزدیکی محافظت شده داشتم اما الان 12 دی یک لک دیددم.عوارض قرصاست یا می خوام مریض بشم؟حامله که نیستم؟
اگر رابطه حفاظت شده بوده که جای نگرانی نیست ضمن اینکه فرمودید رابطه بعد از پریودی بوده و این زمان از روزهای پرخطر محسوب نمیشه و احتمال حاملگی منفی هست.
احتمالا از عوارض قرصهاست چون در روند قاعدگی یه مدت اختلال بوجود میاره و ممکنه بین دو پریودی لکه بینی داشته باشید.
جای نگرانی نیست.
با نامزدم رابطه بدون محافظ داشتم و قبل از انزال رابطه را از درون واژن قطع کرده و منی را بیرون تخلیه کردم. 11 روز از رابطه گذشته و قرصی هم مصرف نشده و نامزدم زمان پریودی ماه قبل خود و این ماه را نمیداند. و هنوز پریود نشده. نگرانی در مورد پیش آب است. لطفا راهنمایی فرمایید.
دوست خوبم روش جلوگیری منقطع احتمال بارداری را منفی نمیکنه چون ممکنه در پیشاب هم اسپرم وجود داشته باشه.
با این شرایطی که فرمودید بهتره فعلا از بیبی چک استفاده کنه و ببینه نتیجه چیه…اگر باز مطمئن نبودید 5 تا 6 روز دیگه آزمایش خون بده.
من و نامزدم رابطمون خیلی سطحی بوده و پنج روز قبل از پریودیم بود طوری ک جفتمون لباس زیرو شلوارتنمون بود و فقط رو من بالا و پایین میکرد و ارضا هم نشد فقط من خیس شده بودم اونو نمیدونم و پنج روز بعدش هم پریود شدم و هفت روزم پریود بودم و همراه با لخته هم بود آیا ممکنه ک با این وجود من حامله بشم؟؟؟من باکره هم هستم
خیر….احتمال حاملگی منفی هست.
دوست من بهتره یه کم منطقی فکر کنید و در این زمینه سطح اطلاعاتتون را بالا ببرید.
وقتی شریک شما ارضا نشده پس اسپرمی هم وجود نداشته…برفرض محال اسپرمی هم بوده باشه از روی شلوار چطور میتونه به عمق واژن برسه…تازه بعدش هم که پریود شدی…..بارداری با این شرایط محاله.
30 ابان ماه رابطه داشتم. بعد از اون پریود شدم .ولی طی یک ماه اخیر درد یکی از سینه ها و درد ناف و لوله های فالوپ سمت راست رو دارم. دوباره پریود شدم طی پریود درد نداشتم ولی به محض تموم شدن دوباره درد هام شروع شدن. ایا احتمال بارداری خارج از رحم وجود داره؟؟ این درد اطراف ناف و لوله از چی هستش؟؟ خواهش می کنم کمک کنید.
دوست خوبم شما باید توسط پزشک معاینه بشید….از پشت مانیتور نمیتوان نظری داد.
اما در کل بارداری خارج از رحم درد زیادی در ناحیه شکم بوجود میاره و شخص را مجبور میکنه هرچه زودتر بره پیش پزشک.
احتمال عفونت یا کیست در شما هست….بهتره زودتر با پزشک مشورت کنید.
من 13 آذر دقیقا یک روز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم بدون دخول.فقط مشکوک به پیشاب نامزدم هستم.و نیز باکره هستم .پریودیم نامنظم ولی تقریبا 22 روزست.ینی حدودا باید 6 دی میشدم که نشدم.تمامی حالتهای پریودی هم دارم.14 دی آز بتا دادم
جواب آزمایش بتا من به شرح زیر هست
test:Beta-HCG result:0.012 unti:mlu/mL

این عدد خیلی عجیب نیس؟
در ضمن من به دلیل عفونت از قرص ciprofloxacin500 و metronidazole250 ستفاده میکنم.
ایا با این فاصله زمانی نیاز به آز بتا دوباره هست؟

شما باردار نیستید
نگران نباشید
با نامزدم در تاریخ 3 آذر رابطه حفاظت نشده داشتم بعد 48 ساعت یعنی 5 آذر قرص لونژیل مصرف کردند 12 ساعت بعد هم یکی دیگرو در تاریخ 15 آذر دچار خونریزی شدند روز اول لکه بینی به رنگ قهوه ای روز دوم مانند پریود ازشون خون رفت و مثل پریود هر ماهشون درد شدید داشتند اما فقط همین 2روز بود البته پریود همیشگیشونم فقط 4روز طول میکشه
حالا من میخواستم بدونم اصلا ایشون پریود شدن یا خونریزی لانه گزینی بوده؟چون در این سایت خوندم اگر خونریزی دقیقا مثل پریود همیشگی نباشه احتمال حاملگی است
بعد اینکه الان 1ماه از تاریخ اون خونریزیشون میگذرد اما پریود نشدن این را هم بگم قبل از این در تاریخ 27 آبان پریود شدن پریودشونم منظم است 25 26 روز معمولا طول میکشد
چرا ایشون بعد 1ماه پریود نشدن یعنی باردار هستند؟ یا با خوردن قرص ایجوری شده؟تا چه مدت دیگر پریود نشوند احتمال بارداری است؟
میشه تفاوت بین خونریزی لانه گزینی با پریود هم بگین؟
احتمال بارداری خارج از رحم هم دارند؟
ببخشید خیلی سوال شد ممنون …
همه اینایی که فرمودید از عوارض مصرف قرصهای ضدبارداری هست….این قرصها در نظم عملکرد هورمونهای جنسی و به تبع آن قاعدگی اختلال ایجاد میکنه اما بصورت موقت هست و در پریودهای بعدی نرمال خواهد شد.
خون لانه گزینی در صورت حاملگی حدود دو هفته پس از نزدیکی رخ میده و بیشتر بصورت لکه بینی های صورتی رنگ هست و 24 تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
درصورتیکه خون قاعدگی تا 7 روز ممکنه طول بکشه و خون غلیظ متمایل به سیاه همراه با لخته هست.
با مصرف اون قرص حدودا 99 درصد پیشگیری از بارداری کرده و تاخیر در پریود این ماهش هم هنوز از عوارض همون قرص و البته استرسی که داره هست.
اما خیالتون راحت…با وقوع اون پریودی دو روزه بعد از رابطه محافظت نشده هرنوع احتمال حاملگی منفی میشه.
اگر مشکوک به بارداری خارج از رحم بود تا حالا علایمش مثل دل درد و کمر درد شدید ظاهر میشد و مجبورش کرده بود پیش پزشک بره.
19آبان رابطه جنسی داشتم منی بین پاهام خالی شد البته روز سوم پریودم بود .تقریبا سیکل پریود منظم دارم بعد یک ساعت 4تا ال دی خوردم بعد 12ساعت 4تا بعد2 تا بعد4تا 8روز بعد باز پریود شدم که دقیقا میشد اول آذر ماه بعد اول دی پریود شدم
احتمالش هست باردار شده باشم؟آخه گاهی دردهای کوچیکی زیر شکمم حس میکنم.احتمال پریود شدن تو دوران بارداری هس؟
.بجز لانه گزینی و حاملگی خارج رحم.
اولاً این که روز سوم پریود اگه منظورتون روز سوم پس از شروع خون‌ریزی بوده که اصلاً زمان خطرناکی نیست و بارداری محتمل نیست.
مصرف قرص عدم بارداری ررو قطعی‌تر هم کرده.
و پریود بعدی هم اثباتی بوده بر این که که شما باردار نیستید.
من 25 سال دارم
پریود نامنظم دارم – آخرین بار که پریود شدم از لک بینی چهارشنبه 3 دی ماه بود و از آغاز خونریزی 5 دی ماه و روز سه شنبه 9 دی پاک شدم بعلاوه تا دو روز لک بینی داشتم قهوه ای رنگ
طول دوره ای که پریود میشم گاهی 14 روز هست یعنی از آخرین باری که پاک شدم دو هفته میگذره بعد باز پریود میشم و این دوماهه که اینجوری نامنظم شده
دیشب به طور کامل نزدیکی داشتم با همسرم در تاریخ 15 دی ماه 93
احتمال بارداری هست ؟
من 2 روز پیش آزمایش سونو دادم و نوشته بود فولیکول غالب در تخمدان چپ رویت می شود
بعد از نزدیکی یه لک خون آبه دیدم که تا امروز تکرار نشده
اگر رابطه شما حفاظت شده بوده که تا حد زیادی احتمال حاملگی رد میشه اما اگه رابطه حفاظت نشده بوده احتمال حاملگی با توجه به جواب سونو برای شما هست.
برای پیشگیری از بارداری میتونید تا دیر نشده از روش اورژانسی استفاده کنید…بعد از رابطه تا 72 ساعت فرصت برای این کار دارید.
اون لکه خونابه چیز خاصی نیست ممکنه از التهابات واژن باشه.
من سمت چپ شکمم باد کرده جوری که با دست زدن سرپا ایستادن معلوم میشه قبل از اینکه پری بشم حالت تهوع شدید خستگی کسلی تنگی نفس تپش قلب داشتم اما ۱۲روز بعد از پری قبلیم پری شدم یعنی ۱۲روز زودتر پری شدم روز۳پری هیچ خونی ندیدم تا روز۵ پری فقط لکه دیدم تو حالت پری تکرر ادرار دارم بازم گاهی اوقات حالت تهوع دارم حس بویای یه مقدار قوی شده گاهی اوقات هم سمت چپ شکمم تیر کوچولو میکشه
با وجود خونریزی پریودی احتمال حاملگی منفی میشه….اگر قبلا از روش اورژانسی استفاده کردید این بی نظمیها مربوط به همون قرصها میشه و جای نگرانی نیست….خودبخود به وضعیت نرمال قبل برمیگرده.
اما اگر خیلی نگرانید میتونید از بیبی چک استفاده کنید.
چرا لوله های فالوپ سمت راست بدنم درد می کنه. دلیلش باردای هست؟؟ یا چی؟
اولاً تشخیص منبع درد به این شکل و به این دقت توسط خود فرد ممکن نیست.
ثانیاً در مورد بارداری به این شکل نمی‌شه نظر داد و قبل از این که علائمی مثل درد شکم و … بخواد ملاک قرار بگیره، رخ ندادن پریود در زمان خودشه که نشانه‌ی اولیه است، و برای اطلاع از این که همین پریود نشدن علتش بارداریه یا خیر لازمه احتمال بارداری در رابطه‌هایی که پس از آخرین پریود انجام شده در نظر گرفته بشه و …

درد شما می‌تونه دلایل متفاوتی داشته باشه که به این شکل نمی‌شه نظری در موردش داد.

من با نامزدم رابطه داشتیم طوری که منی روی واژنم ریخت ولی بلافاصله شستم.
احتماله بارداری هست؟؟
نیازی به روش اورژانسی هست؟؟
تو روخدا زود راهنمایی کنید.
به طور کلی ریختن منی بر روی واژن ممکنه منجر به بارداری بشه. احتمالش کمه و بسیار به سایر شرایط بستگی داره، خصوصاً این که چه زمانی از دوره‌ی شما رابطه انجام شده.
اگه در ایام پرخطر باشه می‌شه احتمال اندکی برای بارداری در نظر گرفت.
30 سالمه. دوره های پریودم تقریبا نامنظمه
26 آبان و 22 آذر تاریخ پریودهای دو ماه قبلمه
این ماه به خاطر استرس و کار سنگین بدنی 15 ام دی ماه پریود شدم خونریزیم این ماه کم بود و روز 17 ام غسل کردم و نماز خوندم
روز 18 دی با نامزدم ارتباط بدون دخول داشتیم و آب منی رو کمرم ریخته شد و با دستمال پاک کردیم و بعدش من رفتم حمام و با صابون شستم.
یک ساعت بعدش هم قرص اووسیز خوردم و به فاصله 12 ساعت بعد هم دومی رو خوردم چون هیچ حالت تهوع یا نشانه خاصی نداشتم.

بعد از حمام بازم لک بینی مختصر داشتم.
از ترس اینکه شاید قرصها اثر نکرده باشه، امروز غروب یعنی فردای ارتباط، دو تا اچ دی هم خوردم و منتظرم که 12 ساعت دیگه هم بخورم.

احتمال بارداری در این شرایط چقدره؟

ابداً نیازی به خوردن قرص نداشتید.
حالا علاوه بر یک بار اورژانسی باز هم دارید قرص مصرف می‌کنید که بهتره ادامه ندید و عوارض این همه قرص رو به خاطر احتمال صفر بارداری به جون نخرید.
از نزدیکی بدون محافظت شده ام با همسرم 6 روز میگذره از تست بیبی چک استفاده کردم دو دقیقه صبر کردم جوابش منفی بود . میتونم به جوابش اعتماد کنم ؟
تقریبا میشه اعتماد کرد….اما بهتره روز دهم یا روزهای بعدش هم یه تست دیگه بدی تا مطمئن بشی.
ببخشید من امروز لکه خون دیدم کم بود … البته انقدر پریودم نامنظم شده که دو هفته یه بار میشم ولی با توجه به دو سری 4 تا قرص ال دی که خوردم حداقل باید تاخیر داشته باشه ولی هیچی . نمیدونم معمولا این اواخر که زودتر پریود میشم اولش لکه قهوه ای میدیدم بعد پریودم شروع میشد ولی این بار قرمزه . میشه راهنماییم کنید ممنون میشم با توجه به اینکه امروز هفتمین روز از اخرین نزدیکی بدون محافظت شده ی من هست و بیبی چک امروز هم استفاده کردم جوابش منفی بود
میدونید که با مصرف قرصها نظم قاعدگی موقتا به هم میریزه و ممکنه بین دو پریودی لکه بینی داشته باشید.
این لکه ممکنه سه دلیل داشته باشه: 1. اعلام شروع قاعدگی باشه. 2. همون لکه بینی بین دو پریودی باشه. 3. خون لانه گزینی باشه.
بهتره یه کم صبر کنید ببینید چقدر طول میکشه و بعد چی پیش میاد…اگر خون لانه گزینی باشه به رنگ صورتی هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
یه سوال ساده داشتم: آیا در روزهای پرخطر با وجود استفاده صحیح از کاندوم (پاره نشده و منی کاملا درون آن جمع شده است) و خوردن قرص hd به روش صحیح اورژانسی (آنچه در سایت مطرح شده) آیا باز هم احتمال حاملگی هست؟ تا حالا گزارش شده؟
اگر حاملگی صورت نگرفته پس خستگی،تهوع، سرگیجه، درد سینه و زیربغل و… به دلیل چیست؟ یعنی استرس تا این حد میتونه بدن تحت تاثیر قرار بده وانقدر علائم و تاثیر روی پریودی داشته باشه؟؟؟
در شرایطی که گفتید بدون نیاز به مصرف قرص هم باید گفت احتمال حاملگی وجود نداره.
علائمی که گفتید به دلایل بسیار مختلفی می‌تونه وجود داشته باشه حتی مسمومیت مثلاً! و بله استرس هم به تنهایی می‌تونه همه‌ی این موارد رو ایجاد کنه.
من از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود، این دفعه هم پریودیم دو روز کم بود و اینکه سه روز جلو افتاده بود، تو شکمم لرزش هایی احساس میکنم.. نمیدونم کلا چه خبره… من وسواس گرفتم ؟ ممکنه این پریودی نباشه؟ من هنوز نگرانم، بی بی چک چقدر اطمینان داره؟ درد های ریزی در اطراف نافم و پایین و چپ شکمم حس میکنم، میشه بگید جریان چیه؟
اگر خیلی حساس شدین یک سری به دکتر خانواده خودتون بزنید بد نیست…. شاید عفونتی در بدن شما باشه….
من باکرم و پریودی هامم خیلی نامنظمه پریشب یه رابطه با شوهرم داشتم طوری ک دست من با آلت نامزدم تماس داشت و پیش آب با دستم تماس داشت بعداز اون شوهرم آلتشو پایین تراز کمرم گذاشت و ارضا شد و زمان ارضا شدن هم ن باسن و ن آلت من با آلت شوهرم تماس نداشت چون بعدش ک چک کردم باسنم خبس نبودبعداز سه ساعت ک من رفتم دستشویی دستمو ب آلتم زدم از ترسم فردای اون روز حدود ده ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1.5خریدم و خوردم تو بروشور و تو سایتها خوندم ک دوز 1.5یک عددش کافیه…حالا از دیشب تاحالا لکه های قهوه ای میبینم توروخدا بهم بگید این لکه ها برا چیه؟؟؟؟نکنه خدای نکرده خون لانه گزینیه؟؟؟واسم کامل توضیح بدید
هیچ احتیاجی به خوردن قرص نبوده….این لکه بینی فقط از عوارض قرصی هست که بی جهت خوردی…چون یه دفعه هورمون زیادی وارد بدنت کردی و در نظم عملکرد تخمدانها و هورمونهای جنسی اختلال ایجاد کردی.
آخه وقتی که مطمئنی منی یا حتی پیشاب با واژن هیچ تماسی نداشته چه احتیاجی به خوردن قرص بوده!!!!
پیشاب یا منی در محیط بیرون فوری خشک میشند و منی هم مدت کمی بیرون از بدن میتونه زنده بمونه…بعد از سه ساعت که دیگه اسپرم زنده ای روی دست شما نبوده که فرضاً بخواد بره داخل واژن…با اسپرم یا پیشاب خشک شده احتمال حاملگی 10000000- هست یعنی هزاران بار زیر صفر هست.
همانطور که در پستهای بالا در مورد خون لانه گزینی عرض کردم این خون درصورت حاملگی حدود 14 روز بعد از رابطه و لقاح ظاهر میشه که بیشتر بصورت لکه های صورتی رنگ هست و 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
در مورد رابطه شما این لکه فقط از عوارض اون قرص هست و ممکنه تا پریود بعدی باز هم از این لکه ها ببینی…جای نگرانی نیست…طبیعیه و خودبخود شرایط نرمال میشه.
دوست خوبم پیشنهاد میکنم با آگاهی کامل و در مواقع واقعا اضطراری قرصهای ضدبارداری را مصرف کن چون علی رغم جلوگیری از بارداری عوارض بسیاری دارند و تا اونجایی که میتوان از روشهای پیشگیری دیگری استفاده کرد نباید بیجهت این قرصها را مصرف کرد.
من با کره هستم و روز 21 آذر ماه پریود شدم و روز 26 آذر ماه همون روزی که پاک شدم یه رابطه بدون دخول با نامزدم داشتم . آلتها با هم برخورد داشتن و مایع پیشاب نامزدم هم با واژنم در تماس بود ولی نامزدم اصلا ارضا نشد و منی ازش خارج نشد.
حالا 24 دی ماه اما پریود نشدم. اما دل درد و سفتی سینه رو دارم. یه مقداری هم ترشح دارم . پریود هام هم تقربیا منظمه.
آیا احتمال داره باردار شده باشم؟ اگه باردار شده باشم بعد این مدت با بیبی چک مشخص میشه؟
دوست خوبم تا چند روز بعد از اتمام پریودی احتمال بارداری منفی هست چون تخمکی وجود نداره که با اسپرم لقاح کنه ضمن اینکه شما فرمودید اصلا اسپرمی درکار نبوده.
اون دردها و ترشحاتی که فرمودید علتی غیر از بارداری داره مثل کیست یا عفونت…البته اینا در حد حدس و گمان هست.
اگر پریود نشدید و این دردها ادامه پیدا کرد بهتره حتما با پزشک زنان مشورت کنید.
بیبی چک تقریبا 10 روز بعد از رابطه میتونه جواب مطمئن را به شما بده….احتمال حاملگی براتون صفر هست.
من با نامزدم که باکره هست رابطه داشتم در حد تماسی (در روز دهم دورشون) اما چون از پیش اب می ترسیدم به نامزدم قرص لونوژسترون1.5 دادم 20 ساعت بعد از رابطه خواستم ببینم احتمال بارداری هست؟
هیچ احتیاجی به خوردن قرص توسط ایشون نبوده…چون احتمال بارداری با پیشاب در یک رابطه سطحی خیلی خیلی کم و تقریبا صفر هست.
احتمال بارداری که براش نبوده اما حالا که از روش اورژانسی استفاده کرده دیگه اصلا و ابدا هیچ احتمال حاملگی براش نیست.
من با نامزدم که باکره هست در روز اول پریود رابطه غیر دخولی داشتم که آب منی روی واژن ریخت

قبل از رابطه ایشون خونریزی ( نه فقط لکه ) داشت
و یک روز بعد از رابطه هم خونریزی داشتن

احتمال بارداری هست ؟

اگر منظورتون از خونریزی، پریودی هست یعنی شما در روزهای پریودی رابطه سطحی داشتید و در این چند روز هیچ احتمال حاملگی وجود نداره….اگر غیر از این هست باید دید خونریزی مربوط به چی بوده و ایشون در زمان رابطه در چه روزی از سیکل قاعدگیش بوده.
من سیکل ماهانه 28 روزه دارم این اوخر گاهی 2 یا 3 روز تاخیر داشتم.ولی در کل همون 28 روزه اگه استرس نداشته باشم.و طول دوره 6 روز،2.5 روز خوریزی و بعد لک بینی.سوالم اینه که روز 9 ام از سیکل با تماس سطحی بیشاب احتمال بارداری هست؟
چون وقت داشت میگذشت و نمیتونستم سوالم رو اینجا مطرح کنم دیروز باز 4 تا اچ دی،2 تا 22 ساعت بعد رابطه و 2 تا 12 ساعت بعد مصرف کردم.چون دوره قبل روز 14ام باز این روش رو استفاده کرده بودم الان اوضاع هورمونیم به ریخته؟
دوست خوبم تا اونجایی که من متوجه شدم روز 9 سیکل شما حدودا میشه 3 روز بعد از اتمام پریودیتون….در کل تا چند روز بعد از اتمام پریودی احتمال حاملگی صفر هست اما بالاخره باید جوانب احتیاط را در نظر گرفت.
احتمال حاملگی با پیشاب در هر روزی از سیکل که باشی کم هست ضمن اینکه شما از روش اورژانسی هم صحیح استفاده کردید…هرچند اصلا لزومی به خوردن قرص نبوده اما درهرصورت احتمال حاملگی را منفی کردید.
در هر بار استفاده از روش اورژانسی هورمونها موقتا به هم میریزند اما خودبخود منظم میشند….جای نگرانی اصلا نیست.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پانزده =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت