سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری پنجاه و سوم

با نامزدم روز 14 (19 تیر ) دوره رابطه داشتم، این دوره ایشون با خونریزی شدیدی همراه بوده ، سیکل قبلی 32 روزه بوده.
زابطه به صورت مقعدی بودی ولی منی از مقعد به سمت واژن رفته بعد 20 دقیقه که وقتی دیده شده هم شسته شده با آّب و صاببون ( بعد رابطه هم مطمئنم هیچ منی به سمت واژن نرفته و همون موقع هم واژن شسته شده و فقط 20 دقیقه بعد منی به واژن رسیده )
دو روز بعد رابطه ایشون به یه مسافرت رفتن که اونجا حالت تهوع و سرگیجه گرفتن. و یک روز نفخ داشتند و یبوست . تکرر ادار کمی هم داشتند به اینصورت که احساس ادرار میکردند ولی ادراری نداشتند. و دمای بدنشون هم بالا بود به صورتی که به تب کردن شبیه بود و به گفته خودشون احساس میکردند از درون دارن میسوزن.
بعد از برگشت از مسافرت حالشون بهتر می شد.
دو روز بعد دوباره به به مسافرت دیگه رفتند ( روز 5 بعد رابطه که میشه 24 تیر ) ایشون دچار لکه بینی به رنگ قهوه ای شدن . فکر کردم لکه ناشی از لانه گزینیه که البته 4 روز طول کشید ( لکه بعد 4 روز قطع شد ) برخی مواقع ترشحات سفید رنگ وجود داشت.
این ترشحات به مدت 4 روز ادامه داشت تا اینکه تا 2-3 روز گذشته ترشحات تموم شدند .
امشب ایشون همون ترشحات سفید رنگ رو داشتند اما به همراه لکه های خونی به صورتی که میگن این دو با هم بودن ( مخلوط بودن ) و این ترشحات غلیظ بودند .

من خودم ( البته دوستان محترم بهتر میتونن نتشخیص بدن ) این ترشحات رو ناشی از عفونت میدونم.
نظر شما دوستان عزیز چیه ؟

وضیحات شما شک به عفونت رازیاد میکند از طرفی معمولا افرادی که رابطه مقعدی دارند بیشتر در معرض عفونتها میباشند چون مقعد بسیار آلوده است و این آلودگی در مجرای ادراری مردها باقی میماند و در تمسا با وازن عفونت را منتقل میکند

در مورد بارداریرابطه با ایشون در زمان پرخطر بوده اما اگر منی وارد واژن نشده پس بارداری منتفی میشود
اما برای اطمینان آزمایش خون بدهید و به یک دکتر جهت معاینه مراجعه کنید

دوره های پری من 21-26 روزه هست،الان چند روزه عقب انداختم و خیلی نگرانم در بین دوره که یادم نمیاد روز چندم بود طی روز 2 بار نزدیکی با همسرم داشتیم-البته فاصله زمانی دو بار با هم 6 ساعت اینا بودو دفع ادرار و شستشوی الت صورت گرفته بود توسط همسرم در کل از کا*ند*م استفاده میکنیم- و تنش عصبی بسیار بالایی هم داشته ام در این دوره،احتمال بارداری چقدر است،؟ چند روز است که پایین شکمم درد میکنه و ترشحات مانند وسط دوره هام دارم -سفید و بی بو-
ضریب اطمینان بیبی چک چقدر است؟
سوال دیگر اینکه هنگام نزدیکی ترشحات من کاملا سفید شده 1 مدتیه و زیاد به طوری که اطراف الت هسرم جمع میشه+غلیظ+بوی کمی ترش ایا طبیعیه؟
اگه از کاندوم به درستی استفاده کردین که بارداری منتفیه.
در مورد ترشحات با توجه به توضیحاتتون احتمال عفونت وجود داره حتما به پزشک مراجعه کنین.
بی بی چک 3 هفته بعد از نزدیکی قابل اعتماده ولی آز خون مطمئن ترین و سریع ترین راه تشخیص بارداریه.
اینکه نمیدونین تو چه روزی از سیکلتون رابطه داشتین منو مجاب میکنه که بگم برنامه ریزی در رابطه هاتونو جدی بگیرین حتی شده روی کاغذ بنویسین تا فراموش نکنین و بدونین در چه روزی از سیکلتون رابطه دارین.
علت بی نظمی پریود شما مصرف قرص اورژانسی هست
نگران نباشید و به خودتون تلقین نکنید
من بیشتر از بارداری خارج رحمی میترسم!!!!چون آقا دکتر رها هم در یکی از پست ها فرموندن که عدد یک نشان بارداری خارج رحمیه!!!و آز من نزدیک 1 است
من سه شنبه هفته قبل نزدیکی داشتم.از مقعد.اما قبل داخل شدن طرف ارضا شد!خیلی زود التشو عقب کشید و بعد منیش بیرون ریخت و یکم روی کمرو ران من پاشید که با دستمال خشک کردیم و بعدشم منم رفتم و واسه اطمینان اینکه جاییم نموند باشه همه جامو شستم.ظهر همون روز وقتی ادرار کردم همراه ادرارم مقدار کمی خون خارج شد. (این اتفاق حدود 8ماه قبل هم افتاد که بعد اینکه التش به الت من مالش داده شد اما دخول کامل نداشتیم و درضمن پرده هم دارم یه مقدار کمی خون اومد که چون یکم ترسیده بودم و پریودم دیر شده بود چند وقت بعدش تست بی بی چک گرفتم و منفی بود و از اون موقع خیلی گذشته و خدارو شکر چیزی نبود!و دلیل اون مقدار کم خون هم نمیدونم ولی ظاهرا چون فشار اومده بوده ولی مطمین نیستم)
فردای اونروز یعنی چهارشنبش یه قرص لونژیل خوردم که دونه ی بعدیش که 12 ساعت بعدش بود هم خوردم و هیچ عوارضی هم واسم نداشت(عوارضش استفراغ بود که نداشتم.)
روی مصرف داروش نوشته که اگه ظرف 10 روز پریود نشید باید بارداری رو در نظر بگیرید.امروزم روز دهمیه که از مصرفش گذشته ولی نشدم.
حالا پسره میترسه که نکنه یوقت منی روی واژنم هم ریخته باشه یا موقع شستشو جاییم منی ریخته باشه دستم خورده باشه بهش و بعدشم که داشتم واژنم رو میشستم رفته باشه داخل.همین روز ها هم باید پریود بشم.که فعلا نشدم.یعنی احتمال بارداری هست به نظر شما؟؟؟؟؟؟؟اون مقدار خون کم دلیلی داره؟؟؟؟؟؟plz زود جوابمو بدید. خیلی نگرانم

ناگفته هم نمونه قبل از اینکه بخواد از مقعد کاری کنه یکم التشو به واژنم مالش داد اما دخول کامل نداشتیم فقط در حدیکه سرش خیلی کم داخل شه.که با اینکار ارضا هم نشدش!

دوست من از مقعد بارداری رخ نمیده.
با این نوع رابطه ای هم که شرح دادین امکان بارداری نیست.
به هر حال روش اورژانسی بارداری احتمالی رو منتفی کرده و این تاخیر در پریودتون میتونه به خاطر

1. استرس از بارداری
2. عوارض قرص باشه.

عوارض قرص لونژیل (لوونورژسترول) فقط استفراغ نیست. تاخیر در پریود، حساس شدن پستان ها، حالت تهوع و … از جمله عوارض این قرصه. اگه این تاخیر بیش از 10 روز شد به پزشک مراجعه کنین.

در مورد اون خون:
همون نوک آلت (کلاهک) هم میتونه به بکارتتون آسیب برسونه و اون خونی که دیدین احتمالا مربوط به آسیب دیدن بکارتتونه.

ضمن اینکه در مورد رابطه ی مقعدی مطالبی خوبی در سایت وجود داره که میتونین از نوار بالا سرچ کنین و بخونین؛ استفاده از کاندوم هم در نزدیکی هاتون از جمله ی واجباته.

میشه واضح بگین طرز استفاده درست از کا*ندو*م چیه؟
1- قبل از استفاده از کاندوم، تاریخ انقضای آن را روی زرورق چک کنید. زرورق را از قسمت برش پاره کرده و کاندوم را با دقت به طوری که توسط اشیاء تیز یا ناخن آسیب نبیند بیرون بیاورید.
2- کاندوم را روی آلت در حالت نعوظ قرار دهید قبل از اینکه هرگونه ارتباطی با بدن زوجه داشته باشد. این کمک می کند تا از هرگونه حاملگی ناخواسته یا بیماریهای مقاربتی جلوگیری شود.
3- مطمئن شوید که رول کاندوم رو به سمت خارج است اگر در قسمت داخل باشد کاندوم برعکس می باشد، سپس سر کاندوم را فشار دهید تا هوای داخل آن خارج شود.
4- در حالی که نوک کاندوم را فشار میدهید، رول را با دست دیگر به سمت پایین بکشید.
5- بلافاصله بعد از انزال و هنگامی که آلت هنوز در حال نعوظ است، کاندوم را محکم در جای خود نگه دارید، فقط آن را از
ارتباط با بدن جفتتان دور نگه دارید، سپس به راحتی کاندوم را خارج کنید و در سطل اشغال بیاندازید.
توصیه می شود جهت احتیاط بیشتر مبنی بر جلوگیری از بارداری ناخواسته، از کاندوم هایی که دارای مواد ضد اسپرم هستند استفاده کنید.
من دوره مرتب 25-26 روزه دارم تو روز 7 پریودم با دوستم بودم کمی از اب ایشون رولباس زیر من ریخت من بلافاصله خودمو با آب و صابون شستم و دوش گرفتم هیچ قرصی هم نخوردم ایا احتمال بارداری هست من خیلی استرس دارم و نگرانم لطفا راهنماییم کنید
زمان رابطه‌تون بسیار کم‌خطر بوده.
با توجه به توضیحاتی هم که در مورد رابطه دادید باید گفت که خیر احتمال بارداری بسیار بسیار کم و عملاً صفره.
میخواستم بدونم از کجا بفهمیم بعد از یک رابطه پر خطر خانوم پریود میشه این این خونریزی ناشی از لانه گزینی است یا پریود معمولی؟آیا خونریزی ناشی از لانه گزینی یا عفونت ها هم 6 7 روز طول میکشند
تفاوت اصلی در زمان دیدن خونریزی و مقدار آن است. اگر خونریزی مربوط به لانه گزینی باشد (اگر خونریزی قابل رویت رخ دهد) معمولا در مدت زمانی بین 48 تا 72 ساعت پس از لقاح به وقوع می پیوندد و در حد لکه بینی است ولی خونریزی پریود به میزان بسیار زیاد (بین 35 تا 80 سی سی در هر دوره) است و زمان آن در فردی که قاعدگی منظم دارد بین 12 تا 16 روز پس از تخمک گذاری (روز 14 قاعدگی) است.
من حدودا هر30 تا 28روز پریود میشم روز 11سیکلم همسرم از سینه ارضا شدن و سریع پاک کردن با دستمال اصلا رابطه از واژن نداشتم حتی شلوار پوشیده بودم اما الان 5روز تاخیر پریودی دارم درضمن من طی 1ماه دوتا کنکور دادم که از شدت استرس و تپش قلب پروپرانول میخوردم اما الان اثری از حالات پریودی ندارم و نگرانم همراه همون استرس.
احتمال بارداری صفره و دلیل عقب افتادگیتون به احتمال زیاد مربوط به استرس زیادی است که دارید.بیشتر از این به خودتون استرس و نگرانی وارد نکنید
من 24 سال دارم، قاعدگی منظم با طول دوره 28 الی 30 روز، دوره خون ریزی 5 روزه.
آخرین بار22 تیر 91 خونریزی من شروع شد و در تاریخ 7 مرداد 91 یک رابطه جنسی بدون دخول داشتم. که محافظت نشده بود. تا حد امکان سعی کردم که واژنم با سر آلت و پیشاب تماس نداشته باشد و مطمئنم که با منی تماس نداشت. بلافاصله بعد از رابطه 2 قرص یاسمین خوردم و با فاصله 5 ساعت 2تا دیگه. با توجه به اینکه سینه هام حساس و دردناک شدن آیا احتمال حاملگی هست؟ و اینکه قرص یاسمین از نوع ال دی هست یا اچ دی یعنی چند تا بخورم کافی هست به فاصله چند ساعت. ممنون .
با توجه به نوع رابطه بارداری منتفیه. روش اورژانسی رو اشتباه استفاده کردید. بهترین قرص برای این روش قرص لونژیل هست دوست عزیز که 2 روش مصرف داره.
1. در کمتر از 72 ساعت بعد از رابطه هر دو قرص باهم.
2. یک عدد، 12 ساعت بعد قرص بعدی
از این به بعد سعی کنید رابطه های بدون دخولتون هم با کاندوم باشه تا از مصرف بیش از اندازه قرص جلوگیری بشه.
قبلاگفته بودم که 1سال پیش سقط داشتم وپس ا3ماه اقدام به بارداری نمودم که پس از5ماه حامله نشدم کیست 4سانتی داشتم که بادوماه ال دی رفع شد2ماهه دوباره که درخردادومردادجلوگیری نداشتم که حامله نشدم وپریودم که همیشه 26و28بودماهاول 2روزدیرکردم وماه بعد4روززودترپریودشدم وبه شدت سینه وزیرشکم وتخمدانهام دردمیکردعلت چیست چراحامله نمیشم تخمکگذاریم ازچندپریودشروع وتاکی ادامه داره ایاممکن است کیست عودکند
احتمال اینکه کیست عود کنه وجود داره بایستی بررسی بشه.
ببخشد ما الان حدود دو سه ماهه جلوگیری نمی کنیم و 5 سال هم هست که ازدواج کردم. ماه پیش پریودم 10 روز عقب افتاد ولی قبل از اینکه جاوگیری کنیم مرتب و 28 روزه بود ..الان که نامنظم شده می خواستم ببینم زمان تخمک ریزی و کی می تونم بدونم و اینکه ماه قبل 19 مردااد پریود شدم و از 10 پربید نزدیکی داشتم که حدود روز 12 هم زیر شکمم درد می کرد که فکر می کردم تخمک ریزی است ولی دوباره الان از دیروز زیرشکمم درد می کنه و یه کم خالت تهو دارم و سردرد می خواستم ببینیم الان می تونه زمن تخمک ریزیم باشه (میشه روز 20) ببخشید طولانی شد
منظورتون 19 تیر بود دیگه!!؟
به احتمال زیاد روز 12 پریود زمان تخمک گذاریتون بوده.
من روز 11 پريودم رفتم يه دستشويي مشترك اقا و خانم فشار اب خيلي كم بود موقع شستن الت متسفانه شلنگ و افتابه اونجا به التم خورد الان چند روزه ترشحاتم زياد شده زير دلم خيلي درد ميكنه امكان بارداري هست امكان داره كسي اسپرمش يا توي اب افتابه بوده يا رو شلنگ كه به واژنم خورده باشه
نه دوست عزیزم.احتمالش تقریبا صفره فقط در این صورت احتمال داره که قبل از شما آقایی رفته باشه و اسپرماش اونجا ریخته باشه و زنده مونده باشه و با افتادن شلنگ با اون حمل شده باشه بعد در تماس با شما به شما منتقل شده باشه و بعد شما در زمان تخمک گذاری باشید و اسپرم خودشو به تخمک برسونه و بعد بارداری رخ بده.میبینید که احتمالش نیست.
احتمالا درد شما به خاطر عفونت میتونه باشه.برا تشخیص عفونت بهتره به متخصص مراجعه کنید
من رابطه سطحی بدون محافظتی در روز 15 دوره داشته ام.الته همسرم مطمئن هست که هیچ منی یا پیشاب از او خارج نشده. من فردای ان 4 قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تای دیگر خوردم.الن بعد گذشت 3 روز بعد مصرف قرص دل درد های خفیفی زیر دلم دارم.می تواند از اثار قرص باشد؟ در ضمن دوره من معمولا 28 تا 30 روز و منظم می باشد.با این تفاسیر احتمال بارداری چقدر است؟
با استفاده ی روش اورژانسی به طور صحیح (که شما انجام دادین) بارداری رخ نمیده.
این وضعیت شما به خاطر عوارض قرصه.
استراحت کنین و استرس نداشته باشین.
سلام من ارتباط حفاظت نشده ای داشتم که بعد از این ارتباط یک قرص یاسمین که در دسترسم بود مصرف کردم و حدود 6 ساعت بعد 2 عدد قرص hd مصرف کردم ولی چون روزه بودم 2 قرص بعدی را 18 ساعت بعد مصرف کردم با توجه به این موضوع که 21 روز از تاریخ اولین روز آخرین پریود من گذشته بود این ارتباط شکل گرفت و هنوز بعد از مصرف قرصها پریود نشده ام چند درصد احتمال بارداری وجود دارد
اون قرص یاسمین رو بیخودی مصرف کردین.
روش اورژانسی رو که نادرست استفاده کردین و ضریب تاثیرش رو کاهش دادین ولی
با توجه به اینکه رابطه از دوران پرخطر فاصله داشته احتمال بارداری کم میشه اما اون چیزی که شما رو مطمئن میکنه که بارداری رخ داده یا نه، آزمایش خونه. اگه یه هفته از نزدیکی تون گذشته برین تست بدین.
بد نیست به این سوال (ادبیاتیش میشه استفهام انکاری) هم فکر کنین:
“آیا بارداری ناخواسته رو به یه روز روزه گرفتن ترجیح میدین؟”
من 11سیکلم رابطه داشتم با همسرم اما از سینه که بلافاصله خشک کردیم و اصلا من شلوار پوشیده بودم اما 7روز تاخیر داشته پریودیم و یه لکه خییییییلی کوچیک امروز دیدم من طی این یک ماه استرس شدید داشتم و پروپرانول مصرف میکردم افت وزن داشتم و بدنم ضعف داره دست و پام خواب میره 6ماه پیش این طور شدم اما دکتر طی 1ماه هفته ای 1آمپول ب1 ب6 ب12 واسم نوشتن خوب شد اما باز اینطوریم از شدت استرس تپش قلب بالایی دارم درضمن من احساس وسواس میکنم حدود 2ساله در مورد دستشویی رفتن و این مسائل.
دوست من با وجود لباس زیر بارداری رخ نمیده.
تازه رابطه تونم بی خطر بوده.
همین لکه بینی مقدمه ی منس شدنتونه.
استرس رو از خودتون دور کنین پریودم شروع میشه.
با سلام.میخواستم بدونم جنین از چهفته چندم در سونوگرافی دیده میشود؟
معمولا ساک حاملگی در هفته ی 5 تشکیل میشه و جنین به اندازه ی یه کنجد! در سونو دیده میشه.
اما این داستان در برخی افراد تا هفته ی 8 ام هم رخ میده.

صدای قلب جنین هم معمولاً در هفته ی 6 ام شنیده میشه.

من 6روزه پریم عقب افتاده.چهارشمبه یک از خون دادم جوابش 59 بود.شمبه هم ازمایشو تکرار کردم 189 بود.دکتر سونو داخل رحمی انجام داد اما چیزی ندید.اما دیواره رحم گفت خیلی ضخیم شده.دوباره واسم از خون نوشت.از انجایی که من در دوران عقدم خیلی نگرانم که دیر بشه برای انداختن.نظر شما چیه؟دکترمو عوض کنم؟
وقتی نتیجه ازمایشتون 59 بوده فکر کنم حامله اید
فکر انداختن نباشید ، فکر باشید سریع مراسم ازدواج رو مهیا کنید
موفق باشید
من و همسرم 2 ماه پیش رابطه پر خطر داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردیم.یک هفته بعد پریود شد اما با خونریزی و درد کمتر ولی همان 7 8 روز طول کشید.2 هفته پس از پاک شدن به همان صورت پریود شد.اما تا کنون 33 روز است پریود نشده.آیا دلیل آن میتواند بارداری باشد؟ضمنا همسر من بدلیل داشتن کیست تخمدان همیشه پریودی هایش معمولا 25 روز و با خونریزی زیاد بود.ممنون.
با اجرای صحیح روش اورژانسی بارداری منتفیه.
دلیل تاخیر میتونه به خاطر
استرس از بارداری
مصرف قرص اورژانسی
کیست تخمدان باشه.
اما چون تاخیر بیش از 10 روز شده به پزشک مراجعه کنین تا علت اصلی مشخص بشه.
همسر من بعد از استفاده از روش اورژانسی 2 بار به فاصله 21 روز پریود شده اما هر 2 خونریزی کمتر و روانتر بوده ولی همان 7 8 روز طول کشیده.ضمنا همسر من به علت کیست تخمدان معمولا پریودیهای سنگین دارد.آیا اون 2 پریودی واقعا پریودی بوده؟و اینکه همسر من هیچ علایم بارداری ندارد که تا الان 2 ماه گذشته.
نه ایشون باردار نیستن.
ولی به خاطر کیست تخمدان هاشون زیر نظر متخصص باشید
من با همسرم 7 ماه هست که عقدیم و تو رابطمون دخولی نیست و تا الانم منی یا پیشاب با من در تماس نبوده و ارضای ایشون و من از دیگر راه هایی است که بهش واقف هستید. حتی بعد از ارضای همسرم کلی دستامو میشورم که استرس نگیرم. ولی الان مشکلی که برام بوجود اومده اینکه پریودم حدود یک هفته هست که عقب افتاده و این داره منو عذاب میده و از استرس حاملگی دارم میمیرم . آبرومون میره اگه اتفاقی افتاده باشه. مجرد که بودم یکی ،دوباری اینجوری شده بودم ولی وقتی ازدواج کردم چند باری 14 روز شدم و چندباری هم 18 روزه و حتی توی دو تا از دوره هام دو روز عقب افتاد ولی اینجوری نبود دیگه. حالاتشو دارم و خیلی عصبیم کرده . حالا من چکار کنم ؟؟
عزیز دلم نگرانی برای چی؟با این همه احتیاط!مگه نمیگی حتی پیش آبشم نخورده بهت!پس اسپرم از کجا میتونه بیاد که بارداری رخ بده؟!نگران نباشید.اینطور که خودتم میگید نامنظمی در پریودیتون رخ داده اخیرا.پس بهتره برا منظم کردنش و پیدا کردن علت نامنظمیتون به متخصص مراجعه کنید
نگران نباشید بارداری در کار نیست
سلام اقای دکتر صادقی , فرهادی هستم 10 روز پیش از شما سوالی پورسیدم و جواب سوال منو دادید ازتون ممنونم ,, جناب دکتر خانومم هنوز هم پریود نشده(همون موضوع که عرض کردم که خانومم قرار بود 10 تیر ماه پریود بشه و ….) باز امروز یه تست خانگی انجام داد باز هم جواب منفی بود ولی از پریودی خبری نیست به نظر شما جای نگرانی نیست ؟ ؟؟؟ (از 18 تیر ماه تا الان که 11 مرداد 4 تست انجام داده) و هیچ علائمی نداره نه پریودی نه باراری!!!!!!! شده پریودش عقب بیفته مثلا 2 هفته,,,,, تو این 5 سالی که با هم هسیتیم 1 بار حدودا یک ماه دیتر پریود شد,,,, خودش که میگه هیچ حالت خاصی ندارم که مشکوک بشم,,, منم برام خیلی عجیبه که پریود نمیشه , یعنی این 4 تست درسته ؟؟؟!!!! ممنون می شم اگه در مورد ای تستت ها نظر بدین
در جریان پرسش قبلی شما نیستم اما 4 بار منفی بودن بی بی چک (به فرض این که همه بعد از گذشت حداقل 10 روز از رابطه استفاده شده باشند) میتونه فابل اطمینان باشه.اگه خیلی نگرانید آزمایش بتا جواب قطعی بهتون میده.
عادت ماهیانه نامزدم دیروز تمام شد من امروز با ایشان رابطه می خواستم برقرار کنم من فقط یکبار آلت تمام درونش قرار دادم و بعد منصرف شدم چون کاندوم نداشتم آیا در یکبار فرو کردن امکان حامگی هست یا نه
ماه پیش از کاندوم استفاده نکردم تا پریود شدنش عصابم خورد شد
باز هم شرمنده من خیلی خیلی وسواس دارم این سوال هم به خاطر آب پیش آب پرسیدم که میگن احتمال بارداری است.
دوم اینکه ایشان برایم آلتم را خورد و آب بیرون آمد و بر روی خودم ریخت مشکلی که نداره برای ایشان.
سوم اینکه بعد از پایان پریود اگر دخولی انجام شود و داخل ایشان ریخته شود احتمال بارداری است یا نه
. بعد از پریود احتمال بارداری بسیار ضعیفه و اگه سیکل همسرتون منظم باشه این احتمال ضعیفتر هم میشه.
2. رابطه ی دهانی در صورتی که از سلامتی هم مطمئن هستین هیچ گونه مشکلی نداره.
3. پاسخ این سوالتون رو در مورد اول توضیح دادم.

توصیه می کنم یه روش ثابت جلوگیری رو انتخاب کنین تا بعد یه رابطه ی 15 – 20 دقیقه ای دچار استرس های بیخودی نشین.

من دیروز با نامزدم رابطه ی مقعدی برقرار کردم و به صورت اتفاقی آلتم با آلت ایشون تماس پیدا کرد اما نه تماس جدی که منجر به پارگی بکارت بشه و شاید مقداری منی یا پیش منی با آلت نامزدم تماس پیدا کرده باشه اما 1 ساعت بعد از رابطه نامزدم دوره پریودش شروع شد . می خواستم بدونم احتمال حاملگی هست؟
رابطه ی شما در زمان بی خطر همسرتون بوده و امکان بارداری در اون زمان نیست؛ این یک
دو اینکه در مورد رابطه ی مقعدی و عوارضش مطالب خوبی در سایت هست اونارو بخون. اما اگه تمایل به این نوع رابطه، دو طرفه هست ضمن کاهش اون به ماهی یکی دو بار، سعی کن همیشه کاندوم و لوبریکانت (water base باشه) دم دست داشته باشی.
سه هم اینکه اگه ازاله ی بکارت برای خودتون و خانواده هاتون مهمه، خیلی دقت کن چون کاربری داشتم که دقیقاً مثله شما دستش خط خورده و به بکارت دوستش آسیب رسونده و به خاطر فرهنگ خانوادگیشون الان داره شرایط ازدواجو فراهم میکنه!
من 20 سالمه.قاعدگي تقريبا نامنظمي دارم.
4خرداد پريود شدم.20خرداد با دوستم رابطه داشتم از عقب.بيرون از بدنم ارضا شد و مايه منيش دستگاه تناسليم رو خيس كرد فورا رفتم و شستم.8تير پريود شدم و چندبار ديگه با دوستم رابطه سطحي داشتم بدون دخول.هفته پيش از بيبي چك استفاده كردم و منفي بود اما هنوز پريود نشدم خيلي نگرانم.همش فكر ميكنم بارداري رخ داده.هي به شكمم تو آينه نگاه ميكنم و نگرانيم بيشتر ميشه.هيچ نشونه اي از حاملگي ندارم جز تهوع بعضي صبحا كه بلافاصله با خوردن صبحانه برطرف ميشه.تروخدا كمكم كنيد كه چرا هنوز پريود نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من باردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالم خيلي بده تروقران جوابمو بديد.درضمن من از دادن آزمايش خون خيلي وحشت دارم وگرنه آزمايش خون ميدادم.
اگه روابط سطحیتون محافظت نشده و در روزهای پرخطر بوده امکان بارداری هست اما درصدش پایینه (در صورتی که منی یا پیشاب به واژن رسیده باشه). بهتره یکی دو بار دیگه از بی بی چک استفاده کنید.آزمایش خون وحشت نداره و جواب قطعی بهتون میده. در صورت عدم بارداری همین نگرانی و استرسی که دارید مهمترین عامل تاخیر در پریودتونه. آرامشتون رو حفظ کنید. نظر شخصی من اینه که با آزمایش خون خیال خودتون رو راحت کنید تا اینقدر تحت فشار عصبی نباشید.
من در رابطه جنسی با همسرم از کاندوم استفاده نمیکنم . ولی خودم رو کنترل میکنم و قبل از انزال (بیرون آمدن منی) آلت رو بیرون میکشم.
فقط 1 سوال دارم
قبل از انزال مایعی شفاف و چسبنده از آلتم ترشح میکنه که مانند منی چسبنده هست ، آیا این مایع میتونه باعث ایجاد حاملگی بشه ؟ یا بی خطره ؟ لطفا راهنماییم کنید.
فکر میکنم منظور شما پیشاب باشه.بله پیشاب هم میتونه حاوی اسپرم باشه و بارداری ایجاد کن البته با احتمال کم.ولی بستگی به روز های قاعدگی خانمتونم داره
سوالی داشتم من با نامزدم نزدیکی داشتم ولی دوخولی صورت نگرفته اب منی روی شکمم ریخته بود نامزدم روم خابید بعد زود با ابو صابون خودشو شستشو داد به نظرتون حملگی صورت میگیره؟
در صورتی که منی با واژن برخورد نداشته (که به نظر می‌رسه این طوری بوده باشه به احتمال خیلی زیاد) بارداری منتفیه.
32 سالمه من همیشه زمان پریودیم منظم بود دفعه قبل روز ششم پریودیم رابطه داشتم که کاندوم پاره شد بعد سریع همون موقع 2 تا قرص ال دی و 6 ساعت بعد 2تا قرص دیگه مصرف کردم / اما الان 10 روز از پریودیم گذشته ولی هنوز پریود نشدم اینم بگم تا حالا از قرص استفاده نکرده بودم.خیلی نگرانم امکان داره که حامله شده باشم؟
در روش اورژانسی در صورت استفاده از قرص LD هر مرتبه ۴ قرص باید مصرف بشه و اگه قرص HD استفاده می‌شه ۲ تا. فاصله‌ی دو بار استفاده هم ۱۲ ساعته.

با این حال با توجه به زمان رابطه به طور کلی احتمال بارداری پایینه.

تاخیر در پریود هم می‌تونه در اثر مصرف قرص و همین طور استرس بالاتون رخ داده باشه.

من جمعه سی تیر پریود شدم و چهارشنبه، چهار تیرهم تموم شد
شنبه هفت تیر حدود یازده شب با همسرم رابطه داشتم و بعد از اتمام کار دیدیم کاندوم پاره شده و منی کاملا داخل ریخته
حسابی شستشو انجام دادم و حدود نیم ساعت بعد یعنی یازده و نیم یه قرص لونژیل خوردم
اما حدود یکی دو ساعت بعد دوباره رابطه داشتیم ولی بدون پیشگیری
دخول هم انجام شد و تقریبا عمیق هم بود منی رو هم همونجا ریختیم و چند دقیقه بعد کاملا شستشو کردم
فردا صبح هم راس ساعت یازده و نیم اون یکی قرصم رو خوردم
باید تا یک هفته بعد پریود میشدم اما امروز شنبه چهارده تیر هست و خبری از پریود نیست
یعنی احتمال داره باردار شده باشم؟ یا اینکه بیش از یک هفته تاخیر هم جواب میده؟ احساس میکنم چون خیلی استرس دارم پریود نمیشم.
لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
در ضمن پریودم تقریبا منظمه
امروز 14 مرداده!! (از بس این روزا کاربرای جدید تاریخا رو جابجا مینویسن من کم کم دارم شک می کنم که تقویمم درسته یا نه!! )
با توجه به اینکه سیکلتون منظمه احتمال بارداری در روز 9 پریودتون کمه.
روش اورژانسی رو هم استفاده کردین و ریسک بارداری خیلی کمتر میشه.
ترجیحاً روش اورژانسی رو بعد از رابطه استفاده کنین.
مگه سیکلتون 16 روزس که 14 مرداد منتظر پریودتون هستین!!؟
اگه منظورتون خونریزی بعد از مصرف قرص اورژانسیه که باید بگم لزومی نداره این قرص در همه ی خانما عارضه ی یکسانی داشته باشه.
استرس هم میتونه در تاخیر پریود تاثیر زیادی بذاره.
در نهایت برای اطمینان از بارداری یا عدم بارداری آز خون (آز بتا) به شما کمک خواهد کرد.
من با نامزدم نزدیکی داشتم و اون بعد 2 روز پریود شده احتمال حاملگی هست؟
پریود بارداری رو منتفی کرده. جای نگرانی نیست.
من با نامزدم دوبار رابطه (بدون استفاده از کاندوم) در فاصله تقریباً 15 ساعت داشتیم
بعد از رابطه دوم تقریباً 10 ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردیم( منی داخل ریخته نشد فقط به خاطر از بین رفتن نگرانی ار روش اورژانسی استفاده کردیم) 4 قرص اول ساعت 17 ناخقیث ساخی رشمه 4 ولی 4قرص دوم با نیم ساعت تاخیر خرده شده
آیا احتمال بارداری وجود داره؟
این تاخیر نیم ساعت چقدر تاثیر منفی داره؟
و اینکه استفاده از روش اورژانسی تقریباً 24 ساعت از رابطه اول گذشته بود استفاده شد ممکن است اثر پذیری کافی نداشته باشه؟
از چه قرصی استفاده کردید؟
نیم ساعت تاثیری توی اثر قرص نداره
نگران نباشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =