سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری چهل و چهارم

من 25 سال سن دارم – پریود تقریبا منظم دوسال قبل خیلی نامنظم بود – سیکلم نامنظم گاهی 29 گاهی 30 -دوره ی خونریزیم کم خیلی زیاد نیست معمولا 5 روز – در تاریخ 90/2/4 پریود شدم – در تاریخ 90/2/10 اتمام اخرین پریودم بود – من و همسرم از طریق طبیعی جلوگیری میکنیم چون همسرم میتونست کنترل کنه – 4 بار هم رابطه داشتیم اخریش سه خرداد بوده – من الان هنوز پریود نشدم – بی بیچک هم دو بار استفاده کردم ولی منفی بود –
سوال اولم اینکه چقدر میتونم به بی بی چک اعتماد کنم ؟؟
سوال دومم با وجود این تعطیلات و اینکه من نگرانم و نمیتونم ازمایش بدم میشه راهنماییم کنید که ازکجا بفهمم حامله ام ؟؟
الان دو روز درد های زیر شکم هم دارم البته دردش کمه ممکنه این درد ها به خاطر بارداری باشه ؟.
1. بی بی چک 21 روز بعد رابطه تقریبا قابل اعتماده.
2. رابطه ی اخریتون که بی خطره اگه اون سه رابطه ی قبلی هم در همین ایام بوده اونا هم بی خطرن و احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه. ولی زودترین و مطمئن ترین راه برا تشخیص بارداری یا عدم بارداری آز بتا هس که 7 – 8 روز بعد رابطه جواب 100 درصدو میده.
3. این درداتون شاید بخاطر نزدیک شدن به پریودتونه. استرسو از خودتون دور کنین تا پریود شین.
قاعدگی من روز اول اردیبهشت شروع و روز هشتم تموم شد 25اردیبهشت احساس میکردم که یکی دو روز دیگه قاعدگیم شروع میشه ولی شروع نشد.27 اردیبهشت نزدیکی مشکوکی با نامزدم داشتم البته بدون اینکه دخول صورت بگیرد چون دستور استفاده از قرص ld رو نمیدونستم بعد از 12ساعت از نزدیکی 1 قرص خوردم و بعد از 24 ساعت از نزدیکی گذشته(12 ساعت بعد از خوردن قرص اول)1 قرص دیگه خوردم. 36 ساعت بعد ازنزدیکی فهمیدم که باید 4 قرص میخوردم و سریعا 4 قرص و 12 ساعت بعد 4 قرص دیگر خوردم قاعدگی من روز 8 خرداد شروع شد و بر خلاف دورههای گذشته 3روز بیشتر طول نکشید هم مقدار ترشحات و هم درد آن خیلی کمتر شدو رنگ آن کم رنگتربا توجه به اینکه من قاعدگی نامنظمی دارم آیا امکان بارداری در من وجود دارد؟
مورد بارداری در شما با توجه به نوع رابطه و مصرف بیش از اندازه قرص منتفیه
سری دوم قرصها رو درست مصرف کردید و بارداری منتفیه
دلایل این تغییرات هم که براتون رخ داده به دلیل مصرف بیش از اندازه قرص هستش که بالانس هورمونیتون رو برهم ریخته
راستش من هنوزم پریود نشدم با اینکه سعی کردم استرسو از خودم دور کنم . هر روز چای با زعفران زیاد دارم میخورم و اموز شیر و عسل هم خوردم ولی اصلا خبری نیست . شما پیششنهاد خوراکی برای زودتر پریود شدن ندارید ؟ فکر کنم دیگه هر چی زعفرون تو خونه بوده خوردمشون Sad
اگر این همه استرس دارید و نمیتونید بپذیرید که بی نظمی چیز شایعی در خانم هاست پس بهترین کار اینه برید تست بتا بدید و با جوابش برید پیش ماما یا متخصص تا براتون امپول تجویز کنن و پریود بشید و از این نگرانی بی دلیل خلاص بشید.
زمان درست استفاده از بی بی چک کی ؟؟ در سایت هر قسمتی یک چیزی نوشته !!! یک جا گفته 21 روز بعد از اتمام اخرین پریود .یک جا گفته 40 روز بعد از اخرین نزدیکی .!!!
میشه دقیق تر بگید که کدوم درسته ؟ از اخرین پریود اگر 35 روز گذشته باشه میشه بهش اعتماد کرد ؟؟ یا اگر از اخرین نزدیکی 12 روز گذشته باشه ؟؟
و سوال بعدیم اینکه پیشاب چقدر خطرناکه من فقط ترسم از این موضوع ؟
من تا حالا سه تا بی بی چک دادم با مارک های مختلف هر سه منفی بوده اما باز هم پریود نشدم .انقدر هم نگرانم سخته برام تا فردا صبر کنم برم ازمایش می خواهم یک ذره خیالم راحت بشه .
اصولا بی بی چک 12 روز بعد آخرین نزدیکی جواب درست میده ربطی به پریود نداره ولی چون میخوان دیگه شک و شیه ایی نباشه کسی که 20 روز بعد هم استفاده کنه جوابش قطعیه
پیش آب دارای اسپرم هستش و امکان بارداری هست اما نه با درصد بالا مگر از افراد بد شانس باشید که با پیشاب باردار شید
اگر هر سه بی بی چک منفی بوده اطمینان خاطر داشته باشید که بارداری رخ نمیده
من 12 روز مونده بود به زمان پریودم یه رابطه با نامزدم داشتم که البته دخولی نداشتیم….نامزدم منی خودشون رو تو دستمال ریختن و بعد دستشون رو خشک کردن و به آلت تناسلی من زدن….میخواستم بدونم امکان بارداری هست؟چون تا امروز که زمان پریودم هست خبری نیست و دل دردی هم به اون صورت ندارم….البته دسته ایشون به واِژنم نخورد….. ولی فوق العاده نگرانم….میخوام بدونم با انگشتی که شاید به آب منی خورده ولی خشک شده و بعد به آلت تناسلی بخوره امکان بارداری هست؟
در ضمن 25 سالمه و باکره هستم…الان باید چیکار کنم؟
بارداری در مورد شما منتفیه
استرس باعث تعویق شده
باکره بودن هم ربطی به عدم بارداری نداره
یه سوال مشابه داشتم. نامزدم حدود سه ماهه که نامنظم پریود میشه. روز 20 ماه قبل باید میشد که چون از روش اورژانسی استفاده شد ظاهرا” به یکم ماه رسید. اواخر زمان پریود یک رابطه داشتیم که البته دخولی نداشت اما دستش به مایع منی خورد و بعد از اینکه دستشو شست کمی چسبناک بود. بعد از اون توی دستشویی احتمالا” خودش رو با اون دست شسته. الان 10 روز از این موضوعمی گذره و کمی التهاب در سینه و نفخ و دل درد داره. حالت تهوع یا چیزی مثل این نداره اما خیلی نگرانیم.
احتمال حاملگی وجود داره؟
زمان قاعدگی نامنظمه، از بی بی چک کی میشه استفاده کرد تواین شرایط؟
و اگه حاملگی رخ داده باشه راهی برای از بین بردن تخمک هست؟
بارداری منتفیه.
بی بی چک 21 روز بعد رابطه قابل اعتماده (بروشورشو بخونین).
در مورد سوال آخرتون حتما قوانین سایتو بخونین.
اگر منی روی دست بریزد و با دستمال ان را خشک کرد و پس از چند دقیقه دست با الت زن برخورد کند
چقدر احتمال بارداری وجود دارد
درضمن ایا پریود شدن در وقت مقرر احتمال بارداری رو منفی میکنه
درصد که نمیشه گفت ولی احتمالش خیلی کمه (اما صفر نیست) چون بستگی به

1. نحوه ی خشک کردن دست!
2. زمان رابطه در سیکل ماهانه ی خانم

من 25 سالمه و 8 ماهی هست که ازدواج کردم و هیچوقت هم جلوگیری نداشتم همیشه پریودیم منظم بوده فقط چندماه پیش پریود نشدم که دکتر گفت یک کیست کوچک زدم که بهم قرص داد به مدت یکماه مصرف کردم الان 4 تا پریودی گذشته و روز 30 هر ماه پریود میشم دکتر گفته مشکلی ندارم ولی همسرم فکر میکنه من مشکلی دارم که تا الان باردار نشدم آخرین بار 30/02/91 پریود شدم و 7 روز طول کشید و بعد از اون چندبار نزدیکی بدون جلوگیری داشتیم الان چند روز هست که زیر شکمم درد میکنه و مکرر ادرار میکنم ولی هنوز موعود پریودیم نرسیده به نظر شما امکان داره باردار باشم جرات و شهامت دکتر رفتن و آزمایش دادن رو ندارم میترسم منفی باشه و همسرم بهم بخنده و واسم دست بگیره از طرفی هم نمیدونم این دردای زیر شکمم واسه چیه که مداوم میگیره و ول میکنه
دوست عزیز،باروری برای زوجهای جوان همیشه زود اتفاق نمیفته!پس از این بابت زمان دارید!و نگرانی نخواهد بود!اما از طرفی گفتید کیست داشتید که الحمدالله برطرف شده شاید استفاده از داروهای مرتبط با اون،اثراتی داشته که به مرور باید از بدنتون خارج بشه!از طرفی دیگه نوع پوزیشن آمیزش و همچنین محل تخلیه منی و نیز تحریک پذیری شما هم عواملی هستند که در باروری میتونن تاثیر گذار باشن کمی به این مقولات توجه کنید انشالله مشکل(که فکر نمیکنم بشه اسمشو مشکل گذاشت) حل خواهد شد.در مورد اون دردها هم نمیشه قطعاً گفت باردارید یا خیر!!یکی از علائم بارداری،داشتنه حالت تهوع هست آیااینگونه حالات را دارید؟؟
در پایان تاکید میکنم نگران نباشید بنظر نمیاد مشکلی باشه!یادتون نره همه ناباروریها هم مربوط به بانوان نمیشه!
و نهایتاً مراجعه به پزشک همواره چاره سازه! از چیزی هم نترسید اینها موضوعاتیکه دربین بیشتر زوجها وجود داره
منو نامزدم تو تاريخ 90/11/25يه رابطه داشتيم كه البته ايشون با17روز تاخير پريود شدن واز اون تاريخ به بعد يعني از تاريخ8/7/91ما هيچ رايطه اي باهم نداشتيم ولي ايشون تا حالا پريود نشدن وتواين مدت كه تقريبا 2ماه ميشه ما رو نگران كرده يعني ممكنه ايشون باردار باشن؟؟؟ البته تو اين 2ماه كه ايشون پريود نشدن بشدت مشكل روحي داشتن چون پدرشون فوت شده بود و3كيلو وزن كم كردن
حالا با توجه به اين شرايط كه از رابطه اوليمون كه 3ماه بيشتر ميگذره ممكنه باردار باشن؟؟
اگه باردار بودن نبايد علائم ظاهري مثل برامدگي شكم مشخص بود؟؟ چون همون طور كه گفتم الان بيشتر از سه ماه از رابطيه اوليمون ميگزره و ايشون هم از لحاظ ظاهري بسيار لاغر اندام ميباشن
لازم به ذكر است كه تو اين مدت نه بيبي چك استفاده كرديم نه از بتا داديم
ممكنه ايشون كيست داشته باشه؟؟
با توجه به این که بعد از رابطه ایشون پریود شدن احتمال بارداری کاملا از بین میره. اما استرس و فشار روحی ناشی از فوت پدرشون میتونه اصلی ترین دلیل این تاخیر باشه. نقش شما در کم کردن این فشار بسیار میتونه قابل توجه باشه.
من روز 11 پریودم نزدیکی داشتم. برای اطمینان از روش اورژانسی بعد از 1 ساعت 4 عددld و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگر مصرف کردم.الان 7 روز میگذره بعد از استفاده از قرص و من هنوز پریود نشدم.ایا امکان بارداری وجود دارد؟در ضمن رابطه من بدون دخول بوده و کاندوم استفاده شده.ایا حتما بعد مصرف قرص به فاصله 7 روز باید پریود شد؟
با توجه به مصرف صحیح اورژانسی بارداری منتفیه
پریود شدنتون بستگی به شرایط هورمونیتون داره امکان داره تعویقتون تا 20 روز هم طول بکشه که جای نگرانی نیست
من 27 اردیبهشت پریود شدم و تا 6 یا 7 روز طول کشید..
دقیقا شنبه 13 خرداد با نامزدم رابطه داشتم البته اط طریق واژن نبود..
ولی منی شو روی کمرم ریخت اما پاک کرد من حالا شک دارم که که سر خورده باشه با واژنم برخورد داشته باشه یا نه..
من بلافاصله رفتم و با آب واژنمو شستم..
آیا احتمال باردار هس؟
بارداری در مورد شما منتفیه نگران نباشید
یعنی حتی اگه منی با وازنم تماس داشته باشه ؟!چون شستم منتفیه؟
چون شما در دوران خطرناک نبودید و به احتمال چند روزی با تخمک گذاری فاصله داشتید حتی اگر به وازن هم برخورد میکرد بارداری منتفیه و به شستن یا عدم شستن مربوط نیست
نامزدم حدود سه ماهه که نامنظم پریود میشه. روز 20 ماه قبل باید میشد که چون از روش اورژانسی استفاده شد ظاهرا” به یکم ماه رسید. اواخر زمان پریود یک رابطه داشتیم که البته دخولی نداشت اما دستش به مایع منی خورد و بعد از اینکه دستشو شست کمی چسبناک بود. بعد از اون توی دستشویی احتمالا” خودش رو با اون دست شسته. الان 10 روز از این موضوعمی گذره و کمی التهاب در سینه و نفخ و دل درد داره. حالت تهوع یا چیزی مثل این نداره اما خیلی نگرانیم.
احتمال حاملگی وجود داره؟
زمان قاعدگی نامنظمه، از بی بی چک کی میشه استفاده کرد تواین شرایط؟
و اگه حاملگی رخ داده باشه راهی برای از بین بردن تخمک هست؟
با توجه به اینکه ایشون اول ماه پریود شدن و شما اواخر پریود باهاشون رابطه داشتید و اصلا تو این برهه تخمکی نبوده که بتونه بارور بشه ،حداقل تخمک به حدی نرسیده بوده که از فولیکولها آزاد بشه و بتونه لقاح داشته باشه و علاوه بر این میزان منی و نوع تماس هم مهمه که تو این مورد میشه گفت اصلا چیزی وجود نداشته.پس نگرانی از بارداری بیجاست و بارداری ایشون منتفیه.
اما در مورد درد سینه و حساسیت پیش اومده میتونه به علت مصرف روش اورزانس در ماه گذشته بوده باشه.برا التهاب میتونن کمپرس سرد استفاده کنن.اما برای نفخ و دل درد اگر برطرف نشد میتونید به پزشک مراجعه کنید.
در مورد بی بی چک هم همونطور که دوستان گفتن میشه از 12 روز بعد استفاده بشه اما نکته اینجاست که تو این برهه احتمال منفی کاذب و مثبت کاذب تو مواردش هست.بهترین تست ،تست بتا وریدی که 5 تا7 روز بعد رابطه دیگه جواب میده و تو این مورد به نظر بنده نیازی نیست انجام بدید چون بارداری منتفیه
اما سوال آخرتون بله میشه
من شنیدم کسی که باردار هست ممکنه ماه های اول عادت ماهانه داشته باشه
اما شما گفتید در صورت پریود شدن بارداری منتفی
میشه لطفا توضیح بدید؟
در مورد خانم های باردار این خونریزی که گفته میشه معمولا مثل خونریزی پریود نیست و به همون تعداد روز و میزان نیست.در واقع یکی از مهم ترین معیارهای پریود اینه که حداقل یک روز فرد خونریزی روان و کامل داشته باشه و چند روز هم میتونه طول بشه و معمولا فقط اواخر میزان کم میشه و روان نیست اما تو خانمهای باردار معمولا خونریزی از نوع روان نیست وبیشتر حالت لکه بینی داره و دفع لخته است. در واقع ممکن 7 روز هم طول بکشه اما فرد یک روز کامل مثل پریودهای سابقش خونریزی نکنه.علامت هم دقیقا اینجاست،اگر کسی رابطه مشکوک داشته باشه و بعدش پریود عقب بیوفته و یا فقط لکه بینی داشته باشه بهتره تست بده.
دوست عزیز معمولا عزیزانی که باردار هستن و حتی لکه بینی دارن باید استراحت مطلق داشته باشن و حتی در صورت لزوم آمپول بزنن که خونریزی شدید نشه و جنین رو سقط نکنن.اگر دیواره رحم مثل پریودی ریزش پیدا کنه احتمال سقط زیاده .
بنابراین این سیستم خود بدنه که برای نگه داشتن جنین حداکثر تلاش رو میکنه و معمولا علائمش لکه بینی ولی اگر دیگه بدن نتونه شرایط رو تامین کنه دیواره ریزش پیدا میکنه و سقط رخ میده.البته خونریزی سقط از پریود معمولا شدیدتره
من ۲۱ سالم هست و بخاطره بیماری تب و تشنج از ۱ سالگی تا ۴ سالگی و از ۱۰ سالگی تا ۱۶ سالگی قرص کورتون و کارمابازوپین مصرف میکردم .. بخاطره همین قائدگی منظمی ندارم و بعضی وقتها ۳ ماه یکبار پریود میشم …. و آخرین بار ۲۴ اردیبهشت پریود شدم … و همینجور اکثر وقتا سر گیجه و سر درد دارم تاریخه ۷-۸ خرداد من و نامزدم باهم نزدیکی داشتیم ولی من دختر بودم اما ازین نگرانم که پیشاب روی الت من ریخته باشه… ۴ روز هست که تکرر ادرار دارم و کمی دلدرد… اینو هم اضافه کنم که پریروز ما هم خبی کامل داشتیم و پرده من پاره شد و تا عصر دیروز خونریزی داشتم و امروز هم که باز همبستر شدیم باز یه مقدار کمی خون امد…. میخواستم ببینم امکان این هست که من تو رابطه ای که هفته پیش داشتیم باردار شده باشم؟
دوست عزیز،طبق اظهارات متین دوستمون،انجام آزمایش همه چیز رو مشخص میکنه اما تویه توضیحاتتون ابهام وجود داره!اولاً نگفتید آیا منی داخل واژن تخلیه شده یا نه؟؟یا اینکه آیا در زمانهای پرخطر رابطه داشتید یا خیر؟؟و… در هرحال برای اطمینان خاطر انجام آزمایش های مرتبط با باروری توصیه میشه
موفق باشید.
خسته نباشیدمن دختری 22 ساله باکره هستم که دقیقا روزه آخر پریودم رابطه داشتم اما نه بوسیله دخول و جدی! ( من همیشه از روز 5 ام تا 7ام نسبتا خونریزیم قطع میشه وعصر روز 7 ام من این اتفاق افتاده )آلت نامزدم نزدیک آلت من بود یک لحظه در آن دور شدن از بدن من که نا خود آگاه آب منی وی چند قطره روی بدنم پرت شد ( تقریبا روی قسمت بالای ران پا م متمایل به داخل و لی ( مشکوکم به این هم که روی آلتم نیز پرت شده باشد یا نه ؟؟

اما بلافاصله با کاغذ دستمالی ران پام رو پاک کردم و پایین تنم رو با آب شستم ترس من از این هست که ممکنه لایه ای از منی که شاید بعد پاک کردن با دستمال هنگام شست و شو داخل رفته باشه و احتمال بارداری وجود داشته باشه یا نه ؟ 1 الی 2 ساعت بعد 2 قرص هم زمان hd سفید رنگ مصرف کردم

و از فردای آن روز هر شب 1 عدد HD تا 10 روز خوردم اما شب دهم یادم رفته بود که صبح فرداش مصرف کردم. الان 4 روز بعد قطع کردن هست اما پریود نشدم! در یک سفر زیارتی ازین قرصا استفاده کرده بودم( دقیقا پریود ماه قبلم بود ) که 20 22 روز دوره خوردم و بعد 4 5 روز قطع کردن . پریود شدم

اما حالا بعد قطع کردن 4 روز هست که پریود نشدمبسیار ناراحت و نگرانم از این ماجرا که مبادا اتفاقی افتاده باشد ممنون میشم اگه راهنماییم کنید???

شما در دوران امن رابطه داشتین و بارداری منتفیه.
قرصا رو
اولا بیخودی مصرف کردین.
دوما روش مصرف اشتباه بوده شدید!

نحوه ی صحیح مصرف قرص HD جهت اجرای روش اورژانسی:
مصرف دو عدد تا حداکثر ۷۲ ساعت بعد رابطه و دو عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد.

توصیه ی من جهت اجرای روش اورژانسی، مصرف قرص لوونوژستروله بخاطر
۱. عوارض کمتر و
۲. ساده بودن در مصرف.

من حدود یک ماه و نیم پیش بدون ئخول رابطه داشتم 15 روز بعد اون رابطه پریود شدم ولی الان بعد 36 روز هنوز پریود نشدم از بیبی چک استفاده کردم منفی بوده خیلیم استرس دارم
الان 3 روزه رواکوتان میخورم
تو رابطمم مطمئن نیستم خیسی از کدوممون بوده
چه کار باید بکنم چون زیر دلمم درد میکنه
میشه حاملگی خارج رحمی باشه اگه باششه بیبی چک نشون میده؟؟؟
لازمه بگم کمتر از یک سوم منی شاید ریخته باشه
بارداری در مورد شما منتفیه چون پریود شدید. بی بی چک 21 روز بعد رابطه قابل اطمینانه.
ولی ننوشتید ک بعد از اینکه پریود شدید (تو فاصله 36 روزه ک گفتید)رابطه محافظت نشده داشتید یا نه؟؟
منظورتونو از خیسی متوجه نشدم!!!
به چه دلیلی فک میکنید خارج رحمی شاید باشه؟؟؟!!
اگه دقیق تر بنویسید بهتر میشه نظر قطعی داد.
دل دردتون میتونه از داروهاتون باشه.

بازم اگه خیالتون راحت نمیشه میتونید یه از بتا بدین .با اون همه چی مشخص میشه حتی داخل یا خارج رحمی بودنش.
ک البته با توجه ب گفته هاتون بعید ب نظر میرسه ک حامله باشید.

نامزد من 22 سال داره.ما نزدیکیه محافظت نشده داشتیم 2.3 قطره منی داخل واژن ریخت .نزدیکی 4 روزبعد اتمام پریود بود.بلافاصله از روش اورژانس استفاده کردیم.4 روزبعد لکه داشت وبعد مدت5 روز خونریزی کم ومنقطع .الان بعد 12 روز کمی تهو و دل درد داره.خیلی نگران بارداریه.اگه مکنه راهنمایمون کنین ممنون میشم.
سلام درصورت استفاده درست از روش اورژانسی نگرانی بی مورد هست.روش اورژانسی باعث نامنظم شدن سیکل قاعدگی میشه.
من 23اردیبهشت پری شدم. 31 رابطه داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم و بعد از اون دقیقا 15 روز بعد از پریودم دوباره پریود شدم. به مدت 5 روز کاملا خونریزی داشتم . بعد دوباره 17 همین ماه 1 رابطه پرخطر داشتم که مجبور به استفاده از روش اورژانسی شدم. حالا که زمان واقعی پریود من هستش احسااس و درد پریود دارم و حس میکنم هر لحظه دارم پریود میشم. این حالات من و اون پریود بین یا ماه ربطی به بارداری نداره؟ الان زمان تخمک گذاری من بهم ریخته چون همیشه پریودم منظم بود 28 یا 30 روزه بود ااما این ماه اینجوری شدم . خیلی نگرانم .فعلا دسترسی به دکتر ندارم.میشه راهنماییم کنید؟
بارداریتون منتفیه چون از روش اورژانس استفاده کردین باعث بهم ریختن نظم قاعدگیتون شده.
نگران نباشید
منو نامزدم امروز نزدیکی داشتیم نامزدم تو این روزها وقت پریودش هست یعنی امروز فردا پریوود میشه .تو نزدیکی آب منی من تو واژن نامزدم رفتش حالا چند درصد احتمال حاملگی هست چیکار کنیم؟
اگه پریود نامزدتون منظمه نگران نباشین احتمال بارداری خیلی خیلی کمه.
من روز 7 ام از دوره ام(که 28 روزه ام) رابطه ای داشتم که با داشتن پرده ام ولی آلت اغشته به منی نامزدم البته پاکش کرده بود برخورد زیادی با من داشت.ومن بعد از 7 ساعت از روش اورژانسی استفاده کردم.ولی باز نگران بارداری ام هستم.البته من در دوره قبلیم روز 16 امش هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم.آیا ربطی دارن به هم و احتمال بارداریم هست؟چقدر؟
شما در دوران safety period رابطه داشتین و چون سیکلتون منظمه نیازی به روش اورژانسی نبوده.
بارداری در مورد شما منتفیه.

میگن محکم کاری ضرر نداره ولی این محکم کاری شما (اجرای روش اورژانسی) که نیازی نبوده، عوارض بدی داره و در هر سیکلتون یه بار مجازه و در سال 5 -6 بار.

توصیه میکنم یه روش جلوگیری ثابتو (مثلا قرص ضد باداری) انتخاب کنین و از روش اورژانسی در صورت لزوم استفاده کنین.

من در تاریخ 13/3/91 حدودا 7 روز پیش با دوستم رابطه داشتیم من 28 سالمه و پرده بکارت دارم .من به سمت پهلو خوابیده بودم و فقط الت ایشان با من برخورد داشت و به مایع ایشان به کنار پای من ریخته شد ولی میترسم که چیزی ریخته باشه البته من به پهلو بودم .بعدش قرص hd خوردم 1 عدد 12 ساعت بعدش هم 1 عدد دیگه خوردم ولی بعد فهمیدم که اشتباه مصرف کردم .هنوز 72 ساعت نشده بود که متوجه اشتباه شدم 2 تا با هم خوردم البته همون لحظه خودمو پاک کردم و شستم .
تاریخ اخرین پریود من 2/3/91 بوده حالا با این برنامه ایا من سر وقتم پریود میشم یا تداخل به وجود میاد ایا قرص ها جواب میدن یا نه؟
نوع رابطه طوری نبوده که احتمال بارداری داشته باشه
به دلیل مصرف قرص در پریودتون تاخیر خواهید داشت نگران نباشید بارداری منتفیه
.من چند شب پیش( 9خرداد)وقتی 1روز به پریودم مونده بود رابطه ای سطحی داشتم( تماس دستی که شاید به پیشاب خورده بود )…و روز بعدش پریود شدم..با اندازه و مدتی مثل دفعات قبل…اما الان همینطوری هم مقدار دفعات ادرارم زیاد شده هم نفخ دایم دارم و کمی اشتهای بیشتر از قبل..نمیدونم ایا با اینکه پریود شدم امکان داره اتفاقی بیافته؟؟چیزایی که راجب زمان اثر اسپرم در رحم میگن!
با توجه به نوع و زمان رابطه، بارداری منتفیه.
اسپرم زور بزنه 48 ساعت میتونه زنده بمونه و اگه تخمکی باشه (که از شما به احتمال خیلی زیاد، نیست) خودشو به اون برسونه و اونو بارور کنه.
من حدود 13 روز پیش با نامزدم س..س داشتیم. اون خیلی اصرار داشت که از جلو نزدیکی داشته باشیم بخاطر همین بزور این کارو کرد. بعد از چند دقیقه وقتی میخواس آبش(سفید رنگه) بیاد، سریع آلتش رو خارج کرد و مطمئنم داخل نریخت چون دیدم.
وقتی داستانو به دوستم گفتم منو ترسوند و گفت احتمال بارداری زیاده(با اینکه 20 روز از شروع پریودم میگذش). منم از همون 12ساعت اول شروع کردم به قرص ال دی خوردن. هر 12 ساعت یدونه خوردم تا یه مدت همش یه ماده سفید رنگ مثه روزای عادی دفع میکردم با این تفاوت که الان مقدارش بیشتر بود که به من گفتن شاید بخاطر استرسه. 9روز بعد با بیبی چک امتحان کردم و عدم بارداری اومد.
2روزه که بسته 21تایی قرص تموم شده و دیگه مثه قبل دفع ماده سفید ندارم(البته استرسم هم کم شده بخاطر بیبی چک) و من باید دیروز عادت ماهیانه میشدم ولی نشدم. کمردرد خفیف دارم صورتم جوش زده و این دوتا از بارزترین نشونه هاییه که همیشه قبل از عادت ماهانه واسم پیش میاد ولی چون تو همین پیج خوندم که کمر درد از علائم بارداریه خیلی نگرانم.
سوال من اینه که با وجود کمر درد تاخیر عادت ماهانم بخاطر قرصه یا بارداری؟ من دوباره کی از بیبی چک استفاده کنم تا مطمئن بشم؟
نگران نباشید با شرحی که شما دادین محال مشکلی پیش بیاد ، چون هم از زمان تخمک گذاریتون تاحدودی دور بودین هم کلی قرص خوردین ، دوسته من میتونستین بجای این همه قرص از روش پیشگیری فوری استفاده کنید.
این تاخیر و تغییر به دلیل خوردن قرص هاست و به دلیل بارداری نیست.
من پریودم نا منظم هست …
یعنی تاخیر داره یا گاهی هم جلو میفته !!

من تاریخ 11 خرداد پریودم تموم شد. معمولا پریودم 6 یا 7 روزه !
15 ام رابطه داشتم البته محفظت شده با کاندوم بدون دخول بوده
طی رابطه متوجه شدیم کاندوم کمی به سمت بالا کشیده شده
شک کردیم که تماس داشته با آلت من یا نه …
نامزدم میگه آلتش خشک بوده اما من میگم ممکنه کمی از آبش با من تماس پیدا کرده باشه
اصلا حواسم نبود که قرص بخورم … الان 2 روزه دلم یه جوریه البته دقیقا نمیدونم کجا باید درد بگیره …؟ اما من دقیقا اطرف معدم اینجوریه !!! حالت تهوع دارم … ( چون الا دوره امتحانات دانشگاهمه ممکنه ز استرس زیاد این جریان و امتحاناتم باشه ؟ ) ( یا اینکه میشه اینا علایم پریود باشه ؟ )

اگه توی این روزا پریود بشم مشکلی نیست ؟

—- ما نمیخواهیم هنوز ازدواج رسمی نکردیم ( فقط صیغه محرمیت بینمون خوندن بچه دار شیم !؟)
اگه باردار باشم چه راهی هست که دفع شه ؟ آمپولی هست که بشه زد ؟ قرصی هست که بشه خورد؟
والا دیگه تا مرز دیوانگی رفتم…
من نمیخوام بچه دار شم … راهنماییم کنید؟


اگه آزمایش خون هست ؟ هزینه اش چقدره ؟
راه دیگه ایی پیشنهاد میدید هزینه اش هم بهم بگید ممنون میشم !

1. با توجه به نوع رابطه ای که گفتین احتمال بارداری خیلی کمه.
2. اون علائمی که گفتین میتونه به خاطر استرس امتحاناتون باشه. والا منم این روزا که به امتحانات نزدیک میشیم یه خورده سرگیجه و معده درد دارم پس دلیلی نمیشه حتما باردار باشم!
3. اگه بعد هر رابطه ای که دارین بعدش پریود شین و این پریود مثه سیکلای قبلی باشه (نه خیلی خفیف و به صورت لکه بینی) بارداری منتفی خواهد بود.
4. در مورد سقط جنین احتمالی، قوانین سایتو حتما بخونین، پاسختونو میگیرین!!!
5. آزمایش خون = آزمایش BHCG، دقیق ترین روش برا تشخیص بارداریه و 7 – 8 روز بعد نزدیکی جواب 100 درصدو میده.

من 19 سالمه و به طور کل دارای پریود نامنظمی هستم که گاهی تا 55 روز هم می رسه حدود 3 هفته پیش یه رابطه سظحی داشتم بعد از یک هفته چند عدد لکه بینی دیدم و چند روز بعد دوره شدم اما امروز تفریبا یک هفته بعد از پایان دوره دوباره خونریزی دارم و رفتم دکتر و دکتر گفت که جیز خاصی نیست و به دلیل نامنظمی دوره هامه اما خودم نگرانم و قانع نشدم می شه خواهش کنم بگید این خونریزی برای جی اتفاق افتاده جون تا حالا سابفه نداشته ضمن اینکه صبح ها دل درد شدید هم دارم .
حرف دکتر شمارو قانع نکرده مثلا الان من نظرمو بگم قانع میشین!!!

پریود شدنتون بارداری رو منتفی کرده.
تو سن و سال شما این بی نظمی پریود بیشتره و جای نگرانی وجود نداره.
البته پیگیر بی نظمی پریودتون باشین، وجود کیست تخمدان احتمال داره که قابل درمانه.

من 25 ساله هستم و همسرم21ساله حدود 1 ماهی میشه ازدواج کردم در رابطه جنسی با همسرم دچار مشکل شدم چون همسرم علاقه خیلی شدیدی به خوردن دستگاه تناسلی و آلت من داره خواستم بدونم این رفتارش طبیعیه یا نه.
این رابطه مشکلی نداره و هرکس به شیوه خود از رابطه جنسی لذت میبره فقط رعایت بهداشت را حتما داشته باشید
من 3هفته پیش از راه مقعد نزدیکی داشتم
منی دورن واژنم نریخته
ولی زیر دلم درد میکنه
و نزدیک به زمان پریودی هستم
ممکنه حواسم نبوده و منی درون واژنم ریخته باشه؟
تو زو خدا جوابمو بدین زندگیم از دست میره
امکان که نداره حواستون نباشه و آلت مذکر هم داخل واژنتون نرفته باشه ولی منی داخل ریخته شده باشه !
ولی امکانش هست منی روی آلتتون ریخته شده باشه که در این صورت احتمال بارداری هست ولی خیلی ضعیف…
اگر منی کاملا داخل مقعدتون خالی شده باشه که دیگه امکانش صفر
زیر دلتون مربوط به پریودتون باید باشه ، بهتره به خودتون استرس ندین و این چند روزم صبر کنید ، با احتمال بالا پریود میشید.

در ضمن به دوستتونم بگید ، گل پسر به هیچ وجه رابطه جنسی مقعدی رو بدون کاندوم انجام نده !

من 3 ماه هست که عروسی کردم. پریود منظم 28 روزه هم دارم. از زمان عقدم که یکسالی میشه همیشه از کاندوم برای پیشگیری استفاده میکردم. در ضمن دفعات نزدیکی با همسرم به دلیل مشکلات کاری و خستگی کم هست. این ماه 2 بار فقط با همسرم نزدیکی داشتم. 2 شب پشت سر هم. از کاندوم هم استفاده کردم. کاندوم هم سالم بود و اصلا سوراخ یا پاره نشد. بعد نزدیکی هم کاندوم را تست کردم و سالم بود. دیروز روز 28 دوره بود و من باید پریود میشدم. ولی هنوز نشدم. اصلا نه سینه هام درد میکنه نه حس پریود دارم. نه دلم درد میکنه.امروز که 15 روز از نزدیکی با همسرم میگذره رفتم تست خون دادم که عصری جوابشو میگیرم. اصلا دوست ندارم تا 3 سال آینده بچه دار شم.تنها نشونه ای که دارم اینه که من همیشه دو سه دوز قبل پریودم ترشحاتم به میزان قابل توجهی کم میشه و بعد لکه بینیم شروع میشه و بعد 2 روز پریود میشم. الان فقط ترشحاتم کم شده و اصلا لکه بینی هم ندارم. خیلی نگرانم. آز خون امروز میتونه جواب قطعی برای باردار بودن یا عدم باردار بودن من بده؟
از کاندوم استفاده کردید و مطمئن هم هستید سالم بوده. پس اصلاً جای نگرانی نداره.
یک روز تأخیر اون هم در حالی که برخی علائم قبل از پریود رو دارید چیز خاصی نیست. خیلی مسائل می‌تونن موجب تأخیر پریودتون بشن، مصرف قرص، استرس و …
آیا به آزمایش خون 15 روز بعد از نزدیکی و یک روز بعد از به تعویق افتادن پریود میشه اعتماد کرد؟ جواب آز خونم شده 1.1 پس چرا پریود نمیشم. پریودم 28 روزه بوده. امروز روز 30 هست ولی هنوز پریود نشدم. نه استرس داشتم این ماه نه قرص مصرف میکنم. از کاندوم هم استفاده میکنم. چند روز به تعویق افتاد باید برم دکتر؟ آیا بارداری منتفی هست؟
آره قابل اعتماده. شما باردار نیستین.
دو سه روز تاخیر در پریود که جای نگرانی نداره. همین که شما اینجا سوال پرسیدین یعنی استرس.
اگه تاخیر بیش از 10 روز شد باید به پزشک مراجعه کنین.
بارداری منتفیه مطمئن باشین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =