سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری پنجاه و چهارم

دختر 24 ساله ای هستم.بعلت کیست تخمدان از اسپیرونولاکتون و سیپروترون کامپاند استفاده میکنم 5 بهمن پریود شدم و از همان ماه مصرف قرص ها را شروع کردم. در 16 بهمن با نامزدم رابطه سطحی بدون دخولی داشتیم تا جایی که می دانم اسپرمی وارد نشد.بعد از آن در 3/12 -1/1 -29/1 پریود شدم مانند همیشه فقط کمی خونریزی کمتر بود.الآن هم علایم پریود را دارم اما از یک هفته پیش سمت چپ شکمم در نزدیکی ناف برجسته شده و گاهی درد مبهم و خفیف دارد و انگار چیزی در آن حرکت میکند. تقریبا هرروز دچار نفخ میشوم و تنگی نفس. آیا من باردارم؟ممکن است بارداری خارج از رحم باشد؟یا بخاطر کیست هاست؟ یا ؟؟؟
کمکم کنین لطفا
(چند روز قبل این سوال را پرسیدم اما نمی دانم جوابی به آن داده شد یا خیر در ایمیلم چیزی نبود) ممنون
یعنی بعد از اون تاریخ که گفتید رابطه‌ای نداشتید؟
در این صورت وقتی پریود شدید بعد از رابطه یعنی بارداری از اون رابطه منتفیه. مگر این که بعد از آخرین پریودتون رابطه‌ی محافظت نشده داشته بوده باشید!
مواردی که گفتید ممکنه به علت نزدیک شدن به زمان پریود ایجاد شده باشه و به علت وجود کیست شدتش زیاد شده. با این حال در صورتی که این وضعیت ادامه داشت حتماً‌ به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت کیست بررسی شه.
می خواستم بدونم آیا در دوران حاملگی ترشحات متفاوت هست و یا کلا ترشحات بیشتر از حد طبیعی نشون دهنده عفونت هست و اینکه برای تشخیص عفونت حتما باید به پزشک مراجعه کنیم؟
اگر ترشحات بیشتر از حد طبیعی باشه و قهوه ای کمرنگ باشه ولی بوی خیلی کمی داشته باشه و سوزش و خارش هم نداشته باشه باز هم نشون دهنده عفونت هست؟
یکی از علائم بارداری افزایش ترشحاته. که البته وجود یک یا حتی چند علامت بارداری الزاماً به معنی بارداری نیست. و در مورد ترشح هم ممکنه عوامل دیگری موجب این افزایش شده باشند.
برای تشخیص عفونت بله باید به پزشک مراجعه کرد، چون با توجه به علائم حداکثر می‌شه حدس زد که عفونت وجود داره ولی برای درمان لازمه که پزشک معاینه کنه و داروی مناسب رو برای بهبود تجویز کنه.
ترشح قهوه‌ای رنگ در صورتی که بو داشته باشه عموماً نشان دهنده‌ی عفونته. عدم وجود سایر عوامل و کم بودن بو ممکنه به دلیل کم بودن میزان عفونت باشه.
من روز پنجم قاعدگی نزدیکی داشتم که متاسفانه کاندوم پاره شد و چون در این 13 سال تا به حال همچین اتفاقی نیفتاده بود خیلی هول شدم و روش اورژانسی را هم نمی دانستم و چون روز پنجم بود قرص ld را خریدم و خوردم تا به حال 9 روز گذشته است آیا این قرصها اثر بخش هستند درضمن پریودهای من 29 یا 30 روزه است . با این اوصاف خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید قرصها رو ادامه بدهم؟

و من دو فرزند دارم به هیچ وجه دیگه نباید باردارشوم می تونید قرص دیگری معرفی کنید تا خیالم راحت شود

روز پنجم پرید تخمکی معمولا وجود نداره اما قرصها را درست نخوردید به جای ال دی قرص لونورجسترول را تهیه کنید و در مواقع اورژانس هردوتا را باهم بخورید
قرصها را ادامه ندهید ترک آن ممکنه ایجاد یک پرید نا منظم بدهد اما اگر میخواهید از این روش برای پیشگیری استفاده کنید ادامه دهید
من پريود منظمي دارم. ٢٧ فروردين پريود شدم. ٥ اورديبهشت رابطه داشتم. از روش اوژانسي استفاده كردم . ٢ تا اچ دي خوردم. ١ هفته بعد لكه بيني دارم. همراه با درد شديد. مثل پريود؟! دليلش چه؟! ايا عوارض قرصهاست يا احتمال بارداري هست؟!
اگه بار اول بوده که قرص اچ دی می خوردین به احتمال زیاد از عوارض قرص ها بوده
میخواستم بدونم آیا بعد از حدود 40 روز از نزدیکی و بدون اطلاعی از زمان آخرین پریود میشه با خیال راحت از تست های حاملگی استفاده کرد
اگه تو این 40 روز پریود اتفاق افتاده که بارداری منتفیه اما اگه نبوده بله با خیال راحت (!!!) آزمایش بدید یا از بی بی چک استفاده کنید. البته آزمایش خون مطمئن تره.
دختری 18 ساله هستم با پریود نا منظم ازحدودا دوره 28 روزه تا 34 روزه , 11 اسفند رابطه جنسی محافظت نشده داشتم ولی منی روی واژنم نریخت اما پیشاب به واژنم برخورد داشته و 20 یا 21 اسفند پریود شدم و پریودم کمی کوتاه تر از دوره های قبل طول کشید (قبلا 5 تا 6 روزه این بار 4 روزه) ولی فروردین ماه پریود نشدم و تا امروز هم خبری از پریودم نیست , آیا با این شرایط احتمال بارداری هست؟ اگر باردار نیستم چرا تا کنون پریود نشدم؟ اگر باردار باشم امکان سقط با آمپول یا قرص . . . وجود داره؟ بی بی چک در این مرحله از بارداری چند درصد درست عمل میکنه؟ امکان دادن آزمایش بتا هم ندارم خواهشمندم به همه سوال هام جواب بدین , ممنون
شما ذکر نکردید که رابطه تون در چه روزی از سیکل پریودتون بوده اما در هر صورت اگه پریود اسفند ماهتون خونریزی کامل بوده بارداری منتفیه. همین استرس بارداری میتونه دلیلی برای تاخیر پریودتون باشه. بله بی بی چک الان جواب میده. گرچه اگه در روزهای پرخطر نبوده باشید احتمال بارداری با شرایط شما نیست.
نامزد من 3 ماهه به علت کیست تخمدان قرص یاسمین مصرف میکنه
ماه اول منظم مصرف کرد (شاید 1-2 روز فراموش شده باشه که فرداش 2 تا خورده جای یکی)
ماه دوم به جای 7 روز بعد بسته اول 8-9 روز بعد اتمام قرص شروع کرد و این ماه 7 روز بعد از پایان بسته شروع کرد به مصرف (یک روز فراموش کردکه صبح فرداش سریع یکی رو خورد) و این مدت به شدت خونریزی دوره پریود کاهش پیدا کرده (طبیعی هست تا اینجا؟) البته اینم بگم هنوز که هنوزه کیستاش درد می کنن و اذیت میشه
این ماه (3 روز بعد از شروع قرص ها) و 7 روز بعد از شروع پریود رابطه داشتیم که فقط پیش آب ممکنه برخورد کرده باشه (احساس خواب آلودگی هم دارن)
ایا جای نگرانی وجود داره؟
کاهش خونریزی کاملا طبیعی و جای نگرانی نیست.
اما در مورد این رابطه،اصلا جای نگرانی نیست چون قرصها اثر خودشون رو میزارن و اینکه اصلا روز پرخطر نبوده و ثالثا اینکه احمال برخورد پیشاب میدید که اون خودش هم قدرت باردار کنندگی کمتر از منیه.
جای نگرانی نیست و مصرف بسته رو ادامه بدن و این احساس خواب آلودگی شاید از چیز دیگه ای باشه
24 سالمه.پری منظمه فقط هر ماه دو روز جلو میندازه. 25 فروردین پریود شدم1 اردیبهشت پاک شدم

تاریخ های17,9,10 رابطه کامل داشتم که منی کامل ریخته شد داخل . ممکنه باردار باشم؟

چقدر احتمال بارداری وجود داره؟

احتمال بارداری وجود داره اما نمیشه به وضوح درصد خاصی رو گفت.اما تو تاریخهای نزدیک به پر خطر بودید.بهتر تست انجام بدید تا اگر باردار بودید رعایتهای لازم رو انجام بدید
من با نامزد خود رابطه ی جنسی زیادی داریم
که تا کنون حتی یک بار هم از وسایل پیشگیری استفاده نکردیم و مشکلی هم نداشتیم
این بار آخر کاملا احساس کردم که پیش آب نامزدم داخل بدنم تخلیه شد
و امروز هم 3 روز از زمان پریودم میگذره و خیلی منو نگران کرده
اما درد ناشی از پریود (سوزش و … ) رو گه گاهی دارم اما پریود نمیشم
اگه رابطتون در زمانی های پرخطر نبوده خیلی جای نگرانی نیست. اما باید بیشتر احتیاط کنید.
10 روز است از روزی که باید پریود شوم میگزه اما هنوز پریود نشدم و علائمی هم ندارم
البته پریود منظمی هم ندارم
تمام روابطم هم محافظت شده است از کاندم استفاده میکنم
امروز ازمایش دادم و بتا سی اچ جی 1 شده
چرا هنوز پریود نشدم اگه جواب منفی؟
امکان داره جواب اشتباه باشه؟
جواب آزمایش خون مطمئن ترین جوابه
بهتره به پزشک مراجعه کنید
نگران بارداری هم نباشید
من تاریخ 11/02/91 نزدیکی داشتم که همسرم آب منی را در واژن من تخلیه کردم ولی یک ساعت بعد از نزدیکی من 2 عدد قرص LD خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 عدد دیگر از قرص ها خوردم، ولی تا الان هنوز پریود نشدم، نه استرس دارم و نه عفونت، آیا احتمالش هست که من باردار شده باشم؟ البته من در ماه اسفند یک نزدیکی داشتم که با قرص LD جلوگیری کردم و در ماه فروردین اولین پریودم با دومین پریود 17 روز فاصله داشت که احتمال دادم که دچار تغییر هورمون شده باشم و فاصله نامنظم پریودم به دلیل خوردن قرص هست که آخرین نزدیکی من هفته پیش بوده است. البته پادرد پریود و کمی ترشح که یه موقع فکر می کنم خونریزی هست و دارم ولی هنوز پریود نشدم
با خوردن قرص تغیرات هرمونی در بدن ایجاد میشه . و امکان عقب افتادن پریود هست..بهترها ز روشهای مطمئن تر استفاده کنید.
اگر همیشه پریود منظم دارید اگر 10 روز از زمان پریودتون گذشت و نشدید به پزشک مراجعه کنید
10 روز است از روزی که باید پریود شوم میگزه اما هنوز پریود نشدم و علائمی هم ندارم
البته پریود منظمی هم ندارم
تمام روابطم هم محافظت شده است از کاندم استفاده میکنم
امروز ازمایش دادم و بتا سی اچ جی 1 شده
چرا هنوز پریود نشدم اگه جواب منفی؟
امکان داره جواب اشتباه باشه؟
اگر بی نظمی در پریود دارید ممکن باز هم به دلیل همون سیکل روتین تخمک گذاریتون باشه.اما اگر روابطتون محافظت شده است و خودتون ریسک رو نظر نمیگیرید پس جای نگرانی نیست .بعلاوه تست وریدی معمولا قابل اعتماده و بعد از 5 روز هم جواب میده و اگر بعد از 10 روز هنوز روی یکه بس احتمال بارداری تقریبا صفره.
منتظر باشید پریود خواهید شد.اما اگر از نظر این بی نظمی اذیت میشید میتونید به پزشک مراجعه کرده و با تست منفی بارداری آمپول تزریق کرده تا پریود بشید و اینکه مدتی هم میتونید از قرصهای پیشگیری استفاده کنید تا پریودهاتون منظم بشه.
من ده پانزده روز پیش با نامزدم رابطه داشتم، با توجه به اینکه هنوز باکره هستم، ولی مایع ایشون روی آلت تناسلی من ریخته شد
من هم همون موقع ترشحاتی داشتم
4 روز بعدش دوره ماهانه من شروع شد و 4-5 روزه تموم شد
الان تا دوره جدید ماهانه ام هفده روز حدودا باقی مونده
ولی من با توجه به مطالعاتی که کردم این دو هفته این نگرانی برام ایجاد شده که نکنه باردار شده باشم
چون در ناحیه شکم هم درد دارم
خواستم ببینم احتمالش هست باردار شده باشم؟ دخولی صورت نگرفته ولی تماس ایجاد شده
و اینکه با خوردن مایع و یا ریخته شدن اون روی شکم هم احتمال بارداری هست ؟
اولاً رابطه شما در دوران بي خطر بوده و بعد هم وقتي پريود بشين يعني بارداري منتفيه اينقدر حرص نخورين ضرر داره
با خوردن مني يا ريخته شدن اون روي شكم بارداري رخ نمي ده
24 سالمه. پریودم منظمه فقط دو روز جلو می افته هر ماه. 25 فروردین پریود شدم 1 اردیبهشت پاک
شدم. تاریخ های 9و10و17 رابطه کامل داشتم که تمام منی داخل ریخته شد. من به حساب دو روز حلو افتادن مثل همیشه پریود نشدم الان دو روز گذشته و خبری نیست. زیر دلم و سینه هام درد میکنه و تیر میکشه. یه خورده سورش و خارشم دارم. من باردارم؟
قبلا هم خدمت شما عرض کردم اگر از اولین روز پریود حساب کنید تا مثلا 9 میشه حدود 14 تا 15 روز که دقیقا میشه حدود تخمک گذاری شما و بعلاوه اینکه باز هم رابطه داشتید.پس احتمال بارداری برای شما خیلی زیاده،بنظر بنده اگر منتظر حاملگی هستید الان میتونید برید تست بدید و جواب مشخص کننده خواهد بود و مدام خودتون رو با استرس اذیت نکنید چون حتی اگر باردار باشید این نگرانی برای جنین خوب نیست و بهتر بدونید تا مصرف قرصهای مکمل رو شروع کنید و اگر نه با آسودگی منتظر پریود باشید
در کل احتمال بارداری زیاده
من با نامزدم رابطه جنسی داشتم.بعد از یک روز دوتا قرص اچ دی بهش دادم.از 12 ساعت گذشته بود(20 ام) که دوتای دیگه خورد.مشکل اینجا پیش آمد که سیکل پریودیش روز سوم(3) هرماه بود.بعد از اون این ماه 23 ام پریود شد یعنی 10 روز زودتر و دقیقا دوسه روز بعد از آخرین رابطمون! تازه خیلی خونریزی کمی داره در حد چند قطره و هیچ علائم کمردرد و دل پیچه هم نداره!
1- اولین سوالم اینه که چرا اینقدر زودتر پرید شده؟4 روزه که خونریزی داره.
2- دومین سوالم اینه که چرا خونریزی خیلی خیلی کمه و هیچ علائم پریودی نداره؟
احتمال داره حامله شده باشه؟ و این خونریزی بخاطر بارورشدن تخمک باشه؟
چون شنیدم اگه حاملگی رخ بده بعد از دو روز خونریزی داره.
خیلی ممنونم اگه سریع جواب بدید.
نگران نباشید اینها همش علائم استفاده از قرصهای هورمونیه!چون با مصرف اون قرصها، ترشحات هورمونهای زنانه در ایشون دستخوش نوسان شده این تبعات ،نتیجه اون تغییرات هست!احتمالاً یکی و یا دوسیکل هم به همین منوال،نظم پریودیشون بهم خواهد ریخت!
موفق باشید.
من یک ماه پیش هم سوالم رو مطرح کردم و از دوستان جواب گرفتم الان یک سوال دیگه دارم
نامزد من 13 ماه فروردین پریود شدن اولین روز پاکی رابطه محافظ نشده داشتیم به همین دلیل از روش اورژانسی استفاده کرد و 25 فروردین شروع به خون ریزی کردن(12 روز پس از پریودشون دوباره پریود شدن) که 4 روز ادامه داشت از اون موقع تا حالا دوبار رابطه با کاندوم بوده که اتفاق خاصی نیوفتاد امروز که 25 غیر از جوش هایی که همیشه قبل از پریود شدنشون میزدن به صورتش هیچ علائم دیگه ایی نیست (همیشه چند روز قبل از پریودشون تیر میکشید کمرش) میخواستم ببینم که این تغییرات به دلیل استفاده از قرص طبیعی؟ این تاخیر میتونه تا چند روش باشه؟ و در کل جای نگرانی هست یا خیر؟
همونطور که خودتون حدس زدید اینها تبعات ناشی از مصرف قرصهای هورمونی است!نگران نباشید مشکلی نیست اما این بی نظمی پریودی بسته به فیزیک افراد میتونه زمانهاش متفاوت باشه و استاندارد خاصی نداره!در یک فرد پس از یک دوره ،سیکل قائدگی منظم میشه و در فردی دیگه بعد از مثلاً دو دوره این نظم ایجاد میشه!و اما در کل اگر منی تماسی با واژن نداشته!! نگران نباشید مسئله خاصی رخ نداده!!
من 24 سالمه و 5 ماه با قرص یاسمین پیشگیری می‌کردم. چون عوارض داشتم، مثل سردرد و تاری دید، الآن سه ماهه که با کاندوم این کار رو می‌کنیم.
پریودهام معمولاً منظمه، 9-10 روز طول می‌کشه و دوره‌ام 30 تا 33 روزست.
ماه پیش روز 34 پریود شدم و این ماه روز 38 هستم وهنوز خبری نیست.
این مدت کار پرخطری نکردیم و به نظر همه چیز درست بوده.
خیلی زود خسته می‌شم و خوابم خیلی زیاد شده.
اشتهام هم تغییر کرده، نمی‌تونم خیلی خوب بخورم و زود سیر می‌شم.
علت چی می‌تونه باشه؟
خب با توضیحات شما باید بگم این علائم میتونه ناشی از استرس بیش از حد،یا خستگی بیش از حد،یا تغییر ذائقه غذایی باشه اگر آمیزش پرخطر نداشتید ابداً نگران نباشید!!این تاخیر در پریود هم میتونه از ایجاد استرس در شما باشه!! اما توصیه میکنم یک چکاپ کامل خون و ادرار بدید اگر خوابتون زیاد شده دودلیل میتونه داشته باشه یکی فصل بهاره که خاصیتش همینه که همه اغلب کمبود خواب دارن!!و دلیله دیگرش میتونه افزایش چربی خون باشه که اونهم یکی از تبعاتش پرخوابی است! اما در کل فکر میکنم مشغله فکریتون باید زیاد باشه لذا باید قدری از استرس در زندگیتون کم کنید
موفق باشید.
دختری 22 ساله هستم.پریود های منضم دارم به ترتیب روبرو(از راست به چپ): 29 28 31 27 30 27 33 26 29 روزه
در روز 20ام قاعدگی رابطه ی جنسی داشتم.منی مستقیم روی واژنم نریخت ولی روی دست شریکم ریخت و اون بدون اینکه متوجه باشه دستش آغشته به منی هست در طول رابطه چند بار دستش رو به واژن من کشید(من باکره هستم) الان 24 ساعت از رابطه گذشته و من چون پریود منظم دارم و تا به حال از قرص های ضد بارداری استفاده نکردم نمیخوام نظم هورومونی بدنم رو به هم بزنم. لطفا من رو راهنمایی کنین که احتمال بارداری هست یا نه! خیلی نگران هستم.
اولا نمیشه گفت که پریودهای شما منظمه چون مثلا بین کمترین و بیشترین 7روز فاصله اس.اما در کل باتوجه به اینکه روز 20 سیکل رابطه داشتید میشه گفت خطر کمه چون معمولا تو این تایم دیگه نباید تخمکی وجود داشته باشه تا بارور بشهبعلاوه منی مستقیم تخلیه نشده و فقط دست مالیده شده که باز ریسک کمتر از تماس مستقیم منیه تو این حالت.اما نمیشه گفت که احتمال هم کاملا صفره.تصمیم با خود شماست میتونید منتظر باشید تا پریود بشید یا از قرص اورژانس استفاده کنید
من با نامزدم هر بار رابطه های خیلی سطحی دارم..که فقط به برخورد پیش آب با وازنم
شک دارم..
الان 3 ماهه قبل از پریود ترشحاتی دارم که توش رگه های خونی هس اما مثلا خون واقعی پریود
3 روز بعد میاد..
این ها علایم بارداری نیس؟!
بعدش خونریزیم تا 5 روز هم بوده . .
مثلا من 2 اردیبهشت پریود شدم الان که 27 اردیبهشته ترشحات خونی دارم. .
خطرناکه؟با توجه به اینکه این ماه زیاد استخر رفتم ایا میتونه واسه اون باشه؟
بارداری با برخورد پیش اب به واژن در دوران پر خطر، احتمال بارداری رو افزایش میده.
زمان رابطه هاتون تو چه روزی از سیکل پریودتون بودین؟
از روشای جلوگیری استفاده میکنین؟
به نظر تازه نامزد کردین، درسته؟
اگه موقع رابطه فشار زیادی به واژنتون وارد میشه، یه دلیل اون رگه های خون میتونه این باشه که چون واژن هنوز تنگه بهش فشار وارد میشه و مویرگ های داخلیش دچار پارگی میشن. که اگه این دلیلش باشه با ادامه ی نزدیکی ها این مشکل برطرف میشه و جای نگرانی نی.
به نظر من بارداریتون منتفیه ولی سوالای بالا رو جواب بدین تا دقیقتر بشه نظر داد.
ما اصلا رابطه واژنی نداشتیم ..
فقط در حد مالش که اونم بعدش بلافاصله پاک کردم ..
و چند روز بعد از اتمام پریود بود این رابطه یکی هم هفته پیش..و در همین حد . .
من همیشه این رگه های خونی رو قبل از پریود مشاهده میکردم ولی چند ماهه که چند روز جلوتر میبینم.
با این اوصاف بارداری کاملا منتفیه.
اگه این رگه های خونی همیشگیه بنابراین طبیعیه و جای نگرانی نی، در واقع همون مقدمه ی منس شدنتونه.
من به خاطر پلی کیستیک قرص سیپروترون کامپاند مصرف میکنم .روز بعد از اتمام قرصم رابطه داشتم .احتمال 90 درصد آب منی روی قسمت وازینال ریخته نشده و من باکره هستم . 5روز بعد از رابطه پریود شدم و پریودم مانند پریودهای گذشته ام بوده است . الان 8 روز از زمان پریودم گذشته و من همچنان خونریزی دارم . ممکنه باردار باشم ؟این خونریزی برای چی هست؟ خیلی نگرانم
1. باید بدونین که مصرف سیپروترون کامپاند تا حدودی خودش از بارداری جلوگیری میکنه.
2. با توجه به توضیحاتتون بارداری منتفیه.
3. باکره بودن از بارداری جلوگیری نمیکنه.
4. خونریزیتونم میتونه بخاطر مصرف قرص باشه.
مشکلی نی نگران نباشین باردار نیستین.
من پریود نامنظم دارم .و از قرص ضد بارداری یاز استفاده کردم در این در روزهای غیر از پر خطر رابطه جنسی داشتم و به دلیل عدم اعتماداز قرص یاز از قرص لونژیل استفاده کزدم .4عدد خوردم و الان 26 روز که پریود نشدم دیروز بی بی چک استفاده کردم منفی بود . ایا احتمال حاملگی است .؟
قرص یاسمین (یا یاز (yazz) با نام تجاری جدید) یکی از بهترین انواع قرص برا جلوگیریه با عوارض کم (البته عموما اینجوریه و قطعا در برخی افراد حساسیت وجود خواهد داشت). چرا اعتماد نداشتین؟؟؟!!!
قرص لوونوژسترول یا لونژیل رو هم به منظور اجرای روش اورژانسی اشتباه مصرف کردین یعنی بیش از اندازه خوردین. بایستی دو تاشو تا حداکثر 72 ساعت بعد رابطه مصرف می کردین. اما نگران نباشین قرصا تاثیرشو میذاره و بارداری رو منتفی میکنه. تازه طبق گفته خودتون رابطه تو دوران پر خطر نبوده.
باید بدونین بیبی چک 21 روز بعد رابطه قابل اعتماده (بروشورشو بخونین). ولی من جای شما بودم آز بتا میدادم.
مصرف بیش از حد قرصا بالانس هورمونیتونو به هم ریخته. نگران نباشین احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه ولی چون تاخیر در پریودتون بیش از 10 روز شده حتما به پزشک مراجعه کنین.
با ارزوی سلامتی
من 23 سالمه و 4 ساله ازدواج کردم و 1 ساله جلوگیریمو قطع کردم اما بچه دار نشدم دکتر قرص لتروزل بهم داد و روز 11 بعد سونوگرافی گفت یه تخمک 20 میلی متری داری حالا با توجه به اینکه پریودیم منظمه وتوی روز 11 و 13 که دکتر گفته نزدیکی داشتیم امکان بارداری هست؟تاریخ اخرین پریودی 7 اردیبهشت بوده چند روزیه زیر شکمم تیر میکشه بخصوص سمت چپ و لباسم خیس میشه ایا از علایم بارداریه؟ ممنون از کمکتون
با توجه به گفته هاتون احتمال بارداری خیلی زیاده.
اگه 7 – 8 روز از نزدیکیتون گذشته آز بتا بدین تا از بارداریتون مطمئن بشین.
به امید مامان شدنتون
تو رو خدا کمکم کنید دارم سکته می کنم. من جواب آزم مثبت بود رفتم دکتر گفت تو هفته 5 بارداری هستم.
سونو انجام دادم گفت یه کیست خیلی بزرگ دارم گفت دعا کن خارج از رحم نباشه. اگر باشه باید عمل
کنی بچه ات میمره خودتم در خطری یا بارداریت خارج رحمی هست. فرستادم واسه تیتر بتا فردا جواب میدن
تو رو خدا بهم بگین چه خبره؟ این ازم باید رنجش چند باشه تا خوب باشه؟
اخه چرا سکته!!! ابتدا ارامشتونو حفظ کنین و امیدوار باشین.
دوست عزیز در بارداری خارج رحمی میزان هورمون HCG به کندی افزایش پیدا میکنه یعنی اگه تقریبا هر روز میزان رشد این عدد دو برابر نبود اینجاست که باید به این نوع حاملگی شک کرد در صورتی که مقدار این هورمون در اولین تستتون 75.10 بوده و بعد تقریبا سه روز 313 که این افزایش امید بخشه. نکته دیگه اینکه تنها معاینه بالینی نشونه ی تشخیص این نوع حاملگی نیست بلکه این هورمون باید به صورت سریالی چک بشه. در نهایت اونچه که بارداری خارج رحمی رو به طور قطع اثبات میکنه سونوگرافیه.
مجددا توصیه می کنم ریلکس باشین و زیر نظر پزشک مراحل رو ادامه بدین. امیدتونو از دست ندین.
با ارزوی سلامتی
من در تاریخ 2.13 ivf (انتقال جنین) انجام دادم روز 2.26 ازمایش بتا مثبت شد با تیتر300 روز 1 خرداد سونو انجام دادم ولی چیزی دیده نشد حتی ساک حاملگی پوچ. این موضوع نشانه چیست؟ اخرین پریودم 25 فروردین بود.
سونو رو زود انجام دادین. در سونو تا قبل از هفته چهارم چیزی دیده نمیشه. بعد هفته چهارمه که ساک حاملگی اونم به اندازه 2 – 3 میلی متر تو رحم دیده میشه.
با توجه به ریزالت آز بتا، شما باردارین.
مامان شدنتونو تبریک میگم.
من ۲۶ سالمه و فروردین و اردیبهشت رابطه های سطحی داشتم که یه بار قرص اورژانسی خوردم و بقیه رو از کاندوم استفاده کردم.۱۳ اردیبهشت پریود شدم و پریودم مثل دفعه های قبل شاید یه کم خونریزی بیشتر بود. آخرین یار روز ۵ پریودیم رابطه سطحی با کاندوم داشتم و الان چند روزه که حالت تهوع و درد در سینه ام و معده درد دارم.می خواستم بیبینم با وجود پریود شدن احتمال بارداری وجود داره؟ چون می ترسم برم آزمایش بدم.ممنون.
پریود . استفاده از کاندوم . روزهای بی خطر قاعدگی . ..پس….بارداریتون منتفیه ..
و در ضمن اینم بگم ک همیشه حالت تهوع و درد معده و اینایی ک میگید نشون بارداری نیس و شاید دلایل دیگه ای داشته باشه
شاد باشین.
بارداری در هفته 14 در سونوگرافی عادی رحم و تخمدانها دیده میشه؟ اگه بارداری خارج از رحم باشه چطور باز هم دیده میشه؟
و اینکه ممکنه در بارداری خارج از رحم شخص هر ماه عادت ماهانه بشود و متوجه بارداری نشود؟
ممنون
اون سونوی داخلی اولی که براتون انجام میدن برای همینه که بفهمن جنین در چه وضعیتی
هفته 14 که دیگه اگه خارج باشه کاملا مشخصه
من پريود تغريباً منظمي دارم.٢٩ فروردين پريود شدم. ١٠ ارديبهشت رابطه محافظت نشده داشتم. از روش اورژانسي استفاده كردم. ١ هفته بعد پريود شدم. ولي پريودم اولش لكه بود ١ روز خونريزي كامل داشتم. حالا با توجه به كذشت اين چند روز حالت تهوه شديد و ادرار زياد. . درد سينه. و البته درد پريود دارم!!! آيا احتمال بارداري هست
اگه روش اورژانسی رو درست مصرف کرده اید و با توجه به اینکه پریود شدید بارداری منتفیه
به خودتون تلقین نکنید
من الان در روز پنجم بعد از نزدیکی هستم.
روز دوم آزمایشم منفی بود.
به نظر شما کی برم برای آز بتا ؟؟؟
خیلی دلم میخواد زودتر بفهمم باردار هستم یا نه .
آز بتا 3 – 5 روز بعد رابطه قابل انجامه ولی اکثر اوقات جوابش مشکوک میاد یعنی ریزالت آز معمولا بین 12 – 25 نشون میده که پزشک دوباره برا سه روز بعد، تست تجویز میکنه. بنابراین بهترین زمان مراجعه، 7 – 8 روز بعد اخرین نزدیکیه.
ما رو بی خبر نذارین. به امید مامان شدنتون
من و نامزدم 25 روز پیش – (4 روز بعد از پریود).نزدیکی داشتیم.ولی من انزال نداشتم و ارضا نشدم.
الان نامزدم پریود نشده.احتمال بارداری هست ؟(پریود نامزدم همیشه نا منظم بوده).
با توجه به توضیحاتت اگه انزالی نداشتی بارداری منتفیه.
چون همسرت پریود نامنظمی داره سعی کن به اتفاق نظر اون یه روش جلوگیری مناسب انتخاب کنین.
ضریب شکست جلوگیری به روش طبیعی 33 درصده. من جای تو بودم ریسک نمی کردم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 20 =