سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری پنجاه و پنجم

majid majid
10 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
من قبلا دوره 35 روزه داشتم ولی مدتی پریودی نامظم داشتم دکتر گفت یک کیست کوچک تخمدان دارم باتجویز دکتر 21روز قرص hdو بعد ازروز5 پریودی شبی 2عدد لتروفم خوردم تا روز 10 در ضمن تو این مدت از داروهای تعیین جنسیت(دوتا امپول biotne ویک امپول bepanthene و10 عدد قرصwellwomanو 10عدد قرص multi mineral )هم استفاده کردم بعد از روز12 تا 16 نزدیکی داشتم الان که 26روز از اولین روز اخرین پریودی میگذرد جواب از خون زیر 10 بود ایا علتش ممکنه از مصرف قرصهای تعیین جنسیت باشه؟یا امکانش هست که کیست تخمدان برطرف نشده باشه؟یا زمان تخمک گذاری رو لشتباه انتخاب کردم؟
نیاز به تکرار از خون هست و یا کلا لقاحی صورت نگرفته؟
احیاناً شما ریزش مو ندارین؟

26 روز بعد از نزدیکی تیتر آز بتا زیر 10 بوده بنابراین نتیجه ی تست منفی بوده و لقاح رخ نداده.

اینکه لقاح رخ نداده میونه مربوط به

عدم تخمک گذاری
عود کردن کیست
مشکلات ساختاری (چسبندگی، مسدود بودن لوله های رحمی و …)
مشکل در انتقال اسپرم
مشکل در تولید اسپرم
مشکل در شکل اسپرم
و … باشه.

اولاً هر کدوم از موارد بالا فقط یه احتماله و لزومی نداره وجود داشته باشه. دقت کنین که مشکلاتی که ذکر کردم هم مربوط به شماس و هم همسرتون.
دوماً بارداری اگه تا یه سال رخ نداد (که فکر کنم شما اولین اقدامتون برای بارداری بوده) اونوقت باید هم شما و هم همسرتون چک بشین.

من با دوست دخترم رابطه داشتم و شک دارم که منی روی واژن ایشون ریخته شده باشه.
ایشون شرت پوشیده بودن و من نه. منی روی شرت ریخت<بالای واژن> . ولی لباس زیر تا شب پای ایشون بود .
و اینکه بعد هم که شرت نپوشیده بودیم شک دارم ک روی واژن ریخته شده باشه و فقط روی شکم ایشون بود با این حال من همه را فوری با دستمال پاک کردم. ایشون باکره هستن.

امروز یک هفته از رابطه ما میگذره و ایشون 17 سال دارن و پریود نسبتن منظم و ما دو روز پس ار اتمام خونریزی نزدیکی داشتیم.
30 روزه هست دورش و 29/4 پریود شده بود . و ما 8/5 نزدیکی داشتیم.
از قرص استفاده نکردیم .
احتمال حاملگی ایشون چقدر است ؟
آیا راهی وجود دارد که جلوگیری شود ؟

اول دو نکته که حتما تو کنکور میاد!!

1. با وجود لباس زیر بارداری رخ نمیده.
2. پرده ی بکارت مانع بارداری نمیشه.

اما در مورد شما بارداری منتفیه.
نیازی به مصرف قرص نیست.
اگه دوستت استرس داشته باشه پریودش به تاخیر میفته. سعی کن بهش آرامش بدی.

امکانش هست اسپرم از گوشه ی شورت وارد شه و حاملگی رخ بده؟
سلام. امکانش خیلی ضعیف و یا در حد صفر هست. اگر نگران هستید 3 هفته بعد از رابطه از بی بی چک استفاده کنید
من 14 روز قبل رابطه داشتم بعد
منی روی واژنم ریخت نمی دونم داخل ریخته یا نه ولی باید 14 مرداد پریود می شودم ولی نشدم خواستم بینم احتمال حاملگی هست ؟
امکانش هست
بهتره آز خون بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون اطمینان حاصل کنید
امکانش هست اسپرم از گوشه ی شورت وارد شه و حاملگی رخ بده؟
در صورتیکه با واژن تماس پیدا کنه، میتونه باعث باروری بشه. قابل توجه شما، برای بارداری وجود یک اسپرم از مرد و یک اسپرم از زن برای بارداری لازمه. البته اگر اسپرم قدرت ایجاد بارداری رو داشته باشه. برای اطمینان بیشتر طبق گفته دوستان دیگه، میتونیین از بی بی چک و در صورت نیاز از متخصص زنان استفاده کنی.
من 24 سال دارم، قاعدگی منظم با طول دوره 28 الی 30 روز، دوره خون ریزی 5 روزه.
آخرین بار22 تیر 91 خونریزی من شروع شد و در تاریخ 7 مرداد 91 یک رابطه جنسی بدون دخول داشتم. که محافظت نشده بود. تا حد امکان سعی کردم که واژنم با سر آلت و پیشاب تماس نداشته باشد و مطمئنم که با منی تماس نداشت. بلافاصله بعد از رابطه 2 قرص یاسمین خوردم و با فاصله 5 ساعت 2تا دیگه. با توجه به اینکه سینه هام حساس و دردناک شدن آیا احتمال حاملگی هست؟ و اینکه قرص یاسمین از نوع ال دی هست یا اچ دی یعنی چند تا بخورم کافی هست به فاصله چند ساعت. ممنون .
هفته پیش این پست رو فرستادم و دوست عزیزی گفتن احتمال بارداری نیست.حتی من 9 مرداد دکتر زنان هم رفتم که گفت بارداری بعیده اما اون روز چون 2 روز گذشته بود چیزی تو سونو مشخص نشد.و گفت که قرص یاسمین هیچ تاثیری نداشته. باید تو این هفته یه آزمایش میدادم که دقیق مشخص شه، و زمانی که باید پریود بشم آخر این هفته هست. 2،3 روز بود که احساس خارش و سوزش شدید همراه با ترشحات زرد داشتم که فکر میکردم از استخر عفونت گرفته باشم.دیروز عصر ترشحاتم قهوه ای شد و آخر شب تبدیل به قرمز روشن مثل خون کم شد. و امروز صبح پریودم شروع که نشده هیچ، ترشحاتم دوباره قهوه ای شده و (عذر میخوام) توی توالت دیدم که به صورت رشته ای خارج شده. و سوزش و خارشم قطع شده. با توجه به این که برای پریودم زود بوده احتمالش هست که خون لانه گزینی باشه و حامله شده باشم؟ در ضمن پرده بکارتم سالمه و دوباره میگم که خیلی سعی کردیم واژنم با ترشحات آلت تماس نداشته باشه.
بنده تمام پست ها رو تقریبا مطالعه کردم ولی دو مورد برام روشن نشد.
1-آیا حاملگی الزاما در زمان تخمک گزاری انجام میشه ؟
2- حد اکثر تاخیر در پریود برای اطمینان از عدم بارداری چند روز هست ؟!
1.بله ..حاملگی فقط در زمانی رخ میده که تخمک قابل بارور وجود داشته باشه. یعنی همون زمان تخمک گذاری
2 ـ3 الی هفت روز..البته ازمایش خون زودتر هم جواب میده و مطمئنتره. اگه سن حاملگی بالا باشه بی بی چک هم در همون روز اول تاخیر نشون میده (21 روز بعد از رابطه جواب بی بی چک قابل اطمینان خواهد بود)
من روز 16 دورم رابطه از جلو داشتم… ولی منی رو داخل نریختیم…
درصد حاملگی هست؟ روش اورژانسی انجام بدم یعنی؟؟
شما در دوران پرخطر رابطه داشتید ولی با توجه ب اینکه منی با واژن تماس نداشته بارداریتون منتفیه…
نیاز ب روش اورژانسی نیس البته اگه یک درصد شک دارید ک منی با واژن برخورد کرده یا نه از روش اورژانسی استفاده کنید.
من پرویود منظم 25-26 روزه دارم شب7 پریودم یک رابطه سطحی از روی لباس زیر داشتم که اب نامزدم رو لباسم ریخت و من بلافاصله خودمو شستم اما ترس و نگرانی از حاملگی داره منو میکشه اخه ما فعلا تو دوران عقدیم.تقریبا 4 روز بعد اون رابطه من ترشحات غلیظ سفید رنگی داشتم که حدود 3روزه تموم شد میخواستم ببینم اون چی بوده ایا احتمال بارداریه من هست دارم دیوونه میشم از نگرانی. اصولا فردا باید پریود بشم اما می ترسم
به هیچ عنوان احتمال بارداری وجود نداره، به 2 دلیل:
1. روز 7 پریود جزء روزهای پرخطر نیست.
2. شما لباس زیر تنتون بوده.
من 2 الی 5 روز(دقیق یادم نیست) بعد از اتمام زمان پریودیم رابطه از پشت داشتم . . البته قبل از خروج منی.یعنی فقط پیشاب با وازنم تماس داشته. در ضمن من باکره هستم.
حالا 33 روز از زمان پریودیه بعدیم گذشته و پریود نشدم.البته ماه رمضون پارسال هم کمی دیرتر از موعود پریود شدم.
میخواستم بدونم احتمال بارداری چه قدره؟
با احتساب اینکه شما پریود منظم داشته باشید اگه در روز 12 پریود (5 روز بعد از اتمام پریود 7 روزه) رابطه داشتید با پیشاب هم امکان بارداری هست چون تقریبا آغاز دوره پرخطرتون بوده.اما این احتمال خیلی زیاد نیست. بهتره آزمایش خون بدید.
من و دوست دخترم که قصدمون ازدواج با هم هست حدود 3 سال با هم دوستیم و بنا به دلایلی موقعیت ازدواج هنوز پیش نیومده . تو این سه سال ما تنها عشق بازی با هم داشتیم تا چند روز پیش که یک مسافرت چند روزه با هم رفتیم . در این مسافرت نا با هم نزدیکی داشتیم ولی نه نزدیکی از جلو . دوست دختر من هنوز دختر هست و این اولین رابطه جنسی ما بود . در هنگام رابطه جنسی من منی خودم رو لای پای دوست دخترم ریختم ولی بعد از اینکه دوست دخترم از حمام اومد با تعجب منو نیگا می کرد . گفت منی من روی آلت تناسلیش رسیده بوده . و اون سریع شستشو داده . آیا امکان حاملگی وجود داره ؟ تو این چند روز نشانه ای از حاملگی وجود نداشته . آیا می شه یک خانم که هنوز پرده دارد حامله شود ؟ من 27 سال دارم و دوست دخترم 23 سال
نکته اول اینکه باکره بودن مانعی برای بارداری محسوب نمیشه.
مسئله دوم اینه که شما باید بدونید که اون روز چه روزی از سیکل ماهانه پارتنرتون بوده. اگه در روزهای تخمک گذاری نبودن جای نگرانی نیست.
من شنیدم 3 روز قبل از شروع پریودی و 3 روز بعد از دوره پریودی امکان حاملگی صفر است حتی اگر منی مرد هم داخل رحم ریخته شود، آیا این حرف درست است ؟
این گفته ی شما در سیکل های نامنظم به هیچ عنوان صدق نمیکنه و
در سیکل های منظم هم یه روز قبل از پریود و یه روز بعد از اتمام پریود safe هست و هر چه از این ایام فاصله بگیریم احتمال بارداری افزایش پیدا میکنه.
همواره توصیه میشه برای جلوگیری از بارداری از روش های مطمئن (مصرف قرص، تزریق آمپول، IUD و …) و با ضریب اطمینان بالا (بیش از 98 درصد) استفاده بشه چون ضریب شکست جلوگیری طبیعی 33 درصده و درصد خیلی زیادیه.
حداقل من ترجیح میدم به روش طبیعی اکتفا نکنم و قرص بخورم تا باردار نشم! به بقیه هم همین توصیه رو می کنم.
من وهمسرم تویه این ماه اقدام برای بارداری کردیم با توجه به علائمی هم که داشتم تقریبآ میشه گفت زمان تخمک گذاری نزدیکی داشتم البته بعد وقبلش هم داشتیم نزدیکی دوشنبه هفته بعدهم بایدپریودبشم ولی دیروز بی بی چک زدم 2تاخطش روشن شد ولی خط پاینی خیلی کمرنگتر ازخط بالایی بود آیا میتوانم به جواب آن اطمینان کنم که باردارم؟
برای اطمینان کامل از بارداری آز خون بتا بدید
معمولا روی بی بی چک ها نوشته که 20 روز بعد از نزدیکی و یک هفته پس از تاخیر پریود قابل اطمینان هستش
البته امکان بارداری در شما زیاد هست
من دختری 18 ساله هستم . نامزد دارم.یک ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم ولی به صورت دخول نبود وفقط در واژنم مالید. بعد که منی از اون اومد سریع الت خود را از من دور کرد ومن رفتم خودمو شستم. الان 5 روزه که از زمان پریودم میگزره و من هنوز پریود نشدم دل درد دارم حس میکنم که غذایی که سحری میخورم سر دلم هست موقعی که مسواک میزنم حس حالت تهوع دارم ایا امکان بارداری در من وجود داره؟؟؟؟؟
و ایا نا منظمی دوره قاعدگیم میتونه بخاطر ماه رمضون باشه؟
در صورتی که رابطه در دوران پرخطر (تخمک گذاری) بوده برخورد پیشاب (مایع قبل از انزال) به واژن میتونه احتمال بارداری رو افزایش بده.
بی بی چک رو از داروخونه تهیه و تست کنین یا میتونین برین آز بتا بدین.
اگه تاخیر در پریود بیش از 10 روز شد به پزشک مراجعه کنین.
قاعدگی نامنظم در اثر عوامل مختلفی میتونه ایجاد بشه مانند
استرس
کیست تخمدان
مصرف قرص
همین روزه داری
و …
برای بررسی و تشخیص علت اصلی بایستی توسط پزشک ویزیت بشین.
توی تاریخ 26تیر چند روزي بود خانوم دل درد هاي زیر دل عادتشون داشت شروع میشد و باید چند روز دیگه پریود میشدن باین علائم. ولي هنوز پريود نشده بودن كه ما يه رابطه از مقعد داشتيم بدون كاندوم ولي اب مني داخل ريخته نشد و روي بدن روي شكم ريخته شد . بعدش براي احتياط قرص اضطراري از داروخانه گرفتم كه تو بستش دوتا قرص بود يكيو ساعت ١٢ظهر و بعدي هم ساعت ١٢شب خوردن صبح فرداش هم پريود شدن.
حدود 7 روز هم طول کشید پریود.. الان 18 مرداداکه از 26 تیر رابطه میگذره که توی تاریخ 13 تیرصبح برای سحری بالا اورد میگفت چون افطار خونه فامیل اشو شیر کشک محلی خورده..میگفت پدر مادرشم دل درد شدنو حال بد و تهوع ولی این بالا اورده …به هر حال الان دیشب 17میگه یه لکه داشته و پا درد و الانم میگه لکه میبینه… میگه حدود یه هفته مونده تا پریود بعدی کلا نامنظمه
منظورتون از سحر 13 تیر، 13 مرداد بود دیگه! ( ماه رمضون از 31 تیر شروع شده )
روش اورژانسی در صورتی که به طور صحیح استفاده بشه (که شما صحیح انجام دادین) از بارداری جلوگیری میکنه و جای نگرانی نیست.
این حالات مربوط به عوارض قرصه.
استراحت تنها کاریه که همسرتون باید انجام بدن.
راستش من چندماهیه پریود نامنظم دارم وبین 28و29و30متغیره و یکبار 40روز شد که با آمپول پروژسترون پریود شدم ومربوط به مهر پارسال بود.راستش من 5خردادپریودشدم و10خرداد رابطه مقعدی داشتم(بدون کاندوم) و28و29خرداد رابطه مقعدی باکاندوم داشتم و 6تیر چای زعفران خوردم و 7تیر پریود شدم.اماالان بعداز42روز هنوز پریود نشدم.خییییلی نگرانم امکان آز هم ندارم آیا ممکن است با وجود پریود شدن باردار باشم؟؟؟توروخداکمکم کنید در ضمن15روز پیش تب و لرز کردم که قرص و کپسول بروفن و سفکسیم و 3بسته سفالکسین خوردم.من راکوتان نیز مصرف میکنم. همچنین پریروز به دکتر مراجعه کردم و 2آمپول پروژسترون پریروز ویکی دیروز زدم و هنوز پریود نشدم.تاثیراین آمپول ها چند روز است؟. شاید10لیوان چای زعفران و 10لیوان داروی گیاهی قاعده آور در این1هفته مصرف کردم.چراتاثیرندارد؟ روزه هم بدون هیچ مشکلی میگیرم.البته من65کیلو بودم که ماهه پیش58 و دوباره این ماه63شدم.ترس از بارداری(داخل یا خارج رحمی)مرا بشدت نگران کرده.البته من مسافرت هم داشته ام
با وقوع پریود بارداری منتفیه.
پریود شدن بعد از تزریق آمپول پروژسترون در افراد متفاوته اما اگه مشکل از کمبود هورمون پروژسترون بدن باشه حداکثر تا 10 روز پریود میشین.
استرس دامنه داری که در شما وجود داره عامل اصلی تاخیره.
مصرف قرص هم میتونه در این تاخیر موثر باشه.
همیشه سعی کنین برای درمان هر نوع بیماری از روش های استاندارد استفاده کنین. شما که خبر ندارین در تهیه ی داروهای گیاهی دقت لازم و بهداشت رعایت میشه یا نه! اصلا شاید به خاطر همین داروهای گیاهی تاخیر در پریود افتاده.
در نهایت اگه نتونستم نگرانی تونو کم یا رفع کنم تشریف ببرین آزمایشگاه و تست بتا بدین تا خیالتون راحت شه.
در مورد رابطه ی مقعدی اونم بدون کاندوم بیشتر فکر کنین.
من یه دختر باکره هستم.
من طول عادت ماهانم 7 روزه. بین 28 تا 32 روز هم بین هر ماه فاصلست.
10 یا 15 روز بعد از اولین روز پریودیم رابطه از پشت داشتم. البته قبل از خروج منی. فقط کمی پیشاب با وازنم تماس سطحی پیدا کرد.
الان 35 روزه پریود شدم! خیلی میترسم. البته این مدت به خاطره مشکلی هم کمی استرس داشتم.کلا هم در ماه رمضان یکم دیرتر پریود میشم.
توروخدا بگید چیکار کنم. چه قدر احتمال بارداری هست؟خیلی استرس دارم.
شما نوشتید که پریود شدید
اگه پریود شدید که دیگه جای نگرانی نیست
ولی اگه اشتباه تایپ کردید با توجه به اینکه توی روزهای خطرناک بودید یه درصد کمی با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری وجود داره و بهتره آز خون بتا بدید
در رابطه های بعدی هم از کاندوم استفاده کنید که نگرانی نداشته باشید
آیا فرد باردار هم پریود میشود ؟
و اینکه2 روز پس از پایان خونریزی زمان امن است ؟!
(منظم و غیر منظم )
خیر فرد باردار پریود نمیشه.
در صورت منظم بودن پریود، 2 روز پس از اتمام امن محسوب میشه اما در صورت نامنظم بودن بهتره احتیاط کنید.
من 25 سالمه و پریود نامنظم هم دارم. فاصله بین پریودام هم بین 32-37 روز هستش. اما متاسفانه الان 53 روز از اولین روز آخرین پریودم یعنی از 27 خرداد گذشته و هنوزم پریود نشدم!Sad(( 8مرداد ماه با نامزدم نزدیکی داشتم .ولی اون آلتشو داخل واژنم نکرد. من باکره هستم. خودش میگه آب منیشو روی آلتم نریخته ولی من احساس می کنم ممکنه چند قطره ریخته باشه و خیلی خیلی نگرانم توروخدا کمکم کنین. چقدر احتمال داره که حامله شده باشم؟ آخه از کاندوم استفاده نکرده. ولی آلتشو داخل واژنم هم نکرده بود.
والا شما باید تست بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون اطمینان حاصل کنید
بعد هم برای درمان تاخیر پریودی و علت آن به پزشک متخصص مراجعه کنید
با توجه به نوع رابطه و بی نظمی پریود شما احتمال بارداری کمه
سلام من 14 روز قبل رابطه داشتم بعد
منی روی واژنم ریخت نمی دونم داخل ریخته یا نه ولی باید 14 مرداد پریود می شودم ولی نشدم خواستم بینم احتمال حاملگی هست ؟
بعد دیرزو پریود شدم آیا هنوز امکانش هست؟
با وقوع پریود بارداری منتفیه.
من یک روز پیش با همسرم نزدیکی داشتم و منی داخل وا ژن ایشون ریخته شد و 6 الی 7 ساعت بعد دو تا قرص اووسیز همزمان خوردند الان خیلی نگرانم چون منی کامل ریخته شده و ایا باز میشه دوباره ایشون اووسیز یا قرص ال دی یا اچ دی تا قبل 72 ساعت مصرف کنندبرای اطمینان بیشتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اگر پریود نشدن چیکاررباید کنیم ,سریع راهنمای کنید و کامل ممنونتونم
؟؟
با سلام شما روش اورژانسو درست اجرا کردید ونیاز به تکرار دوباره ان نیست وکلا بارداری منتفیه وهمسرتون پریود میشن فقط ممکنه با تاخیر یا زودتر از موعد همیشگی پریود شوند.
من چند روزه دل درد شدید دارم یه ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم نه به صورت دخول.
اینطوری که من حساب کردم زمان تخمک گذاریم 10تا17 روز هست ولی من رابطه رو قبل 10 روز داشتم. ایا احتمال بار داری هست؟
پریودم 7 روزه عقب افتاده بخاطر همینم دبروز رفتم دکتر ازم ازمایش خون گرفت فقط به من گفت کم خونی ایا اگه باردار باشم توی ازمایش خون نشون میده؟ یا باید حتما برم سنوگرافی.؟
شما چیزی در مورد نوع رابطه و زمان دقیقش و اینکه پریود منظم دارید یا نه ننوشتید
اما اگه بهش نگفتید که براتون از بتا برای تشخیص بارداری بنویسه خوب اون آزمایش فقط یه چک آپ بوده
می تونید از بی بی چک هم استفاده کنید
راستش من چندماهیه پریود نامنظم دارم وبین 28و29و30متغیره و یکبار 40روز شد که با آمپول پروژسترون پریود شدم ومربوط به مهر پارسال بود.راستش من 5خردادپریودشدم و10خرداد رابطه مقعدی داشتم(بدون کاندوم) و28و29خرداد رابطه مقعدی باکاندوم داشتم و 6تیر چای زعفران خوردم و 7تیر پریود شدم.اماالان بعداز42روز هنوز پریود نشدم.خییییلی نگرانم امکان آز هم ندارم آیا ممکن است با وجود پریود شدن باردار باشم؟؟؟توروخداکمکم کنید در ضمن15روز پیش تب و لرز کردم که قرص و کپسول بروفن و سفکسیم و 3بسته سفالکسین خوردم.من راکوتان نیز مصرف میکنم. همچنین پریروز به دکتر مراجعه کردم و 2آمپول پروژسترون پریروز ویکی دیروز زدم و هنوز پریود نشدم.تاثیراین آمپول ها چند روز است؟. شاید10لیوان چای زعفران و 10لیوان داروی گیاهی قاعده آور در این1هفته مصرف کردم.چراتاثیرندارد؟ روزه هم بدون هیچ مشکلی میگیرم.البته من65کیلو بودم که ماهه پیش58 و دوباره این ماه63شدم.ترس از بارداری(داخل یا خارج رحمی)مرا بشدت نگران کرده.البته من مسافرت هم داشته ام.خواهش میکنم به من کمک کنید
سلام . من دیروز رفتم دکتر امااسمی از بارداری نیاوردم دکتر واسم سونو واس کیست نوشت رفتم انجام دادم کیست ریز در حدمیلیمترداشتم.بیبی چک هم منفی بود. آیا سونوی بارداری با این سونوکه من دادم فرق داره؟واینکه من 50روز پیش رابطه داشتم و یکبار بعدشم پریودشدم هنوز احتمال بارداری هس؟ واینکه اگه خارج رحم بوده باشه توسونونشون داده میشده یانه؟؟
دوست عزیز نگران نباشید مشکلی نیست همون پریود شدن دال بر عدم بارداریه!اما حتماً در مورد نامنظمی پریودی پیگیر باشید
من دیشب و امروز با نامزدم رابطه داشتم.مایع منی روی شکم و واژنم ریخته اما داخل نرفته.سزیع خودم را با آب و سرکه شستم.به قرص هم حساسیت دارم.چه راهی برای جلوگیری هست!؟توروخدا تا دیر نشده جوابمو بدید…Sad
استرس نداشته باشید با اوصافی که گفتید نباید مشکلی باشه در ضمن نیازی به راه های جلوگیری هم نیست چون مورده خاصی رخ نداده که بخواید از این روشها استفاده کنید اما منبعد حواستونو در این مواقع جمع کنید تا اینهمه استرس پیدا نکنید
1- من با نامزدم روز 5 شنبه دخوليت داشتم براي اولين بار با توجه به اينكه دكتر بمن گفته بود پرده ام پائين است و با انگشت پاره ميشود اما من درد خيلي كمي احساس كردم حتي سوزش و خونريزي نداشتم و نامزدم دخوليتش خيلي آهسته و با احتياط بود كه ميتونم بگم تغييري احساس نكردم آيا امكان پاره شدن دارد؟چند درصد؟
2-ايشان 2 بار بدون كاندوم بعد از خروج كامل مني و بعد 20 دقيقه التشون وارد واژنم شد (15 روز تخمك گذاري من بود بطوري كه من 28-30 روز دوره پريودي دارم و دوره پريودم 7-10 روه ميباشد و مت دقيقا 15 روز نزديكي داشتم) و قرص خرودم اما بدليل اطلاعات غلطي كه بمن دادند 4 عدد ال دي خوردم بعد 4 ساعت 2 عد و بعد 2 ساعت 1 عدد خوردم آيا اين روش تاثيري دارد؟
امکان پاره گی بکارت هست اگه بکارت کامل از بین نرفته باشه ختما آسیب دیده
امکان بارداری با شرایط فوق نیست
قرصها رو هم غلط مصرف کردید و احتمالا تاخیر در پریود خواهید داشت نگران نباشید
21سال سن دارم :
1 – قاعدگی منظم دارم. 2 – طول دوره 29 روز است. 3 – دوره خونریزی 7 روز است. 4 – آخرین بار21-4-91 خونریزی من شروع شد. 5 – در تاریخ 30-4-91 یک رابطه جنسی داشتم. 6 – شرح حال: رابطه جنسی محافظت شده بود ولی کاندوم پاره شد ورابطه را قطع کردیم مجدد ازکاندوم استفاده کردیم(این مورد بیشتر مرا ترسانده) منی داخل واژن من تخلیه نشد.
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
بارداری با توجه به توضیحات منتفیه
نامزد من 2-3 ماهه که از قرص یاسمین استفاده میکنه به علت کیست تخمدان
همیشه هم مرتب می خوره فقط بعضی وقت ها (که خیلی کم پیش میاد) اگر فراموش کنه فردا شبش 2 تا با هم می خوره یا صبحش سریع تا یادش اومد می خوره
رابطه ما هم در حدیه که فوقش پیش آب به واژن میرسه نه بیشتر
ایا با این تفاسیر احتمالی وجود داره؟ اگر اره چقدره؟
از چه روش دیگه ای استفاده کنیم؟
با توجه به مصرف مداوم قرص توسط ایشون بارداری منتفیه و هیچ اتفاقی نمیوفته تا زمانی که قرصها مرتب مصرف شه
من با نامزدم دو روز پیش رابطه داشتیم که از کاندوم استفاده کردیم و ضمن اینکه تا جایی که یادمه منی هیج برخوردی با بدن نامزدم نداشت اما برای اطمینان بیشتر روش اورژانسی رو استفاده کرد 4 ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگه مصرف کرد اما گفته بود احتمال داره دوره بشه و روز بعد چند ساعت بعد از مصرف ال دی
بارداری که با توجه به مصرف صحیح قرصها منتفیه
این بالا و پایین شدن پریودشون و لک بینی هم از عوارض قرصه نگران نباشید
یه سوال:وازن یه دختر با چه سرعتی منی رو به داخل میکشه؟یعنی وقتی روش بریزه سریع بالا میکشه!!!؟
نه عزیز مگه جاروبرقی هست؟ !!!
من 20سالمه وحدود4ماهه که پریود نامنظم دارم وحدود1 ماهه که برای بارداری اقدام کردم والان 6روزه که عقب انداختم چطور بفهمم که باردارم یانه ضمنا دردزیر شکمی شدید دارم وخوابم هم زیاد شده وترشحات بی رنگ از واژنم زیاد شده وبا تستهای بارداری تست کردم ولی منفی میزنه
بهترین و مطمئن ترین راه ازمایش است
برید ازمایش بدید و خیال خودتون رو راحت کنید
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت