سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری پنجاه و نهم

میخواستم بدونم که با توجه به تاریخ 12که اخرین پریود بوده وتاریخ اولین نزدیکی من در روز23 بوده میتونین بگین من در هفته ی چندم بارداری ام
معمولاً سن بارداری رو از اولین روز آخرین پریود (LMP) محاسبه می کنن و با توجه به مقدار هورمون HCG که miu/ml 170 بوده، شما در هفته ی سوم بارداری هستین.

مامان شدنتونو تبریک میگم

لکه بینی حاصل از بارداری چند روز بعد از نزدیکی دیده میشه ؟
و اینکه رابطه در روز سوم پس از پاک شدن چقدر احتمال دارد ؟
لکه بینی حاصل از بارداری در زمان لانه گزینی ایجاد میشه حال تعداد روز بعد از ان بستگی به زمان لانه گزینی داره.و در همه افراد هم اتفاق نمیافتد.
شما نگفتید که پریودی نامنظم است یا منظم .ولی در زمان پر خطر احتمال بارداری بالاست
من در تاریخ 12 مرداد یعنی با 2 دوره تاخیر پریود شدم.و در تاریخ 19 مرداد پاک شدم.بعد از اون چند تا مشکل دارم هم اینکه شکمم روز به روز داره بزرگ تر میشه در حالی که در این زمان 6 کیلو کم کردم.دوم اینکه در زیر دلم احساس درد خفیف دارم و کمی هم کمرم درد میکنه.الان در زمان پر خطر هستم و ترشحاتم زیاده و طبیعی.البته 2 روزی ترشحاتم رنگش کمی متفاوت شده بود ولی بعد خوب شد.وبعد از اون رابظه هم رابطه دیگه ای نداشتم.حالا دلیل یزرگ شدن شکم و درد کمر و زیر شکمم چی میتونه باشه؟
دوست عزیز،بنظر میاد اینها عوارض ناشی از مصرف قرصهای ضد بارداریه!چون آز بتا دادید و منفی بوده نباید مشکلی هم وجود داشته باشه احتمالاً یکی- دو سیکل از این عوارض در بدنتون خواهید دید!نگران نباشید!به مرور معضل حل مشه درضمن بزرگی شکم هم از تبعات ناشی از مصرف قرصهای هورمونیست که استفاده کردید
من بعد از یازده روز از نزدیکی (بیست روز بعد از اولین روز پریودم) تست اورژانسی بارداری دادم و جواب منفی بود، میشه به این جواب اعتماد کرد؟
البته رابطه ام سطحی و با کاندوم بود، برای کم شدن استرسم نمیتونستم تا پریود بعدم صبر کنم، الان میتونم دیگه مطمئنم بشم؟
سوال دیگمم این هست که من ترشحاتم خیلی دوسه روزه زیاد شده، اغلب بدون رنگ و بدون بو هست، دلیلش چی میتونه باشه؟
ممکنه از کم خوابی زیاد و استرس زیاد این مدتم باشه؟
جواب آز بتا 11 روز بعد از رابطه قابل اعتماده.
اگه لقاح رخ بده تو این مدت هورمون HCG به اندازه ی کافی که بارداری رو نشون بده (تیتر آز بیشتر از 30 باشه)، رشد میکنه.
بنابراین بارداری رخ نداده.
این ترشحات هم میتونه مربوط به تحریکات (احتمالاً فکر به رابطه ی جنسی ای که داشتین) باشه و هم مربوط به زمان تخمک گذاری شما.
استفاده از اي يو دي از جنس آلياژ مس
با سلام
چند روز پيش در يكي از شبكه هاي خارجي شنيدم كه استفاده از آي يو دي از جنس آلياژي از مس به جاي قرص هاي اضطراري توصيه مي شد. همچنين اشاره شد كه اين وسيله حتي تا پنج روز پس از نزديكي مشكوك هم قابل استفادست در حالي كه براي استفاده از قرص هاي اضطراري حداكثر 72 ساعت فرصت هست ضمن اينكه بهترين زمان استفاده از قرص اضطراري 12 ساعت بعد از نزديكيست. لطفا در صورت امكان در رابطه با استفاده از اين روش همچنين در رابطه با اينكه آيا اين آي يو دي دائميست يا يكبار مصرف توضيح بديد.
ای کاش سوالتونو تو یه تاپیک جداگونه مطرح می کردین.
به هر حال …
یه ترجمه ی مختصر از قسمتی از متن یه مقاله (که همین ماه پیش چاپ شده و در لینک زیر رفرنس دادم) رو به صورت عمومی میذارم. اگه حوصله داشتین لینک ذیل (پایین صفحه ی 2) رو بخونین.

Copper-bearing IUDs

در خانمی که رابطه ی پرخطر داشته اگه IUD تا 8 روز بعد از نزدیکی (طبق تعدادی پروتکل فقط تا 5 روز بعد از نزدیکی) کار گذاشته بشه میتونه از بارداری جلوگیری کنه.
IUD مس تا 10 سال می تونه در رحم باشه و از بارداری پیشگیری کنه.
خانم هایی که عفونت دارن کاندید خوبی برای استفاده از این روش نیستن چون گذاشتن IUD در این خانم ها منجر به عفونت لگنی میشه و در صورت عدم درمان، نازایی رو نتیجه می ده.

من اولین روز آخرین پریودم 27تیر بود.روز 3پریود کلومفن به مدت 5 روز و7امپول مریونال و1امپول اچ سی جی از روز هفت پری تا 14تزریق کردم.پریود بعدیم بایدشنبه21مرداد می شد اما نشدم. ازروز دوشنبه23مرداد لکه بینی داشتم روز شنبه 28ازمایش بارداری دادم جواب منفی بود اما همچنان لکه بینی داشتم تا دیروز .حالا با این شرایط که دیگه لکه بینی ندارم وپریود هم نمیشم چکار باید بکنم؟ایا این میتونه نشانه بارداری باشه با اینکه جواب ازمایش منفی بوده؟ممنون میشم اگه جوابم رو هر چه زودتر بدین.
دوست من آز بتا مطمئن و دقیقه و
جواب منفی اون بعد از یه هفته تأخیر در پریود، یعنی اینکه بارداری رخ نداده.
من اولین روز آخرین پریودم 27تیر بود.روز 3پریود کلومفن به مدت 5 روز و7امپول مریونال و1امپول اچ سی جی از روز هفت پری تا 14تزریق کردم.پریود بعدیم بایدشنبه21مرداد می شد اما نشدم. ازروز دوشنبه23مرداد لکه بینی داشتم روز شنبه 28ازمایش بارداری دادم جواب منفی بود اما همچنان لکه بینی داشتم تا دیروز .حالا با این شرایط که دیگه لکه بینی ندارم وپریود هم نمیشم چکار باید بکنم؟ایا این میتونه نشانه بارداری باشه با اینکه جواب ازمایش منفی بوده؟ممنون میشم اگه جوابم رو هر چه زودتر بدین.
با توجا به توضیحاتتون و اینکه گفتین تا دیروزش هم لکه بینی داشتین و با توجه به همین لکه بینیتون احتمال بارداری در شما تقریبا صفر هستش
چونکه اگر شما باردار بودین به طور قطع همین لکه بینی رو هم نداشتین
من تازه عضو شدم و نمیدونستم سوالمو کجا بنویسم!
من یه ماهه باردارم و سرماخوردم شدید
فقط سرفه میکنم طوری که شب نمیتونم بخوابم و گلوم میسوزه
رفتم دکتر و گفتم باردارم
قرص لیکوفار گیاهی به من داده که تو سرچ کردم دیدم که برای زن باردار ضرر داره
با اینکه دکتر گفت دارویی برات مینویسم که ضرر نداشته باشه
اگه میشه کمک کنید
کلا مصرف داروهای گیاهی نمیتونه هیچ گونه ضرری برای بارداری داشته باشه البته اگه از جای معتبر تهیه کرده باشین و تقلبی نباشه
چون خالی از هر گونه مواد شیمیایی هستن
حالا برای اینکه خیالتون راحت بشه میتونید شماره ی بانک اطلاعات دارویی رو بگیرین و تماس داشته باشین تا راهنماییتون کنن
منفی بودن آز رو قبول دارم .اما با این شرایط دوتا سوال برام پیش اومده1_چرا پری نمیشم با اینکه وقتی از دکترم پرسیدم اگه بارداری صورت نگیره مشکلی برای پریود شدنم نیست.دکتر هم گفتن نه2_من دیروز با دکترم تماس گرفتم گفت چند روز دیگه صبر کن وبعد آزمایش رو تکرار کن.چرا؟با تشکر از شما ووقتی که برای جواب دادن میذارین.
اینکه پریود نمیشی میتونه ناشی از استرس داشتنت باشه که رو هورمونهات تاثیر میزاره و باعث عقب افتادن پریودت میشه
اینکه دکتر هم گفته چند روز صبر کن بعدا ازمایش بده واسه همینه که استرست از بین بره و شرایط بدنیت نرمال بشه که احتمال زیاد بعدش پریود میشی دوباره
چیز دیگه ای نمیتونه باشه
من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟
با توجه به دوره های پریودتون در روزهای پرخطر بودید و اگه احتمال میدید که منی با واژن برخورد داشته حتما از روش اورژانسی استفاده کنید.
از داروخانه قرص لونژیل تهیه کنید و هر دو عدد رو باهم بخورید.
من 22 خرداد پریود شدم بعد 22 تیر پریود شدم وبعد19 مرداد پریود شدم.امروز 1 شهریور رابطه داشتم با نامزدم .و میخواستم بدونم واسم مشکلی پیش نمیاد.دخول انجام ندادیم ولی ایشون امنی شون ریخت روی شکمم ولی شک دارم که روی پاهام نریخته باشه.حالا بایدچیکار کنم؟
وقتی خودتون میگید دخول صورت نگرفته پس چرا نگرانید
و اگه شک دارید که منی ایشون با واژنتون تماس داشته و احتمال بارداری هست که فکر نمیکنم بهتره از قرص های اورژانسی استفاده کنید
آيا نزديكي در زمان شروع پريود يا در مدت زمان پريود مضر است؟
دوست عزیزم
در رساله ها این موضوع کار حرامی ذکر شده به خاطر ضرراتی که داره.
2.به دلیل باز بودن منافظه خونی،ضررات بسیاری رو هم برای خانم داره و هم برای آقا.
3.محیط کاملا کثیف و الوده و زشک است و همراه با بوی نامطبوع و همین موضوع ممکنه روی روحیه دو طرف اثر بزاره و هر دو طرف را در برقراری ارتباط سرد کنه
در هر رابطه در این زمان توصیه نمیشود
من در تاريخ ١٥ تير با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و طبق ماه پيش كه ٢٩ خرداد پريود شده بودم در تير ماه هم ٢٩ تير پريود شدم حتي چون شك داشتم خون پريود است يا نه تست خون بتا دادم كه ٠.٠١> بود ولي اين ماه هنوز پريود نشدم با اينكه به جز اون رابطه در ١٥ تير رابطه ديگري نداشتم يعني ممكنه جواب آز اشتباه بوده؟ البته من امروز صبح باز آز خون دادم ولي جوابش هنوز مشخص نيست.
اگه باردار بودید در اون آز بتا مشخص میشد
تاخیر پریودی شما در این ماه مربوط به بارداری و رابطه شما در ماه قبل نیست و در صورتیکه در گذشته پریود منظم داشتید برای پیدا کردن علت به پزشک مراجعه کنید
آيا نزديكي در زمان شروع پريود يا در مدت زمان پريود مضر است؟
نزدیکی در این زمان بخصوص بدون کاندوم احتمال بروز عفونت رو در طرفین بالا می بره
توصیه اصلی اینه که در این زمان رابطه رو برقرار نکنید
بنده با نامزدم یه رابطه داشتم
ایشون 5 مرداد ترشحات سفید همراه با خون داشتند . شبش هم لکه داشتند ! 2 ساعت قبل اوون ترشحات اولیه یه رابطه سطحی داشتیم . از شنبه 7 مردار خونریزی اشیون شروع شد تا 11 ام !
میشه بفرمایید تاریخ شروع دوره کدام هست ؟
در روز 18 مرداد رابطه مقعدی داشتیم که احتمال میدم شاید منی بنده بعد خروج از مقعد به سمت واژن رفته باشه ( البته من منی رو همش بیرون خالی کردم ) ولی دو ساعت بعد که رفتن دستشویی دیدن یه مایع سفید رنگی بوده روی واژن که شسشو دادن.
ایشون دیروز ( 1 شهریور ) عادت شدند . بدون لکه اولیه و به صورت خونریزی مثل دوره های قبلیشون . دلدرد و کمر درد دارند . در این رو سه روز گذشته بسیار بسیار زیاد فشار عصبی داشتند . خیلی این فشار زیاد بوده.
با توجه به اینکه ایشون چند روز زودتر خونریزی دارند آیا احتمال حاملگی نیست دیگه ؟ و دلیل جلو افتادن عادتشون چیه ؟
با پریودی امکان بارداری منتفیه
بهتره برای اطمینان در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید
می خواستم بدونم استفاده از روش اورزانسی فقط در دو نوبت انجام میشه؟یا باید تا 3 روز هر 12 ساعت قرص خورد؟جند روز باید هر 12 ساعت قرص خورد؟
نحوه ی صحیح مصرف قرص های زیر به صورت اورژانسی:

ال دی: ۴ عدد حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه و ۴ عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد (۲ نوبت)
اچ دی: ۲ عدد حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه و ۲ عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد (۲ نوبت)
لوونورژسترول: ۲ روش داره
۱. ۱ عدد حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه و ۱ عدد دیگه ۱۲ ساعت بعد (۲ نوبت)
۲. ۲ عدد با هم حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه (۱ نوبت)

توصیه ی من اینه که از قرص لوونورژسترول (روش دوم) استفاده کنین چون عوارضش به مراتب کمتره و مصرفش آسونتر (در یک مرحله مصرف میشه و تمام).

من 22 خرداد ماه از قرص ال دی استفاده کردم بصورت اورژانسی. و 4 تیرماه پریود شدم. دوباره 1 مرداد ماه پریود شدم و همچنین 21 مردادماه نیز پریود شدم و امروز که 3 شهریور است باز هم لکه های خونی دیدم. دلیلش چیه ؟ خیلی نگرانم.
بالانس هورمونی تون به هم ریخته و این میتونه ناشی از

مصرف قرص اورژانسی
استرس
وجود کیست احتمالی
اختلالات غده ی تیروئید
و … باشه.
برای بررسی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنین.

من و نامزدم روز 28 تیر که روز 8 پریودش بود با هم دیگه یه رابطه مختصر داشتیم و ایشون فقط دستش از پشت شورت به منی من خورد ولی دستشو نشست. چون هردومون لباس داشتیم مطمئنم اون لحظه دستش به واژنش نخورد. بعد از 2 ساعت نامزدم موقع تعویض لباس واژنشو از روی شرت کمی خاروند که شرت به دلیل عرق کردن کمی خیس شده بود. 18 مرداد هم یه رابطه به همین شکل داشتیم که فکر کنم همون روز یا روز قبلش باید پریود میشد که نشد بعد از این رابطه نامزدم دستشو شست. ولی این ماه نامزدم با 14 روز تاخیر پریود شد که بی سابقه بود. چون همیشه پریود منظم داشت( به جز 1 مورد دیگه). نامزدم بطور معمول پریود های 7 روزه داره که 4 روزش خونریزی و 3 روز آخر لکه بینیه. ولی ایندفعه روز اول خونریزی داشت روز دوم حتی لکه هم نداشت .روز سوم و چهارم هم لکه های خیلی زیاد داشت ولی خونریزی نداشت. مشکل از چیه ؟ امکان حاملگی وجود داره؟ من جایی خوندم خانمهای حامله هم حتی پریود میشن گاهی. لطفا کامل توضیح بدید دوستان
به نکات زیر توجه کن که حتما تو کنکور میاد.

۱. در صورت وقوع پریود بارداری منتفیه.
۲. در اون روزی هم که گفتین امکان بارداری نیست.
۳. با وجود لباس زیر نیز بارداری رخ نمیده.

بنابراین در مورد شما بارداری منتفیه و
علت تاخیر در پریود میتونه به خاطر استرس از بارداری باشه.
اگه در روابطت از کاندوم استفاده کنی لطف بزرگی در حق خودت و همسرت انجام میدی.

من 25 سالمه . 14 مرداد پریود شدم و دوره پریودم 7 روزه است. روز اول پریودی بامشاهده درد و قبل از خونریزی نزدیکی داشتم. و 24 مرداد هم یعنی 3 روز بعد از اتمام پریودی نزدیکی داشتم. 6 روز بعد از این تاریخ حالت های پریودی اومد سراغم و الان سه روزه که لکه بینی (قهوه ای) و حالت تهوع دارم. ضمنا من دوشیزه هستم و نزدیکی بدون دخول انجام شده و لای پا بوده و مایع منی بالای آلت من ریخته شده . میخواستم بدونم با این تفاسیر احتمال بارداری وجود داره؟
رابطه ی اول که safe بوده و امکان بارداری نیست.
در رابطه ی دوم که در روز دهم سیکلتون بوده چون رابطه جوری نبوده که خطرناک باشه بنابراین بارداری منتفیه. برای اطمینان میتونین آز بتا بدین یا بی بی چک رو ۳ هفته بعد از رابطه تست کنین.
لکه بینی ممکنه مربوط به تخمک گذاری تون باشه.
برای بررسی بیشتر میتونین به متخصص زنان مراجعه کنین.
من و نامزدم ۱۵ روز بعد از شروع آخرین پریودم نزدیکی بدون مراقبت داشتیم. هیچ دخولی صورت نگرفت (من باکره هستم) ولی تماس بین آلتها وجود داشت. منی روی آلت من ریخته نشد ولی اصلا مطمئن نیستم پیشاب وارد شد یا نه. البته تماس بسیار کوتاه بود. هیچ روش اورژانسی هم انجام ندادم. دو روز با تاخیر پریود شدم. یعنی فکر میکردم پریود شدم. هیچکدوم از علائم پریود رو نداشتم (نه سفت شدگی سینه ها و نه دل درد که البته قبلا هم پریودهای بی علائم و بی درد داشتم). دو روز خونریزی داشتم (نسبت به دفعات عادی کم بود ولی بیشتر از فقط چند لکه بود) ولی الان سه روزه که تقریبا هیچ خونریزی ندارم که تقریبا هیچوقت قبلا اتفاق نیفتاده بود. الان واقعا وحشت زده م. از نظر درسی و کاری تحت استرس تقریبا زیادی بوده و هستم و فکر اینکه ممکنه باردار باشم داره دیوونه م میکنه. برای اینکه بیبی چک بهم نتیجه درست بده باید کيی استفاده کنم؟ از ترس اینکه جواب مثبت باشه حتی قدرت این کار رو ندارم و میترسم چون در دوران پریود هستم (نمیدونم چیزی که هستم پریوده یا نه) جواب اشتباه بگیرم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. احتمال بارداری چقدره و اگه باردار باشم چه روش سقطی باید استفاده کنم؟ (میدونم صحبت راجع به سقط در سیاستهای این سایت نیست ولی من جای دیگه ای رو برای سوال کردن نمیشناسم).
شما در زمان پرخطری رابطه داشتید البته نگفتید که که دورتون منظم یا نه.که اگر منظم باشید در زمان ر خطر رابطه داشتید.از طرفی من نفهمیدم شما بعد از 2 روز بعد از رابطه خونریزی داشتید یا پریودیتون با 2 روز تاخیر شروع شد.چون تفصیر هر کدوم فرق میکنه.ولی برای اینکه ارامش داشته باشید برید و آز خون بدید.از بی بی پک هم استفاده نکنید چون فقط در شرایط مثبت میشه به جوابش اعتماد کرد.ولی آز بیا مطمئنه.
كشيدن سيگار در دوران شير دهي هم مثل دوران بارداري براي نوزاد مضره يا شير مادر در بدن تصفيه شده بعد به نوزاد مي رسه؟
بله در دوران شیر دهی هم ضرر داره
بهر حال کودک از شیر مادر تغذیه میکنه و خواه ناخواه مواد موجود در سیگار اثرات منفی خودشون رو روی شیر میگذارند وپیرو آن اثرات خودش رو روی نوزاد خواهد گذاشت
شیر مادر هر چه سالمتر باشد مطمئنا نوزاد هم سالم تر خواهد شد
با توجه به تجربياتتون به نظر شما در دوران بارداري كشيدن سيگار ضرر بيشتري رو متوجه جنين ميكنه يا استرس هاي ناشي از ترك سيگار و تمايل به كشيدن سيگار؟
ببینید در دوران بارداری جنین مستقیما از بدن مادر تغذیه و تنفسش رو انجام میده مطمئنا کشیدن سیگار در این دوران بسیار خطرناکه برای جنین و میتونه حتی باعث اسیب دیدن جنین بشه
اما به نظر من سیگار رو ترک کردن درسته سخته و شما میگین استرس داره ولی هم برای خودتون خیلی خوبه و هم برای جنین خیلی بهتره
ضمنا با استفاده از داروهای گیاهی ارامبخش از جمله گل گاو زبان میتونین این استرس رو به حداقل برسونید و ارامش داشته باشین
من با نامزدم ٣ روز پيش يعني ٢ شهريور رابطه داشتم اما به دليل ترس و وسواس زياد رابطه در حد لاپايي اونم در شرايطي كه نامزدم هم شورت داشت هم براي اطمينان يه نوار بهداشتي هم گذاشته بود!
من انزالي نداشتم و آخر رابطه با انگشتم سر آلتم رو لمس كردم و مطمئن شدم كه خشكه و حتي پيشاب هم نيومده بود بعدش با همون انگشت آلت نامزدم رو لمس كردم همين!
نامزدم پريود منظم داره و بايد روز ٦ شهريور يعني فردا پريود بشه ولي ديشب چند قطره خون ازش خارج شده و ادامه هم نداشته
آيا احتمال بارداري عست؟
اولا که شما دخول انجام ندادین و حتی التتون هم با واژن ایشون تماس نداشته ضمنا ایشون لباس زیر هم داشتن و حتی پیش اب هم از شما خارج نشده
اصلا جای نگرانی نیست و به طور قطع بارداری صورت نگرفته
در رابطه با پریود هم همونطور که گفتین ایشون به علت وسواس بیش از حد دچار اضطراب و استرس شدن و به خاطر همونه
حتما حل میشه
من با نامزدم ٣ روز پيش يعني ٢ شهريور رابطه داشتم اما به دليل ترس و وسواس زياد رابطه در حد لاپايي اونم در شرايطي كه نامزدم هم شورت داشت هم براي اطمينان يه نوار بهداشتي هم گذاشته بود!
من انزالي نداشتم و آخر رابطه با انگشتم سر آلتم رو لمس كردم و مطمئن شدم كه خشكه و حتي پيشاب هم نيومده بود بعدش با همون انگشت آلت نامزدم رو لمس كردم همين!
نامزدم پريود منظم داره و بايد روز ٦ شهريور يعني فردا پريود بشه ولي ديشب چند قطره خون ازش خارج شده و ادامه هم نداشته
آيا احتمال بارداري عست؟
آقای عزیز وقتی نه آبی بوده و نه پیش آبی پس چطور احتمال بارداری میتونه وجود داشته باشه؟
نه خیالتون راحت بارداری در کار نیست.
پریودیشونم مشکلی نداره.این حالت ها اتفاق میافته به خاطر شرایط روحی و محیطی
سلام من روز 91/5/1 رابطه داشتم و از روش جلوگیری طبیعی استفاده کردیم و در تاریخ 91/5/3 پریود شدم خیلی استرس دارم آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟
با وقوع پریود بارداری منتفیه.
جای نگرانی نیست.
براي جلوگيري از ترك خوردن پوست شكم و ران ها در دوران بارداري چه بايد كرد؟
با سپاس
به نظر من انجام مرتب ورزش البته از نوع سبکش و اون هم تحت نظر پزشک معالج خیلی مفیده
استفاده از ماسک های گیاهی مناسب هم میتونه خیلی برای پوستتون مفید باشه چون هم طبیعی هستن و هم مواد شیمیایی ندارند که احتمالا به جنین اسیب برسونن
خوردن كدام دسته از مواد غذايي در دوران بارداري مفيد و كدام دسته مضره؟
طبیعتا استفاده از غذاهای گیاهی و داری فیبر و همچنین میوه جات و سبزیجات و همچنین غذاهای دریایی مثل ماهی خیلی میتونه مفید باشه
و اما از خوردن غذاهای فست فودی و غذاهای پر چرب و امثال اینها تا جایی که میتونید خودداری کنید
ضمنا تا جایی که میتونید از استعمال دخانیات و حضور در مکانهایی که دخانیات استعمال میشه خودداری کنید
براي جلوگيري از ترك خوردن پوست شكم و ران ها در دوران بارداري چه بايد كرد؟
دوست عزیز تا جائیکه میدونم آثار این ترک ها بطور کلی از بین نمیره!!بلکه کمی کمرنگ میشه اما رده هاش در قسمت شکم و رانها باقی می مونه!در این مورد فکر کنم در سالهای اخیر در همین سایت بحث های مفصلی هم شده که میتونید جستجوش کنید و از اظهارات سایر دوستان هم بهره ببرید
من 34 ساله و تازه عقد کردم. یه رابطه بدون دخول روز دهم پریودم داشتم. مایع منی همسرم روی آلت تناسلی من ریخت. چند روزه که دل پیجه دارم و معدم هم درد میکنه . پریودم هم منظمه . یه روز بعد از رابطه با بی بی چک هم نتیجه منقی بود. آیا احتمال بارداری هست.
در مورد سئوال شما،در پستهای اخیر صحبت شده ،البته چون با جزئیات سئوال رو مطرح نکردید نمیشه دقیق هم پاسخی داد!معذالک بسته به میزان حجم منی،محل دقیق تخلیه منی،باز و یا بسته بودن آلت شما،و اینکه بعد از ریختن منی آیا بلافاصله منی پاک شده یا خیر!!و…. میشه اظهار نظر کرد!در هرحال اگر منی با دهانه واژن تماس نداشته احتمال بارداری در حد صفر خواهد بود!در غیر اینصورت باید با جزئیات سئوالتونو مطرح کنید تا بشه راهنمایی کرد!و اما اگر زمان پریودیتون نزدیکه صبر کنید اگر پریود شدید که بارداری منتفیه و اگر خدای ناکرده نشدید اونوقت با انجام آزمایش بتا همه چیز مشخص میشه
من خرداد ماه یه رابطه سطحی داشتم،اما منی اصلا روی واژن ریخته نشد،اما بخاطر استرسی که داشتم زود ۲تا اچ‌ دی خوردم،۱۲سات بعد تکرار کردم،که استفراغ کردم،زود ۲تا دیگه خوردم،۷روز بعد پریود شدم،بیبی چک هم منفی‌ بود،اما ماه بعد فقط لکک دیدم،این ماهم نشدم،طبق مطالبی که تو سایت خوندم امکان بارداری نیست،پس چرا پریود نمیشم،اینم بگم که پریودیم هیچوقت منظم نیست،امکان داره باردار باشم؟
اگه منی ریخته نشده و پریودی رخ داده که امکان بارداری نیست و حتی نیاز به روش اورژانسی هم نبوده
مصرف قرص ها سیکل پریودیتون رو بی نظم میکنه
در صورت تاخیر بیشتر از یک ماه از آخرین خونریزی برای پیگیری به پزشک متخصص مراجعه کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =