سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری شصت و پنجم

دوره سیکل من تقریبا 33 روزه هستش.27مرداد ماه قبل هم بریود شدم.و 4 شهریور با نامزدم رابطه ای داشتم که من لباس زیر تنم بود.و باهام به حالت خوابیده بود و آلت نامزدم مستقیم رو واژنم نبود.در آخر متوجه شدم که تقریبا قسمت بالای لباسم خیس شده .و از 22شهریور ترشحات شفاف زیادی داشتم که تا امروز یعنی 28ام کمتر شده.حالت بریودی دارم ولی هنوز نشدم.از بیبی چک هم استفاده کردم و منفی بود باز میترسم.یعنی امکان داره حامله باشم؟
اگه لباس زیر تنتون بوده که دیگه احتمال بارداری نیست!!!
خیسی لباستون هم مربوط به ترشحات خودتون بوده بالاخره هم زن و هم مرد در حین معاشقه ترشحاتی دارن و ترشحاتی که میگید از 22 داشتین هم میتونه مربوط به زمان تخمک گذاریتون باشه. الان هم اگر ترشحاتتون کم شده مال اینه که به زمان پریودتون نزدیک هستید.
به نظر من امکان بارداری نیست بیخودی استرس نداشته باشید
من 13 شهریور پریود شدم و 27شهریور نزدیکی داشتم و بیشتر منی در واژن ریخته شد و به مدت 2 ساعت پاهام رو بالا نگه داشتم و بعد ادرار کردم. پریودهای من بین 3تا 5 روز عقب و جلو میشه. میخواستم بدونم باردارم؟
آز خون کی جواب درست رو میده؟
همونطور که در پست قبلیم براتون چرتکه انداختم! همونجا خدمتتون عرض کردم که شما در روزهای پرخطر قرار دارین و احتمال بارداری زیاده.
یه هفته بعد از نزدیکی تون تست بتا بدین.
ممکنه آزمایش خون مثبت باشه ولی باردار نباشیم؟ چون من شنیدم اگر کیست داشته باشیم آز خون مثبت نشون میده.
کیست تخمدان باعث افزایش هورمون HCG نمیشه و نتیجه ی تست رو عوض نخواهد کرد.
من و نامزدم تاریخ 28 تیر که روز هشتم سیکل ماهیانشون بود یه رابطه خیلی مختصر داشتیم که هر دو لباس تنمون بود. ایشون فقط دستش از روی شرت من به منی من تماس پیدا کرد. بعد از 2 ساعت ایشون با دستش «از روی شرتش» که شرتش که به دلیل گرمای هوا نمناک و کمی خیس شده بود واژنشونو کمی خاروند. روز 18 مرداد هم که فکر کنم یک روز تاخیر بعد از موعد پریود ایشون بود هم یه رابطه دیگه داشتیم به همین شکل با ابن تفاوت که ایشون دستش فقط به مایع پیش آب من خورد. بعدش هم دستشو با آب سرد شست. در نهایت ایشون 31 مرداد یعنی با 14 روز تاخیر خونریزی کرد. ولی بر خلاف همیشه فقط روز اول خونریزی کامل داشت. روز دوم بدون خونریزی یا حتی لک و روز سوم و چهارم هم فقط لک داشت(ولی لکه هاش زیاد بود).روز پنجم هم یه لک مختصر داشت. در صورتیکه ایشون تا الان دوره های منظم 28 روزه داشتن که 4 روز اول اون با خونریزی بوده و روز 5تا 7 لکه .
میخواستم بدونم با این وضعیت خونریزی که هم عقب افتاده هم مقدار و زمانش کم شده و با توضیحاتی که دادم احتمال بارداری هست؟
اگر نیست پس دلیلش چی میتونه باشه؟
در ضمن اگه بعد از 2 ساعت تماس دست با منی مستقیما دست به واژن مالیده بشه احتمال بارداری هست؟
دوست گرامی،آیا ایشون از قرص ضد بارداری یا هرنوع داروی هورمونی استفاده نکردن؟؟اگر کردن که تبعات اونهاست و مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگر نکردن با توجه توضیحات شما احتمالاً در اثر استرس زیادو یا برهم خوردن بالانس هورمونی در بدنشون این لکه بینی ها بوجود اومده!در هرحال اگر دقیقاً با این فرایندی که گفتید رابطه برقرارشده باشه بارداری منتفیه!اما برای اطمینان خاطر بیشتر ایشون میتونن یک آزمایش بتا انجام بدن تا همه چیز مشخص بشه!ولی در کل فکر کنم مشکلی پیش نخواهد آمد
من چهارماهه ازدواج کردم و جلوگیری هم نداشتم . شوهرم تازه عمل واریکوسل انجام داده.این ماه تقریبا 15روز مونده به دوره پریودی ام دل درد و حالت تهوع و کمردردم شروع شد و هرلحظه احساس میکردم که پریود میخوام بشم اما نشدم روز پریودی ام هم رسید اماپریود نشدم سوال من اینه چرا 15 روز مونده به پریودی حالتهاشو داشتم و تا امروز که سه روز از پریودیم گذشته پریود نمیشم . دوره پریودیم همیشه منظم بوده .امکان داره حامله باشم؟
شما اطلاعات کاملی در باره خودتون و احیانا اگه رابطه مشکوک داشتید یا نه ندادید برای همین نمیشه درباره بارداری نظر داد. شاید بشه اون علائم را به زمان تخمک گذاری یا حنی کیست نسبت داد. ولی چون میگید جلوگیری ندارید میشه حدس بارداری را زد اما تا آزمایش ندید نمیشه مطمئن بود.
اطلاعات کاملتری بدید تا بشه یه نظری داد.
من دختره باکره 21 ساله هستم که پریروز طی مقاربت سطحی با نامزدم منی اون روی واژن من ریخت از اینکه من داخل رفته یا نه مطمئن نیستم و به سرعت همه منی و با دستمال کاغذی پاک کردم
پریودم اصلا منظم نیست بعد 3 ماه پریروز 11 روز از اولین روز شروع پریودم بود
دیروز ساعت 12 ظهر 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد دوباره 4 تا ال دی خوردم
نزدیکای 4 صبح استفراغ کردم نگران شدم و 12 امروز 4 تا ال دی دیگه خوردم
احتمال بارداری هست؟ واقعا نگرانم
شما روش اورژانسی رو درست استفاده کردین و بارداری منتفیه.
قرص نوبت دوم نیازی به تکرار نداشته چون فاصله ی مصرف قرص نویت دوم و استفراغ بیشتر از 2 ساعت بوده.
شما سیکل نامنظمی دارین ضمن اینکه برای بررسی بیشتر در مورد وجود کیست تخمدان به پزشک مراجعه می کنین، در نزدیکی هاتون از کاور استفاده کنین.
انجام رابطه جنسی در 4 روز قبل از زمان پریود شدن ( غیر از زمان های پر خطر ) آیا باعث بارداری میشه؟
در سیکل های منظم 4 روز مونده به پریود Safe نیست و احتمال کمی وجود داره.
اما در سیکل های نامنظم که هیچ چیز مشخص نیست شما احتمال بارداری رو بیشتر هم در نظر بگیرین.
آیا ممکنه پیشاب اصلا نیاد یا همزمان با منی بیاد؟
دوست عزیز،تا جائیکه من شنیدم و میدونم با توجه به اینکه مجرای خروجی ادرار و منی در مردان یکی هست در نتیجه تراوش پیشاب برای تمیز کردنه مجرا از تتمه ادرار و ضد عفونی کردنه اون ،برای خروج منی و سالم موندنه اسپرمهاست و در 99 درصد موارد با تحریک مرد قبل از انزالش خارج میشه اما فکر کنم احتمال داره که همزمان هم خارج بشه اما من به شخصه نشنیدم که اصلاً ترشح نشه و یاهمزمان با منی خارج بشه !! اما خب در هرچیزی استثناء هم وجود داره!شاید انجام بشه
1.چند روز قبل و بعد از پریود جزء دوره امن محسوب میشه و احتمال بارداری کمه(نمیشه که گفت احتمالش نیست،میشه؟)؟؟؟؟
2.در باره بارداری در دوران پریود چی؟؟؟ توضیحات دکتر رهام را خوندم و البته میدونم که نزدیکی در این دوران هم از نظر شرعی وهم پزشکی درست نیست اما برام سوال پیش اومده که قاعدتا در این زمان تخمکی برای بارور شدن نیست اما بعضی منابع نوشتن احتمال بارداری هست

1. در سیکل منظم یکی دو روز قبل از شروع پریود و یکی دو روز بعد از اتمام پریود، Safe هست و با ضریب اطمینان خوبی میشه گفت تخمکی وجود نداره. اما در مورد سیکل نامنظم من به شما هیچ گونه تضمینی برای استفاده از روش جلوگیری طبیعی نمیدم.
2. در مورد نزدیکی در زمان پریود و مسائل این چنینی من به شما توصیه می کنم به رفرنس های بین المللی و غیر فارسی مراجعه کنین که سایر موضوعات!! در اون دخیل نیست.
من توضیحات خودمو میدم البته با ذکر رفرنس. در ابتدا یه قسمتی از رفرنس رو میذارم بعد توضیح خودمو و ترجمه (داخل دابل کوتیشن (“) ) رو در ادامه عرض می کنم.

s.#.e.#.xual intercourse during menstruation does not cause damage in of itself, but the woman’s body is more vulnerable during this time. Vaginal pH is higher and less acidic than normal, the cervix is lower in its position, the cervical opening is more dilated, and the uterine endometrial lining is absent, thus allowing organisms direct access to the blood stream through the numerous blood vessels that nourish the uterus. All these conditions increase the chance of infection and STD transmission during menstruation.

s.#.e.#.xual intercourse may also shorten the menstrual period. Some sources say that achieving orgasm helps the uterus to contract and expel the lining[14]. However, it is more likely that because semen contains luteinizing hormone (LH) and follicle stimulating hormone (FSH)[15], and the vagina easily absorbs these hormones, the woman’s hormone balance is slightly offset and the follicular phase of the menstrual cycle begins earlier

کلا نزدیکی در هر زمان منجمله در زمان پریود که الان مورد بحث ماست یه امر شخصیه و به روحیات، فرهنگ، اعتقادات و خیلی چیزای دیگه ی دو طرف بستگی داره.
اما دوست من
“نزدیکی در زمان پریود از نظر پزشکی به خودی خود مشکلی ایجاد نمیکنه، ولی بدن خانم در این زمان آسیب پذیرتره. در ایام پریود PH واژن مقادیر بالاتری داره و خاصیت اسیدی اون از حالت نرمال کمتره. سرویکس رحم پایین تره، دهانه ی سرویکس رحم متسع تر و لایه ی آندومتر رحم وجود نداره. بنابراین این اجازه به موجودات زنده ی دیگه (باکتری ها، قارچ ها و …) داده میشه که به طور مستقیم و از طریق رگ های خونی که از رحم تغذیه می کنن، به جریان خون دسترسی داشته باشن. همه ی این شرایط شانس عفونت و انتقال بیماری های مقاربتی (STD) رو در دوران پریود افزایش میده.”
و در صورتی که هر دو طرف سالم باشن، بهداشت رو رعایت کنن و از کاور استفاده بشه ریسک های فوق به مراتب کمتر و کمتر میشه. به هر حال خانم هایی هستن که نیاز جنسی شون در این دوران اوج می گیره و بد نیست بدونین که نزدیکی در ایام پریود بی فایده هم نیست چون
“برخی منابع ذکر کردن که به ارگاسم رسیدن (و ترشح هورمون Endorphin) کمک میکنه تا انقباضات رحم رخ بده و این باعث کوتاه شدن خونریزی (و درد زمان پریود) بشه. هر چند این قضیه (کاهش خونریزی و درد) بیشتر احتمال داره که به خاطر وجود منی باشه. چون منی حاوی دو هورمون LH و FSH هست که این هورمون ها برای واژن به راحتی قابل جذب هستند، و بالانس هورمونی خانم اندکی جبران میشه و فاز فولیکولی سیکل قاعدگی زودتر شروع میشه.”

درمورد بارداری در این ایام هر چند که به لحاظ تئوری تخمکی وجود نداره و لایه ی آندومتر رحم تخریب شده اما موارد نادری از بادراری گزارش شده.

اگه شخصی هنگام خواب ارضا بشه و مثلا با فاصله ی 3 یا 4 ساعت بعدش بدون اینکه التش رو شستشو بده نزدیکی داشته باشه و این نزدیکی هم در ایام پر خطر باشه ایا احتمال باردار شدن وجود داره یا نه؟
احتمال داره که اسپرم توی این مدت زنده مونده باشه ولی این احتمال خیلی خیلی کمه.
توضیح در مورد مدت زنده موندن اسپرم رو اینجا می‌تونید بخونید.
سلام ببخشید لانه گزینی چطوریه از همون اول به صورت لکه ؟
سلام خونریزی لانه گزینی فقط به صورت لک هست و بیشتر از 3 روز نمیشه!
من هر ماه پريودام بين4 تا 8 روزي عقب ميزنه و هميشه اينطوري بوده.من تير ماه روز 30 تير پريود شدم و بعد 7 روز تموم شد.
20 مرداد(همين حول و حوش يكي دو روز جلو يا عقبتر) نزديكي مشكوك داشتم(ميترسم از پيشاب باردار شده باشم) و قرص لوونوجسترل مصرف كردم كه نميدونم اثر داشته يا نه اخه يكم دير شده بود
بعد 10 روز كه ميشه 1 شهريور من پريود شدم منتها فقط 3 روز بودم و بعد تموم شد و اين منو ترسوند 2 بار بيبي چك استفاده كردم كه منفي شد
با اين حال ايا من باردارم؟؟؟؟ايا زمان درستي ازمايش دادم؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا كمكم كنيد
سلام. شما گفتيد كه بعد 18 روز ازمايش جوابش 100%درسته. اما تو يكي ديگه از جواباتون به يه فرد ديگه متوجه شدم كه ميگيد تا 10 روز عقب زدن طبيعيه بعد اون بريد از بديد. و اينكه ايا اين 3 روز خونريزيه من ممكن هست واسه لانه گزيني باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني پريودي من نباشه.

اگه باردار باشم اجازه ي سقط هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هنوزم ترسم نريخته نميدونم امكان بارداريه من هست يا نه

من ديروز عصر با دوستم رابطه سطحي بدون دخول داشتم. مني من روي ران ايشون ريخت. ايشون با دستمال كاغذي رانش رو پاك كرد. اما در همين حين دستشون با مني تماس پيدا كرد و مرطوب شد. بعدش دستشون رو با دستمال خشك كردن، اما شك دارن كه كامل خشك كردن يا نه. نيم ساعت بعد ايشون به دستشويي رفته و اول دستش رو با اب و صابون شسته، اما ميگه يه ذره كف كه به دستشون بوده، دست كفي رو به التشون ماليدن و اونجا رو هم شستن.
ايشون باكره هستن و دوره منظم ٢٣-٢٤ روزه دارن و اخرين پريودشون هم روز ٧ شهريور شروع شده. بنابراين رابطه ما در روز ٢٢ دوره ايشون بوده.
حالا با اين تفاسير دوتا سوال دارم.
اولا ميخواستم بدونم خطر بارداري هست يا نه؟
دوما ميخواستم بدونم استفاده از روش اورژانسي لازمه براي ايشون يا نه؟
خیر با توجه به زمان و اون همه اتفاق قبل از هر گونه برخورد با واژن، احتمال بارداری عملاً صفره و بنابراین جواب سؤال دومتون هم منفیه.
من تاریخ 26 با همسرم نزدیکی داشتم اما دخول نداشتم و هنگام انزال مقداری منی روی باله های همسرم ریخته شد و فورا اون قسمت از بدن رو با آب و مواد شوینده خوب شستیم . همسرم دوره های پریود منظمی دارد و دوره بعدیش تاریخ 28 بود یعنی 2 روز بعد از نزدیکیمون. اما الان که تاریخ 31 هستش هنوز پریود نشده و این مسئله ما رو سخت نگران کرده و خودش میگه تا حالا سابقه نداشته پریودم اینقدر عقب بیفته. البته اینم بگم که ما در همون تاریخ 26 به طرف شمال سفر کردیم که از شهرستان ما حدود 12 ساعت دوره و ما اونجا خیلی سردمون شد چون چیز گرمی با خودمون نبرده بودیم و دیشب از مسافرت برگشتیم . همسرم میگه در طی این مدت خیلی وقتا شکمش خیلی درد میکشه و میگه از علائم قبل از پریود شدن هستش اما هیچ خبری از پریود نمیشه. به نظر اساتید محترم آیا همسر من با این شرایطی که گفتم باردار هستش؟ و آیا میتونیم به این درد شکم امیدوار باشیم که در نتیجه پریود بشه؟
باله رو خوب اومدی!

چون سیکل همسرتون منظمه بنابراین ۲ روز مونده به پریود Safe هست و بارداری رخ نخواهد داد.
این تاخیر به خاطر همون مسافرت و تغییر آب و هواست.
استرس رو از خودشون دور کنن پریود شروع میشه.

آیا امکان بارداری با پیشاب روز 8 پریود 2 روز پس از پایان خونریزی در پریود منظم وجود داره؟
خیر، در پریودی منظم دو روز قبل و بعد از پریودی احتمال بارداری نیست چه برسه با پیشاب
این موضوع 3 پست بالاتر هم گفته شده بود
10روز مانده به پریودم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم و من مثل همیشه سروقت پریود شدم یعنی 4روز خونریزی و روز 5ام لک بینی.میخواستم بپرسم باز احتمال بارداری وجود داره؟آخه شنیدم بعضی از خانم ها باردار که میشوند باز مانند ماههای قبل پریود میشوند.آیا نیازی هست از بی بی چک یا آزمایش خون استفاده کنم؟
۱-بدون دخول امکان بارداری تقریبا وجود ندارد
۲-پریود ۹ روزه دلیل بسیار خوبی برای عدم بارداری است
۳-اون موردی که ذکر کردید شامل علایم پریود ۹ روزه نمی تواند باشد.از انجاییکه بعد از تشکیل جنین و در هنگام لانه گزینی جنین در رحم در بعضی از موارد خونریزی به شکل لکه بینی رخ می دهد گاهی شخص این لکه بینی را بجای پریود اشتباه می گیرند که البته اصلا شامل یک دوره کامل پریود نمی باشد.
من معمولاً پريود هام منظم است ماه گذشته روز اول ماه پريود شدم ، موعد اين ماه 30 ام بود و در ماه گذشته روز قبل از تخمك گذاري نزديكي داشتم و علائم بارداري را تقريباً در خودم احساس كردم امروز دو روز است از زمان پريوديم گذشته و دل دردهاي عجيبي مثل زمان پريودي دارم چقدر احتمال داره باردار باشم؟
احتمالش زیاده اما با تست بتا مشخص میشه که صد در صد باردار هستید یا نه
معمولا هستن خانومایی که با وجود بارداری در زمان که قرار بوده پریود بشن این دل درد های پریودی را دارن
حما تست بارداری بدید
خانمي كه توو ٦ ماه گذشته همه دوره هاش بين ٢٤-٢٦ روز بوده (بين اين دو عدد نوسان داشته فقط) و فقط يكبار هم دوره اش شده ٢٧ روز، ايا اين خانم دوره اش منظم حساب ميشه؟
ميشه تخمين زد كه روز تخمكگذاريشون چندمين روز دوره هست؟
ايا روز ٢٣ دوره اشون جزو روزهاي safe حساب ميشه؟
تقریبا میشه گفت که ایشون عادت منظمی دارند
اما این رو بدونید کهدر روش جلوگیری طبیعی ضریب شکست بالاست و قابل اطمینان نیست
بهتره در این روز 23 که گفتید با توجه به اینکه احتمال بارداری خیلی کمه باز از کاندوم استفاده کنید
من در مرداد ماه يك هفته مانده به پريوديم رابطه بدون دخول فقط در حد مالش الت ها داشتم شك دارم كه پيشاب نامزدم به واژنم خورده يا نه مني خارج واژن ريخته شده و هيچ گونه تماسي با واژنم نداشته.( قبل رابطه ايشون انزال نداشته بودن كه پيشاب حاوي اسپرم بوده باشه) بعد از يك هفته پريود شدم خونريزي هام همانند ماهاي قبل بود (پريودي هاي منظم دارم).بعد از اون رابطه ديگه هيچ رابطه اي نداشتيم ولي من الان 9 روز پريوديم عقب افتاده بايد 24 شهريور ميشدم روز 22 من يك لك بيني داشتم و ديگه ادامه نداشت هفته ي پيش هم علايم قبل پريود مث دل درد داشتم ولي الان هيچ علايمي ندارم.حالا ميترسم باردار باشم.از كساي شنيدم كه در مدت بارداري پريود ميشدن خونريزيهاشون هم مانند دوران پريود بوده.
ببخشيد كه طولاني شد ممنون ميشم زودتر جواب سوالمو بديد
سلام دوست عزیز منم شرایطی مثل تورو دارم اما تا جایی که میدونم خونریزی لانه گزینی فقط و فقط لک بینی میشه اونم 3 روز بیشتر نمیشه درثانی شما پریودتون منظم بوده پس نگران نباشین احتمالا استرس و یا مسافرت یا تغیرات هورمونی باعث عقب افتادن پریودتون شده میتونین از بی بی چک استفاده کنید یا آزمایش خون بدین تا نگرانیتون برطرف بشه.
من در قسمت تخمک گذاری نتونستم سوالمو بپرسم اینجا میپرسم شاید به این موضوع ربط داشته باشه!!!

آیا بعد از اینکه لقاح صورت گرفت و حاملگی صورت گرفت امکان تخمک گذاری بعد لقاح وجود داره؟

در صورت شکل گیری عمل لقاح و ایجاد بارداری عملکرد تخمدان متوقف خواهد شد.
اینم داخل پرانتز بگم که
علت اینکه کیست در دوران بارداری به وجود نمیاد به همین خاطره.
دیشب رابطه ای با نامزدم از مقعد داشتم که طی اون احساس می کنم از پشت بروی واژن همسرم ریخت. همسرم بکارتش سالم هست. و هنوز دختره. بعد از دو دقیقه که رفت و خودش رو شست 2 قرص HD خورد.
تورو خدا کمک کنید. اتفاقی نمیوفته؟؟؟
اول اینو بگم که اگر قصد نامزدتون استفاده از روش اورژانسیه حتما باید 12 ساعت بعد از قرص اول، 2 قرص hd دیگر هم بخورند تا اگر قرار بوده بارداری رخ بده منتفی بشه!!
با مصرف صحیح این قرص ها احتمال بارداری تا 98% کاهش میابد.پس دیگه نگران بارداری نباشید

ولی

به احتمال زیاد با خوردن این قرص ها (مخصوصا hd، که قوی تر است) هرمون های نامزدتون دچار اختلال میشود و پریودیشون نامنظم شده، حالا یا زود تر و یا دیر تر،
اینو گفتم که دوباره نگران نشید.

حالا در مورد عمل شما:

باکره بودن ربطی به باردار شدن نداره، به هر روشی اسپرم بتونه خودشو به تخمک بارور برسونه بارداری رخ میده، حالا اگر در این رابطه شما ، نامزدتون در زمان پر خطر(تخمک گذاری) باشه ، احتمال بارداری بالا میرفت که البته در مورد شما ؛ با مصرف قرص دیگه جای نگرانی نیست، اینو فقط گفتم که برای سری های بعد حواستونو بیشتر جمع کنید ، چرا که در هر سیکل بیشتر از یک بار نمیتوان از روش اورژانسی استفاده کرد.

ومسئله دیگر:
چرا از کاندوم استفاده نمیکنید؟
هم برای اینکه احتمال بارداری رو کاهش بدید و هم اینکه استرس بهتون دست نده؛ در ضمن رابطه از مقعد رو حتما با کاندوم انجام دهید؛ من توصیه میکنم یک سرچ کوچولو توی همین سایت در باره “رابطه مقعدی” داشته باشید

نگران نباشید با مصرف نوبت دوم قرص ها بارداری در مورد شما منتفیه و جای نگرانی نیست.

من با نامزدم 21/6نزدیکی داشتیم از اونجا که پرده بکارت خانمم سالمه پاره نشده و من دخول نداشتم من زود انزالی دارم داخل باسن نامزدم کردم 30ثانیه نشد آب منی خارج شد من قبل از خارج شدن دقیقا یادم نیست که ریخت تو لایپا یا باسن الان میترسم شاید داخل لای پا ریخته باشه داخل واژن رفته باشه ولی نامزدم با دستمال کاغذی پاک کرد فقط مطمعن هستم که روی باسن ریخته بود خودم پاک کردم الان 10روز از این ماجرا میگذره نامزدم تهوع داره زیر شکمش میدرده اینم بگم خانمم15/6پریود شده بود و هنوز نوار بهداشتی داشت و دسمال کاغذی هم گذاشته بود و خانمم هر ماه موقع پریودش این دردارو داره و پریود ماهانش همیشه حدود 10یا 11روز دیرتر میشه.مثلاماه قبل2/5پریود شد این ماه15/6پریود شد.
این چه علائمی میتونه باشه؟
غیر دکتر رفتن چیکار کنیم مطمعن بشیم که حامله نیست؟
اگه الان بعد 10روز قرص ضد حاملگی بخوره تاثیر داره یا نه؟
با توضیحاتی که شما دادید بارداری در مورد نامزد شما منتفیه چرا که
1.خانم شما روز 6ام پریودیشون بوده و به قول خودتون هنوز نوار بهداشتی داشته یعنی هنوز پریودیشون تموم نشده، پس در زمان پریودی احتمال بارداری صفر هست
2. شما میگید ایشون نوار بهداشتی داشتن!!از روی نوار بهداشتی اسپرم چطور میتونه خودشو بالا بکشه؟!!!!
پس بارداری منتفیه

اما جواب سوالاتون:
1.این درد ها میتونه علائم زیادی غیر از بارداری داشته باشه؛ همونطور که گفتم نگران بارداری نباشید
2.شما میتونید برید آزمایشگاه و آز بتا بدید و 2 ساعت بعد جواب رو بگیرید و از نگرانی در بیاین
3.روش اورژانسی (خوردن قرص) تا 72 ساعت جواب میدهد بنابراین بعد از 10 روز اثری ندارد

در ضمن باکره بودن و نداشتن دخول هیچ ربطی به باردار نشدن ندارد؛ پس به امید این دو مورد رابطه برقرار نکنید؛ بلکه برا اطمینان بیشتر از کاندم و یا روش های جلوگیری دیگر استفاده کنید

دوره سیکل من تقریبا 33 روزه هستش.27مرداد ماه قبل هم بریود شدم.و 4 شهریور با نامزدم رابطه ای داشتم که من لباس زیر تنم بود.و باهام به حالت خوابیده بود و آلت نامزدم مستقیم رو واژنم نبود.در آخر متوجه شدم که تقریبا قسمت بالای لباسم خیس شده .و از 22شهریور ترشحات شفاف زیادی داشتم که تا امروز یعنی 2 مهر قطع شده و واژنم اصلا ترشح نداره.حالت بریودی دارم ولی بعضی وقتا میاد و میره .ولی هنوز نشدم.از بیبی چک هم استفاده کردم و منفی بود باز میترسم.یعنی امکان داره حامله باشم
؟ چرا بریود نمیشم.باید 29 مهر میشدم . یه سوال دیگه باید برم بیش دکتر تا برام آزمایش بنویسه یا مستقیم میتونم برم آزمایشگاه؟
طبق گفته خودتون رابطتون در زمان پر خطر نبوده
از طرفی شما شورت داشتید و از روی شرت که بارداری اتفاق نمیافته؛ و خیس بودن لباستون هم ممکنه به خاطر ترشحات خودتون بوده باشه یا حالا همسرتون
نشونه هایی که میگید نشونه های خارج شدن از زمان تخمک گذاریه و اگر بارداری رخ میداد تخمک گذاری هم متوقف میشد
پس با این همه نشونه شما باردار نیستید و علت عقب افتادنتون همین استرس است
استرس را از خودتون دور کنید و ارام باشید تا پریود شوید

برای آز بتا هم نیاز به دکتر رفتن نیست؛ شما میتونید مستقیم برید آزمایشگاه و تقاضای شخصی آز بتا بدید؛ بدون هیچ درنگی ازتون میگیرن

وای شما باردار نیستید و استرس را از خودتون دور کنید پریود میشوید

من و نامزدم روز 27 سیکل پریودیم معاشقه داشتیم که باعث شد نامزدم مایع پیشاب ازش خارج بشه و اون مایع رو با دستش پاک کرد و بعد از 3-4 دقیقه با همون دستش که البته خشک بود الت تناسلی من رو لمس میکرد الان 4 روز از تاریخ پریودیم میگذره ولی من پریود نشدم
البته بگم من بیشتر مواقع 3 روز پریودیم عقب یا جلو میشد
شما نگفتید که چه تاریخی معاشقه داشتید یعنی روز 27 سیکلتون چندم بوده و دورتون چند روزه است و … که بتوان درست راهنمایتون کرد
ولی
با توجه به اینکه خودتونم گفتید تا3 روز تاخیر در پریودی دارید پس جای نگرانی نیست
اگر به خودتون استرس بیشتر وارد کنید تاخیری پریودیتون بیشتر میشه
پس اروم باشید تا پریودیتون اتفاق بیفته
اگر تاخیرتون به 10 روز رسید برید پیش متخصص
و
اگر هم از بارداری خیی نگرانید و نمیتونید منتظر پریودیتون بشید برید و آز بتا بدید
ولی توصیه من به شما اینه که استرسو از خودتون دور کنید تا پریودی اتفاق بیفته
١. اين قرصهاي HD مارك ايرانيش مثل مارك خارجيش تاثيرداره؟ يعني همون ضريب تاثير ٩٩٪ كه ميگن، واسه ماركهاي ايراني اين قرص هم صادقه؟
٢. ميشه تخميني زد كه اگر قرصهاي HD (برمبناي دستورالعمل اورژانسي)، نزديك زمان پريود خورده بشه، پريود رو چند روز عقب ميندازه؟
٣. اينكه خانومي كه واسه پيشگيري اورژانسي قرص HD خورده، توو حوالي زمان خوردن قرص دچار تهوع نشه، اما ١٢ ساعت بعد از مصرف سري دوم قرص يك ساعتي حالت تهوع بگيره طبيعيه؟ يعني از اثرات خوردن قرصه يا ميتونه نشونه حاملگي باشه؟
ببخشيد سوالام زياد شد Smile
۱. ضریب اطمینان قرص HD جهت مصرف اورژانسی ۹۷ درصد گفته شده و نوع ایرونیشم خوبه و اگه درست مصرف شه از بارداری جلوگیری میکنه.
۲. عوارض قرص بسته به طرف فرق میکنه در یکی ۲۰ روز تاخیر میندازه، یکی ۵ روز، یکی جلو میندازه و در یکی هم تاثیری نداره و سروقت پریود میشه.
۳. در هر زمان که قرص اورژانسی مصرف شد و کمتر از ۲ ساعت استفراغ صورت گرفت همون نوبت بایستی تکرار بشه. در شما که این داستان بعد از ۱۰ ساعت بوده مشکلی نیست. معمولا در اولین مصرف قرص، بدن حساسیت بیشتری نشون میده مخصوصا اینکه قرص هم HD بوده و دوز بیشتری نسبت به بقیه ی قرص ها داره.
جند وقت پیش با نامزدم یه رابطه بدون دخول داشتم هفته پیش نامزدم گفت که پریود شده طی این چند روزه هم تقریبا پریودش تموم شده اما امرزو که روز آخر پریودیش هست گفت که حالت تهوع خیلی شدیدی داره ! من خیلی نگرانم به نظرتون دلیلش چی می تونه باشه ؟
در صورت وقوع پریود بارداری منتفیه.
این حالت تهوع مربوط به همین ایام خونریزیه.
برای رفع این وضعیت از قرص B6 استفاده کنین.
ميدونم كه روش اورژانسي هرچه زودتر انجام بشه بهتره، اما ميخوام بدونم اينكه گفته ميشه تا حداكثر ٧٢ساعت بعد از رابطه از اين روش استفاده بشه، منظور اينه كه سري اول قرصها قبل از ٧٢ ساعت مصرف بشه، يا سري دوم هم بايد قبل از ٧٢ ساعت باشه؟ يعني ميخوام بدونم اگر سري اول قرص مثلا حوالي ٦٥ ساعت بعد از رابطه مصرف بشه و سري دوم ٧٧ ساعت بعد از رابطه، ايا روش اورژانسي درست اجرا شده؟
همه ی قرص ها بایستی در همون تایم ۷۲ ساعت مصرف بشه در غیر اینصورت از ضریب تاثیر این روش کاسته و به ضریب شکست اضافه می کنین.
من باشم هیچ چیز رو به قضا و قدر واگذار نمیکنم و از قبل قرص رو تهیه می کنم که اگه دستم خط خورد در اولین فرصت مصرف کنم تا باردار نشم!
قاعدگی من منظم است ولی چند وفته نامنظم شده 6روز خونریزی دارم روز 23/06/91رابطه داشتم منی در وازن تخلیه شد البته کم فردای اون روز یک قرص اورزانسی خوردم بعد دو ساعت دوتای دیگه خوردم الان هشت روز از خوردن قرص گذشته ولی خونریزی ندارم فقط پستان هام خیلی درد میکنه
شما اولین روز آخرین پریودتون رو ذکر نکردین؟
این روشی که شما استفاده کردین روش اورژانسی نیست!!
اگه رابطه در ایام پرخطر بوده احتمال بارداری وجود داره.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =