سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری هفتاد و دوم

منو نامزدم پریشب رابطه داشتیم-بدون دخول و باکره هستم-
اب منی ایشون لای پاهام ریخت
حالا نمی دونم رو دهانه واژن بوده یا نه و…
بلافاصله پاک شد و با صابونم شسته شد
روز 4یا 5 پریودم بود و من پریود کاملا نامنظمی دارم-مثال این بار 16 روز دیرتر پریود شدم-
1.احتمال بارداری چقدره؟ خیلی استرس دارم که حامله شده باشم…
روش اورژانسیم اگه توصیه کنید می خواستم سر ساعت 72 بخورم که پریودم تموم شده باشه… ولی 12 ساعت بعدش 72 ساعتو رد میکنه
2.این مشکلی داره؟ دیگه عمل نمی کنه؟

3. باکره بودن حتی یه درصدم جلوگیری نمی کنه از بارداری؟؟ پس پرده چی کار می کنه!!!

4.و این که اگه با ریختن منی اطراف الت تناسلی خانم ها بارداری انجام بشه، دیگه چرا مشکل کوتاهی الت مردان مطرح می شه؟

1.چون در دوران پریود بودید و منی داخل واژن تخلیه نشده احتمال بارداری طبیعی وجود نداره ولی بارداری خارج رحم درصد بسیار بسیار کمی وجود داره!چون اکثر بارداری های که در دوران پریود اتفاق میافته خارج رحم میباشند.

2.باکره بودن و وجود پرده اصلا مانع بارداری نمیشه خب اسپرم از همون راهی که خون ریود خارج میشه به سمت رحم حرکت میکنه!

3.ببینید فقط در دوران تخمک گذاری بخاطر آمادگی کامل رحم این امکان وجود داره که اسپرم به سمت رحم حرکت کنه و بارداری رخ بده!
در پناه حق

من با نامزدم هفته ای 2 الی 3 بار از طریق دخول نزدیکی داریم ولی چون همسرم باکره هست من نیمی از آلت خود را داخل واژن همسرم فرو میبرم از کاندوم کدکس تاخیری استفاده می کنیم و دخول ما 5 الی 8 دقیقه طول می کشد و همسرم از این بابت نگران هست از کاندوم منی من به داخل رحمش برودوحامله شود آیا این احتمال وجود دارد ؟و آیا پرده بکارت همسرم بنظرتان پاره شده است چون تا الان خونریزی نداشته است ؟لطفا راهنمائیم کنید از نگرانی دارم سکته میکنم؟
قبل از نزدیکی از سالم بودن کاندوم مطمئن شید کاندوم تا زمانی که پاره نشه و یا هنگام دخول درنیاد و به طور کلی طوری نشه که منی بیرون بیاد هیچ خطری از نظر بارداری تهدیدتون نمیکنه
بکارت همسرتون هم اگر از بین نرفته باشه به طور کامل آسیب دیده شده چون دخول داشتید و خون نیامدن به معنی سلامت بکارت نیست
چطور باید فهمید کاندوم سالمه؟
قبل از استفاده از کاندوم میتونید بادش کنید تا ببینید سالم هست یا نه بعد استفاده هم میتونید با آب تستش کنید
منظور از لكه بيني چيه؟يكي از دوستام 20روز پيش با نامزدش رابطه داشته البته دخول صورت نگرفته و الان هم از هم جدا شدند اما نامزدش 5-6 روز پيش زمان پريوديش بوده وخيلي هم درد داشته اما خونريزي نداشته به نظرتون مشكلي وجود داره؟
برای اطمینان باید آز خون بدهند
من دیروز با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و همچنین تماس از جلو .نامزدم منی اش از پشت داخل ریخت)(داخل باسنم)من همان موقع 4 عدد قرص ال دی خوردم و الان نوبت 4 عدد دیگر است
ایا نوبت دوم را مصرف کنم؟در ضمن معده درد و حالت تهوع شدیدی گرفتم.
من خیلی میترسم.احتمال حالمگی هست .
رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشود مگر اینکه منی لیز بخوره و وارد واژن بشه
خوردن قرص ال دی فکر بدی نبوده و اصولا میگن نوبت اول مهمه و نوبت دوم خیلی ضروری نیست
اما از این به بعد اگر خواستین از روش اورژانسی استفاده کنید قرص لونژیل( لونژسترون) مصرف کنید که تهوع نداره
من دیروز با نامزدم رابطع مقعدی داشتم و همچنین تماس از جلو .نامزدم منی اش از پشت داخل ریخت)(داخل باسنم)من همان موقع 4 عدد قرص ال دی خوردم و الان نوبت 4 عدد دیگر است
ایا نوبت دوم را مصرف کنم؟در ضمن معده درد و حالت تهوع شدیدی گرفتم.
من خیلی میترسم.احتمال حالمگی هست .
هیچ راه ارتباطی بین مقعد و واژن وجود ندارد اگر ايشان ماده انزال را در مقعد شما ریختن و بعد آن را به واژن شما نماليدند مشکلی پيش نمی ياد و لزومی نداشت که شما قرص مصرف کنید.

فکر کنم که شما بهداشت رو رعایت کرده باشيد و بعد از اون که ايشون آلتشون رو از مقعد شما خارج کردن به آلت شما نماليده باشند.

نگران نباشيد

بهداشت رو رعايت کنيد. حتمن که اين رابطه لذت بخش هست اما برای مرد ممکنه که عفونت ايجاد کنه و بعد اون عفونت رو به زن منتقل کنه برای همين توصيه نمی شه. از کاندوم و ژل لوبريکيت استفاده کنيد.

شاداب باشيد

میخواستم بدونم به منفی بودن بی بی چک بعد از 37 روز از آخرین روز آخرین پریود میشه اعتماد کرد؟!
بله میشه ولی پینهاد میکنم به یکبار تست اکتفا نکنید
من دو روز پیش نزدیکی داشتم ولی دخول انجام نگرفت ولی خانمم می ترسد این مایع لزج که قبل از منی خارج می شود داخل واژن رفته باشد البته این را هم بگم که 9 تا 10 روز هم به زمان پریودش مونده آیا احتمال حاملگی هست و اگر هست چیکار می تونم بکنم که کنسل شه؟
تشکر
اگر میگفتید دورشون چند روزه هست بهتر بود، 9 تا 10 روز مونده به پریود زمان امن نیست اما جزو زمان های پر خطر هم حساب نمیشه، در ضمن احتمال بارداری با پیش آب خیلی کمه.
چون دو روز پیش بوده میتونید روش اورژانسی را انجام بدید اما تا 72 ساعت بعد رابطه بیشتر وقت نیست( 4 تا LD و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه برای جلوگیری از تهوع هم از قرص های ضد تهوع استفاده کنند بد نیست)
دوستی دارم که تازه از این ماه شروع کرده به خوردن قرص یاسمین برای پیشگیری. امروز که روز 7 پریودش بوده(با داشتن دوره منظم 28 روزه) رابطه محافظت نشده اما به صورت منقطع داشته. به نظرتون ممکنه خطری وجود داشته باشه؟
ممنون.
احتمال بارداری در مورد شما منتفیه
می خواستم بدونم قرصهای ضد بارداری بر روی پاسخ آزمایش بتا تاثیر می ذارن؟ مثلا اگه از روش اورزانس استفاده کرده باشیم و بعد از چند روز آزمایش داده باشیم جواب آزمایش دقیق نشون داده می شه.؟ با تشکر از لطف شما …
قرصهای ضد بارداری هیچ اثری روی آزمایش بتا نداره
من 22 سال سن دارم :
1 – قاعدگی نا منظم دارم. 2 – طول دوره 31 روز است. 3 – دوره خونریزی 5 روز است. 4 – آخرین بار 23-1-90 خونریزی من شروع شد. 5 – در تاریخ 19-2-90یک رابطه جنسی داشتم. 6 – شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
اینم بگم که من در روز 27 اردیبهشت پریود شدم و 5 روز طول کشید و الان تقریبا پریود من تمام شده است.اما امروز روی صورت و گردنم جوش های ریز زده ام و احساس میکنم شکمم کمی سفت شده است.میشه راهنمایم کنین لطفا؟
پریود شدن ===== عدم بارداری
بارداری در مورد شما منتفیه
من 9 روز مانده به پریودم از روش اورژانسی استفاده کردم که حالمم خیلی بد شد. همیشه هم سر روز مشخص پریود میشدم. امروز 2 روز از روز موعدی که باید پریود میشدم گذشته. احتمالش هست حامله باشم؟
اگر روش اورژانسی رو بطور صحیح انجام دادید بارداری منتفیه
تاخیرتونم بخاطر مصرف قرصهاس
امروز 39 روز از آخرین روز آخرین پریودم میگذره
از دیروز تا حالا 3 بار از بیبی چک یونی تست استفاده کردم. 2 بار اول صبح ، 1بار غروب.
هر 3تاش منفی بود.
بنظرتون میتونم بهش اعتماد کنم؟
جز تاخیر پریود هیچکدوم از علائم دیگه ی بارداری رو ندارم.
اگه مارک بهتر و دقیقتری میشناسید لطفا” راهنماییم کنید.
ممنونم
شما باردار نیستید در صورت تاخیر بیشتر بهتره به پزشک مراجعه و دنبال دلیل دیگری غیر از بارداری برای تاخیر پریود خود باشید
من پریودی نا منظم دارم. 25 سالمه.ماه اردیبهشت 25پریود شدم.23روز بعد از شروع شدن پریودیم یعنی 17-18اردیبهشت رابطه جنسی داشتیم اما دخول انجام نشد و کاندوم استفاده کردیم.تا جایی که یادمه منی هیچ تماسی با بدن پیدا نکرد. الان 9 روزه پریودی من عقب افتاده. چند روز پیش به شدت همیشه که شب قبل از پریودیم عصبی و پرخاشگر میشدم عصبی شدم اما بازم شروع نشد.
ایا ممکنه که من باردار شده باشم؟ برم آزمایش بدم؟
چرا از وقتی که عقد کردم همش پریودیم نا منظم شده؟
عقب انداختن قاعدگی میتونه به خاطر استرس باشه و الا با چیزهایی که گفتید( کاندوم و عدم تماس منی) بارداری منتفیه
اگر قاعدگی بیشتر از 10 روز عقب افتاد به پزشک مراجعه کنید نه به علت بارداری بلکه به علت اختلال هورمونی بدنتون که باید بالانس بشه
وقتی قاعدگی نامنظمه نمیشه واسش تاریخ مشخص کرد و عواملی مثل آب و هوا و استرس فوق العاده تاثیر گذار میشن
میخواستم بدونم خامی که دوره قاهدگیش 21 روزه و روز 18 یعنی 3روز مونده به پریودش منی فقط روی الت زن ریخته شود و زن باکره باشه قرص ال دی 4تا و 12ساعت بعد 4تا مصرف بشه بعد از چند روز خانم باید پریود بشه ؟و خطر بار داری رفع شده؟
روش اورژانسی درست انجام شده پس بارداری منتفیه اما صد در صد پریود عقب میافته به خاطر مصرف قرصها
من اول فروردین 90اولین پریودم توسال جدید بود پریود بعدیم اول اردیبهشت 90بود در تاریخ 15 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم دوره های من یا28 روزس یا29 روزه . منی نامزدم روی واژن ریخت وبعد بلافاصله پاک کردیم و باآب گرم شستم می خاستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یانه؟مرسی
مالیدن منی روی واژن تنها احتمال حاملگی خارج از رحم رو به دنبال داره ، در ضمن اونم احتملش 1% هستش. اگه روش اورژانسی استفاده میکردید خیالتون راحت بود الان هم نگران نباشید.
دوره پریود خانمم 21 روزه درروز سشنبه 27اردیبهشت نود ساعت 11 نزدیکی داشتیم نه در حد دخول چون باکره هستند و از کاندوم هم استفاده کردیم بعد از ارضا شدنم متوجه شدیم ته کاندوم پاره و منی بر روی مهبل خانمم ریخته سریع به حمام رفتند و فردای ان روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ساعت 10 صبح 4عدد ال دی و راس 12 ساعت بعد 4عدد ال دی دیگر مصرف شد تهوع نداشتند روی حساب خودشون باید 30 خرداد پریود بشن ولی با مصرف قرصا الان 7روز میگذره و امروز 4 خرداده و هیچ اتفاقی نیوفتاده خواهشمندم بفرمایید ی باید پریود بشن و بارداری منتفی هست یا نه خیلی نگرانم و شب و روز ندارم
تا 14 روز ( معمولا 10 روز) تاخیر بعد از مصرف قرص، طبیعی هست
روش اورژانسی رو هم که صحیح انجام دادن، هرچند اصلا نیازی نبوده، اگه 3 روز به پریودشون مونده بوده
میخواستم بدونم چه چیزی باعث زیاد شدن اسپرم در مردان میشه؟
آیا کسی که قبلا خودارضایی میکرده اسپرم کمتری نسبت به بقیه داره؟
آیا استفاده از اسپری بی حسی هنگام نزدیکی باعث کاهش اسپرم میشه؟ یا مشکلی برای بارداری زن بوجود میاره؟
استفاده از اسپری تنها باعث افزایش زمان رسیدن به انزال میشه و هیچ تاثیری در میزان اسپرم نداره و همچنین مشکلی هم برای بارداری ایجاد نمیکنه در مورد سوال دوم کسانیکه خود ارضایی داشتن کیفیت اسپرم بهتری دارند
برخی راه های افزایش اسپرم عبارتند از:

1- ترک سیگار:سیگار علاوه بر تمام مضراتی که دارد،مقدار اسپرم شما را کاهش میدهد.گاهی مقدار اسپرم افراد سیگاری حدود22درصد کمتر از سایرین است.

2- لباس زیر راحت و گشاد بپوشید:علت اینکه بیضه ها درون کیسه ای خارج از بدن قرار دارند این است که باید دمای آنها چند درجه خنک تر از دمای بدن باشد.بهمین خاطر پوشیدن لباس زیر و شورت تنگ که بیضه ها را به بدن شما میچسباند کار مناسبی نیست.اگر بتوانید بهتر است شبها لخت بخوابید.

3- تغذیه مناسب داشته باشید:بدون شک بعضی از غذاها روی تولید مایع منی اثر دارند.غذاهایی که چربی کم و کربوئیدرات و پروتئین فراوان دارند بعلاوه سبزیجات وغلات موجب تقویت منی میشوند.ورزش به همراه تغذیه سالم، باعث تضمین سلامتی شما میشود.

4-افزایش تعداد دفعات انزال:هرچقدر تعداد دفعات انزال شما بیشتر باشد حجم و غلظت منی شما کمتر و کیفیت اسپرم بهتر خواهد بود.

5- اجتناب از مصرف مشروبات الکلی:الکل به علت اثر روی کبد باعث افزایش سطح هورمون استروژن(هورمون زنانه) در بدن شده و کاهش میل جنسی و مقدار مایع منی را بدنبال دارد.

6- تمرین حرکات ورزشی کجل:هرچند این تمرینات اثری روی مقداراسپرم ندارد،ولی به کمک آن میتوانید قدرت پرتاب منی خود را بیشتر کنید و لذت بیشتری از انزال ببرید.

7- ویتامین ها و مکملهای غذایی:ماری ژوانا و بعضی داروها موجب کاهش اسپرم میشوند.در مقابل مکمل های غذایی طبیعی هم هستند که تولید منی را بیشتر میکنند.مانند:کارنیتین:در گوشت قرمز و شیر وجود دارد.فولیک اسید:آرژینین:در آجیل،کنجد،تخم مرغ و گوشت وجود دارد و تقویت کننده منی است.ویتامین ایی و سلنیوم:این دو ماده نیز باعث افزایش تولید منی میشوند

من سیکل های 28 روزه دارم و 5 تا 7 روز پریود هستم و آخرین بار 15 اردیبهشت پریود شدم.تقریبا هفته ای 2بار با نامزدم رابطه جنسی دارم از وسیله جلوگیری هم استفاده نمیکنیم. الان مدت 8 روزه که حالت تهوع شدید , گاهی اوقات سردرد, نفخ شدید روده , خستگی زیاد و دل درد دارم . یه وقتایی حس میکنم یه چیزی مثل حباب داخل شکمم میترکه. در ضمن سینه هام حساس شده و تکرر ادرار پیدا کردم . با توجه به اینکه من پریود شدم ممکنه که حامله باشم؟ اینم بگم که من چند ماهه که کیست دارم ولی علائمی نداره پریودمم منظم هستش.
ممکنه از کیستم باشه یا مربوط میشه به حاملگی؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
شما چون مداوم رابطه داشتید و اینطور که گفتید 2-3 روز یکبار پس احتمالا در دوره تخمک گذاری هم رابطه داشتید.اگه خیلی نگران هستید آزمایش خون بدید وگرنه صبر کنید تا زمان پریودتون.
در پناه حق
من 20سال سن دارم :
1 – قاعدگی منظم ندارم.3 – دوره خونریزی 7 روز است. 4 – آخرین بار 28-1-90خونریزی من شروع شد. 6 – پیشگیری طبیعی انجام می دم، الان 9 روز است که دیر شده است در روز 7 از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود …………….
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
اطلاعاتتون ناقصه دوست عزیز. نگفتید در چه روزهایی از دوره قاعدگی رابطه داشتید. در ضمن به گفته خودتون قاعدگی نامنظم دارید و ممکنه این تاخیر به همین دلیل باشه. به هرحال به بی بی چک اعتبار زیادی نمیشه کرد. بهتره آزمایش خون بدید.
موفق باشید…
تو حاملگی خارج رحم با بی بی چک جواب مشخص میشه که مثبته یا منفی ؟و آیا با دخول نیمی از آلت پرده بکارت پاره میشه چند درصد احتمال داره ؟دقیق بگین مرسی عزیزان
1. به بی بی چک نمیشه اعتماد زیادی نمیشه کرد و واسه دقیق بودنش بهتره آزمایش خون بدید.
2. پرده بکارت با ورود حدود یه بند انگشت از بین میره.
موفق باشید…
می خواستم بپرسم که برای آزمایش خون در مورد بارداری باید به پزشک زنان مراجعه کرد یا بدون نسخه در آزمایشگاه نیز انجام می شود ؟یعنی فقط یک آرمایش خون ساده است یا مخصوص تست بارداری است ؟ ممنون می شم در این مورد کمی توضیح دهید
نام آزمایش خون در جهت تست بارداری BHCG هست که از 7 تا 14 روز بعد از مقاربت قابل تشخیص هست و برخی آزمایشگاه ها بدون نسخه هم انجام میدن و هزینش آزاد حساب میکنن و برخی هم بدون نسخه انجام نمیدن .
علاوه بر آزمایش خون آزمایش ادرار با نام تست GRAVINDEX که 6 الی 14 روز بعد از تاخیر قاعدگی قابل تشخیص هست و همچنین نوارها یا کیت های حاملگی هست که بر اساس نوعشان 3 الی 6 روز بعد از تاخیر قاعدگی قابل تشخیص هست.
10اردیبهشت پریود شدم (7روز)30اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم برای محض احتیاط 4تا ال دی به صورت اورژانسی و 12 بعد هم 4 تای دیگر را تکرار کردم.البته رابطه مقعدی داشتیم و از جلو سطحی .به نظر شما پریودم عقب میوفته و خیلی میترسم امکان بارداری هست؟
فروردین هم رابطه داشتیم قرص خوردم باید 14 پریود میشدم که 24 فرودین شدم و دوباره 10 اردیبهشت پریود شدم.
احتمال بارداری وجود نداره. چون نه تنها رابطه سطحی بوده که روش اورژانسی هم به درستی انجام دادید. پس اصلاً نباید نگران این مسئله باشید.
در مورد عقب افتادن پریودتون هم بله احتمالش هست و جای نگرانی نداره. در صورتی که در زمان معمول پریود نشدید نگران نباشید بارداری منتفیه و هر جا به جایی توی پریود به دلیل استفاده از قرص و احتمالاً استرستونه.
من و نامزدم دیشب برای اولین بار با هم نزدیکی کردیم.هیچ دخولی صورت نگرفت ولی مایع منی ریخت روی کمر و باسن نامزدم!بعدش نامزدم بدون تمیز کردن مایع رفت دوش گرفت ولی امروز خیلی نگران بود که شاید در اثر استحمام مایع منی وارد واژن شده!!
الان روز 27 پریوده نامزدمه و پریود هاش اصولا 29-30 روز طول میکشه!(طبق روال تا 2-3 روز دیگه باید پرود بشه)
لازم به ذکره که نامزدم کماکان باکره هستند!
می خواستم بدونم الان لازمه از قرص های HD استفاده کنه یا نه!
اگه از قرص HD استفاده نکنه احتمال بارداریش چقدره؟!
احتمال بارداری در مورد شما نیست و نیازی به مصرف قرص نمیباشد
میخواستم بدونم به نظرتون به روش منقطع تا چه حد میشه اطمینان داشت؟
درصد موفقیت این روش 77 درصد است.معمولا کسانی که در دراز مدت از این روش استفاده میکنند موفق تر هستند.
مزایا :
هزینه ای ندارد.
در هر شرایطی امکان پذیر است .
معایب :
چون ذهن مرد باید بر زمان خروج مایع منی تمرکز داشته باشد ، ممکن است مرد لذت کامل از نزدیکی نبرد و در درازمدت موجب فشار عصبی شود.
نسبت به روشهای دیگر درصد شکست بالایی دارد.
نکات :
مایع شفافی که قبل از خروج مایع منی از آلت مرد بر اثر تحریک خارج می شود ممکن است حاوی مقداری اسپرم باشد و موجب حاملگی شود . بنابراین این روش برای کسانی که به هیچ وجه آمادگی بچه دار شدن را ندارند توصیه نمی شود.
مردانی که دچار انزال زودرس هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند.
در صورتی که مرد نمی تواند در زمان لازم آلت را خارج کند
بهتر است به فکر روش دیگری باشید.
من در13 اسفند پريود شدم و با نامزدم در 28 اسفند رابطه مقعدي داشتيم و درست يادم نمياد مني ايشون به روي الت تناسلي جلو ريخته شد يا نه اما بعد از ارضا شدن الت تناسليم رو با اب شستم واز هيچ دارويي استفاده نكردم. در روز 18 فروردين 90 هم پريودشدم كه 4 يا 5 روز خون ريزي عادي و روزاي 6 و 7 قطره اي طول كشيد واخرين رابطه ما همون 28 اسفند بوده. الان كه 10 خرداد من هنوز پريود نشدم در صورتيكه بايد در ارديبهشت ماه ميشدم.علائم پريودي مثل كمردرد وگاهي دل درد خفيف دارم اما هنوز نشدم.
شنيدم در بعضي از خانومها در اوايل بارداري امكان اينكه ماههاي اول بازم پريود بشن هست حالا از شما سوالي دارم من با پريودهاي نامنظم كه بعضي مواقع 10 روز ديرتر ميشدم و الان بيشتر از اون زمان شده آيا امكان داره كه باردار باشم يا خير؟؟؟
همیشه گفته شده خونریزی == عدم بارداری
در مورد شما قاعدگی فرودین ماهتون عادی بوده پس یعنی بارداری رخ نداده اما اینکه اردیبهشت نشدید جای سوال داره
اگر هیچقرصی مصرف نکردید شاید علتش اختلال هورمونی باشه
پس لطفا سریعتر به پزشک مراجعه کنید
در ضمن اون دسته از خانمهایی که در دوران بارداری خونریزی دارند بصورت لکه بینی هستش نه خونریزی عادی به مدت 4-5 روز
من 28 سالمه و 2 ساله كه ازدواج كردم، اين ماه 1 خرداد پريود شدم و روز 5 و 8 پريود با همسرم نزديكي داشتم، آيا احتمال باردار شدنم وجود داره؟
شما در روز های پرخطر رابطه نداشتید پس بارداری منتفیه!
در پناه حق
من و نامزدم روابط جنسی متعددی داشتیم ، که تو اکثرشون از کاندوم استفاده می کردیم، این سری پریود خانومم باید 7ام رخ میداده که هنوز رخ نداده ، از تست ادرار استفاده کرده جوابش مثبت بوده
این یعنی چی؟ چی کار میشه کرد؟ اگر باردار باشند چه خاکی باید تو سرم بریزم!!!؟؟؟
دوست عزیز
برای اطمینان بیشتر ایشون باید حتما آز خون بدهند
من امروز یعنی 11/3 با نامزدم رابطه داشتم، 22 روز از پریودم گذشته،21/2 پریود شده بودم.رابطه مون به این صورت بود که نامز دم از پشت آلتش رو روی باسن من میکشید از کاندوم هم استفاده کرده بود،اما وقتی ارضاء شد متوجه شدیم کاندوم پاره شده و مایع منی اون ریخته شده بود رو باسنم که نامزدم فوری با دستمال باسنمو تمیز کرد و من رفتم خودم رو شستم، اما من نگرانم که اون لحظه که ارضاء شده بود و کاندوم پاره شده بود منی از پشت ریخته شده باشه رو آلت من، خیلی نگران بودم برای همین از روش اورژانسی استفاده کردم 11 شب یه قرص لونژیل خوردم ، یکی هم فردا 11 صبح باید بخورم، اما بازم نگرانم لطفا منو راهنمایی کنید، آیا با این توضیحات احتمال بارداری وجود داره؟ بعد خوردن لونژیل چه تغییری تو زمان پریود من ایجاد میشه با توجه به اینکه من پریود نامنظم دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید، من حتی واسه آینده با شوهرم نگران شدم،چون کاندوم پاره شد، همین الانم من بعد هر بار رابطه با نامزدم که رابطه داخل واژن هم نداریم، چون من باکره ام کلی با این حا من هر دفعه نگران میشم کمکم کنید
احتمال بارداری در شما منتفیه و نیازی هم به مصرف قرص نبوده
شاید در پریود آینده با تاخیر مواجه شید که ناشی از مصرف قرص بوده و ربطی به بارداری نداره
ماه پیش تو روز اخر پریودیم نزدیکی داشتم که مقداری از اب منی به داخل ریخت ولی از جای که هنوز پریود بودم از قرص استفاده نکردم ولی این ماه پریود نمیشدم 15 روز عقب انداخته بودم تا اینکه چند روز پیش از ارتفاع با شکم زمین خوردم و خون ریزی زیادی داشتم وقتی دقت کردم یک چیزی شبیه گوشت خارج شده بود.احتمال داره باردار بوده باشم؟
اگه سیکلتون کوتاه باشه مثلا 22 تا 25 روز احتمالش زیاده باردر بوده باشید
البته اگه سقطی صورت گرفته باشه درد هم هست همراهش
حتما یه سونوگرافی برین که اگه اینطور شده باشه مطمئن بشین جنین احتمالی کامل خارج شده و باعث عفونت نمیشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =