سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری هشتاد و هفتم

من و خانمم روز 2 شنبه(8/1/90) نزدیکی داشتیم که بدون محافظت بوده(پارگی کاندم) و ایشان همان روز (دو شنبه)2 عدد HD و سه شنبه (12ساعت بعد) هم 2 hd مصرف کردندو متاسفانه به دلیل عدم آگاهی از اینکه مصرف این قرص ها برای مقاربت های بعدی اثر ندارد روز 4شنبه و 5 شنبه هم نزدیکی بدون محافظت داشتیم . و روز جمعه 1 عدد لونژیل و شنبه(12ساعت بعد) هم 1 عدد لونژیل مصرف کرده اند . که پس از مصرف قرص دوم دچار درد شده و فردای ان روز کاملا خوب شده اند و درد کمی در ناحیه تخمدان (در صورت فشار دست)داشتند.
احتمال حاملگی ایشان چقدر است؟
آیا الان می شود آزمایش(خون)حاملگی داد؟
در صورت حاملگی راه حل پیشنهادی شما چیست؟

از چه زمانی و با چه دوزی میشه از میزوپروستول استفاده کرد؟

به نظر نمیاد مشکلی باشه ولی بهتره برای اطمینان آز خون بدهند
در ضمن بهتره از یه روش مطمئن جلوگیری از بارداری استفاده کنید که اینجوری مجبور نشید به اشتباه قرص مصرف کنید
من امروز رفتم و آزمایش بتا دادم من 8فروردین ماه با همسرم رابطه داشتم البته روز اول پریودم بود و البته از روش اورژانسی هم استفاده کردم 15 دقیقه بعد از رابطه محافظت نشده
سوال من اینه که الان بعد از 8 یا 9 روز از رابطه من آیا جوابی که آزمایش خون به من میده درست هستش یا باید آخه من از روش اورژانسی استفاده کردم و هنوز پریود نشدم 8 روز میگذره و دچار پریود کاذب شدم بخاطر همین امروز آز خون دادم می خواستم بدونم جوابی که الان آز به من میده درست هست یا خیر زود اقدام کردم برای آزمایش؟
لازم نبوده آزمایش خون بدین.در هر صورت امروز جواب قطعی رو میگیرید.
دوستم با همسرش نزدیکی بدون محافظت داشتن من بهش پیشنهاد قرص لونزیل رو دادم که طبق دستور بخوره
الان که زمان پریودیش هست هی لک میبینه ولی نمیشه یه روز میاد دو روز نمیاد و فقط لکه بین یداره به نظرتون احتماله اینکه حامله باشه هست؟
لطفا منو راهنمایی کنی ن
نزدیکیشون تو روزایه 14-15 بوده
اگه قرص رو طبق روش صحیح مصرف کردند که احتمال هم خیلی هست درست مصرف کردند بارداری منتفیه
استفاده از قرص بالانس هورمونی رو بهم میریزه و تاخیر در پریود حاصل میشه این لکه بینیها هم به خاطر مصرف قرص هستش احتمالا
من امروز روز 32 سیکلمه و پریود نشدم دوره هام 28و29 روزه هستش .صبح بی بی چک استفاده کردم خط اول کمرنگ ولی خط دوم کاملإ پررنگ بود.احتما ل داره باردار باشم.و بهترین زمان برای ازمایش کیه؟
بله احتمال بارداری هست. همین امروز میتونید آزمایش بدین
دو روز گذشته با همسرم رابطه داشتم اما اين رابطه بدون دخول بود زيرا همسرم باكره است، همسرم از هيچ نوع پيشگيري استفاده نكرده بود، ضمنا از دروران اتمام قاعدگيشان 11روز ميگذشت، هنگام رابطه مني بر ميان پاهاي او تخليه شد كه احتمالا به واژن هم رسيد، بعد از رابطه بلافاصله مني را پاك كرده و محض اطمينان ادرار هم صورت گرفت با توجه به اينكه سريعا اقدام به پاكسازي كرديم و دخول هم اصلا صورت نگرفت آيا احتمال بارداري وجود دارد اگر دارد و زمان پيشگيري نيز گذشته باشد براي جلوگيري بايد چه كاري انجام داد،
هر چند اطلاعات داده شده ناکافی بود (به نحوه ی طرح سوال در این تاپیک که توسط دکتر نوشته شده توجه کنین) اما سیکل ایشون و طول پریشون هر طور که هست ، چون گفتین 2 روز پیش با هم رابطه داشتین پس کمتر از 72 ساعت از رابطتتون گذشته و میتونید از روش اورژانسی استفاده کنین که بارها تو سایت گفته شده و پاک کردن منی و ادرار هیچ کمکی به جلوگیری نمیکنه.

روش های جلوگیری اورژانسی عبارتند از :

4 تا ال دی 12ساعت بعد 4 تای دیگه
2 تا اچ دی 12 ساعت بعد 2 تای دیگه
4 تا تری فازیک 12 ساعت بعد 4 تای دیگه
1عدد لوونورژسترول 12 ساعت بعد 1 عدد دیگه

.دوره سیکل من 28 روزه و منظم.روز 12 قاعدگی رابطه جنسی داشتم وبدون دخول.روش اورژانسی هم درست اجرا کردم.امروز 14 روز پش از رابطه جنسی بود .برای اطمینان بتا دادم جواب 1 و منفی بودوایا قابل اعتماد است؟
بلی
نگران نباشید
سیکل ماهیانه من مرتب و 29 روزه هست. و مدت آن 6 روز است. مدت کوتاهی هست ازدواج کردم . میخواستم بدونم اگر در روزهای هفتم تا نهم سیکل که هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته، اگر رابطه جنسی حفاظت نشده با همسرم داشته باشم احتمال بارداری وجود داره؟
سوال دوم هم این هست که در چه روزهایی از سیکل ماهیانه می توان بدون نگرانی از باردار شدن با همسرم نزدیکی بدون حفاظت داشته باشم؟ ( با عرض معذرت ایشان تمایل زیادی به استفاده از کاندوم نداره)
دوست عزیز درسته که دراین روزها تخمکگذاری نیست ولی در برخی تحقیقات دیده شده اسپرم حتی تا یک هفته هم میتونه داخل رحم باشه تازمان تخمکگذاری برسه .ولی وقتی تخمک آزاد میشه حدود دو روز بیشتر باقی نمیمونه یعنی روزهای آخر سیکل احتمال بارداری از همه روزها کمتر است اما صددر صد نمیتوان روی آن حساب کرد چون ممکن است بدلایلی مثل استرس .داروهاو…زمان تخمکگذاری دقیقا در موقع مقرر نباشد.میتونید مدتی از قرصهای جلوگیری استفاده کنید
پريود من منظم است و طول دوره 28 روزه است دوره خونريزي 8 روزه است روز پنجشنبه آخرین روز پریودم با نامزدم نزدیکی کردم ترشعات نامزدم داخل الت تناسلی من ریخته اما باکره ام در ضمن شب همان روز۴ تا قرص ldو ۱۲ ساعت بعد ۴ تای دیگه خوردم حالا بعد از یک هفته دوباره نزديكي كرديم اما نذاشتيم مني نامزدم داخل ريخته بشه و بعد از نزديكي هم اطراف و داخل آلتم رو شستم وبعد از گذشت سه ساعت دچار خونریزی شدم و4 روزه ادامه دارد مثل زمان پریودم می خواستم بدونم من حامله ام ؟؟؟
چه مشکلی برام پیش اومده؟توروخدا بگید چیکار کنم؟
در نزدیکی اول روش اورژانسی به درستی انجام شده و بارداری منتفیه
در مورد دومی که احتمالش اصلا نیست این خونریزی ها هم که داشتید از عوارض مصرف قرص بوده و بالا پایین شدن بالانس هورمونیتون که مشکل خاصی نیست
من 5 اسفند پریود شدم و بعد از اون 17 اسفند یه رابطه سطحی داشتم،یعنی چون باکره ام دخول انجام نگرفت ولی نمی دونم منی روی آلتم ریخت یا نه. چون تجربه اولم بود هیچ چیزی مصرف نکردم،تا اینکه این ماه پریود نشدم، فقط در روز هایی که باید پریود می شدم لکه های کمی دیدم. تو رو خدا بگید آیا حامله ام یا نه؟
به نظرم یه آزمایش خون بدین یا یه تست بی بی چک از داروخانه بخرید.
در در اوایل سال با دوست دخترم رابطه داشتم. البته دخولی صورت نگرفت چون باکره است.
اما در حین رابطه مان منی بین پاهای او ریخت و تمام و دور آلت تناسلی آغشته به منی گردید.
و ایشان بعد از حدود 5 دقیقه ، اقدام به شستن واژن و آلت تناسلی خود کرد.
من به ایشان توصیه کردم که قرص ضد بارداری HD دو عدد در همان روز و دو عدد فردای همان روز مصرف کنند. ( و ایشان هم به قول خودش مصرف کرده است )
اما امروز که 31 فروردین است پریود نشده اند و از مدت آن 2 روز گذشته است ( پریود کاملا منظم و دقیق داشته اند )
امروز تازه بعد از گذشت حدود 4 هفته به من گفته اند قرص مصرف نکرده زیرا شستشو واژن و آلت تناسلی کرده است ( قبلا توضیح دادم )
لطفا راهنمائی فرمائید که من باید چه کار کنم ؟
آیا راه حلی است ؟
متاسفانه نه شرایط ازدواج را دارند و نه من دارم. !!!؟؟؟؟
اگر راه حلی است لطفا بفرمائید.
شما هنوز نمیدونید که اتفاقی افتاده یا نه. از ایشون بخواین که آزمایش خون بدن تا ببینید نتیجه چیه.ولی توصیه میکنم اینبار خودتون ببرینشون آزمایشگاه تا مثل مصرف قرص نشه
سوالم راجع به بهترین دوستمه..
1. عادت ماهیانه ی منظمی داره. البته تا یکسال پیش نامنظم بود اما بعد از اینکه تحت درمان بود و دارو مصرف می کرد الان دقیقا یک ساله قاعدگی منظمی داره. هرماه اول ماه
2. طول دوره تقریبا 26 الی 28 روزه است
3. دوره ی خونریزی بین 5 تا 7 روزه است
4. آخرین بار بعد از یک رابطه ی جنسی که در 26 اسفند گذشته داشت روز 28 اسفند عادت ماهیانه شد
5. در تاریخ 15 فروردین گذشته رابطه ی جنسی داشت
6. شرح حال: رابطه ی جنسی محافظت نشده بود و نیز دخولی صورت نگرفته.. فقط در حد تماس آلتها باهم.. پیشاب با منی خانم تماس داشته.. بعد از یکبار خروج منی مرد و بعد از پاک کردن آلت با دستمال مجددا تماس آلتها.. منی اصلا داخل واژن تخلیه نشده.. عادت ماهیانه ی اردیبهشت ماه تا الان یعنی حدودا 3-4 روز عقب افتاده.. مدت 10 روزه مشکلات عصبی شدیدی داشته (که البته من احتمال می دم دلیل عقب افتادن قاعدگی عصبی شدن ایشونه)

آیا احتمال بارداری هست؟

منظورتون رو پیش آب با منی خانم تماس داشته رو نفهمیدم ( که به احتمال پیشاب با ترشحات دوستتون تماس داشته)
احتمال بارداری بسیار کمه و به نظر من اصلا وجود بارداری منتفیه
چون به احتمال در دوران تخمک گذاری نبوده باشن اگه پریود منظم داشته باشن
استرسی که دارن جز تعویق پریود و استرس مجدد چیزی براشون حاصل نمیشه
نگران نباشن و تا پریودشون صبر کنن
اگه خیلی استرس داشتند یه آزمایش خون بدن
گرچه بارداری منتفیه
22 ساله هستم متاهل.حدود یک ماه از عقد می گذرد. ارضا شدنی داشتم که دخولی صورت نگرفته و به صورت مالشی هم من شورت پایم بوده و هم شوهرم شورت و شلوار. خیس شدن شلوار شوهرم موجب حاملگی من نمی شود؟شب همان روز هم پریود شده ام.بعد از آن پریود امروز نیز سومین روز است که از موعد پریود می گذرد ولی من هنوز خونی مشاهده نکرده ام ممکن است حامله شده باشم؟هیچ کدام از علائم حاملگی مثل تهوع وسینه درد… را نیز ندارم
با روشی که گفتین بارداری اتفاق نمیفته.در ضمن پریود= عدم بارداری
میخواستم بدونم دختر از چه سنی میتواند باردار شود؟
پس از رسیدن به بلوغ که سن بلوغ بین 8 تا 13 سال در دختران متفاوت است. اما اینکه بعضی دخترها زودتر و یا دیرتر به بلوغ برسند، طبیعی است و بستگی به فرد و شرایطش دارد.
با دوست دخترم رابطه داشتم از مقعد که منی هم خالی کردم همونجا.تا حالا 1بار تست خون داده منفی بوده تست خونگیم 5بار داده منفی بوده مشه اول پریود شد ولی شلشن 40 روزه پریود نشده میخواستم بدونم دلیلش چیه؟
تست خون بهترین جواب برای بارداری یا عدم بارداریه.
وقتی منفی بوده پس خیالتون از بابت بارداری راحت راحت راحت باشه.
عقب افتادن عادت ماهیانه دلایلی داره… شاید ایشون قبلا هم تجربه ی این عقب افتادن پریود را داشتن.. شایدم مشکلات هورمونی یا عصبی..
توی اولین فرصت همراه دوستتون به یه متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینات و آزمایشهای لازم انجام بگیره..
من فروردین با همسرم نزدیکی داشتم .بعدش قرص LDخوردم 2 صبح 2تا اشب طی ده روز 29 تا خوردم .14 فروردین باید پ میشدم امام نشدم و 24 فروردین پریود شدم / و 1 اردیبهشت پ تمام شد.و 2 اردیبهشت نزدیکی داشتیم .الان امروز 10 اردیبهشت دوباره پریود شدم با کمردرد شدید
سوال من اینه چرا دوبار پریود شدم یعنی به خاطر قرص که خوردمه؟؟
شما روش اورژانسی را درست انجام ندادید و باید 4تا ال دی در 2نوبت به فاصله 12ساعت میخوردین.با این همه قرص اونم در 10 روز معلومه هورموناتون به هم میریزه.پریود شدن 2بارتون هم بخاطر ایجاد شدن این بی نظمی در هورموناتون هست.
من از راه مقعد با شریک جنسیم رایطه داشتم و تمام منی در مقعد خالی شد و بالافاصله مقعد شسته شد آیا احتمال بارداری هست ؟ اگر هست باید قرص مصرف کند ؟ متشکرم
اگر مطمئن هستید منی در مقعد تخلیه شده و بیرون مقعد در نزدیکی واژن ریخته نشده احتمال بارداری اصلا وجود نداره!
حتی اگر در نزدیکی واژن ریخته شده باشه اگر در زمان تخمک گذاری باشه احتمال بارداری وجود داره در غیر این صورت بارداری منتفیه!
من اخرین بار 8 اردیبهشت رابطه جنسی داشتمو در تاریخ 12 اردیبهشت پریود شدم…برای مدت طولانی برای تنظیم پریود از مدروکسی پروجسترون استفاده میکردم اما ماه قبل برای ماه اول و به منظور جلوگیری از بارداری از روز 5 پریود شروع به مصرف ال دی کردم………..میخوام بدونم ممکنه من در عین بارداری پریود هم باشم؟؟؟؟؟؟؟؟با توجه به اینکه فاصله اخرین رابطه جنسیم و پریود شدنم فقط 4 روز شد؟؟؟؟؟؟؟؟یا ممکنه به خاطر ال دی پریود شده باشم و بارداری هم اتفاق افتاده باشه؟؟؟؟؟؟
خیر با وجود پریود شدن احتمال بارداری کاملا از بین میره و جای نگران نیست.
من با همسرم روز 15 سیکلش نزدیک داشم بلافاصله یک قرص لونوستروژل خورد یکی هم 12 ساعت بعد/ایا احتمال حاملگی هست؟دیزوز بوده ا احتیاج به دکتر هست؟یک دفه هم3هفته پیش مجبور شد قرص اورزانسی بخور/ایا عوارضی براش دارد/؟
زوش اورژانسی را درست انجام دادند و احتمال حاملگی نیست.روش اورژانسی باید در هر دوره بیش از 1بار استفاده نشود .استفاده زیاد از این روش اثربخشی آن را کم میکند.همچنین استفاده از روش اورژانسی باعث بهم ریختن تعادل هورمونی بدن میشود.
من مدت هاست که با سایت شما آشنا می باشم. ولی تازه امروز عضو شدم. تا شخصا سوالی داشتم بپرسم
سر 4 روز قاعدگی خونریزی خانمم قطع شده بود ، با هم رابطه جنسی داشتیم. از قرص و کاندوم چیز دیگری هم استفاده نکردیم. احتمال حاملگی چقدر است؟ ضمنا بعد از رابطه سر روز هفتم یکم خونریزی وجود داشت.
الان حدود 10 روز گذشته خانمم ، این دو سه روز آخر خانمم یکم کمردرد داره و صبح ها وقت بیدار شدن احساس کوفتگی.
حالا می خایم بدونیم آیا احتمال حاملگی وجود دارد. ایا راهی برای بازگشت هست؟
یعنی بعد از قطع خونریزی رابطه داشتین؟اگه اینطور باشد چون خانم شما در دوران پرخطر نبودند پس احتمال بارداری وجود ندارد.
من 20 فروردین ماه پریود شدم.
تقریبا دوره هام منظمه و یکی دو روز جلو یا عقب میندازم.
هنوز پرده دارم.
امروز با نامزدم رابطه داشتم ولی منی تو واژن نریخت.
البته نمیدونم که پیشاب با آلتم خورده یانه!
میخواستم بدونم چقدر احتمال حاملگی هست؟
با اینکه هنوز دخترم اگر از ال دی استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
شنیدم که روز 15 قاعدگی تخمک گذاری اتفاق میفته، این روز 15 رو باید از روز شروع خونریزی حساب کنم؟
احتمال بارداری کمه زمانیکه هم در دوره تخمک گذاری نبوده و هم منی در واژن تخلیه نشده!
مصرف قرص LD ربطی به بکارت نداره!مشکلی پیش نمیاد.
در اول بحث جناب دکتر بطور کامل توضیح دادند که چطور دوره تخمک گذاری تخمین بزنی!باید از روز اول خونریزی حساب کنی!
سیکل منظم 28 روزه دارم.21.1.90 آخرین زمان پریودم بوده در 14.2.90رابطه بدون محافظ داشتم ولی منی داخل واژآن خالی نشد احتمال بارداری هست؟
احتمال بارداری در شما نیست نگران نباشید
من18 سال سن دارم :
1 – قاعدگی منظم دارم. 2 – طول دوره 32 روز است. 3 – دوره خونریزی 7 روز است. 4 – آخرین بار 30-2-90خونریزی من شروع شد. 5 – در تاريخ 8-3-90رابطه جنسی داشتم. 6 – شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی برروي الت تباسلي من تخلیه شد.
آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
احتمال بارداري وجود نداره

15 روز پیش من با نامزدم عمل لاپایی انجام دادم اما آب منی رو قبل از انزال به بیرون ریختم و 10 روزبعد ایشون پریود شدن روز 6 ام پریودشون پریودشون تموم شد چون چندین ساعت هیچ لخته خونی خارج نشد و ما دوباره این کار رو تکرار کردیم.
امکانش هست در اثر عمل بار اول یا دوم بواسطه مایع پیش انزالی، ایشون حامله بشن در صورتی که پرده بکارت دارن؟
خواهشا نظر قطعی بدید(بعضی وقتا 1 در هزار هم خیلی برای آدم زیاد به حساب میاد)

داشتن بکارت بارداری رو نفی نمیکنه
پریود شدن ======= عدم بارداری
رابطتون هم طوری نبوده که خطرناک باشه بارداری منتفیه
5روز پیش با نامزدم عمل لاپا داشتم و نامزدم 6روز از قطع پریودیش گذشته بود.مایع منی روی واژنش ریخت و 66ساعت بعد یک قرص لونرژسترول و 12ساعت بعد یکی دیگه از قرص را برای پیشگیری ارژانسی مصرف کرد. خواستم ببینم احتمال حاملگی وجود دارد. در ضمن عمل دخول انجام ندادم و پرده بکارت اپن نیست.
با توجه به مصرف قرص و نوع رابطه بارداری منتفیه
من پريوديهاي نامنظم دارم بعضي اوقات هر ماه و بعضي اوقات دو ماه يكبار پريود ميشوم طول دوره من معمولا 9 روزه است
آخرين پريودي من 17 ارديبهشت بوده و در تاريخ 27 ارديبهشت رابطه در حد لمس آلت من با دست نامزدم بوده فقط نميدونم دست نامزدم به مني خودش آلوده بوده يا نه آلان كه 29 خرداد هست من هيچ گونه علامتي از پريودي ندارم آيا ممكن است باردار باشم؟ براي استفاده از بي بي چك آلان زمان مناسبي هست؟ بي بي چك رو بايد ناشتا انجتم بدم يا زمانش مهم نيست.
دوست عزيز متاسفانه در مورد پريودهاي نامنظم هيچ نظري نمي شه داد چون قابل پيش بيني نيست ، اما احتمال بارداري به اين شكل خيلي ضعيف و دور از انتظاره .
بي بي چك رو مي تونيد استفاده كنيد چون بيشتر از 20 روز از رابطه گذشته:
مقداری از ادرار صبحگاهی ( ناشتا) رو داخل یک ظرف یک بار مصرف تمیز بريزيد و نوار بی بی چک را تا علامت نشان داده شده روی نوار داخل ادرار فرو برده و بعد از چند ثانیه بیرون بیارید و به صورت افقی قرار دهید.اگر دو خط قرمز شد جواب مثبت است.اگر یک خط صورتی و یک خط قرمز ظاهر شد باز هم مثبت است.اگر فقط یک خط ظاهر شد جواب منفی و اگر خطی ظاهر نشد، باید مجددا تست کنید.
دوره پریود همسرم قبلا منظم 40 و 45 روزه بود و زمان تخمک گذاری ایشان دو الی چهار روز بعد از پریود با توجه به علائم تخمک گذاری هست.که حتی طی دوماه استفاده از قرص هم زمان تخمک گذاری با توجه به علائم ثابت بود
2/12 اخرین پریود ایشون شروع شدکه با قرص بود
3/14 ما یک ارتباط بدون پیشگیری داشتیم
3/17 از مایش خون دادیم که منفی بود
3/18 ایشان لکه کمی دیدن و طی دوروز بعد خونابه
امروز 3/28 کمی ترشح بو دار داشتن وطی چند روز گذشته کمی لکه کم رنگ بر روی لباس زیر
ایشان تا الان پریود نشدن

1-عوارض قرصا؟
2 – ایا زمان تخمک گذاری درست است؟چون ایشان در 14 روز قبل پریود علائمی ندارند
3-علت تاخیر پریود؟
4-احتمال بارداری؟

دوست عزيز مگه طول دوره خونريزيشون چقدره كه 2 الي 4 روز بعد تخمك گذاري دارند ؟!!!!!!
در دوره منظم 40 الي 45 روزه ، مطمئنا علائم تخمك گذاري و احتمال بارداري حداقل 20 الي 25 روز بعد از شروع خونريزي است
به هر حال …
اولا بايد بگم روش اورژانسي در هر ماه فقط يك بار جواب ميده …نه بيشتر
در ثاني خوردن قرص بيشتر فقط باعث بهم خوردن هورمونها و سيستم بدن مي شه و عقب افتادن پريود از عوارض استفاده از همين قرصهاست.
روز تخمك گذاري يا حداقل حواشي اون براحتي قابل تشخيصه چون ترشحات زن بيشتر و لزج مي شه و قوام بيشتري داره .
یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.
با توجه به توضیحاتی که دادی چون قبل از این که نامزدتون ارضا بشه خودشو عقب کشیده و هیچ تماس مستقیمی با هم نداشتید احتمال حاملگی شما صفر است .
( دوست عزیز حامله شدن به این سادگی که شما مگید نیست )
من 15روز پیش و دقیقا 15 روز بعد اخرین پریودم (90/03/15) با نامزدم رابطه جنسی داشتم همسرم ابش امد (توی شرتش ریخت) الت من با الت همسرم که شرت حاوی منیشم پاش بود تماس داشت من لخت بودم و حدود 10 دقیقه التامونو به هم میمالیدم دو هفته بعد هم پریود شدم مثل همیشه
ایا با این وجود امکان بارداری در من وجود دارد یا نه ؟
پریود شده یعنی اینکه شما باردار نیستید
من و نامزدم در روز26 اردیبهشت رابطه سطحی انجام دادیم که منی به روی آلت ایشان ریخت که 3 ساعت بعد 2 قرص اچ دی خوردوولی دیگه قرص نخورد.به گفته خودش پریود منظم 21 روزه داره تاریخ دقیق نمیدونم ولی یک ماهه که پریود نشده آیا در دوران پر خطر بوده و احتمال حاملگی وجود دارد؟
من نمیدونم که در دوران پرخطر بودن چون شما نگفتین پریودشون کی بوده. روش اورژانس رو هم اشتباه انجام دادن. بله احتمال بارداری هست.بهتره سریعتر یه آزمایش خون بدن
من سه شنبه 10خردادماه پریود شدم واینکه دوره پریودی من 24روزونیم میباشد از 20 خردادماه تا31خرداد ماه رابطه نداشتیم وبعد از ان هم به روش طبیعی جلوگیری کردیم ولی من خیلی شک دارم ومن بایدشنبه صبح پریود میشدم ولی الان یکشنبه هست ومن پریود نشدم بیبی چک هم استفاده کردم ولی منفی بود توروخدا زود جواب بدید چون من فعلا بچه نمیخوام
با این شرایط احتمال بارداری وجود نداره. نگران نباشید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =