سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری هشتاد و هشتم

majid majid
24 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته
احتمال حاملگی نیست
در ضمن مدت ضمن مصرف قرص ها حداکثر تا 72 ساعت بعد از نزدیکی است
1-عمل لاپا بدون از هیچ گونه دخول در 6روز بعد از اتمام پریودی
2-سالم بودن پرده بکارت
3-ریختن مایع منی روی واژن
4-مصرف دو دوز لونرژسترول در 66و78 ساعت بعد از ریختن مایع منی روی واژن
لطفا با راهنمایی دقیقترتون منو از عدم بارداری نامزدم کاملا مطمئن کنید
در ضمن منظور شما از فرمایش قبلیتون ( با توجه به نوع رابطه و مصرف قرص بارداری منتفیه) دقیقا چیه ؟ یعنی دیگه خیالمون راحت باشه. ممنون از راهنماییتون پیروز و سلامت باشید%9929
احتمال حاملگی نیست استرس نداشته باشید
من همیشه اول ماه پریود می شم.
این ماه 28 پریود شدم و روز اول پریود رابطه جنسی بدون دخول داشتم
فقط منی بر روی بدنم ریخته شد و پرده بکارت دارم
امکان بارداری وجود داره؟
خیر احتمال حاملگی وجود ندارد.
من پریود منظم دارم اواسط سیکل قبل نزدیکی سطحی داشتم که 16 ساعت بعد 2 عدد hdخوردم و12 ساغت بعد تکرار کردم.12 روز بعد از مصرف قرص پریود شدم که بر خلاف همیشه که پریودم 5-6 روز است اینبار 3-4 روز بود ولی خونریزی مانند همیشه بود.الان حدود 10 روز از پریودم میگذره و 3-4 روزه که حالت تهوع دارم و هیچ دلیلی برلی این تهوع پیدا نمیکنم.آیا امکان حاملگی خارج رحم هست؟جواب قطعی میخوام لطفا.آیا پریود بعدی منظم خواهد بود؟
1.با نزدیکی سطحی احتمال بارداری وجود نداره
2.استفاده از روش اوراژانسی قابل اطمینان هست و چون پریود شدید احتمال بارداری وجود نداره
3.ممکنه کمی جلو و عقب بشه اما به حالت قبلی خودش بر می گرده
کسی که امپول پروژسترون برای تنظیم قاعدگی زده اگه ندونه باردار هست یا نه باز قاعده میشه؟یا اگه باردار باشه حتی با امپولم قاعده نمیشه؟
لطفا سریع جواب بدید خیلی ممنون می شم
سلام
بله
خیر
من ونامزدم بدون لباس التمون بهم مالیده شد. من ارضاء نشدم اما ترشح داشتم،احتمال بارداری هست؟
۳۲ ساعت بعد قرص.(*) مصرف کرد و می خواد 12ساعت دیگه یدونه دیگه مصرف کنه.بازهم احتمال بارداری هست؟
درضمن نامزدم قبل این جریان هم پریود نشده بود و عقب انداخته بود.
،۲روز بعد برای تنظیم پریود میخواد پروژسترون تزریق کنه.لازم هست؟؟،اشکال نداره؟اگه بعد از تزریق پریود شه بازهم امکان داره حامله باشه؟اگه پریود شه یعنی حامله نیست؟
(*) اسم قرص :
longil (lovenorgestrel)
خیر احتمال بارداری وجود ندارد
اگر کمی در سایت جستجو میکردین نیاز به تکرار این سوال نبود
من و نانزدم ديروز نزديكي كرديم اما كاندوم پاره شد و مقداري مني وارد واژن شد.نزديكي ما در روز 18 بعد از پريودي بوده یعنی 18 روز از پریودی میگذشت.دوره پریودی نامزدم 25 روزه است.بلافاصله نامزدم 2تا قرص HD خورد و 12 ساعت بعدم 2تا ديگه خورد.احتمال حاملگي هست؟چند روز ديگه ميتونيم 100% بفهميم كه حامله هست يا نه؟ از چه طريقي؟ لطفا سريع راهنمايي كنيد چون نامزدم شديدا افسرده شده.تخم شويد خوبه بخوره؟
با توجه به مصرف صحیح روش اورژانسی بارداری منتفیه
آزمایش خون دو روز بعد نزدیکی جواب قطعی در مورد بارداری رو میده
من 23 ساله هستم قاعدگي منظمي دارم به مدت 3 سال از قرصهاي ال دي استفاده كردم ولي اين ماه قطعش كردم آخرين بار 90/3/16خونريزي من شروع شد طول دوره 30 روزه است ودوره خونريزي من 5 روزه است در 90/4/8 رابطه داشتم اونهم محافظت نشده ومني داخل واژن من تخليه شد ايا احتمال حاملي وجود دارد با وجود اينكه من به مدت 3 سال قرص استفاده كردم ؟خواهش ميكنم جواب بدهيد////
با توجه به اینکه این اتفاق در اواخر دوره شما صورت گرفته و تخمک گذاری معمولا 14 روز قبل از شروع خونریزی بعدی انجام میشود احتمال بارداری کم میباشد.
چون به مدت طولانی از قرص استفاده میکردین بهتر است مدتی از کاندوم استفاده کنید
من 3 تیر ماه پریود شدم و 9 تیر ماه هم پریودم تمام شد. دوره پریودم 28 روزه است.من 12 تیر با دوست پسرم یک رابطه داشتم .البته من از نواربهداشتی استفاده کرده بودم (همین طوری ، پریود نبودم). و شلوار لی نیز تنم بود. ایشون نیز شلوار تنش بود ولی التشو از زیپ شلوار در اورده بود و به باسنم (شلوار لی پوشیده بودم)می مالید.و سینه منم از زیر سوتین مالید.و از روی تیشرت نوک سینه منو دندون گرفت. منم از روی لباس زیرش التشو مالیدم.و یک بوسه 3 ثانیه هم بود ( اصلا طولانی نبود) بزاقش تو دهنم نرفت.تو رو خدا به سوا لاتم دقیق جواب بدین
1. ایا مالیدن الت به باسن ( شلوار لی) به پرده اسیب می رسد؟
2. با وجود اینکه من شلوار لی یه تنم بود وایا منی ممکنه عبور کرده و احتمال بارداری هستش؟ ایا ممکنه این ماه من پریود نشم؟
3. با مالیدن الت مرد از روی لباس زیر ، مالیدن سینه ( مرد نوک سینه زنو از روی لباس) دندون بگیر و یک بوسه ایا باعث انتفال ایدز است ؟
دوست گلم این سوالا از اون سوالاس که ادم شاخ در میاره
اخه با مالش الت به باسن اونم از روی شلوار به بکارت اسیب نمرسه که !!!!! بارداریم رخ نمیده !!!!!! ایدزم این طوری اصلا امکان انتقال نداره!!!!

ارامشتو حفظ کن، اصلانم نگران نباش.

نامزدم دوره قاعدگی 24 روزه داره . و 18 ساله
تو روزهی خونریزی با هم رابطه بدون دخول داشتیم . 1 و 2 هفته بعد دوباره رابطه داشتیم در هفته دوم احتمالا پیش آب روی واژن ریخته .حدودا 14 ساعت بعد قرص 2 تایی لوژین مصرف کرده. اما خونریزی دوره بعدش 2 روز زود تر اتفاق افتاد . ابتدای خونریزی لکه بینی داشت . و خونریزی کامل انجام شد.

اما وقتی سینه هاشو فشار عادی میده درد خفیفی می گیره . آیا با توجه به خونریزی بعد از مصرف قرص احتمال بارداری وجود داره ؟ الان حدودا 1 ماه از این موضوع می گذره . بی بی چک می تونه تست کنه یا نه

نیازی به بی بی چک نیست. خونریزی بعد از مصرف قرص نشونه عدم بارداری است.
من نمیدونستم کجا باید سوالمو بپرسم ولی خوب همینجا رو پیدا کردم لطفا به سوالم جواب بدید طی دوره مصرف قرص ال دی برای بار اول بعد از 5روز از اتمام بسته اول پریود شدم که خودم فکر میکنم چون از روز 5پریودم قرص شروع کردم با یه روز تاخیر پریودم شروع شد اما من فقط 3روز خونریزی کمی داشتم و 2روز هم لک میدیدم در صورتی که بطور معمول من 5روز خونریزی داشتم و 2روز لک میدیدم میخواستم بدونم دلیلش چیه؟الان هم بسته دوم رو شروع کردم امکان بارداری برام چقده ممکنه حامله باشم آخه همش فک میکنم شکمم بزرگ شده؟
دوست عزیز توصیه میشود برای پیشگیری از بارداری قبل از مصرف قرص ابتدا اطمینان حاصل کنید باردار نیستید.وقتی دارین قرص مصرف میکنید در بسته اول مصرف از یه روش جانبی هم برای اطمینان استفاده کنید.
در ضمن کیفیت خونریزی با استفاده از قرص کاملا تغییر میکند.مقدارش کم میشود و در ابتدا و در روزهای پایانی لکه بینی خواهید داشت.حتی در مواقعی رنگ خونریزی هم تغییر میکند. شما اگر به موقع و مرتب قرص مصرف کردین نباید نگران بارداری باشید.اگر باردار بودین با قطع مصرف پریود نمیشدین.
من و نانزدم در تاریخ 90/4/10 نزديكي كرديم اما كاندوم پاره شد و مقداري مني وارد واژن شد.نزديكي ما در روز 18 بعد از پريودي بوده یعنی 18 روز از پریودی میگذشت.دوره پریودی نامزدم 25 یا 28 روزه است.بلافاصله نامزدم 2تا قرص HD خورد و 12 ساعت بعدم 2تا ديگه خورد.در تاریخ 90/4/13 آزمایش خون داد که منفی شد.آیا احتمال حاملگي هست یعنی میشه آزمایش زود انجام دادیم و جواب غلط باشه و تازه لقاح رخ داده باشه؟چند روز ديگه ميتونيم 100% بفهميم كه حامله هست يا نه؟ از چه طريقي؟ لطفا سريع راهنمايي كنيد چون نامزدم شديدا افسرده شده.تخم شويد خوبه بخوره؟
دوست عزیز نامزد شما روش اورژانسی رو درست اجرا کردن و جای نگرانی نیست و در روزهای پر خطرم نبودن .
ازمایش خون 48 ساعت بعد از لقاح جواب درست رو میده یعنی تقریبا 4 – 5 روز بعد از رابطه که اگه خواستین میتونین برای اطمینان خاطر امروز یا فردا یه ازمایش دیگه هم بدین .
من و نامزدم 9 روز قبل نزدیکی سطحی داشتیم
نامزدم مشکوک به حاملگی بود
تست خون داده و جوابش به صورت زیر بوده
می شه بگید این نتیجه یعنی چی ؟؟
beta HCG(ELFA)…………….1.9 mlu/ml
reference range
men : < 3 women Cyclie : < 5 Menopausal : <10> 20
ایشون باردار نیستن
راستش دختري از روي شرت دست به آلت من زد كه شرت من به ديل اينكه مايع قبل از مني از من خارج شده بود مقداري خيس و نمناك شده بود كه اين دختر هم حس كرده بود.بعداز نزديك به 10 دقيقه كه دختر دستش رو به جاهاي مختلف زده بود دست خودش رو به اطراف واژن خودش كه خيس بوده ميزنه خواستم ببينم احتمال بارداري وجود داره؟
خیر احتمال بارداری وجود نداره.
من با نامزدم تقریبا 4 روز بعد از اتمام پریودی در ایشان نزدیکی داشتم که بدون دخول بود و منی هم در جای خطرناکی تخلیه نشد . دوره های نامزدم معمولا 30 روزه بود ولی آخرین پریودی ایشون قبل از رابطه 35 روز طول کشید این ماه بعد از رابطه حدود 40 روز گذشته و هنوز دوره نشده و این مسئله بنده رو خیلی نگران کرده درحالی که نامزدم اصلا نگران این موضوع نیست . لازمه که بگم توی این ماه مسافرت کوتاه چند روزه داشته و هفته پیش هم بعداز مدتها دو بار استخر رفته آیا اینها می تونه دلیلی برای تاخیر در پریودی باشه ؟ و اصولا تا چند روز تاخیر طبیعی است ؟
اگر مطمئن هستسن منی یا پشاب با واژن تماس نداشته پس پریود نشدنشون علت دیگه ای داره.بهتره به پزشک مراجعه کنن تا پریودشون زیاد به تاخیر نیفته
من 23 سال دارم با مطالبی که نوشته شده بود جوابم رو گرفتم اما علت تاخیر در پریود را می خواهم بدانم حدود 2ماه بود که از قرص مارولون برای تنظیم پریدم استفاده کردم که در ماه دوم6اردیبهشت پریود شدم و از روز 5 مصرف قرص رو شروع کردم 20روز بعد از روز اول پریودم گذشته رابطه سطحی داشتم با لباس اما منیروی لباس تخلیه شد حتی لباس زیر هم خیس شده بودترسیدم . مصرف مارولون رو قطع کردم و از روش اورژانسی 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا دیگه استفاده کردم اما این این ما که 4 خرداد پریود شدم اما درد نداشتم و مقدارشم نسبت به همیشه کم بود و کمتر از 5 روزبود و این ماه که باید 4تیر پریود می شدم هنوز نشدم در روز7تیر ماه تست خون بتا دادم منفی بود اما الان که 15 روز از زمانش می گذره هنوز پریود نشدم
خواهش می کنم بفرمایید علتش چیه؟ یعنی بازهم امکان بارداری هست؟ چکار باید بکنم؟
با اجرای صحیح روش اورژانسی + منفی شدن ازمایش خون بعد از سپری شدن حدود 1 ماه از نزدیکی ( از خون بعد 4 -5 روز از نزدیکی جواب قطعی میده) + پریود شدن امکان بارداری دیگه اصلا وجود نداره .
استرس و نگرانی بی مورد + اجرای روش اورژانسی مسلما باعث تاخیر در پری خواهد شد و 2- 1 دوره بعد از اجرای روش اورژانسی به دلیل به هم ریختن تعادل هورمونی در بدن شاهد بی نظمی در زمان وقوع پری خواهید بود.
الان لازمه ارامشتونو حفظ کنین و نگرانی بی مورد نداشته باشین تا هر چه زودتر پریود بشین.
گه پيشاب به دست دختر بخوره.بعد از اينكه دستش خشك شده باشه(5-6 دقيقه بعد)،دست خودش رو به آلت خودش بزنه،احتمال بارداري وجود داره؟؟
با توجه به اينكه ايشون 18ام ماه قبل پريود شدن و اين اتفاق 6 ام ماه بعد رخ داده.
در حالت کلی بارداری با پیشاب بستگی به این داره که شما قبل از پیشاب دچار انزال شدین یا نه ( در اثر انزال ممکنه کمی اسپرم در مجرای ادرار شما باقی مونده باشه که با این پیشاب خارج شده و پیشاب رو حاوی اسپرم کرده چون پیشاب به خودی خود حاوی اسپرم نیست ) + اون خانوم در زمان تخمک گذاری بودن یا نه ؛ که خشک شدن دست باعث میشه امکان وقوع بارداری پاین تر هم بیاد.
من حدود 14 روز پریودم عقب افتاد وتست بتا دادم منفی بوداما امروز هم با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم که منی بیرون خالی شد اما چون پشاب رو نمی دونستم 5 ساعت بعد دوتا فرص لونژیل رو با هم خوردم. خواستم بدونم الان روش اورژانسی2تا اچ دی رو هم استفاده کنم؟ تاثیر می گذاره و می تونم خیالم راحت باشه؟ اثر همدیگرو خنثی نمی کنند؟
خیالتون راحت بارداری منتفیه. نیازی به مصرف مجدد قرص نیست.
من نزدیکی داشتم 18اردیبهشت.دوره های منم 36 34 32 روزه است.و اخرین بار هم بعد از 46 یا 47 روزه پریود شدم.ازمایش تست بتا دادم از نوع کیفی که فقط + یا – مشخص میشد.3 2 بار این تست را انجام دادم که منفی اومده.تست ادرار هم چند بار انجام دادم بازهم منفی بود.پریود هم شدم.اما علایم های بارداری رو دارم.مثلا تهوع صبحگاهی دارم،ببخشین یبوست هم دارم،سمت راست شکمم هم بعضا درد میکنه تقریبا میگیره.هر روز یه علابم رو تجربه میکنم.
در مورد یبوست اگه این وضعیت در شما برطرف نشد موارد زیر را لحاظ کنید:
برای جلوگیری از یبوست میتونید از داروهای ملین و به ترتیب از داروهای بی ضرر، کم ضرر و داروهای محرک استفاده کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.
برخی از ملین های معروف عبارتند از: هیدروکسید منیزیم، داروهای گیاهی مانند: سنا، سی لاکس و پسیلیوم، ملینهای اسموتیک مانند: لاکتولوز، بیزاکودیل و روغن کرچک.
مصرف مواد غذاهای پر فیبر مانند سبزیجات و افزایش مصرف میوه‌ جات و نوشیدن حداکثر 6 تا 8 لیوان آب در طول شبانه روز برای شما مفید است.
آلو، انجیر، خاک شیر و روغن زیتون هم برای کاهش یبوست مفید است.
یک سوال خیلی فوری از جناب آقای دکتر داشتم. ماه پیش با 5 روز تاخیر پریود شدم 27.3.90 و مدت پریود هم 4 روز طول کشید در روز 7 ام یک رابطه سطحی و بدون جلوگیری داشتم ولی احساس می کنم مایع منی نامزدم با الت تناسلی ام تماس پیدا کرد گرچه بعد از چند دقیقه بدنم را شستم. 2 ماه اخیر شدیدا از لحاظ روحی به هم ریخته بوده و هستم. امروز بعد از 20 روز از اون جریان سینه هام حساس و بزرگ شده اند…از علایم پریود هست یا بارداری خدا نکرده؟؟؟
احتمال بارداری با توجه به نوع رابطه و زمان وقوع ان وجود نداره و نگران نباشید
علایم مشاهده شده در شما به احتمال زیاد نشانه های پریود شدن در شماست
من 2 تیرماه با همسرم رابطه داشتم (روز 6-7 بعد از پایان دوره پریودی ایشون) که متاسفانه منی داخل واژن ریخته شد. بلافاصله یک عدد قرص لونوجسترل و سپس 12 ساعت بعد یک عدد دیگر مصرف شد. بعد از گذشت 20 روز(22 تیرماه) آزمایش خون beta hcg انجام شد که نتیجه اون 200 !!!! اعلام شده. تو همین چند روز اخیر ایشون لکه های قهوه ای رنگ میدیدن ولی اثری از خونریزی نیست. به نظر شما نتیجه آزمایش 100% درسته؟ ایشون باردار هستن؟ حتی علیرغم استفاده از روش اورژانسی؟ چکار باید بکنم؟
مقادير بالاي Beta HCG ، معمولاً نشاندهنده حاملگی است. ارقام بالاتر حتی تا 400 هم میتونه تا 4 هفته اول بارداری متغیر باشه.
لذا برای نتیجه قطعی و موارد احتمالی دیگر، آزمایش می تواند مجدداً تکرار شود.
من 19 سالمه و الان تو بدترین شرایط استرس هستم من روز 14تیر ماه با نامزدم یک رابطه ی معمولی داشتم یک رابطه لایت اما او اب منی خود را حتی در نزدیکی من خالی نکرد ولی میترسم به خاطر تماس التش با الت من با وجود پرده بکارت من باردار باشم که همین موضوع باعث شده که استرس زیادی داشته باشم من معمولا پریودم 2 تا 3 روز همیشه عقب تر است و من نمیدونم اگه بازم عقبتر بندازم نشانه بارداریه یا نه ؟
احتمال بارداری وجود نداره نگران نباشید
من 10-11 تیر یه رایطه بدون دخول داشتم و فقط در حد تماس آلتها بوده. کلا 2-3 بار این اتفاق افتاد که من بعد از هر بار خودم رو شستم. و به مدت سه روز ، هر 24 ساعت 2تا ال دی خوردم.البته نگرانی من از پیش آب هست وگرنه انزال در دستمال صورت گرفته و حتی کوچکترین تماسی با هیچ جای بدنم نداشته. نمیدونم قرص ها عقب میندازه پریودم رو؟؟؟ چون امروز و فردا باید پریود شم که نشدم و لکه بینی دارم. آیا درست قرص مصرف کردم؟؟؟ امکان بارداریم هست؟؟؟
خیلی نگرانم. 28 ساله هستم
باتوجه به رابطه بدون دخول و استفاده از قرص LD احتمال بارداری خیلی کمه، هرچند پیشاب ممکنه دارای اسپرم باشه ولی برای اطمینان بیشتر از عدم بارداری میتونید از تست های خانگی (بی بی چک) هم استفاده کنید.
ولی روش صحیح قرص LD به این صورت است که 4 عدد قرص LD را همزمان و سپس 12 ساعت بعد 4 عدد قرص دیگر را مصرف کنید. روش مصرف شما تقریباً شبیه قرص HD بوده با این تفاوت که بجای هر 12 ساعت که 2 تا اچ دی مصرف کنید)، شما هر 24 ساعت 2 تا می خوردید.
لکه بینی هم از عوارض این قرص هاست. اگر لکه بینی برطرف نشد میتونید از قرص استروژن کونژوگه 0/625 میلی گرمی روزی یک عدد به مدت 10 روز مصرف کنید تا لکه بینی برطرف بشه. اگر پریودتون به تعویق افتاد میتونه بخاطر استرس زیاد هم باشه.
بعد از تموم شدن پریود نامزدم و گذشتن چهار روز ما رابطه جنسی داشتیم ولی کاندوم پاره شد به گفته نامزدم که داخل نریخت و بعد از 6 ساعت قرص ال دی گرفتیم و یک دوره بیست و روزه استفاده کرد و این اولین نزدیکی و اولین قرص خوردن نامزدمه بعد از سه روز بی بی چک استفاده کردیم که جواب منفی بود و پیش ماما رفتیم که همون قرص ها رو داد بعد از چند روز از نامزدم به مدت چهار روز خون امد و یک هفته که گذشت با مراجعه به ماما یک آمپول تزریق کرد و گفت اگه باردار هم باشین میفته خیالمون راحت شد از این مسله و گفت که اگه پریود نشدی باید آزمایش خون بدی ما هم که خیلی دلهره داشتیم همون روز که دو هفته از نزدیکی میگذشت آزمایش خون دادیم و جواب منفی بود ولی بعد از این که قرص ها ی یک دوره تموم شده الان و 5 روز میگذره علایم بارداری داره و این که پریود نمیشه و خیلی ما نگرانیم و استرس داریم که حامله باشه و چند قطره خون هم بعد ار دو روزی که قرصا تموم شد اومد ولی از پیود خبری نیست میگه خستم نمیتونه غذا بخوره و استفراغ میکنه و صورتش خیلی جوش در آورده تو رو خدا کمک کنین اگه باردار باشه چیکار کنیم ؟ الان یک ماه میشه از نزدیکی ما
نگران نباشید همونطور که دوستمون گفتند بارداری منتفی شده است.
فعلاً به جز داروی های تجویز شده پزشک چیز دیگری مصرف نکنید.
علت تاخیر در پریود هم بر هم خوردن توازن هورمونهای همسر شما در اثر استفاده نادرست از قرص ها میباشد .
من یکشنبه پریود شدم و شنبه بعد 6 روز خونریزیم تمام شد…فردای ان روز که خونریزی تمام شد رابطه داشتم و اب کامل داخل واژن ریخته شد…2 ساعت بعد 4 قرص ال دی خوردم…12 ساعت بعد 2 قرص خوردم…حالا باید چکار کنم.
اگر پریود منظمی دارید، روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری بسیار بسیار کم و در حد صفر هست. البته با خوردن قرص هم این احتمال به صفر رسیده.ولی حواستون باشه اگه در زمان پرخطر رابطه داشتین و خواستین از روش اورژانس استفاده کنید، درست عمل کنید. 12 ساعت بعد باید به جای 2 تا 4 تا میخوردین. در مجموع 8 قرص.
بنده با همسرم رابطه کامل داشتیم و منی کاملا در داخل تخلیه شد. از اونجایی که همسرم بعد از انجام این عمل شک دارد که چندمین روز پاکیش است میخواستم ببینم چه کار باید بکنیم و چند درصد امکان بارداری هست. ما ماه اول ازدواجمون هست و هر دو کم تجربه ایم.
امکان بارداری هست. اگر از نزدیکیتون 72 ساعت نگذشته سریع از روش اورژانس استفاده کنید. همین الان 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه بخورید.
یا یه لونژل الان و 12 ساعت بعد یه لونژیل دیگه بخورید.
یا 2 تا لونژیل با هم بخورید
یا 2 تا hd الان و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه
ببخشید 48 ساعت بعد از رابطه ی بدون دخول و در حد تماس اما عدم اطمینان از تماس منی ابتدا ی انزال و بعدتخلیه در دستمال و استفاده از روش اورژانسی ذر 6 ساعت بعد تست بارداری خون داده شد و منفی بود و دوباره 6 روز بعد آزمایش مجدد داده شد و باز منفی بود. ایا می توان به جواب این دو آزمایش اطمینان کرد؟ دیگر احتمال بارداری نیست؟ علت تاخیر در پریود مصرف قرص هاست؟ لازم هست که چه کاری انجام بدهم تا پریود بشم؟
احتمال بارداری وجود نداره
نگران نباشید
18 اردیبهشت نزدیکی داشتم که منی داخل ریخته نشد.کلا منی بیرون نیومد اما به منی و پیش اب مشکوک هستیم.24 اردیبهشت ازمایش بتا دادم که مشکوک اومد،27 اردیبهشت دادم منفی اومد،28 اردیبهشت پریود شدم و 18 خرداد ازمایش دادم بازهم منفی اومد.9تیر پریود شدم و یه هفته بود حالت تهوع و یبوست داشتم.27تیر باز تست دادم مشکوک اومد.رفتم سونو گفت ساک حاملگی واضح نیست.میشه راهنماییم کنین لطفا؟به خدا نمی تونم وایستم.دکتر گفت به هر سونوگرافی نمیشه اعتماد کرد.به سونوگرافی که دکترم گفت به دلیل شلوغ بودن نرفتم و به یه سونوگرافی دیگه رفتم.لطفا راهنماییم کنین
حتی اگر احتمال بارداری میرفت و تخمکی هم وجود داشت که با اسپرم باردار شود، با توجه به اینکه دو دوره به طور کامل پریود شدید، دیگر تخمکی از دوره های گذشته وجود ندارد که نگران بارداری باشید.
شما به طور کامل روش های پیشگیری یا داروهای مصرفی برای جلوگیری از بارداری را توضیح ندادید. چون همه اینها+استرس می تواند موجب اختلال در ارگانیزم داخلی شما شود. پس توصیه میکنم، بدون نگرانی به زندگی عادی خود ادامه دهید و توکلتون به خدا باشه.
(من الان متوجه شدم شما چندین بار این مسأله رو پست کردین) خانم شما خیلی نگرانید. 99.99% این اختلالات در شما به خاطر نزدیکی روز 18 اردیبهشت نیست و به خاطر مسائل دیگه است که اینحا مطرح نشده. خودتون رو اینقدر اذیت نکنید! حتما پیش یه پزشک برید و به پزشکتون اطمینان کنید.
دوستم یکم نگرانه ومن سوالشو اینجا مطرح می کنم.البته من سرچ کردم .اما یکی 5 روز و یکی 22 روز بعد از رابطه بود.اگر کسی 3روز بعد ار اتمام پریودش نزدیکی داشته باشه. الان که 15 روز از رابطه گذشته و به دوره پریود جدیدیش 4 روز بطور قانونی مونده ازمایش خون جواب می دهد؟ و امکان بارداری هستش؟
شما اطلاعاتی راجع به طول سیکل قاعدگی ندادید. 3روز بعد از اتمام پریودی درست نیست. چند روز بعد از آغاز پریودی؟ معمولا از روز دهم بعد از پریودی تا 5-6 روز احتمال بارداری بالاست.
من دارای پریود نا منظم هستم امروز حدود 24 روز که پریود نشدم 8 روز پیش رابطه جنسی از راه مقعدی داشتم ولی از اونجایی
که من وسواس دارم 4 تا قرص اچ دی در 12 ساعت خوردم و چون دیدم هنور پریود نشدم 4 تا قرص پرژوسترون خوردم و هنوز
پریود نشدم ، ممکنه منو راهنمایی کنید من 2 بار بی بی چک استفاده کردم و هر دو بار منفی بوده .
دوست عزیز، این که گفتید 24 روز پریود نشدید، اگر منظورتون 24 روز از اولین روز پریودی قبلیه، به هر حال روش پیشگیری بارداری شما با قرص HD درست و کافی بوده است و این اجتناب از بارداری میکند.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

62+ محصولات
148+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت