سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری هشتاد و نهم

آقای دکتر اگر نزدیکی در روز چهارم یا پنجم پریود صورت بگیرد و منی هم در داخل واژن زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟در حالیکه پریود ان زن به پایان نرسیده باشد یعنی خون ریزی جریان دارد ، و آیا نزدیکی در دوران پریود مشکلی برای زن یا مرد ایجاد نمی نماید؟ تشکر.
احتمال بارداری در این مورد بسیار پایین و حتی صفر می باشد ولی انجام نزدیکی در زمانی که هنوز خونریزی وجود دارد کار درستی نیست زیرا احتمال به وجود آمدن عفونت و مشکلات بعدی وجود دارد.
من23فروردین یعنی (13پریود)رابطه جنسی مشکوک داشتم. شب ان روز (9ساعت بعد)2تا قرص HD بعد 12 ساعت باز هم 2 HD خوردم.31 پریود شدم.اما با زور.یعنی با پریدن ونوشیدن زعفرون.7روز پریود شدم.اما این ماه باید 30 میشدم اما نشدم.یعنی ممکن من حامله شده باشم؟چون بعضی ادما تو ماههای اول حاملگی پریود میشن.با وجود این که بچه دارن.البته اینم بگم که من پرده بکارت دارم. منی ریخته روی وازن.نه توی وازن
با توجه به اینکه پس از انجام نزدیکی، در شما خونریزی ایجاد شده است پس قطعا باردار نمی باشید. تاخیر خونریزی در این ماه شاید به علل دیگر مثل تغییرات هورمونی یا استرس باشد.
به هیچ وجه پس از بارداری دوره های خونریزی همانند قبل از بارداری وجود ندارد و در صورتی که حین بارداری خونریزی دیده شوند علل دیگری دارد و می بایست توسط پزشک بررسی شود.
من 7اردیبهشت پریود شدم و تا امروز که 8 خرداد است پریود نشده ام. آیا من باردارم؟
اطلاعاتی که دادید ناقص است:
طول دوره های قاعدگی و خونریزی خود را مشخص کنید، آیا در این دوره نزدیکی محافظت نشده داشته اید یا نه؟ اگر داشته اید در چه تاریخی بوده است؟
دوره قاعدگی من همیشه منظم و حدود 25 الی26 روز بوده است.ماه گذشته 7 اردیبهشت پریود شدم و تا الان که 9 خرداد هنوز پریود نشدم.با توجه به منظم بودن دوره قاعدگی من، اینکه تا حالا پریود نشدم ممکنه باردار باشم؟ آزمایشگاه هم که رفتم گفتند که جواب قطعی 7 تا 10 روز بعد از زمان پیشبینی شده پریود مشخص می شود. (آزمایشگاه دوره طبیعی را 30 روز در نظرمی گیرند و به من گفتند من هنوز برای پریود شدن وقت دارم) با توجه به منظم بودن دوره قاعدگی من که بین 25 تا 26 روز بوده،مبنای جواب قطعی، 7 تا 10 روز بعد از محاسبه زمان پریود از نظر آزمایشگاه هست یا 7 تا 10 روز بعد از محاسبه من؟ (25 تا 26 روز)
البته من 5 روزه که تمام حالات قبل از پریود را دارم ولی پریود نشدم و اگه باردار باشم آیا این حالات وجود دارند با خیر؟؟؟
به طور کلی اگر از زمان پیش بینی شده برای فرد بیش از 10 روز بگذرد، می بایست جهت بررسی علت ارزیابی های لازم صورت بگیرد. یعنی در شما اگر دوره ها را 26 روزه فرض کنیم، و اولین روز آخرین قاعدگی شما 7 اردیبهشت باشد، انتظار می رود که در روز 2 خرداد دوره قاعدگی بعدی شما شروع شود. پس اگر تا 10 روز بعد از 2 خرداد یعنی روز 12 خرداد در شما قاعدگی رخ ندهد، می بایست ارزیابی جهت علت انجام گیرد.
البته ذکر نکردید که آیا نزدیکی محافظت نشده در طی این مدت داشته اید یا نه ؟ و اگر داشته اید در چه روزی بوده است؟
میخواستم بدونم توی هر سیکل قاعدگی چند بار میشه از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کرد؟ البته من شنیدم که فقط یک بار …با این حال اگر بیشتر از حد نرمال این روش رو بکار ببریم خطری تهدید کننده بوجود نمییاد؟….مثلا 2-3 بار؟
توصیه می شود که از این روش به دلیل وارد کردن مقدار بسیار زیاد هورمون در فاصله کم به بدن و در صورت تکرار اختلال در سیستم هورمونهای جنسی، فقط در مواقع لزوم استفاده شود و این روش برای جلوگیری از بارداری روتین توصیه نمی شود. بهتر است از روشهای معمول در طول دوره قاعدگی برای عدم بارداری استفاده کنید.
آقای دکتر فردی به تاریخ (12 اپریل) اقدام به رابطه جنسی محافظت نشده کرده و فردای انروز از رویش اورژانسی استفاده کرده یعنی 4 تا قرص در ال دی در ساعت هشت صبح مصرف کرده و 12 ساعت بعد 4 تای دیگر، و فرد به تاریخ (24 اپریل) پریود شده ومدت پریود ان پنج روز بوده و در تاریخ (11می) دوباره رابطه جنسی محافظت نشده داشته ولی انها مطمیین است که منی اصلا داخل واژن ریخته نشده ولی تا حالا که تاریخ (5 جون) هست پریود نشده که انها سخت نگرانه و آقای دکتر آیا اون قرصها باعث به تاخیر انداختن پریود اون شده یا احتمال بارداری وجود دارد درضمن هیچ گونه علایم بارداری ندارد
نزدیکی اول (12 اپریل) که با استفاده از روش اورژانسی به بارداری منجر نشده است. اما در مورد نزدیکی دوم (11 می) با توجه به تاریخ آن و قرار داشتن در حوالی زمان تخمک گذاری، اگر منی داخل واژن ریخته شده باشد، احتمال بارداری وحود دارد در غیر اینصورت اگر احتمال برخورد اسپرم با تخمک وجود نداشته (یعنی منی به داخل واژن نریخته باشد) احتمال بارداری اصلا وجود ندارد و تاخیر خونریزی به علل دیگر مثل استرس یا تغییر هورمونی بر می گردد.
دختری بعد از 2 .3 روز بعد از تمام شدن قاعدگی با نامزدش نزدیکی داشته البته دخول نداشته ( با توجه به پرده بکارت) فقط در حد ارضا شدن میباشد منی نامزدش روی باسن وی ریخته شده فقط احساس کرده منی به سمت واژن لیز خرده است و سریعا با دستمال اطراف واژن را تمیز کرده است اما ترسیده که منی وارد واژن نشده باشد به این خاطر 2 ساعت بعد 2 قرص ال دی مصرف کرده است ایا احتمال بارداری او وجود دارد؟
این طور که شما توصیف کردید، احتمال بارداری بسیار ضعیف می باشد. با این حال نمی توان آن را صفر در نظر گرفت.
اگر نزدیکی به طور کامل انجام شده بود ، روش جلوگیری از بارداری اورژانسی غلط بود. برای آشنایی با روش صحیح در همین سایت جستجو کنید.
.24سال دارم.مدت دو ماه است که نامزد کرده ام.27 خرداد پریود شدم و در تاریخ 5 تیر نزدیکی مشکوکی داشتیم و روز بعد دو قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص دیگر مصرف کردم (اما پس از یک ساعت دو قرص دوم را بالا اوردم).11تیر ماه (15 روز بعد به مدت 2 روز خونریزی داشتم به نظر شما این پریود بوده است یا از عوارض قرص بوده؟ایا ا حتمال حاملگی وجود دارد؟(با توجه به این که دخول انجام نشده و من دختر هستم)روز1 مرداد نیز تست حاملگی انجام دادم و فقط یک خط بنفش مشاهده شد ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟(اگر 27 را در نظر بگیریم تا امروز 39 روز پریود من به تعویق افتاده و اگر 11 تیر را 24 روز)کدام تاریخ قابل قبول است؟
خونریزی که داشته اید احتمالا به دلیل مصرف قرصها بوده و تنظیمات سیکلهای شما به هم خورده است. به نظر من احتمال بارداری در شما با توجه به نحوه رابطه جنسی و نیز خونریزی بسیار ضعیف است. شما خونریزی در 11 تیر را اولین روز خونریزی فرض کنید و طبق روال قبلی منتظر خونریزی باشید (یعنی اگر سیکلهای 28 روزه داشتید می شود 7 مرداد)، اگر 10 روز پس از این تاریخ (یعنی تا 17 مرداد) خونریزی ایجاد نشد، آزمایش بارداری بدهید.
همسر من دوره ماهانه 31 روزه داشته است. 26 اردیبشت پریود شده است. از13 خرداد ماه شروع به خوردن قرص کرده و تا 3 تیر ادامه داده است و در تاریخ 6 تیر خونریزی داشته است.28 روز بعد در تاریخ بعد از 4 مرداد ماه رابطه جنسی محافظت نشده داشته ایم و وی تا کنون (11 مرداد) خونریزی نداشته است .
آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
در ضمن همسرم قبلا دارای پریود نامنظم بوده ولی 6 ماه آخر دارای دوره 31 روزه بوده است.
شما ذکر نکردید که در آخرین دوره، که از تاریخ 6 تیر شروع شده، مصرف قرص ضد بارداری وجود داشته است یا نه؟
اگر مصرف قرص وجود داشته که احتمال بارداری بسیار بسیار پایین می باشد. دیگر اینکه زمانی که شما نزدیکی محافظت نشده داشته اید (4 مرداد) در روزهایی بوده که احتمال بارداری (اگر هم وسیله جلوگیری استفاده نشود) پایین است. پس با توجه به مطالب ذکر شده، به نظر من احتمال بارداری بسایر پایین و در حد صفر است.
آزمایش بیبی چک که دادم یه خط بنفش پررنگ ظاهر شد وقسمت بالائیش یه خط خیلی کمرنگ آیا این، دو تا خط حساب میشه؟یا باید دو تاش پررنگ باشه؟یعنی حامله هستم؟
کیتهایی که از ادرار برای وجود بارداری استفاده می کنند ممکن است مثبت و منفی کاذب داشته باشند. با توجه به خونریزی که داشته اید، قطعا حامله نیستید. داروهایی را هم که پزشک برای شما تجویز نموده طبق دستور پزشک مصرف کنید و از قطع یا تغییر در میزان مصرف دارو بدون نظر پزشک شدیدا پرهیز نمایید.
من و همسرم تازه عقد کرده ایم
تاریخ شروع پریود ماه گذشته در همسرم 15 مرداد بوده است. ما در تاریخ 10 شهریور یعنی 26 روز بعد از این تاریخ نزدیکی مقعدی به همراه انزال در مقعد و همچنین پاشیدن منی روی لبه های وازن داشته ایم که البته فورا شستشو شده است. در حال حاضر که 20 شهریور است هنوز همسرم پریود نشده است. با توجه به اینکه پریود همسر من معمولا 30 روز با حد اکثر 3 روز کم یا زیاد بوده و باکره نیز میباشد، احتمال حاملگی وجود دارد؟
احتمال بارداری با توجه به تاریخهایی که ذکر نمودید، بسیار کم می باشد. با این حال اگر خونریزی بیش از ده روز از زمان پیش بینی به تعویق افتاد، بهتر است جهت ارزیابی احتمال بارداری آزمایش خون انجام دهید.
آقای دکتر من روز 6 یا 7 پریودم بود که با نامزدم هم آغوشی داشتم . البته منی ایشان خارج نشد و کلا دخولی انجام نشد اما من بعد از لمس آلت ایشان واژن خودم رو لمس کردم . ایشون در 2-3 روز گذشته انزال نداشته !و قبل ار هم آغوشی ادرار داشتن . آیا احتمال وجود اسپرم در پیش آبشون بوده ؟ و من الان 7 روز از دوره ام گذشته اما پریود نشدم .البته هم استرس داشتم و هم اینکه از اونجاییکه شمال زندگی میکنم فکر میکنم وضعیت هوا و … ! در ضمن من در روز هم آغوشی تحریک نمیشدم . و در حال حاضر هم تحریک نمیشم ! و گاه و بیگاه احساس گر گرفتن میکنم . بعضی وقتهاهم احساس پریود شدن و دل درد اما … ! لازو به ذکره که قبل از این دوره من 28 روزه بوده !
اصولا ممکن است در مایعی که قبل از انزال از آلت مرد خارج می شود، اسپرم وجود داشته باشد، ولی با توجه به زمانی که اعلام کردید و علایمی که دارید، به نظر من بعید است که باردار باشید؛ اگر دوره های قاعدگی منظم دارید، و 10 روز از زمان مورد نظر برای شروع خونریزی گذشت، بهتر است آزمایش تشخیص بارداری را انجام دهید.
من ماه پیش با نامزدم که مدتی در ایران بودند معاشقه داشتم البته بدون دخول.اما از آنجایی که قبل از انزال ایشان الت شان را لمس کرده بودم با توجه به احتمال خروج اسپرم قبل از انزال شروع به مصرف ld البته شبی یک عدد کردم و به علت مسافرتی که داشتم برای جلو گیری از پرید بسته دوم را نیز در ادامه مصرف کردم که پس از 10 عدد پرید شدم امادر ماه جدید پرید نشدم.آیا پرید ماه قبل من به خاطر مصرف قرص بوده و احتمال حاملگی من وجود دارد؟ یا با توجه به پرید قبلی احتمال حاملگی ندارم؟و آیا پرید نشدنم در این ماه از عوارض قرص است یا حاملگی؟
با توجه به خنوریزی که داشته اید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد (البته اگر پس از خونریزی نزدیکی نداشته اید). همانطور که بارها گفته شده، مصرف قرصهای هورمونی باید زیر نظر پزشک و به طور منظم باشد، اینگونه مصرف نامنظم باعث به هم خوردن نظم همیشگی خوده بدن خواهد شد.
با سلام اگر منی مرد با دست تماس پیدا کرده باشد و بعد از دقایقی خشک شده باشد و با انگشت داخل آلت زن فرور رفته باشد, آیا احتمال حاملگی هست؟
در اینگونه رفتارهای پرخطر از لحاظ ایجاد حاملگی همیشه احتمال بارداری وجود دارد، اسپرمها در خارج از بدن مرد و در محیط آزاد تا چند ساعت زنده هستند و در دستگاه تناسلی زن این مدت به 48 ساعت می رسد. خشک شدن منی این مدت زمان را کاهش می دهد. اگر این عمل در روزهای تخمک گذاری شما انجام شده باشد احتمال بارداری وجود دارد ولی میزان آن پایین است.
در ضمن اگر جسمی 12 سانت به داخل آلت زن وارد شود و خونریزی و درد نداشته باشد، آیا بکارت از بین رفته است؟و اگر از بین نرفته باشد احتمال حاملگی به طریق بالا وجود دارد؟
بله، احتمال آسیب به پرده وجود دارد، البته قطر جسم هم باید لحاظ شود.
من حدود 1 ماه پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم که در این رابطه منب ایشوون روی واژن من ریخت و به قول خودشون چیزی وارد بدن من نشد من حدود 5دقیقه بعد ادرار کرددم در ضمن منهنوز دخترم وما دابطه عمیقی نداشتیم ام الان قاعدگی من حدود 2 روز به تاخیر افتاده من با تست حاملگی خانگی که گرفتم جواب منفی بود (حدود 21 روز بعد از آن ماجرا) با یک دکتر دیگه هم مشورت کردم که گفت جای نگرانی نیست ولی من خیلی اضطراب دارم همیشه به این موضوع فکر میکنم نظر شما چیست
همانطور که در بالاتر هم دوستان اشاره کردند، روز ارتباط جنسی مهم است ، با فرض اینکه در روز تخمک گذاری ارتباط داشته اید، این احتمال وجود دارد، ولی با توجه به شرح حالی که شما دادید این احتمال بسیار پایین خواهد بود. اگر هم در حوالی روز تخمک گذاری این ارتباط انجام نشده که احتمال باز هم پایین تر خواهد آمد. عدم خونریزی در زمان مشخص اگر بیش از 10 روز ادامه یابد ارزیابی جهت شایعترین علت آن یعنی بارداری باید انجام شود.
در صورتی که قصد دارید ارتباط جنسی برقرار کنید، حتما از وسایل جلوگیری از بارداری استفاده نمایید؛
در صورتی که قصد دارید ارتباط جنسی محافظت نشده برقرار کنید (که احتمال بارداری در آن بالاست و توصیه نمی شود)، تا حد امکان روزهای حوالی تخمک گذاری را برای این کار انتخاب نکنید.
تاریخ پریود من به شدت به هم ریخته و می ترسم که باردار شده باشم. ممکنه لطفا من رو راهنمایی کنید؟
آخرین بار در تاریخ 9 مهر پریود شدم. بعد از اون در تاریخ 25 مهر از روش اورژانسی یعنی 8 قرص ال-دی پیشگیری کردم. روز اول آبانماه هم باید از روش اورژانسی استفاده می کردم ولی فقط 2 تا قرص ال-دی خوردم. باید اضافه کنم که آخرین باری که قرص هامو به طور مرتب یعنی 21 روز خوردم در ماه مرداد بود و بعد از اون تا 9 مهر قرص نخورده بودم.
روز 8 آبان هم نتیجه بییی چک منفی بود.
فکر می کنید ممکنه نتیجه بییی چک اشتباه بوده باشه؟ آیا ممکنه من باردار شده باشم؟ یا اینکه به خاطر مصرف نادرست قرص برنامه پریودم این طور به هم ریخته؟
اضافه می کنم که من 25 سال دارم.
به طور خلاصه اولین روز آخرین خونریزی شما 9 مهر بوده – که اگر سیکلهای شما را 30 روز در نظر بگیریم – می بایست 9 آبان خونریزی مجدد شروه می شده است. حال یکبار در 25 مهر نزدیکی محافظت نشده داشته اید که پس از آن به روش صحیح از بارداری جلوگیری کرده اید و یکبار 1 آبان نزدیکی داشته که این بار درست پیشگیری نکرده اید (چرا؟)
با توجه به اطلاعات بالا احتمال بارداری در روز 1 آبان یعنی روز 22 سیکل پایین می باشد. به نظر من احتمال بارداری پایین است و تعویق خونریزی به دلیل مصرف قرص می باشد. با این حال اگر بیش از 10 روز این حالت طول کشید برای تعیین احتمال بارداری از آزمایش خون استفاده کنید.
اگه تو یک رابطه عمل دخول انجام نشده باشه اما مقداری ار اسپرم به لباس زیر فرد مونث ریخته باشه احتمال حاملگی چقدر هست؟
و در صورت لزوم چه کارهایی باید انجام داد؟
همانطور که بارها گفته شده، احتمال بارداری به شرایط مختلفی بستگی دارد و مهمترین نکته زمان انجام آن است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مطالب قبلی همین تاپیک را مطالعه نمایید. با شرایطی که شما ذکر کردید، احتمال بارداری وجود ندارد و یا خیلی خیلی پایین است.
با توجه به موضوعی که در بالا مطرح شد، مبنی بر ناسالم بودن رابطه در دوره پریودی لطفاً بیشتر توصیح دهید که چه مشکلات و بیماری هایی ایجاد می کند؟
عمده ترین مشکل ایجاد عفونت است چون در این شرایط هم محیط برای رشد میکروارگانیسم ها مستعد تر است و هم اینکه مخاط دستگاه تناسلی مستقیم تر در معرض خواهد بود. علاوه بر این معمولا در زمان خونریزی شرایط فیزیکی زن مشکل تر بوده و چنین عملی ممکن است باعث آزردگی و درد بیشتر در وی گردد.
با توجه به اینکه من بکارت دارم، اگر من همانطور که شما فرمودید باردار شده باشم چاره چیه؟ آیا بکارتم را از دست میدهم یا اینکه راهی یست؟
اگر باردار شده باشید که می بایست بارداری را ادامه دهید، چاره قانونی خاصی وجود ندارد؛ اما احتمال بارداری در شما زیاد نیست، چند روز صبر کنید، آزمایش خون همه چیز را مشخص می کند. اگر باردار شده باشید بکارت! مفهومی ندارد.
من با نامزدم 12 فروردین رابطه جنسی داشتم بطوریکه از کاندوم هم استفاده کردم ولی در آخر رابطه جنسی از کاندوم استفاده نکردم و همینطور آلتم رو به داخل وازن بردم این سوال رو دارم که:
1)الان بعد از گذشت 8 روز از رابطه جنسی بین ما نامزدم طی این چند روزه از درد ناحیه شکم رنج میبره قابل ذکر هست که ایشونکیست هم دارن و نکته گفتنی اینکه پریود نامزدم طی 18-20 هر ماه انجام میشدش ولی تا الان هیچگونه پریودی نداشته جز امروز که یه لکه خون خارج شدش از بدنش و حتی امروز حالت تهوع هم بهش دست داده دکتر میترسم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟ این نکته رو باید بگم که منی خودم رو روی شکم اون ریختم.
اگر پریودها منظم و 28 – 30 روزه بوده، پس زمان تخمک گذاری در این فرد تقریبا بین روزهای 2 تا 6 فروردین بوده است؛ با توجه به این نکته که تخمک پس از رها سازی حداکثر 1 تا دو روز زمان برای بارور سازی دارد و اگر اسپرمی در مواجهه با آن قرار نگیرد دفع خواهد شد؛ احتمال بارداری در فردی که ذکر نمودید بسیار پایین است. نکته دیگر که باید توجه داشته باشید اینکه اسپرم حدود 1 تا 5 روز در دستگاه تناسلی زن می تواند زنده باقی بماند.
پس توجه کنید که در فردی که خونریزیهای ماهیانه منظمی دارد، حدود 4 تا 5 روز قبل از تخمک گذاری تا 1 – 2 روز بعد از آن بیشترین احتمال بارداری وجود دارد؛ در این بازه زمانی اگر قصد بارداری ندارید حتما از روشهای مطمئن جلوگیری استفاده نمایید.
من 17 اسفند پریود شدم (پریودم 7 روزست) و 26 اسفند (2-3 روز بعد از پاک شدنم) برای اولین بار رابطه جنسی تقریبا کامل داشتم (مایع منی داخل ریخته نشد اما احتمال پیش اب رو میدم) این ماه باید 17-18 فروردین پریود میشدم اما تا امروز22( فروردین نشدم . یعنی 4 روز عقب انداختم) دیشب تست بیبی چک منفی بود . ایا میتوان به آن اعتبار کرد؟ ایا احتمال بارداری وجود داره؟ اصلا احتمال بارداری با پیش آب هست؟ و به غیر از حالت تقویمی چه طور میشه حدود تخمک گذاری رو فهمید. منظورم علایم جسمیه .
با توجه به تاریخهایی که ذکر نمودید، در صورت وجود اسپرم در دستگاه تناسلی شما در زمان نزدیکی، احتمال بارداری وجود داشته است.
تستهای خانگی تشخیص بارداری که با اندازه گیری بتا اچ سی جی در ادرار کار می کنند بسته به نوع آنها می توانند از مقادیر 20 تا 100 این هورمون را در ادرار نشان دهند، پس اولین نکته نوع کیت و حساسیت آن است که هرچه به مقادیر کمتری حساس باشند زودتر می توانند بارداری را تشخیص دهند. نکته دیگر امکان مثبت و منفی کاذب در این کیتها است که می توانید در اینجا علل آن را مطالعه کنید. نکته دیگر که باید توجه داشت این است که اسپرم حدود 1 تا 5 روز می تواند در دستگاه تناسلی زن زنده بماند و دیگر اینکه تخمک رها شده حدود 1 تا دو روز قابلیت بارور سازی دارد پس در این بازه زمانی یعنی 4 – 5 روز قبل از تخمک گذاری تا 1 – 2 روز بعد از آن بیشتری احتمال بارداری وجود دارد. علایم جسمی تخمک گذاری می تواند درد شکم باشدکه به آن “میتل اشمرز” گفته می شود یا اینکه به دلیل تغییرات هورمونی در برخی زمان لکه بینی ایجاد می شود. همچنین دمای پایه بدن حدود 5/0 درجه بالاتر می رود. در پیش اب مرد احتمال وجود اسپرم هست.
پس با توجه به اینکه کیتهای خانگی تشخیص بارداری ممکن است مثبت و منفی کاذب داشته باشند، شما بهتر است 7 تا 10 روز از زمان مشخص برای شروع خونریزی بعدی خود صبر کنید، اگر خونریزی رخ نداد در این زمان می توانید جواب قطعی را با آزمایش خون مشخص کنید.
من پریودی نسبتا نامنظمی دارم مثلا29دی 16اسفند و 19فروردین پریود شدم و 23 پاک شدم که همیشه 7روزه بود ولی این سری 5 روزه و 27فروردین رابطه جنسی داشتم(مقعد) من دختر هستم و مایع منی اصلا بابدنم تماس نداشت ولی از ترشح مطمئن نیستم ولی بعد از رابطه جنسی من کلا بدنم رو شستم.تا اینجا با مطالبی که در سایت بود جوابم رو گرفتم که جای نگرانی نیست ولی من از همون روز تا الان کمردرد و درد در قسمت تخمدانهام دارم (البته الان که نزدیک به زمان پریودم هست دردم کمتر) می خوام ببینم این درد می تونه علائم بارداری باشه؟ اصلا با این توصیفات احتمال بارداری وجود داره.؟ خواهش می کنم جوابم رو بدید من خیلی نگرانم.به خودم می گم که نگرانی بی مورد ولی این دردا از چیه؟ چون تا به حال اینجوری نبودم.
نگرانی شما قابل درک است ولی با توجه به توضیحاتی که دادید، احتمال بارداری وجود ندارد و علایمی که ذکر کردید نشاندهنده بارداری نیست، همانطور که بارها گفته شده تشخیص قطعی بعد از 10 روز تاخیر در خونریزی و با آزمایش خون مشخص می شود.
خواننده محترم توجه کنید ، در صورتی که قصد ایجاد رابطه جنسی دارید و نمی خواهید باردار شوید:
• تا حد امکان روزهایی را انتخاب کنید که احتمال تخمک گذاری در آنها نیست و یا کمتر است.
• از روشهای جلوگیری از بارداری در دسترس مثل قرص و کاندوم استفاده کنید.
من و نامزدم قبل از عید نزدیکی ای داشتیم و در این نزدیکی که هیچ گونه دخولی انجام نشد مقداری از مایع اسپرم بر روی واژن او ریخت و من با مراجعا به این سایت مرای اطمینان با وجود پرده ی بکارت به او گفتم با سورت اورژانسی قرص مصرف کند و او 6ساعت صبح روز بعد 4عدد قرص ال دی و 12ساعت بعد نیز 4 عدد قرص ال دی دیگر مصرف کرد و در دقیقا روزی که باید پریود میشد یعنی سه شنبه 20فروردین پریود شد .
ما در عصر جمعه 30 فروردین ماه -روز 11 پریود نامزدم دوباره نزدیکی ساده ای داشتیم و دوباره با وجود پرده بکارت نامزدم .هیچگونه دخولی انجام نگرفت و فقط مقداری مایع اسپرم بر روی واژن او ریخته شو م ایندفعه او قرس نخورد چون اعتقاد داشت که هیچاتفاقی نیفتاده .
با محاسبه ی خودم باید سه شنبه 17 اردیبهشت خونریزی او شروع میشد که پنج شنبه شب 19اردیبهشت خونریزی شروع شد و ایندفعه خونریزی به جای 5روز 2روز ادامه داشت به طوری که تا دیروز شنبه 21اردیبهشت ادابه داشت و امروز دوشنبه 22 اردیبهشت پاک است.
حالا نگرامن و سوالاتی دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
1-چدا مدت خونریزی کم شده؟آیا نامزد من حامله است و این خونریزی /ادت ماهیانهی او نبوده و لانه گذاری تخمکها بوده که 2روز به طول انجامیده؟
2- ایا اینکه این عادت ماهیانه بوده و بخواطر اختلالی که اقرص در دوره ی قبلی ایجاد کرده بوده؟
3-تورو خدا راهنمایی کنید و بگویید چی شده دارم دیوونه میشم آخه حالا موقیت بچا نیست.
4-نگرانیم….بریم آزمایش بدیم؟
اگر خونريزي مداوم بوده و حالت هاي دوره هاي قبل را هم كه در هنگام پريود بروز ميكند مانند درد كمر و زير شكم را داشته اند پس پريود بوده اند و حاملگي منتفي است و علت آن برهم خوردن تعادل هورموني نامزد شما در اثر استفاده از روش اورژانسي ميباشد
در هر صورت اگر فكر ميكنيد پريود نبوده اند و خونريزي علت ديگه اي داشته براي اطمينان بيشتر به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد
می خوام بدونم اگه (در پریود نسبتا نا منظم) بعد از تاخیر 10 روز از زمان پریود مثلا 19 زمان پریود بوده و29 آزمایش beta hcg
انجام بشه و جواب منفی باشه دیگه احتمال بارداری وجود ندارد؟ یعنی میشه به جواب آزمایش اعتماد داشت (10 روز گذشت کافیه)؟ ودیگه اینکه درصورت صحت جواب پس علت عقب انداختن زمان پریود چه چیزهایی می تونه باشه؟
بله-اختلال در هورمونها میتواند باعث این موضوع شود
من در روز پنجم پریودی نامزدم رابطه جنسی داشتم و نامزدم در این روز نیز خونریزی کمی داشت و من منی را کاملا در رحم نامزدم ریختم . 3 ساعت بعد از نزدیکی مقداری از منی و خون از رحم خارج شد . و تا 2روز بعد خونریزی قطع شده. با این تفاسیر میخواستم بدونم که حامله شدن نامزدن من امکان داره یا نه؟ و اگر امکان داره برای جلوگیری این موضوع چه کار باید بکنم . (الان 3روز از این ماجرا میگذره)
در شرایط طبیعی با توجه به تاریخها و علایمی که ذکر کردید ، احتمال بارداری پایین است ولی مطالبی که در پست بعدی تان نوشتید هم درست و احتمال دارد به وقوع بپیوندد، این شرایط به نظم دوره های قاعدگی قبلی فرد بستگی دارد.
من پریودم 35 روز طول میکشه معمولا
12 اردیبهشت من عادت ماهانم تموم شد
14 اردیبهشت یه رابطه جنسی با نامزدم بدون دخول داشتم من پرده بکارت هم دارم یعنی فقط مقداری از منی روی واژن من ریخت منم بلا فاصله شستم . الان هم که 27 اردیبهشت هستش فکر کنم تخمک گذاری شروع شده
ما نمی دونستیم با توجه به باکره بودن امکان حاملگی هست .قرصی هم مصرف نکردم
آِیا من احتمال داره حامله بشم؟
راهی که مطمئن بشم وجود داره که بعد 2 هفته بگه حاملگیو؟
اگر قاعدگیهای منظم دارید، با این زمانبندی احتمال بارداری بسیار ضعیف است. بهترین زمان برای ارزیابی یک هفته تا 10 روز پس از عدم خونریزی در زمان مشخص است.
علائم شایع شروع بارداری با توجه به اینکه پنج روز هم تاخیر در پریود میباشد چیست؟
افزایش سطح بتا در خون که با آزمایش مشخص میشود ولی لز نظر بالینی هیچ
من آزمایش بتا دادم که عدد آن 0.1 بود می خواهم ببینم این عدد عادی است یا نه؟ چون به نظرم خیلی پایین بوده
با ایم میزان شما باردار نیستید، اعداد ممکن است با توجه به کیتهای مختلف متفاوت باشد اما مقادیر زیر در ارزیابی حاملگی از روی مقدار هورمون کمک کننده است:
• اگر مقدار هورمون BhCG كمتر از 10 باشد شخص باردار نيست .
• اگر مقدار هورمون BhCG بيشتر از 25 باشد فرد باردار است .
• اگر مقدار هورمون BhCG بين 10 تا 25 باشد نمي توان با قاطعيت گفت شخص باردار است ويا خير.
من از اول فروردین قرص ldمصرف کردم تا 29 فروردین 2 اردیبهشت پریود شدم تا 7 اردیبهشت . 2روز بهداز آن با نامزدم نزدیکی داشتم منی روی واژن ریخته شد هیچ پیشگیری هم نکردم. امروز 4خرداد هنوز پریود نشدم البته امروز تست انجام دادم منفی بود احتمال بارداری من هست 2روز شظ پریود نشدنم میگذرد (البته زمان پریود من قبل از استفاده از قرص 14 هر ماه بوده)
اگر سیکلهای منظم دارید، احتمال بارداری با شرایطی که ذکر کردید بسیار پایین است. اگر آزمایش خون دادید، الان هم باید افزایش هورمون را نشان بدهد ولی برای جواب قطعی باید 10 روز از زمان مقرر برای خونریزی بگذرد تا بتوان به آن استناد کرد، تا 12 خرداد صبر کنید اگر باز هم خونریزی رخ نداد، آزمایش خون برای ارزیابی هورمون بارداری انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =