سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری نود ام

احتمال حاملگی خارج از رحمی برای خانمی که 1 ماه پیش نزدیکی داشته و سر موقع 1 هفته بعد از نزدیکی 7 روز کامل پریود شده ( پریود کامل بوده و همه شرایط را داشته ) و چند روز بعد از پاک شدن خونریزی خفیفی داشته که الانم که نزدیکه دوره بعدیشه ادامه داره چقدره.
من مطلبی رو که تو این سایت در این مورد بود خوندم. این خانم پریود نامنظم داره . تا حالا باردار نشده و بعد از نزدیکی همینطور که در بالا گفتم پریود شده و الان اصلا درد نداره . اگه حاملگی خارج رحمی بود بعد از 1 ماه الان درد داشت ؟
آیا با حاملگی خارج رحمی پریود اتفاق میفته ؟
در کل احتمال این نوع حاملگی چقدره ؟
در هنگام نزدیکی منی نه توی واژن ریخته شده و نه روی واژن .
در نزدیکی از وسایل جلوگیری استفاده نشده ولی منی در واژن و اطراف آن ریخته نشده .
آیا ممکن خونریزی مربوط به دوره بدون تخمک گذاری باشه ؟
با توجه به شرح حالی که دادید، احتمال بارداری چه داخل و چه خارج رحمی وجود ندارد. حاملگی خارج رحمی آمار بسیار کمی از بارداری ها را به خود اختصاص می دهد. خونریزی به صورت لکه بینی علل مختلفی دارد که شایعترین آن تغییرات هورمونی است و با توجه به دوره های نامنظمی که بیمار دارد نمی توان دقیق اظهار نظر نمود.
دختري اقدام به نزديكي بدون كاندوم 3 روز قبل از قاعدگي كرده است و اب مني كنار مهبل ريخته شده و نه در داخل آن.2 روز بعد نزديكي يك قرص ال دي ‌مصرف كرده و روز سوم يعني 6 ساعت بعد نيز يك قرص ديگر ولي 3 ساعت بعد از خوردن قرص دوم دچار استفراغ شد. و ديگر قرصي مصرف نكرده.در روز 5 لكه بيني مشا هده شد يعني با توجه به صحبت دكتر قاعدگي بايد با مصرف قرص 3 تا 5 روز به تاخير مي افتاد . لازم به ذكر است در روز 3 پس از نزديكي جواب تست ادرار منفي بوده است. با اين حساب آيا احتمال بارداري وجود دارد ؟ آيا جواب تست ادرار درست بوده است ؟
براي مطمئن شدن از بارداري يا عدم آن تستهاي ادرار و خون در چه فاصله اي بايد انجام شود ؟
روش استفاده از قرص الي دي ا اشتباه بوده است
طريقه استفاده از قرص ها براي جلوگيري اورژانسي از بارداري در سايت وجود دارد جستجو كنيد
براي آزمايش معمولاً 2 هفته بعد از تاخير درشروع خونريزي دوره جديد اقدام ميكنند
من يه دختر 20 ساله هستم.7روز بعد از اتمام پريودم(يعني روز 14) با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول و فقط نزديكي سطحي داشتيم و مايع مني روي الت من ريخته نشد و ريختش بيرون. اما الت هردومون خيس بود.با توجه به اينكه من باكره هستم آيا احتمال بارداري وجود داره؟خيلي استرس دارم.با اين استرس نميتونم واسه امتحانام درس بخونم.لطفا راهنماييم كنين چيكار كنم؟
نگران نباشيد شما باردار نيستيد
روز 20 اردیبهشت اغاز پریودیم بوده.در روز 29 اردیبهشت نزیکی سطحی داشتم که منی طرف مقابلم با بدنم در تماس نبود که ایشان با دستشان و دستمال منی را هنگام انزال گرفتن با توجه به اینکه دست شسته نشد ولی به احتمال زیاد در دمای طبیعی خشک شده نیم ساعت بعد با همان دست واژن من را تحریک کردن که از واژنم ترشحاتی خارج شد …دیرو که 15 خررداد بود من مقدار زیادی زعفران دم کشیده خوردم که باعث قاعدگی زود هنگام شد.درد زیر شکم دیشب کمی داشتم ولی خونریزی بر خلاف همیشه اهسته و کم هست… با توجه به این مطالب چند سوال داشتم….1ایا منی که نیم ساعت در هوای ازاد باشه توانائی باروری داره؟؟؟این خونریزی که با توجه به اینکه محرکش زعفران بوده قاعدگی هست یا از علائم حاملگی هست؟؟؟لازم هست تست خون بدم؟
با توضیحاتی که دادید، با احتمال زیاد بارداری وجود نخواهد داشت.
من 31 سال سن دارم و متاهل هستم.2 ماهه پیش توسط دکتر زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم.اخرین روز پرودم 15 مارس بوده و معمولن پرود 22 روزه دارم.یعنی قاعدتا بایستی امروز پرود بشم که نشدم. و در ضمن هیج گونه جلوگیری انجام نشده در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشتیم. یعنی قصد حاملگی دارم. یک هفته/10 روزه که حالت تحوع دارم. و 3/4 روزه که طرف راست زیر شکمم درد خیلی خفیفی داره.البته درد سینه هم دارم. امکان داره حامله باشم؟
علایمی که ذکر کردید (تهوع، درد زیر شکم و درد پستان) نشان دهنده قطعی بارداری نیستند ، اگر تا 10 روز دیگر خونریزی رخ نداد با انجام آزمایش خون می توان به وجود یا عدم وجود بارداری پی برد.
من با نامزدم یک هفته بعد از پریودیم (درست زمان تخمک گذاری ) رابطه جنسی داشتیم البته هیچ تماسی بین الت هامون بوجود نیومد وبعد از ارضاء منی رو بیرون ریخت وبا دستمال پاک کرد ، بعد با دست التم رو دست زد حال ایا امکان داره با تماس دست که شاید آغشته باشه اسپرمی وارد من شده باشه . در ضمن من هنوز پرده دارم.
احتمال بارداري خيلي خيلي ضعيفي و آن هم در صورتي كه :
اگر دستانش آغشته به مني بوده و با دست دهانه واژن را لمس كرده باشد و اسپرم ها توانسته باشند خود را ا پرده بكارت عبور بدهند و به تخمك ها برسانند وجود دارد
ولي اگر وقتي دستانش را با دستمال پاك كرده دستانش كاملاً از مايع مني پاك شده و يا خشك شده باشد همان احتمال ضعيف هم وجود ندارد
نگران نباشيد بارداري به اين صورت بعيد به نظر ميرسد
من 22 روز بعد از اولین روز پریود با نامزدم نزدیکی داشتم البته در حدی که مایع منی روی وا÷ن ریخته شده و داخل ریخته نشده. 10 ساعت بعد نیز یک قرص hd خوردم.آیا احتمال حاملگی هست؟
ابتدا اين كه طريقه استفاده از قرص شما اشتباه است
دوم تخمك گذاري معمولاً در يك پريود 28 روزه حدود 14 روز قبل از خونريزي بعدي اتفاق مي افتد
و شما نگفتيد دوره هاي قائدگي شما چند روزه است يعني هر چند روز يك بار خونريزي اتفاق مي افتد
نگران نباشيد احتمال حاملگي به اين صورت بسيار ضعيف است
من روز 21 خرداد رابطه جنسی داشتم.دقیقا روز سوم پریودم بود.دوره ی پریود من 7روزست.23 روز گذشته و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم .امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟؟
ترشحاتم زیاده و لثه هام خیلی حساس شده…هیچ قرصیم مصرف نکردم.در ضمن رابطه جنسی کامل نبوده.فقط منی اطراف واژن ریخته.عادت ماهانم تقریبا منظم.
الان هم امکان داره با قرص جلوگیری کنم؟؟؟یا اگر نه چه روشی پیشنهاد می کنید؟
امکان بارداری صفر است. اطمینان داشته باشید.
احتمالا اضطزاب شدید دوره پریودتان را به هم ریخته است.
باد کردن سینه ها در هفته چهارم قاعدگی قبل از زمان قاعدگی بعدی نشانه چیست اگر منی روی آلت نامزدم بدون دخول و با سالم بودن پرده بکارت و در روز پنجم قاعدگی اتفاق افتاده باشد
حساسیت و تورم پستانها قبل از شروع خونریزی (در دوره پیش از قاعدگی) طبیعی است و به دلیل تغییرات هورمونی رخ می دهد.
احتمال بارداری در موردی که ذکر کردید بسیار ضعیف است.
من همیشه فکر میکردم تا خونریزی پریود صورت نگیرد تخمک ها قابل بارور شدن هستند
شما فرمودید اواخر دوره باروری وجود ندارد پس تخمک درست شده چی به سرش اومده؟
معمولا تخمک گذاری در اواسط سیکل میباشد ( به عنوان مثال روز 14 برای یک دوره 28 روزه یعنی 14 روز بعد از شروع پریود) و اینکه شما میگویید چه بلایی سر تخمک میاد. یه تخمک بعد از آزاد سازی حدود 12 تا 48 ساعت قابلیت باروری داره و بعد از آن دفع میشود.یعنی تقریبا به طور قطع میتوان گفت (معمولا] از روز19 تا 28 که شروع پریود بعدی میباشد احتمال بارداری نزدیک به صفر میباشد.
من خرداد ماه روز 26 ام پریود شده بودم. و روز 16 تیر ماه یه رابطه جنسی سطحی و بدون دخول داشته ام.
می خواستم بدونم با توجه به بکارت و دوره پریود امکان حاملگی وجود داره یا نه؟
البته بگم من دو روز بعد از اون هر 12 ساعت 2 تا قرص Ld به مدت 4 روز مصرف کردم
و الان باید پریود می شدم و لی نشدم.
توضيحات شما براي گرفتن پاسخ نا كافي است
1-شما بايد بگوييد رابطه جنسی سطحي در چه حدي بوده آيا مايع مني روي دهانه واژن تخليه شده يا خير
2- دوره هاي ماهانه شما چند روزه بوده است
در هر صورت در يك دوره منظم 28 روزه تخمك گذاري حدوداً 14 روز قبل از شروع خونريزي انجام ميشود حال اگر در اين روز ها اسپرم بتواند خود را به تخمك داخل رحم برساند حاملگي رخ ميدهد
نگران نباشيد
با توجه به استفاده نا درست از روش اورژانسي تعادل هورموني خود را بر هم زديد و به احتمال قوي عقب افتادن پريود شما به همين دليل است نه به خاطر بارداري
اگر تا چند روز ديگر پريود نشديد براي باز شدن پريود خود به پزشك زنان مراجعه كنيد
من حدود 3 روز پیش با همسرم یک نزدیکی ساده و بدون دخول داشتم که منجر به ریختن مایع منی در اطراف واژن شد و با توجه به اینکه پریود من نامنظم و در زمان نزدیکی لکه بینی اندکی داشتم آیا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
مهم زمان نزدیکی در سیکل قاعدگی است، با توجه به نامنظم بودن قاعدگی نمی توان دقیق اظهار نظر نمود ولی معمولا اطراف واژن به داخل راه ندارد با این حال اگر در نزدیکی دهانه واژن ریخته شده ممکن است به داخل هم راه یافته باشد. می توانید منتظر بمانید اگر تا حداکثر 20 – 25 روز پس از نردیکی خونریزی رخ نداد، با آزمایش خود احتمال بارداری را ارزیابی کنید.
حدود يك ماو نيم پيش من و يك خانم رابطه جنسي داشتيم از آنجايي كه دختر خانم باكره هستند رابطه جنسی مقعدي نداشتيم اما من فقط آلتم رو روي آلت ايشون گذاشتم اما بعدش به فكر افتادم كه آلت من تا حدي به مايه مني آلوده بود و ممكنه باعث حاملگي بشه ، براي همين ايشون رو هم در جريان گذاشتم و يك سري قرص الي دي يا شايد هم اچ دي ( خاطرم نيست ) تهيه كردم و ايشون هر 12 ساعت 2 عدد خوردن و بعد از چند روز هم عادت ماهيانه شدن اين موضوع گذشت تا چند امروز كه ايشون گفتند كه من هنوز هم مشكوك هستم و حس ميكنم قسمت شكمم يه خورده برجسته شده و حالت تهوع هم دارم ( البته ايشون در حال حاضر پريود هستند ) حالا من موندم كه چيكار كنم اين بود كه مزاحم اوقات شما شدم و ازتون خواهشمندم كه به من كمك كنيد و اگه ممكنه جواب من رو هر چه سريع تر بدبد
اگر بعد از عادت ماهیانه که ذکر کردید، دیگر ارتباط جنسی نداشته اید، احتمال بارداری وجود ندارد.
خونریزی عادت ماهاینه = عدم بارداری تا این زمان
من با نامزدم حدود 1 ماه پیش رابطه داشتم.من باکره هستم و ایشان هم انزالی نداشتند.با این وجود عادت من حدود 2 هفته به تعویق افتاده.البته من عادت منظمی ندارم ولی تا این حد تا به حال به تعویق نیفتاده است.آیا امکان بارداری وجود دارد؟البته دخول هم وجود نداشته.تست baby check را هم انجام دادم منفی بود
خیر، احتمال بارداری با توضیحاتی که دادید، وجود ندارد؛
من 16 تیر ماه یه رابطه جنسی خیلی سطحی داشتم
و از روز 18 یعنی دو روز بعد قرصهای LD رو 2تا 2تا به فاصله 6 ساعت به مدت 4 روز خوردم
و با توجه به اینکه پریودهای منظمی دارم باید 23 یا 24 تیر پریود می شدم. ولی من از روز 29 به مدت 5 روز پریود شدم که احساس می کنم یه مقدار با پریودهای عادی تفاوت داشت. یه کم رقیقتر بود و کم رنگ تر
باید بگم فبل از پریود و بعد از قطع مصرف قرصها ترشحاتی که داشتم هم سفید رنگ و رقیق و آبکی بود که بعد از اتمام پریود هم ترشحاتم به همین صورت هست

می خواستم بپرسم آیا مشکلی وجود داره و این علائم می تونه نشانه بارداری باشه و یا احتمال نامنظم شدن هورمونها به خاطر مصرف قرصا وجود داره؟

نیازی هست به پزشک مراجعه کنم؟ و یا داروی خاصی مصرف کنم؟

بنابر اطلاعاتی که دادید حاملگی شما کاملا منتفی است. و دلیل نامنظمی پریودی نیز به دلیل تاثیر استفاده از اورژانسی از قرص میباشد.
ممكن است بفرماييد اسپرم موجود در مني مرد تاچه مدت خارج از واژن زنده ميماند وقدرت باروري دارد.
مدت اون عمر اون بسیار کمه و از چند لحظه تا چند دقیقه متغیره. ولی خیلی زیاد نیست و زود میمیره.
من بعد از آخرین پریودم چند بار رابطه جنسیه بدون دخول داشتم و تنها منی نامزدم روی واژنم ریخته اما حالا یک هفته است که پریودم عقب افتاده به یک کارشناس مامایی مراجعه کردم و اواز من تست حاملگی خون گرفت و گفت منفی هست ودو آمپول پرژسترون برای اینکه پریود بشم نوشت اما باز دوروز از آن میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که اشتباه کرده باشه؟ومن حامله باشم البته بعضی وقتها درد شکم و کمر که از علائم پریودم هست رو هم داشته ام ولی هنوز نشدم
قاعدگی به دلایل مختلفی از جمله عوامل استرسی می تونه به تاخیر بیفته. جواب کامل برای سوال شما در پست مربوط به تاخیر در قاعدگی موجوده.
دوم برای اطمینان بیشتر می تونید یک آزمایش دیگه بدید. اما با شرایط گفته شده شما می توان تقریبا به عدم حاملگی شما اطمینان داشت. با آزمایش دوم حتما خیالتون راحتتر خواهد شد و استرس رو به کلی از خودتون دور کنید.
برای تاخیر در پریودی بیشتر از 10 روزتون هم میتونید دوباره به پزشک مراجعه کنید ولی اول استرس رو به کلی از خودتون دور کنید.
من 29 تیر پریود شدم و 4 تیر پریودم تموم شد. در تاریخ 11 مرداد رابطه جنسی تماسی و بدون دخول داشتم. منی هم روی شکمم ریخته شد. می خواستم بدونم احتمال حاملگی چقدره؟! خواهشاً جواب بدید من خیلی نگرانم!!!
گرچه احتمال بارداري با مايع قبل از مني هم وجود دارد ولي اين در شرايطي است كه اسپرم در اين مايع وجود داشته باشد (كه معمولاً وقتي وجود دارد كه مرد بعد از نزديكي قبلي ادرار نكرده باشد و اسپرم ها درون مجرا باقي مانده باشند) و زن در زمان تخمک گذاری اقدام به نزديكي كرده باشد و اسپرم ها بتوانند از ورودي واژن و پرده بكارت عبور كرده و خودرا به تخمك برسانند
در ضمن تخمك گذاري در يك پريود منظم حدوداً 2 هفته قبل از شروع خونريزي دوره جديد اتفاق مي افتد .
مطالب بالا براي مراقبت و احتياط در رابطه جنسیك هاي بعدي شما گفته شد
نگران نباشيد شما باردار نيستيد
من در روز یکشنبه شب با نامزدم نزدیکی سطحی در روز 12 پریودش داشتیم که مقداری اسپرم بر روی دهانه واژن او ریخت که من با او گفتم که 4تا LD مصرف کند و 4تای دیگر هم 12 ساعت بعد….که او ساعت 3 بعد از ظهر دو شنبه 4تا LD مصرف کرد و شب ساعت 4.30 به جای 4 تا 2تای دیگر مصرف کرد به صوررت خودسرانه.

حالا چه میشود نگرانی من بیش از حد است آجه الان موقع بچه دار شدن نیست
در ضمن اضافه کنم که پرده ی بکارت موجود میباشد.

احتمال بارداری کمه. اما برای اطمینان بیشتر روش اورژانسی رو از همین امروز با قرص HD دوباره با رعایت 12 ساعت و دو قرص در هر نوبت انجام بدید.
من 2 روز بعد از اتمام پریدم نزدیکی محافظت نشده داشتم که منی در روی شکم وباسنم ریخته شده من دارای پرده دکارت هستم میخواستم بدانم اگر بعد از 24 ساعت از از 2قرص hdوبعد از 12 ساعت 2 قزص hdدیگر و بعد از 12 ساعت دیگر 2 قرص دیگر مصرف کرده باشم احتمال بارداری وجود دارد
نگرانی شما در همان ابتدای کار نیز بی مورد بوده است. با استفاده از روش اورژانسی احتمال بارداری صفر می شود.
می خوام یه روش بهم بگید که زودتر پریود بشم چون ماه رمضان داره می آد نمی خوام بهش برسم
خداوند نیز راضی به انجام این کار نیست. به شما توصیه میک نم از انجام این کار خودداری کنید. دلیلی وجود نداره که بخواید این کار رو بکنید. به حکم و آفریده خداوند سر بگذارید و از افراط در اعمال دینی خودداری کنید. طبیعت شما اینگونه است پس هر گونه تغییر در آن باعث عوارضی خواهد بود.
آیا احتمال باردار شدن از طریق خوردن اسپرم در رابطه جنسی دهانی وجود داره یا نه؟
خیر . امکان آن وجود ندارد. اما سعی شود از انجام آن در آینده خودداری شود.
اگه 11 روز از زمان پریود بگذاره .و آزمایش خون منفی باشه بازم احتمال داره باردار باشم ولی نشون نده؟
تایید فرمایشات آقا کامبیز.
اگر منفی باشد احتمال بارداری صفر است. اما آزمایش در محل مطمئنی انجام پذیرفته باشد تا از نتیجه آن اطمینان حاصل شود.
اگر دوروز بعد از یک رابطه ی جنسی (رابطه ای که در روز 16 پریود بوده و از ریختن منی به داخل واژن جلوگیری شده) نگران باشیم که حامله شده ایم یا نه چه کاری می توان کرد؟آیا خوردن قرص های بارداری(3 عدد ) می تواند مانع از وقوع حاملگی شود؟
سلام به نظر من که احتمال حاملگی کمه.ولی برای جلوگیری میتونید از روش اورژانسی استفاده کنید.یعنی تا 3 روز اینده بعد از رابطه ی جنسی (هرچه زودتر بهتر)2 قرص اچ دی یا 4 قرص ال دی و 12 ساعت بعد دوباره 2 قرص اچ دی یا 4 قرص ال دی باید مصرف بشه.
من سه ماه است که زایمان کرده ام و نوزادم را با شیر خودم تغذیه می کنم. الان حدود 2 هفته است که دچار ریزش موی شدید شده ام و خیلی نگرانم و احساس میکنم که دارم کچل می شوم.موهایم را کوتاه کرده ام از تقویت کننده موی اسکالا هم استفاده کرده ام و قرص های مکمل رژیم غذایی مثل آلگومد و نیز قرص کلسیم را هر روز میخورم ولی تاثیری ندارد. آیا لازم است به دکتر پوست و مو مراجعه کنم ؟یا این ریزش مو طبیعی بوده و مربوط به شیردهی است؟
کاش تاپیک مرتبط تری رو برای طرح سوالتون انتخاب می کردید
اما نگران نباشید ریزش مو بعد از جراحی و زایمان خیلی شایع هست و دلایلی مثل استرس و کم خونی و .. داره
درمان خاصی هم نداره و فقط باید دوره اش طی بشه
طی این مدت با ماساژپوست سر و استفاده از مکملها میشه تا حدی مشکل رو تخفیف داد
اما شما که بچه ی شیرخوار دارید بهتره بجای خود درمانی و عمل کردن به توصیه دوست و آشنا . اگر ریزش مو خیلی آزارتون میده به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید
نگران نباشید طی چند ماه ریزش متوقف میشه و اغلب موهایی که از دست دادید مجددا رشد می کنند
من در روز 12ام پریود نزدیکی داشتم به طوری که آب منی من به روی آلتمریخته شد و سپس بعد از شستن آن با صابون و مایع ظرفشویی و ادرار کردندوباره نزدیکی داشتم با توجه به اینکه دوران پریود شریکم 30 روزه میباشدآیا احتمال بارداری وجود دارد؟
با توجه به زمان نزدیکی احتمال بارداری وجود دارد، اگر بیش از 72 ساعت از نزدیکی نگذشته، بهتر است از روش اورژانسی استفاده کنید.
من 2 سال هست که ازدواج کرده ام و برنامه پریودی من از 4 ماه پیش به این صورت بوده 29 / 25 / 21/ 14 من تا قبل از شهریور پریود منظمی داشتم در اواخر مرداد ماه به پزشک زنان مراجعه کردم برای چکاو که به من گفت که عفونت نداری یعنی مشکلی نداری ولی در عین حال 3 نمونه قرص برا من نوشتن که یکی برای لاغری که اسم اون متفورتکس 500 بود که چند روز اول روزی 1 عدد و مابقی 2 عدد خوردم حدوداً 15 الی 20 روز و به قرص مترونیدازول 250 حساسیت داشتم باعث عطسه می شد من بعد از مصرف این قرصها پریودم زودتر شد حدودا 4 روز بعد از پریودی من و همسرم نزدیکی داشتیم و در حال حاظر دردی شبیه روز اول پریودی دارم به متخصص مراجعه کردم گفتن که زخم داری و باید از قرص افلوکساسین 200 و ناپروکسین 250 استفاده کنید که من با مصرف اون دل دردم بیشتر شد و به پزشک دیگری مراجعه کردم که به من توصیه کردند که این قرصها را مصرف نکنم چون احتمالاً باردار هستم من از شما این سوال را داشتم که آیا امکان دارد من در تاریخ یک هفته بعد از پریودی نزدیکی داشتم باردار شده باشم یا این دل دردم مربوط به عفونت هست . و من چطور می توانم مطمئن شوم ( از طریق آزمایش که باردارم ) آزمایش خون چند روز بعد از بارداری جواب می دهد و بی بی چک چند روز
در مورد نوار بی بی چک سه هفته بعد از رابطه می تونید از تست بی بی چک استفاده کنید
من در روز 12 از دوره ام با نامزدم نزدیکی داشتم دخول خیلی کمی صورت گرفت اما اون کاملا بیرون و دور از من ارضا شد. من شنیدم پیشاب در صورتی دارای اسپرمه که قبل از اون انزالی داشته باشه. من دارای تنبلی تخمدانم ولی در طی چند دوره با مصرف قرص سیپروترون و پروژسترون تقریبا منظم شده البته هنوز همیشه 4-5 روزی عقب میزنه. میخواستم بدونم ایا احتمال حاملگی وجود داره؟
یه سوال دیگه ایا در رابطه از مقعد هم خونریزی وجود داره؟
ضمنا تاریخ شروع پریود قبلی من 31 شهریور بوده
پاسخ شما در یک کلام اینه که بله احتمالش هرچند کم اما وجود دارد
توضیح اینکه
با این وضع شما احتمالا در زمان تخمک گذاری بوده اید در این حالت شانس بارداری بیشتر است و درست شنیده اید که مایع قبل از انزال هم می تواند باعث بارداری شود . مدت زمانی هم که رابطه طول می کشد خیلی مهم نیست اگر در حد چند ثانیه باشد و مایع وارد واژن شود شانس بارداری هست . دیگه بقیه موارد رو خودتون باید ببینید که آیا مایع پیش ا ز انزال هم بیرون آمده یا نه ؟ شاید بهتر بود از روش اورژانسی استفاده کنید و الان اگر بیش از 72 ساعت از رابطه گذشته دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد

اما در مورد رابطه مقعدی . اگر منظورتون چیزی شبیه بکارت است ؟ خیر مقعد بکارت ندارد اما بدلیل تنگ بود مجرا و بطور کل از آنجا که مجرای مقعد جهت رابطه جنسی طراحی نشده همیشه احتمالا پارگی های ریز الی شدید در اون منظقه وجود دارد

لطفا مایع پیشاب رو توضیح بدین
آیا با ترشحات هنگام رابطه تفاوتی داره یا همونه
مایع پیشاب، مجاری را جهت خروج منی تمییز میکنه یعنی محیط قلیایی را به خاطر عبور ادرار خنثی می کنه.
به نظر من همون ترشحات هنگام رابطه و قبل از خروج منی است.
و برخلاف مایع منی نجس نیست.
یخواستم بدونم من بعد از 10 روز بعد از رابطه ام دچار درد در ناحیه پستان هستم یعنی در روز 23 دوره ام البته من همیشه این دردو در نزدیکی قاعدگیم داشتم ولی این بار یه هفته زودترهمیخواستم بدونم ممکنه از علایم حاملگی باشه؟
درد در ناحیه سینه به خصوص در نوک سینه معمولا از نشانه های بارداری نیز می باشد اما در صورتی که شما پیش از آغاز هر سیکل دارای این درد (میزان کمتر یا بیشتر) بوده باشید، علت این درد می تواند به دلیل جلو افتادن یا عقب افتادن زمان قاعدگی نیز باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =