سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری اول

اگر کسی در روز 12 پریود یک رابطه جنسی محافظت نشده سطحی داشته باشه به طوری که منی بر اطراف وازن بریزه با این حساب که پریود اغلب نامنظم است آیا احتمال بارداری هست ؟
روزهای قبلی ماههای پریود به این صورت بوده 12/13/23/26
احتمال که همیشه وجود دارد ولی مقدار آن پایین است. با این حال همیشه استفاده از وسایل جلوگیری از بارداری مثل کاندوم یا مراقبت در ریختن مایع منی هنگام انزال در مواقعی که احتمال حاملگی وجود دارد، منطقی به نظر می رسد.
سوالی داشتم در رابطه با احتمال بارداری
اگر دختری که دورهای 28 روزه دارد در روز هشتم یا نهم پریود نزدیکی ساده داشته باشد (بدون دخول الت مرد و با وجود پرده بکارت)اگر منی مرد به روی شکم و اطراف الت دختر ریخته شود و پس از ان تمیز شود ایا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
خیر احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.
یک سوال دارم اینکه همسر من به علت بیماری که داره از قرصهای Cabergoline استفاده می کنه از سینه هاش ترشح داره و عادت ماهانه هم نداره چند روز پیش نزدیکی داشتیم ولی فکر نمی کنم منی به داخل آلت همسرم ریخته باشه یعنی روی دیوار اون و به احتمال خیلی خیلی کم به داخل اون. با این توضیحات می خوام بدونم که امکان حاملگی همسرم وجود داره یا خیر؟ و اینکه برای باردار نشدن وی از قرصهای LD استفاده بشه یا خیر؟
با توجه به شرح حالی که ذکر نمودید (عدم وجود عادت ماهیانه و ترشح شیر)، همسر شما به بیماری ترشح زیاد پرولاکتین مبتلا است و مشکل اصلی در این بیماری ناباروری است. یعنی در حالت عادی هم احتمال بارداری وجود ندارد و می بایست با درمان مناسب شرایط برای بارداری ایجاد شود.
آقای دکتر اگر نزدیکی در روز چهارم یا پنجم پریود صورت بگیرد و منی هم در داخل واژن زن ریخته شود آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟در حالیکه پریود ان زن به پایان نرسیده باشد یعنی خون ریزی جریان دارد ، و آیا نزدیکی در دوران پریود مشکلی برای زن یا مرد ایجاد نمی نماید؟
احتمال بارداری در این مورد بسیار پایین و حتی صفر می باشد ولی انجام نزدیکی در زمانی که هنوز خونریزی وجود دارد کار درستی نیست زیرا احتمال به وجود آمدن عفونت و مشکلات بعدی وجود دارد.
من از عصر 6 اردیبهشت ترشحات قهوه ای تیره رنگ خیلی مایع(روان) البته به مقدار خیلی خیلی خیلی کم پیدا کردم که فکر کنم پریود باشه..به نظر شما از قرص مدروکسی پروژسترون استفاده کنم؟چون از این وضعیت واقعا خسته شده ام Sad ..شرح حال در بالا کاملا داده شده است
به نظر من بهترین راه اینست که دیگر دارو مصرف نکنید تا بدن تان دوباره به تنظیمات خود برگردد.
دختر خانمی با پریود منظم اقدام به رابطه جنسی بدون کاندوم کرده ، پریود دختر خانم شنبه شب شروع شده و 3 شنبه شب بصورت لکه بینی تموم شده، رابطه جنسی در 5 شنبه شب رخ داده
متاسفانه منی مرد به داخل واژن ریخته شده، دختر خانم از روش اورژانسی استفاده کرده و 20 دقیقه بعد از رابطه جنسی 4 عدد قرص ال دی مصرف کرده و 12 ساعت بعد هم دوباره 4 عدد ال دی دیگر طی این مدت دختر دل درد داشته اما هرگز دچار تهوع و استفراغ نشده و قرصها رو بالا نیورده.
با این حساب به نظر شما احتمال بارداری این فرد چقدر هست ؟
باتوجه به اینکه تازه دو روز بوده پریود منظمش تمام شده و استفاده از روش اورژانسی
احتمال بارداری در این فرد بسیار پایین و نزدیک به صفر است و جای نگرانی نیست ولی با توجه به مصرف قرص، احتمال اختلال در روند نظم عادت های ماهیانه در ماه (های) بعدی وجود دارد که بهتر است به آن واقف باشید و باعث نگرانی بعدی شما نشود.
بین مصرف 4 تا ال دی یا 2 تا اچ دی در هر نوبت هیچ فرقی نیست؟
خیر تفاوتی ندارد و معادل همدیگر هستند.
تست بی بی چک رو چه موقعی – چند روز بعد از رابطه جنسی – باید انجام بدیم تا جوابش مطمئن باشه ؟
حدودا سه هفته پس از لقاح
تا چند مدت بعد از تشکیل نطفه میشه به کمک اون آمپولا نطفه رو از بین برد ؟
این روش هر چه زودتر انجام شود، بهتر است.
ایا با وجود علایم پریودی در زمانی که تاریخ اغاز خونریزی است از قبیل درد و متورم شدن سینه ها درد در ران ها با گذشت 3 4 روز خونریزی اغاز نشود ایا نشانه حاملگی می تواند باشد؟
البته در روز 10 بعد از اتمام خونریزی نزدیکی داشته البته به صورت سطحی و منی مرد به روی کمر و شکمش ریخته شده
احتمال بارداری با این زمانهایی که ذکر نمودید در صورت نزدیکی و ریختن منی داخل واژن وجود دارد، ولی در موردی که شما ذکر نمودید (ریختن منی روی شکم و کمر) احتمال بارداری وجود ندارد و این نامنظمی احتمالا به دلایل دیگر مثل استری به وجود آمده است.
سوالم مربوط میشه به پیشگیری از بارداری…
دقیق بخوام بگم من روز 26 اردیبهشت نزدیکی داشتم بدون کاندوم ولی منی داخل واژن ریخته نشد . 24 ساعت بعد 2تا ال دی خوردم و هر 12 ساعت بعدش 1 عدد ال دی تا روز 29 که دوباره نزدیکی داشتم و ایندفعه منی داخل واژن ریخته شد …میخواستم بدونم با توجه به اینکه تعداد قرصهایی که میخوردم اشتباه بوده باید روش دیگه ای پیش بگیرم یا همون رو ادامه بدم ….؟
بهم بگید درصد بارداری برا من با توجه به این نکته که از زمان پریودیم 17 روز میگذره خیلی بالاس؟
در مورد تاریخها یه کم مبهم نوشته اید. لطفا ذکر کنید اولین روز آخرین قاعدگی شما چه تاریخی بوده؟ (آخرین بار کی پریود شُدید؟) دوره های قاعدگی در شما چند روزه است و این دوره منظم هستند یا خیر؟
اولین روز آخرین پریودیم 6 یا 7 /2/86 بوده …مدت اون هم 7 روزه البته 5 روز کامل خونریزی 2 روز آخر لکه بینی…و با احتساب 4-5 روز زودتر یا دیرتر میشه گفت منظمه….
راستش من همون روز 29 که سوالم و گذاشتم اینجا به خاطر نگرفتن جواب ترسیدم دیر بشه به همین دلیل روش قبل رو ادامه ندادم و چند ساعت بعد 4 تا ال دی خوردم 12 ساعت بعدش هم 4 تا دیگه.
کارم اشتباه بوده؟
هنوزم احتمال بارداری هست با توجه به روش قبلی مصرف قرص که اشتباه بوده و این یکی جدیده؟
معمولا در حوالی تخمک گذاری (نیمه سیکل قاعدگی) بیشترین احتمال برای بارداری وجود دارد. در مورد شما، اگر اولین روز را 7/2 در نظر بگیریم، و با توجه به منظم بودن دوره ها، روز تخمک گذاری 21/2 می شود؛ بنابراین بین روزهای 18/2 تا 24/2 بیشترین احتمال برای بارداری وجود داشته است. پس روزی که شما مقاربت داشته اید، احتمال بسیار کمتری برای بارداری وجود داشته است. گذشته از این مطلب، در بار دوم که منی داخل واژن ریخته شده، شما پیشگیری اورژانسی مناسب را انجام داده اید. به نظر من احتمال بارداری در شما بسیار کم و حتی صفر خواهد بود ولی توجه داشته باشید به دلیل مصرف قرصهای هورمونی احتمال اختلال در سیکلهای بعدی شما وجود خواهد داشت. توصیه می کنم از قسمت دریافت فایل، برنامه تقویم تخمک گذاری را دریافت نمایید تا بهترین بتوانید برنامه ریزی کنید.
من23فروردین یعنی (13پریود)رابطه جنسی مشکوک داشتم. شب ان روز (9ساعت بعد)2تا قرص HD بعد 12 ساعت باز هم 2 HD خوردم.31 پریود شدم.اما با زور.یعنی با پریدن ونوشیدن زعفرون.7روز پریود شدم.اما این ماه باید 30 میشدم اما نشدم.یعنی ممکن من حامله شده باشم؟چون بعضی ادما تو ماههای اول حاملگی پریود میشن.با وجود این که بچه دارن.البته اینم بگم که من پرده بکارت دارم. منی ریخته روی وازن.نه توی وازن
با توجه به اینکه پس از انجام نزدیکی، در شما خونریزی ایجاد شده است پس قطعا باردار نمی باشید. تاخیر خونریزی در این ماه شاید به علل دیگر مثل تغییرات هورمونی یا استرس باشد.
به هیچ وجه پس از بارداری دوره های خونریزی همانند قبل از بارداری وجود ندارد و در صورتی که حین بارداری خونریزی دیده شوند علل دیگری دارد و می بایست توسط پزشک بررسی شود.
من 7اردیبهشت پریود شدم و تا امروز که 8 خرداد است پریود نشده ام. آیا من باردارم؟
طول دوره های قاعدگی و خونریزی خود را مشخص کنید، آیا در این دوره نزدیکی محافظت نشده داشته اید یا نه؟ اگر داشته اید در چه تاریخی بوده است؟
دوره قاعدگی من همیشه منظم و حدود 25 الی26 روز بوده است.ماه گذشته 7 اردیبهشت پریود شدم و تا الان که 9 خرداد هنوز پریود نشدم.با توجه به منظم بودن دوره قاعدگی من، اینکه تا حالا پریود نشدم ممکنه باردار باشم؟ آزمایشگاه هم که رفتم گفتند که جواب قطعی 7 تا 10 روز بعد از زمان پیشبینی شده پریود مشخص می شود. (آزمایشگاه دوره طبیعی را 30 روز در نظرمی گیرند و به من گفتند من هنوز برای پریود شدن وقت دارم) با توجه به منظم بودن دوره قاعدگی من که بین 25 تا 26 روز بوده،مبنای جواب قطعی، 7 تا 10 روز بعد از محاسبه زمان پریود از نظر آزمایشگاه هست یا 7 تا 10 روز بعد از محاسبه من؟ (25 تا 26 روز)
البته من 5 روزه که تمام حالات قبل از پریود را دارم ولی پریود نشدم و اگه باردار باشم آیا این حالات وجود دارند با خیر؟؟؟
به طور کلی اگر از زمان پیش بینی شده برای فرد بیش از 10 روز بگذرد، می بایست جهت بررسی علت ارزیابی های لازم صورت بگیرد. یعنی در شما اگر دوره ها را 26 روزه فرض کنیم، و اولین روز آخرین قاعدگی شما 7 اردیبهشت باشد، انتظار می رود که در روز 2 خرداد دوره قاعدگی بعدی شما شروع شود. پس اگر تا 10 روز بعد از 2 خرداد یعنی روز 12 خرداد در شما قاعدگی رخ ندهد، می بایست ارزیابی جهت علت انجام گیرد.
البته ذکر نکردید که آیا نزدیکی محافظت نشده در طی این مدت داشته اید یا نه ؟ و اگر داشته اید در چه روزی بوده است؟
میخواستم بدونم توی هر سیکل قاعدگی چند بار میشه از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده کرد؟ البته من شنیدم که فقط یک بار …با این حال اگر بیشتر از حد نرمال این روش رو بکار ببریم خطری تهدید کننده بوجود نمییاد؟….مثلا 2-3 بار؟
توصیه می شود که از این روش به دلیل وارد کردن مقدار بسیار زیاد هورمون در فاصله کم به بدن و در صورت تکرار اختلال در سیستم هورمونهای جنسی، فقط در مواقع لزوم استفاده شود و این روش برای جلوگیری از بارداری روتین توصیه نمی شود. بهتر است از روشهای معمول در طول دوره قاعدگی برای عدم بارداری استفاده کنید.
این تست بی بی چک رو چجوری باید انجام بدیم ؟ میشه توضیح بدی از کجا بفهمیم جوابش بارداری یا نه ؟
برای این کار کیتها مختلفی وجود داره و باید با توجه به راهنمای داخل بسته، از آن استفاده کنید.
تست بی بی چک چقدر قابل اطمینانه ؟
اگر به اندازه کافی مقدار هورمون بالا رفته باشه معمولا بعد از سه هفته جواب قابل قبولی بدست می آید ولی بازهم عوامل مختلفی ممکن است بر صحت آن تاثیر بگذارند.
اگر مبنای پریود دختر همون پریود قبلیش باشه تقریبا 7 روزی دیر شده و اگر زمان خونریزی بعد از خوردن قرصهای اورژانسی رو مبنای دوره جدید پریود دختر بذاریم تقریبا 1-2 روزی به پریودش مونده . بنظر شما کدومش باید مبنا باشه ؟
همانطور که قبلا هم گفتم این دوره قاعدگی فرد مورد نظر دچار تغییر خواهد شد و محاسبات را برهم خواهد زد. به دلیل ورود هرومون خارجی (مصرف قرص) نمی توان به طور دقیق زمانبندی را مشخص نمود.
فردی به تاریخ (12 اپریل) اقدام به رابطه جنسی محافظت نشده کرده و فردای انروز از رویش اورژانسی استفاده کرده یعنی 4 تا قرص در ال دی در ساعت هشت صبح مصرف کرده و 12 ساعت بعد 4 تای دیگر، و فرد به تاریخ (24 اپریل) پریود شده ومدت پریود ان پنج روز بوده و در تاریخ (11می) دوباره رابطه جنسی محافظت نشده داشته ولی انها مطمیین است که منی اصلا داخل واژن ریخته نشده ولی تا حالا که تاریخ (5 جون) هست پریود نشده که انها سخت نگرانه و آقای دکتر آیا اون قرصها باعث به تاخیر انداختن پریود اون شده یا احتمال بارداری وجود دارد درضمن هیچ گونه علایم بارداری ندارد. تشکر
نزدیکی اول (12 اپریل) که با استفاده از روش اورژانسی به بارداری منجر نشده است. اما در مورد نزدیکی دوم (11 می) با توجه به تاریخ آن و قرار داشتن در حوالی زمان تخمک گذاری، اگر منی داخل واژن ریخته شده باشد، احتمال بارداری وحود دارد در غیر اینصورت اگر احتمال برخورد اسپرم با تخمک وجود نداشته (یعنی منی به داخل واژن نریخته باشد) احتمال بارداری اصلا وجود ندارد و تاخیر خونریزی به علل دیگر مثل استرس یا تغییر هورمونی بر می گردد.
بیبی چک انجام شد و تنها یک خط قرمز ظاهر شد که یعنی بارداری منتفی هست
از آخرین دوره خونریزی این خانم هم 24-5 روزی می گذرد
انقدر در این مدت استرس داشتم که ناتوانی گرفتم ( خیلی توانا بودم قبلا ؟ )
باهم مرور کنیم
پریودش منظم بود
ما 48 ساعت بعد از اتمام پریود رابطه جنسی کردیم
بعد از واقعه بلافاصله 4 عدد ال دی و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه خورد
5-6 روز بعد دچار خونریزی شد که 4-5 روز طول کشید
الان هم بیبی چک منفی بود
قاعدتا همه شواهد نشون میده که بنده پدر نشدم اما
هنوز پریود نشده Sad هیچ وقت توی عمرم انقدر بابت رسیدن تایم پریود انتظار نکشیدم
سوالم از جنابعالی اینه که:
برای تست بتا هاش سی جی باید تجویز دکتر همراهمون باشه یا می تونیم مستقیما به آزمایشگاه مراجعه کنیم و بگیم تست کنن ؟
با شرح حالی که شما دادید، اگر بعد از خونریزیی که پس از خوردن قرص فرد داشته است، نزدیکی محافظت نشده دیگری نداشته اید، بارداری کلا منتفی است و شما احتمالا باید حدود یک ماه (بسته به طول دوره های قاعدگی) پس از شروع آخرین خونریزی منتظر خونریزی بعدی باشید. اصولا برای انجام آزمایش نسخه پزشک لازم است، با این حال برخی آزمایشگاه ها اینگونه آزمونها را به دلیل نوع آن بدون نسخه هم انجام می دهند.
من و همسرم نامزد هستیم . هیچ دخولی صورت نگرفته چه برسه به تخلیه در واژن . ولی همسرم 40 روز پریود نشده و عقب افتاده . مدام از بارداری می ترسیم به نظر شما علت چیست ؟ چرا پریود نمیشه ؟
اگر دخول صورت نگرفته که اصلا احتمال بارداری وجود ندارد، چون اصلا اسپرمی در دستگاه تناسلی زن وارد نشده که بتواند باعث باروری تخمک شود. همانطور که بارها گفته شده، در برخی مواقع ممکن است تغییرات هورمونی و یا استرسهای روزمره باعث تغییرات موقتی در طول دوره قاعدگی فرد شود. اگر بیش از 10 روز از زمان پیش بینی شده برای شروع خونریزی گذشته است می بایست بررسی صورت گیرد. چون شایعترین علت، بارداری است به عنوان اولین اقدام آزمایش بارداری انجام می شود. در صورت منفی بودن سایر مشکلات از جمله کیست تخمدان و مشکلات هورمونی باید توسط متخصص زنان بررسی شود.
تغیر هورمونی در زنها چند روز میتونه پریود انهار را به تاخیر بیا ندازه ؟
در یک فرد سالم و معمولی تاخیر در خونریزی ماهیانه حداکثر تا 10 روز می تواند به دلایلی غیر از بارداری به وجود آید. بیش از 10 روز می بایست بررسی های تکمیلی انجام شود.
ترشحاتی که در وقت نزدیکی از زن و مرد خارج می شود میتونه احتمال بارداری را به و جود بیاورد ( منظورم منی نیست یعنی مایع لغزنده می باشد که از هر دو طرف خارج می شود ) .
خیر
اصولا منی باید داخل واژن شود و یا نه داخل رحم زن شود تا بارداری به وجو د آید و منی که داخل واژن می شود میتونه خود بخود داخل رحم زن شود؟
در هنگام نزدیکی و پس از انزال، مایع منی مرد به داخل واژن و روی ورودی رحم می ریزد. در واقع واژن باعث ارتباط دستگاه تناسلی خارجی و رحم می شود .اسپرمها به دلیل اینکه قابلیت حرکت دارند از گردن رحم، وارد رحم می شوند و در صورتی که در همان زمان تخمکی در رحم باشد، لقاح صورت می گیرد.
نامزد من روز ۲۴ اردیبهشت پریود شده بودن و روز ۳۱ تمام شده بود و حداکثر ۷ روز بعد رابطه جنسی محافظت شده ای داشتیم ولی متاسفانه کاندوم (خارج از واژن) بیرون اومد و احتمال ریختن خیلی کم بود و ایشون خودشون رو شستن. الآن ۴ روزه که از شروع دوره گذشته و هنوز پریود نشدن (در حالی که سابقه بی نظمی پریود داشتن و حداقل ۱ ، ۲ و حداکثر ۷،۸ روز جلو عقب افتادن داشتن) و هیچ نشانه ای از این که پریود میشن ندارن. ۲ تا تست بی بی چک هم در تاریخ ۲۴ و ۲۶ خرداد منفی بوده ولی بسیار نگران بارداری ناخواسته هستیم. چقدر این احتمال وجود داره و آیا مصرف قرص HD در این مرحله کاربردی داره؟
با توجه به اینکه منی داخل واژن ریخته نشده و بلافاصله شستشو هم انجام شده، احتمال بارداری بسیار کم خواهد بود. فقط تنها نکته زمان نزدیکی است که حوالی تخمک گذاری می باشد با این حال بعید به نظر می رسد که حاملگی رخ داده باشد، ولی اگر بیش از 10 روز از زمان مورد نظر برای خونریزی گذشته است بهتر است آزمایش خون جهت بررسی بتا اچ سی جی BhCG انجام دهید. روش اورژانسی برای جلوگیری از بارداری و خوردن قرصهای ضد بارداری با دوز بالا می بایست حداکثر تا 72 ساعت پس از یک رابطه جنسی محافظت نشده انجام شود.
سوالی در مورد احتمال بارداری دارم… دختری که پرده بکارت داشته باشه، در صورتی که عمل دخول هم انجام نشده باشه و منی فقط روی شکم و اطراف مهبل ریخته باشه احتمال بارداری ش هست یا نه؟ می خوام بدونم وجود بکارت اصولا مانع از بارداری میشه یا نه؟
یه سوال دیگه هم دارم… دختر خانم فوق بعد از 72 ساعت، قرص هایی رو که اسمش رو نمی دونم مصرف کرده. دوز این قرص ها هر 12 ساعت 1 عدد و به مدت 3 روز بود. ضمن این که نزدیکی بعد از 7-8 روز از آخرین دوره قاعدگی انجام شده…
من خیلی نگرانم اگه میشه کمکم کنین و بگین احتمال بارداری چقدره؟ چون من شنیدم در صورتی که منی اطراف مهبل هم بریزه این قابلیت در واژن هست که اون ها جذب کنه و بالا بکشه.
پرده بکارت مانعی نیست، ولی چون اسپرم ها در داخل واژن و به سمت گردن رحم پرتاب نشده اند، احتمال بارداری کاهش می یابد.
7 -8 روز پس از پایان خونریزی یا پس از شروع خونریزی؟
اگر 7 – 8 روز پس از پایان خونریزی بوده، احتمال بارداری بیشتر است، اگر 7 – 8 روز پس از شروع خونریزی بوده، احتمال کمتر می شود.
روش مصرف قرص ها اشتباه بوده، در همین سایت روش صحیح جلوگیری اورژانسی از بارداری توضیح داده شده است… جستجو کنید.
میخواستم سوال کنم که آیا دل پیچه در سر شکم علامت بارداری هست یا خیر؟
البته بگذارید موضوع را کاملا بنویسم … در معاشقه ای که با نامزدم داشتیم یک تماس سطحی کمی انجام شد که من برای اطمینان 2 ساعت بعد از 2 عدد قرص LD استفاده کردم ولی 12 ساعت بعد که 2 قرص دیگر را مصرف کردم حالت تهوع شدیدی بهم دست داد و قرصها را پس زدم و دیگر نتوانستم به جای آنها 2 قرص دیگر مصرف کنم. فردای آن روز دلپیچه ای گرفتم که مشکوک هستم که آیا ناشی از مسمومیت غذایی بوده یا یکی از نشانه های بارداری (البته خودم بیشتر به مورد اول شک دارم به دلیل اینکه دل پیچه دقیقا روی شکمم هست) اما چون بعد از مراجعه به دکتر و تزریق آمپول برای کاهش دلپیچه هنوز هم خوب نشدم خواستم از شما سوال کنم که به نظر شما مشکل چی می تونه باشه؟
اول اینکه اگر هم قرص ها را بالا نمی آوردید هم روش جلوگیری اورژانسی شما صحیح نبوده است. ولی با توجه به مطالبی که در همین تاپیک گفته شده است، خیلی بعید است که شما باردار باشید.
خانمی در روز 9 ام قاعدگی اقدام به رابطه جنسی نموده و منی داخل واژن ریخته شده است با توجه به اینکه ایشان دارای سیکل های نامنظم و بالای 28 روز هستند (28 تا 35روز)
1 – احتمال بارداری وجود دارد یا خیر و اگر وجود دارد حدودا چند درصد است ؟
«احتمال» بارداری وجود دارد ولی قطعا کمتر از زمانی است که نزدیکی در نیمه دوره قاعدگی (حدود روز 14) رخ دهد. به نظر من احتمال کم است ولی چون صحبت از احتمال می شود نمی توان آن را صفر در نظر گرفت. اگر هم کمتر از 72 ساعت از نزدیکی گذشته است می توان از روش جلوگیری اورژانسی بهره گرفت.
دختری بعد از 2 .3 روز بعد از تمام شدن قاعدگی با نامزدش نزدیکی داشته البته دخول نداشته ( با توجه به پرده بکارت) فقط در حد ارضا شدن میباشد منی نامزدش روی باسن وی ریخته شده فقط احساس کرده منی به سمت واژن لیز خرده است و سریعا با دستمال اطراف واژن را تمیز کرده است اما ترسیده که منی وارد واژن نشده باشد به این خاطر 2 ساعت بعد 2 قرص ال دی مصرف کرده است ایا احتمال بارداری او وجود دارد؟
این طور که شما توصیف کردید، احتمال بارداری بسیار ضعیف می باشد. با این حال نمی توان آن را صفر در نظر گرفت.
اگر نزدیکی به طور کامل انجام شده بود ، روش جلوگیری از بارداری اورژانسی غلط بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =