سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری چهارم

جایی خوانده بودم که یه خونریزی وجود داره که شباهت زیادی به عادت ماهیانه خانم ها داره ولی در اصل عادت ماهیانه اون خانم نیست و نشانه ی بارور شدن تخمک هست که به رحم می چسبد که می خواستم بپرسم
1- این خونریزی که شباهت زیادی هم گویا با عادت ماهیانه داره در چند ماهگی یا چند هفتگی یا چند روزگی بارداری اتفاق می افته ؟!!؟ و خونریزیش چند روز هست ؟!!؟ ( این قسمتش خیلی مهمه )
به این حالت خونریزی گفته نمی شود بلکه نوعی لکه بینی است (یعنی خونریزی خفیف است و اصلا به خونریزی ناشی از قاعدگی که ماهیانه رخ می دهد شباهتی از لحاظ شدت و حجم ندارد). در هنگام ورود تخم و لانه گزینی در رحم ایجاد می شود، در همه دیده نمی شود، از نظر زمانی حدود 10 تا 14 روز بعد از لقاح (تقریبا حوالی زمان مورد انتظار برای خونریزی ماه بعد) ایجاد می شود.
2- علامت استفراغ و حالت تهوع هم معمولا در چند ماهگی یا همون چند هفتگی و خلاصه چند وقت بعد از بارداری بوجود میاد ؟!!؟
این علایم در سه ماهه اول بارداری رخ می دهند، تهوع و استفراغ نشاندهنده بارداری قطعی نیستند.
من این ماه هم از تست های تخمک گذاری استفاده کردم و خوشبختانه در روز سیزدهم جواب داد و اقدام به نزدیکی کردم ولی بعد از نزدیکی مقدار کمی از مایع از بدنم خارج شد و در روز 25 هم لکه بینی دارم
می خواستم علت را بدانم
خروج منی مشکلی نیست، به طور طبیعی رخ می دهد. لکه بینی شاید به دلیل لانه گزینی تخم در آندومتر رحم باشد. منتظر بمانید.
آیا با خوردن آلت هم امکان بارداری هست یا نه؟ بعد از بیرون آمدن مایع لزج مانند.
خیر
سلام خسته نباشيد ،من با نامزدم رابطه جنسی داشتم كه آب مني روي واژن ريخته شد وهمچنين از كاندوم استفاده نكردم بعد از 40ساعت 2تا قرص ht مصرف كردم و12 ساعت بعد نيز 2تاي ديگه خوردم بعد از اين ماجرا سر موعد مقرر مثل هميشه پريود شدم .مي خواستم ببينم بازم احتمال بارداري هست .(بر خلاف هميشه قبل از پريودم لكه ديدم )با تشكر از شما لطفا مرا راهنمايي كنيد
خیر، احتمال بارداری وجود ندارد.
من روز 8 تیر رابطه جنسی محافظت نشده داشتم که حدود 3 ساعت بعد خانم دو عدد قرص HD مصرف کرد که چون حالش بد نشده بود 8 ساعت بعد دوباره 2 عدد قرص HD خورد و باعث شد تا زمان زیادی درد و استفراغ داشته باشه. الآن که حدود 4 روز از مصرف قرص میگذره بسیار نگران هست که چرا خونریزی نداشته و میگن بعد از مصرف قرص باید پریود میشده در حالی که ماه پیش 19 خرداد پریود شده بوده. آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟
1:روش استفاده از قرصها در هر شرايطي بايد 12 ساعته باشد 2:با توجه به سوال شما كه خيلي هم دقيق نيست ( بهتر بود مي گفتيد كه دوره قاعدگي خانوم چند روزه ميباشد. ولي احتمال بارداري ضعيف است در ضمن در خيلي از مواقع پيش مياد كه با استفاده قرصها و بهم خوردن نظم هورموني اصلا نميشه زمان دقيقي منتظر پريد بود ولي اگر 10 روز از ديرترين زمان پريود ، پريو د شروع نشد بهتره به دكتر متخصص زنان مراجعه كنيد. براي اطمينان از عدم بارداري هم ميتونيد آزمايش بتاي خون بديد .
احتمال بارداری در روز پنجم قاعدکی در صورتیکه دخول انجام نشده و پرده بکارت سالم میباشد و فقط منی روی آلت دختر ریخته شده باشد وجود دارد یا خیر؟
خير وجود ندارد
من 1 یا 2 تیر (دقیقا نمیدانم) پریود شدم.پریودهای من چند روزی عقب و جلو میکند.این دفعه 2 روز زودتر شدم.در روز 11 تیر رابطه جنسی داشتم که منی کاملا داخل واژن ریخت البته بعد از آن سریع ادرار کردم و خود را شستم .البته داخل رحم را کامل نشستم.6 ساعت بعد 2 قرص hd خوردم و 12 ساعت بعد 2 قرص hd دیگر.15 دقیقه قبل از این قر صها نیز قرص ضد تهوع خوردم.آیا احتمال بارداریهست یا نه؟ بعد از گذشت 3 روز ترشح زیادی پیدا کردم که توی واژنم کاملا خیس است .علتش چیست؟
خیر احتمال بارداری وجود ندارد، روش پیشگری اورژانسی را درست انجام داده اید. احتمالا مصرف قرص هورمونی با دوز بالا (HD) باعث ترشحات است، ضمنا ممکن است زمان خونریزی بعدی شما با اختلالاتی همراه باشد، نگران نشوید.
من روز 21 خرداد رابطه جنسی داشتم.دقیقا روز سوم پریودم بود.دوره ی پریود من 7روزست.23 روز گذشته و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم .امکان بارداری وجود داره؟
ترشحاتم زیاده و لثه هام خیلی حساس شده…هیچ قرصیم مصرف نکردم.در ضمن رابطه جنسی کامل نبوده.فقط منی اطراف واژن ریخته.عادت ماهانم تقریبا منظم.
الان هم امکان داره با قرص جلوگیری کنم؟؟؟یا اگر نه چه روشی پیشنهاد می کنید؟
امکان بارداری صفر است. اطمینان داشته باشید.
احتمالا اضطزاب شدید دوره پریودتان را به هم ریخته است.
باد کردن سینه ها در هفته چهارم قاعدگی قبل از زمان قاعدگی بعدی نشانه چیست اگر منی روی آلت نامزدم بدون دخول و با سالم بودن پرده بکارت و در روز پنجم قاعدگی اتفاق افتاده باشد
حساسیت و تورم پستانها قبل از شروع خونریزی (در دوره پیش از قاعدگی) طبیعی است و به دلیل تغییرات هورمونی رخ می دهد.
احتمال بارداری در موردی که ذکر کردید بسیار ضعیف است.
با توجه به سوال قبلیم من امروز 18 تیر پریود شدم در صورتی که باید 2 مرداد پریود می شدم.آیا مشکلی پیش می آید؟
آقای دکتر خونریزی من خیلی شدید است .اگر ادامه داشته باشد خطرناک است؟
مشکلی نیست، این حالات به دلیل مصرف قرص است.
من همیشه فکر میکردم تا خونریزی پریود صورت نگیرد تخمک ها قابل بارور شدن هستند
شما فرمودید اواخر دوره باروری وجود ندارد پس تخمک درست شده چی به سرش اومده؟
معمولا تخمک گذاری در اواسط سیکل میباشد ( به عنوان مثال روز 14 برای یک دوره 28 روزه یعنی 14 روز بعد از شروع پریود) و اینکه شما میگویید چه بلایی سر تخمک میاد. یه تخمک بعد از آزاد سازی حدود 12 تا 48 ساعت قابلیت باروری داره و بعد از آن دفع میشود.یعنی تقریبا به طور قطع میتوان گفت (معمولا] از روز19 تا 28 که شروع پریود بعدی میباشد احتمال بارداری نزدیک به صفر میباشد.
من خرداد ماه روز 26 ام پریود شده بودم. و روز 16 تیر ماه یه رابطه جنسی سطحی و بدون دخول داشته ام.
می خواستم بدونم با توجه به بکارت و دوره پریود امکان حاملگی وجود داره یا نه؟
البته بگم من دو روز بعد از اون هر 12 ساعت 2 تا قرص Ld به مدت 4 روز مصرف کردم
و الان باید پریود می شدم و لی نشدم.
توضيحات شما براي گرفتن پاسخ نا كافي است
1-شما بايد بگوييد رابطه جنسی سطحي در چه حدي بوده آيا مايع مني روي دهانه واژن تخليه شده يا خير
2- دوره هاي ماهانه شما چند روزه بوده است
در هر صورت در يك دوره منظم 28 روزه تخمك گذاري حدوداً 14 روز قبل از شروع خونريزي انجام ميشود حال اگر در اين روز ها اسپرم بتواند خود را به تخمك داخل رحم برساند حاملگي رخ ميدهد
نگران نباشيد
با توجه به استفاده نا درست از روش اورژانسي تعادل هورموني خود را بر هم زديد و به احتمال قوي عقب افتادن پريود شما به همين دليل است نه به خاطر بارداري
اگر تا چند روز ديگر پريود نشديد براي باز شدن پريود خود به پزشك زنان مراجعه كنيد
من حدود 3 روز پیش با همسرم یک نزدیکی ساده و بدون دخول داشتم که منجر به ریختن مایع منی در اطراف واژن شد و با توجه به اینکه پریود من نامنظم و در زمان نزدیکی لکه بینی اندکی داشتم آیا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
مهم زمان نزدیکی در سیکل قاعدگی است، با توجه به نامنظم بودن قاعدگی نمی توان دقیق اظهار نظر نمود ولی معمولا اطراف واژن به داخل راه ندارد با این حال اگر در نزدیکی دهانه واژن ریخته شده ممکن است به داخل هم راه یافته باشد. می توانید منتظر بمانید اگر تا حداکثر 20 – 25 روز پس از نردیکی خونریزی رخ نداد، با آزمایش خود احتمال بارداری را ارزیابی کنید.
باید بگم دوره پریود من تقریبا به طور منظم و 26..28 روزه است.
در مورد رابطه جنسی هم باید بگم دو رابطه جنسی به فاصله 30..45 دقیقه داشتیم که تو هیچ کدوم مایع منی داخل یا اطراف واژن تخلیه نشده.
نگرانی من از عقب افتادن پریود و حالت تهوع مختصری که دارم هست. هم چنین سوزشی که زیر شکمم احساس می کنم هم نگرانم می کنه …
خوردن قرصها هم می تونه علت تهوع باشه یا نه؟ و تا چند روز بعد از قطع مصرف ادامه داشته باشه ؟
ضمنا استرس زیادی هم دارم…
احتمال بارداری وجود ندارد، علایمی که ذکر کردید بیشتر جنبه روانی دارد، نگران نباشید، اما همانطور که در بالا ذکر شد ممکن است در ماه جاری به دلیل مصرف قرص دچار تغییر در زمان خونریزی شوید.
حدود يك ماو نيم پيش من و يك خانم رابطه جنسي داشتيم از آنجايي كه دختر خانم باكره هستند رابطه جنسی مقعدي نداشتيم اما من فقط آلتم رو روي آلت ايشون گذاشتم اما بعدش به فكر افتادم كه آلت من تا حدي به مايه مني آلوده بود و ممكنه باعث حاملگي بشه ، براي همين ايشون رو هم در جريان گذاشتم و يك سري قرص الي دي يا شايد هم اچ دي ( خاطرم نيست ) تهيه كردم و ايشون هر 12 ساعت 2 عدد خوردن و بعد از چند روز هم عادت ماهيانه شدن اين موضوع گذشت تا چند امروز كه ايشون گفتند كه من هنوز هم مشكوك هستم و حس ميكنم قسمت شكمم يه خورده برجسته شده و حالت تهوع هم دارم ( البته ايشون در حال حاضر پريود هستند ) حالا من موندم كه چيكار كنم اين بود كه مزاحم اوقات شما شدم و ازتون خواهشمندم كه به من كمك كنيد
اگر بعد از عادت ماهیانه که ذکر کردید، دیگر ارتباط جنسی نداشته اید، احتمال بارداری وجود ندارد.
خونریزی عادت ماهاینه = عدم بارداری تا این زمان
من با نامزدم حدود 1 ماه پیش رابطه داشتم.من باکره هستم و ایشان هم انزالی نداشتند.با این وجود عادت من حدود 2 هفته به تعویق افتاده.البته من عادت منظمی ندارم ولی تا این حد تا به حال به تعویق نیفتاده است.آیا امکان بارداری وجود دارد؟البته دخول هم وجود نداشته.تست baby check را هم انجام دادم منفی بود
ببخشید طولانی شد، اگر لطف کنید جواب بدین ممنون می شمو
خیر، احتمال بارداری با توضیحاتی که دادید، وجود ندارد؛
من 16 تیر ماه یه رابطه جنسی خیلی سطحی داشتم
و از روز 18 یعنی دو روز بعد قرصهای LD رو 2تا 2تا به فاصله 6 ساعت به مدت 4 روز خوردم
و با توجه به اینکه پریودهای منظمی دارم باید 23 یا 24 تیر پریود می شدم. ولی من از روز 29 به مدت 5 روز پریود شدم که احساس می کنم یه مقدار با پریودهای عادی تفاوت داشت. یه کم رقیقتر بود و کم رنگ تر
باید بگم فبل از پریود و بعد از قطع مصرف قرصها ترشحاتی که داشتم هم سفید رنگ و رقیق و آبکی بود که بعد از اتمام پریود هم ترشحاتم به همین صورت هست
می خواستم بپرسم آیا مشکلی وجود داره و این علائم می تونه نشانه بارداری باشه و یا احتمال نامنظم شدن هورمونها به خاطر مصرف قرصا وجود داره؟
نیازی هست به پزشک مراجعه کنم؟ و یا داروی خاصی مصرف کنم؟
بنابر اطلاعاتی که دادید حاملگی شما کاملا منتفی است. و دلیل نامنظمی پریودی نیز به دلیل تاثیر استفاده از اورژانسی از قرص میباشد.
در تاریخ 30 خرداد رابطه جنسی بدون دخول داشته ام. چند روز قبل از موعد پریود، لکه بینی من شروع شد و تا 6 روز ادامه یافت. بعلت استرسی ک از بارداری داشتم 2عدد HD خورده و بعد از 12 ساعت دو عدد دیگر خوردم. در 18 تیرما آزمایش بتا منفی شد. 5 روز بعد از خوردن قرصها مجدد خونریزی داشتم. بعلت استرس و ترس و همچنین خستگی زیاد و حالت تهوع در روز صبح 29 تیر در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که مثبت ومقدارش 200 بود. همان روز به پزشک زنان مراجه و دکتر مربوطه گفت که باید در یک آزمایشگاه معتبر ازمایش دهم که همان 29 تیر عصر ازمایش دادم که جواب بتا منفی و مقدار آن 1.4 بود. در روز 30 تیر بعلت استرسی که داشتم در یک آزمایشگاه دیگر بتا دادم که ان هم منفی شد. دکتر سونوگرافی هم نوشت که هیچ گونه علائم بارداری دیده نشد. با توجه به جواب ازمایشها و سونو دکتر گفت که جواب ان ازمایشگاه اشتباه بوده است. ضخامت اندومتر هم 6 میلی متر بود و هیچ فولیکل غالبی مشاهده نشد.
5 مرداد مجددا در همان ازمایشگاهی که دکتر معرفی کرد بتا دادم که منفی و مقدار ان زیر یک بود.
در این مدت حال تهوع، دل درد و درد زیر شکم دارم. بنظر شما ایا بارداری امکان دارد؟ احتمال سقط یا بارداری خارج رحم چطور؟
با توجه به جواب آزمایشات اطمینان داشته باشید که باردار نیستید. استرس و تشنجهای عصبی میتونه عاملی برای دل درد و برهم خوردن نظم هورمونی بدنتان و حالت تهوع باشه . به خودتان تلقین نکنید و این نگرانی میتونه عاملی برای استرس و عوارض فوق باشه.
من بعد از نزدیکی پریود شدم 2 هفته بعدش.بازم امکان داره که حامله باشم؟من تو یکی از جواب هاتون خوندم که گفته بودین در صورت حاملگی امکان پریود شدن نیست.حالا می خوام بدونم به اینم بستگی داره که چند روز بعد از پریود شدن باشه؟منظورم اینه که چقدر طول می کشه که لقاح انجام بشه؟
احتمال بارداری در شما وجود ندارد و به زمان خونریزی بستگی ندارد.
من الان یک ماهه عقد کردم بعد از هر بار نزدیکی حالت تهوع دارم از قرص ال دی هم استفاده می کنم به نظر شما باردارم
خیر، احتمال بارداری در صورت مصرف صحیح قرصهای ضد بارداری وجود ندارد. تهوع علامت قطعی برای بارداری نیست.
دختري 4روز پس از پريودش رابطه جنسی معقدي داشته که مني مرد داخل معقد ريخته اما هنگام بيرون کشدن آلت از معقد مقداري از مني بيرون ريخته و رو و اطراف آلت دختر ريخته شده که بلافاصله شسته شده و 4ساعت پس از رابطه جنسی 4عدد ال دي و 12 ساعت بعد 4عدد ديگر خورده
ودچار دل درد و سر درد و حالت تهوع شده و الان بعد از 4روز پريود شده
ميخواستم بيبنم پريود در اثر چيست و چند روزه است؟
ايا امکان حاملگي وجود دارد؟
با مصرف قرصها احتمال پریود زود رس به خاطر تغییرات شدید هورمونی هست. با توجه به مصرف صحیح قرصها و زمان رابطه جنسی و همچنین شستشو. احتمال بارداری 0 میباشد.
من 29 تیر پریود شدم و 4 تیر پریودم تموم شد. در تاریخ 11 مرداد رابطه جنسی تماسی و بدون دخول داشتم. منی هم روی شکمم ریخته شد. می خواستم بدونم احتمال حاملگی چقدره؟! خواهشاً جواب بدید من خیلی نگرانم!!!
اصلا جای نگرانی نیست و اگه دخولی انجام نشه حاملگی رخ نخواهد داد. عمر اسپرم مرد در خارج بدن و در محیط آزاد بسیار کوتاهه. و تازه در صورتی که منی داخل واژن هم ریخته بشه از میلیونها اسپرم موجود فقط یکی از اونها اونم اگه بتونه خودش رو به دهانه رحم برسونه و ازش رد بشه، قابلیت به وجود آمدن جنین رو داره.
اسپرم موجود در مني مرد تاچه مدت خارج از واژن زنده ميماند وقدرت باروري دارد.
مدت اون عمر اون بسیار کمه و از چند لحظه تا چند دقیقه متغیره. ولی خیلی زیاد نیست و زود میمیره.
من بعد از آخرین پریودم چند بار رابطه جنسیه بدون دخول داشتم و تنها منی نامزدم روی واژنم ریخته اما حالا یک هفته است که پریودم عقب افتاده به یک کارشناس مامایی مراجعه کردم و اواز من تست حاملگی خون گرفت و گفت منفی هست ودو آمپول پرژسترون برای اینکه پریود بشم نوشت اما باز دوروز از آن میگذره و من هنوز پریود نشدم ممکنه که اشتباه کرده باشه؟ومن حامله باشم البته بعضی وقتها درد شکم و کمر که از علائم پریودم هست رو هم داشته ام ولی هنوز نشدم
قاعدگی به دلایل مختلفی از جمله عوامل استرسی می تونه به تاخیر بیفته. جواب کامل برای سوال شما در پست مربوط به تاخیر در قاعدگی موجوده.
دوم برای اطمینان بیشتر می تونید یک آزمایش دیگه بدید. اما با شرایط گفته شده شما می توان تقریبا به عدم حاملگی شما اطمینان داشت. با آزمایش دوم حتما خیالتون راحتتر خواهد شد و استرس رو به کلی از خودتون دور کنید.
برای تاخیر در پریودی بیشتر از 10 روزتون هم میتونید دوباره به پزشک مراجعه کنید ولی اول استرس رو به کلی از خودتون دور کنید.
من 29 تیر پریود شدم و 4 تیر پریودم تموم شد. در تاریخ 11 مرداد رابطه جنسی تماسی و بدون دخول داشتم. منی هم روی شکمم ریخته شد. می خواستم بدونم احتمال حاملگی چقدره؟! خواهشاً جواب بدید من خیلی نگرانم!!!
گرچه احتمال بارداري با مايع قبل از مني هم وجود دارد ولي اين در شرايطي است كه اسپرم در اين مايع وجود داشته باشد (كه معمولاً وقتي وجود دارد كه مرد بعد از نزديكي قبلي ادرار نكرده باشد و اسپرم ها درون مجرا باقي مانده باشند) و زن در زمان تخمک گذاری اقدام به نزديكي كرده باشد و اسپرم ها بتوانند از ورودي واژن و پرده بكارت عبور كرده و خودرا به تخمك برسانند
در ضمن تخمك گذاري در يك پريود منظم حدوداً 2 هفته قبل از شروع خونريزي دوره جديد اتفاق مي افتد .
مطالب بالا براي مراقبت و احتياط در رابطه جنسیك هاي بعدي شما گفته شد
من در روز یکشنبه شب با نامزدم نزدیکی سطحی در روز 12 پریودش داشتیم که مقداری اسپرم بر روی دهانه واژن او ریخت که من با او گفتم که 4تا LD مصرف کند و 4تای دیگر هم 12 ساعت بعد….که او ساعت 3 بعد از ظهر دو شنبه 4تا LD مصرف کرد و شب ساعت 4.30 به جای 4 تا 2تای دیگر مصرف کرد به صوررت خودسرانه.
حالا چه میشود نگرانی من بیش از حد است آجه الان موقع بچه دار شدن نیست
در ضمن اضافه کنم که پرده ی بکارت موجود میباشد.
احتمال بارداری کمه. اما برای اطمینان بیشتر روش اورژانسی رو از همین امروز با قرص HD دوباره با رعایت 12 ساعت و دو قرص در هر نوبت انجام بدید.
پس از مصرف قرصها به روش غلط اورژانسی دوباره دو وعده با فاصله ی دقیق 12 ساعت در هر وعده 2عدد HD مصرف کرد.البطه در حمون 72 ساعت.
میخواستم بدونم آیا درست عمل کردیم؟
آیا این خطر کم رفع شده؟
این قرصها خطری ایجاد نمیکنه؟
حدودا تا چه مدت بعد باستی منتظر پریود بود؟
بله درست عمل کرده اید.
بله خطر کمتر شده ست.
خیر قرصها خطری ایجاد نمی کنن.
از 3 تا 10 روز.
من مشكل عمده‌اي كه با همسرم دارم اين است كه در مواقع نزديك با اولين تماسي كه با من دارند تحريك شده و مني‌شان خارج مي شود و هيچ گونه فرصتي براي تحريك و ارضا شدن من نيست. به همين خاطر هر دو طرف رنج مي‌بريم. چگونه مي‌شود اين مشكل را حل كرد آيا اين به عمل جراحي كه در دوران مجردي همسرم انجام داده مربوط مي‌شود يا نه؟ با تشكر از راهنمايي شما
همسر شما بايد به يك پزشك متخصص اورولوژي مجرب مراجعه كند تا با درمان مناسب مشكلشان برطرف شود
ولي موقطاً ميتوانيد از اسپري ليدوكائين 10 % براي بي حس كردن ( جهت تاخير در انزال ) در زير كلاهك آلت تناسلي استفاده كنند
20 دقيقه قبل از دخول به ميزان كافيدر زير كلاهك آلت تناسلي اسپري كنيد و بعد هم از كاندوم استفاده كنند تا دير تر به انزال برسند .
دختری 19 ساله هستم 27 خرداد نزدیکی داشتم(نه در حد دخول) 18 تیر پریود شدم که زیاد شبیه پریود نبود ترشحات قهوه ای رنگ یه کم با لخته در ضمن به خاطر کیست تخمدانئ پروژسترون مصرف می کردم بعد از اون پریود سیپروتورون کمپاند مصرف می کنم 17 مرداد(زمان پریودم) درد شدید شکم داشتم فقط چند قطره خون اومد . دکترا گفتن از سیپروترون خواهشن بگین آیا حامله شدم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن 16.17.18 تیر ماه پشت سر هم تست حاملگی خانگی دادم که منفی بود ممنون
با توجه به مصرف قرصهای هورمونی در شما نمی توان نظر دقیقی داد، تستهای خانگی تا حدودی قابل اطمینان هستند ولی بهتر است برای اطمینان کامل آزمایش خون بدهید.

دیدگاه (2)

  1. Sh 1398-07-07 پاسخ

    سلام وقت بخیر
    آیا ۱ هفته مونده به عادت ماهانه احتمال بارداری هست؟ در صورتیکه رابطه محافظت نشده باشه و هرماه عادتم دقیق نیست با فاصله ۱ هفته تاخیر میفته

    • مدیر وبسایت 1398-07-08 پاسخ

      سلام به طور دقیق نمیشه به این موضوع پاسخ داد اما می تونید از بیبی چک استفاده کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =