سوالات جنسی مرتبط به پرده بکارت سری پنجم

من چند ماه پیش به متخصص زنان مراجعه کردم و با وجود رابطه ی 2 ساله گفت که پرده بکارتم سالمه.گفت پردم عقبه و اگه رابطه جنسی افقی داشته باشم فعلا پاره نمیشه.اما من هیچ جا در مورد این نوع پرده مطلبی ندیدم.میشه دربارش توضیح بدین؟
من تا به حال همچین چیزی نشنیده ام.پرده های ارتجاعی هستند که ممکن است حتی تا اولین زایمان طبیعی نیز پاره نشوند،ولی آثار مقاربت کاملا بر روی آنها مشهود است و توسط پزشک قانونی که مرجع تشخیص است به آن گواهی سلامت داده نمی شود.
شاید منظور پزشک شما نیز همین بوده.چون تشخیص اسیب دیدگی این پرده ها برای یک متخصص زنان سختر از پزشک قانونی است و ممکن است دچار اشتباه شود.
توصیه می کنم برای اطمینان به پزشک متخصص دیگری نیز مراجعه کنید.
ايا واقعا خودارضاى به بكارت اسيب ميرسونه…من فكر نمى كنم…..من ده سالم كه بود وقتى داشتم بازى مى كردم خوردم زمين دستكاه تناسليم خورد روى يه اهن وخون امد من دقيق ان صحنه را به ياد ندارم……اما يادمه خاله ومامانم ترسيده بودند…ومن تا مدت ها مريض شدم ايا به نظر شما….بكارت من اسيب ديده
خودارضایی بدون دخول به بکارت آسیب نمیزنه. در مورد شما هم بهتره به یک دکتر متخصص بری تا نظرشو بگه. چون بدون معاینه نمیشه پارگی بکارت رو تشخیص داد.
من پرده ایی دارم که دکتر بهم گفت ارتجاعی هست.من بعد از اون چندین با ر نزدیکی داشتم. خیلی نگرانم. می گن بعد از یه مدت اگه نزدیکی نداشته باشم . دیگه معلوم نیست که قبلا بوده یا نه و اینگه اگه ورزش کنم اصلا مشخص نیست یعنی جم می شم. ورزش اینکه خودتو شل کنی و یک دفعه جم کنی جواب می ده؟ یا راهی هست که این آثار رو از بین ببره؟
ببخشيد كي بهتون اين حرفو زده كه اگه يه مدت بگذره يا با ورزش ديگه معلوم نمي شه ؟!!!!!! پزشكي قانوني براحتي مي تونه آثار لهيدگي و سائيدگي ناشي از نزديكي شما رو تشخيص بده
پرده تقریبآ چقدر از دهانه واژن فاصله داره؟این طور که گفته شده توسط خودمون قابل دیدن نیست پس خیلی هم نباید نزدیک باشه؟!
من یادمه توی دوره راهنمایی یه باز از روی کنجکاوی حرف هایی که می شنیدم انگشتم رو به واژنم بردم البته زیاد نه.و احساس سوزش و یکم خون که البته فقط قرمزی خون رو روی انگشتم دیدم بود.
اون موقع فکر کردم ناخنم پوست اون ناحیه رو خراشیده اما الان با دیدن این همه استرس درباره این موضوع من هم مضطرب شدم.
یعنی ممکنه اون موقع به پردم آسیبی زده باشم؟
پرده بکارت در ابتدای دهانه واژن قرار دارد و با وارد شدن هر جسم خارجی احتمال اسیب به آن وجود دارد،در انجمن های گفتگو زیاد در این باره صحبت شده،اگر search میکردید حتما به جواب خود می رسیدید.
پرده بکارت توسط خود شخص یه آسانی قابل دید نیست،ممکن است شما با یک آیینه بتوانید آن را ببینید اما این ریسک بالایی است چون احتمال دارد اگر هم سالم باشد به آن اسیب بزنید،پس لطفا از این کار خودداری کنید چون حتی با دیدن آن نمی توانید از سالم بودنش اطمینان حاصل کنید زیرا در شرایط نشستن خاص و نحوه معاینه خاص توسط پزشک متخصص می تواند تشخیص داده شود.
احتمال این هست که شما به محیط اطراف پرده اسیب زده باشید اما احتمال این هم کم نیست که به خود پرده اسیب زده باشید،چون پرده در دهانه واژن است و شما به هر حال انگشت خود را وارد کرده اید.
ضخامت پرده بکارت و نوع ان با هم متفاوت است پس بهترین راه این است که سریعا به پزشک متخصص زنان مراجعه و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
در ضمن پزشک قانونی مرجع اصلی است که می تواند داشتن رابطه جنسی را از یک بار انگشت وارد کردن جزئی تشخیص دهد،پس نگران نباشید.
من 10 روزه عروسی کرده ام ولی هنوز نتونستم پرده بکارت همسرم رو زایل کنم.یه مقدار دخول به اندازه کلاهک آلت صورت می گیره ولی از خون خبری نیست.الان چند باره این کار رو می کنم ولی نتیجه یکسانه.دیگه ناامید شدم بطوریکه زود نعوذم از بین می ره. چی کار کنم؟آیا غیر طبیعیه که من هنوز نتونستم زایلش کنم؟از چه موادی استفاده کنم.
در بیشتر موارد، اگه پرده بکارت از نوع حلقوی ارتجاعی باشه، هیچ خونی مشاهده نمی شه. و فقط در حین ورود احساس تنگی می کنید. دردی هم که حس میشه خیلی کمتره. احتمالا پرده همسرتون هم از همین نوعه.
من چند سال پيش فريب يه پسري رو خوردم و به جهت رابطه ام بكارتمو از دست دادم تا 4 ماه پيش كه ترميم كردم بعد از اون 1-2بار باز رابطه ي مشكوك داشتم البته آلت طرف وارد نشده فقط خيلي جزيي در حد 1سانتي متر بعدش من دقيقا همون روز پريود شدم ولي با فاصله ي 10 روز از پريود قبليم با اينكه چند ماهي از اين رابطه ميگذره و ديگه ازش خواستم تا عقد دايم انجام نديم اما همش ميترسم چون اون نميدونه من ترميم كردم و خيلي هم حساسه بنظرتون علت خونريزي كه اولش هم بصورت لخته بود چيه ؟ پردم آسيب ديده؟به خاطر ترميم ميترسم پيش دكتر برم چي كار كنم؟
در ضمن نوع پردم حالا حلقوي هست ميگن بعد از گذشت 1سال ديگه مشخص نميشه كه ترميم شده حالا بنظرتون من ميتونم بعد از چن ماه گواهي بگيرم؟ و زمان دخول خونريزي ميكنم ؟
در ضمن چون بار اول بچه بودم متوجه خونريزي نشدم اما ماما گفت بافتت خونريزي دهنده هست
دوست عزيز به فكر گرفتن گواهي نباشيد ، چون براحتي اين موضوع رو تشخيص مي دن حتي اگه از اين به بعد هم رابطه نداشته باشين فرقي نمي كنه .
در مورد پرده ترميم شدتون ممكنه دوباره آسيب ديده باشه ولي اينجا محيط مجازيه و از روي حدس و گمان نمي شه شما رو راهنمايي كرد ، براي اينكه خيالتون راحت بشه هيچ چاره اي جز مراجعه به متخصص زنان نداريد ، در ضمن براي چي مي ترسين ؟!!! مگه قراره با شما چي كار كنن ؟ فقط معاينه مي كنن و بهتون مي گن چه خبر شده.
این درسته که می گن کلاس های اسب سواری به پرده آسیب می رسونه؟ و می گن سیگار هم همینطوره.
و آخرین سوال اینکه آیا پرده حلقوی رو هم می سه جراحی کرد؟
خیر،اسب سواری در شرایط معمول نمی تواند به پرده آسیب بزند،سیگار نیز یه ریه و قلب صدمات بسیاری می زند و عامل سرطان است،اما به پرده بکارت خیر.
پرده بکارت در ورودی واژن قرار دارد که توسط ورود هر جسم خارجی احتمال زیاد دارد که آسیب ببیند.
دوست خوبم در این سایت از صحبت راجع به ترمیم بکارت معزوری
این درسته که می گن کلاس های اسب سواری به پرده آسیب می رسونه؟ و می گن سیگار هم همینطوره.
و آخرین سوال اینکه آیا پرده حلقوی رو هم می سه جراحی کرد؟
بله ممكنه اگه سواركاري هاي سنگين انجام بشه چون پاها كشيده ميشن به پرده آسيب وارد بشه ولي سيگار خير(يه سري حرفا رو با عقل هم ميشه تشخيص داد درسته يا نه).
پرده حلقوي هم ميشه جراحي كرد.
می خواستم که راجع به پارگی ساعت 4کمی توضیح بدین.پرده من ازنوع حلقوی هست.وزمانی که به دکترمراجعه کردم گفت که آسیب خیلی جزیی به پرده وارد شدهولی خیلی قابل تشخیص نیست چون من روزبعدازحادثه به پزشک مراجعه کردم.خونریزی ناچیزی داشتم.
این عمل فقط یکبارتکرارشد.می خواستم ببینم درآینده خونریزی خواهم داشت یا نه؟
سوالتون رو متوجه نشدم اما تا جایی که میتونم و عقلم قد میده جواب میدم
پرده های حلقوی امکان داره با خونریزی همراه باشند و ممکن هست نباشن ولی اکثر حلقویها بدون خونریزی هستش
پرده شما آسیب دیده در ساعت 4 یعنی پرده رو همانند یک ساعت فرض کنید و در اون قسمت ساعت 4 خراشیده شده یا آسیب دیده
پرده من ازنوع حلقوی می باشد.درروزنزدیکی مقدارکمی خونریزی داشتم.امابلافاصله به پزشک مراچعه کردم،ایشان پارگی ساعت چهارراتشخیص دادند،اماگفتندکه آسیب بسارجزیی است وخیلی قابل تشخیص نمی باشد.
آیا من دوباره خونریزی خواهم داشت؟
اگه نزديكي انجام بشه بله امكان خونريزي دوباره هست.چون كاملا پارگي ايجاد نشده و آسيب ديده.
من نزدیکی داشتم اما بطور کامل نه.دکتر گقت پرده م از نوع حلقوی-ارتجاعی هست.اما اسیب دیده.اگه دیگه نزدیکی نکنم اسیبش برطرف میشه؟یا همیشه دکتر می فهمه؟
در این باره به طور کامل در انجمن گفتگو صحبت شده،شما می توانید با search کردن،اطلاعات کاملی بدست بیاورید.
اما کوتاه بگویم که متاسفانه خیر.حتی در پرده های ارتجاعی نیز اثار دخول کاملا مشخص است و پزشک قانونی و یا پزشک متخصص این اثار را به صورت لهیدگی سایش پارگی و خراشیدگی کاملا تشخیص می دهد و گذشت زمان نیز باعث ترمیم اسیب های بکارت نمی شود و برای پزشک همیشه قابل تشخیص است.
اگر پرده در حد کم اسیب دیده باشد دکتر نامه سلامت میدهد؟
اگر متوجه آسیب شود به احتمال خیلی زیاد برگه سلامت نمی دهد چون مسؤلیت دارد،پزشک قانونی نیز به خوبی متوجه اسیب میشود و برگه سلامت نمی دهد فقط ممکن است اگر اسیب دیدگی از چیزی غیر از دخول باشد ذکر کند که مثلا به خاطر ضربه بوده.
بکارت وقتی زده میشه مگه خون نداره من وقتی دیدم یه مایع ژله ای سفید همراه با خون آبه میگن با اون دیدم که بیرون اومد یعنی خونی ندیدم میشه توضیح بدین من و نامزدم یخورده که نه خیلی خجالتی هستیم در باره این مسایل زیاد با کسی حرف نمیزنیم سوالات زیادی دارم نمیدونم کجا بگم فن بیان منم زیاد خوب نیست از سایت فقط بیرون نندازینم ممنون میشم منضور حرف بد نمیزنم اسمای رو که میگین زیاد نمیدونم مثل انزال یا خیلی چیزا مثال زدم که میشه گفت تو این موضوع من اسما کتابیشو زیاد نمیدونم
فكر ميكنم براي شما كه اطلاعاتتون كمه و حتي براي كساني كه اطلاعاتشون زياده اين سايت پايگاه خيلي خوبيه تا بتونيم سوالهامون رو بدون هيچ خجالتي بپرسيم و براي خودمون و طرف مقابل خدايي نكرده دردس درست نكنيم
بهتون پيشنهاد ميكنم به فعاليتتون تو سايت ادامه بدهيد تا اطلاعاتتون زياد بشه .در مورد هر چيزي كه فكر ميكنيد نياز به دانستن داريد كافيه كلمه كليديش رو توي منوي جستجو تايپ كنيد اونوقت با ده ها مطلب آموزنده روبرو ميشيد.اين سايت رو به خانمتون هم معرفي كنيد.

و اما در مورد سوالي كه پرسيده بوديد من اينجور تفسير كردم كه ترشحات صورتي رنگ(ترشحات واژن با خون ) ديده شده
خوب اين چند حالت داره : اگر شما عمل دخول رو انجام داديد پس اين خون مربوط به پارگي بكارت هستش در غير اينصورت ممكنه بافتهاي اطراف واژن(آلت تناسلي خانمها) يا لبهاي واژن(اندان تناسلي خانهما) بوده باشه

همه پرده هاي بكارت خونريزي ندارند.بعضي از پرده ها از نوع حلقوي ارتجاعي هستند و خونريزي ندارند.بهتر است قبل از هر رابطه اي خانمها به يك پزشك مراجعه كنند تا از نوع بكارت خودشون آگاه بشوند و دستورات لازم رو براي رابطه جنسي بگيرند.

خون ریزی یعنی حتما پرده پاره شده؟
حتی اگه حلقوی ارتجاعی باشه؟
بستگی داره شما دخول رو انجام دادید یا خیر
اگر بعد از دخول(حتی به اندازه کم) خونریزی (بازهم حتی به اندازه کم) دیده بشه یعنی پرده آسیب دیده .این آسیب دیدگی میتونه ازاله کامل بکارت باشه یا خراش و ساییدگی
اما اگر دخول نباشه ممکنه خونریزی به وجود آمده(که دراین موارد در حد چند قطره هستش) ناشی از آسیب دیدن بافتهای واژن و آلت تناسلی باشه
من یه مشکل جدی دارم.خواهش میکنم جوابمو بدین.من با دوست پسرم رابطه دارم اما کامل نه.چند سال با هم دوستیم و قصد ازدواج داریم.دکتر گفت پردم حلقوی ارتجاعی هست و اسیب دیده.از اون موقع کاری نکردیم و به رابطم لطمه بزرگی زده طرفم میگه کامل نزدیکی کنیمو من می ترسم.از جدایی از دردم هر دفعه سکته میکنم.شما بودیت چی کار میکردید.
کسی که آدم رو واسه رابطه جنسی می خواد و تمام روابط زندگی تحت شعاع این رابطه قرار بگیره اول و آخر دوستی این چنینی معلومه!!!
اگر پسری واقعا کسی رو بخواد هیچ وقت چنین درخواستی رو نمیکنه که رابطه کامل باشه
شما که از دوام این رابطه میترسید چرا با خودتون چنین می کنید
رابطه ای که معلوم نیست به ازدواج برسه یا نه و حتی کوچکترین تعهدات هم توش دیده نمیشه
من جای شما بودم قدر دختر بودنمو بیشتر میدونستم و صرف یه لذت زود گذر تن به رابطه نمیدادم از این به بعد البته تا طرفم تعهدی قاطعانه به من بده
رابطه کامل هم که حرفشم اصلا نزنید تا بعد ازدواج
اگرم ایشون نامرد بازی درآووردن و ترکتون کردند مشکلی نیست و اخرالزمان نرسیده اون آسیب میتونه بر اثر خیلی چیزا به وجود بیاد و میشه بهانه تراشی کرد اما داشتن رابطتتون رو نمیشه لا پوشونی کرد و با معاینه معلوم میشه
از کسانی که این پست رو میخونند یا این چنین دوستیهایی دارند تقاضا دارم قبل از هر عملی ابتدا فکر کنند و بعد اطلاعاتشون رو ببرن بالا بعد دست به عمل بزنند
خودمون رو به لذتهای زود گذر زندگی نفروشیم
دخول انجام شده ولی پرده حلقوی ارتجاعی بوده دفه اول که دخول انجام شد یه خرده خون ریزی داشت بعد که دکتر رفته بود گفته بوده آسیب دیده و حلقوی ارتجاعیه حالا بیشتر خون اومد موقه دخول
پرده پاره شده؟
پرده های حلقوی ارتجاعی به گونه ای اند که اسیب می بینند اما به راحتی پاره نمی شوند،ممکن است بعد از چندین دخول این اسیب دیدگی به صورت خراشیدگی وسایش و لهیدگی گسترش پیدا کند برای همین بعد از هر دخول خون ریزی می بینید.
اندفعه نیز امکان دارد پرده دچار اسیب دیدگی بیشتر یا دیگری شده باشد یا اینکه حتی پاره شده باشد،اما تعجب نکنید اگر در رابطه بعدی نیز کمی خونریزی ببینید.
اما اصل این است که دخول انجام شده پس چه پرده کاملا پاره شده باشد چه اسیب دیده باشد(که باعث می شود اثار رابطه بر روی لبه های آن کاملا مشخص باشد) گواهی سلامت بکارت از سوی پزشک قانونی یا پزشک متخصص زنان صادر نمی گردد و باکره محسوب نمیشوند.
من یکباریک رابطه آن هم نه بطورکامل داشتم،سریع به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم وایشان متوجه خراشیدگی های جزیی برروی پرده من شدند،می خواستم بگید بهم که آیامن دجارخونریزی مجددخواهم شد؟دکترگفتندکه پرده من هنوزآن مقاومت لازم را داردوبه احتمال زیاددچارخونریزی می شوم.
پاسخ پزشک متخصصی که مراجعه کردید به شما قابل اطمینان ترین پاسخ است،زیرا ایشان شما را معاینه کرده و بر اساس نوع و ضخامت بکارت گفته اند که احتمالا خونریزی دارید.
در محیط مجازی چون نوع بکارت شما و مقدار اسیب را نمی توان به درستی تشخیص داد پس پاسخ ها نیز دقیق نیست.
به پزشکی که مراجعه کرده اید اطمینان کنید و اگر شک دارید به پزشک دیگری نیز مراجعه کنید.
ایا با فشار اب روی قسمت بالایی الت ممکنه پرده بکارت اسیب ببینه؟
در حالت عادی خیر،مگر اینکه فشار آب دقیقا بر روی پرده بکارت باشد و بسیار بالا نیز باشد،البته به نوع و ضخامت بکارت نیز بستگی دارد.
اگر همه این عوامل را کنار هم جمع کنیم احتمال ان بسیار بسیار کم می شود
میخواستم بدونم راسته که میگن بعد از پارگی پرده تغیراتی توی صورت رخ میده؟مثل چشم و…
فکر کنم منظورت به اینه که میگن زیر چشم گود میشه یا تیره
من یه جوان 22 ساله که با تلاش خیلی زیاد وارد عرصه بازیگری شدم وشاید همه شما مرا دیده باشید ولی خوبیه اینجا اینکه نمی تونه یقین داشتهباشه که من کی هستم و البته اصلا هم مهم نیست.
در هر صورت من یه مشکل خیلی بزرگ دارم که خوشحال می شم کمکم کنید.
من 4سال پیش(قبل از داشتن شهرت) با دختری هم سن وسال خودم رابطه داشتمکه بعد از مدتی رابطه جنسی هم برقرار کردیم تا اینکه در یکی از این ارتباطها بعد از اینکه کارمان تمام شد آخر شب تماس گرفت وگفت که لباس زیرش خونیشده. راستش را بخواهید خیلی ترسیده بودیم به خاطر همین با اسرار خودش قطعرابطه کردیم.البته من مطمئن بودم که دخول نکردم و رابطه ما سطحی بوده وزمان نزدیکی اصلا خونی در کار نبود ولی نمیدانستیم که برای چی بعد از تمامشدن کار، خونریزی داشته است.
و حالا اصل مشکل اینجاست که ایشون بعد از این همه مدت و البته باتوجه به موقعیت بنده،ادعا می کنند که من حتما باید به خواستگاری ایشانبروم و درغیر اینصورت آبروی من را میبرد؟حال آنکه توی این مدت بنده ازارتباط ایشان با چند نفر دیگر با خبر بوده ام.
دوستان عزیز آیا راهی است ایشون بتواند ثابت کند که من این کار راکردهام؟آیا امکان دارد که پرده بکارت بعد از تمام شدن کار پاره شود؟آیا ازلحاظ علمی میتوان تاریخ ÷اره شدن پرده بکارت را تشخیص داد؟یا شخصی کهاینکار را کرده؟
خلاصه داره ازمن بدجوری باج میگیره ؟در هر صورت من چکار کنم
دوست عزيز ضمن خوشامدگويي بايد بهتون بگم پرده بكارت در حين رابطه فقط از طريق ورود آلت ، انگشت و يا جسم ديگه اي به واژن رخ مي ده و هرگز امكان نداره فقط از طريق مالش دچار پارگي بشه …
اما امكان خونريزي وجود داره ولي نه بدليل پاره شدن پرده بلكه بدليل شدت مالش در اون ناحيه كه چون پوست اون قسمت بسيار نازك و حساسه با كوچكترين خشونتي ممكنه دچار خونريزي بشه ، البته بصورت خيلي خفيف.
در ثاني ايشون كه مي فرمائين با چند نفر رابطه دارن ، از كجا معلوم در اثر ساير روابط اين مشكل براشون پيش نيومده باشه ؟
امكان اثبات اين موضوع كه شما باعث پاره شدن پرده شديد (البته اگه اين اتفاق واقعا افتاده باش) وجود نداره ، تاريخ پاره شدن پرده بكارت قابل تشخيصه .
وجدانتون رو قاضي كنيد اگر مقصريد بايد مسئوليت كارتون رو بپذيريد و اگر بي گناهيد به يك رابطه ناخواسته تن نديد .
ما ۸ ماهه که عقد کردیم. خانومم اوایل میگفت نزدیکی‌ از واژن به دلیل بکارت باشه بعد عروسی‌. یکم بحث کردیم و من رفتم پیش مشاور و بم گفت تا زمان آغاز زندگی‌ مشترک بش وقت بده. قبول کردم با اینکه واقعا از نظرم غیر عاقلانه و توهین آمیز بود. به دلایلی به خارج از کشور سفر کردم و همسرم به من پیوست بی‌ اینکه عروسی‌ کرده باشیم. با اینکه داریم زندگی‌ می‌کنیم باهم ایشون هنوز همون حرف قبلی‌ رو تکرار می‌کنه و منم تصمیم گرفتم نزدیکی‌ نکنیم تا زمان عروسی‌. از این ماجرا ۲ ماه می‌گذره و داریم به مشکل می‌خوریم. چیکار کنیم؟
خيلي از خانمها هستند كه نزديكي از واژن رو براي بعد از عروسي ميگذارند و اين اصلابه معني توهين يا عملي غير عقلي نيست.اما نكته مهم اينه كه هر دو طرف بتونن اين شرايط رو قبول كنند و الان مثل وضعيت شما يكي از طرفين اين شرط رو توهين تلقي نكنه يا رابطه به مشكل برخورد نكنه.اول از همه دنبال علت بگرديد كه چرا خانم اجازه اينكارو الان نميدهند؟با اينكه توي قرن 21 زندگي ميكنيم هنوز بسياري از خانواده ها هستند كه شب عروسي پشت در اتاق عروس و داماد…… واي خدا سناريوي وحشتناك و مضحكانه ايه!!!
اگر علت اينه به خانمتون اطمينان بدهيد كه اجازه همچين كاري رو به هيچكس نميدهيد
اگر ايشون از اين قضيه ترس دارند بهشون آرامش بدهيد و مطمئنشون كنيد كه در تمام مدت اين نزديكي شما حواستون بهش هست.در هر صورت فكر نميكنم جز تعصبات خانوادگي و يا ترس خانم ، علت ديگه اي داشته باشه.به جاي دلخوري و دامن زدن به مشكل سعي كنيد حلش كنيد.
حدود 4 ماهه ازدواج كردم
تو اين مدت 4 يا 5 بار سعي كرديم نزديكي با دخول داشته باشيم، اما نشده
در همه ي موارد من به اندازه كافي تحريك شده بودم و در مورد آخر هم از ليز كننده استفاده كرديم
اما تقريبا هر دفعه خونريزي و درد دارم در صورتي كه آلت همسرم حتي وارد هم نشده!
خونريزي از ديواره خارجي مهبله و به پرده ي بكارت ربطي نداره
كس مي دونه اين به تنگي واژن من مربوط ميشه يا علت ديگه اي داره؟
علت همون پرده بكارت شماست.آلت همسرتون كه برنده نيست كه به محض برخورد با آلت شما ديواره خارجي رو دچار خونريزي كنه!!!!!
پس اين خونريزي از همون پرده بكارته كه چون شما احساس درد دارين و اجازه دخول نميدين آسيب ديده و هر دفعه خونريزي دارين.
اگه خودتون فكر ميكنيد به ديواره خارجي ربط داره پس در حالت عادي هم بايد خونريزي داشته باشيد!!!!!!!!!
دوست من مدتي پيش به صورت غيرقانوني رفت پرده بكارت گذاشت (دكتر بود طرف)بعد از 1ماه دكتره گفت2 از نخها پاره شده و تو نه زني نه دختر و پيش هيچ متخصصي نرو و بقيه بخيه هات گرفته فقط 2 تاي جلويي پاره شده من به حرفش شك كردم و بهش گفتم پيش دكتر بره رفت پيش 1 دكتر عمومي (پوست -زنان)اون گفت جاي هيچ بخيه اي نيست و پردش ارتجاعيه(شب عروسيش با دخول همسرش خون اومده)به نظر شما ممكنه 1 دكتر عمومي اشتباه كنه در تشخيص ارتجاعي بودن؟؟خودش ميگه شب عروسيش خون اومده
دوست عزيز چرا نمي شه ؟ مگه هر كسي كه مثلا مهندس باشه ، مهندس خوبيه ؟ و توكارش استاده ؟ اين مسئله تو تمام اقشار هست و دقيقا به خاطر همين مسئله هست كه يك سري با تحصيلات بالا پردرامد و موفق هستن و يك سري هم بيكار .
بهرحال زياد از پزشك عمومي در اين مورد نمي شه انتظار داشت ، متخصص زنان و پزشك قانوني كاملا متوجه خواهند شد . در هر صورت شما كه مي گين ازدواج كردن و دوستتون خونريزي هم داشته ، پس مشكلي نيست .
من در ایران مدت طولانی با کسی رابطه داشتم ولی به دلیل درد شدیدی که هنگام نزدیکی ایجاد می شد مسایل شخصی و علاقه ای که به من داشت هرگز نزدیکی کامل نکردیم الان ایران نیستم و به دلیل وجود پرده در برقراری ارتباط با جنس مخالف بسیار به مشکل برخوردم آیا می شه فرد خودش پرده رو از بین ببره؟ چه روشی بهتر است؟
برای برداشتن پرده در شرایطی که پرده با نزدیکی از بین نمیره میشه به پزشک مراجعه کرد و توسط پزشک پرده برداشته میشه ….
ولی در مورد شما … فکر میکنم اگه شرایط رو برای نزدیکی آماده کنید و معاشقه ی خوب و کاملی قبل از دخول داشته باشید تا محیط واژن مرطوب بشه و آماده برای ورود آلت مرد … درد زیادی نخواهید داشت …. و به هر حال راه اصلی برداشته شدن پرده دخول هست و چه بهتر که از راه اصلیش این اتفاق بیفته
من چند سال پیش خود ارضایی داشتم و یک شی کوچیک وارد وازنم شد .
و نه دردی داشتم و نه اصلا خونی ندیدم .
آیا بکارتم اسیب دیده؟از کجا میتونم مطمئن شم؟ الان خیلی استرس دارم .چیکار باید بکنم؟
قصد ازدواج دارم و تنها مشکلم همینه ! راهی جز مراجعه به دکتر نیست؟
ممنون میشم اگه جواب بدین عزیزان.
تنها راه مطمئن برای تایید سلامت بکارت پزشک متخصص هست
برای چکاب به متخصص مراجعه کنید
از رفتن به پزشک عمومی جهت معاینه بکارت خودداری کنید چون ممکن هست درست تشخیص نده
1) اگه خود ارضایی فقط از طریق مالش دادن کلیتوریس بوده باشه (یا با انگشت مالش داده بشه و یا از طریق جریان آب به این صورت که دوش دستی روی کلیتوریس گرفته بشه تا تحریک بشه) آیا این عمل میتونه به بکارت آسیب برسونه؟
2)آیا خودارضایی، پرده بکارت رو به عقب میبره و اون رو ضخیم تر میکنه؟
3)آیا پزشک میتونه تشخیص بده که فرد از طریق مالش کلیتوریس خودارضایی داشته؟
1- خير تا زماني كه هيچ شي يا آلت وارد واژن نشه به پرده آسيب نميرسه.
2-همچين چيزي ممكن نيست باور نكنيد.
3-خير
من 2سال پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته از باسن می خواستم بدونم پرده بکارتم پاره شده یا نه ؟ بعد اون 2سال خودارضایی می کردم با نشستن روی متکا آیا این واسم ضرر داره چیکار کنم ترک کنمش؟
رابطه مقعدي باعث پاره شدن پرده بكارت نمي شه
می خواستم بدونم نزدیکی از طریق باسن بدون ورود الت به واژن احتمال پارگی بکارت هست یانه؟
خير ممكن نيست.
منظور دکتر ها از ارتجاعی یعنی حلقوی ارتجاعی است دکتر به من گفته ضمن نزدیکی خونریزی ندارم آیا درسته؟
انواع بکارتها در سایت قرار گرفته میتونید مطالعه کنید
دکترتون اگر چنین گفتند بله امکانش هست خونریزی نداشته باشید اما رو حرف ایشون زیاد حساب نکیند چون بودند کسانی که بکارت حلقوی ارتجاعی داشتند و دکتر بهشون گفته بدون خونریزی اما خونریزی داشتند
اگه پرده ترمیم بشه موقعه نزدیکی ازش خون میاد یا دوباره مثله اول تنگ میشه تا شوهر متوجه این موضوع نشه؟
بله همراه با خونریزی میباشد البته به نوع بکارت هم بستگی داره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =