سوالات جنسی مرتبط به پیشگیری از بارداری سری هفتم

چکار کنم پریود بشم 9 روز عقب انداختم……با دراز نشست و بالا ایین پریدن میاد؟
شما برید دکتر
اگه لازم بود دوتا آمپول میده میزنی بعدش پریود میشی
سلام من از روش اورژانسی استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم…اما الان یه هفته بعد تمام شدن دوران قاعدگیم دوباره پریود شدم..خیلی سریع بود..میخوام بدونم ممکنه مشکلی باشه؟؟
مشکلی نیست.
اختلال در قاعدگی از عوارض روش اورژانسیه.
با سلام ایا امکانش هست که فقط با برخورد الت مرد با زن حاملگی صورت بده و دوران تخمک گذاری هم نباشه و علایم حاملگی بازشدن شدید اشتها نیست؟
وقتی نه اسپرمی در کار باشه و نه تخمکی اونوقت بارداری چه جوری میخواد رخ بده!؟
علائم بارداری در افراد مختلف متفاوته یکی ممکنه در این ایام نسبت به غذا دچار ویار بشه یکی هم ممکنه تا خرخره غذا بخوره!
بنده 8 ماه هست که نامزد هستم . همسربنده دوران قاعدگی منظم دارند و باکره نیز هستند(پرده بکارت ایشان از نوع حلقوی است).نزدیکی ما تنها به صورت مالش آلتهایمان بر روی یکدیگر می باشد. در اخرین نزدیکی که با هم داشتیم هنگامی ارضا شدن از روی ایشان بلند شدم (مقداری از منی بر روی آلت ایشان نریخت) اکنون 6 روز از نزدیکی ما می گذرد و این نزدیکی در یک هفته قبل از پریود ایشان بوده است در واقع ایشان امروز باید پریود می شدند و نشدند. با توجه به دارا بودن اسپرم در پیش آب و اینکه نزدیک دوران پریود ایشان بوده آیا احتمال بارداری ایشان وجود دارد؟و ایا در صورت مثبت بودن با توجه به اینکه چند روزی می گذرد آیا می شود جلوگیری کرد؟ و راه حل آن چیست؟
اگه تا چند روز آینده پریود نشدند برای اطمینان آز خون بتا بدید که توی آزمایشگاه ها بدون نسخه پزشک انجام میدن
اگه باردار نبودند برای پیگیری به متخصص زنان مراجعه کنند
با سلام من يك ماه پيش با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم رابطه جنسی روز اول پريودم بود بعدش هر دوازداه ساعت يه قرص اورژانسي(لوتژيل ) خوردم 32 از اون روز گذشته اما من پريود نشدم رفتم با بي بي چك دو روز پيش خودمو چك كردم منفي زده بود. ديروزم بعد از اون موقع كه گفتم باش رابطه جنسی داشتم و فورا دو تا قرص اورژانسي خوردم ميخواستم بدونم ايا قرص اورژانسي تاثير داشته و چيكار كنم پريود شم
نحوه رابطه تون رو که ننوشتید چجوری بوده که آیا خطرناک بوده یا نه
اما با توجه به زمان رابطه احتیاجی به مصرف قرص اورژانسی نبوده
جواب بی بی چک هم که منفیه و همه اینا دلیلی برای عدم بارداری شما
بهتره یه روش پیشگیری مطمئن مانند کاندوم یا قرص ضد بارداری مثل ال دی رو انتخاب کنید که نخواید هر دفعه اورژانسی مصرف کنید
علت عدم بارداری شما هم سر خود مصرف کردن این قرص ها بوده
اگه بیش از یک ماه از عدم پریود شما گذشت برای بررسی به متخصص مراجعه کنید
من با نامزدم 3 يا 4 روز بعد از پاك شدن از پريودش رابطه داشتم
و آلت تناسليم و به الت تناسلي نامزدم ماليدم
و قبل از خارج شدن آب مني آلت تناسليم و بيرون كشيدم آب مني رو رو شكم خانمم ريختم
بعد پاكش كردم
و بعد بعد 20 دقيقه قرص اووسيز رو دادم خورد و قرص بعدي رو 11:40 بعد خورد
و الانم از مصرف اون رابطه و خوردن قرص 6 روز ميگذره و پريود شده و خونريزي شديد داره و
كمردد همچنينن الان خطر بارداري رفع شده خيالم راحت باشه
لطفا جوابمو بديد ممنون ميشم
البته خانمم هنوز باكره هست
روش اورژانسی رو درست استفاده کردید و از بارداری جلوگیری میکنه.
فقط اگه خونریزی همچنان دامنه دار و شدید بود به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز مفنامیک اسید، ترنسید و … اوضاع بهتر بشه.
من 4 روز بعد از پريود دوست دخترم باهاش رابطه داشتم از جلو ولي در حد اين كه كه فقط آلت و به التش ماليدم ولي تو نرفت بعد آب مني رو بيرون رو تنش ريختم بعد از رابطمون قرص اوسيز خورد و يكي هم 12 ساعت بعد النم بعد 5 يا 6 روز پريود شد و اين به خاطر قرص هست ؟ و خونريزيش كمه اين يعني خطر بارداري رفع شده و چند روز خونريزيش طول ميكشه مثل عادت ماهانه 7 روزه يا … نه لطفا توضيح بديد من اولين بارم كه اين كارو كردم لطفا كمك كنيد
داستان شما مثله همین دوست قبلیمونه (پست بالایی) یعنی روش اورژانسی درست استفاده شده و از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
عوارض مصرف اورژانسی در افراد متفاوته یکی 20 روز تاخیر میندازه، یکی 5 روز، یکی 10 روز جلو میندازه، یکی دیگه حجم خونریزیش زیاده از یکی دیگه کمه و … خلاصه مختلفه و نمیشه گفت پارتنر شما مثلا 3 روز خونریزی داره یا 7 روز و اگه همین پست قبلی رو بخونی میبینی که خانم اون ماجرا خونریزی شدیدی داره.
مهم بارداریه که منتفی شده و منبعد شما هم در هر رابطه ای که داشتی اعم از کامل، ناقص، تفریحی، ورزشی!، اجتماعی!! و … به خودت و دوستت لطف کن و کاور بزن و از روش اورژانسی کمتر استفاده کن.
سلام من از روش اورژانسی استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم…اما الان یه هفته بعد تمام شدن دوران قاعدگیم دوباره پریود شدم..خیلی سریع بود..میخوام بدونم ممکنه مشکلی باشه؟؟
مشکلی نیست چون اون خونریزی با اول به قرص اورژانس برمیگرده و ممکن این خونریزی بر اساس نظم خود بدنتون رخ داده باشه.در استفاده از اچ دی که داروی قویی هست ممکن پیش بیاد
با سلام.میشه یه قرص ضد بارداری به من معرفی کنید که باعث منظم شدن پریود هم بشه.یعنی هم میخوام ضد بارداری باشه هم منظم کننده پریود.پریود های من نامنظمه.لازمه که من با یه متخصص مشورت کنم تا قرص مناسبی برام تجویز کنه؟
تجویز حتی قرص ضد بارداری توسط پزشک خوبه اما
شما میتونید قرص یاسمین رو که اقبال عمومی نسبت به اون خوبه رو تهیه و استفاده کنید.
من و دوست دخترم دوهفته پیش رابطه کامل داشتیم،12ساعت بعد دوتا قرص لوژسترول همزمان مصرف کرد و 12ساعت بعد از مصرف قرصها استفراغ کرد
رفت امروز داروخونه پرسیده،به دوستم گفته که همه فکر میکنن باید قرصها رو همزمان خورد ولی باید دومی رو 12ساعت بعد از اولی مصرف کرد.
همیشه 20ام به 20ام پریود میشه بجز ماه قبل که 15ام پریود شد،الان چندروز هست که علایم پریودی رو داره ولی هنوز پریود نشده،آیا جای نگرانی برای حاملگی هست؟
اوژسترول رو به هر دو طریق میشه استفاده کرد و روش بهترش هم همینه که دوست شما انجام داده
چون 12 ساعت بعد از مصرف بالا آورده قرص تاثیر خودش رو گذاشته و منتظر پریود در تاریخ منظم قبلی بدلیل مصرف قرصا نباشید
احتمالا در همین یکی دو روز آینده پریود میشن و خیالتون راحت میشه
سلام ، من یک هفته قبل از پریود رابطه محافظت شده داشتم . ولی مطمئن نبودم ، 24 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی خوردم اما نوبت دوم رو با 4 ساعت تاخیر خوردم. 7 روز بعد از رابطه آزمایش بتا دادم . منفی بود . ولی الان 2 روز عقب انداختم .

تاثیر قرص ها چقدر بوده ؟ با توجه به اینکه آزمایش فقط 7 روز بعد از رابطه بوده جوابش درسته ؟

قرصها که اثر چندانی نداشتند
آزمایش خونتون بدون شک درست هستش و شک نکنید بارداری در شما منتفیه
من از اولین روز پریود قبلی ام(24 ساعت بعد از خونریزی) مصرف قرصLD رو شروع کردم تا 21 روز منظم و سر ساعت خوردم و 4روز بعداز تموم شدنش هم پریود شدم.
دیشب میشد 7 روز بعد که باید دوباره شروع میکردم اما فراموش کردم و امروز ظهر خوردم. یعنی 14 ساعت بعد از تایم همیشگی(همیشه 11 شب میخوردم این بار ساعت 1 ظهر یادم افتاد). بعد از این میدونم که منظم خواهم خورد

میخواستم بدونم اثر قرص دیگه از بین رفته؟ چه کار باید بکنم؟ چقدر میتونم مطمئن باشم تا دوره بعدی بارداری اتفاق نمیفته؟

اثر قرص ها از بین نرفته و
اگه اونا رو مرتب ادامه بدید بارداری صورت نمی گیره.
سلام .خانوم من پریودش رو با قرص ال دی مصرف میکرد عقب انداخت. در این موقه رابطه داشتیم (ما عقدیم .خونی هم مبنی بر پاره شدن پرده بکارت ندیدیم)منی هم داخل نرفته(بدون روش های جلوگیری رابطه داشتیم) الان 3 روز قرص قطع کرده پریود نشده کمک کنید لطفا
اگه قرص ها مرتب مصرف شده از بارداری جلوگیری میکنه و جای نگرانی نیست.
در غیر اینصورت تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
من به قرص های ضد بارداری ال دی و اچ دی حساسیت دارم و شدیدا حالت تهوع بهم دست میده و با خردن این دو تا قرص معدم چیزی رو بعدش قبول نمیکنه میشه در مورد قرص یاسمین اطلاعاتی به من بدین من از بارداری متنفرم ممنون
قرص یاسمین بسته های 28 تایی داره و مصرف اون ها مانند قرص های ترکیبیه.
اقبال عمومی برای مصرف این قرص خوبه شما هم تست کنید اگه حساسیت نداشتید که ادامه بدید در غیر اینصورت از قرص های دیگه ای مانند سیپروترون کامپاند، مارولون و … استفاده کنید.
من روزه 13 بعد از پریودیم رابطه مقعدی با استفاده از کاندوم داشتم اما برای اطمینان بافاصله 4 تا قرص ال دی خوردم ولی نوبت دوم رو 20 ساعت بعد خوردم به عمین خاطر 12 ساعت بعدش دوباره 4 تا قرص دیگه خوردم .میخواستم بدونم خردن این قرصا با این روشی که من خوردم تاثیری اورژانسی داره یا نه
بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
با مصرف این همه قرص اختلال در سیکلتون محتمله و اگه بیرون تشریف می برید حواستون باشه و پد به اندازه ی کافی همراه داشته باشید.
من 19 مهر رابطه سطحی داشتم که روز قبلش آخرین روز خونریزی پریودم بود رابطه هم فقط در حد سطحی بودو من لباس زیر پام بود آّّ ب منی هم توی کاندوم تخلیه شد ولی ممکنه پیشاب یا دستی که به پیشاب خورده به نواحی واژن خورده باشه..ولی جهت اطمینان از قرص اچ دی بطور اورژانسی استفاده کردم در نوبت دوم 4ساعت بعد از مصرف بالا آوردم.بااین اوصاف احتمال اینکه درصدی بارداری رخ بده هست؟پریودی من کی رخ میده آخه یه پزشک گفته بود بعد از 7تا ده روز بعد از مصرف قرص باید خونریزی رخ بده..مرسی
اگه سیکل منظمی دارید در اون روزی که رابطه بوده امکان بارداری نیست.
کاندوم هم استفاه شده
لباس زیر هم که داشتید پس امکان بارداری وجود نداشته و
نیازی به مصرف قرص نبوده.
بنابراین بارداری در مورد شما منتفیه.
با توجه به مصرف قرص اختلال در پریود محتمله و اینکه کی خونریزی رخ میده رو نمیشه مشخص کرد ممکنه همین امروز پریود بشین ممکنه هم چند روز دیگه تاخیر داشته باشید.
من پریودم تقریبا منظم و 28روزه است (گاهی 29 روز هم شده خیلی کم)
29 همین ماه پریود می شدم در 21 این ماه با همسرم رابطه داشتم اما از اونجایی که همسرم گاهی روی حرف خودش پافشاری می کنه و میگه مرغ یه پا داره!!به من گفت که از پزشکی پرسیده برای جلوگیری از بارداری می تونم 2 تا ال دی قبل از رابطه و دوتا ال دی دیگه چند ساعت بعد از رابطه مصرف کنم و تا 5 روز روزی 1 قرص ال دی.
حقیقتش من دو تا ال دی رو قبل از رابطه با همسرم خوردم و دو ال دی دیگه فردای اون روز تقریبا 12 ساعت بعد خوردم و روز بعد 1 ال دی خوردم
اما روز بعدش(قبل از 72 ساعت) چون به روش همسرم شک داشتم دور از چشمش!! روش پیشگیری رو انجام دادم یعنی 4 تا ال دی خوردم و 12 ساعت بعد 4 تا ال دی دیگه
در مجموع در طی 72 ساعت میشه گفت من 13 قرص خوردم!!
حالا این سوا لها برام مطرحه
1:این روشی که به همسرم گفته شده ( 2تا ال دی قبل رابطه و دو ال دی بعد رابطه و تا 5 روز روزی یکی)اصلن روش درستی هست یا نه؟
2:با توجه به حجم قرصایی که خوردم و زمان رابطه آیا احتمال بارداری منتفی می شه؟
3:آیا احتمال اینکه پریودم نامنظم بشه همون 7 تا 10 روزیه که بعد از مصرف ال دی عنوان می شه یا با شرایط من ممکنه بیشتر با تاخیر بیافته؟
1. روش همسرتون اشتباهه.
2. به خاطر مصرف درستی که دور از چشم همسرتون داشتید! بارداری منتفیه. روش درست استفاده ی قرص اورژانسی همینیه که شما انجام دادید.
3. قرص زیادی خوردین و دوز بالایی رو به بدنتون وارد کردین بنابراین اختلال هورمونی امری محتمله و ممکنه که زودتر از موعد پریود بشید ممکنه هم تاخیر داشته باشید. تعداد روز جلو انداختن یا تاخیر داشتن رو نمیشه مشخص کرد.

اگه قصد بارداری ندارید کاور بزنید یا از همین قرص ال دی استفاده کنید و بسته ی اون رو از روز 5 ام سیکلتون استارت بزنید تا 21 روز شبی به دونه بخورید بعد 7 روز استراحت و بسته ی دوم رو از روز 8 ام شروع کنید.
استفاده ی روش اورژانسی در هر سیکل یه مرتبه بیشتر کارایی نداره و توصیه میشه که در سال از 5 – 6 مرتبه بیشتر استفاده نشه.

من ر.وز29ام ماه قبل باید قرص سیپروترون کمپوند بسته آبی که جدید اومده بازار رو شروع میکردم که یادم رفت.فردا شبش 2تا قرص باهم خوردم
هفته قبل 3شنبه قرصام تمام شد.الان یعنی امروز25/7 باید پریود بشم ولی هیچ اثری از پریودی نیست

تقریبا یک سال پیش و قبل از مصرف قرص من 3یا 4ماه یکبار پریود میشدم که وقتی دکتر رفتم قرص سیپروترون کمپوند تجویز کردند و من تا ماه قبل بسته نارانجیش هیچ مشکلی نداشتم و سرموقع پریود میشدم.الان این بسته آبی چه فرقی داره با اون بسته قبلی؟ دارم عصبی میشم.علت پریود نشدنم چیه؟

قبلا هم به شما گفتم بسته ی جدید رو بدون توجه به پریود از روز هشتم (امروز) شروع کنید.
شرکت های داروسازی برای تولید دارو ممکنه رنگ های مختلفی از یه قرص رو وارد بازار کنن ولی مکانیسم اثر و اندیکاسیون اون تفاوتی نمیکنه.
من و دوست دخترم یک روز بعد از تمام شدن دوره پریود (صبح روزی که باهم رابطه داشتیم لکه بینی داشت)با هم رابطه کامل داشتیم میخواستم ببینم نیاز هست قرص ضد بارداری به روش اورژانسی استفاده کنه یا خیر؟
منی داخل ریخته نشد ولی اینکه دست ها به منی خورده باشه و سپس رو آلت دوستم کشیده شده باشه شک دارم.(دوره های دوستم هم منظم هست)
احتمال بارداری نیست
نگران نباشید
سلام من دیروز رابطه داشتم و کاندوم پاره شده و منی داخل واژنم ریخته دو ساعت بعدش قرص لوونورژسترون مصرف کردم اما دو ساعت بعدش حالت تهوع پیدا کردم و یه قرص دیگه مصرف کرد

اما قرص سوم رو سر ساعت مصرف کردم و برای اطمینان بیشتر یه بسته دیگه هم گرفتم که مصرف کنم
آیا قرص جواب میده ؟

نگران نباشید
احتیاج به مصرف بسته جدید نیست
من در تاریخ 8 مهر سیکلم شروع شد و 14 مهر که روز اخر بود با همسرم نزدیکی داشتم که بلافاصله بعد از اون 4 عدد قرص ال دی مصرف کردم و 10 ساعت بعد هم فراموش کردم و 4 عدد دیگه رو بعد از 17 ساعت مصرف کردم.دوباره 10 روز بعد روزه 24 مهر سیکلم شروع شد که رنگ خون خیلی روشن تره و متفاوته می خواستم بدونم این به خاطر مصرف قص ال دی هستش؟؟چون توی مقالات سایت هم خوندم نوشته شده بود که باعث بر هم زدن سیکل میشه اما تفاوت رنگ خون رو ذکر نکرده بود.

سوال دیگه ای هم دارم که مربوط به جلوگیری میشه.از اونجایی که قرص ال دی سیکل رو نا منظم میکنه من از کی میتونم مصرف ال دی رو شروع کنم و چقد طول میکشه تا سیکلم منظم بشه.
و ایا قرص هایی مثل یاسمین یا اچ دی هم سیکل رو نا منظم می کنند؟؟

اون خونریزی شما مربوط به مصرف قرصه و طبیعی هست.
اما مصرف قرص ضدبارداری به صورت روزانه (نه اورژانسی) سیکل رو منظم میکنه نه نامنظم!
شما قرص ضدبارداری (حالا ال دی، اچ دی، یاسمین و …) رو تهیه کنید و از روز 5 ام سیکلتون شروع به خوردن کنید بعد 7 روز استراحت و بسته ی دوم رو از روز 8 ام شروع کنید. بعد از مصرف 2 – 3 سیکلتون منظم میشه.

من دوره پريودم مشخص نيست به دلايلي فكر ميكنم اين بار كه پريود شدم با زمان تخمک گذاریم يكي بود من 4 روز پيش پريود شدم صبح خونريزيم تموم شد عصري با همسرم رابطه جنسی پر خطر داشتم حالا دچار خونريزي شدم ميخواستم بدونم احتياج به خوردن قرص هست يا نه ؟ در كل ميخوام بدونم ايا خون اسپرم را از بين ميبره راسي من ده روز پيش يه بسته قرص اورژانسي خوردم (ليتژل) 7 روز بعد پريود شدم و بعد اتفاقاتي افتاد كه گفتم ايا قرصي كه گفتم اگه باز بخورم تاثير داره يا نه؟
اون احساس شما چیزی رو مبنی بر اینکه تخمک گذاری تون در حین پریود رخ داده، تایید نخواهد کرد و نیاز به سونو هست.
احتیاجی به مصرف قرص نیست چون شما در حال خونریزی هستین و پریود هنوز تموم نشده! رابطه ی شما در حین خونریزی بوده و امکان بارداری در این تایم بسیار بسیار نادره. جای نگرانی نیست.
نمی دونم در جای درستی دارم سوالم رو مطرح می کنم یا نه .به هر حال شرمنده
اما سوال : من دوره هام توی یک سال اخیر تقریبا منظم شده و 28 روزه هست پریود دوره قبلم 28 شهریور شروع شد و هفت روز بعد تموم شد . روز 14 یا 15 سیکلم یه رابطه داشتم که کاندوم مشکل پیدا کرد . دسترسی به قرص نداشتم تا حدود 72 ساعت بعد که 3 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 3 تا دیگه مصرف کردم .
الان 11 روز ازش گذشته الان 3 روز هست که فقط گاهی یه لک خیلی کوچیک می بینم و تموم میشه .
یعنی ممکنه حامله باشم .
در ضمن من در ماه اول بارداری قبلیم درست در زمان پریود دچار لک بینی شدم .
روش اورژانسی تا 120 ساعت هم استفاده میشه اما واضحه که کارایی لازم و کافی رو نخواهد داشت.
اگه منی در واژن تخلیه شده بنابراین احتمال بارداری وجود داره.
اما شما سیکلتون 28 روزه س پس 2 – 3 روز دیگه هم منتظر بمونید حدس من اینه که پریود خواهید شد.
اگه پریود نشدید تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
من 50 رو پيش با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم و اون دو بسته قرص اورژانسي(ليتژل) خورد تا موقع پريودش پريود نشد چهل روزي گذشت پريود نشد باز ما با هم رابطه جنسی داشتيم و اون يه بسته قرص ليتژل خورد 5 روز پيش پريود شد ديروز پريودش تموم شد و ما امروز با هم رابطه جنسی داشتيم (پر خطر) مي خواستم بدونم بهترين قرص جلوگيري از بارداري چيه؟ با دوست دخترم چي بخوره احتمل بارداري رو به صفر ميرسونه/(از 50 روز پيش كه گفتم پريودش تنها همون چند روز پيش بوده/
با وقوع پریود بارداری منتفیه.
اما در این سیکل که رابطه داشتید در اون روز احتمال بارداری خیلی کمه.
شما به خودت و دوستت لطف کن و از کاور استفاده کن و اگه تمایلی برای استفاده از کاور ندارین از همین قرص های بارداری تهیه و مصرف کنید.
روش اورژانسی در هر سیکل یه مرتبه و در سال 5 – 6 بار بیشتر نباید استفاده بشه.
روش جلوگیری که 100 درصد از بارداری جلوگیری کنه نداریم.
امروز روز هفتم سیکلم هست میخواستم بدونم از امروز نمیتونم از ال دی استفده کنم؟
بهتره که از روز 5 استفاده بشه
این ماه رو از روش های دیگه ای استفاده کنید و از ماه آینده شروع به خوردن قرص بکنید
من شنبه 15 مهر ساعت 11 شب اولین سیکل قرصهام تموم شد 4روز بعدش هم پریود شدم و چون آغار بسته جدید رو فراموش کرده بودم به جای شنبه شب هفته بعدش یکشنبه ظهر ساعت 1 یه قرص و ساعت 11 شب هم یه قرص خوردم اما نصف شب حالت تهوع بهم دست داد و معده ام خالی شد میخواستم بدونم امکان داره قرص از بدنم خارج شده باشه و اثر نذاره؟

و از اون به بعد هر شب 11 میخورم و مشکلی نداشتم

در ضمن من الان متوجه شدم که باید 7 روز استراحت کرد و از روز هشتم قرص خورد این درسته؟
الان دوره ام درست داره پیش میره؟؟؟؟؟؟ من 10-11 روزبعد از پریودی رابطه هم داشتم با توجه به همه این موضوعات امکان بارداری هست؟

اینکه بعد از استفراغ قرص اثر داشته یا نداشته مهم نیست چون
شما بعد از اتمام بسته ی اول قرص بایستی 7 روز استراحت می کردین و از روز 8 ام بسته ی دوم رو استارت می زدید. این روشی که شما استفاده کردید از بارداری جلوگیری نخواهد کرد و اگه ددر رابطه ای که داشتید منی با واژن تماس داشته احتمال بارداری وجود داره. تشریف ببرید آزمایشگاه و تست بتا بدید.
دوباره مزاحم میشم
من قرص اشتباه مصرف کردم
دو هفته پیش سه شنبه بسته قبلی تمام شد هفته قبل چهارشنبه پریود شدم این هفته یعنی امشب بسته جدید شروع کردم
من اشتباه متوجه شدم.فکرکردم 8 روز بعد از اولین روز خونریزی
الان من قرصهای این هفته که نخوردم را چیکار کنم؟
شما در پیام خصوصی به من گفتین که هفته ی قبل قرص تموم شده الان میگید دو هفته قبل!! اینو بدونید که مصرف قرص به منظور جلوگیری از بارداری برای افراد فراموشکار به هیچ عنوان روش خوبی نیست.
با این اشتباه دیگه از قرص نمی تونید استفاده کنید و این ماه رو با کاندوم جلوگیری کنید و از سیکل بعدی تون مجددا مصرف قرص رو شروع کنید برای چندمین مرتبه خدمت شما میگم که

قرص ضدبارداری رو از روز 5 ام سیکلتون شروع کنید و قرص ها رو شبی یه دونه تا 21 روز مصرف کنید بعد 7 روز استراحت و از روز 8 ام بسته ی بعدی رو استارت بزنید.

سلام..من قرص لونژیل رو بعد رابطم استفاده کردن و 5 روز بعد خونریزی داشتم و حالا که 10 روز از پایان خونریزیم میگذره لکه بینی دارم…..علتش چیه؟؟؟؟اثر قرصه؟؟؟و اینکه قرص باعث حساسیت واژنی میشه ؟ (پیشاپیش تشکر میکنم)
تغییراتتون به دلیل مصرف قرص بوده
این قرص باعث حساسیت واژن نمیشه
من آخرین نزدیکیم 3 ماه پیش بود که الان 3 ماه هست که رابطه نداشتم 3 ماه پیش قرص اورژانسی لنژیل مصرف کردم و هر ماه 9 روز زودتر از موعد قاعدگیم پریود میشدم ولی این ماه 2 روز از زمان پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم در صورتی که درد سینه دارم و گاهی اوقات کمر درد هم دارم این که پریود نمیشم خیلی خیلی نگرانم کرده علتش چی میتونه باشه جناب دکتر ؟؟؟؟؟خیلی استرس دارم من منتظر جوابتون هستم .
همین استرس شما دلیل خوبی برای این تاخیره و گفتن جمله ی “خیلی استرس دارم” هم این تاخیرو بیشتر میکنه!
روش اورژانسی رو که استفاده کردین و
3 مرتبه هم که پریود شدین
دیگه نمیدونم چرا مضطربین!
دوست من، بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
این علائم شما مربوط به پریودتونه و اگه استرس رو از خودتون دور کنید پریود هم شروع میشه.
من دقیقا روزی که پریودم تموم شد با همسرم رابطه کنترل نشده ای داشتم و منی وارد واژنم شد همون روز 1 قرص اچ دی روز بعد 2 اچ دی و روز بعد 2 اچ دی دیگر خوردم 5 روز بعد خونریزی داشتم تا دو روز . الان 10روزاز اون رابطه گذشته زیر دلم احساس درد دارم اما خونریزی ندارم ممکنه بردار بشم؟
در اون روزی که رابطه داشتید تقریبا حاملگی غیر ممکنه و با وقوع پریود بارداری کاملا منتفی میشه.
ازونجایی که در دوران تخمک گذاری هستین اون درد در ناحیه ی شکم شما میتونه مربوط به این داستان باشه.
جای نگرانی نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =