سوالات جنسی مرتبط به پیشگیری از بارداری سری سی و دوم

Hadi_CE Hadi_CE
9 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
دوست دختر من 1 ابان پریود شده و 4 ابان ما با هم نزدیکی داشتیم من کل رابطه جنسی از کاندوم استفاده کردم مو قع ارضا شدن کاندوم در اوردم و اسپرم من در دست دوست دخترم ریخت گرفتم با اب دستشو شستم ولی کمی لیز مانند بود دوستم دستشو به الت خودش زده ولی داخل نکرده می خواستم بدونم حامله میشه برای اطمینان و محکم کاری 4 تا قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تا دیگه خورده …

ایا قرص از حاملگی جلو گیری میکنه……؟؟ برای اطمینان چند وقت دیگه می توانیم ازمایش خون دهیم تا دقیق مشخص شه…؟؟

خواهش می کنم کمکم کنید خیلی نگرانم توضیح بدین

نگران نباشید.
اولا که روز 4 پریود احتمال بارداری وجود نداره.

دوما برای بارداری لزوما اسپرم باید وارد وازن بشه که توی این مورد نشده.

سوما قرصها رو درست مصرف کردید و دیگه اصلا جای نگرانی نیست. و نیازی هم به دادن ازمایش نیست چون احتمال بارداری وجود نداره.

مي خواستم بدونم كه اگه رابطه انجام شده باشه و بعدش آلت با دستمال كامله پاك شده باشه ، اگه بعد از 2 ساعت دوباره آلت با واژن تماس پيدا كنه با توجه به اين كه روز 16 قاعدگي هست احتمال بارداري وجود داره؟ در ضمن من 8 ساعت بعد از رابطه 2 قرص hd و 12 ساعت بعد 2تا ديگه خوردم.ولي الان 3 روز گذشته و من پريود نشدم…
اگر مایع منی با واژن تماس داشته باشه، برای احتیاط بیشتر بمنظور پیشگیری از بارداری باید از روش اورژانسی استفاده کنید.
شما هم به درستی این روش را انجام دادید و احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.
به علت عوارض هورمونی زیاد قرص HD معمولاً پریود را به تأخیر میندازد. وقتی عوارض جانبی قرص کمتر شد، مطمئن باشید پریود هم می شوید.
من 25 ساله هستم و پریود نامنظم دارم که نزدیک 1 ساله که داروهای مختلف مصرف می کنم و طول دوران پریودم با هر دارو، متفاوته.
و هر بار که دارو رو قطع می کنم، بازم پریودم نامنظمه.
آزمایش و سونو گفته که فولیکول های خیلی ریز دارم و تستسترونم بالاست(1.57)
الان 2 ماهه که داروم عوض شده. از شب 5 پریود تا 20 شب اتینیل استرادیول و از شب 6 پریود تا 10 شب سیپروترون استات میخورم.
ماه اول روز 30 پریود شدم. و امروز روز 29 پریودم از ماه دومه.
1- میخوام بدونم در زمان مصرف این قرص ها آیا 100% طول همه ی دوره ها برابر خواهد بود؟یعنی همیشه دوره ی جدید در روز 30ام از دوره ی قبل اتفاق خوهد افتاد؟
– من این ماه در روز 24 پریودم نزدیکی با دخول و انزال درون واژن داشتم اما قرص جلوگیری اورژانسی مصرف نکردم، چون فکر میکردم دوره ی تخمک گذاری پایان یافته.
2- آیا اگر فردا که روز 30ام دورهام هست، پریود نشدم، باید نگران بارداری باشم وتست بارداری بدهم؟
خواهش میکنم سوالاتم را بی پاسخ نگذارید.
با تشکر
در مورد سوال اولتون اطلاع دقیقی ندارم بهتره که یه پزشک جواب بده.
ولی در مورد سوال دوم این امکان وجود داره که به دلیل استرس پریودتون عقب بیفته. اگه عقب افتادن بیشتر از 7 روز شد اونوقت برای تست اقدام کنید.
مي خواستم بدونم كه اگه رابطه انجام شده باشه و بعدش آلت با دستمال كامله پاك شده باشه ، اگه بعد از 2 ساعت دوباره آلت با واژن تماس پيدا كنه با توجه به اين كه روز 16 قاعدگي هست احتمال بارداري وجود داره؟ در ضمن من 8 ساعت بعد از رابطه 2 قرص hd و 12 ساعت بعد 2تا ديگه خوردم.ولي الان 3 روز گذشته و من پريود نشدم…
دوست عزیز اسپرم خارج از بدن به مدت طولانی زنده نمیمونه وقابلیت تحرک خودشو از دست میده
من چهار ساله که IUD گذاشتم. سالی یه بار سونو میرم که ببینم هنوز سرجاشه یانه.آیا باید برای معاینه بیشتر برم دکتر؟ از وقتی این وسیله رو گذاشتم پریودیم هر ماه سه الی چهار روز جلوتر میاد.آیا طبیعیه؟ میترسم باردار بشم. 28سالمه. نه ساله ازدواج کردم. بچه هم دارم.دیگه نمیخوام بارداربشم.آیا آی یو دی روش مطمئنیه؟روشهای دیگه رو امتحان کردم ولی موفقیت آمیز نبودن!قرصها هم بهم نساختن.
بنظر من برای گذاشتن IUD خیلی عجله کردید و میتونستید روشی غیر از قرص برای پیشگیری انتخاب کنید
چکابی رو که درنظر گرفتید زیاد لازم و ضروری نیست ولی خب کار بیهوده ای هم نیست
زمانیکه IUD در بدن جای میگیره دیگه امکان درومدن و این چیزا نیستش ولی کار بسیار خوبی میکنید هر سال چکاب میکنید و بنظر من مشکلی نداره این کار رو ادامه بدید و همین هر سال یکبار نهایتا 2 بار چکاب شید گرچه بنظر من چکاب هر 6 ماه چیزی رو کم نمیکنه
مشکلی هم در تغییر پریودتون نیست و عادیه و روش IUD روش بسیار مطمئنی هم هست نگران نباشید
اطلاعات در مورد قرص ها(yaz) میخواستم و عوارض ان و ربط آن به زمان شروع عادت ماهانه؟
قرص یاز 28 قرص در هر بسته دارد که 24 تای آن صورتی کمرنگ و 4 تای ان سفید رنگ است. برای شروع قرص در روز اول سیکل اولین قرص صورتی کمرنگ را بخورید. ترجیحاً در ساعتی معین و سپس مصرف قرصها را به صورت شبی یکی ادامه دهید. پس از تمام شدن قرصهای صورتی قرصهای سفید را بخورید تا بسته قرص تمام شود حتی اگر در طی این مدت پریود بشوید یا نه باید شروع بسته جدید را آغاز کنید. این قرص می تواند تاحدودی بدخلقی قبل از پریود را کاهش دهد. به خاطر داشته باشید در یک هفته اول شروع بسته جدید و ترجیجاً در یک ماه اول مصرف هر قرص پیشگیری از بارداری از یک روش کمکی مانند کاندوم نیز استفاده کنید. موارد منع مصرف قرص و نیز تداخل با داروهای دیگر دقیقاً مانند قرص یاسمین است. اگر قبل از قرص یاز از یک قرص پیشگیری 21 تایی استفاده می کرده اید برای شروع یاز ابتدا 1 هفته بین این دو فاصله بیاندازید. اما اگر از قرصهای 28 تایی استفاده می کرده اید می توانید بلافاصله پس از بسته قبلی، قرص یاز را شروع کنید.
من سه ماه كه قرص HD مصرف مي كنم از ياسمين شروع كردم چون لكه بيني داشتم HD خوردم و خوب بود ولي اينماه 5 تا قرص باقي مانده كه لكه بيني (خون قهوهاي) شروع شده نمي دونم چي كاركن ؟؟؟
اگر خودسرانه قرص HD مصرف می کنید پس بهتره از نوع کم عارضه تر آن مثل قرص LD استفاده کنید در غیر اینصورت با پزشک خود مشورت کنید.
حتی قرص مارولون، مشابه قرص LD بوده و درای عوارض هورمونی کمتری نسبت به این قرص می باشد.
در بعضی موارد که علت ایجاد لکه بینی مشخص نیست، احتمال وجود کیست های ریز و یا اختلالات هورمونی موقتی تخمدانی مطرح است. لذا با انجام سونوگرافی از تخمدان میتوان به این مورد پی برد. به هرحال به نظر میرسد لکه بینی بخاطر بهم خوردن تعادل هورمونی ظاهر شده.
رحال حاضر قرص سیپروترون کامپاند میخورم، اما ماه اوله.
من باکره ام و اصلا هم نمیخوایم باردار بشم.

روز 13 قاعدگیم با نامزدم نزدیکی بدون کاندوم داشتیم. اون چندساعت قبلش ارضا شده بود و بعدش هم ادرار کرده بود. حدود 1ربع قبل از ارضا شدن بلند شدم و با دست ارضاش کردم و منی هم با دستمال پاک کردیم و هیچ برخوردی با من نداشت. چون فهمیدم احتمال بارداری با پیشاب هم خیلی کم وجود داره استرس گرفتم و بعد از مشورت با یک متخصص زنان، امروز 2عدد قرص اووسیز (لوونرژسترل) با هم خوردم. ( بعد از 60ساعت)

الان نمیدونم قرص سیپرترون رو قطع کنم یا ادامه بدم ؟ پریودم منظم بوده همیشه. الان احتمال بارداری هس ؟ کی باید پریود بشم ؟
زودتر یا دیرتر ؟

استفاده صحیح و به موقع از قرص لونژیل (اووسیز) حداکثر تا 3 روز پس از رابطه می تواند از بارداری پیشگیری کند.
قرص سیپروترون کامپاند را طبق روال عادی ادامه دهید. فقط احتمال دارد به خاطر مصرف قرص لوونرژسترل، پریود شما چند روز تأخیر داشته باشد. بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و شما هم باردار نیستید.
اصلا تحمل نداشتم که تا 2هفته صبر کنم. خوردن سیپروترون رو قطع کردم تا زودتر پریود شم و خیالم کاملا راحت شه
2تا موضوع دیگه.
اول اینکه من از همون روز جمعه که اون رابطه ی سطحی رو داشتم، ترشحات واژنم زیاده اما رنگ و حالتش طبیعیه،
و دیگه اینکه وقتی به سینه هام دست میزنم درد میکنن.
دلیلشون چیه ؟
مقدار ترشحات در هر فرد متفاوت است و اگر رنگ و حالتش طبیعی است پس مشکلی ندارید. اصولاً ترشحاتی که باعث التهاب، سوزش و خارش در آن قسمت می شوند یا دارای بوی زننده ای باشد، باید علت آن پیگیری شود. در صورتی که ترشحات شما کاملاً طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد.
احساس درد سینه ها در موقع لمس، به دلیل عوارض جانبی قرص سیپروترون کامپاند است.
همه جا نوشته که از اثرات مثبت قرص ضد بارداری کاهش خونریزیه. من یاسمین مصرف می‌کنم و فقط وقتی مصرف قرص رو از روز اول پریود شروع کردم اون دوره خونریزیم کم بود اما مثل همیشه 10 روز بود. تقریباً یک هفته بعد از تموم شدن پریودم لک بینی داشتم و بعد از قطع قرص خونریزی شدید داشتم. مشکل از منه یا زیاد شدن خونریزی هم طبیعیه؟!؟
وقتی 1دوره یا بیشتر قرص ضدبارداری مصرف کنید معمولا اولین خونریزی بعد ار قطع قرض زیاد است و بعد از آن خونریزی به حالت طبیعی برمیگردد.
در پناه حق
من 6روز پیش فرص اوزژانسی خوردیم و خوردن سیپروترون کامپامند هم قطع کردم…

هنوز پریود نشدم… باید تا زمان همیشگی پریودم صبر کنم ؟ (28روز1بر) یا اینکه باید زودتر از موعئش پریود شم به خاطر قرصا. استرس دارم.

تا کی صبر کنم ؟

همانطور که قبلاً گفته شد شما باردار نیستید. معمولاً بر اثر مصرف قرص های ضدبارداری در روش اورژانسی، پریود چند روز دیرتر نسبت به موعد اصلی انجام خواهد شد که این تأخیر بخاطر احتمال بارداری نیست که شما به این دلیل نگرانید بلکه بخاطر عوارض هورمونی قرص هایی بوده که مصرف کردید. بنابراین اگر بیش از یک هفته نسبت به موعد مقرر پریود نشدید میتوانید به پزشک مراجعه کنید. همین استرس شما هم در تعویق پریودی تأثیر دارد.
من چند روز گذشته ی رابطه داشتم . به صورت محافظه شده ولی کاندوم پاره شد. بعد از رابطه برای چلوگیری از بارداری دو تا قرص لونژیل (لوونورژسترل ) را به فاصله 12 ساعت استفاده کردم.
هفته آینده ی مسافرت دارم میخوام که پریود نشم . ایا امکان داره که شبی یک عدد قرص اچ دی یا ال دی استفاده کنم و زمان پریودم را عقب بندازم. با تشکر
اره میشه وپریودتون تا زمانی که قرص بخورین عقب میافته واز روش اورژانسی هم درست استفاده کردین
من برای جلوگیری از بارداری با مشورت پزشکم از قرص تری فازیک استفاده میکنم.حدود یک ماه و نیمه.ماه اول از کاندوم هم استفاده کردیم.در حین مصرف قرص بعد از یک ماه و یک هفته بعد از پایان پریود این ماهم نزدیکی داشتم که مایع منی در واژن تخلیه شد.با اینکه قرص ها رو راس زمان مصرف میکنم در حال حاضر با گذشت یک هفته از اون برنامه سینه هام درد داره و متورم شده.آیا میتونه از علائم بارداری باشه ؟لطفا راهنماییم کنید.من و همسرم در حال حاضر قصد بچه دار شدن رو نداریم.با تشکر
من برای جلوگیری از بارداری با مشورت پزشکم از قرص تری فازیک استفاده میکنم.حدود یک ماه و نیمه.ماه اول از کاندوم هم استفاده کردیم.در حین مصرف قرص بعد از یک ماه و یک هفته بعد از پایان پریود این ماهم نزدیکی داشتم که مایع منی در واژن تخلیه شد.با اینکه قرص ها رو راس زمان مصرف میکنم در حال حاضر با گذشت یک هفته از اون برنامه سینه هام درد داره و متورم شده.آیا میتونه از علائم بارداری باشه ؟لطفا راهنماییم کنید.من و همسرم در حال حاضر قصد بچه دار شدن رو نداریم.با تشکر
بهترین و موثرترین قرص برای روش اورژانسی چی هست؟
اثر بخشی قرصهای لونورژسترل حدود 99% و با استفاده از قرصهای ترکیبی حدود 97% است.البته اثر بخشی این قرص با فاصله زمانی تماس جنسی تا اغاز خوردن قرص ارتباط زیادی داره.هر چقدر فاصله کمتر باشه موفقیت بیشتره.
هر نوع قرصی روش اثر و عوارض خاص خودشو داره که به بعضی افراد نمیسازه.
در کل همه قرصهای که برای این مورد استفاده میشن موفقیت دارن و احتمال خطا ندارن.
من حدود دو هفته است که از قرص یاسمین استفاده میکنم .
می خواستم بپرسم اکر از خوردا این قرص سر ساعت معین یک یا دو ساعت بگذرد اثر خودشو از دست میده ؟
و اینکه اگر رابطه صورت گیرد و منی روی واژن نه بدون دخول انجام شود با وجود مصرف قرص احتمال بارداری هست؟
ممنون
1-2 ساعت تاخیر مشکلی ایجاد نمیکنه اما سعی کنید به موقع مصرف کنید.
تا 1 دوره کامل از مصرف قرص نگذشته باشه نمیتونید به عنوان روش جلوگیری روش حساب کنید و باید در کنارش از یک روش دیگه مثل استفاده از کاندوم و … نیز کمک بگیرید. با شروع دومین دوره دیگه میتونه خیالتون راحت باشه.
در شرایط شما اگه در روزهای پرخطر نبوده باشید جای نگرانی نیست.
من قرص ld بعد از ارتباط جنسیم خوردم اونم به صورت اورژانسی
بعد از مصرف قرص واژنم میسوزه موقع ادرار مخصوصا
میخوام بدونم از مصرف قرص یا من مشکل دارم اگه دارم میتونید بگید مشکلم چیه؟
من سوزش دارم موقع ادرار بیش تر اما احساس میکنم سوزش از دهانه وازنمه با بتادین و آب گرم شست و شو دادم یکم بهتر میشه این کارو میکنم
مصرف قرص ها ربطي به سوزش شما ندارد
بهتر است به يك دكتر متخصص براي معاينه مراجعه نماييد ممكن است كه عفونت داشته باشين
من میدونم که برای استفاده از روش اورژانسی حتما باید 4قرص ld و 12 ساعت بعد هم 4تای دیگه مصرف کرد
اما میخواستم بپرسم اگه بار اول 3تا قرص ld مصرف شود و فردا آن 1قرص دیگه ,آیا واقعا هیچ تاثیری ندارد؟
منظوره من اینه که تا چقدر میتونه مصرف کمتر از 8تا قرص ld بر جلوگیری از بارداری تاثیر بذاره؟
یعنی هیچ تاثیری نمیذاره حتی بادرصد کم؟
مسلما تاثیر 100% نخواهد داشت. شما نصف دوز مصرف کردید اونم به فاصله و تعداد نامناسب. اصلا نمیشه روی نتیجه ش مطمئن بود.
من توی اولین دورۀ مصرف قرص یاسمین، بین دو خونریزیم هم خونریزی نسبتاً شدید داشتم که ظاهراً طبیعیه. اما طی این خونریزی‌ها، چیزهایی البته با درد زیاد دفع شد که اندازۀ نسبتاً بزرگی داشت. یه لختۀ خون در وسط و چیزای بی رنگی دورش!!

از روز اول مصرف قرص رو شروع کردم و 10 روز خونریزی داشتم. بعدش سه چهار روز بدون خونریزی بود که نزدیکی داشتم و دوباره خونریزی شدید بود تا پریود بعدیم.

این‌ها چی بودن که از من خارج شدن؟!؟

باید بدونید که اصولا پریود به این دلیل اتفاق میفته که دیواره رحم کاملا تخریب میشه و این لخته ها همون لایه های درونی رحم هستن که از بدن خارج میشن و در فاصله بین دو پریود رحم دیواره جدیدی میسازه که در صورت عدم بارداری با پریود بعدی اون دیواره هم تخریب میشه و این روند همین طور ادامه داره…
من قاعدگی نا منظم دارم گاهی ماهی یکبار گاهی دو ماهی یکبار. در یکی دوروز اول قاعدگی فقط لک میبینم در همان روز با نامزدوم نزدیکی از نوع مالیدن آلت ها به همدیگه در زمان کوتاهی داشتم که بعد از ان شست و شو انجام دادم و قرص ld خوردم البته به جای 4تا ld 2 در هر 12 ساعت مصرف کردم . این اتفاق 27/9 پیش امد مدتی است حالت تهوع در طول روز دارم که با خوردن غذا کمی بهتر میشم یکی دوروز هم هست که کمی کمر درد دارم. بیبی چک هم در تاریخ 26/10 تست کردم منفی بود. خواهشا جواب منو بدین که این با این تفاسیر میشه حامله باشم؟؟
وقتی لک بینی شروع می‌شه به معنی شروع قاعدگیه، پس احتمال بارداری وجود نداره. اگر توی این فاصله پریود شده باشید هم که دیگه جای سوالی باقی نمی‌مونه. یعنی اصلاً نیازی به مصرف قرص نبوده.
می خواستم بدونم علت مخالفت پزشکان در استفاده از آی یو دی دی خانم های جوان که زایمان نداشته اند چیه؟
غیرازاینه که میگن چون مجراهنوز بازنشده و تنگه،اذیت میشن؟خب من فک میکنم اونقدردهانه رحمم بازهست که دوسانت عرض دستگاه اذیتم نکنه
قبلا هم مطح کرده بوئم ولی متاسفانه دوستان پاسخ ندادند
من 20 سال سن دارم
تا 4-5 سال آیده مایل به باردار شدن نیستم
قرص های جلوگیری هم به دلیل عوارضی مثل ریزش مو و افزایش وزن و لک صورت نمیخام مصرف کنم
در حال حاضر از کاندوم استفاده میکنیم ولی چون خودم تا حدودی در رسیدن به ارگاسم مشکل دارم مایلم بدون کاندوم نزدیکی داشته باشم
ایمن ترین راه چیه؟نورپلنت؟؟ آی یو دی؟
2-ضمنا با وجود رعایت مسائل بهداشتی همیشه 2-3 روز بعد از نزدیکی احساس خارش و ترشحات زرد رنگ دارم که دکتر میگه قارچه…چکارکنم که کمتر آلوده شم.شنیدم ابتلا مداوم به قارچ میتونه منجر به نازایی بشه. درسته؟همیشه بعد از این علایم از قرص فلوکونازول و پماد کلوتریمازول واژینال استفاده میکنم
3-همسرم تمام سعیشو میکنه تا رابطمون حدود 1-1.5 ساعت طول بکشه و نزدیکی واژینال برای مدت 15-20 دقیقه ادامه میده
قبلش هم به مقدار کافی معاشقه داریم..چرا به ارگاسم نمیرسم؟
عزیزم اینکه شما می تونید از این روش استفاده کنید و اینکه رحمتون الان میتونه بپزیره یا نه رو پزشک باید تشخیص بده.بهتره با پزشک مشورت کنید.
اگر با کاندوم به ارگاسم نمی رسید می تونید از یه روش دیگه ارضا بشید.از همسرتون بخواین برای به ارگاسم رسیدنتون یک راه دیگه رو انجام بده.
نورپلانت هم عوراضی مثل اضافه وزن و مشکل پوستی رو بین عوارضش داره.کاندوم بی عارضه ترین راه هست بین روشهای دیگه.
از پزشکتون بپرسید که چه راه جلوگیری براتون بهتر هست.
ترشحی که بعد از نزدیکی دارید به خاطر نزیکی هست و اینکه محیط واژن رو تغییر میده.از لوسیونهای مخصوص استفاده کنید.تاثیر خوبی دارن.
و اگه پزشکتون گفتن که قارچ هست دوره درمانتون رو کامل کنید و قرص هارو طبق دستور ایشون مصرف کنید تا تموم بشن.
هر جور عفونتی باعث نازایی نمیشه و قارچ هم با مصرف صحیح دارو طبق نطر پزشک به راحتی درمان میشه.
راههای دیگه ای رو هم برای ارگاسم امتحان کنید.
موفق باشید.
همسر من در دورهای قاعدگی واقعا درد زیادی رو تحمل میکنه که این ارثی هستش
با مصرف قرص تا چند ماه قاعدگی رخ نمیده؟ ضرری واسه زن نداره که عادت نمیشه؟
آیا با مصرف صحیح و اصولی قرص ال دی میشه آب منی رو داخل واژن تخلیه کرد؟
اگر احتمال بارداری هست چند درصد
منظورتون مصرف قرص‌های پیشگیریه؟
با مصرف این قرص‌ها پریود قطع نمی‌شه! معمولاً مقدارش کم‌تر می‌شه و درد رو هم کاهش می‌ده. البته تا سه ماه اول عادت به هم می‌ریزه و ممکنه بین پریودها هم درد داشته باشن.

بهتره در مورد قرص‌های ضد بارداری، اثراتشون و عملکردشون به این‌جا سر بزنید!

با مصرف اصولی قرص های ضد بارداری ریختن منی در واژن باعث بارداری میشه؟
خیر!
من با نامزدم رابطه داشتم نه دخول شاید پیشاب من با اون تماس پیدا کرده باشه واسه همین از روش اورژانسی hd 2تا و 12 ساعت بعد استفاده کرد: 1- اما قرص hd تاریخ مصرفش گذشته بود من بعد از خوردن توسط نامزدم فهمیدم آیا تاریخ مصرف گذشته بودن روی عملکردش تاثیر داره (از روز بعد مصرف ترشح زیاد زرد رنگ بی بو پیدا کرد.) 2- احتمال حاملگی هست؟ 3- بعد از 4 روز پری نشدن به اصرار نامزدم یه بسته قرص hd نو خریدم و دوباره اونو مثل اورژانسی مصرف کرد؟ الان 3 روز از اون خوردن دوباره میگذره و پری نشده میخوام بدونم ایرادش چیه؟رو حساب خودش باید 14 بهمن پری بشه اما هنوز نشده. خیلی استرس داریم باید چیکار کرد لطفا پاسخ بدید.ممنون
من اطلاعی از عملكرد درست قرص در صورت تاریخ گذشتگی ندارم اما شما باید زمان پریودی و زمان دقیق نزدیكی رو ذكر میكردین كه بشه فهمید تو دوران پر خطر بوده یا نه.استفاده اچ دی تا هفتادو دوساعت بعد از نزدیكی باعث پیشگیری میشه .سرخود قرصهای جلوگیری استفاده نكنید.احتمال بارداری با پیشاب كمه اما هست .تاریخ دقیقو ذكر كنید لطفا.
من دو هفته بعد از اتمام پریودم که میشه چهار روز پیش رابطه داشتم و همسرم اب منی رو درون واژن من ریخت.یعنی نتونست خودش رو کنترل کنه.من همون شب 4 تا ال دی خوردم اما حدود 5 ساعت بعد بالا اوردم و بعلت احساس تهوع شدید نتونستم دوباره قرص بخورم.
می خواستم ببینم احتمال بارداری چقدر هست و اینکه از چه زمانی و از چه طریقی می تونمم مطمئن شم که باردارم؟ممنون
شما متاسفانه روش اورژانسیتون تکمیل نشده بهتره یه آزمایش خون بتا بدید تا از بارداری یا عدم اون آگاه بشید مخصوصا اینکه قرص رو هم مصرف کردید
می خواستم بدون مصرف قرص به روش اورژانسی تو تعداد روز پریود تاثیر می گذاره؟من همیشه 6 یا 7 روز پریودم طول می کشید حتی وقتی از روش اورژانسی استفاده می کردم اما این دفعه 4 روزه تموم شد.
بله باعث تغییر در بالانس هورمونی میشه و پریود رو بالا و پایین میکنه
اگر در یک سیکل قاعدگی بیشتر از یک بار از روش اورژانسی استفاده شود آیا برای دفعات دوم به بعد هم این روش در یک سیکل جوابگو هست؟
استفاده از این روش در یک سیکل بیشتر از یکبار مجاز نیست و اثر بخشی کاهش پیدا میکنه و همچنین این کار برای بدن مضره و سیکل قاعدگی و بالانس هورمونی رو بهم میریزه.
من برای جلوگیری از بارداری و تنظیم پریود از ال استفاده میکنم….و 28 روزه پریود میشم….فقط ماه قبل ( دی) چون یک شب خوردن ال دی یادم رفته بود بعد از رابطم از اورجانسی استفاده کردم که طبق 28 روزه هر ماهم که باید15دی میبود پریود نشدم و 1 روز زودتر(14) دی پریود شدم…میخوام بدونم که ایا با وجود مصرف ال دی هنگام تماس التها و وجود پیشاب در روز پرخطر یا غیر از اون زبونم لال بارداری اتفاق میفته؟؟؟؟با توجه به اینکه دیماه من به جای 28 روز همیشگیم 27 روزه پریود شدم اونم به خاطر روش اورجانسی که دلیلش رو توضیح دادم ایا ممکنه ال دی برای جلوگیری از بارداری موثر نباشه اینماه یا با مالش التها و وجود احتمالی پیشاب یا منی زبونم لال بارداری اتفاق بیفته؟؟؟؟من دیروز من روز 11 پریودم بود و رابطه داشتم…..لطفا کمکم کنید…………
شما وقتي پريود شدين يعني ديگه احتمال بارداري منتفيه
من تقریبا هر ماه از روش اورجانسی استفاده میکنم. میدونم خیلی ضرر داره اما هر دفععه با اینکه منی بیرون تخلیه میشه اما همیشه نگران بارداری هستم. میخواستم بدونم استفاده از روش اورجانسی اونم در هر سیکل قاعدگی امکان داره به مرور زمان اثر نکنه؟
در هر سیکل یکبار استفاده اورژانسی مجازه و اگر به همین ترتیب باشه از اثر بخشی اون کم نمیشه.ولی همونطور که گفتید خوب نیست.شما که انقدر وسواس داری چرا برای جلوگیری قرص استفاده نمی کنی؟اینجوری هم بی ضرره هم خیالت راحت تره و هم تاثیرشو از دست نمی ده.
من الان حدود 3ماه میشه که برای کیستهام سیپروتن کامپاد و اسپیرونولاکتون مصرف می کنم..تقریبا 15 روز بعد از شروع قاعدگی رابطه ای داشتم در حد تماس الت اونم قبل از ریختن منی و فقط بالای التم ( کلیتوریس)..اول میخواستم بدونم ایا جای نگرانی هست ؟؟ و این قرص های سیپروتن ایا به عنوان ضد بارداری هم در من عمل میکنن مثلا راجب اینطور رابطه هام؟؟ ایا اسپیرونولاکتون و dostinex و بعضی قرص های رفع سو هاضمه مثل پارییت و ان قبیل تو اثر ضد بارداریش تاثیر منفی نمیزارن؟
سیپروتن کامپاند از روشهای جلوگیری که بسیار تاثیرش ضعیفه و معمولا برای درمان کیست استفاده میشه اما بالاخره پیشگیری میکنه به شرطی که درست به موقع و سرساعت مصرف بشه و نهایت تاخیرش در این موارد 3 ساعته.اما با توجه به نوع رابطه شما به نظرم کافیه اما اگر پیشاب یا منی روی آلتتون ریخته میشه بهتر 1روش مثل کاندوم رو هم همراه کنید یا قرصهای قویتر مثل ال دی یا یاسمین استفاده کنید هم برای کیست و هم برای جلوگیری جواب میدن و باعث میشه از جلوگیریتون اطمینان داشته باشید.
پیروز باشید
دوست دخترم دوتاقرص اچ دی خورد بعد 12ساعت بعدش هم دوتا دیگه رو خورد که تویه مورد دوم سر 2ساعت یکمی بالا آورد و بعدش دومرتبه دوتا دیگه خورد که در عرض کمتر از ده دقیقه دومرتبه بالا آورد
میشه راهنمایی کنید که باید کاری دیگه ای انجام بده یا قرصها کامل اثرشونو گذاشتن؟
از اتمام پریودش هم 5-6 روز میگذره
نگران نباشین تقریبا قرص ها اثر خودشونو گذاشتن و چون در روزهای قبل از تخمک گذاری احتمالا رابطه داشتین، احتمال بارداری منتفیه.
دسته بندی پیشگیری از بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =

62+ محصولات
146+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت